حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

حوادث سروان، سوءاستفاده رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، اول مارس 20201:… مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه از آنجایی که خودش را نخود هر آشی می داند و همواره سعی می کند در همه اتفاقات طبیعی و اجتماعی و اقتصادی مردم ایران دخالت کند و اشک تمساح بریزد  و از آنها به سود خودش سواستفاده کند و مردمی را که  بخاطر مشکلات معیشتی و اجتماعی دست به اعتراضات مسالمت آمیز می زنند را دعوت به حرکات خشونت آمیز کند و  به دروغ مدعی بشود که رهبری این اعتراضات را در دست دارد و بعدش خودش را و آن کانون های شورشی نداشته خودش را عامل این تحرکات اعلام کرده و نقش  خودش را در شکل گیری اینگونه تحرکات پر رنگ کند و مریم عضدانلو هم به عنوان رئیس جمهور مادام العمر پیام داده و ضمن ارائه گزارشات غلط از وقایع مردمی که دست به اعتراضات مسالمت آمیز زده اند را دعوت به حرکات خشونت آمیز کند . حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی 

کارنامه رجوی و مجاهدین در آستانه سالروز انقلاب ضد سلطنتیتوصیف فرقه رجوی و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

سوءاستفاده فرقه رجوی از حوادث سراوان

چند روز پیش در پی درگیری بین سوخت بران و نیروهای مرزبان در شهر سروان استان سیستان و بلوچستان عده‌ای کشته و زخمی شدند و بدنبال آن مردم بلوچ در چند شهر این استان دست به اعتراضات مسالمت آمیز زدند و اکنون هم اوضاع آرام شده است.

فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه از آنجایی که خودش را نخود هر آشی می داند و همواره سعی می کند در همه اتفاقات طبیعی و اجتماعی و اقتصادی مردم ایران دخالت کند و اشک تمساح بریزد  و از آنها به سود خودش سواستفاده کند و مردمی را که  بخاطر مشکلات معیشتی و اجتماعی دست به اعتراضات مسالمت آمیز می زنند را دعوت به حرکات خشونت آمیز کند و  به دروغ مدعی بشود که رهبری این اعتراضات را در دست دارد و بعدش خودش را و آن کانون های شورشی نداشته خودش را عامل این تحرکات اعلام کرده و نقش  خودش را در شکل گیری اینگونه تحرکات پر رنگ کند و مریم عضدانلو هم به عنوان رئیس جمهور مادام العمر پیام داده و ضمن ارائه گزارشات غلط از وقایع مردمی که دست به اعتراضات مسالمت آمیز زده اند را دعوت به حرکات خشونت آمیز کند. این روال همیشگی سران این  فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه می باشد. اما نکته جالب در حوادث سراوان این است که سرکرده فعلی این فرقه تروریستی در حالی برای مردم و جوانان  بلوچ اشک تمساح می ریزد که خودش با آن سازمان تروریستی و فرقه گرایش زمانی که در عراق بودند تعداد زیادی از همین جوانان جویای کار بلوچ  را از کشور های عربی نظیر امارات و بحرین و کشور  ترکیه با وعده های دروغین کار یابی و فرستادن به کشور های اروپایی جهت گرفتن اقامت پناهندگی به بیابان های عراق و اردوگاه اجباری اشرف در عراق می کشاندند و از آنها بیگاری می گرفتند و عده‌ای از آنها را  در اقدامات تروریستی به کشتن داده و عده‌ای را هم که فهمیده بودند که فریب خورده اند و خبری از کار و پناهندگی کشور های اروپایی نیست  و می خواستند برگردند به ایران که سران سازمان با استناد از حرفای رجوی که گفته بود بریده نداریم و نمی توانیم داشته باشیم این جوانان را از رفتن به ایران باز می داشتند  و کسانی را هم که اصرار به برگشتن به ایران داشتند را به قصد فرستادن به ایران به مناطق مرزی برده  و رها کرده و از پشت آنها را  هدف قرار می دادند و می کشتند . این جوانان بیچاره و بی گناه که فریب وعده های دروغین رجوی را خورده بودند اکثرا سواد خواندن و نوشتن نداشتند و یادم هست که از یکی از آنها که پرسیدم چرا آمدید به سازمان می گفت آمدم تا منافق بشوم یعنی حتی نام سازمان را فکر می کرد که سازمان منافقین هست البته درست فکر می کرد این سازمان از صفت یک سازمان انقلابی و سیاسی به سازمان مسعود و مریم که با عقاید منافقانه و  فرقه ای اداره‌ می‌شود تبدیل شده است . حالا این فرقه تروریستی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه برای مردم وجوانان بلوچ اشک تمساح می ریزد و  به دروغ مدعی نگران وضعیت اقتصادی شان هستند؟!!!

حوادث سروان، سوءاستفاده رجوی

در اینجا سوال از  این خانم رئیس جمهور مادام العمر اینست که اگر شما نگران حال وضعیت اقتصادی مردم ایران و بطور خاص مردم وجوانان بلوچ هستید چرا از تحریم های اقتصادی و سیاست خارجی ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل حمایت می کنید؟ و چرا خودتان همین جوانان جویای کار بلوچ را فریب داده و به اردوگاه اجباری اشرف در عراق می کشاندید؟

در اینجا می خواهم به این خانم رئیس جمهور مادام العمر یادآوری کنم که اگر قرار بود حرکات خشونت آمیز جواب داشته باشد تا حالا اقدامات تروریستی شما به صفت ارتش به اصطلاح آزادی بخش جواب داده بود اما خودتان بهتر از همه می دانید که اولا مردم ایران و بطور خاص مردم وجوانان بلوچ نه تنها دروغ پردازی های شمارا قبول ندارند و دست رد به سینه شما می زنند بلکه از شما به شدت متنفرند. و ثانیا شما بهتر است بجای این کار ها نگران وضعیت تشکیلات پوسیده و در حال فروپاشی خودتون باشید و نگران سلامتی نیروهای سازمان که درگیر بیماری کرونا هستند باشید و همچنین شما به فکر حل و فصل معضل ریزش روز افزون نیرویی تشکیلات پوسیده خودتون باشید و نگران مردم ایران نباشید آنها بهتر از من و شما بلد هستند که مشکلات خودشان را حل نمایند.

لینک به منبع

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

***

مجاهدین خلق ضد انقلاب و قهر مسلحانه ی انقلابی؟مجاهدین خلق ضد انقلاب و قهر مسلحانه ی انقلابی؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/این-همه-سردرگمی-فرقه-رجوی-ناشی-از-چیست؟/

این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟

این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و یکم فوریه 2021:… ملاحظه می فرمائید که این همه آویزان شدن سازمان به آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل بخاطر عدم برخورداری این سازمان از یک رهبری صالح و صادق و شجاع می باشد که این همه سردرگمی دارد چون باید همواره منتظر تصمیم گیری ها و سیاست های اربابانش باشد تا بر اساس آنها حرکت کند و از خودش هیچ اراده  و توانی ندارد و همواره مثل ذرات کوچک در هوا معلق می باشد و سرگردان و حیران هست و همواره در همه زمینه های اجتماعی و سیاسی در سردرگمی کامل قرار گرفته است . ودرست به همین دلیل مهم هست که این سازمان نه تنها از فهم و درک مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و حل آنها عاجز می باشد بلکه حتی از حل و فصل کوچکترین مسائل و مشکلات داخل تشکیلات پوسیده اش نظیر مداوای بیماران بخصوص بیماران کرونایی هم عاجز مانده است . این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟ 

این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟سردرگمی سران فرقه رجوی – افول مجاهدین خلق در غرب

این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟

سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق ایران که در حقیقت سازمان مسعود و مریم هست و با اندیشه فرقه گرایانه اداره‌ می‌شود همواره در همه زمینه های اجتماعی و سیاسی و تشکیلاتی دچار سردرگمی بوده و هست. اما سوال اساسی اینجاست که این همه سردرگمی فرقه رجوی از چه ناشی می شود و چرا سران این فرقه تروریستی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی یک موضع گیری مشخص در قبال مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی و استراتژی و تشکیلاتی و ایدئولوژیک نمی تواند داشته باشد و  برنامه و هدف مشخصی را ارائه نماید؟ و چرا این سازمان که زمانی با هدف مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا بنا شده بود و دارای پرنسیپ های انقلابی گری و سیاسی بود و معتقد به دین مبین اسلام و مذهب تشیع بود اکنون به حزب باد تبدیل شده است و با جهت وزش باد مسیر حرکت خودش را تعیین می کند؟ برای پاسخ به این سوال از نظر بنده دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

یکم ) تبدیل شدن این سازمان از صفت یک سازمان انقلابی و سیاسی به سازمان مسعود و مریم  که با عقاید فرقه ای اداره‌ می‌شود. 

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

دوم ) چرخش این سازمان از صفت یک سازمان انقلابی با تکیه به مردم و جایگاه مردمی به سمت سرویسهای اطلاعاتی و امنیتی کشور های غربی و بطور خاص آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل و همسویی کامل با اهداف ضد ایرانی آمریکا و متحدانش همان آمریکایی که سرکرده امپریالیسم جهانی می باشد و سازمان مجاهدین خلق ایران برای مبارزه با او و رژیم وابسته اش در ایران یعنی رژیم شاه توسط بنیان گزاران سازمان تاسیس شده بود. 

سوم) عدم برخورداری این سازمان از یک ایدئولوژی مشخص و نان به نرخ روز خوردن و برای رسیدن به اهداف شوم خودش همه چیز زیر پا گذاشته و همه اصول تشکیلاتی را صد و هشتاد درجه عکس نموده است و درحالی که دم از خلق قهرمان ایران و حقوق بشر و عدالت اجتماعی و آزادی خواهی می زند نقض فاحش حقوق بشر و سانسور و خفقان را در تشکیلات استالینی اش حاکم کرده و با اهرمی تحت عنوان انقلاب کذایی مریم سرکوب شدید را در تشکیلات راه اندازی کرده و با طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم  این سرکوب و سانسور و خفقان در تشکیلات استالینی اش را به اوج رساند. 

چهارم) اصرار بر استراتژی خشونت و ترور تحت عنوان مبارزه مسلحانه و مقاومت در حالی که دیگر شیوه های مبارزه مسلحانه در دنیای واقعی امروزی جایگاهی ندارد و شیوه های مبارزه مسالمت آمیز و صلح طلبانه جای شیوه های جنگ طلبانه را گرفته است. 

پنجم ) اما مهمترین علت این همه سردرگمی فرقه رجوی به نظر من ناشی از رهبری ناصالح و ناصادق رجوی بوده و هست چون که ایشان در اثر فقدان کادر های برجسته و بنیان گزاران سازمان در حالی که بقول خودش یک دانشجوی سوسولی بیش  نبود به بنیان گزاران  سازمان خیانت کرده و خودش رهبری سازمان را مصادره کرد و چون از صلاحیت های لازم برای رهبری سازمان برخوردار نبود با عدم صداقت و روی آوردن به شیوه های مافیایی و باند بازی جایگاه رهبری خودش در سازمان تثبیت کرده و بجای اینکه دنبال اهداف والایی که سازمان مجاهدین خلق ایران برای مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا داشت باشد دنبال یک ظرف مناسب بود تا کرسی قدرت طلبی مفرط و هوس رانی های خودش را پیش ببرد و بخاطر همین به عراق رفت و پیمان نوکری و مزدوری تمام عیار با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق را امضاء کرد و بعد هم سرکوب مطلق را در تشکیلات استالینی اش حاکم کرده و سازمان را نه تنها از مردم دور کرده بلکه رو در روی مردم ایران ایستاده و از تحریم های اقتصادی و سیاست های جنگ طلبانه دفاع کرد . رجوی علاوه براین دو ویژگی خاص خودش یعنی قدرت طلبی  و هوس رانی مفرط بسیار ترسو و بزدل بوده و برای همین هم همیشه سربزنگاه برای حفظ حیات خوار و خفیف و خائنانه اش و عدم پاسخگویی فرار کرده و الآن هم که مفقود الاثر  می باشند. و در نبود ایشان هم مریم عضدانلو زمام امور را به عهده گرفته اصلا سابقه تشکیلاتی ندارد و از کمترین صلاحیت های نه تنها رهبری سازمان بلکه حتی یک فرمانده یگان هم برخوردار نیست و فاقد هرگونه دانش سیاسی و اجتماعی و اقتصادی می باشد. 

بنابراین ملاحظه می فرمائید که این همه آویزان شدن سازمان به آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل بخاطر عدم برخورداری این سازمان از یک رهبری صالح و صادق و شجاع می باشد که این همه سردرگمی دارد چون باید همواره منتظر تصمیم گیری ها و سیاست های اربابانش باشد تا بر اساس آنها حرکت کند و از خودش هیچ اراده  و توانی ندارد و همواره مثل ذرات کوچک در هوا معلق می باشد و سرگردان و حیران هست و همواره در همه زمینه های اجتماعی و سیاسی در سردرگمی کامل قرار گرفته است . ودرست به همین دلیل مهم هست که این سازمان نه تنها از فهم و درک مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و حل آنها عاجز می باشد بلکه حتی از حل و فصل کوچکترین مسائل و مشکلات داخل تشکیلات پوسیده اش نظیر مداوای بیماران بخصوص بیماران کرونایی هم عاجز مانده است و همچنین به همین دلیل اصلی است که  همواره سازمان با جریان مسئله داری و ریزش نیروهای سازمان مواجه بوده و اکنون این ریزش نیرویی  روز افزون شده و تبدیل به یک معضل لاینحل برای سران سازمان و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی گردیده است. 

لینک به منبع

این همه سردرگمی فرقه رجوی ناشی از چیست؟ 

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

***


برنامه کلید واژه، بررسی آینده محور مقاومت پس از سردار سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-وعده%e2%80%8cها-و-خیانت%e2%80%8cها/

رجوی وعده‌ها و خیانت‌ها

رجوی وعده‌ها و خیانت‌هاعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هشتم فوریه 2021:…. یکی دیگر از وعده های دروغین رجوی این بود که کوهها و دنیا بجنبد اشرف از جایش نمی جنبد و اینگونه در حالی که مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی برای انتقال تشکیلات سازمان به کشور آلبانی با نیروهای ارتش آمریکا در حال ساخت و پاخت بود عده‌ای از نیروهای سازمان را در قرار گاه استراتژیکی اشرف به بهانه حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف تنها گذاشت و به کشتن داد . رجوی وعده‌ها و خیانت‌ها 

رجوی وعده‌ها و خیانت‌هااخراج مجاهدین از عراق و سفسطه مریم رجوی

رجوی وعده‌ها و خیانت‌ها

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی 

رجوی که با  مصادره رهبری سازمان  خودش را رهبر عقیدتی می نامید و بدین وسیله  نیروهای سازمان را مجبور به اطاعت کور کورانه و بی چون و چرا از خودش کرده و نیروهای معترض و مخالف را زندانی و شکنجه و اعدام می کرد و هیچگاه هم  نه تنها پاسخگوی اشتباهات فاحش و استراتژیکی خودش نبود بلکه آنها را ناشی از کم کاری نیروهای سازمان می دانست و هر وقت هم که احساس خطر جانی کرد فرار را بر قرار ترجیح داده است و آخرین باری هم که  در سال هزار سیصد و هشتاد و دو بعد از سقوط صدام حسین دیکتاتور سابق عراق این بقول خودش شیر خفته برای خوابیدن به سوراخ موش خزید  تا کنون که حدود بیست سال است که از این به اصطلاح شیر خفته خبری نیست و مفقودالاثر می باشد و معلوم نیست که مرده یا زنده هست هرچند اگر زنده هم باشد یک مرده سیاسی بیشتر نیست . در اینجا می خواهیم نگاهی گذرا به وعده های پوشالی و خیانت های واقعی  رجوی در دوران حیات خوار و خفیف و خائنانه اش بیندازیم .

رجوی بعد از پیروزی انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران خطاب به نیروهای سازمان گفت ما انقلاب اسلامی را قبول نداریم و باید اسلام انقلابی باشد و جمهوری اسلامی را قبول نداریم و باید جمهوری دمکراتیک اسلامی باشد و قانون اساسی را قبول نداریم وبعد هم که کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری بخاطر قبول نداشتن قانون اساسی رد شد شروع به  مخالفت با مردم و انقلاب نو پای ضد سلطنتی شان کرده و بعد هم که با  اعلام مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت عملا رو در روی مردم ایران و انقلاب نو پای ضد سلطنتی شان ایستاد و خیانت هایش را استارت زد و بعد هم که به نیروهای سازمان وعده سرنگونی چند هفته ای و حداکثر شش ماهه داد ولی نیروهای سازمان را در ایران رها کرده و به پاریس گریخت و چنان برای فرار عجله داشت که حتی زن و بچه اش رو با خودش نبرد و بدین وسیله خیانت به نیروهای سازمان را استارت زد. 

در پاریس برای تثبیت جایگاه رهبری خودش در سازمان دفتر سیاسی سازمان را منحل کرده و مریم عضدانلو که همسر مهدی ابریشم چی بود را مجبور به طلاق گرفتن از مهدی ابریشم چی و ازدواج غیر شرعی با خودش کرد و اسم این طلاق و ازدواج غیر شرعی را انقلاب ایدئولوژیک نامیده و خودش رهبری را هم رهبر عقیدتی این انقلاب ایدئولوژیک نامید و بعد هم که برای گسترش سیطره خودش بر سازمان بود دنبال یک ظرف مناسب بود در نتیجه به عراق رفت و در حالی که به نیروهای سازمان وعده داده بود که می رود تا آتش بیفروزد در کوهستانها  پیمان نوکری و مزدوری تمام عیار با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق را امضاء کرد و به دستور صدام حسین ارتش به اصطلاح آزادی بخش را که در حقیقت ارتش کوچکی در خدمت صدام حسین بود را تاسیس کرد و رو در روی مردم ایران و انقلاب نو پای ضد سلطنتی شان وارد جنگ ضد میهنی ایران و عراق شده و به سرباز کشی در جنگ ایران و عراق پرداخت و کلی هم از نیروهای سازمارا به کشتن داد و اینگونه هم به مردم ایران و هم به نیروهای سازمان خیانت کرد. 

یکی دیگر از وعده های دروغین رجوی هم که عملیات سرنگونی تحت عنوان عملیات فروغ جاویدان که در حقیقت دروغ جاویدان می باشد بود ولی در آن رجوی بدون کمترین آمادگی نظامی برای عملیات نیروهای نگونبخت سازمان را به قتلگاهی تحت عنوان عملیات سرنگونی فروغ جاویدان فرستاد که بیش از هزار و پانصد تن از نیروهای سازمان کشته و مفقود الاثر شدند و بقیه نیروهای سازمان هم که اکثریت آنها مجروح بودند شکست خورده و متناقض به قرارگاه استراتژیکی اشرف برگشتند و رجوی هم به جای پذیرش اشتباه استراتژیکی خودش آمد توپ را تو زمین نیروهای سازمان انداخت و گفت علت پیروز نشدن در عملیات سرنگونی وابستگی شما به خانواده بوده است لذا با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم سرکوب و سانسور و خفقان در تشکیلات استالینی  را به اوج رساند و اینگونه بزرگترین خیانت را نسبت به نیروهای سازمان مرتکب گشت. 

رجوی در حالی که همچنان با دادن وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه به نیروهای سازمان بود و بعد هم می گفت جنگ عراق با آمریکا اتفاق نمی افتد و اگر هم اتفاق بیفتد ما به سمت ایران حرکت کرده و برای سرنگونی رژیم ایران می رویم ولی ملاحظه فرمودید که جنگ عراق با آمریکا اتفاق افتاده و صدام حسین دیکتاتور سابق عراق سرنگون شد و اینبار هم رجوی طبق معمول به نیروهای سازمان خیانت کرد و خودش به مخفیگاه رفت و مریم عضدانلو را هم به همراه بیش از چهار صد تن از سوگلی هایش به پاریس فراری داد و نیروهای نگونبخت سازمان را زیر مهیب ترین بمباران ها در طول جنگ ها تنها گذاشت. 

یکی دیگر از وعده های دروغین رجوی این بود که کوهها و دنیا بجنبد اشرف از جایش نمی جنبد و اینگونه در حالی که مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی برای انتقال تشکیلات سازمان به کشور آلبانی با نیروهای ارتش آمریکا در حال ساخت و پاخت بود عده‌ای از نیروهای سازمان را در قرار گاه استراتژیکی اشرف به بهانه حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف تنها گذاشت و به کشتن داد .

یکی دیگر از وعده های دروغین رجوی و شعارهای پوج و توخالی رجوی مبارزه با آمریکا بود و به همین خاطر در زمان گروگانگیری سفارت آمریکا در ایران یگان های میلیشیا را تشکیل داد و در جنگ عراق با آمریکا هم می گفت آمریکا غلط می کند که به صاحب خانه ما چپ نگاه بکند و از این قبیل حرفها که نیروهای سازمان را از ایران به عراق کشاند تا با سرنگونی رژیم ایران جامعه بی طبقه توحیدی را در راستای مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا بنا نماید و با همین بهانه نیروهای معترض سازمان را با مارک اینکه بورژوازی زده شده اید زندانی و شکنجه و اعدام کرد. ولی به محض سقوط صدام حسین تحت عنوان حرکت موازی در دامن آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل خزید و  اینگونه به آرمانهای نیروهای سازمان خیانت کرد. 

الان هم که در خانه سالمنداندر کشور آلبانی تحت عنوان اشرف سه که در حقیقت زندانی بیش نیست و همچنین در حالی که دیگر از آن ارتش به اصطلاح آزادی بخش و قرار گاه استراتژیکی اشرف در جوار خاک میهن چیزی باقی نمانده است مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی  با وعده های دروغین کانون های شورشی که دروغ و توهمی بیش نیست می خواهند سرنگونی را محقق نمایند و اینگونه با این وعده های دروغین نیروهای نگونبخت سازمان را در تشکیلات پوسیده شان در مرگ تدریجی قرار داده اند و اینگونه بزرگترین خیانت را نسبت به جان  و مال و هستی و خانواده های نیروهای سازمان و مردم ایران مرتکب شده اند و همچنان نه تنها از گذشته خیانت بار خود پشیمان نیستند بلکه از هیچ فرصتی برای خیانت به نیروهای سازمان و مردم ایران دریغ نمی کنند. 

رجوی وعده‌ها و خیانت‌ها 

حوادث سراوان، سوءاستفاده رجوی

*** 

همچنین: