حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق و توییت باقری‌کنی 

حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق و توییت باقری‌کنی 

حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق خبرگزاری تسنیم، شانزدهم آوریل 2021:… دبیر ستاد حقوق بشر ایران از رویکرد کشور آلمان در تعامل و به رسمیت شناختن گروهک تروریستی منافقین انتقاد کرد و نوشت: آلمان برای اجرای عدالت باید دادگاه‌هایی، چون نورنبرگ برای مجازات منافقین برپا کند، نه این که به آن‌ها مصونیت بدهد! علی باقری‌کنی در این توییت خود، عکسی از دختری سه ساله را منتشر کرده که توسط منافقین زنده زنده در آتش سوخت و خاکستر شد. پدر و مادر فاطمه سادات طالقانی، رادیو محلی تأسیس کرده بودند و سرود و برنامه فرهنگی تهیه می‌کردند. منافقین که پدر و مادر فاطمه را هدف گرفته بودند، کانکس محل استقرار این خانواده را به آتش کشیدند و این طفل 3 ساله را به شهادت رساندند. حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق و توییت باقری‌کنی  

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) terrorists behind Iran bombings seen in GermanyMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) terrorists behind Iran bombings seen in Germany

حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق و توییت باقری‌کنی 

آلمان برای اجرای عدالت باید دادگاه‌هایی مانند نورنبرگ برای مجازات منافقین برپا کند

لینک به متن انگلیسی گزارش (خبرگزاری مهر)

دبیر ستاد حقوق بشر ایران از رویکرد کشور آلمان در تعامل و به رسمیت شناختن گروهک تروریستی منافقین انتقاد کرد و نوشت: آلمان برای اجرای عدالت باید دادگاه‌هایی، چون نورنبرگ برای مجازات منافقین برپا کند، نه این که به آن‌ها مصونیت بدهد!

حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ علی باقری‌کنی، دبیر ستاد حقوق بشر ایران و معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه با انتقاد از رویکرد کشور آلمان در تعامل و به رسمیت شناختن گروهک تروریستی منافقین نوشت: “فاطمه سه ساله که در آتش منافقین سوخت و خاکستر شد، یکی از هزاران قربانی گروه تروریستی منافقین در ایران است. آلمان برای اجرای عدالت باید دادگاه‌هایی، چون نورنبرگ برای مجازات منافقین برپا کند، نه این که به آن‌ها مصونیت بدهد! آیا تروریسم‌شویی، راهبرد حقوق بشری برلین است؟”

دبیر ستاد حقوق بشر در این توییت خود، عکسی از دختری سه ساله را منتشر کرده که توسط منافقین زنده زنده در آتش سوخت و خاکستر شد. پدر و مادر فاطمه سادات طالقانی، رادیو محلی تأسیس کرده بودند و سرود و برنامه فرهنگی تهیه می‌کردند. منافقین که پدر و مادر فاطمه را هدف گرفته بودند، کانکس محل استقرار این خانواده را به آتش کشیدند و این طفل 3 ساله را به شهادت رساندند.

مادر فاطمه درباره روز واقعه می‌گوید:

“دیدم شعله‌های آتش از کانتینر زبانه می‌کشد. اطمینان داشتم که دخترم داخل آن است و در شعله‌های آتش می‌سوزد اما آتش آن قدر زیاد بود که نزدیک شدن به آن محال بود چه رسد به نزدیک شدن به آن .. آتش که خاموش شد، بدن سوختۀ دخترم، شقایق زندگی‌ام را دیدم. پارچۀ سفیدی روی بدن سوخته‌اش انداختند. اما از شدت حرارت استخوان‌هایش پارچه آتش گرفت و از بین رفت. پزشک قانونی آمد و نوشت: جسدی زغال شده به اندازۀ تقریبی هشتاد سانتی متر مشخص شد و با یک ملحفۀ سفید پوشانده شده است؛ استخوان‌های جمجمه سوخته شده، فقط بخشی از ساق پا و نیم تنه بالا مشخص است و در قسمت‌های دیگر بدن به علّت شدّت سوختگی قابل تشخیص نیست.”

قاتل فاطمه پس از دستگیری اقرار کرد که ساعت سه بامداد روز سه‌شنبه نهم تیرماه 1360 عملیات آتش زدن کانتینر را با هدف به شهادت رساندن پدر و مادر فاطمه را انجام داده است.

این در حالیست که سیاستمداران اروپایی از جمله آلمان و فرانسه با چشم بستن بر جنایات منافقین با این گروهک تروریستی تعامل دارند و از آنها حمایت می‌کنند.

اخیراً نیز تعدادی از نمایندگان اسبق و سابق پارلمان آلمان در وبینار منافقین حضور بهم رسانده و درباره حقوق بشر سخن پراکنی کرده‌اند.

لینک به منبع

حمایت آلمان از تروریسم مجاهدین خلق و توییت باقری‌کنی 

Iran Interlink

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشSaudi Arabia Bankrolled Iran’s MEK with Tons of Gold, Rolexes (Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

The Life of Camp Ashraf Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters Anne Singleton and Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
Anne Singleton and Massoud Khodabandeh

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/واکنش-فرقه-رجوی،-مجاهدین-خلق،-به-مقاله/

واکنش فرقه رجوی، مجاهدین خلق، به مقاله هفته نامه معتبر اشپیگل چاپ آلمان

مریم رجوی دستور قتل خبرنگار اشپیگل آلمان را صادر کردبخشعلی علیزاده، انجمن نجات، مرکز تهران، سوم مارس 2019:… به این میگویند هذیان گویی و طفره رفتن از اصل داستان. اصل داستان چیست؟ اصل داستان مطلبی است که هفته نامه اشپیگل ارائه داده و حقایق انکار ناپذیری را از درون سازمان مجاهدین خلق به دنیای بیرون نشان داده است. اسم غلامرضا شکری را هم که در چند نوبت آورده اند دلیل بر این است که باز از اصل قضیه فرار کنند. از این غلامرضا شکری ها در داخل مناسبات زیاد بوده که خارج شده و نجات پیدا کرده اند و باز در درون مناسبات هستند که بمحض نجات افشاگری خواهند کرد.

گزارش اشپیگل آلمان از کمپ تروریستی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی در آلبانی و تمرین قتل و جنایت و ترورآشفته بازاری است بیا و ببین – پاسخ آقای غلامرضا شکری در رابطه با جعلیات فرقه رجوی در آلبانی

لینک به منبع

واکنش فرقه رجوی به مقاله هفته نامه معتبر اشپیگل چاپ آلمان

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی 12 اسفند 1397

مریم رجوی دستور قتل خبرنگار اشپیگل آلمان را صادر کرد

هنوز چند روز از چاپ یک مطلب واقعی توسط هفته نامه اشپیگل نگذشته بود که یک اطلاعیه عریض و طویل توسط فرقه تروریستی رجوی توجهات را جلب کرد. طبق معمول آنها ابتدا با اتهام زدن به نویسنده و نشریه کار را شروع کردند و بعد مظلوم نمایی و النهایه نتیجه گیری نمودند که باز برمیگردد به همان قسمت اول موضوع یعنی اتهام زنی. 

اگر دیده باشید در این اطلاعیه که سراسر سوز و گداز است و چیزی جز یک مشت مغلطه گویی نیست تلاش شده که فرقه رجوی را از اتهامات هفته نامه اشپیگل برهاند و سازمان مجاهدین خلق را قربانیان تروریسم جلوه دهد. به یک قسمت این اطلاعیه توجه کنید:

“استقبال فوری و بی‌سابقه رسانه‌های حکومتی در ایران از مقاله اشپیگل این نیاز هماهنگ شده را به‌خوبی برملا کرد. خبرگزاری رسمی ایرنا با تیتر “روایت تکان‌دهنده اشپیگل از شکنجه روحی اعضای مجاهدین در کمپ آلبانی”، خبرگزاری مهر وزارت اطلاعات با تیتر “تمرینات مجاهدین در آلبانی” هفته‌یی سه بار بریدن گلو با چاقو”، خبرگزاری فارس سپاه پاسداران با تیتر “گزارش اشپیگل از پایگاه مجاهدین: اعضای این سازمان کشتار را تمرین می‌کنند”، خبرگزاری میزان قوه قضاییه با تیتر “مجاهدین در آلبانی بریدن گلو با چاقو، در آوردن چشم و پاره کردن دهان را تمرین می‌کنند” و پایگاه خبری حامیان ولایت با تیتر “گزارش تکان‌دهنده اشپیگل از توحش مجاهدین” و صدها رسانه حکومتی دیگر با تیترهای مشابه ترجمه مقاله اشپیگل را به فارسی منتشر کردند.”

اشپیگل بعد از مدتها دست به افشای یک سری حقایق در خصوص سازمان مجاهدین خلق زد، حالا باید محاکمه شود که چرا حقایق مربوط به سازمان مجاهدین را علنی کرده و در انظار جهانیان این فرقه را رسوا و سکه یک پول نموده است. 

حالا شما به تیتر این اطلاعیه توجه کنید: 

“اطلاعیه مطبوعاتی – ۱۸ فوریه ۲۰۱۹ 
فتوای مدرن قتل و ترور – اشپیگل یا “دادگاه انقلاب اسلامی” ملایان؟
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران”پ

به نظرم برای هر شنونده و بیننده بی طرفی این سوال پیش می آید که هفته نامه اشپیگل چاپ آلمان چه ربطی به دادگاههای انقلاب اسلامی ایران، یا بقول اطلاعیه سازمان مجاهدین ملایان، دارد . 

کار رسانه ها اطلاع رسانی به افکار عمومی است و خیلی واضح است که مطبوعات و رسانه ها در درج مطالب باید تابع دمکراسی باشند و هیچ اجباری بر آنها حاکم نیست و مطالبی هم که میزنند بر اساس واقعیات است و نمی توانند مطالب و مقاله های خود را بر اساس احساس یا تحلیل های آبکی در روزنامه ها و مجلات خود درج کنند و باید که ریشه در حقایق داشته باشد وگرنه میشود داستان سرایی. دقیقا بخاطر همین است که در سازمان مجاهدین خلق بعد از درج این مطلب که در درون سازمان آموزش های تروریستی داده می شود ، بهم میریزند و واکنش های تند و عصبی نشان میدهد و هفته نامه اشپیگل را به دادگاه تشبیه می کند. 

یا به قسمت دیگری از این اطلاعیه سخیف توجه نمائید:

“اشپیگل مطالبش را با وزارت اطلاعات ملایان به اشتراک می‌گذارد. در حالی‌که اشپیگل مقاله را منتشر نکرده بود انجمن نجات یک شعبه شناخته شده وزارت اطلاعات مصاحبه غلامرضا شکری با اشپیگل را به زبان فارسی منتشر کرد. غلامرضا شکری همان کسی است که در مقاله ۱۶ فوریه اشپیگل مدعی شده است مجاهدین او را ۲۴ سال پیش زندانی و شکنجه کرده‌اند.”

به این میگویند هذیان گویی و طفره رفتن از اصل داستان. اصل داستان چیست؟ اصل داستان مطلبی است که هفته نامه اشپیگل ارائه داده و حقایق انکار ناپذیری را از درون سازمان مجاهدین خلق به دنیای بیرون نشان داده است. اسم غلامرضا شکری را هم که در چند نوبت آورده اند دلیل بر این است که باز از اصل قضیه فرار کنند. از این غلامرضا شکری ها در داخل مناسبات زیاد بوده که خارج شده و نجات پیدا کرده اند و باز در درون مناسبات هستند که بمحض نجات افشاگری خواهند کرد. 

پس یکی به نعل و یکی به سندان زدن ناشی از گیجی از دریافت این ضربه است. خطاب به مسئولین فرقه رجوی که فعلا اینرا داشته باشید تا ضربات بعدی برسد.

بخشعلی علیزاده

(پایان)

Former People's Mujahedin member Gholamreza ShekariFormer People’s Mujahedin member Gholamreza Shekari (ALESSANDRO INCHES / DER SPIEGEL)

محمد حنیف نژادابراهیم خدابنده: تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

***

همچنین: