حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

حمایت رجوی از عربستانمیر باقر صداقی، انجمن وطنم، سوئیس بیست و سوم سپتامبر 2019:… مریم رجوی:  قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد. خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد. اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد. شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد. جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد. حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان 

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

کیف کوک مریم رجوی بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند , باور کردم !!!!

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس بیست ودوم سپتامبر 2019

​حمله پهپادی حوثی های یمن به دو پالایشگاه عربستان و متعاقبا پذیرفتن مسئولیت حمله پهپادی به پالایشگاهای “خریص” و “بقیم” بسیاری از تصورات غلط درباره قدرت نظامی ایران را پیش چشم همه زدود .

یادم هست سالیانی که در اسارتگاه اشرف بودم همیشه سازمان سر پیشرفتهای تسلیحاتی ایران برنامه طنز  درست میکرد مثلا درفلان  مانور موشکی در شمارش معکوس صفر گفته شده ولی موشک با تاخیر شکیک شده یا اینکه زیر دریائیهای ایران بشکه هستند به ته آب میروند و غرق میشوند رژیم اینکاره نیست که پیشرفت بکنه و خلاصه هزار عیب و ایراد و منفی بافی , تئوری و تبین دیدگاه رجوی این بود که همیشه باید هر چیز را سیاسی کرد برای این وروجک چون هدف وسیله را توجیه میکرد لازم بود همیشه در مورد ایران سیاه نمائی می شد. اما امروز دقت و گستره حمله به پالایشگاه “خریص” و “بقیم” برای من نوعی ملاک سنجش است  وقتی نیروهای حوثی یمنی چنین دقتی را در شلیک دارند باید بدون اغراق خالق این تکنولوژی را تحسین کرد.

آنانی که دل در گرو جان بولتون و اجنبی داشتند

آمریکائیها بعد از این اتفاق در بوق و کرنا گفتند وزارت دفاع آمریکا برای رسیدگی به حمله به تاسیسات عربستان آماده میشود تا اقدامات  نظامی را برسی کنند  بعد از هشت روز در حالیکه  اپوزسیون بر انداز خائن خارجه نشین از جمله مجاهدین  با آب دهان آویزان از لب و لوچه منتظر بودند تا عمو سام دست به ماشه شود اما وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که نیروهای نظامی بیشتری را همراه با تجهیزات دفاع هوایی به عربستان سعودی و امارات متحده عربی میفرستد تا از نیروهایشان و از پالایشگاهها و چاههای نفت دفاع کنند. تا توانائیهای دفاعیشان تقویت شود . یعنی تا به امروز هرچه کرده بودند کشک بود  و حسابی کم آورده اند .

در این میان سخنان اخیر مریم رجوی تنها نشان از دشمنی او با  ایران و مردم ایران هست , شورانده بیگانه برای جنگ آیا نشان از وطن پرستی هست یا خیانت ذیلان متن سخنان مریم رجوی را برای قضاوت مردم ایران میآورم .

مریم رجوی:
حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه گامی بلند و جنگ‌افروزانه بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند.  حمله همزمان با موشک و پهپاد از داخل ایران به  تأسیسات نفتی عربستان سعودی توسط رژیم آخوندی یک اقدام تمام عیار جنگی است. خامنه‌ای پس از حمله، هرگونه مذاکره در هر سطحی با آمریکا را هم رد کرد  مگر اینکه آمریکا توبه کند! وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: «اینکه بعضی از اروپایی‌ها را می‌اندازند وسط…  که هی اصرار کنند بیایید با رئیس جمهور آمریکا یک جلسه کنید همه مشکلات شما حل خواهد شد این به‌خاطر اینست که اثبات کنند که فشار حداکثری سیاست موفقی است. ما باید در مقابل، اثبات کنیم که سیاست فشار حداکثری پشیزی ارزش ندارد

خانم مریم رجوی حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه را گامی بلند و فصلی جدید در تعرض‌های جنگ‌افروزانه دیکتاتوری دینی حاکم بر ایران توصیف کرد و افزود: قدرت و قاطعیت تنها زبان قابل فهم برای ملایان است. بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند. مردم ایران نخستین قربانیان این رژیم هستند.
راه‌ حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحران‌ها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته است.
-قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد.
-خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد.
-اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد.
-شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد.
-جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۷ شهریور۱۳۹۸ (۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹)

جوابی به قمپزهای مریم رجوی در جشن سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین در اشرف ۳

میر باقر صداقی

(پایان)

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

لینک به منبع

***

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودیتلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی جنایت قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

همچنین: