حمایت مریم قجر از ترامپ و از خلیج عربی گفتن او به خلیج فارس!!ا

حمایت مریم قجر از ترامپ و از خلیج عربی گفتن او به خلیج فارس!!ا

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پانزدهم اکتبر 2017:… در سی و چند سال گذشته هیچ گروه و شخص و سازمانی به اندازه فرقه و مخصوصا شخص مرحوم رجوی به نظام جمهوری اسلامی برای ادامه حیات کمک نکرده است و هم اکنون هم مطمئن باشید ترامپ برای رژیم جرعۀ حیات است و کافی است به فرمان مهاجرتی آقای ترامپ نگاه کنید که ملت ایران و ایرانیان را از سفر به امریکا منع میکند نه سران نظام را. در ضمن بخاطرهمین … 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

حمایت مریم قجر از ترامپ و از خلیج عربی گفتن او به خلیج فارس!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین

از زمانیکه رجوی تصمیم به حمایت از کاندیداتوری آقای ترامپ در مقابل خانم کلینتون گرفت بخوبی روشن بود که رجوی دیده از اربابان دون پایه اش چیزی برایش نماسیده از جملۀ آنان به قول خودش سید الرئیس جناب صدام حسین که مرحوم چنان شیفته اش بود که در نشستهای داخلی فرقه هر موقع اسمش را به زبان می آورد چشمش برق میزد و او را به مانند معشوقی که معبودش را صدا میکند می ستود و بعد هم ارباب وهابی اش که بعد از حمایت سالیان  پشت پرده  در اخرین شوی رجوی در پاریس شرکت کرده و علنا حمایت وهابیون بچه کش سعودی و البته مرحومیت رجوی را اعلام کرد که هنوز بعد از حدود دو سال فرقه اطلاع رسانی در این را رابطه نکرده است و طبق روال فرقه قرار است  بعدا از پایان غیبت کبرایش اعلام شود.

یکی از همرزمان سابق که هنوز در تشکیلات فرقه در آلبانی است امروز طی تماس کوتاهی با اینجانب با تلفن قاچاقی که گیر آورده بود میگفت که خواهر مریم چنان خوشحال بود که اول فکر کردیم برادر مسعود آمده است ولی نه اقای ترامپ و صحبتهایش در رابطه با ایران خواهر مریم را چنان شاد کرده بود که سر از پا نمی شناخت و بلافاصله در نشستهای فرماندهان فرقه گفت: «این هم سرنگونی رژیم تا قبل از پایان اولین دوره ترامپ! و از فردا باید آمادگی کامل داشته باشیم تا هر لحظه ارتش امریکا دستور داد حمله کنیم! در ادامه خواهر مریم گفته است ما که نیروی قبیله ای و کردی نیستیم که چسبیده به زمین باشیم و نام خلیج عربی هم برای ما مهم نیست فعلا جمهوری اسلامی اصل است و بقیه مسائل فرعی می باشد و ما نبایستی در این مقوله وارد شویم و شما مجاهدین!!! فقط یک رسالت تاریخی دارید و آن هم رفتن به ایران به هر قیمتی! است… امسال سال مهمی است و ما می بایستی با امریکا و سیاستهای آن موازی حرکت کنیم چرا که دوستان آمریکایی قول داده اند که کار تمام است!!…».

نفرین به خواهر مریم و این وطن فروشی شما.

البته همه ما اولین بیانیه مرحوم رجوی بعد از اشغال عراق توسط آمریکا را که در آن زمان در غیبت صغرا بسر میبردند به یاد داریم که در آن از جمله آمده بود (عین عبارت رجوی): «صاحبخانه عوض شده است و من بین سلاح و صاحب سلاح البته صاحب سلاح یعنی شمایان را انتخاب کردم پس اگر لازم شد دامن هم به تن کنید بکنید سیاست ما حرکت موازی با صاحبخانه جدید هست»!! پایان نقل قول. مدتی بعد هم گفتند آمریکا قول داده است که بزودی تانکهای امریکایی  ام 1 ابراهام را برای شروع نبرد سرنگونی در اختیارمان قرار خواهد داد و از فردا آمادۀ عملیات سرنگونی باشید!!

خواهر مریم! البته شما در آن موقع در کمپ اشرف و عراق نبودید و چند ماه قبل تر از آن قبل از اینکه گلوله ای شلیک شود و خدانکرده بترسید با حدود ششصد نفر به فرانسه فرار کردید و البته چون ما در بیست کیلومتری مرز ایران و عراق آماده ورود به ایران بودیم و شما هم عجله داشتید یادتان رفت که با ما گوهران بی بدیل خداحافظی کنید. خوب خواهر مریم این که همان حرفهای 14 سال پیش است که الآن شما دوباره در آلبانی تحویل اعضا می دهید!

االبته  شخصیت فردی مرحوم رجوی و ترامپ در مواردی شباهتهای بسیار زیادی به هم دارند مثلا دیدگاه هر دو نسبت به زنان و اینکه هر کاری بخواهند میتوانند با زنان انجام بدهند و یا  کیش شخصیت و توهم و خودبزرگ بینی و داشتن ای کیو بالا و بیشتر از بقیه البته  یکی در امریکا (نوارصحبتهای  آقای ترامپ در رابطه با لمس کردن بدن خانم ها و ای کیو و مسابقات دختران زیبا و ..) و  دیگری در اسارتگاه اشرف ( رقص رهایی و عقد کردن زنان شورای رهبری . قول سرنگونی در شش ماه اینده و …)  و این دلیل نزدیکی شخصی این دو نفر به هم و در نتیجه منطقی است که مرحوم از آقای ترامپ حمایت کند. البته کمی مبهم است با توجه به اینکه رجوی مرحوم شده و یا مرحومش کرده اند ولی در مورد مریم قجر فعلا کمی موهوم است لااقل در ظاهر.

و اما در رابطه با خلیج همیشه فارس بایستی رجوی جانی و خیانتکار وطن فروش بداند که ملت ایران فارغ از هرگونه تفکر سیاسی و ایدئولوژیکی هرگز شما وطن فروشان دورگرد و بی هویت را نه ایرانی قلمداد می کند نه پشیزی برای نظریات شما قائل اند چرا که قبل از شما سالیان است که اربابان وهابی شما همین مزخرفات را تکرار میکنند و شما الآن آنرا نشخوار می کنید تا آل سعود بچه کش را خوشحال کنید.

در سی و چند سال گذشته هیچ گروه و شخص و سازمانی به اندازه فرقه و مخصوصا شخص مرحوم رجوی به نظام جمهوری اسلامی برای ادامه حیات کمک نکرده است و هم اکنون هم مطمئن باشید ترامپ برای رژیم جرعۀ حیات است و کافی است به فرمان مهاجرتی آقای ترامپ نگاه کنید که ملت ایران و ایرانیان را از سفر به امریکا منع میکند نه سران نظام را. در ضمن بخاطرهمین لولوی جمهوری اسلامی هستش که آقای ترامپ توانست حدود چهارصد میلیارد دلار اسلحه بنجل به وهابیون بفروشد. اکنون شما  ظالمان وطن فروش فکر می کنید ترامپ شما را به تاج و تخت خواهد رساند؟  مرحوم هم از 36 سال پیش تا زمان مرحوم شدن دنبال این و آن ارباب بود و اگر یادتان باشد در نشستها هم می گفت که شاید دری به تخته بخورد و حمله ای به ایران صورت بگیرد و من هم بپرم و این گربه را بگیرم و به نقشه ایران که پشت سرش بود نگاه میگرد غافل از اینکه اون گربه نبود و شیر خفته ای است که همیشه پاینده و سرافراز خواهد ماند.

همانطوریکه در سی و چند سال گذشته حتی یکی از تحلیلهای شما  ذره ای به واقعیت ها نزدیک نبود و نشد. . پس بیخود صابون نزنید خانم قجر که فقط سوزشش نصیب شما خواهد شد.

اکنون هم بویی که شما حس می کنید بوی کباب نیست اگر حرف مرا قبول ندارید از مرحوم بپرسید که آرزوی رهبر شدن  و حکومت کردن در ایران را نه تنها به گور برد بلکه آنقدر ذلیل و خوار شد که مراسم که هیچ حتی اعلام مرحومیتش را هم فرقه اش نتوانست اعلام کند و معلوم نشد در کدام سوراخ موشی پوسید و کرم انداخت.

 در ضمن چند روز پیش یکی از افراد در نشست زهره مریخی به درستی پرسیده که چگونه و با چه ابزاری رژیم را سرنگون می کنیم ما که در تمام سالیان با توپ و تانک و در جوار خاک میهن و آنموقع که بیست سالمان بود و با کمک صدام نتوانستیم الآن لطفا بگوید چگونه؟  خواهر مریم شما جواب بدهید چرا که خانم مریخی که نتوانست جواب دهد و نشست به آشوب کشیده شد و فرار کرد.

برادران و خواهران عزیزم؛

همه ما سالیان هر آنچه را که داشتیم نثار کردیم و از هیچ چیزی دریغ نکردیم ولی ای عزیزان در کجای ذهن ما بود که روزی به این نقطه برسیم؟  نه تنها برای ملت ایران آزادی نیاوردیم بلکه خاک وطن و خاک ملت ایران را هم به فروش گذاشتیم برای بقدرت رساندن رجوی! که معلوم نیست مرحوم شده یا نه؟ و حتی کسی در این فرقه حاضر نیست جواب شمایان را بدهد. آیا این بود حرفهای رجوی و آیا براستی شمایان برای رجوی گوهران بی بدیل محسوب میشوید؟

همانطوریکه قبلا هم گفتم با اتکا به سوگند خود به مسئول اول واقعی سازمان یعنی حنیف کبیر و خونهای فرماندهان راستینمان اصغر و محسن و موسی از این فرقۀ ضد ایرانی و همدست وهابیون بچه کش جدا شوید که ماندن با این ظالمان وطن فروش خیانت به تمامی مبانی راستین سازمانی است که روزی همه ما برای اهداف بزرگ آن یعنی آزادی و عدالت به آن پیوستیم.

*** 

مزدور رجوی و صدام حسین علیه ملت ایراننقش “مزدور مسعود رجوی” در شکست ایرانیان در “کربلای ۴” و قتل عام غواصان

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31076

مریم رجوی در آلبانی: تعهد بدهید که تا آخر دورۀ ترامپ در سازمان بمانید!ا

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و نهم اوت ۲۰۱۷:… آخرین تعهدی که رجوی مرحوم قبل از غیبت از اعضا گرفت دقیقا به همین شیوه و در حضور شخص غایب مرحوم گرفته شد و در آن موقع سپهسالار خواهر مریم یعنی جنایتکاری به نام مهوش سپهری معروف به خواهر نسرین اولین کسی بود که صحبت کرد و گفت برادر مسعود تا ابد تضمین گرفته است و تا زمان مشخص و تا پایان دوره خاتمی بچه ها تضمین کتبی … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

مریم رجوی در آلبانی: تعهد بدهید که تا آخر دورۀ ترامپ در سازمان بمانید!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی سازمان مجاهدین

سفر مریم قجر به آلبانی چندمین سفر وی طی چند ماه گذشته به این کشور است ولی این بار به اصطلاح خودش با دست پر و خبر سرنگونی رژیم و قول شخص ترامپ به خانم قجر نزد افرادش رفته و با شوق و ذوق نشستهایی برای اعضا گذاشت و خبر و قول ترامپ مبنی بر سرنگونی قریب الوقوع رژیم را با شیپور و آهنگهای نظامی اعلام کرد و مسافرت چند تن از نمایندگان امریکا را شاهد این مدعا آورد.

بعد از سلسله نشستها و صحبتهای اعضای بالای سازمان مانند همسر ایشان اقای مهدی ابریشمچی و محمد محدثین و عباس داوری در تایید حرفهای مریم و اینکه انها تا الان ته دلشان فکر میکردند که سرنگونی دور از انتظار است و به اصطلاح انتقاد از خود کردند به ناگهان دم خروس دجالیت رجوی بیرون زد و آقایان اعلام کردند که پس واجب است همین الان و در حضور مریم رهایی! تعهد کتبی بدهیم که تا ابد با خواهر مریم هستیم و در اینجا خواهر مریم وارد قضیه شد و گفت نه من تعهد تا ابد نمی خواهم فقط تا اخر دوره اول پرزیدنت ترامپ به من تعهد بدهید و اگر تا آن موقع رژیم سرنگون شد که خوب در ایران نشست خواهیم گذاشت و هر کس میخواهد برود می تواند برود و اگر نشد در هر جا که باشیم باز نشست می گذاریم و هر کس میخواهد برود می تواند برود!!!!

خوب برای کسانیکه در این فرقه نبوده اند و برای اولین بار است این حرفها را می شنوند ممکن است منطقی بنظربیاید (البته اینکه ترامپ بخواهد و بتواند رژیم را سرنگون کند و به  فرقه رجوی تحویل دهد و اصولا چه کسانی از این تز حمایت میکنند بجز فرقه و وهابیون، فعلا کاری نداریم ) ولی برای ما جداشدگان این دجالیت از فردای سی خرداد ۱۳۶۰ شروع شد و تا امروز هم ادامه دارد. شوهر مرحوم این خانم در آن سال اعلام کرد که در نهایت ۶ ماهه جمهوری اسلامی را سرنگون و جمهوری دموکراتیک ! اسلامی! را برقرار میکنیم!

البته باز از حوصله این نوشته خارج است که در رابطه با اسلامی و دموکراتیک بودن جمهوری مورد نظر رجوی صحبت کنیم ولی تا همین اندازه بگویم که ملت ایران شانس آورد که مرحوم این آرزویش را به گور برد وگرنه چنان بلایی بر سر این ملت می آورد که روی تمام جانیان و دیکتاتورهای عالم را سفید میکرد. کافی است  که به مقاله های متعددی که در این چند سال اسیران نجات یافته از فرقه نوشته اند مراجعه کنید تا از قساوت و بیرحمی رجوی علیه اعضای خود مطلع شوید و حدس بزنید که چه در انتظار بقیه بود.

در نوشته های قبلی در رابطه با افتادن فرقۀ رجوی به سرازیری تلاشی و پایان کامل نوشتم و البته دوستان و همرزمان سابق هم در این رابطه اطلاع رسانی کرده و میکنند.

آخرین تعهدی که رجوی مرحوم قبل از غیبت از اعضا گرفت دقیقا به همین شیوه و در حضور شخص غایب مرحوم گرفته شد و در آن موقع سپهسالار خواهر مریم یعنی جنایتکاری به نام مهوش سپهری معروف به خواهر نسرین اولین کسی بود که صحبت کرد و گفت برادر مسعود تا ابد تضمین گرفته است و تا زمان مشخص و تا پایان دوره خاتمی بچه ها تضمین کتبی بدهند که اینجا رهبر عقیدتی فرمودند احسنت. اینجا از مرحوم نقل میکنم که گفت: «پس همه شمایان به من و خواهر مریمتان تا ۳۰ خرداد ۸۴ که پایان خاتمی است تعهد بدهید که بمانید و مرا نفروشید و نکشید و من شخصا خودم در ۳۰ خرداد ۸۴ نشست همگانی گذاشته و نخود نخود هر که به خانه خود» و امروز مریم قجر با دجالیت تمام همان مزخرفات را تکرار می کند آنهم نه در اسارتگاه اشرف و عراق و در کنار مرزهای وطن بلکه در البانی!

حالا اینکه این خانم بی صدام و بی سلاح و با حدود ۱۷۵۰ اسیر مریض و سن بالای ۵۰ سال ( که به جز تعداد اندکی بقیه در اولین فرصت جدا خواهند شد) چطور میخواهد رژیم سرنگون کند؟ وی به این سؤال اینگونه پاسخ می دهد: «کار نظامی را آمریکا و دوستان مقاومت (وهابیون سعودی) انجام میدهند و ما هم دولت و قدرت را در دست خواهیم گرفت”!!!

برای یک لحظه اجازه بدهید برای شادی روح مرحوم هم که شده فکر کنیم که باشه خواهر مریم تمام حرفهای شما طلا و درست ولی اخه خواهر مریم الان که دیگر ما در اسارتگاه اشرف نیستیم و اخبار دنیا را می بینیم و می شنویم ( در عراق فقط تلویزیون مدار بسته سازمان را می توانستیم موقع ناهار و شام ببینیم و بهیچ وجه دسترسی به مطبوعات و رادیو نداشتیم) الان که اقای ترامپ خودش برای ماندن در قدرت تا پایان دوره اولش هم مطمئن نیست و تازه هر روز همفکران ضد ایرانی شما از کاخ سفید اخراج میشوند و اقای مکین هم که لیست شهدای شما را نتوانست تحویل آقای ترامپ بدهد و تازه گیریم به ایران هم دوستانتان حمله کردند و ایران را مانند افغانستان و عراق و سوریه و یمن نابود کردند خوب مردم ایران یا همان خلق قهرمان که از شما تا بن استخوان متنفر هستند را چه کار خواهید کرد! و البته از این هم میگذریم که در حدود ۳ سال گذشته تمام دوستان وهابی شما و خیلی های دیگر و نمایش های پوشالی قدرت و بمباران فقیرترین کشور مسلمان جهان یعنی  یمن  تنها توانسته اند زنان و کودکان را کشته و بیمارستانها را بمباران کنند و تازه چند روستای مرزی خود را هم از دست داده اند و البته سوریه هم که دیگر رزمندگان ازادی! و ارتش ازادیبخش! ملی سوریه هم که سرنوشتش مشخص است. خوب اگر منظورتان از دوستان مقاومت این ها هستند که فعلا بایستی کلاه خودشان را بچسبند تا باد نبرد رژیم سرنگون کردنشان برای شما پیش کش.

البته همه ما بخاطر داریم سخنان گرانبهای رهبر عقیدتی مان مرحوم غایب را که میگفت « دیگی که واسه من نجوشه، سر سگ توش بجوشه» و البته طبق گفته خودتان که شما و فرقه خانواده ای در ایران ندارید و اگر دارید هم که همگی عضو وزرات اطلاعات هستند و قتلشان واجب است!

خواهران و برادران اسیرم،

آیا اگر حنیف و سعید و اصغر و موسی زنده بودند با این جماعت برای نابودی خلقشان همدست می شدند؟ و آیا از کشتار زنان و کودکان یمن بدست وهابیون حمایت کرده و جانیان داعش را فرزندان سلحشورعراق می نامیدند؟

و آیا از جان مکین قهرمان جنگ ویتنام! جان بولتون وترکی فیصل آزادیخواه! برای سخنرانی در باره دموکراسی دعوت می کردند؟

سازمان مجاهدینی را که روزی برای جانفشانی در راه آزادی و سعادت خلق قهرمان ایران خون های بیکرانی داد رجوی به فرقه و دارالتجاره ای برای وطن فروشی تبدیل کرد و با زیر پا گذاشتن تمامی اصول تشکیلاتی  ایدلولوژیکی بنیانگذاران و ۱۸۰ درجه بر خلاف اصول اولیۀ سازمان با تمام قوا برای به خاک و خون کشیدن خلق قهرمان ایران و برای سعادت شخص خودش و اربابابان وهابیش وارد همکاری با جانی ترین و منفورترین شخصیتهای دنیا شده است و بر شمایان است که با تمام قوا و با اتکا به تعهد خود به خدا و خلق و فرمانده و مسئول اول واقعی سازمان یعنی حنیف کبیر پایبند بوده  و مرز سرخ بین خلق و ضد خلق را بیش از این پایمال نکنید و این لکه ننگ را از سازمان حنیف با جدا شدن از فرقه و پیوستن به ملت خود پاک کنید.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

مهدی خوشحال: آیا رجوی دوباره زنده خواهد شد؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30561

کلاهبرداری و جعل مدرک در پارلمان اروپا توسط فرقۀ رجوی

reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنهایی با گنجایش ۳ هزار نفر که مورد تمسخر همه می باشد. در چند سال گذشته فرقه رجوی  با … 

دیدار اعضای سابق مجاهدین خلق فرقه رجوی ا پارلمان اروپادیدار هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با نمایندۀ پارلمان اروپا از پرتقال در بروکسل

لینک به منبع

کلاهبرداری و جعل مدرک در پارلمان اروپا توسط فرقۀ رجوی

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنهایی با گنجایش ۳ هزار نفر که مورد تمسخر همه می باشد.

در چند سال گذشته فرقه رجوی  با استفاده از لابی اش در پارلمان اروپا و البته «مساعدت های درشت» تمام توان خود را در حذف و جلوگیری از ورود اینجانب به پارلمان اروپا گذاشته است و طبق اطلاعاتی که دوستانم از مقر مریم رجوی در اورسوراواز فرانسه به من رسانده اند، مریم قجر ۲ ماه پیش دستور حذف مرا شخصا صادر کرده و به اعضای ارشد فرقه شدیدا انتقاد کرده و گفته: «شمایان آنقدر بی عرضه هستید که حتی نمی توانید جلوی یک نفر را بگیرید که هر روز در پارلمان اروپا و با آوردن بقیۀ جداشدگان، فضای پارلمان را علیه ما تغییر داده است و اگر جلوی رضا را نگیریم مطمئن باشید کارمان در پارلمان اروپا تمام است».

 فرقۀ رجوی توسط لابی اش خروارها مدرک جعلی در رابطه با اینجانب و طبق معمول «مأمور نیروی قدس»!! به مقامات پارلمان ارائه داده و مرتبا عاجزانه درخواست می کند که از ورود این شخص یعنی اینجانب جلوگیری شود ولی اصرار و پیگیری شدید این موضوع توسط فرقه بر عکس خواست آن موجب حساسیت در این پارلمان شده که چرا فرقه تمام توان خود را برای سلب آزادی بیان یک نفر آنهم در پارلمان اروپا گذاشته است.

البته دروغ و اتهامات فرقۀ ضد بشری رجوی علیه هر زبان و قلمی که علیه آنها سخن گفته یا بنویسد در ۳۶ سال گذشته مرتب تکرار شده است از اعضای سازمان تا هواداران و حتی نمایندۀ سازمان ملل! و چند روز پیش هم علامه حسینی که تا چند هفته پیش مشاور مریم قجر در امور به اصطلاح اسلامی و عربی بود دیدیم که در اطلاعیۀ فرقه به ناگهان عضو نیروی قدس شد!!!

بایستی از این فرقۀ جانی و ضد بشر پرسید مگر من چه میکنم که شمایان اینقدر از حضورم در پارلمان می ترسید و لرزه بر فرقه و تشکیلات عنکبوتی شما انداخته است؟ پس چه شد آن شعارهای آزادی و دموکراسی و آزادی بیان که مریم رجوی و نوچه های دلاری اش در همین پارلمان سر می دادند؟!!

بیچاره شب پرستان دیکتاتور و بی صاحب با این کلاهبرداری زبونانه و با خواری و درماندگی جدید چه خواهند کرد؟

فرقه رجوی از بعد از جام زهر خروج از عراق که توسط خانواده ها به حلقومش ریخته شد وظرف تشکیلاتی و مغزشویی را از دست داد هر روز درگیر مشکلات درونی است و به سرعت وارد فاز فروپاشی شده است و دخیل بستن مریم قجر به وهابیون بچه کش و جنگ طلبان آمریکایی و خرج های میلیونی در شوهای مسخره نه تنها نتوانسته است از سرعت آن بکاهد بلکه بر سرعت آن افزوده است و هر روز بیشتر از روز قبل در منجلاب رسوایی فرو می رود و فرار کادرهای قدیمی فرقه خود بهترین دلیل بر بی اثر بودن این تشبثات فرقه می باشد.

فرقۀ رجوی و شخص «مرحوم» شده رسما از سالها پیش دستور حذف فزیکی جداشدگان را صادر کرد و این دستور جدید بیوۀ رجوی هم نشانگر جوهرۀ این فرقۀ خشونت طلب می باشد که توان شنیدن هیچ حرف مخالفی را ندارد و برای خفه کردن هر صدای آزادیخواهانه ای انواع و اقسام شیوه های ضد بشری را مورد استفاده قرار می دهد.

اینجانب ضمن اطلاع دادن این تهدید ها به مراجع ذی صلاح اتحادیه اروپا به مریم قجر می گویم : «بیچاره شب پرستان تیغ به کف، هلهله زن با سلالۀ خورشید و با نسل ایمان چه خواهند کرد؟»!

خانم قجر آیا این کلام را بیاد دارید؟ در آن زمان روی سخن با نیروهای لباس شخصی رژیم بود و اکنون با شما و لباس شخصی های هزار بار بدترتان.

هزار بار بدتر بدلیل اینکه شما همان کاری را که لباس شخصی های رژیم در سال ۶۰ یعنی سی و هفت سال پیش و در ایران و علیه دشمن خود انجام می دادند و بدتر از آن را  در فرانسه و اروپا علیه نفراتی که سالها همۀ هستیشان را برای شما گذاشتند انجام می دهید، پس شما هزار بار البته بدتر هستید چرا که ما آن دوران چه شکنجه در زندان و چه کتک خوردن در بیرون را از دشمن خود و ارتجاع می دیدیم ولی اکنون و در اروپا چی خانم قجر؟

شما هرگز رفرم پذیر و استحاله بشو نیستید و در این سالیان هرگز سرسوزنی از تغییرات دموکراتیک در فرقه خبری نبوده است و باز هم از قول «مرحوم» همسرت که برایمان سورۀ کوثر را می خواند من هم می خوانم: «إِنّا أَعْطَیْنا کَ  الْکَوْثَرَ  فَصَلّ لِرَبِّکَ وَ انْحَر إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ»،

خانم قجر شما کدامین هستید بعداز سی و هفت سال؟ و البته که ابتر و دم بریده و بی آینده اید.

اما حرف آخر با مریم قجر و فرقۀ ضد ایرانی رجوی «مرحوم»: هر آنچه که می توانی بکن و از هر آنکس که میخواهی با عجز و خواری کمک بخواه ولی این را را بدان که من هرگز تحت هیچ فشار و تهدیدی از ایستادگی مقابل شما که برای نابودی ایران زمین  با دشمنان تاریخی این بهترین و زیباترین وطن همکاری و روزشماری می کنید دست برنخواهم داشت و پیوسته خواهم ایستاد تا بساط وطن فروشی شما را از پارلمان اروپا جمع کنم. زمان خانه تکانی در پارلمان فرا رسیده و آنروز نزدیک است.

زنده باد ایران این زیباترین وطن

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30433

طلاق مریم رجوی از علامه حسینی روحانی لبنانی!!ا

 Alameh_Hosseini_Maryam_Rajaviرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه پاسداراندر لبنان در آمده است».خوب تا دیروز ایشان علامه شیعه … 

علامه حسینی مریم رجویحمایت انجمن نجات یافتگان در آلبانی از اقدامات روشنگرانه علامه الحسینی

لینک به منبع

طلاق مریم رجوی از علامه حسینی روحانی لبنانی!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

 در چند روز گذشته و بعد از اطلاعیۀ به اصطلاح مجاهدین در رابطه با طلاق دادن مریم قجر توسط علامه حسینی که با آه و سوز همراه بود به دستور بیوۀ قجر سایتهای مزدور وهابیون بچه کش از آفتابکاران تا به اصطلاح افشاگر شروع به انواع و اقسام جیغ های رنگارنگ کردند که در درجه اول نشان از سوزش شدید مزدوران وهابیون عربستان است.

روز شنیه ۸ جولای علامه حسینی به دعوت جداشدگان فرقه در جلسه ای در پاریس شرکت کرده و جدا شدن رسمی اش از فرقه را اعلام کرد که  ضربه ای به لانه عنکبوتی فرقه در اور وارد کرد و حاکی از بحران های شدید در فرقه می باشد و مریم قجر نتوانسته جلوی آنرا بگیرد.

در این کنفرانس آقای حسینی افشاگریهای تکان دهنده ای کردند. در این نوشته فقط به نمونه هایی از سوزشهای مریم قجر و مزدوران اجاره ایش اشاره میکنم.

مریم قجر در اطلاعیه اش در مورد مزدور بودن علامه حسینی می گوید! من فقط شما خوانندگان عزیز را به صحبتهای خود خانم قجر در وصف علامه ارجاع می دهم تا از زبان خودش ایشان را بشناسید و قضاوت کنید:

https://www.facebook.com/alimohamadfatima/videos/1521755887874377/

 حضور انواع و اقسام ورشکستگان سیاسی و شخصیتهای سابق و البته غیر ایرانی در شوی فرقه که مورد انزجار شدید ایرانیان داخل و خارج است هم نتوانست از ورود فرقه به سرازیری متلاشی شدن جلوگیری کند و مهم تر از آن فعالیتهای یک هفتگی جداشدگان از بلژیک و پارلمان اروپا تا مرکز فرماندهی عنکبوتی مریم قجر چنان رعشه بر جسد پوسیدۀ فرقه انداخت که به وهابیون عربستان و لابیهای انها دخیل بسته و دردمندانه درخواست کرده که جلوی فعالیتهای ما را بگیرند.

بیچاره شب پرستان قوطی نوشابه بدست، عربده کش، دخیل ببند به وهابیون بچه کش با این خواری و رذلالت چه خواهند کرد؟ ( نوچه های مریم قجر با قوطی نوشابه در اور سورواز به آقای مصطفی محمدی حمله کردند).

در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه پاسداراندر لبنان در آمده است».

خوب تا دیروز ایشان علامه شیعه و مقاوم و…. بودند چگونه به یکباره تبدیل به مزدور نیروی قدوس شد؟!… و به اصل خویشتن باز گشته! یعنی می فرمایید که ایشان مامور نیروی قدس در گذشته بوده (چون می گویید: «باردیگر به خدمت نیروی قدس در آمد»!) و حالا به استخدام شما در آمده و بعد از بیش از ۱۰ سال دوباره به خدمت نیروی قدس در آمده است؟! خوب پس چرا از همان ماه مارس که می گویید علیه شما چرخیده این اطلاعیه را ندادید؟! و چرا وقتی می دانستید عضو نیروی قدس بوده همان موقع نگفتید؟! چرا نگهداشتید درست بعد از افشاگری او علیه شما در جمع جداشدگان از فرقه تان این اطلاعیه را بدهید؟ پس چرا به گفتۀ خود آقای علامه حسینی تا همین چند روز قبل از آمدن ایشان به پاریس و شرکت و سخنرانیش در جمع اعضای سابق فرقۀ رجوی، احمد افشار (فرزاد) و محدثین از پرده داران مریم قجر در اورسوراواز پیاپی به او در حالیکه هنوز در بیروت بود و به پاریس حرکت نکرده بود زنگ می زدند تا از او دلجویی کرده و او را دوباره به حمایت از فرقۀ خودشان جذب کنند؟

واقعا با این فیثاغورثهای فرقه آنوقت می گویند چرا رژیم را نتوانستند بعد از ۳۶ سال سرنگون کنند؟!

خوب حالا این آقای علامه که به قول خودتان سالهاست که از شما «مساعدت» ( منظورش پول است مانند بقیه شخصیهای اسبق و آقایان و خانمهای شورایی) دریافت می کرده است و رسید های آن هم موجود و قابل انتشار است، چطور شد که حاضر شد مساعدتهای شما را ول کند و به قول شما در زیر زمین یک رستوران و آنهم با تعدادی جداشده کنفرانس بگذارد و اعلام جدایی از شما بکند یا بهتر بگویم ضربۀ مغزی را به شما وارد کند؟!

واقعا دجالیت مریم قجر را بنگر! یعنی مسئله پول بوده و اگر بوده پس شما به قول خودتان «مساعدت» هم در این سالیان می دادید و البته که برای شما پولهای خون بچه های یمن که از وهابیون بچه کش عربستان میگیرید و ۱۰ هزار دولار برای یک دقیقه می دهید که نمی بایستی مشکل بوده باشد.

شما که در پول دادن دست باز دارید پس مشکل و حقیقت چیز دیگریست و آنان که به صحبتهای ایشان گوش کردند به روشنی و شفافیت کامل متوجه شدند که ایشان همانطوریکه در پایان افشاگری آقای حسینی گفتم هیچکس به این اندازه تا بحال نتوانسته بود به این خوبی و کاملی شما این فرقه را هم بشناسد و هم بشناساند و افشا کند و دقیقا سوزش شما هم از همین زاویه است چرا که بخوبی می دانید با وجودی که تمام صحبتهای مریم قجر در ستایش و شخصیت مقاوم ایشان که به پول و مقام نه گفته بود و شما و مجاهدین را انتخاب کرده است را از تمام سایتها پاک کردید ولی ما جداشدگان هم تمامی آنها و آنهایی را هم که شما پخش نکردید را داریم و کم کم بر فرقتان فرو خواهیم کرد تا دجالیت و ذلیل و خوار بودنتان را هر چه بیشتر افشا کنیم.

اطلاعیۀ فرقۀ رجوی ادامه می دهد: « نهایتاً آخوند فرومایه مدعی شیعه در لبنان، عهد و پیمان خود برای ایستادن در برابر تروریسم و استبداد دینی ولایت فقیه را صریحاً در یک ایمیل به تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۷ زیر پا گذاشت و منتفی اعلام کرد».

در این قسمت از اطلاعیه  گوشه ای از واقعیت را می شود دید و آن هم این قانون و ضابطۀ فرقه است که هیچکس نمی تواند از فرقه جدا شود و «خروج ممنوع» که البته در گزارش راند و اف بی آی هم به آن اشاره شده و ما سالهاست که می گوئیم و فرقه تکذیب میکند ولی الآن فرقه به زبان خودش اعتراف میکند که اقای حسینی در ایمیلی اعلام میکند که دیگر نمی خواهد با فرقه باشد و فرقه هم طبق قانون دیکتاتوری حاکم بر فرقه نمی تواند قبول کند و ماشین توظئه و افترا و فحش را تحت عنوان شورا و کمسیون امنیت بکار می اندازد تا با ترور شخصیت اقای حسینی را مجبور به سکوت کند!

عهد و پیمان! خوب عهد و پیمان شما با خلق قهرمان ایران چه شد؟ رجوی جانی و جناینکار که دست در دست ارباب وهابی و بچه کش عربستان گذاشته و برای نابودی ایران زمین مانند میمون خوش رقصی میکند؟

این شیوه ای است که سالهاست فرقۀ ضد بشری رجوی مرحوم بکار برده است ولی بیچاره شب پرستان هنوز در خواب و خیال ارباب سابق صدام و اسارتگاه اشرف بسر میبرند که چه ها که بر سر ما نیاوردند و کسی نبود که به داد ما برسد. و می گفت اشرف ففط درب ورودی دارد و بس.

از این شیاد مرحوم باید پرسید خوب بعد از بیش از ده سال حمایت از شما، حالا از مارس  تا جولای  آقای حسینی به یکباره به استخدام رژیم در آمد؟! و بلافاصله هم دوره دید و الآن هم عضو نیروی قدس است؟! پس یعنی میفرمائید که رژیم ایران چنان قدرتی دارد که در عرض چند ماه مشاور مریم قجر در امور کشورهای عربی و اسلامی را تبدیل به نیروی قدس میکند؟

پس شما لطفا به قول عوام شلوار خود را بچسبید از پایتان نیفتد سرنگونی پیش کشتان!

و ای کسانیکه با حمایت از این فرقۀ ضد ایرانی و جنایتکار برای گرفتن “مساعدت” چشمانتان را به روی انسانیت بسته اید آقای حسینی را خوب ببینید که نزد مریم قجر از همۀ شمایان روی هم رفته بالاتر و ارزشتمندتر بود و این فردای شماست!!.

زنده باد ایران

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29823

نگاهی به عملیات مشترک تروریستی رجوی و داعش در تهران 

reza_sadeghi_jabali_eup20162 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن ۲۰۱۷:… دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و جنایت داعشیان شدند. سال گذشته در مقاله های متعدد مخصوصا … 

رضا صادقی جلبی پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجویMr. Reza Jebelli, European Parliament.
Survivors of Rajavi cult demand security in France (open letter to President Hollande)

لینک به منبع

نگاهی به عملیات مشترک تروریستی  رجوی و داعش در تهران

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)                  

دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و جنایت داعشیان شدند.

سال گذشته در مقاله های متعدد مخصوصا بعد از حضور ترکی فیصل رئیس سابق سرویس اطلاعاتی در رژیم مرتجع و جنایتکار سعودی  در شوی رجوی خائن نوشتم که نقشه و طرحی برای نابودی ایران عزیزمان در شرف اجراست و منابع مالی سیاسی و امنیتی آن توسط وهابیون جنایتکار عربستان تأمین شده و خائنان و آدمکشان فارسی زبان نوکر آنها یعنی باند رجوی مأمور اجرای آن خواهند بود.

می گویند داعش مسئولیت این آدم کشی را به عهده گرفته است.

همگی به یاد داریم که افشای به اصطلاح پروژۀ اتمی ایران هم توسط رجوی اعلام و مسئولیت آن به عهده گرفته شد؛ ولی آیا کسی باور می کند که اصولا رجوی دسترسی به ماهواره و به چنان ابزاری برای اطلاع و عکس برداری از برنامۀ اتمی ایران داشته باشد؟ و یا اینکه چه کسی باور میکند که رجوی در درون سایتهای ایران نفوذی داشته باشد؟ پس این حرفها همه دروغ و فریب است.

مگر عربستان با استفاده از انواع و اقسام گروهها سالهاست سعی در به آشوب کشاندن ایران ندارد؟ پس چرا تا قبل از حضور ترکی فیصل و بعد هم حمایت ترامپ هر گز نتوانسته بودند کاری و عملیاتی در ایران و مشخصا تهران انجام دهند؟ به جز بلوچستان و کردستان که آنهم همپالگی های رجوی بعد از حضور ترکی فیصل جنایتکار در شوی رجوی به یکباره اعلام جنگ مسلحانه کردند!

امروز و بعد از عملیات تروریستی برادران ایدئولوژیکی رجوی یعنی داعش و به یقین با همدستی فرقۀ رجوی و همیاری و پشتیبانی ولی فقیه وهابی شان یعنی حاکمان عربستان دیگر به هیچ وجه کسی نمی تواند به دلیل مخالفت با رژیم بطور علنی و غیر علنی به حمایت از جنانیان وطن فروش بپردازد.

امروز روزی است که همه بایستی موضع خود را به شفاف ترین صورت اعلام کنند. امروز و بعد از عملیات تروریستی در تهران که نه جمهوری اسلامی بلکه ایران و مردم عزیزمان را هدف قرار داده است دیگر هیچ خائن و وطن فروشی نمی تواند به بهانۀ اپوزیسیون بودن و مخالفت با رژیم به خدمت دشمنان ایران در آید و به آن لعاب سیاسی و مبارزه بدهد. لذا می گویم: یا با میهن و مردم و یا با دشمنان آنان.

و اما سخنی با همرزمان سابق در فرقۀ رجوی:

اگر کسی آگاه نباشد ولی من و شما که سالها در مناسبات و تشکیلات فرقۀ رجوی بودیم به خوبی می دانیم  و در نشستهای درونی متعددی از زبان شخص رجوی بارها و بارها شنیده ایم که می گفت بایستی قدرت را به هر صورت و از هر راهی که شد در دست بگیریم و در نشستی که برای اولین بار فیلم مراسم حج عمرۀ خودش را برایمان در قرارگاه باقرزاده در غرب بغداد نشان داد یادمان هست که چقدر از پادشاه عربستان قدردانی و از دوستی با وی و اینکه به دعوت وی رفته است با آب و تاب تعریف می کرد. بله، این وطن فروش نامرد همانطوریکه خودش گفت حاضر است ایران نابود شود ولی او بر خرابه های آن حکومت کند.

و اکنون حرف آخر این است که ایا همۀ رنج ها و خونهای ریخته شده در ۳۶ سال گذشته برای این بود؟

آیا من و شما تعهدمان به خدا و خلق قهرمان این بود که دست در دست دشمنان ایران عزیزمان بگذاریم تا آن را مانند عراق، افغانستان، سوریه و یمن به خاک و خون بکشند؟

آیا این سنت پیامبر و امام حسین و حضرت علی بود؟  آیا این راه و رسم چه گورا، لنین و مائو  بود؟ مائویی که در آستانه جنگ خارجی یعنی حملۀ ژاپن به میهنش چین اعلام آتش بس  با امپراطور چین چیانکایچک و حمایت از تمامیت ارضی وطنش چین کرد و ادامۀ جنگ با دولت داخلی را پیوستن به دشمن خارجی دانست و برای همین وقتی نیروهایش وارد پکن شدند از حمایت میلیونی مردم برخوردار شده و به حاکمیت رسید.

پس ای همرزمان سابق من به کجا می روید و تا کی؟

اکنون سرفصلی جدید در رویارویی نیروهای ضد ایرانی علیه کشور و خلق قهرمان  ایران  برای نابودی سرزمینمان است و شما هم بایستی هرچه زودتر تصمیم خود را گرفته و یا در این فرقه بمانید و بخواهید از این آب گل آلود برای رجوی ماهی موهوم قدرت بگیرید و یا یک بار برای همیشه به این خیانت بزرگ یک نه بزرگ گفته و راه خود را جدا کنید.

و اما شما به اصطلاح اعضای «شورای ملی مقاومت» رجوی!

در ۳۶ سال گذشته شمایان دنباله روی سیاستهای رجوی بودید و هر آنچه را که او علیه منافع ملی ایران انجام داد تائید کردید و در ازای آن هم مانند هر مزدوری حقوقتان را ماهیانه دریافت کردید البته  بعضی ها مانند اقای هزارخانی بیشتر و بعضی هم مانند خزایی کمترین حقوق را دریافت کردند (رجوی می گفت هزارخانی لااقل چندتا کتاب خوانده ولی این خزایی فقط زر زیاد می زند و حالم از این مرتیکه لمپن بهم میخورد ولی فعلا بهش نیاز داریم!). البته ما به خوبی می دانیم  که به قول رجوی  شما جز سیاهی لشکر چیزی نبوده و نیستید و اصولا وزنی ندارید و همگی بازهم به قول رجوی (در نشستهایش در عراق): «سازمان و تشکل یک نفره هستید که حتی اطلاعیه هایتان را ما بایستی از طرف شما نوشته و چاپ و منتشر کنیم»!!. ولی به هرحال شماها هم هر چقدر پست و مزدور باشید لااقل امروز یکبار برای درج در تاریخ ایران موضع خود را خودتان و علنا جدای از رجوی اعلام کنید و ثابت کنید که آنقدر هم به توصیف رجوی بی مایه نیستید.

مزدوری و خیانت به وطن از امروز بایستی برای همه و مخصوصا ما که در خارج از کشور زندگی میکنیم یک مرز سرخ خدشه ناپذیر باشد و مراقب باشیم که تحت عنوان مخالف سیاسی و اپوزیسیون در دام امثال رجوی و ارباب وهابی اش عربستان نیفتیم و آگاهانه یا ناآگاهانه دست در دست دشمنان این مرز و بوم یعنی میهنمان ایران که هیچ ربطی به رژیم فعلی  ندارد ندهیم چرا که اینان دشمنان تاریخی ایران و ایرانی و پارسیانند.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

***  

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

Maryam Rajavi terrorist syriaInternational meeting for ISIL in France (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27929

خاطراتی از عراق (۱۱) – چگونه فرمانده فتح الله سوابق «برادر شریف» ناشریف را برملا کرد

reza_sadegh_jabali_mojahedin_khlaq_rajavi_cultرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، اول ژانویه ۲۰۱۷:… در این نشست بچه های قدیمی طرف صحبت رجوی مرحوم بودند و نشست طبق برنامه ریزیهای از قبل طراحی شده پیش می رفت تا اینکه مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف! پشت میکرفون رفت و گفت: «برادر! وقتی از زندان مشهد به تهران منتقل شدم چون آنجا به دنبال جریان اپورتونیستی به راست افتاده بودم بعد از مدتی در … 

مهدی افتخاری فرمانده فتح الله مجاهدین خلق فرقه رجویفرمانده فتح الله”: خاطره ای از ابوالفضل فریدونی

لینک به منبع

خاطراتی از عراق (۱۱)

چگونه فرمانده فتح الله سوابق «برادر شریف» ناشریف را برملا کرد؟

رضا صادقی جبلی کمپ مجاهدین خلق فرقه رجوی در عراقنوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

در سال ۶۰ و درزندان اوین اکثرا بچه ها از شاخۀ دانش آموزی و بعضا دانشجویی سازمان بودند ولی از رفقای مارکسیست رده های بالا هم تعداد زیادی بودند.

در آنزمان در اتاق ما یکی از بچه ها یا بهتر بگویم رفقا که از زندانیان مارکسیست زمان شاه بود وجود داشت که به دلیل اینکه نمی دانم کجاست از بردن نامش معذورم ولی مهندس کشاورزی و اهل شمال بود.

در مدت کوتاهی با هم خیلی چفت شدیم و تقریبا همیشه در حال صحبت کردن با هم بودیم البته با توجه به رعایت اصول امنیتی

رفیق مهندس از همبندان بنیان گذاران سازمان و رجوی و و نیز لاجوردی هم بود و هر زمانی لاجوردی به بند ما می آمد با وی سلام علیکی هم میکرد.

من که علاقۀ زیادی به خاطرات زندان در زمان شاه داشتم مرتب از رفیقمان خواهش میکردم که تا جایی که میشود برایم تعریف کند.

یک روز که صحبت از بایکوت کردن یکی از بچه ها بود مهندس گفت در زمان شاه هم مواردی بوده است  و موضوع را به این شکل تعریف کرد: «یکی از بچه های  مذهبی که از زندان مشهد منتقل شده بود همان یکی دو روز اول از وی خوشم نیامد و بعد از مدتی هم توسط تمامی زندانیان بایکوت شد… این برادر هر روز تقریبا اکثر اوقات را با تنها زندانی صغری (زندانی کم سن و نوجوان) می گذراند و مرتب با وی کشتی میگرفت که اوایل خوب به نظرمهم نمی آمد ولی بعدا باعث انتقادات جدی از طرف تعدادی از زندانیان شد و سرانجام بعد از چند بار تذکر که باز هم ادامه داده بود بایکوت شد».

برگردیم به اشرف و یکی از نشستهایی که مرحوم (مسعود رجوی) گذاشته بود تحت عنوان «بررسی جریان اپورتونیستی سال ۵۴ در سازمان».

در این نشست بچه های قدیمی طرف صحبت رجوی مرحوم بودند و نشست طبق برنامه ریزیهای از قبل طراحی شده پیش می رفت تا اینکه مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف! پشت میکرفون رفت و گفت: «برادر! وقتی از زندان مشهد به تهران منتقل شدم چون آنجا به دنبال جریان اپورتونیستی به راست افتاده بودم بعد از مدتی در زندان توسط زندانیان بایکوت شدم چون بین بچه ها صحبت بود که من و بچه های زندان مشهد همه مان به راست غلطیده ایم و من هم که از مشهد آمده بودم به همین دلیل بایکوت شدم و البته برادر! اگر شما نبودید تمامی سازمان بطرف راست یعنی طرف آخوندها رفته بود و ما همه مان همه چیزمان را از شما و رهبری شما داریم وو….».

مهدی ابریشمچی مزدور مخابرات صدام مجاهدین خلق

مهدی ابریشمچی (شریف) در عراق و فرانسه

اینجا یک باره سالن در سکوت محض فرو رفت بطوریکه خود رجوی هم یک لحظه جا خورد و گفت: «چی شد که با دیدن مهدی افتخاری (فتح الله) پشت سر ابریشمچی مثل اینکه همه تان متعجب شده اید؟!!». بعد رجوی گفت: «به به برادر فتح الله چه عجب!». چون کسی از سال ۶۸ به بعد هیچوقت فرمانده فتح الله را پشت بلندگو برای صحبت کردن داوطلبانه ندیده بود و تمامی اعضای قدیمی از جمله رجوی مانده بودند که وی چه خواهد گفت؟!

شادروان فتح الله (مهدی افتخاری) بدون سلام کردن به رجوی و مریم قجر گفت: «این مهدی در زندان به دلیل خصلتهای راست روانه و گرایشش به راست و اینجور حرفها نبود که بایکوت شد به دلیل عدم رعایت مسائل زندان و اینکه ۲۴ ساعت با سعید متحدین* در حال کشتی گرفتن بود و به تذکرات بچه ها گوش نمی کرد ما خودمان بایکوتش کردیم چون شورش را در آورده بود و اصلا شما را هم قبول نداشت و مثل سیاوش (محمد حیاتی) می گفت شما را نمی شناسد و خودش ارشدتر است وو…»!!

مهدی افتخاری فرمانده فتح الله مجاهدین خلق فرقه رجوی

در این موقع سیاوش (محمد حیاتی) پشت بلندگو رفت وبرای تحت الشعاع قرار دادن و پوشاندن مسألۀ اخلاقی «برادر شریف» (مهدی ابریشمچی) گفت: «برادر! خوب آن موقع ما شما را هنوز نمی شناختیم و اشتباه میکردیم»!.

اینجا بود که من یکباره تمام حرفهای رفیق مهندس در سال ۶۰ در زندان اوین را به یاد آوردم و با خود گفتم: پس آن برادر مذهبی که رفیق مهندس می گفت همین برادر شریف! خودمان است! عجبا عجبا! از این برادر شریف!!! نا شریف. البته تمامی اعضای سازمان در لمپن بودن ابریشمچی اتفاق نظر دارند.

*سعید متحدین برادر شهید محبوبه متحدین بود که در سال ۵۹ دستگیر و بعد از ۳۰ خرداد ۶۰ توسط رژیم اعدام شد و خواهرش قبل از پیروزی انقلاب به شهادت رسیده بود.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27407

خاطراتی از عراق (۱۰): رجوی در نقش امام زمان!! 

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هجدهم نوامبر ۲۰۱۶:… مسعود رجوی نشستهای درونی سازمان و مخصوصا نشستهای ایدئولوژیک را معمولا با آیه هایی از سوره مریم شروع میکرد و هر وقت به نام مریم می رسید با دو دست مریم قجر را نشان می داد و اینطور وانمود میکرد که کلمات در باره ایشان است! و بعد هم نوبت خانم مریم قجر می شد و خانم می فرمودند که مگر … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

خاطراتی از عراق (۱۰): رجوی در نقش امام زمان!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

مسعود رجوی نشستهای درونی سازمان و مخصوصا نشستهای ایدئولوژیک را معمولا با آیه هایی از سوره مریم شروع میکرد و هر وقت به نام مریم می رسید با دو دست مریم قجر را نشان می داد و اینطور وانمود میکرد که کلمات در باره ایشان است!

و بعد هم نوبت خانم مریم قجر می شد و خانم می فرمودند که مگر امام علی و امام حسین چه کار کرده اند که مسعود نکرده و حتی بیشتر از آنها برای مجاهدین و مردم ایران انجام داده و اقا مسعود هم بعد از اتمام صحبتهای خانم و نه در وسط آن و یا بخواهد حرفش را قطع کند ولی دقیقا آخر صحبت با حالت بسیار حق به جانب می فرمودند خواهر مریم استغفرالله! سوسک میشیم ها!!

انواع و اقسام نشستها و«بند های انقلاب» کم بود تازه با شارلاتان بازی و انواع خیمه شب بازی ها سعی در مغزشویی اسیران اشرفهم داشت.

بچه های جدید را که با انواع کلاهبرداریها به عراق و اشرف آورده بودند و هنوز در پذیرش بودند به نشست آوردند تا با آقا و خانم رجوی صحبت کنند. چند تن از آنها پشت بلندگو رفتند. اولین نفر  سلام کرد و گفت خیلی خوشحال است که امروز به این  نشست آمده. رجوی با اسم وی را مورد خطاب قرار داد که این فرد چنان شوکه شده بود که با لکنت زبان گفت اصلا باورش نمی شود که رجوی اسمش را می داند و رجوی دوباره او را با نام و نام فامیل خطاب کرد و گفت: من همه شمایان را می شناسم و این شمایان هستید که مرا نمی شناسید، و به این ترتیب چند نفر بعدی را هم با نامشان صدا کرد و Hنها هم که اصلا باورشان نمی شد چنان شوق کرده بودند که سر از پا نمی شناختند.

البته رجوی همیشه به همین شکل عمل میکرد بطوریکه برخی افراد قدیمی تر وی را امام زمان می دانستند و برخی هم  فکر می کردند برادر مسعود مرحوم از نظر ذهنی استثنا هستند.

البته من خودم هم که اولین بار در نشست جمعی رجوی پشت بلندگو رفتم و او مرا با اسم و نام فامیلم صدایم کرد اول تعجب کردم ولی بعد فکر کردم که خوب برادر مسعود رهبر عقیدتی است و این طبیعی است که همه ما را به اسم بشناسد.

ولی این نقش امام بازی کردن و نمایش علم غیب داشتن هیچ ربطی به داشتن ذهن قوی و رهبر عقیدتی بودن نداشت  بلکه ماجرا از این قرار بود که برایتان می نویسم:

در سالن نشست اشرف و هم در سالن نشست قرارگاه باقرزاده در سمت چپ سالن از روبرو و راست سالن از روی سن اگر حساب کنیم در طبقه دوم سالن یک اطاق فرمان ساخته شده بود بطوریکه از پایین اصلا پیدا نبود ولی از بالا دقیقا به سالن اشراف کامل داشت. خواهران مسئول پرسنلی هر یک از قرارگاهها و یکانها که به اقتضای کارشان همۀ افراد مقر و یکان خودشان را  می شناختند و از زندگینامه و گذشته و وضعیت خانوادگی آنها اطلاع داشتند موقع نشست در آن اتاق فرمان مستقر می شدند و زیر میز رجوی هم یک مانیتور وجود داشت که هر کس می رفت پشت بلندگو این خواهران پرسنلی تمام اطلاعات مربوط به او را برای جناب امام زمان!! تایپ میکردند.

شاید خنده دار باشد ولی به جز تعداد اندکی هیچکس نه خبر داشت نه فکرش را میکرد که ولی فقیه یا امام مسعود برای اغفال مجاهدین دست به این چنین کارهایی بزند ولی از آنجایکه نشستهای امام زمان بتنهایی کارساز نبود می بایستی با این شارلاتان بازیها بطور عملی هم امام بودنش را اثبات میکرد و و وانمود می کرد که با وحی و ماوراء الطبیعه در ارتباط است.

سازمان محمد حنیف که سرلوحه اش فدا و صداقت بود و مجاهد در آن می بایستی با آگاهی و آزادی کامل بازوی پر اقتدار خلق قهرمان باشد با این شیوه ها و سیاستهای رجوی به انحطاط کشانده شد و به یک فرقۀ مذهبی ارتجاعی تبدیل شد و اعضایش به اسارت و برده گی فکری کشانده شدند و در نهایت هم به مزدور وهابیون و جانیان عربستان و جنایتکارترین جناحها و مقامات آمریکا تبدیل شدند.

نقش امام زمان و مریم مقدس را بازی کردن در عراق و اشرف برای بیش از سی سال نه برای سازمان مجاهدین و نه حتی شخص خود رجوی حاصلی به ارمغان نیاورد ولی اگر رجوی اجازه داده بودی در این سی و چند سال که در عراق بودیم بجای این شعبده بازیها به دانشگاه می رفتیم لااقل اکنون چند هزار دکتر و مهندس و متخصص تحویل جامعه می داد نه  مجاهدینی که  حتی عربی هم بلد نیستند صحبت کنند!!

 راستی جناب رجوی!  چرا اجازه نمی دادی؟

رضا جبلی – اروپا

۱۸ نوامبر ۲۰۱۶

۲۸ آبان ۱۳۹۵

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27019

خاطراتی از عراق (۹) – ماجرای جلسۀ مهدی سامع در آمریکا و توهینهای رجوی 

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پنجم اکتبر ۲۰۱۶:…  بعد رجوی خطاب به من گفت: «رضا صادقی من خودم گفتم کسی در مراسم دوزاری! سامع شرکت نکند تا بفهمد بدون مجاهدین اشلش همان لیوانهای یکبار مصرف و فلاکس چایی است!… این آقا مهدی فکر کرده بود که علی آباد هم دهیه! خونش را ما مجاهدین بایستی بدهیم و پزش را این آقا با سازمان ۲ نفریش! بله بله غلط می کند بدون اجازۀ خواهر مریم شما جلسه بگذارد! حالا در دیزی بازه حیای گربه کجا … 

آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟

لینک به منبع

خاطراتی از عراق (۹)

ماجرای جلسۀ مهدی سامع در آمریکا و توهینهای رجوی به او و دیگر شورایی ها

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

در عراق، ما معمولا و نسبت به شرایط سازمان و مخصوصا وضعیت تشکیلاتی نفرات هر سال ۲ تا ۳ نشست با خود رجوی داشتیم که بعضی مواقع نشست تا ۲ ماه هم طول می کشید.

رجوی خودش شخصا نشستها را از قبل بر اساس مشکلات تشکیلاتی و گزارشهایی که فرماندهان به او منتقل میکردند طراحی میکرد.

او در یکی از این نشستها در رابطه با گزارشی که من در رابطه با جلسه آقای سامع در لوس انجلس در سال ۱۹۹۶ یا ۱۹۹۷ نوشته بودم صحبت کرد.

جریان از این قرار بود که روزی در آن سال که من در لوس انجلس بودم گلناز جواهری که در آنزمان  مسئول ال ای (امور لوس آنجلس) بود مرا صدا کرد و گفت فردا بایستی با هم به جلسه مهدی سامع که در دانشگاه برگزار میشود برویم.

از آنجائیکه همیشه هر وقت جلسه ای داشتیم از مدتی قبل بسیج نیرویی بود و شروع به حتی آوردن نفرات از کانادا می کردیم و در بعضی مواقع مانند کنسرت خانم مرضیه حتی ار اروپا نیرو می آوردیم از اینکه این بار هیچ کاری انجام نداده بودیم تعجب کردم و به او گفتم پس چرا بسیج  نیرویی نمی کنیم و اصلا وقت و انرژی برای این جلسه نمی گذاریم. گلناز جواهری در جواب من گفت: از فرانسه دستور تشکیلاتی داده شده که چون آقای سامع با سازمان هماهنگی نکرده و خودش به صورت خودسرانه! جلسه گذاشته لذا به کسی نمی گوییم و فقط ما دو نفر شرکت می کنیم.

فردا همراه با «خواهر گلناز» در جلسه شرکت کردیم که البته تعداد معدودی آمده بودند و در بیرون سالن یک سری لیوان یکبار مصرف و چایی گذاشته بودند که اصلا بهیچ وجه در اشل مراسم های ما نبود و بسیار ساده و دانشجویی برگزار شد البته دو نفر از طرفداران اشرف دهقان هم در جلسه بودند که کمی موجب تشنج در جلسه شدند.

به هرحال من از این تنظیم رابطه بشدت متناقض شده بودم که چرا بایستی این جلسه به این شکل برگزار میشد ومگر آقای سامع عضو شورا نیست؟ و چه فرقی با دیگران دارد؟ و در گزارشی همه این موارد را نوشتم.

بعد از چند سال که از این جریان گذشته بود رجوی در یک نشست عمومی اعضا در عراق مرا صدا کرد و در مورد جلسۀ مهدی سامع در لوس آنجلس پرسید که همان حرفها را زدم و جناب رجوی شروع به صحبت کرد.

گفت: «این شورایی ها که فقط اسم هستند و ما انها را بادشان کردیم مثلا این سازمان چریکهای فدایی خلق ایران(با حالت تمسخر) که چند نفر باید اسمش را حمل کنند فقط سامع و زنش است! دو نفر کادر مرکزی هم دارند که با زنانشان در لوس انجلس مشغول گشت و گذارند! زن سامع هم  در رو در بایستی گیر کرده وگرنه مجاهد شده بود و تازه عاشق خواهر مریم شماست!!».

بعد رجوی خطاب به من گفت: «رضا صادقی من خودم گفتم کسی در مراسم دوزاری! سامع شرکت نکند تا بفهمد بدون مجاهدین اشلش همان لیوانهای یکبار مصرف و فلاکس چایی است!… این آقا مهدی فکر کرده بود که علی آباد هم دهیه! خونش را ما مجاهدین بایستی بدهیم و پزش را این آقا با سازمان ۲ نفریش! بله بله غلط می کند بدون اجازۀ خواهر مریم شما جلسه بگذارد! حالا در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته؟!!… اینها نظامی که نیستند یعنی نیرویی ندارند و از نظر سیاسی هم البته وضعشان بدتر است… همین چند وقت پیش به این مهدی سامع گفتم بابا این شعار مرگ بر امپریالیسم به سر کردگی امپریالیسم امریکا را بردارید از این نشریه تان که اول قبول نمی کرد و می گفت این شعار نیست اعتقاد است بالاخره دو تا اوردنگی زدم بهش؛ گفت چشم برمی دارم»!!.

جناب آقای مهدی سامع،

این حرفها دقیقا صحبتهای شخص رجوی در بارۀ شما بود و البته ایشان در نشستهای مختلف تقریبا همه اعضای غیر مجاهد شورا را با رکیک ترین کلمات مورد فحاشی قرار می داد که قبلا در مورد خانم و آقای متین دفتری این موضوع را نوشته ام و چند مورد دیگر را هم که شخصا حضور داشتم در آینده خواهم نوشت.

جناب سامع اگر این نوشته را خواندید می توانید در رابطه با من از یکی از رفقای خودتان که در زندان قزلحصار با هم بودیم سؤال کنید. امیر را می گویم که اهل شمال است و سال ۶۵ در پاکستان منتظر بود که توسط شما و با هماهنگی مجاهدین به فرانسه بیاید.

رضا صادقی جبلی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26951

خاطراتی از عراق (۸) – سؤالهای پسر رجوی و جام زهر خروج از عراق 

 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  بالاخره بعد از سی سال پروندۀ سازمان مجاهدین و به اصطلاح ارتش آزادیبخش ملی ایران! در عراق بسته شد و رجوی جام زهر خروج از عراق را در نهانگاه غیبت کبری و همیشگی اش سرکشید یعنی جام زهر عقب نشینی از «جوار خاک میهن» و «خاک مقدس عراق و پناهندگی به امام حسین و حضرت عباس» (به قول خودش) به خاک «بورژوازی» اروپا!. از فردای سی خرداد ۶۰ و اعلام جنگ مسلحانه تا همین … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

لینک به منبع

خاطراتی از عراق (۸)

سؤالهای پسر رجوی و جام زهر خروج از عراق

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

بالاخره بعد از سی سال پروندۀ سازمان مجاهدین و به اصطلاح ارتش آزادیبخش ملی ایران! در عراق بسته شد و رجوی جام زهر خروج از عراق را در نهانگاه غیبت کبری و همیشگی اش سرکشید یعنی جام زهر عقب نشینی از «جوار خاک میهن» و «خاک مقدس عراق و پناهندگی به امام حسین و حضرت عباس» (به قول خودش) به خاک «بورژوازی» اروپا!.

از فردای سی خرداد ۶۰ و اعلام جنگ مسلحانه تا همین امروز هر آنچه رجوی گفت و تحلیل کرد نه تنها واقعیت نداشته و آنچه می گفت روی نداد بلکه ۱۸۰ درجه عکس آن به وقوع پیوسته است.

همگی به یاد داریم که در سال ۶۰ یعنی ۳۵ سال پیش می گفت حداکثر ۶ ماهه رژیم را سرنگون خواهیم کرد! حال، تاریخ و تکامل را بنگر که با  رجوی چه کرد. اول غایب شد آنهم نه یک روز و یک ماه بلکه ۱۳ سال و بعد هم توسط وحشی ترین و جانی ترین آدم نما و رژیم ضد ایرانی یعنی آل سعود «مرحوم» اعلام شد.

در تمام این سالها در عراق رجوی از سرنگونی رژیم توسط جنگ آزادیبخش نوین صحبت میکرد و تحلیل های عجیب و غریب و تابلوهای اجغ وجغی ترسیم می کرد که جز توهم و خود بزرگ بینی چیزی نبودند.

 بعد از ازدواج با مریم قجر و به اصطلاح انقلاب ایدئولوژیک هر چند وقت یک «بند» به اصطلاح «انقلاب مریم» را اختراع میکرد و نشستهای طولانی و اجباری برای ورود به آن می گذاشت. حالا یا مجاهد باید خودش  وارد شود یا به قول آقا «جمع» به زور واردش میکند و او را به اصطلاح ساختگی خودش «می انقلاباند»!!. باور کنید این «بند»ها پایان هم نداشت و برای ما که آنجا بودیم بعد از مدتی به یک شکنجه شدید روحی و بعد هم برای کسانی که خودشان به اصطلاح وارد این «انقلاب» نمی شدند شکنجۀ فیزیکی هم بود که سالیان ادامه داشت. البته ما در ابتدا با اعتقاد وصف ناپذیری از آنجایکه کلا با جهان بیرون قطع شده بودیم تصور میکردیم که این واقعا بهای ازادی خلق قهرمان ایران است!! و ما بعنوان فرزندان این مرز و بوم بایستی با ورود به «انقلاب مریم»! به عهد خود با آنها وفا کنیم!! و به قول رجوی باید «مریمی»! بشویم یعنی مثل همسر حضرت ایشان و به آن اندازه به او عشق بورزیم!! تا رژیم سرنگون شود و مردم ایران آزاد شوند!!! ولی آیا واقعا این تحلیلها و استراتژی و «ایدئولوژی» درست و واقعی بود که بعد از سی سال و سی و پنج سال نتیجه اش این شد؟

انهمه ترور و بمب گذاری و کشته شدن هزارها انسان و …… ورود به عراق و پیمان برادری رجوی و صدام این ضد ایرانی جانی هم یکی دیگر از لکه های ننگ بر پیشانی رجوی بود و مهمتر اینکه رجوی پیام داد که اشرف مرز سرخ است و بایستی تا شهید شدن تمامی مجاهدین بر سر آن بایستیم چون خروج از اشرف و عراق خواست رژیم است و این یعنی نابودی مجاهدین.

این مرز سرخ بودن اشرف برای بسیاری از ما مایۀ شگفتی بود که با تمام صحبتهای قبلی رجوی در تضاد بود. یادم است در یکی از نشستها رجوی یکی از دلایل ضربه خوردن حزب دموکرات کردستان و کلا جنبشهای منطقه ای را چسبیدن به زمین می دانست و اینکه همه چیزشان را از عشیره و زمین میگیرند و  با ترک آن جنبش هم از بین می رود. البته رجوی این را نمی گفت که انها لااقل در زمین و کشور خود بودند ولی این چه ربطی به زمین وکشور عراق دارد؟!. اشرف اسمش ایرانی بود ولی خاکش عراقی!.

حتی مصطفی (محمد) رجوی فرزند مسعود رجوی هم در نشستی بلند شد و این سئوال را مطرح کرد که چرا بایستی خاک عراق برای ما مرز سرخ باشد و آیا معنی مرز سرخ را می فهمید؟ و گفت: «اگر دولت عراق یا آمریکا از ما خواست اینجا را ترک کنیم آیا بایستی با انها وارد جنگ شویم؟ چون این معنی مرز سرخ است و اگر جواب مثبت است چرا سلاح هایمان را تحویل دادیم؟ و الآن چگونه بایستی از این مرز سرخ حفاظت کنیم؟ و مهمتر اینکه مگر همیشه نمی گفتید سلاح مجاهد مرز سرخ است؟ و ادامه داد به نظر من این یعنی خودکشی جمعی و من این را قبول ندارم»!…

در تمام مدتی که محمد صحبت می کرد سکوتی عجیب در سالن برقرار بود و مژگان پارسایی و صدیقه حسینی هم زبانشان بند آمده بود چرا که وی درست می گفت و این حرف او در ذهن همه بود ولی کسی جرأت نمی کرد آن را به زبان بیاورد.

 رجوی همیشه بقیه اپوزیسیون ایرانی را اینچنین مورد خطاب قرار می داد: این به اصطلاح اپوزیسیون دکه و دکانی بیش نیست که چند ساعت در روز یک سری پای منقل در خارجه می نشینند و پز ضد رژیم می دهند و کسی که سلاح نداشته باشد و در کنار مرزهای ایران نباشد که نمی تواند رژیم سرنگون کند و فقط مزخرفات تحویل هم می دهند تا پیر و پاتال شوند و همانجا در خارج هم بمیرند و دفن شوند!.

خوب، ولی الآن اپوزیسیون واقعی یعنی جناب رجوی و فرقه اش که قرار بود «آتشها بر فراز کوهستانها» بیفروزد و از خاک عراق و به اصطلاح او «منطقۀ مرزی» و «جوار خاک میهن» (برای پرهیز از به کار بردن کلمۀ عراق که به قول خودش نزد ایرانیان جزام بود) رژیم را سرنگون کند و این همه سالیان تکرار می کرد: «چو اشرف نباشد تن من مباد»! و«اشرف وطن ما است»! و«اشرف خودش یک دولت مستقل در استان دیالی عراق است»!!! کجاست؟ و کجا قرار دارد؟ آن هم بعد از به کشتن دادن این همه انسان بی گناه و بی سلاح!…

البته این شکست آشکار استراتژی و خط و شعار اصلی، بنا به ادعا و عادت همیشگی رجوی «پیروزی بزرگ»! و بلکه «بزرگترین پیروزی»!!! دیگری! در مقابل رژیم محسوب می شود! مانند بقیه «پیروزیها»!! یی که رجوی از سی خرداد به بعد همیشه اعلام کرده! که همه اش ابراز خوشحالی از این بوده و می باشد که رجوی دستگیر نشده و رژیم نتوانسته او و دیگر سران فرقه اش را گیر بیاورد و بکشد!! عجب «پیروزی» وخوشحالی چون سرنگون نشدیم!! دوستان همه یادشان هست که رجوی چقدر خودش برای توجیه ولاپوشانی شکست عملیات فروغ و دادن آنهمه تلفات سنگین و منحرف کردن اذهان از این شکست از همین ترم استفاده می کرد و می گفت: «اینهمه جنجالی که رسانه های رژیم مبنی بر پیروزی نیروهای سپاه و بسیجش بر ما راه انداخته در حقیقت ابراز خوشحالی از این است که سرنگون نشده اند»!!! حال باید گفت حضرات! آیا یاوه سرایی «بزرگترین پیروزی» شما نیز که «رژیم نتوانست همۀ ما را در لیبرتی بکشد» در حقیقت از نوع همان «ابراز خوشحالی» رژیم نیست؟ با این تفاوت که رژیم آن موقع واقعا بر ما پیروز شد و ما شکست خوردیم چون استراتژی عملیات رسیدن به تهران بود که وقتی استراتژی محقق نشد این را می گویند «شکست» و اصلا تعریف شکست همین است یعنی محقق نشدن استراتژی تعیین شده؛ ولی اگر استراتژی تعیین شدۀ رژیم کشتن همۀ شما در لیبرتی می بود چرا سفیر رژیم از قبل اعلام کرد که تا ۴۵ روز دیگر لیبرتی تخلیه می شود؟

 این طبل و شیپورهای «پیروزی» را در مثلهای شیرین فارسی می گویند آواز خواندن در تاریکی یا فرافکنی و با سیلی صورت زرد و رنگ باخته را سرخ نگه داشتن!…

*** 

سران عربستان سعود و وهابیت مسعود خدابندهIf you thought Iran’s mullahs were bad, try Saudi’s Wahhabis

*** 

همچنین:

 • reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنه

   Alameh_Hosseini_Maryam_Rajaviرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه

  reza_sadeghi_jabali_eup20162 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن ۲۰۱۷:… دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و 

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پنجم ژوئن ۲۰۱۷:…  هم اکنون نفرات فرقه برای آوردن سیاهی لشکر به پاریس به دلیل عدم حضور و حمایت ایرانیان روزانه به کمپ های پناهندگی در کشورهای مختلف اروپا مراجعه کرده و با فریب  پناهندگان با توجه به عدم آگاهی انها مخصوصا اعراب و افغانها را برای آوردن به پاریس ثبت نام می کنند د

  زنان ایران، بیست و ششم می ۲۰۱۷:… هفته گذشته خانمها  بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان و آقای علی  اکبر راستگو و آقای رضا صادقی  با خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز در بروکسل بلژیک محل پارلمان اروپا ملاقات و تبادل نظر داشتند در این دو ملاقات ا

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم می ۲۰۱۷:…  ولی واقیعت این است که از سر استیصال و درماندگی محض است که اکنون برای بستن دهان اسیران فرقه مریم قجر ناچار شده ناگهان بعد از اینهمه سال به یاد رستم و سهراب و ابو علی سینا بیفتد و خلیج فارس و جزایر سه گانه را فراموش کند. ولی اکنون در نظر دارد مراسم بعدی را که

  زنان ایران، دهم می ۲۰۱۷:…  اخیرا فرقه رجوی با عملی کردن طرح خفیف و خائنانه خودش که همانا در دست گرفتن حقوق ماهیانه افراد و واسطه شدن برای گرفتن حقوق پناهندگی و طرف حساب شدن با کمیساریا پول را مستقیم سازمان دریافت می کند، و موقع پرداخت این پول به پناهندگان اسیر، اعضای مستقر در آلبانی یا 

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۷:…  جان مکین یکی از دشمنان شناخته شده مردم ایران زمین که تا به حال نه تنها از تمامی قطعنامه های سنا و کنگره برای تحریم مردم ایران حمایت کرده بلکه بطور مستمر برای حمله نظامی به ایران و نابودی ایران زمین در حال لابی است در سفرش به اروپا در رابطه با ناتو با جذ

  محمدعلی جابرزاده انصاری در سال 2008 توسط پلیس بین الملل دستگیر شدرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هجدهم فوریه ۲۰۱۷:… برادران و خواهران عزیزم در آلبانی، من و شما و هیچکدام از اعضای سازمان از قاسم به مسعود نزدیکتر نبودیم. ببینید که  پیام تسلیت را مریم قجر از طرف مسعود می دهد چرا؟ اگر مرحوم شده پس چرا به تن واحد ها و پاره تن هایش نمی گو

  EUP_Ex Mojahedin Khalq members Feb20171پیوند رهایی، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  بعد از ظهر روز سه شنبه ۷ فوریۀ ۲۰۱۷ هیأتی از کانون آوا در آلمان و انجمن پیوند رهایی در فرانسه شامل آقایان علی اکبرراستگو، قربانعلی حسین نژاد، عیسی آزاده و رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) با خانم

   منتقدین مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپانه به تروریسم و فرقه ها، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  بنده با سابقه سی سال عضویت در مدارج بالای این فرقه به رهبری مریم رجوی و عضو سابق شورای ملی مقاومت آن شاهد یکی از سازمان یافته ترین اعمال جنایتکارانه در زمینه اعمال فقر و محرومیت بر کودکان در فرقه رجوی بوده ام که فقط

  EU P on MKO, MEK, Rajavi cult jan20173“کانون آوا” و “نه به تروریسم و فرقه ها”، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۷:… اقای رضا جبلی طی صحبت باآقای Morten Løkkegaard  از گروه  ALDEگزارش کاملی از قطع ارتباط کامل اعضای فرقه رجوی از  تمامی رسانه های اجتماعی از سال ۶۵ به بعد به عرض ایشان رساندند. ازجمله عدم امکان استفاده از تلفن و اینکه اعضای فرقه هیچگونه اطلاعی در رابط

  reza_sadegh_jabali_mojahedin_khlaq_rajavi_cultرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، اول ژانویه ۲۰۱۷:… در این نشست بچه های قدیمی طرف صحبت رجوی مرحوم بودند و نشست طبق برنامه ریزیهای از قبل طراحی شده پیش می رفت تا اینکه مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف! پشت میکرفون رفت و گفت: «برادر! وقتی از زندان مشهد به تهران من

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۶:… این عمل ناشایست به شدت موجب اعتراض خبرنگار واقع شد و به جر و بحث در پشت درب سالن منجر گردید و سرانجام باعث شد شوی پشت درهای بسته هم  تعطیل شود و مریم قجر سراسیمه سالن را ترک کند و برای دیدار با آقای دپره که برگزار کننده به اصطلاح کنفرانس حقوق بشر! بود ب

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۶:…  چند هفته پیش در مقاله ای نوشتم که مریم قجر به تیرانا رفته و در آنجا به اسیران فرقه اش گفته که رودی جولیانی بر حمایت آقای ترامپ و دولت جدید آمریکا ازما تأکید کرده و این وعده و وعید جولیانی جانش را با شوق و اشتیاق برای اسیران فرقه در تیرانا تعریف کرده است که با کف و سوت تعدا

  reza_sadeghi_jabali_eup20162پیوند رهایی، نهم دسامبر ۲۰۱۶:…بعد از سخنان آقای کریشو در رابطه با تهدیدات تروریسم در اروپا و اینکه چه باید کرد، اقای رضا جبلی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: من بعنوان یکی از اعضای سابق فرقه تروریستی مجاهدین که ۳۶ سال با آنها بوده ام می خواهم سئوال کنم چرا از همین پارلمان اروپا شرو

  european-parliament-against-mojahedin-khalq-rajavi-cult-20168“کانون آوا” و “نه به تروریسم و فرقه ها”، هفتم دسامبر ۲۰۱۶:… در ملاقات خصوصی که باآقای Dennis de Jong   در حاشیه جلسه برگزارشد، ادواردترمادو ضمن معرفی خود بعنوان عضوارامنه ایران توضیح داد که  در جنگ ایران وعراق توسط نیروهای عراق اسیر شده و به ساز

  against-mojahedin-khalq-rajavi-cult-eu-brussels-1پیوند رهایی، بروکسل، سوم دسامبر ۲۰۱۶:… اعضای هیأت جدا شدگان در این دیدارها در مورد وضعیت اسرای فرقۀ رجوی در آلبانی بویژه بعد از انتقال همگی از عراق به آن کشور و سوابق سرکوب و فشار و نقض حقوق بشر و اعمال کنترل در تشکیلات این فرقه و زندان و شکنجه و قتل مخ

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هجدهم نوامبر ۲۰۱۶:… مسعود رجوی نشستهای درونی سازمان و مخصوصا نشستهای ایدئولوژیک را معمولا با آیه هایی از سوره مریم شروع میکرد و هر وقت به نام مریم می رسید با دو دست مریم قجر را نشان می داد و اینطور وانمود میکرد که کلمات در باره ایشان است! و بعد هم نوبت خانم مریم ق

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هشتم نوامبر ۲۰۱۶:… به قول یکی از همرزمان سابق آنقدر افراد در آلبانی مسأله دار و متناقض هستند که هیچکدام از مسئولانی که از فرانسه به آلبانی رفته بودند نتوانستند آنها را قانع کنند و در موردی در نشست کوچکی از فرماندهان با مهدی ابریشمچی نشست به درگیری فیزیکی کشیده شده است. در این نشست مریم قجر ب