حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکاصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم می 2019:…  مجاهدین رجوی باید جواب دهند که چرا خروج قلدرانه و عهد شکنانه ی آمریکا از برجام بد نیست ولی استفاده ی قانونی ایران از برخی تبصره ها و … همان برجام تهدید آمیز و پر مخاطره است؟ چرا خروج آمریکا از برجام عیبی ندارد و اقدامات ایرانی که هنوز قصد خروج ازآنرا ندارد ، پر پیآمد است؟!  ایران صراحتا اعلام کرده که هشدارها و اطلاعات داده شده به آمریکا جعلی است و قصد حمله به کشوری را ندارد! بخصوص اینکه ما با داشتن قدرت محدود وفاصله ی ده ها هزار کیلومتری با آمریکا ، ابدا نمیتوانیم اقدامی بر علیه آمریکا بکنیم و بخاطر منافع خود، هرگز حاضر نیستیم که خلیج فارس را با درگیری با همسایگان ، نا امن کنیم! حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکاسازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت بکمک کاخ سفید شتافتند

https://iran-interlink.org

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

24/02/1398

این باند تبهکار و وطن فروش، به سخنان برایان هوک که مسئول تغییر رژیم ایران درکاخ سفید است  تکیه نموده وآورده است :

” برایان هوک گفت که با توجه به گزارش هایی درباره تهدید رژیم ایران مبنی بر خروج از برجام و نیز خروج از پیمان منع گسترش که منتشر شده است، ما در واکنش به تهدیدهای تازه رژیم ایران مدت معافیت های باقیمانده را کوتاهتر کرده ایم. البته رئیس‌جمهور آمریکا گفته است که هرگونه تصمیم رژیم ایران برای خروج از برجام پیامدهای بسیار بزرگی خواهد داشت “.

وقتی خودتان از برجام خارج میشوید و دهه ها قبل از آن سلاح اتمی خود را ساخته و بکارش برده اید، نمیتوانید به ایران که موافق بعضی از مواد همان برجام میتواند برخی از تعهدات خود را اجرا نکند ، خرده بگیرد!

مجاهدین رجوی باید جواب دهند که چرا خروج قلدرانه و عهد شکنانه ی آمریکا از برجام بد نیست ولی استفاده ی قانونی ایران از برخی تبصره ها و … همان برجام تهدید آمیز و پر مخاطره است؟

چرا خروج آمریکا از برجام عیبی ندارد و اقدامات ایرانی که هنوز قصد خروج ازآنرا ندارد ، پر پیآمد است؟!

درادامه :

” این رژیمی است که اگر قرار بود مشکل با آن از طریق گفتگوی دوستانه حل شود، ما این مشکل را مدتها پیش حل کرده بودیم “.

شما با چه کسی گفتگوی دوستانه انجام دادهاید که بخواهید با ایران نیز چنین کنید؟!

همین که آمریکا دست از تجاوزگری ها وسلطه طلبی ها بردارد ، مشکلی وجود نخواهد داشت و مذاکره مفهومی نخواهد داشت!

فلذا بنظر میرسد که باندرجوی درتبعیت از آمریکا ، مذاکره را طوردیگری تفسیر میکند وتوقعش تسلیم بلا قید وشرط طرف دیگر مذاکره است!

دوباره :

” مسئول اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا درباره علت حرکت یک نیروی ضربت آمریکا به سوی منطقه خاورمیانه و خلیج فارس گفت: هم چنان که کاخ سفید دربیانیه یی توضیح داده به دلیل هشدارها و نشانه هایی که دریافت کرده ایم ایالات متحده هر اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد و هر حمله به منافع یا همپیمانان آمریکا با واکنشی سریع و قاطع روبرو خواهد شد “.

ایران صراحتا اعلام کرده که هشدارها و اطلاعات داده شده به آمریکا جعلی است و قصد حمله به کشوری را ندارد!

بخصوص اینکه ما با داشتن قدرت محدود وفاصله ی ده ها هزار کیلومتری با آمریکا ، ابدا نمیتوانیم اقدامی بر علیه آمریکا بکنیم و بخاطر منافع خود، هرگز حاضر نیستیم که خلیج فارس را با درگیری با همسایگان ، نا امن کنیم!

هرچه که هست ، زیر سر آمریکائی است که خارج از مرزهای خود مستقر میشود ، درامور داخلی کشورها دخالت میکند، جنگ همسایگان براه میاندازد و وضعیت تیره وتاری درهرجای جهان که مقدور افتد ، بوجود آورد وباند رجوی هم مانند گرگی گرسنه ، خواستار چنین تیرگی ها وسیاهی هاست!

همینطور :

” وی با استناد به گفته مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا اضافه کرد: امروز رژیم ایران چشمگیرترین تهدید برای صلح و ثبات خاور میانه است. ما فکر می کنیم برای مقابله با این تهدید چشم گیر سیاست خارجی درستی را در پیش گرفته ایم. این شامل فشار شدید اقتصادی، انزوای سیاسی و آمادگی برای انجام هرگونه اقدامات لازم جهت محافظت از منافع آمریکا است “.

با توجه به آنچه که درخاورمیانه گذشته ومیگذرد، براحتی میتوان دریافت که غرب بطور اعم و آمریکا بطور اخص، برهم زننده ی صلح وثبات درخاورمیانه بوده وهستند.

اگر نیروهای غرب ازخاورمیانه بیرون کشیده شوند، کشورهای منطقه قادر به تامین امنیت پایدار وبرقراری صلح وثبات لازم دراین منطقه خواهند بود و اگر باور ندارید ، امتحان کنید ودریابید که ایران مسئول تجاوزگری های امریکا نیست!

جالب اینکه ، سران آمریکا مسائل دروغی را مطرح میکنند و باند رجوی بعنوان شاهد شیاد، بنفع آنها وارد میدان میشوند!

ونیز :

” وی افزود: ما تحریم هایمان را به نحوی اعمال کرده ایم که در تاریخ هیچ نمونه ای مانند آن وجود ندارد. طی دو سال گذشته بیش از ۲۵ دور تحریم اعمال کرده و ما بیش از ۱۰۰۰ فرد و سازمان را هدف قرار داده ایم.. بنابراین فکر می کنم که جهان، مردم ایران و رژیم جمهوری اسلامی می دانند که ما در زمینه اعمال تحریم هایمان بسیار جدی هستیم “.

کارهای جنایتکارانه ی زیادی انجام داده اید و خوبی اش این است که با صراحت تمام بر تنگنا قرار دادن مردم ایران صحه گذاشته وبدان افتخار هم میکنید!

جدیت تان دراین تجاوزگری، ازطرف باند رجوی  مورد ستایش قرار میگیرد و تنها میماند که ملت ودولت ایران چه باید بکنند.

بنظر میرسد که باید  دشمن خود را بهتر بشناسند وچنان کنند که بصلاح ملک وملت است.

مجددا :

”  میخواهیم شاهد یک توافق تازه و بهتر باشیم “.

فرمان 12 ماده ای تان را که چیزی جز قبول تسلیم کامل ایران نیست، ملاحظه کردیم!

آیا فکر میکنید که ایران باین تسلیم تن خواهد داد؟!

درعمل خواهیم دید!

صابر  تبریزی

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/این-غلط-رجوی-برای-چیست/

این غلط رجوی برای چیست؟

این غلط رجوی برای چیستصابر تبریزی، ایران اینترلینک، ششم می ۲۰۱۹:…  مریم رجوی و مایک پمپئو! اگر مردم ایران را همسو با نیات خود میبینید و فکر میکنید آنها قادر به تغییر رژیم ایران هستند و مشکلات  پایان ناپذیر و لاعلاج شما را حل خواهند کرد، چرا با اینهمه تحریم های بشدت غیر قانونی، آنها را زیر شدید ترین فشارها قرار میدهید؟؟!! بنظر میرسد که این ابراز دوستی ؟؟!! شما با مردم ایران ، شبیه دوستی ای است که باند رجوی ابراز میدارند و اگر نام آنرا دوستی ” خاله خرسه ” بنامیم ، درحق شما و باند رجوی، ارفاق بزرگی کرده ایم!!

این غلط رجوی برای چیستباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

اگر مربوط به مردم است، غلط کردن رجوی ها و اربابش برای چیست؟!

۱۶/۰۲/۱۳۹۸

درخبری در رسانه های رجوی آمده است :

” مایک پمپئو در گفتگو با شبکه خبری سی.بی.اس به این پرسش که آیا کسی درون رژیم ایران  توانایی تغییر را دارد یا نه گفت: تنها مردم ایران هستند که می‌توانند رژیم را تغییر بدهند؛ روحانی تغییری نمی‌دهد، ظریف و قاسم سلیمانی هم همین طور؛ یا فرمانده جدید سپاه پاسداران. اینها همانی هستند که بودند “.

شما که بعنوان رئیس سابق سازمان سیا که کارنامه ی ننگینی در خیانت به بشریت داشته اید و به دولت آلبانی فشار میآورید که رجوی قادر به تداوم بردگی و اسارت اسرای خود باشد و در زمانی که میخواهید رژیم ایران را تغییر دهید یا وادار به تغییر رفتارش ( ازقبیل برسمیت شناختن اسرائیل، کمک به سقوط حکومت هایی که استقلال طلبی ازخود نشان میدهند، دادن پایگاه نظامی به شما ، پذیرش تصرف بلندی های جولان ونوار غزه  به اسرائیل و …) کنید، اولا این را بدانید که مردم ایران هیچ سودی دراین تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران که مورد نظر شماست، ندارند!

ثانیا اگر مردم ایران را همسو با نیات خود میبینید و فکر میکنید آنها قادر به تغییر رژیم ایران هستند و مشکلات  پایان ناپذیر و لاعلاج شما را حل خواهند کرد، چرا با اینهمه تحریم های بشدت غیر قانونی، آنها را زیر شدید ترین فشارها قرار میدهید؟؟!!

بنظر میرسد که این ابراز دوستی ؟؟!! شما با مردم ایران ، شبیه دوستی ای است که باند رجوی ابراز میدارند و اگر نام آنرا دوستی ” خاله خرسه ” بنامیم ، درحق شما و باند رجوی، ارفاق بزرگی کرده ایم!!

یک ادعای عجیب وبکلی مسخره :

” مأموریت ما واضح است. اگر بودجه سپاه قدس را پایین بیاوریم، دیگر توانایی پرداخت به حقوق بگیرانش را نخواهد داشت و ایجاد ترور خارجی برای آنها سخت‌تر و دشوارتر می‌شود “.

شما درکنار اختلاس گران داخلی ، بودجه ی معیشتی مردم را پایین میآورید .  چرا که میدانید ، دولت ایران مانند تمامی دولت های جهان، با وجود تمامی مشکلات ، بودجه ی نیروهای مسلح خود را که حقوق کارکنان سپاه هم جزو این بودجه است ، به هر شکلی تامین خواهد کرد !

بازهم :

” وی در مورد سیاست خارجی آمریکا در قبال رژیم ایران گفت: ایران مهم است، چرا که در مرکز سیاست خارجی ما در قبال خاورمیانه و پایین آوردن خشونت و بی‌ثباتی قرار دارد “.

حالا اگر بشود گفت که حضور شما برای باند رجوی قوت قلب است ، ازنظر منافع مردم آمریکا کاملا غلط بوده و خود ترامپ زمانی که اینهمه مرعوب نشده بود ، این حضور را قبول نداشت وبراین حرف من صحه میگذاشت!

وقتی حضورتان مشروعیت ندارد، بشما چه ربطی دارد که ایران درمنطقه اش چگونه زندگی وعمل میکند؟!

شکست بزرگ وتاریخی شما در خاورمیانه ، نه کار تروریست ها که کار مردم قهرمان سوریه بود  درکنارمتحدانش وبنابراین با وارونه نشان دادن حقایق درصدد فریب مردم برنیآیید!

دوباره :

” چرا عراق نمی‌تواند مستقل بایستد، می‌بینید همه از یک جا جاری می‌شود و آن رژیم ایران است. از همین رو ایران به یکی از نقاط بنیادین تلاشهای خاورمیانه ما تبدیل شد “.

آیا عراق توسط ایران اشغال شد واستقلالش ازبین رفت ویا شما بودید که بعد از بخاک سیاه نشاندن مردم این کشور ، دربرابر مقاومت آنان از در فرار کردید و درزمان مناسب، دوباره از پنجره ای که داعش خودتان برویتان بازکرد، وارد شدید؟!

مهمترین ثروت فعلا قابل رویت عراق ، ذخایر نفتی آنست وحالا شما ورجوی ها بما بگویند که آیا این ذخایر که سنگ بنای حفظ استقلال این کشور میتواند باشند ، در دست ایران است یا عمو سام؟!

حالا علت عدم استقلال یا استقلال شکننده ی عراق را فهمیدید؟!

صابر  تبریزی

منبع: ایران اینترلینک

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/باند-رجوی-مجاهدین-خلق-ایران-و-دشمنان-مل/

باند رجوی مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کند

باند رجوی، مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم می ۲۰۱۹:… باند رجوی مجاهدین خلق ایران: کتاب «فرستادگان ترور رژیم ایران، چگونه سفارتهای آخوندها شبکه قتل و جاسوسی را هدایت میکنند» معرفی شد. این کتاب شامل سه تقریظ است که توسط فرماندار تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا، فرانسیس تاونزند مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا، و لوئی فری رئیس پیشین اف بی آی در ضرورت انتشار این کتاب نوشته شده است. 

باند رجوی، مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کند

https://iran-interlink.org

باند رجوی، مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کند !

۱۴/۰۲/۱۳۹۸

” روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه، در یک کنفرانس مطبوعاتی که با حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه های خبری بین‌المللی در دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن برگزار شد، کتاب «فرستادگان ترور رژیم ایران، چگونه سفارتهای آخوندها شبکه قتل و جاسوسی را هدایت میکنند» معرفی شد. این کتاب شامل سه تقریظ است که توسط فرماندار تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا، فرانسیس تاونزند مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا، و لوئی فری رئیس پیشین اف بی آی در ضرورت انتشار این کتاب نوشته شده است “.

خود متن پاراگراف فوق نشان میدهد که این کتاب بدستور ویا خواست روسای سازمان های امنیتی واطلاعاتی آمریکا نوشته شده و مجاهدین رجوی دراین میان بعنوان ” سخن چینان بدبخت وهیزم کش ” عمل میکنند!

خواننده ی محترم!

آیا شما انتظار دارید که این عوامل خونریز ومدافعان نیم درصدی های مردم آمریکا که خواستار تسلیم همه کس و سلطه برهمه چیز جهان اند وازنظرشان کشورهایی مانند ایران موانعی ولو کم دربرابر این سلطه ورزی نشان میدهند ، مینوشتند که ایران مقررات بین المللی را رعایت میکند وبا وجود این ، ما برعلیه مردم آن به انواع دسیسه ها متوسل شده ایم تا ازپایش درآورده وسلطه ی بلامنازعی برآن وکشورهای همجوار داشته باشیم و نیروهای نظامی ایران را بعنوان گماشتگان خود درسرکوب اعتراضات هرجنبنده ای ، بکار گرفته واز مراکز نظامی واداری ایران بعنوان تخته ی پرش برعلیه کشورهای دیگر استفاده کنند؟!

البته اینطور که نمیتوانند بنویسند وباید ابتدا شیطان سازی نموده وسپس ازپایش درآوریم؟!

و وظیفه ی مجاهدین خلق دراین مورد ؟!

آنها هم بعنوان مزدوران با ویا بی جیره و مواجب ، دراین راستا بکار گرفته میشود تا قضیه را کمی رنگ وبوی ایرانی بدهند تا کارشان  مثلا مشروعیتی؟! داشته باشد؟!

غافل ازاینکه مجاهدین خلق ( فرقه ی رجوی ) ، باندازه ی خود این نمایندگان سلطه گران منفور اند!

بازهم :

” سپس علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت، به تشریح اجزاء این کتاب پرداخت. وی گفت: سفارتهای رژیم در کشورهای غربی، پایگاه امنی برای حضور ماموران وزارت اطلاعات برای انجام عملیات تروریستی هستند. این سفارتها در گذشته نقش کلیدی در عملیات تروریستی رژیم در کشورهای مختلف ایفا کرده اند “.

من قصد تکذیب ویا تصدیق خبر را نداشته و دربرابر سئوالی از فرقه ی رجوی میپرسم:

آیا حضور دائمی ” آتاشه” های نظامی درسفارت کشورها امری متداول نیست؟!

اگر هست ، آنها به چکاری مشغول اند؟!

آیا آن شب پر راز ورمز ۲۷ مرداد ۱۳۳۲را که طی آن “لویی هندرسون ” بعنوان سفیر آمریکا در تهران،مصدق را بنحوی تهدید نکرد که او جرات یک نطق رادیویی و فراخواندن مردم به خیابان ها را پیدا نکرد تاکودتای ننگین ۲۸مرداد به پیروزی برسد ؟

آیا کیم روزولت ( مامور برجسته ی سازمان سیا ) درتهران حضور نداشت  ورهبری کودتا را بعهده او نبود؟!

آیا برادران والس وزیر خارجه ورئیس سیا نبودند و هندرسون وکیم روزولت درهماهنگی با آنها کار نمیکردند؟!

وقتی ما چنین شواهد ومدارک غیر قابل انکاری دردست داریم ، شما رجوی ها میخواهید چه چیزی را بما یا دولت آمریکا که تماما اینکاره است ، ثابت کنید؟!

بازهم :

” وی با یادآوری اقدامات و توطئه های رژیم علیه مقاومت در کشورهای مختلف  گفت: رژیم تنها در سال ۲۰۱۸ ده اقدام یا توطئه تروریستی در اروپا و آمریکا را علیه مجاهدین سازمان داد. وی خواستار لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم و بستن سفارتخانه های رژیم در کشورهای مختلف بعنوان مراکز پیشبرد تروریسم حکومت آخوندی شد  “.

 صحت این توطئه های تروریستی ذکر شده ابدا باثبات نرسیده ودولت جمهوری اسلامی ایران هیچ مسئولیتی را بعهده نگرفته است!

اربابان رجوی برای ثبوت این ادعاهایشان، چرا این دستگیر شدگان را همراه پرونده ی شان به ایران تحویل نمیدهند تا دولت ایران را درمقابل فاکت قرار داده و موفقیتی بدست آورند؟

بنظر میرسد که با وجود انکار شدید دولت ایران ، راز ورمزی دراین کار است و باندرجوی یکی از بازوهای تشکیل چنین پرونده های مشکوک میباشند!

صابر  تبریزی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آشفتگی-باند-رجوی-مجاهدین-خلق/

آشفتگی باند رجوی (مجاهدین خلق ایران)  از برخورد معقول دکتر ظریف!

آشفتگی باند رجوی از برخورد معقول دکتر ظریف!صابر تبریزی، ایران اینترلینک، سی ام آوریل ۲۰۱۹:… خانم مریم رجوی و مجاهدین خلق آلبانی و عراق!! سخنان آقای ظریف، این تناقضات را برملا کرد و نشان داد که ترامپ اگر واقعا رئیس جمهور است، باید آنطور عمل کند که وعده داده بود و تسلیم شدن دربرابر خواسته های چهار (ب) ، موقعیت او بعنوان رئیس جمهور مقتدرترین کشور جهان را خدشه دار میکند واگر میخواهد چنین نشود، این گوی واین میدان! بنظر میرسد که پختگی این برخورد دکتر ظریف ، باند رجوی را عصبانی کرده است!! آشفتگی باند رجوی (مجاهدین خلق)  از برخورد معقول دکتر ظریف! باند رجوی مجاهدین خلق ایران

آشفتگی باند رجوی از برخورد معقول دکتر ظریف!Bolton haunted by MEK association

https://iran-interlink.org

آشفتگی باند رجوی (مجاهدین خلق)  از برخورد معقول دکتر ظریف!

۱۰/۰۲/۱۳۹۸

آقای ظریف برحسب وظایفش که متاسفانه این روزها خطیر است، ناچاراست که ازهر تریبونی که بدست میآورد ، مشکلات تولید شده برای کشور را مطرح نموده ، افکار عمومی مثبت جهان را بسوی ایران جلب کرده وگشایشی درامور ایجاد کند.

اما این موضوع باند مجاهدین که منافع شان را درگرفتاری مردم ودولت میبنند ، خوش نیآمده واقدام به تخطئه ی اقدامات دکتر ظریف نموده وبرعلیه اش مقاله نوشته اند که قسمت هایی از آنرا خوانده و به نقدش مینشینیم:

” ظریف، سخنگوی برون مرزی آخوندها بازهم به بهانه شرکت در یک نشست مجمع عمومی ملل متحد خودش را به نیویورک رسانید تا بازهم به مماشاتگران اطمینان دهد که هنوز هم اهل معامله و مذاکره با همان متد اوبامائی است. “

او گفت که بعنوان وزیر خارجه ی ایران وبا تمام اختیارات به این نوع سفرها دست میزند وهدف ازاین سفر ها، تمشیت امور مردم ایران از بعد خارجی است !

آیا شما انتظار داشتید که او بگوید که برای کشتن مردم آمریکا و … به این مسافرت ها دست زده و باید که با زبان زور با آنها سخن میگفت که خاص نمایندگان کشورهای اشغالگر است !

 وآیا شما نمیدانید که سیاست خارجی دولت مستقر ایران که طبعا از طرف وزیر خارجه اعلام میشود ، داشتن رابطه  ی حسنه با همه ی کشورها بالحاظ استثنایی بنام اسرائیل که ایران آنرا برسمیت نمیشناسد ، میباشد؟

این سخنان وزیر خارجه ی ایران، چه تضادی با سیاست های استراتژیک دولت دارد که شما بخواهید برآن خرده بگیرید؟!

درقسمتی دیگر ازاین نوشته ی رجوی ها ، آمده است :

” آمده بود تا بازهم “چپ های صلح طلب” آمریکائی! … را ” توجیه و ارشاد” کند که “دمکراسی و آزادی” الزاما در همه جا معنی و مفهوم یکسانی ندارد و ما “حقوق بشر “را برسمیت نمیشناسیم “.

دموکراسی بمعنای حق حاکمیت اکثریت مردم توام با رعایت حقوق اقلیت مردم است و البته در دایره ی نسبیت ها قرار دارد!

آیا شما آمریکا را که هر دوحزب حاکم ، عمدتا طرفدار حفظ منافع نیم درصدی های آمریکا هستند، یک کشور دموکراتیک مینامید؟!

درست است که آزادی بیان بطور قابل توجهی درآن کشور وجود دارد ، اما این  ” بیان ” دربرابر امواج رادیو تلویزیونی ونشریات پرتیراژی که منافع این اقلیت را پاس میدارد ، گم شده وپژواکی تولید نمیکند !

دیگر اینکه تصور نمیکنم که ظریف درمورد حقوق بشر چنین حرفی را زده باشد والبته اینرا هم میدانم که درد سران واقعی آمریکا با دولت ایران ، درد حقوق بشر نیست و مسئله عبارت از تسلیم بی قید وشرطی است که آمریکا ازتمامی کشورهای جهان توقع آنرا دارد واگر غیر ازاین بود، نهیبی به عربستان که بازهم این روزها دسته گل بزرگی به آب داده ، میزد!

همچنین :

” او آمده بود تا با زبان اشهدش بگوید که نماینده مستقیم و بلا واسطه تروریستهاست و مکررا قسم بخورد و تکرار کند که برای معامله بر س رگروگانهای آمریکائی “اختیارکامل دارد  و آماده این کار است “.

خانم مریم رجوی و مجاهدین خلق !! صحبت برسر زندانیان طرفین بود و نه گروگان ها و درخواست چنین پیشنهاداتی در عرف دیپلماسی ایرادی ندارد و بهتر هم هست و میتواند ازمیزان کدورت ها بکاهد که بنفع مردم تمامی کشورهاست!

ونیز :

 “و سر انجام ظریف امده بود تا با مردرندی آخوندی با دور زدن وزیر خارجه و مشاورین ترامپ، باب مذاکره مستقیم را با خود او مطرح کند! … بخیال خودش با کپی برداری از تاکتیک برادرزاده اش کیم ایل اون میخواهد در دستگا دیپلماسی آمریکا شکاف بیاندازد و قاپ ترامپ را نیز مثل اشتون و موگرینی با چند وعده شام و دو عدد قالی بدزدد و دوباره برای برخی از سوته دلان وطنی “امیر کبیر” بشود “.

این موضوع ازلحاظ یاد آوری وعده های انتخاباتی ترامپ ، اهمیت شایانی داشت :

ترامپ ایران را کشوری نامیده بود که با تروریزم – تروریزمی که از نظر  او، آمریکا در ابداع اش نقش اساسی داشت- مبارزه میکند.

ترامپ احمقانه بودن حملات آمریکا به عراق وسوریه را برخلاف مصالح آمریکا اعلام کرده بود وقول داده بود که نیروهای نظامی آمریکا راازسراسر جهان جمع کرده وهزینه ها را صرف اشتغال وبازسازی آمریکا کرده ودرامور دیگر کشورها دخالت نکند و …

اما بعد ازمدت کوتاهی ، براثر فشار همان محافلی که اینک اطرافیان او میباشند ، او نخواست ویا نتوانست  وفا بعهد کند و اجرای  برنامه های صهیونیست هایی مثل جان بولتن را براثر فشار لابی های مربوطه ، درسرلوحه ی کارهای خود قرار داد!

سخنان آقای ظریف، این تناقضات را برملا کرد و نشان داد که ترامپ اگر واقعا رئیس جمهور است، باید آنطور عمل کند که وعده داده بود و تسلیم شدن دربرابر خواسته های چهار (ب) ، موقعیت او بعنوان رئیس جمهور مقتدرترین کشور جهان را خدشه دار میکند واگر میخواهد چنین نشود، این گوی واین میدان!

بنظر میرسد که پختگی این برخورد دکتر ظریف ، باند رجوی را عصبانی کرده است!!

(آشفتگی باند رجوی مجاهدین خلق ایران، از برخورد معقول دکتر ظریف!)

*** 

MEK, Iranian friends of the Far Right Spanish VOXMEK, Iranian friends of the Far Right Spanish VOX

مسعود خدابنده آن خدابنده (سینگلتون) پارلمان راوپا 2018 خطرات حضور مجاهدین خلق در آلبانیMojahedin-E Khalq (MEK) Threat in Albania – Parliamentary Round TableEUP APril 2018


Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.
۰۲/۰۶/۲۰۱۷ ۰۱:۲۳ pm ET | Updated Feb 16, 2017

***

*** 

همچنین: