حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی

حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی

ایران ستارگان، ژنو، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  طی ملاقاتهای مختلفی که اعضای انجمن با صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری داشتند ضمن تقدیم نامه های مختلف در رابطه با افشاگری ماهیت تروریستی فرقه رجوی, خواستار کمک به آزاد شدن اعضا اسیر در عراق و ضمن افشا کردن حمایت پنهانی فرقه رجوی از گروه جنایتکار و قاتل و تروریست خلافت اسلامی خواستار خالی کردن لانه جاسوسی …

 

ستارگان ژنو سپتامبر 2014

لینک به منبع 

لینک به متن انگلیسی

حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی (قسمت دوم)

جمعه ۱۲ سپتامبر اعضا انجمن ستارگان یک آکسیون اعتراضی برگزار کردند که هدف از آن افشاگری علیه فرقه رجوی و شناساندن ماهیت واقعی فرقه به تمامی دنیا و کنار زدن ماسک آزادی و دمکراسی از صورت رهبران این فرقه و کمک به رهایی و آزادی اسیران , و مبارزه با ترورسیم و خشونت و به طور خاص مبارزه با خشونت علیه زنان بود . در این آکسیون که مورد توجه شرکت کنندگان در اجلاسهای مجمع سازمان ملل و مردم شهر ژنو قرار گرفت اعضای انجمن ستارگان ضمن پخش هزاران برشور بین شرکت کنندگان در اجلاس سازمان ملل و مردم و … به افشاگری علیه فرقه رجوی پرداخت , در این برشورها ماهیت زن ستیز و ماهیت تروریستی این فرقه به خوبی و به زبانهای فرانسه , آلمانی و انگلیسی توضیح داده شده بود , همینطور در رابطه با مامور فرقه به نام بهزاد نظیری بروشورهایی تهیه شده بود که به طور خاص به دفتر صلیب سرخ , تمامی سازمانهای حقوق بشری در ژنو , کمیساریای عالی پناهندگان و … تقدیم گردید تا با شناخت کامل از این عنصر خود فروخته که در پوش سازمانهای غیردولتی وارد مجمع سازمان ملل می شود از وارد شدنش به سازمان ملل جلوگیری شود چرا که سازمان ملل جایی است برای دفاع از حقوق انسانها و نه برای سوء استفاده ازقوانین سازمان ملل علیه حقوق انسانها.

ستارگان سپتامبر 2014

در قسمت دیگر از این آکسیون در جلوی صلیب سرخ و جلوی درب ورودی که جلسه خشونت علیه زنان در آن برگزار می شد و در جاهای مختلف شهر ژنو اعضای انجمن ایران ستارگان تلاش کردند با پلاکاردهایی که در دست داشتند توجه همه را به آزادی گروگانهای اسیر در لیبرتی جلب کنند که فرقه رجوی برای سوء استفاده های مختلف خودش حاضر به آزاد کردن این افراد نیست . همچنین طی ملاقاتهای مختلفی که اعضای انجمن با صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری داشتند ضمن تقدیم نامه های مختلف در رابطه با افشاگری ماهیت تروریستی فرقه رجوی, خواستار کمک به آزاد شدن اعضا اسیر در عراق و ضمن افشا کردن حمایت پنهانی فرقه رجوی از گروه جنایتکار و قاتل و تروریست خلافت اسلامی خواستار خالی کردن لانه جاسوسی اورسورواز شدند که مریم رجوی کارهای تروریستی را از آنجا اداره و تصمیم گیری می کند.

در این آکسیون مصاحبه هایی با افراد شرکت کننده در رابطه با هدف و دستاورد آنها از این ملاقات , آکسیون و فعالیتها انجام شده است که در قسمتهای بعدی به سمع شما خواهد رسید.

در زیر نامه ای که در خصوص افشاگری مامور رجوی بهزاد نظیری تقدیم صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری و کمیساریای عالی پناهندگان , پلیس و مسئولین سویس و شرکت کنندگان و برگزار کنندگان جلسه خشونت علیه زنان و …. شد آمده است .

متن نامه در خصوص بهزاد نظیری و مجاهدین خلق:

بهزاد نظیری فرمانده نظامی مجاهدین خلق، نفوذی جدید رجوی تحت پوش “فعال حقوق بشری”

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویBEHZAD NAZIRI

با سلام و احترام

همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل در ژنو فرقه رجوی مامور خود را به نام بهزاد نظیری روانه ژنو کرده تا ماهیت و چهره حقیقی خود را این بار زیر کراوات و کت و شلوار پنهان کرده و در پوش سازمانهای غیردولتی وارد این جلسات بشود . ایشان خود را آزادیخواه و حامی مردم ایران معرفی می کند و در عین حال خط فرقه تروریستی رجوی را در این پوش پیش می برد. از آنجا که برای همه سازمانهای حقوق بشری و … ماهیت فرقه رجوی روشن است , لذا فرقه رجوی جرات نمی کند در این جلسات با نام اصلی خود وارد بشود و به این خاطر مامور خود را برای لابی گری , فریبکاری , دروغ و پیش بردن خط خود وارد کرده است .

۱- بهزاد نظیری که هم اکنون مجاهد بودن خود را برای فریب افکار عمومی پنهان می کند کسی است که در عراق و با لباس نظامی در قرارگاه اشرف در دوران حکومت صدام حضور داشت .

۲- ایشان از افراد نزدیک به مسعود رجوی است و همانند خیلی از مسئولین بالای فرقه در کشتن کردهای عراقی شرکت داشت چرا که فرقه رجوی حیات خود را درحیات صدام حسین می دانست و برای همین در آن زمان فرقه رجوی مردمی که علیه جنایات صدام برخواسته بودند را سرکوب کرد و به خاک و خون کشیدند که بهزاد نظیری از جمله فرماندهان آن زمان بود.

۳- فرقه رجوی همانطوری که بارها و بارها سازمانهای حقوق بشری گزارش داده اند به سرکوب اعضای خود پرداخته است و همچنان ادامه می دهد و از آنها در جهت پیشبرد اهداف ضد انسانی خود سوء استفاده می کند , کوچکترین اعتراض و انتقاد را سرکوب می کند و بهزاد نظیری یکی از سرکوبگران داخلی مجاهدین است .

۴- فرقه رجوی یکی از حامیان گروههای تروریستی در منطقه می باشد , یکی از حامیان سرسخت گروه بد نام و جنایتکار و قاتل داعش ( خلافت اسلامی ) است . بهزاد نظیری یکی از فرماندهان پیشبرد خط و خطوط رهبری این فرقه تروریستی می باشد که خط همین حمایت از خلافت اسلامی را پیش می برد.

کسی که خود زمانی لباس نظامی بر تن داشته و سوار بر تانک کردهای عراقی را سرکوب می کرده است به خاطر نگه داشتن صدام حسین در قدرت و کسی که اعضای مخالف در فرقه رجوی را سرکوب می کرده است , و حال در قلب اروپا یکی از حامیان گروه جنایتکار خلافت اسلامی هم می باشد , چگونه می تواند آزادیخواه باشد ؟ چگونه می تواند حامی مردم ایران باشد ؟

بهزاد نظیری با ماسک حامی ملت ایران و آزادیخواهی خط رهبری مجاهدین را پیش می برد . رهبری فرقه می خواهد اعضایش که در حال حاضر در عراق و در یک کمپی به نام لیبرتی هستند را همچنان در عراق نگه دارد , او قصد دارد که با حمایت از گروه جنایتکار خلافت اسلامی دولت عراق سرنگون شده و خلافت اسلامی پیروز شده و رهبری فرقه موفق شود اعضای خود را همچنان در عراق نگه دارد تا بتواند هر آنگونه که بخواهد از این اعضا استفاده بکند. بهزاد نظیری هم در همین راستا در تلاش است با پوش تلاش برای احقاق ساکنان لیبرتی سازمانهای حقوق بشری و … را فریب داده وآنها را در عراق نگه دارند .

از تمامی سازمانهای حقوق بشری , صلیب سرخ , کمیساریای عالی پناهندگان و … می خواهیم که به بهزاد نظیری به عنوان اصلی ترین پشبرنده خط رهبری فرقه تروریستی رجوی اجازه ورود به این جلسات را ندهند و او را که خود ضد آزادی است و یکی از نقض کننده های حقوق انسانهاست را از این جلسات بیرون بیندازند. از آنها مصرانه درخواست می کنیم که به آزادی افراد اسیر فرقه رجوی کمک بکنند و از کشورهای اروپایی بخواهند که آنها را در کشورهای خود بپذیرند . رهبری فرقه به شدت در کمک به این اعضا سنگ اندازی می کند ولی از شما می خواهیم در قدم اول درب لیبرتی را به روی خانواده های این افراد باز بکنید و کمک کنید که این افراد بتوانند خارج از کنترل فرماندهان فرقه خانواده هایشان را بعد از سالیان طولانی ملاقات کنند.

رونوشت به :

صلیب سرخ

کمیساریای عالی پناهندگان

 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13081

صغرا و کبری فرقه رجوی درمورد خشونت علیه زنان در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۴: … عنصر معدوم الحال فرقه رجوی آقای بهزاد نظیری این باربا کت و شلوار وکروات نه در لباس فرم نظامی و نه با کلت کمری برتا در مقر حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو در اجلاس خشونت علیه زنان بعنوان مدافع حقوق زنان حاضر شد این پادوی سرگردان فرقه که سالها به اجبار هم منطقه نشین و هم خارجه نشین بود در چاکری …

 

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویکلمه: مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور در ایران

لینک به منبع 
(سایت ستارگان: متاسفانه به دلیل مشکلات فنی تا چند روز آینده قادر به آبدیت کردن سایت نمی باشیم. تا اطلاع ثانوی شما می توانید مقالات و مطالب سایت انجمن ایران ستارگان را در سایت ایران اینترلینک دات اورگ دنبال کنید. با تشکر و سپاس از یکایک شما عزیزان. انجمن ایران ستارگان)

صغرا و کبری فرقه رجوی درمورد خشونت علیه زنان

در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویعنصر معدوم الحال فرقه رجوی آقای بهزاد نظیری این باربا کت و شلوار وکروات نه در لباس فرم نظامی و نه با کلت کمری برتا در مقر حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو در اجلاس خشونت علیه زنان بعنوان مدافع حقوق زنان حاضر شد این پادوی سرگردان فرقه که سالها به اجبار هم منطقه نشین و هم خارجه نشین بود در چاکری از بیت رهبرعقیدتی سر سپار مطلق بود و به پاس این سرسپاری مطلق از رهبری عقیدتی رده عضو کمیسیون خارجه را گرفته است بارها به شخصه تعریف و تمجید خانم مهوش سپهری از این شخص را در تشکیلات شنیده ام , سبعیت و درنده گی خانم مهوش سپهری در تشکیلات رجوی زبان زد عام و خاص است تا جائیکه در میان منتقدین درون تشکیلاتی این خانم لقب هند جگر خوار را داشت .

انزجار مردم ایران و دنیا از فرقه رجوی باعث شده است تا آقای نظیری با یدک کشیدن نماینده گی مردم ایران و با کت وشلوار و کروات در مقر حقوق بشرسازمان ملل متحد در ژنو برای پیش برد متامع فرقه رجوی همت کند و به فریب افکار جهانی بپردازد چرا که این فرقه خوب میداند مردم ایران چهره زن ستیز این فرقه را با گوشت وپوست لمس کرده اند و به این راحتی از این فرقه زن ستیز فریب و رکب نخواهند خورد .

گوشه های از خشونت علیه زنان در فرقه رجوی عبارتند از :

زنان در فرقه رجوی برای گرفتن رده تشکیلاتی و شورای رهبری مجبورند به جاسوسی یگدیگر پرداخته و برای اینکار یکدیگر را تحت نظر بگیرند, شکنجه و کشتن زنان منتقد از جمله خانم مینو فتحعلی , طلاقهای اجباری , عقیم کردن زنان از طریق برداشتن رحم آنان , جدا کردن کودکان شیر خوار از مادران و فرستادن آنها به کشورهای اروپائی در سال ۱۹۹۰ , ممنوعیت ازدواج در مناسبات فرقه رجوی , پوشش اجباری متحد الشکل وفرم نظامی در تشکیلات , سوء استفاده جنسی مسعود رجوی از زنان فرقه رجوی در مراسمی به عنوان رقص رهائی و محبوس کردن تمامی پتانسیل زنان در این فرقه تا جائیکه در این ۳۰ سال گذشته حتی یک مورد نداریم که در این فرقه زنی مراتب عالی تحصیلی را از یکی از دانشگاههای معتبر دنیا را طی کرده باشد در عوض در این فرقه زنان را تشویق به خودسوزی تشکیلاتی میکنند از جمله این زنان میتوان به خانم ندا حسنی و صدیقه مجاوری اشاره کرد . این خودسوزیهای تشکیلاتی نتیجه بلا فصل اسارت ذهنی و شستشویی مغزی و انقلاب ایدئولوژی درون تشکیلاتی است .

ایدئولوژی واپسگرا و ارتجاعی فرقه رجوی لاجرم با ظهور گروه داعش بلا مناظره مجبور به حمایت از این گروه تروریستی است بی جهت نیست که فرقه رجوی از این گروه تروریستی بعنوان انقلابیون عراقی یاد میکند وازهجوم و وحشی گری داعش خوشحال است . کدام انقلابی عراقی شهر های موصل , نیروگاه برق موصل و تکریت را تصرف کرده است که فرقه ارتجاعی رجوی از آنها اسم میبرد.

بی شک اینبار نیز فرقه رجوی از صغرا و کبری بافی در مورد خشونت علیه زنان و حضورش در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو ترفی نخواهد بست . و ما منتقدین و جدا شدها مکلف هستیم برای جلوگیری از فریب این فرقه دست به افشاگری زده و مقاصد شوم این فرقه را به مردم ایران و دنیا تشریح کنیم .

میر باقر صداقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10829

فرانسه و اروپا میدان تاخت و تاز تروریست های مجاهدین خلق

نامه رسمی آریا ایران به مقامات دولت فرانسه و آمریکا

... در ژوئن ۲۰۰۷ با بیش از ۵۰ عضو تروریست خود به جلسه انجمن آریا در فیاپ یورش برده نزدیک به ده تن را زخمی نمودند.در سال های ۲۰۰۸ ،۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به اجتماعات جداشدگان در پاریس و سرژی تهاجم کرده و تعدادی را مجروح نمودند.در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پلیس دولت عراق در پادگان اشرف درگیر شدند.علاوه براین با یک توطئه حساب شده برای شیطان سازی از سال ۲۰۰۵ میلادی دست به تهیه و انتشار یک کتاب جعلی با رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه زدند که سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در دادگاه پاریس بشدت محکوم شدند. ۲* آخرین مورد از این گونه اعمال تروریستی یورش گروهی از اعضای مجاهدین خلق به رهبری “بهزاد نظیری” عضو ارشد مجاهدین و مترجم مریم رجوی در اورسوراواز است که …

(مدیریت مستقیم ترورها توسط مریم رجوی مستقر در پایگاه مرکزی گروه در فرانسه )

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

(مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور)

آریا ایران، پاریس، سی ام سپتامبر ۲۰۱۱
http://ariairan.com/fa/?mod=view&id=11820

مجاهدین خلق ایران با کارنامه ۳۰ سال فعالیت تروریستی و داشتن پرونده هایی در عراق،ایران،فرانسه،کانادا،آمریکا و برخی کشورهای دیگر،و علیرغم فعالیت برای خروج از لیست تروریستی آمریکا، خشونت طلبی خود را ترک نکرده اند.
این گروه ترد شده از ایران که در ۱۸ اوت ۲۰۱۱ برای پانزدهمین سال متوالی در لیست تروریسم آمریکا جای گرفته است۱*،فرانسه و برخی کشورهای اروپایی را میدانی برای تاخت و تاز بر علیه دگراندیشان تعیین کرده اند. 

بر اساس آخرین اخبار رسیده گروه هایی از اعضای مجاهدین که در اورسوراواز سکونت دارند، به تعدادی از جداشدگان در فرانسه،آلمان،هلند و سوئیس حمله ور شده و مانع از فعالیت افشاگرانه آنان گردیده اند. توطئه ، یورش و ضرب و شتم اعضای جداشده که در مسیر حقوق بشر و افشای اعمال تروریستی این گروه فعالیت میکنند،سابقه دار است.

آنان در سال ۲۰۰۳ در پاسخگویی به حمله پلیس فرانسه خودسوزی گروهی راه انداختند.در ژوئن ۲۰۰۷ با بیش از ۵۰ عضو تروریست خود به جلسه انجمن آریا در فیاپ یورش برده نزدیک به ده تن را زخمی نمودند.در سال های ۲۰۰۸ ،۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به اجتماعات جداشدگان در پاریس و سرژی تهاجم کرده و تعدادی را مجروح نمودند.در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پلیس دولت عراق در پادگان اشرف درگیر شدند.علاوه براین با یک توطئه حساب شده برای شیطان سازی از سال ۲۰۰۵ میلادی دست به تهیه و انتشار یک کتاب جعلی با رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه زدند که سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در دادگاه پاریس بشدت محکوم شدند. ۲*

آخرین مورد از این گونه اعمال تروریستی یورش گروهی از اعضای مجاهدین خلق به رهبری “بهزاد نظیری” عضو ارشد مجاهدین و مترجم مریم رجوی در اورسوراواز است که تعدادی از جداشدگان فعال در ژنو را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.بهزاد نظیری بین سالهای ۱۹۹۰ الی ۱۹۹۴ در پادگان اشرف جزو فرماندهان واحد های نظامی مجاهدین خلق بود که مستقیما در کشتار کردها و شیعیان عراقی فعالانه شرکت داشت. ۳ *

با نزدیک شدن به زمان اخراج تشکیلات رجوی از عراق، فعالیت های خشونت بار آنان در اروپا بر علیه دگر اندیشان شدت یافته است.تهاجم به تجمعات حقوق بشری و افراد جداشده در مسیر فعال کردن چهره تروریستی رجوی و تغییر میدان عمل از عراق به فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی است.زنگ خطری برای دموکراسی و نقض قوانین مدنی که بیش از پیش باید جدی گرفت و راه کارهای مقابله با آن را بکار بست.

درچند سال گذشته هشدارها و راهکارهای لازم در برخورد با گسترش تروریزم مجاهدین را ارائه کرده ایم.رهبری تروریست مجاهدین خلق می خواهد میدان دشمنی خود با مردم عراق ، ایران و دگراندیشان را در فرانسه و کشورهای اروپایی بازگشایی کند.میدانی که بیشترین ضرر کننده آن مردم فرانسه و اروپا خواهند بود.

نگذارید یک گروه تروریست ایرانی که در سیستم قضایی فرانسه پرونده تبهکاری و تروریسم دارد، برهم زننده صلح و آرامش مردم شود!

۳۰ سپتامبر ۲۰۱۱ – آریا ایران

۳-۲-۱*اسناد و مدارک لازم در این رابطه ضمیمه است.

رونوشت به
وزارت دادگستری فرانسه
دفتر ریاست جمهوری فرانسه
وزارت کشور فرانسه
وزارت امورخارجه فرانسه
دیدبان حقوق بشر فرانسه
اتحادیه اروپا
وزارت امورخارجه آمریکا

———–

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10820

مشروح گزارش اقدام خشونت طلبانه و تروریستی فرقه تروریستی مجاهدین علیه فعالین حقوق بشر در ژنو (گزارش شماره ۲)

.… لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت: “… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه …

ایران قلم، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۱
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/5358-TahririeGalam-EjlaseJenev2-29.09.2011.htm

همانطور که در گزارش شماره ۱ که به تاریخ ۲۸ سپتامبر منتشر شد همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد گروهی از فعالین حقوق بشر و منتقدین فرقه تروریستی مجاهدین خلق از جمله سرکار خانم بتول ملکی و آقایان مهرداد ساغرچی، روح الله تاجبخش، علی قشقاوی، امیر موثقی، میلاد آریایی، علی اکبر راستگو، علی جهانی و محمدحسین سبحانی در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۱ در شهر ژنو حضور یافتند و در حمایت از نجات اسرا و قربانیان این فرقه خشونت طلب در کمپ عراق جدید (اشرف سابق) به روشنگری پرداختند.

اما بدلیل عدم تحمل هر گونه دیگراندیشی و صدای مخالف توسط رهبران خشونت طلب این فرقه تروریستی وهمچنین بدلیل وجود جو سرکوب و خشونت نهادینه شده در این جریان ضد ملی گروهی از چماقداران اعزامی این فرقه با حمله ور شدن و توهین و گرفتن عکس و فیلمبرداری از منتقدان این سازمان برای سازماندهی حملات احتمالی اقدام به موارد زیر نمودند:

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

پیش از اجرای موفقیت آمیز آکسیون روشنگرانه فعالین حقوق بشری که در غالب انجمن‌های متعدد سازمان داده شده بود و به مدت سه ساعت به طول انجامید باعث خشم وغضب مسئولان این جریان گردید که بطور مشخص تروریست بهزاد نظیری نماینده و سرکرده این جریان تروریستی پس از دیدن این فعالیتها با تماس تلفنی اقدام به اعزام این تروریست ها به محل اجرای آکسیون اعتراضی در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در شهر ژنونمود.

سپس دقایقی بعد یکی از اعضای شورای رهبری فرقه با روسری وحجاب فرقه پسند به همراه یک نفر دیگرهمراه با یک خودروی در محل حاضر شده و از درون ماشین مشغول فیلمبرداری وعکسبرداری از آکسیون مزبور شدند.

لحطاتی بعد تیم های اعزامی که پیوسته با تلفن همراه مشغول گرفتن خط وخطوط از فرماندهان پشت صحنه خود بودند در میان آکسیون آمده و آنان نیز در حالیکه بشدت ترسیده ورنگ پریده بودند از فاصله نزدیک ۳-۴ متری از افراد فیلم تهیه میکردند و در همین رابطه یک تیم چند نفره از چماقداران فرقه همزمان با تهدید و فحاشی به خانم ملکی و آقای سبحانی و آقای ساغرچی و علی جهانی خود را برای حمله فیزیکی به فعالین حقوق بشر آماده می کردند که لازم است در اینجا از شجاعت و جسارت سرکار خانم بتول ملکی در این تهاجم فرقه تروریستی به فعالین حقوق بشر تشکر ویژه داشته باشیم. در ادامه یک تیم دو نفره دیگر فرقه تروریستی به تیم های قبلی این فرقه اضافه شدند که عکس های بعضی از آنها در این گزارش مشاهده می کنید.

فعالین حقوق بشر با توجه به اینکه اساساً برای فعالیت‌های افشاگرانه و تبلیغی و برای نجات اسیران و گروگانهای این فرقه در عراق تلاش میکردند و قصد داشتند روشنفکران جامعه جهانی را با اهداف خود آشنا سازنند بلافاصله با پلیس شهر ژنو تماس گرفته و درخواست کمک کردند و همزمان اعضای جدا شده از مجاهدین همزمان با خونسردی و متانت اقدام به ادامه فعالیتهای روشنگرانه خود نموده و با پخش بیانیه و اطلاعیه های متعدد و نشریات انگلیسی و فرانسوی و همچنین ترجمه نامه سرگشاده به آقای اد مرکلت نماینده ویژه سازمان ملل در عراق و ….. و همچنین توضیح و تشریح آن برای فعالین حقوق بشرو مراجعه کنندگان به مقرسازمان ملل در ژنو وکمیسیون حقوق بشرخواستاراین شدند که جامعه جهانی و مجامع حقوق بشری برای نجات و آزادی قربانیان ازبند فرقه، تلاش کنند.

پر واضح است فیلم‌برداری چماقداران این فرقه برای آن صورت میگیرد که در شرایط احتمالی ودرسرکمینگاه های مورد نظر اقدام به تروراعضای ناراضی در اروپا کنند اما لازم به یادآوری است که تمامی فعالیت‌های آنان توسط پلیس کشورها مانیتورینگ می‌شود و با توجه به سابقه سیاه و طولانی این گروه و حضور پانزده سالانه در لیست گروههای تروریستی تاکنون موفق به انجام اهداف پلید خود نگردیده و منتقدین این سازمان با توجه به حفاظت از جانب مسئولان امنیتی کشورها به کارشان همچنان مصمم و پرشور ادامه خواهند داد.

لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت:

“… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه این ها بخشی از موانع و مشکلاتی است که برای عدم اجرای طرح کمیساریای عالی پناهندگان توسط بالاترین مراجع این سازمان بوجود می آید .

تأکید میکنیم که این بیانات یک شارلاتان سیاسی است که تلاش میکند برای بازمانده بقای خود راه خروجی اندیشیده و بیش از هر چیز از به خطر افتادن جان سرکرده این جریان یعنی مسعود رجوی به هول و ولا افتاده وبی ربط نیست که بگوئیم که حضور بلا تردید مسعود رجوی در این قلعه باعث بیان وطرح این خزعبلات سیاسی میشود وگرنه همه میدانند این فرقه برای جان اعضای خود هیچ اهمیتی قائل نیست و ازسویی دیگر از آنجا که میداند چنین هزینه وامکانی برای کمیساریای عالی پناهندگان ممکن نیست این فرار به جلو را پر شتاب و بی دنده و ترمزانجام میدهد.

بار دیگر ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و حاضر شدگان در آکسیون اعتراضی در گزارش های بعدی سایر فعالیت های صورت گرفته حقوق بشری در شهر ژنو به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

عکسهای از سایر چماقداران در حمله به آکسیون های قبلی

 ———-

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=10517

مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور در ایران

(حمایت از جنایتکاران و منافقین یاد آور کودتای ضد ایرانی بیست و هشت مرداد است)

.

… سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است. دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند. به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد» …

سایت کلمه، چهاردهم اوت ۲۰۱۱
http://www.kaleme.com/1390/05/23/klm-69203/

من به عنوان یک دلسوز می‌گویم منافقین با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند، شما(حاکمان) برای کسب امتیازهای جناحی و کینه ورزی، آن‌ها را زنده نکنید. (میر حسین موسوی، بیانیه شماره ۱۷)

در تاریخ معاصر ایران، هیچ حزب، سازمان و حتی هیچ فرقه‌ای به اندازه سازمان مجاهدین خلق در نزد ملت ایران بدنام نیست. هنوز ملت ایران، فراموش نکرده است که بهترین فرزندانش، توسط سازمان مجاهدین خلق به فجیع‌ترین شکل ممکن ترور شدند و به شهادت رسیدند و هنوز هزاران خانواده و فرزندان کسانی که توسط این سازمان ترور شده اند زنده‌ و شاهد بر این جنایاتند. ملت ایران فراموش نمی‌کند که این سازمان در کنار صدام حسین، به جان و ناموس ایرانیان طمع کرد و همراه و یاور او در سرکوب و کشتار مردم ایران و عراق بود. ایرانیان به سالهای دفاع در برابر مجاهدین خلق و صدام افتخار می‌کنند و در هر فرصتی صد‌ها هزار شهیدِ این دفاع مقدس را تکریم می‌کنند. مردم ایران به خوبی می‌دانند که این سازمان هنوز هم از منابع نامشروعی بهره می‌گیرد که در اساس متعلق به ملت عراق و ایران بوده است و آگاهند که بقای مالی و موجودیتِ محدودِ این سازمان، وابسته به حمایتهایی است که صدام حسین از زمان جنگ علیه کشورمان از آنان نمود.

سازمان مجاهدین خلق، «نماد خشونت و ترور» در ایران است و کمترین حضور این واژه و کمترین تعلق خاطر به این سازمان، کافی است تا مخاطب ایرانی به یاد خشونت و ترور و خیانت بیافتد. مادامی که شالوده فرقه ای و فردپرستانه‌ی این سازمان باقی است این سازمان چاره ای جز تمکین به بیگانگان برای خنجر زدن به ملت خود ندارد و هر کشور و نهادی که از این سازمان حمایت کند، خود را در میان مردم ایران بدنام می‌کند و در اذهان تاریخی مردم ایران به دفاع از خشونت و خیانت مشهور می‌شود.

دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق، راندهٔ ملت ایران است؛ پیش از آنکه راندهٔ دولت باشد. زنده کردن نام بدیُمن مجاهدین خلق، آرزوی شوم همهٔ دشمنان دموکراسی و مردمسالاری در ایران است. خشونت طلبان از زنده شدن نام و یاد مجاهدین خلق خوشحال خواهند شد، چه در کنار آن‌ها باشند و چه در برابر آن‌ها؛ زیرا از خشونت، خشونت می‌زاید.

حضور این سازمان تروریست در هر نقطه‌ای از جهان می‌تواند، بهانه‌ای برای برخوردهای نامشروع اقتدارگرایان در ایران با فضای نقد و اعتراض باشد و آن‌ها تنها گروهی خواهند بود که از وجود و حضور رسمی آن‌ها استقبال خواهند کرد؛ حتی اگر در ظاهر خود را دشمنان آنان بخوانند.

سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است پیوند با «خشونت و وابستگی » را نمی پذیرد و حمایت هیج دولتی را از خشونت و وابستگی برنمی تابد.

به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد».

همچنین:

پیام خانم رابعه شاهرخی (مادر رضوان ) به افراد حاضر در کمپ تیرانا- آلبانی

رابع شاهرخی مادر رضوانایران ستارگان، سی و یکم ژوئیه 2014: … شما دیگر در عراق نیستید , شماها در کشوری هستید که کاملا مستقل هستید و حق و حقوقی دارید که هیچ کسی نمی تواند آن را از شما بگیرد , برای همین نمی بایست به رجویها و چماقدارانشان اجازه بدهید که به حریم خصوصی شما نزدیک بشوند. نگذارید ش

نامه خانم نسرین ابراهیمی به خانم های ستم کشیده در آلبانی

انجمن ایران ستارگان، سوئیس، بیست و چهارم ژوئیه 2014: … بعد از گزارشات مختلفی که دوستان جدا شده از کمپ پناهندگی در آلبانی و وضعیت این افراد در این کمپها تهیه کردند و در اختیار عموم قرار دادند تا اگر کسی عزیزی را در این کمپ دارد بتواند به او کمکهای لازم را بکند من متوجه شدم که فرقه رجوی هنوز دس

متن صحبتهای خانم میترا یوسفی با تلویزیون مردم تی وی

میترا یوسفی 2014انجمن ایران ستارگان، سوئیس، بیست و یکم ژوئیه 2014: …من در جریان 40 روز اعتصاب گابن حضور داشتم که به این خاطر پرش ماهیچه گرفتم . در داخل مجاهدین اوایل ازدواج در حقیقت اجباری بود , تازه برای جذب نیرو هم از این استفاده می کردند , مثلا می دیدند که یکی از اعضا به کسی عل�