حمایت جان بولتن ، عدم حقانیت گزارش دوستان فرقه ی رجوی را نشان میدهد!

حمایت جان بولتن ، عدم حقانیت گزارش دوستان فرقه ی رجوی را نشان میدهد!

فرید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و سوم نوامبر 2014:…  اینجانب اطلاع دقیقی از ماهیت کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت ندارم ولی همانکه مشاهده میکنم که درجلسات آن افرادی مانند محمد محدثین شرکت کرده و جان بولتون بعنوان یک صهیونیست قهار از مصوبات آن حمایت میکند و این حمایت ها در رسانه های باند رجوی بازتاب وسیعی می یابد ، ماهیت این کمیته را که در راستای اهداف پلید گروه …

Mossad helped by Americans use Mojahedin Khalq (Rajavi cult) for assassinations

نفرات رجوی مرغ عزا و عروسی اسرائیل (از محکومیت نفر خودی تا دستور بست نشستن هشت نفره علیه صلح)

لینک به منبع

حمایت جان بولتن ، عدم حقانیت گزارش دوستان فرقه ی رجوی را نشان میدهد!

اینجانب اطلاع دقیقی از ماهیت کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت ندارم ولی همانکه مشاهده میکنم که درجلسات آن افرادی مانند محمد محدثین شرکت کرده و جان بولتون بعنوان یک صهیونیست قهار از مصوبات آن حمایت میکند و این حمایت ها در رسانه های باند رجوی بازتاب وسیعی می یابد ، ماهیت این کمیته را که در راستای اهداف پلید گروه مافیایی رجوی حرکت میکند، روشن می سازد!

رسانه رجوی در وبسایت رسمی خود و به نقل از خبرگزاری بلومبرگ چنین مینویسد:

” جان بولتون و رابرت جازف از گزارش صادر شده توسط کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت در بروکسل، اختلاف بین کسانی که در پی یک معامله با (رژیم) ایران هستند را با دیگران که به این (رژیم) اعتماد ندارند برجسته کرد. این ارزیابی 102 صفحه‌یی، می‌گوید: «برنامه نظامی و فعالیتهای وابسته به نظامی، در قلب برنامه هسته‌یی (رژیم) ایران قرار دارند».

اینکه منبع و مستندات تهیه ی این گزارش روشن نگردیده ، گزارش باصطلاح کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت را خالی ازاعتبار نموده و دروغ بیشرمانه ای نشان میدهد که برای کمک به لابی اسرائیل وفرقه ی رجوی که موافق آرامش درایران و منطقه نبوده و همواره تلاش برای ازدیاد تعداد دشمن های خارجی و داخلی دولت وملت ایران دارد، تهیه شده است.

ازنظر فرقه ی رجوی که کماکان نام سازمان مجاهدین خلق ایران؟! شورای ملی مقاومت ایران و یگانه آلترناتیو دموکراتیک رژیم حاکم برایران؟! را بطور ناجوانمردانه ای یدک میکشد ، سرانجام این گفتگوهای یکساله ی ایران با گروه 1+5 باید که به عدم توافق منجر شود ووضعیت به نحوی درآورده شود که غیر ازرویایی مستقیم نظامی و … برای طرفین دعوا وجود نداشته باشد!

البته طرف اصلی دعوا حکومت آمریکاست که سخت تحت تاثیر و فشار ” ایپک = لابی اسرائیل ” تاحال قادر به برداشتن گام اساسی ونهائی برای حل اختلافات خود با ایران نبوده است!

اسرائیل بعنوان یک سیستم تجاوزگر، همواره منافع خود را در گرو وجود جنگ های گرم وسرد درمنطقه دیده وابدا میلی به ثبات وهرگونه توافق که پیام آور صلح وامنیت درمنطقه باشد، ندارد ودراین میان اخبار دروغ ویا مشکوکی را دراختیار باند رجوی میگذارد تا این گروه وطن فروش ، عصای دست اش دربلعیدن خاورمیانه و ایفای نقش اش بعنوان یک پادگان نظامی آمریکا باشد!

درادامه ی این نوشته ی با بار سنگین خیانت به کشور چنین میخوانیم:

” امروز در بروکسل کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت که در سال 2008 توسط اعضای پارلمان اروپا در دفاع از اپوزیسیون ایران تأسیس شد، گزارشی را منتشر می‌کند که مطالعاتی را از «10 علامت نگران‌کننده توسعه تسلیحات هسته‌یی (رژیم) ایران» ارائه می‌کند… .

کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت می‌گوید، افشاگریهای اپوزیسیون ایران برای ارزیابی درستی از واقعیت، حیاتی بوده‌اند. به‌عنوان مثال، این‌که گزارش‌های آژانس از سال 2003 از اهمیت بیشتری برخوردار شده علتش این است که در سال 2002 شورای ملی مقاومت ایران. ..”.

در میان کشورهایی که به تحقیقات اتمی میپردازند، شاید ایران کشوری باشد که بیشترین شفافیت را درهمکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان میدهد که متاسفانه درعمل میبینیم که ازطرف دولت ها و دوایری برخورد غیر منصفانه ای با این شفافیت نشان دادن وهمکاری ایران میشود که البته علاجش در دستان و اراده ی ما نیست!

کلام بسیار معروف و مقبولی است که کفته اند:

” طرف مقابل بحث اگر با سوء نیت به میدان آمده باشد ، هیچ منطق ومدرک محکمی اورا قانع نخواهد کرد چرا که اوبرای قانع شدن و مصالحه نیآمده است “!

ونیز گفته اند :

” فرد خوابیده را براحتی میتوان ازخواب بیدار کرده ولی غیر ممکن است که کسی را که نخوابیده و فقط خودش را بخواب زده ، بیدارش کرد “!

مسئله ی ما با طرف اصلی مذاکره ی مان کاملا شیبه به مثال های بالاست و ملت و مردم ما با صمیمیت وصداقت تمام درحل مسائل خود با هرکشور مفروضی بوده وبا شفافیت تمام بمیدان آمده است!

اگر سوء ظن و به ” خواب زدگی” ای دربین باشد، مسائل غیرقابل حلی وجود ندارد!

البته دراین میان نتایج تحلیل سود و زیان ازطرف حاکمین آمریکا هم اهمیت زیادی دارد وهمچنین جسارت جناح صلح طلب شان که نخواهند زیر فشار لابی های صهیونیستی قدرت وانرژی انجام مذاکرات صلح آمیز را نداشته باشند!

آمریکا نیز در پیشرفت این مذاکرات و بدست آمدن توافق جامعی که منافع هردو طرف درآن ملحوظ باشد، ذینفع است ولی ما مسئول کارهای خود بوده ونمیتوانیم آمریکا ودیگران راوادار به انجام کاری که مایل نبوده ویا ازفشارها می ترسند، بکنیم!

فرید

***

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانParliamentarians (Lord Carlile and others) lose Maryam Rajavi court battle

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

همچنین:

یاوه گویی های جدید سازمان برعلیه جدا شدگان ساکن کشور

سیروس غضنفریسیروس غضنفری، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هجدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  این سئوال پیش میآید که چرا سازمان امروز دست به افشاگری کور زده است که اساسا پایه واساس ندارد؟ بنظر می رسد که این وضعیت نشان دهنده ی ازهم پاشیدگی درون تشکیلات تا به دوستان ما درلیبرتی بقبولانند که هنوز باقی بمانن

اعلام نکردن نتیجه طبق توافق طرفین است (وحشت رجوی از مذاکراتی که تمام فلسفه وجودیش بدان وابسته است)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  شما که بیش ازهمه سرنوشت خود را درگرو نتیجه ی این مذاکرات گذاشته وبه ریسک مرگ آلودی دست زده اید، بهتر از اغلب مردم میدانید که یکی از شروط این مذاکرات سری نگهداشتن جریان آنهاست که بمنظور جلوگیری از شا

جعبه ی فرقه ی رجوی چه مزیتی نسبت به ” جعبه ی پاندورا ” داشت!

گزارش کمپ لیبرتی 1سعید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  بنظر میرسد که در راستای توسعه ی اشتغالی که فرقه ی رجوی با ایجاد شورای مرکزی یک هزارنفری!! استارت اولیه اش را زده است، اسرای لیبرتی هم بی نصیب نمانده وبه کسانی که میتوانند بدون �

از نظر مجاهدین جدا از خلق، حق با استرون استیونسون است!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  جناب استرون استیونسون! بهتر نبود که شما اسامی این جان باختگان را از فرقه ی رجوی مطالبه میکردید وآنگاه دست به اعلام آن میزدید تا هم خدمتی بما کرده باشید وهم سخنان