حقوق بشر بازیچه رجوی ها بعد از شکست در موضوع اتمی

حقوق بشر بازیچه رجوی ها بعد از شکست در موضوع اتمی

انجمن نجات، مرکز مازندران، هفتم می 2014: …  رجوی های جنایت کار که اینک بر اثر موفقیتهای ایران در مذاکره با 1 + 5 ، بی آبروتر از قبل شده و دیگر امیدی به توطئه بر علیه ملت ایران در این مسیر نمی بیند ، بیش از پیش به سمت برگ حقوق بشر رفته و تلاش دارند تا از این زاویه به خوش خدمتی برای اربابان جدید خود پرداخته و به خیال خام خود به ملت ایران ضربه بزنند . نگاهی به موضع گیرهای گذشته …

ترفند جدید مجاهدین در جعل خبر برای ایجاد آشوب

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

حقوق بشر بازیچه رجوی ها بعد از شکست در موضوع اتمی

رجوی های جنایت کار که اینک بر اثر موفقیتهای ایران در مذاکره با 1 + 5 ، بی آبروتر از قبل شده و دیگر امیدی به توطئه بر علیه ملت ایران در این مسیر نمی بیند ، بیش از پیش به سمت برگ حقوق بشر رفته و تلاش دارند تا از این زاویه به خوش خدمتی برای اربابان جدید خود پرداخته و به خیال خام خود به ملت ایران ضربه بزنند .

نگاهی به موضع گیرهای گذشته این فرقه به خوبی نشان خواهد داد که رجوی ها ذره ای به ادعایی که در زمینه حقوق بشر می زنند اعتقاد نداشته و همچون تمام موارد دیگر ، فقط بدنبال سوء استفاده ابزاری از این مسئله هستند . برای نمونه به موضوع اعدام اشاره می کنیم .

رجوی ها که در مسیر مزدوری برای اربابان اسرائیلی و جنگ طلبان غربی شان ، ریاکارانه خود را مخالف اعدام مطرح کرده و ج.ا.ا را بخاطر اعدام محکوم می کنند، در ابتدای انقلاب ، کلمه اعدام انقلابی از دهانشان نمی افتاد و حکومت ایران را بدلیل اجرا نکردن حکم اعدام، محکوم می کردند!!

قسمتی از نشریه مجاهد شماره 3 – مقاله ای در محکوم کردن حکومت ایران بخاطر عدم صدور حکم اعدام

نشریه مجاهد شماره 3

– رجوی ها که حالا قطعنامه های غربی و سخنان مقامات حامی اسرائیل را ملاک سنجش حقوق بشر در ایران معرفی می کنند ، در گذشته غربی ها را « امپریالیست ها » و کشورهای تحت نفوذ آنها را «محافل ارتجاعی جهان» می نامیدند و در حمایت از اعدام ، درباره چنین قطعنامه هایی نوشتند:

« دادگاه های انقلاب که با چند سری اعدام انقلابی کارش را شروع کرد از تایید و حمایت گسترده ترین اقشار خلق ما برخوردار بود. آن هم در شرایطی که همه امپریالیست ها و محافل ارتجاعی جهان یک صدا زبان اعتراض علیه این دادگاه ها گشوده بودند و ظاهرا به خاطر نقض آنچه که خود ” حقوق قانونی متهمین ” و یا ” محاکمه عادلانه ” می خواندند ، اعدام های انقلابی این دادگاه ها را محکوم می نمودند . ……. هیچکدام از اعتراضات جنجالی و باصطلاح قانونی محافل ارتجاعی امپریالیستی جهان نیز تردیدی در حقانیت این احکام ایجاد نمی کرد!»

سپس در ادامه به انتقاد شدید و تهمت زدن به مقامات ایرانی بدلیل اینکه اعدام ها را کم کرده اند پرداخته و نوشتند : « البته از آغاز عناصر معلوم الحال شروع به فعالیت کردند تا جلو این اعدام های انقلابی را بگیرند »

– رجوی که امروز همرنگ با اربابان صهیونیست خود با قصاص مخالفت کرده و اینگونه جلوه می دهد که قصاص یک کار ضد انسانی است ، در آن روزها که رسیدن به اوهام جاه طلبانه اش طور دیگری اقتضاء می کرد ، اینگونه می نوشت :

« مگر فلسفه وجودی این دادگاهها ، قصاص و نابودی سرسپردگان و مزدوران جنایتکار رژیم پهلوی و جیره خواران کهنه کار امپریالیسم نبوده است » و سپس در ادامه باز به انتقاد از جمهوری اسلامی پرداخته که بعلت اعدام نکردن در حال مماشات با غربی هاست !!

– مریم رجوی که امروز ریاکارانه از محکوم کردن حکم اعدام سخن می راند و محور سوم از باصطلاح برنامه ده ماده ای اش عبارت است از : « ما در ايران آزاد شده فردا، از لغو حکم اعدام دفاع می کنيم و نسبت به آن متعهديم »، بهتر است نظرش را در مورد این مقاله و مقالات مشابه به روشنی بیان کند .

– و البته فراموش نکنیم که رجوی ها در آن سال ها که صدام دیکتاتور بعنوان اربابشان در قدرت بود و آنها هر کاری که دلشان می خواست را می کردند، در تشکیلات خود در اشرف ( که نمونه ای از نوع حکومتی بود که رجوی ها به آن اعتقاد داشتند) و هیچگاه هم از چند هزار نفر بیشتر نشد، بارها و بارها در نشست های مختلف گفته بودند «کسانی که می خواهند از فرقه جدا شوند ، حکم شان اعدام است». رجوی می گفت «ما از سال 60 در حال جنگ هستیم و بنابراین هر کس از فرقه جدا شود یعنی میدان جنگ را رها کرده و حکمش اعدام است»

– رجوی در نشست های مختلف ضمن فضاسازی از حاضرین در نشست می پرسید « حکم کسی که می خواهد از فرقه جدا شود چیست ؟» و حاضرین باید با صدای بلند فریاد می زدنند «اعدام – اعدام – اعدام و این شعار باید بارها و بارها در سالن نشست تکرار می شد» .

– رجوی علی زرکش نفر شماره دو سازمانش را به اعدام محکوم کرد .

– رجوی در 10 اردیبهشت سال 1367 به خاطر نوشتن مقاله ای از سوی کمال رفعت صفایی ( یکی از اعضای جدا شدگان از فرقه )، جلسه 60 نفره ای را در اور ( مقر فرقه در حومه پاریس ) سازمان داد, و از زبان یکی از مسئولین فرقه به سایرین گفت که از « ابتدا تا انتهای مقاله ی کمال علیه “رهبر سازمان” است» و تصریح کرد که «در تمام دنیا عضو هر سازمان انقلابی که به سازمانش پشت کند, خائن قلمداد می شود و حکم خائن اعدام است» .

– چند سال قبل از سقوط صدام رسما به همه ابلاغ شده بود که اگر کسی را در حین فرار از قرارگاه های فرقه دیدند ، موظف به شلیک برای کشتن آن فرد هستند .

موارد فوق بخشی از کارنامه روسیاهی رجوی در زمینه حقوق بشر می باشد .

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10642

از «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مجاهدین خلق رجوی امام امریکام. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم  آوریل: … به هر صورت این نسیم دمکراسی باعث شد که چرخش ۱۸۰ درجه ای مجاهدین به سوی «امپریالیزه» شدن تکمیل گشته و پروژه حل شدن کامل در دستگاه «بورژوازی» هم آغاز شود. یادآور شوم که مریم قجر عضدانلو در سال ۱۳۷۲ از طرف مسعود رجوی به عنوان یک «موشک ضدبورژوازی» به اروپا پرتاب شد تا در «خط مقدم» نبرد ضد بورژوازی، کل اروپا …

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsRudy Giuliani with MEK leader Maryam Rajavi

لینک به منبع

از «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مسعود رجوی پس از آزادی از زندان و پیروزی انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران، هدف بزرگی را در سر می پروانید و آن نشستن بر مسند « امامت و ولایت مطلقه» در ایران و تشکیل نوعی حکومت اسلامی به امامت خودش بود. البته این خواست قدرت طلبانه را در انواع شعارهای فریبنده مانند «مبارزه با امپریالیسم، آزادیها و برپایی جامعه بی طبقه توحیدی» بیان می کرد و برای هرچه بیشتر برجسته کردن این ادعاها، پشت سر هم برای آیت الله خمینی پیغام تبریک و تهنیت می فرستاد و چاپلوسی می کرد. ادعاهایی که آقای خمینی به هیچکدام اعتماد ننمود و خواهان خلع سلاح مجاهدین جهت اثبات حسن نیت شان بود:

مجاهدین خلق فرقه رجوی امام

گذر زمان نشان داد که مسعود رجوی قابل اعتماد نیست و نه تنها به آزادی و دمکراسی، که به رفع تبعیض هم معتقد نیست و اگر شرایط فراهم باشد شدیدترین تبعیض ها را چه به لحاظ جنسیتی، چه طبقاتی، و چه به لحاظ سیاسی-مذهبی برقرار خواهد کرد (برای هر کدام می توان بحث مفصل نمود که خارج از کادر این مقاله می باشد). وی همچنین در دراز مدت اثبات کرد که شعارهای ضدامپریالیستی هم جز در جهت حفظ منافع مقطعی سیاسی نبوده است و هرکجا لازم باشد تمام عیار در خدمت امپریالیزم قرار خواهد گرفت. کما اینکه کمتر از ربع قرن پس از این شعارهای مصلحتی، آخرین میخ هم توسط مسعود رجوی بر تابوت شعارهای ضدامپریالیستی فرود آمد و در ماههای آغازین سال ۱۳۸۳ طی یک پیام نوشتاری خطاب به اعضای فرقه اعلام نمود که همکاری اطلاعاتی و امنیتی با ارتش آمریکا راهبرد سیاستهای مجاهدین خواهد بود و بدین ترتیب اوج سرسپردگی خود به امپریالیزم را به نمایش گذاشت. این همکاری در اولین گام علیه مبارزات مردمی در عراق بود که حضور نظامی امپریالیزم در کشورشان را برنتافته و علیه آن بپاخاسته بودند. نتیجه این همکاری، شهادت صدها جوانان عراقی بود که گناهی جز وطن پرستی و مبارزه با دشمن اشغالگر نداشتند.

مجاهدین خلق رجوی امریکا

چنین اقدامات خائنانه علیه مردم عراق در حالی انجام می گرفت که مسعود رجوی تا پیش از سقوط صدام حسین، صراحتاً از این دیکتاتور در برابر آمریکا حمایت می کرد و مدعی بود هرگز تنها دوست خود را در مقابل آمریکا تنها نخواهد گذاشت و اگر لازم شود فرمان حمله به ارتش آمریکا را صادر خواهد کرد. اما بلافاصله بعد از پیدا شدن آثار سقوط دولت عراق، مسعود رجوی به وی خیانت کرد و به دامان کسانی پناه برد که روزگاری با حکومت عراق علیه ملت ایران متحد شده بودند ولی دیگر حضور صدام را برای منافع خود سودمند نمی دیدند. بدین ترتیب، از یکسو صدام حسین قربانی اشتباه استراتژیک خود برای تجاوز به ایران و از سوی دیگر قربانی اعتماد به مسعود رجوی گردید.

امروز ۳۵ سال از آن شعارهای ضدامپریالیستی و آزادیخواهانه می گذرد و کمتر روزی یافت می شود که مریم رجوی با جنگ افروزترین شخصیتهای آمریکا نشست و برخاست نداشته باشد و با آنان ندای جنگ و تحریم علیه ملت ایران بلند نکند، و کمتر روزی است که یکی از نجات یافتگان از این تشکل تروریستی به افشای جنایتها و خیانتهای مسعود رجوی در درون مناسبات فرقه ای مجاهدین نپردازد و از نقض حداقل آزادی های فردی اسیران فرقه مقاله ای نوشته نشود.

مجاهدین خلق رجوی امام امریکا

دهه ۶۰ آغازی بود برای محو و خنثی کردن شعارهای ضدامپریالیستی و تعویض آن با شعارهای ضدحکومتی که نوک تیز آن به سمت آیت الله خمینی بود. از این پس می بینیم که مسعود رجوی به آرامی چرخش ۱۸۰ درجه ای خود را آغاز و آماده همکاری با دشمنان ایران زمین شد. نتیجه این چرخش چیزی نبود جز توجیه هر وسیله ای برای رسیدن به هدف. لذا در این مسیر خیلی راحت تن به همکاری با دشمن مردم ایران یعنی صدام حسین و بدنبال آن نزدیکی با عربستان و موساد و در نهایت سازمانهای امنیتی-نظامی ایالات متحده آمریکا داد. شعارها و ترانه های ضدآمریکایی این فرقه با تشکیل ارتش آزادیبخش کمرنگ و از دور خارج گردید و نهایتاً شاهد بودیم که با نزدیک شدن حمله آمریکا به عراق، تمامی کتابها و جزوات ضدآمریکایی نیز جمع آوری و سوزانده شد. بعد از سقوط صدام نیز مراحل مغزشویی افراد برای «ضدامپریالیزم زدایی» آغاز گشت. از این نقطه سران فرقه و فرماندهان بالای مجاهدین توجیه شدند که در صحبت با افراد پایین تر هرکجا نام صدام حسین آورده می شود و یا هرکجا در مورد اشغال عراق سخنی به میان می آید، فوراً وارد شده و به افراد بگویند «به ماچه؟ وظیفه ما سرنگونی رژیم است» و تا جای ممکن پروژه «ضد صدامی و دیکتاتور خواندن او» نیز دنبال شود.

پس از اعلام همکاری با ارتش ایالات متحده، از زبان مریم رجوی در پاریس هم سخنان جدیدی شنیده می شود که بسیار شنیدنی است. این بانوی جنگ و ترور که تا پیش از سقوط صدام بزرگترین افتخارش دعوت شدن از سوی بانوی اول عراق (همسر صدام) در یک میهمانی به مناسبت روز زن بود، اینک ابراز می کند که «نسیم دمکراسی در عراق در حال وزیدن است!». سخنی که البته اعتراض برخی از اعضای فرقه را بدنبال دارد و افراد متناقض شده و می پرسند که منظور «خواهر مریم» از این جمله چیست؟ آیا «نسیم دمکراسی» همان ارتش امپریالیستی است یا اینکه نسیم دیگری مدنظر است؟

به هر صورت این نسیم دمکراسی باعث شد که چرخش ۱۸۰ درجه ای مجاهدین به سوی «امپریالیزه» شدن تکمیل گشته و پروژه حل شدن کامل در دستگاه «بورژوازی» هم آغاز شود. یادآور شوم که مریم قجر عضدانلو در سال ۱۳۷۲ از طرف مسعود رجوی به عنوان یک «موشک ضدبورژوازی» به اروپا پرتاب شد تا در «خط مقدم» نبرد ضد بورژوازی، کل اروپا را «بورژوازی زدایی» نماید و مجاهدین را در برابر این تهدید آبدیده و مصون کند. ده سال بعد از این «موشک پرانی ضدبورژوازی» مریم قجرعضدانلو مبدل به یک ابزار در دست «امپریالیزم و بورژوازی» می گردد. به نظر می رسد که این سلاح استراتژیک توسط همان امپریالیزم به غنیمت گرفته شده و تغییراتی در آن داده شده است.

ماه های اخیر بخوبی می توان سرعت گرفتن مریم رجوی در حل شدن دستگاه بورژوازی را شاهد بود. بالا رفتن کمیت لابی های غربی با صرف بودجه های نجومی و برگزاری انواع نمایش ها و سورچرانی ها با سیاستبازان بازنشسته اروپایی و آمریکایی نمود تکمیل پروژه دگردیسی امپریالیستی است. تصور می کنم برای هر ایرانی هوشیاری همین نمونه کافی باشد تا به شارلاتانیزم سیاسی این فرقه خطرناک تروریستی پی ببرند و مراقب تمامی حرکتهای خزنده و فریبنده آنان در عرصه اجتماعی و سیاسی و مجازی باشند.

م. افتخاری (مستعار)

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
افسر امریکایی مقتول، کاپیتان لویس لی هاولینز
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)
(MKO members in European Countries 2003)

(Abdolmalek Rigi on Voice of America, presented as a democratic alternative)

Jafarzadeh on Fox News

Jafarzadeh representing terrorist organisation NCRI
Picture form MKO/ NCRI clandestine television

(Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi)

(Ali Safavi as the commander of Saddam’s Private Army in Iraq)

همچنین:

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و شرایط سیاسی – امنیتی عراق

سیاستمداران عراقانجمن نجات، مرکز فارس، بیست و ششم آوریل ۲۰۱۴: … بیش از چند روز به انتخابات داخلی عراق باقی نمانده است و مجاهدین ماههاست در تلاش هستند تا با تمامی امکانات در دسترس به آشوب و ارعاب در خاک عراق دامن زده و

نقدی به مقاله آقای حنیف حیدرنژاد

م. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هفتم مارس ۲۰۱۴: … آیا وقتی آغاز سخن با قلب واقعیت شروع شده باشد، می توان تا پایان راه کژروی نداشت؟ می پرسید کجا واقعیت را پوشانده و قلب کرده اید؟ یکبار دیگر مطلب خود را بخوانید، شما شروع انتقاد علنی به مسعود و مریم رجوی را اردیبهشت ۱۳۹۲ با محوریت آقای

مریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

م. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، دهم مارس ۲۰۱۴: … چندی است در اروپا و آمریکا شاهد یک سلسله نمایش تحت عناوین مختلف «کنفرانس- کنوانسیون» از سوی مریم رجوی (قجرعضدانلو) هستیم. ظاهر این قضایا آنگونه که سران مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ذکر می کنند، گردآوری ایرانیان با دیدگاه های گوناگون