حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

حمایت عربستان از رجوی متوقف شده استابراهیم خدابنده، انجمن نجات، ششم دسامبر 2019:… در این پیام، آنچه ظاهرا بیشترین حساسیت را در رجوی ایجاد کرده “تأمین هزینه های مجاهدین خلق توسط عربستان سعودی” می باشد که آن را “داستانسرایی و یاوه گویی” خوانده است. تلویزیون ایران اینترنشنال متعلق به سعودی هم این میان بی نصیب نمانده و مورد بازخواست رجوی قرار گرفته است که چرا با مسعود خدابنده و ایرج مصداقی مصاحبه داشته و آنان به حمایت مالی سعودی از رجوی اشاره کرده اند. حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است 

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کردرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

ظاهراً سعودی دیگر حاضر به حمایت از رجوی نیست

توسط ابراهیم خدابنده آخرین بروزرسانی ۱۴ آذر ۱۳۹۸

پیامی با عنوان “پیام شماره 17 مسعود رجوی” مورخ 4 آذر 1398 از رسانه های سازمان مجاهدین خلق قرائت گردید که جدا از خالی بندی ها و رجز خوانی های معمول و وعده و وعیدهای توخالی همیشگی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته در آلبانی، دارای یک نکته جالب بود.

حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

در این پیام رجوی سؤال می کند: “دستگاه های امنیتی غربی کجا و از چه موقع در فکر سرنگونی رژیم بوده اند؟” و بعد ادامه می دهد: “عربستان سعودی اگر می توانست به حملات موشکی و پهبادی رژیم به تأسیسات نفتی خودش و به سلسله حملات زنجیره ای به فرودگاه ها و شهرهایش، پاسخی در خورد می داد”. سپس سعودی برای دادن “پوشش تبلیغاتی برای بقایای شاه و ریزشی های شیخ” مورد نکوهش قرار می گیرد.

در این پیام، آنچه ظاهرا بیشترین حساسیت را در رجوی ایجاد کرده “تأمین هزینه های مجاهدین خلق توسط عربستان سعودی” می باشد که آن را “داستانسرایی و یاوه گویی” خوانده است. تلویزیون ایران اینترنشنال متعلق به سعودی هم این میان بی نصیب نمانده و مورد بازخواست رجوی قرار گرفته است که چرا با مسعود خدابنده و ایرج مصداقی مصاحبه داشته و آنان به حمایت مالی سعودی از رجوی اشاره کرده اند.

یک سؤال، که پاسخ آن برای هر کسی که مختصر آشنایی با مجاهدین خلق و خصوصاً سوابق شخص رجوی داشته باشد کاملاً روشن است، اینست که آیا رجوی معذوریتی برای گرفتن پول از عربستان سعودی دارد؟ کسی که همه گونه همکاری نظامی و اطلاعاتی با دشمن متجاوز به خاک میهن داشته و طی بیش از دو دهه زیر چتر حمایتی صدام حسین بوده است، اگر سعودی یا هر کس دیگری به او پول بدهد آیا منعی در دریافت آن می بیند؟

این که از یک طرف تلویزیون ایران اینترنشال تحت حمایت سعودی با دو جداشده از سازمان مجاهدین خلق مصاحبه می کند و این که از طرف دیگر رجوی در این پیام به سعودی حمله می نماید و عدم پاسخگویی درخور به موشک و پهباد را به رخش می کشد و از پوشش تبلیغاتی سایرین شکایت دارد به چه معناست؟ به غیر از اینست که ظاهراً پول و تبلیغ و حمایت قطع شده است؟

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

خبرگزاری ها اعلام کردند که وزیر خارجه عمان یوسف بن علوی برای سومین بار جهت میانجیگری به تهران آمد و با رئیس جمهور دیدار داشت و روحانی به وی گفت که هیچ مشکلی برای تجدید روابط با عربستان سعودی ندارد.

به دنبال سقوط صدام حسین یعنی تنها حامی دولتی رجوی، او به دنبال جایگزینی این بار در غرب می گشت که همه جا دست رد به سینه اش خورد و نهایتاً به سراغ سعودی رفت. حالا حتی برای آن ها هم مسجل شده است که رجوی به آخر خط رسیده و تمام شده و به تاریخ پیوسته است و لذا ترجیح داده اند تا کمک به رجوی را قطع کرده و به دنبال عادی سازی روابط با ایران باشند.

اما آنچه این میان دغدغه اصلی ما در انجمن نجات و زجرآور است وضعیت اسیران ذهنی و عینی رجوی در اردوگاه فرقه ای رجوی در تیرانا می باشد که خانواده های دردمند و رنج کشیده آنان در فراق عزیزان خود روزمره شکنجه می شوند و دستشان کوتاه است.

تارنمای آمریکایی لوبلاگ : منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) به آخر خط رسیده اند

رجوی بهتر است کمی واقعیات را بپذیرد و دست از سر کسانی که سالیان سال است آنان را از ارتباط با دنیای خارج خصوصاً خانواده و دوستانشان محروم کرده بردارد و اجازه بدهد بیش از این عمرشان بیهوده تلف نشود و آنان را با این گونه رجزخوانی ها مشغول نگه ندارد.

به امید روزی که تمامی قربانیان فرقه رجوی در اردوگاه آلبانی بتوانند با خانواده های خود ارتباط برقرار نموده و پا به دنیای آزاد بگذارند.

ابراهیم خدابنده

ابراهیم خدابنده از مجاهدین میگوید: زمانی که در اتاقی تاریک بودم

حمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

لینک به منبع

***

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال
مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

***


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-کپی-احمد-چلبی/

مریم رجوی کپی احمد چلبی

مریم رجوی کپی احمد چلبیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و یکم اکتبر 2019:… حالا مریم رجوی ایرانی، رهبر سازمان مجاهدین خلق (بعد از مسعود رجوی مفقود الاثر) همان نقش احمد چلبی عراقی را البته این بار در خصوص ایران ایفا کرده و می کند. روز دوشنبه 30 سپتامبر 2019 در واشنگتن، این گروه که ارتباطات نزدیکی با جنگ طلبان کاخ سفید دارد، جزئیات بی اساسی را اعلام نمود و ادعا کرد که حمله پهبادی و موشکی به تأسیسات نفتی سعودی کار ایران بوده است. بدون ارائه هیچ مدرکی، مجاهدین خلق ادعا نمودند که تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رئیس جمهور روحانی و حضور وزیر خارجه ظریف گرفته شده است. مریم رجوی کپی احمد چلبی

MEK Assassinated AmericansMEK Assassinated Americans

مریم رجوی کپی احمد چلبی

مریم رجوی دوباره نقش احمد چلبی را بازی می کند

توسط ابراهیم خدابنده آخرین بروزرسانی 29 مهر 1398

لینک به متن انگلیسی 

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

احمد چلبی، سیاستمدار عراقی که در سال 2015 فوت نمود، عموماً به این شناخته می شود که آمریکا را به سمت جنگ با عراق کشاند. او در تبعید کمک نمود تا بهانه های ساختگی لازم برای ایالات متحده برای ورود به اشغال عراق در سال 2003 فراهم گردد، و البته نهایتاً هیچ سهمی از قدرت بعد از سقوط صدام حسین به وی داده نشد.

چلبی شاید نزدیک ترین عراقی به رئیس جمهور جرج دبلیو بوش بود که نهایت همکاری جهت تصمیم برای اقدام به جنگ را به عمل آورد. او روابط نزدیکی با خبرنگاران در واشنگتن و لندن، قانونگذاران آمریکایی، مشاوران نو محافظه کار که کمک نمودند سیاست خارجی بوش شکل بگیرد، و شبکه گسترده ای از تبعیدیان عراقی برقرار نمود که بسیاری از آنان برای تولید و توزیع اطلاعات ساختگی علیه دولت صدام حسین پول دریافت می کردند.

بعدها افشا شد که گروه وی، یعنی کنگره ملی عراق، بیش از 100 میلیون دلار از سازمان سیا و سایر آژانس های اطلاعاتی در فاصله تأسیس آن در سال 1992 تا شروع جنگ دریافت کرده است. او یک دایره دوستی با جمهوری خواهان جنگ طلب – دیک چنی، داگلاس فیت، ویلیام لوتی، ریچارد پرل، و پل ولفویتس – که نقش مرکزی در آمریکا برای شروع جنگ داشتند برقرار نمود.

چلبی توسط جنگ طلبان آمریکا برای تولید این ادعا که صدام حسین سلاح های کشتار جمعی در اختیار دارد و از همکاری با بازرسان ملل متحد سر باز می زند مورد استفاده قرار گرفت که بهانه اقدام به تهاجم نظامی علیه کشور بود.

ولی بعداً روشن شد که اقدام به جنگ بر اساس اطلاعات غلط صورت گرفته است، و گزارشی از جانب کمیته اطلاعات سنا در سال 2006 نتیجه گیری نمود که “اطلاعات غلط” از منابع مرتبط با “کنگره ملی عراق” برای دفاع از سیاست تهاجم به عراق قبل از آغاز جنگ به صورت گسترده توزیع گردیده است.

آیا چلبی آمریکا را به جنگ کشاند یا بهتر است گفته شود مورد استفاده حامیان جنگ قرار گرفت تا بهانه ها و اطلاعات غلط را اعلام نماید. بعداً ثابت شد که چلبی در حقیقت بلندگوی جنگ طلبان کاخ سفید در هر کجا که قادر نبودند به صورت مستقیم چهره خود را نشان بدهند بود. آنان نیاز داشتند که یک به اصطلاح گروه اپوزیسیون این کار را انجام دهد و حداقل شروع قضیه با او باشد.

مریم رجوی کپی احمد چلبی

حالا مریم رجوی ایرانی، رهبر سازمان مجاهدین خلق (بعد از مسعود رجوی مفقود الاثر) همان نقش احمد چلبی عراقی را البته این بار در خصوص ایران ایفا کرده و می کند.

روز دوشنبه 30 سپتامبر 2019 در واشنگتن، این گروه که ارتباطات نزدیکی با جنگ طلبان کاخ سفید دارد، جزئیات بی اساسی را اعلام نمود و ادعا کرد که حمله پهبادی و موشکی به تأسیسات نفتی سعودی کار ایران بوده است. بدون ارائه هیچ مدرکی، مجاهدین خلق ادعا نمودند که تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رئیس جمهور روحانی و حضور وزیر خارجه ظریف گرفته شده است.

این موضوع یادآور نقش کوچکی است که در گذشته به مجاهدین خلق برای شروع بحران ساختگی هسته ای علیه ایران داده شد. در اوت 2002، علیرضا جعفرزاده، نماینده شورای ملی مقاومت (ارگان پوششی برای مجاهدین خلق) در آمریکا، در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن حاضر شد و اطلاعات هسته ای علیه ایران را اعلام نمود. بعدا ثابت شد که این اطلاعات از جانب اسرائیلی ها به مجاهدین خلق داده شده است. این در حالی بود که گروه مربوطه در آن زمان در لیست گروه های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت. آمریکایی ها فقط نیاز داشتند که یک گروه اپوزیسیون ایرانی بحران را شروع کند، این که کدام گروه باشد مهم نبود.

مجاهدین خلق یک گروه به شدت جنجالی است. این گروه مسئول کشتن چندین آمریکایی در ایران در دهه 1970 میلادی می باشد. در سال 1992 اعضای آن یک تهاجم خونین علیه دفتر نمایندگی ایران در ملل متحد در نیویورک را انجام دادند. در سال 2012 نام این گروه از فهرست سازمان های خارجی تروریست وزارت خارجه آمریکا خارج شد چرا که یک کارزار لابیگری بسیار گسترده با صرف هزینه های گزاف از جمله پرداخت مبالغی بالا به مقامات و رهبران بازنشسته دولت آمریکا صورت گرفت. حامیان این گروه در کاخ سفید می گویند که مجاهدین خلق نقش مهمی برای افشای اطلاعات حساس در خصوص برنامه هسته ای ایران ایفا نمودند.

اعضای مجاهدین خلق در عراق تماماً بعد از اشغال این کشور توسط آمریکا در سال 2003 خلع سلاح شدند. این گروه توسط صدام حسین قبل از اشغال عراق و توسط ارتش آمریکا بعد از اشغال این کشور به مدت حدود دو دهه حفاظت شد. بعد از خروج نیروهای آمریکایی در سال 2009، اعضای گروه در سال 2012 از اردوگاه اشرف به اردوگاه لیبرتی، یک پایگاه نظامی ارتش آمریکا، نقل مکان نمودند. در حال حاضر آنان تحت دولت ترامپ در یک پایگاه ایزوله و دور افتاده در آلبانی استقرار داده شده اند که در آن رهبران سازمان به بازسازی مناسبات درونی فرقه ای خود می پردازند و کارشان دقیقاً همان است که توسط احمد چلبی انجام می شد – تولید بهانه و داستان های ساختگی برای هموار کردن راه برای اقدام به تهاجم نظامی و جنگ.

گردهمایی های پرهزینه مجاهدین خلق در پاریس و در حال حاضر در آلبانی به منظور ایجاد پلاتفورمی برای اعلام سیاست های آمریکا، از جمله تغییر رژیم در ایران و اعمال شدیدترین تحریم ها، مورد استفاده قرار می گیرد. این گروه تنها گروه به اصطلاح اپوزیسیون است که به صورت کامل از سیاست فشار حداکثری آمریکا بر مردم و سیاست جنگ با ایران حمایت می کند.
سیاست دولت ترامپ در خصوص ایران متناقض است. حتی در حالی که جنگ طلبان در کاخ سفید تلاش می کنند که آمریکا را به جنگی دیگر بکشانند، دیگرانی هم هستند که مانع می شوند. سازمان مجاهدین خلق به عنوان تولید کننده بهانه در خصوص درگیر بودن ایران در حمله موشکی به سعودی نقش خود را ایفا کرد. ولی این بار، برخلاف ادعاهای چلبی، نه سیاستمداران و نه رسانه ها هیچکدام توجهی به ادعاهای مریم رجوی نکردند. قطعاً به این دلیل که درس های تاریخی گرفته شده است.

ابراهیم خدابنده

مریم رجوی کپی احمد چلبی

لینک به منبع

***

ابراهیم خدابندهاعتراف رجوی به جنایات ۷تیرو ۸شهریور/ سازمان مجاهدین دست بولتون است

همچنین: