حواس پرتی برادر مجاهد جان بولتون

حواس پرتی برادر مجاهد جان بولتون

 ایران اینترلینک، بیست و پنجم آوریل 2017:…  جنگ طلبان امریکایی/اسرائیلی این روزها باز بدنبال زنده کردن جنازه “مجاهدین خلق اتمی” افتاده اند.البته تا همینجا هم میتوان از اخبار موجود نتیجه گرفت که این حرکتشان بشدت بر علیه سناریو در دستشان عمل کرده است چرا که سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی یا ارتش خصوصی صدام) در تمام سطو ح بین المللی بعنوان منبع اخبار دروغ و ساختگی شناخته شده است … 

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding

Gareth Porter: Mojahedin Khalq terrorists (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) used for information laundry

لینک به متن انگلیسی

https://iran-interlink.org 

حواس پرتی برادر مجاهد جان بولتون 

جنگ طلبان امریکایی/اسرائیلی این روزها باز بدنبال زنده کردن جنازه “مجاهدین خلق اتمی” افتاده اند (نقشی که بعد از به نتیجه رسیدن مذاکرات بین کشورهای چین، روسیه، فرانسه، آلمان، انگلستان و امریکا با ایران به انتهای خود رسید). البته تا همینجا هم میتوان از اخبار موجود نتیجه گرفت که این حرکتشان بشدت بر علیه سناریو در دستشان عمل کرده است چرا که سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی یا ارتش خصوصی صدام) در تمام سطو ح بین المللی بعنوان منبع اخبار دروغ و ساختگی شناخته شده است.

سایتهای فرقه رجوی میگویند که جان بولتون در تلویزیون فاکس نیوز مدعی شده است که مجاهدین خلق “سالهاست که اطلاعات دقیقی از برنامه های نظامی ایران برای ساختن سلاح اتمی دارند” و “همیشه و در تمام موارد واقعا مطالبشان درست و واقعی بوده”. 

متاسفانه بنظر میرسد که یا برادر مجاهد جان بولتون یا تمام حافظه اش را از دست داده و یا بخشی که مربوط به واقعیات هست را به فراموشی سپرده است. 

مقاله زیر مربوط به دو سال پیش را بعنوان نمونه جهت یاد اوری و کمک به حافظه وی می آوریم:

مقاله فوریه سال 2015
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16739

رجوی عکس صندوق نسوز را

بجای تاسیسات اتمی

به امریکایی ها قالب کرد 

سایت فرقه ها و وبلاگ جالبون، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۵:…  مضحکه جدید مجاهدین خلق: عکسی که دیروز به عنوان «تاسیسات اتمی» ایران به دنیا نشان دادند از سایت یک شرکت گاوصندوق سازی دزدیده شده! من اگر جای مجاهدین خلق بودم، یا لااقل جای دنباله رو هاشان اگر بودم، همین یک نمونه برایم کافی بود که متوجه بشوم من را خر کرده اند و دارد از سادگیم استفاده میشود. عکس زیر را ببینید، این را …

2014-09-16-USIran.jpgAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی گزارش دیلی کاس

لینک به مطلب در سایت فرقه ها

مضحکه جدید مجاهدین خلق: عکسی که دیروز به عنوان «تاسیسات اتمی» ایران به دنیا نشان دادند از سایت یک شرکت گاوصندوق سازی دزدیده شده!

من اگر جای مجاهدین خلق بودم، یا لااقل جای دنباله رو هاشان اگر بودم، همین یک نمونه برایم کافی بود که متوجه بشوم من را خر کرده اند و دارد از سادگیم استفاده میشود.

عکس زیر را ببینید، این را مجاهدین خلق امروز در یک مراسم تشریفاتی که خرج آن توسط نیروهای دست راستی آمریکایی تهیه شده بود و کلی هم پوشش رسانه ای گرفت به ملت نشان دادند و گفتند این «در» ضد انفجار اتمی و متعلق به یک تونل در تاسیسات اتمی زیر زمینی است که ایران دارد در آن بمب اتمی درست میکند، و ادعا کردند که عکس را یکی از جاسوسانشان که به درون این تاسیسات اتمی راه پیدا کرده گرفته است. اول عکس را ببینید تا بعد مشکلش را خدمتتان عرض کنم. عکس اینه (اون درب گاو صندوق مانند نصفه چپ عکس):

مثلا اگر سایت فاکس نیوز رو نگاه کنید (اینجا، یا اینجا)، این عکس رو خواهید دید، یا خیلی سایت های دیگه دست راستی و مخالف با صلح با ایران که این «خبر» انفجاری مجاهدین رو پوشش دادند، مثل «کانسرواتیو نیوز» و غیره، و البته در «سندی» که خود مجاهدین منتشر کرده اند هم با سلام و صلوات آمده (لینک به فایل پی دی اف منتشر شده توسط مجاهدین است،  عکس را در صفحه آخر فایل خواهید دید).

اما مشکلی که عرض شد. مشکل اینه که عکسی که جاسوس اتمی مجاهدین از درب ضد انفجار اتمی در تونل تاسیسات زیر زمینی ایران گرفته در واقع نه از تونل و از زیر زمین جایی گرفته شده و نه اصولا ارتباطی به تاسیسات اتمی داره، بلکه این عکس رو برادران مجاهد از وبسایت یک شرکت گاوصندوق سازی به اسم «GMP Safe»، سندش هم هست، اینهاش، این عکس کامل همون گاوصندوق از خود وبسایت GMP Safe:

این هم عکس صفحه وبسایت شرکت که گاوصندوق مورد نظر توش تبلیغ شده:

این هم لینک صفحه شرکت، اگر خودتون خواستید برید ببینیدش.

خوب حالا خدائیش خودتون بگید شما جای مجاهدین بودید و دستتون اینطوری رو میشد چکار میکردید؟ من که میرفتم خودم را یک جایی گم و گور میکردم، اما اینها متاسفانه درست مثل بسیجی ها و پاسدارهای خودمون هستن، یعنی رهبراشون شرم و اینها حالیشون نیست، دنباله روهاشون هم فکر کردن و منطق حالیشون نیست. ببینید اگه از رو رفتن؟! همین مطلب رو من الان میرم توی بالاترین لینک میکنم ببینید چه جور کامنت هایی زیرش قطار خواهند کرد…

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلق

Screen shot from GMP Safe Company Website

جعل رجوی مزدور مجاهدین خلق

Page 10 of NCRI Report, Feb 24, 2015

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15923

وقتی رجوی، تفاله صدام از زیر قبای موساد مدافع جنایتکاران و قاتلین میشود

فرقه هاسایت فرقه ها، بیست و نهم ژانویه ۲۰۱۵:…  حال سوال این است که از چه رو سازمانی که مسئولیت کشتار و سلب زندگانی ۱۷۰۰۰ نفر از مردم ایران عزیز را دارد به تکاپو افتاده و با راه اندازی وبسایت ها و کمپین ها از جمله وبسایتی تحت عنوان “حق زندگی” به دنبال نجات زندگی قاتلان است؟ این وب سایت بنا بر رویه همیشگی فرقه رجوی سعی در وارونه نشان دادن قضیه با تغییر در شیوه بیان ماجرا داشته و واقعه را …

شمه ای از افتخارات مزدور مسعود رجوی و زن بدنامش مریم قبل از اعدام ولینعمتشان صدام و دستورات جدید مبنی بر “اتمی” و “حقوق بشری” شدن

مردان ما در ایران؟

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمحامد صرافپور: از نیایش عاشورا و زیارت آل علی تا طواف کاخ سفید و دمیدن در صور صهیونیزم

لینک به منبع

وقتی رجوی، تفاله صدام از زیر قبای موساد مدافع جنایتکاران و قاتلین میشود

ما مانده ایم که دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟؟!!

Fergeha_گلپایگان_اعدام

دی ماه امسال به دنبال درگیری دامنه‌دار سه برادر مسلح با ماموران نیروی انتظامی شهرستان‌های الیگودرز، خمین و گلپایگان، پنج نفر از شهروندان از جمله سه مامور نیروی انتظامی اصفهان جان خود را از دست دادند.

با صدور پیام رسیدگی «قاطع» و «فوری» به حادثه از سوی رحمانی فضلی، وزیر کشور خطاب به فرمانده نیروی انتظامی، تیمی از کارآگاهان رسیدگی ویژه به آن را آغاز کردند و سرانجام پس از شش روز از وقوع جنایت، سردار حسین اشتری، جانشین فرمانده پلیس کشور از کشته شدن دو نفر از سارقان و دستگیری یکی دیگر از آنها خبر داد.

با شروع روند رسیدگی، کمتر از یک ماه طول کشید تا «منصور میرلوحی» ۴۳ ساله محاکمه شده و به اتهام محاربه و فساد فی‌الارض به اعدام محکوم شود.

حال سوال این است که از چه رو سازمانی که مسئولیت کشتار و سلب زندگانی ۱۷۰۰۰ نفر از مردم ایران عزیز را دارد به تکاپو افتاده و با راه اندازی وبسایت ها و کمپین ها از جمله وبسایتی تحت عنوان “حق زندگی” به دنبال نجات زندگی قاتلان است؟

این وب سایت بنا بر رویه همیشگی فرقه رجوی سعی در وارونه نشان دادن قضیه با تغییر در شیوه بیان ماجرا داشته و واقعه را طوری بیان می نمایند که گویا ماموران نیروی انتظامی که به دنبال حفظ امنیت و آرامش مردم هستند، مقصران اصلی قضیه بوده و خود باعث کشته شدن خود شده اند.

Capture

مرحوم علی زیبایی یکی از کسانی بود که توسط اعضای خطرناک سارقان مسلح گلپایگان به قتل رسیده است.

پسر بزرگ شهید علی زیبایی که هنوز داغ از دست دادن پدرش را حتی برای یک لحظه فراموش نکرده است در این باره می گوید: آن روز من و میلاد و پدرم در مغازه بودیم. ساعت ٧ غروب بود که به خاطر دندان‌درد شدیدی که داشتم به خانه رفتم تا کمی استراحت کنم. نیم‌ساعت بعد وقتی در خانه در حال استراحت بودم یکی از اهالی روستا به در خانه‌مان آمد و گفت وقتی برای خرید شارژ به مغازه رفته است، پدر و برادرم آن‌جا نبودند. با شنیدن این خبر خیلی نگران شدم و سریع خودم را به مغازه رساندم. اطراف مغازه را دیدم اما هیچ اثری از آنها نبود. حتی وقتی با تلفن‌همراه پدرم تماس گرفتم، پاسخم را نداد. خیلی نگران شده بودم اما با این حال نمی‌خواستم روحیه خودم را ببازم و این نگرانی را به خانواده‌ام منتقل کنم. نیسان پدرم هم جلوی مغازه نبود به همین خاطر با خودم گفتم به احتمال زیاد پدرم و برادرم میلاد برای انجام کاری جایی رفته باشند. یک ساعت بعد وقتی چشم انتظار رسیدن پدر و برادرم بودم، خودروی ماموران نیروی انتظامی مقابل مغازه توقف کرد. ترسیده بودم. مطمئن شدم اتفاقی افتاده که من بی‌خبرم. ماموران با کلی مقدمه‌چینی گفتند به احتمال زیاد پدر و برادرم را گروگان گرفته‌اند و به همین خاطر باید همراه آنها بروم. از روی لحن آنها متوجه شدم ماجرا چیز دیگری است و ماموران نمی‌خواهند آن را بازگو کنند. خیلی پیگیر ماجرا شدم تا این‌که سرانجام ماموران گفتند افراد مسلحی در جریان فرارشان چند مامور نیروی انتظامی و مردم عادی را شهید و زخمی کرده‌اند. این مردان با رسیدن به روستا و مشاهده خودروی نیسان تصمیم می‌گیرند خودرو را سرقت کنند اما وقتی با مقاومت پدر و برادرم میلاد روبه‌رو می‌شوند آنها را گروگان می‌گیرند.

میثم زیبایی در ادامه گفت: ساعت از یک‌نیمه شب گذشته بود که ماموران خودروی پدرم را در کنار حاشیه جاده پیدا کردند. صحنه وحشتناکی بود. پدرم با بدن غرق در خون در داخل ماشین قرار داشت. مردان مسلح او را کشته بودند اما اثری از میلاد برادرم نبود تا این‌که ماموران در جست‌وجوهای میدانی جسد او را ۵٠٠متر جلوتر در کنار جاده پیدا کردند.

همه این حمایت ها از یک قاتل در حالی است که وی اعتراف کرده که با همدستی دو برادرم که کشته شده‌اند از سال ۸۴ سرقت‌های مسلحانه از طلافروشی‌ها را شروع کردیم و در این مدت ۵۰ کیلو طلا دزدیدیم. در این سرقت‌ها ۵ نفر را کشتیم و ۱۱ نفر را زخمی کردیم. در جریان فرارمان به گلپایگان نیز پنج نفر را کشتیم.

این وب سایت در عنوان مطلب بر روی مدرک حقوق این فرد با معدل ۱۹ تاکید دارد و همه این ها در حالی است که سازمان منافقین همواره اقدام به کشتار هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم و نقش داشتن در ترور شهدای هسته ای و چندی از دانشمندان ایران داشته است.

ما مانده ایم که دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟؟!!

ایدئولوژِیِ کرم خورده مجاهدین (فرقه رجوی)

محمد رهبر، روز آنلاین: ابریشمچی و زندگی در پیله

مسعود رجوی در حال مبارزهچراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14091

رجوی به چه دلیل سینه زدن را در سال ۷۲ رواج داد ؟ (+چند خاطره)

فرقه هارها آذری زاده، سایت فرقه ها، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:… رجوی حتی کتاب راه حسین را که از تالیفات یکی از بنیانگذاران سازمان بود و بعد از انقلاب به نیروها آموزش داده می شد ، را دراین اواخر ناقص می دانست چون به خودش ختم نمی شد !!. چون وی ازسال ۶۴ که خود را بعنوان رهبر ایدئولوژیکی فرقه به اعضا معرفی کرد و در راستای پیاده کردن تفکرات فرقه ای از آن تاریخ به بعد می بایست همه اعضا او را …

لینک به منبع

رجوی به چه دلیل سینه زدن را در سال ۷۲ رواج داد ؟

فرقه رجوی مجاهدین عاشورا

شیعیان سراسر جهان هر ساله با آغاز ماه محرم به سوگواری و عزاداری برای امام حسین (ع) می پردازند تا یاد وخاطره مظلومیت و تنهایی او در دفاع از دین اسلام را در برابر طوفانهایی که دشمنان آن برای نابودیش بپا کرده بودند بیاد آورند، و از طرف دیگر با یاد فداکاری و رشادت امام حسین (ع) و اهل بیت و یاران اندکش در واقعه عاشورا یکبار دیگر تعهد خود را برای پاسداری از دینی که امام حسین (ع) خون خود را برای پایداری آن نثار کرد بیاد بیاورند .

پس برپایی مراسم عزاداری حسینی جزیی از ارزشهای خدایی و دینی شیعیان است که همواره باید آن را زنده نگه داشت . اما فرقه رجوی که علیرغم داعیه پیروی از امام حسین (ع) اعتقاد به برپایی مراسم عزاداری حسینی را حرکتی ارتجاعی و مردود می دانست . رجوی بعدها به این فکر می افتد تا با برگزاری مراسم عزاداری حسینی از آن درجهت منافع فرقه اش سوء استفاده کند

تا قبل از دهه ۷۰ مراسم ماه محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) در مناسبات فرقه براساس تفکر التقاطی رجوی اقدامی ارتجاعی و ممنوع بود . فقط خود و یا مسئولین فرقه در روز عاشورا نشست هایی برای اعضا می گذاشتند تا دیدگاه التقاطی خود را نسبت به قیام امام حسین و واقعه عاشورا را دراذهان آنها جا بیاندازند . مسئولین موظف بودند نتیجه سخنان خود در مورد قیام امام حسین (ع) را به نقطه ای برسانند، که رجوی را به امام حسین (ع) و فرار کلیت فرقه به عراق و شریک شدن در جنایات صدام را به عزیمت خاندان و یاران امام حسین (ع) از مدینه به کوفه برای جهاد در راه خدا تشبیه کنند!

رجوی هم اگر نشست عمومی می گذاشت با بیان داستان هایی از قیام عاشورایی امام حسین (ع) در نهایت اقدامات خیانت بار خود و فرقه اش را به حرکت امام حسین برای خلق حماسه عاشورا تشبیه می کرد.

رجوی وحشت داشت علنا خود را با امام حسین تشبیه کند. ولی بارها در سخنان خود بیان می کرد که پیروی از راه امام حسین (ع) منوط به پیروی از او و فرقه اش است و هر تفکری غیر از این را باطل و گمراه کننده به حساب می آورد!!

رجوی حتی کتاب راه حسین را که از تالیفات یکی از بنیانگذاران سازمان بود و بعد از انقلاب به نیروها آموزش داده می شد ، را دراین اواخر ناقص می دانست چون به خودش ختم نمی شد !!. چون وی ازسال ۶۴ که خود را بعنوان رهبر ایدئولوژیکی فرقه به اعضا معرفی کرد و در راستای پیاده کردن تفکرات فرقه ای از آن تاریخ به بعد می بایست همه اعضا او را رهبر عقیدتی و بعنوان واسط خود و خدا و ائمه اطهار قرار می دادند.

از سال ۷۱ به بعد رجوی یکباره خواب نما شد و پیام داد برای اینکه بتوانیم حربه عزاداری حسینی را از دست حکومت ایران بگیریم بایستی مراسم عزاداری حسینی را برگزار و آن را در سیمای سازمان نشان دهیم تا مردم بدانند مسلمان و شیعه واقعی، ما هستیم !

البته باید گفت که تمامی فیلمهای که در سیمایشان نشان میدهند همگی تبلیغاتی بیش نیست ؛ یادم میاید که اولین بار که مراسم عزاداری حسینی درذ اشرف داشتیم و برای اولین بار گفته بودند که سینه بایستی بزنیم همه متناقض بودند که تا کنون میگفتیم این یک عمل ارتجاعی است ؛ چه شده که حال باید سینه زد ؟؟

خلاصه از صبح که ما برای اینکار رفتیم تا ظهر ساعت ۳ فقط کارمان تنظیمات برای تبلیغات و فیلم برداری بود و وقتیکه فیلمبرداریشان تمام شد گفتند که دیگر بروید ؛ گفتیم که ادامه دهیم زود است برویم که گفتند که فیلمبرداری تمام شد .

هر چه ود برای تبلیغات بود و رجوی برای عزاداری سینه را رواج نداد بلکه برای ماشین تبلیغاتی خودش بود . که اینکار را هر سال میکرد . و توجیه اش هم اینبود که امام حسین ع ) مال ماست و نه رژیم ایران . البته که او خودش را پرچمدار عاشورای حسینی میداند و حجت خدا روی زمین . ولی کلاش و شارلاتانی بیش نیست .

رها آذری زاده

نفس کشیدن ممنوع… (خاطرات خانم رها آذری زاده)

رها آذری زاده، سایت فرقه ها، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴
لینک به منبع

مریم رجوی مجاهدین خلق فرقه ها

در ذیل گوشه ای از رنج ها و سختی هایی که در طول سالیان اسارت بر عزیزانم تحمیل شده است این بار از زبان یکی دیگر از قربانیان این فرقه شوم بیان شده است. از خانم آذری زاده جهت ارسال این مطلب به وبسایت فرقه ها کمال تشکر را داریم.

هر از گاه دقایقی به دورانی که در فرقه رجوی و در اشرف بودم فکر میکنم !

و گاه تعجب میکنم که با چه شیوه ای ما را سالها در چاردیواری نگه داشته بودند ولی خودمان احساس فشار نمیکردیم و دلمان برای شهر و گردش و دیدار خانواده تنگ نمیشد ! با اینکه زیاد هم در ماندن در عراق رضایتی نشان نمیدادیم ولی اعتراضی هم نمیکردیم !

یکروز در نشستی یکی از بچه های شیراز بلند شد و به مسئول نشست گفت : خواهر دلمان تنگ شده برای تفریح و جایی مثل شیراز و حافظ و سعدی و و و ! شاتید باورتان نشود ولی مدتی بعد در محیطی موسوم به پارک اشرف هم ماکت حافظ هم سعدی و هم دریاچه ای مصنوعی را ساختند تا باینصورت دلها را از دلتنگی و درخواستهای جدایی بعدی سد کنند !

ممنوعیت های اشرف و مناسبات در فرقه رجوی شامل :

ازدواج ممنوع ؛ داشتن ارتباط با خانواده ممنوع ؛ ارتباط با دنیای بیرون ممنوع ؛ داشتن خانه و زندگی ممنوع ؛ تردد به بیرون از اردوگاههای فرقه رجوی ممنوع ؛ در صورت مخالفت با سران فرقه رجوی اعضاء شکنجه روحی و جسمی می شوند ؛ هیچ کس حق تصمیم گیری در مورد سرنوشت و اینده خود ندارد و سران فرقه برای اعضائ تصمیم می گیرند ؛ ارتباط معمولی و انسانی زن و مرد با هم ممنوع ؛ گوش دادن به رادیو ؛ تلویزیون به جز انچه مال فرقه رجوی هست ممنوع ؛ داشتن دوست و هم صحبتی ممنوع ؛ نوشتن نامه و ایمیل و یا تماس تلفنی و یا اینترنتی با خانواده و دوستان ممنوع ؛ سران فرقه رجوی هر روز برای اعضاء جلسات سرکوب بنام عملیات جاری برگزار می کنند ؛ برگزاری جلسات اجباری بنام غسل هفتگی اعضاء فرقه مجبور هستند هر روز مسائل جنسی خود را بیان کنند و حتا خوابهایی که می بینند ؛ سوء استفاده سران فرقه خاص مریم قجر عضدانلو از اعضاء برای پولشویی ؛ هر کس بخواهد از فرقه رجوی جدا شود سران فرقه حکم مرگ صادر می کنند ؛ ترور شخصیت و فیزیکی اعضاء جدا شده و منتقدان فرقه رجوی به دستور شخص رجوی و مریم قجر در اروپا که اسناد و شاهدان ان موجود می باشد و …

علاوه بر اعمال ضد انسانی توسط سران فرقه رجوی در حق اعضا خود بطور خاص تجاوز به زنان و برپائی حرمسرا توسط شخص مسعود رجوی به بهانه محرمیت ایدئولوژیک یکی از جنایات و شقاوتهای بی نظیر مسعود رجوی در درون تشکیلات می باشد که خانمهایی که توانسته اند از دست این فرقه نجات پیدا کنند از این جنایت رجوی پرده برداشته اند .

در حقیقت سران فرقه رجوی اعضاء را فقط برای مردن در راه و مسیری که خودشان می خواهند در اسارت ذهنی و فیزیکی نگه داشته اند تا از انها برای اهداف کثیف خودشان استفاده کنند ! و جالب اینکه همه ما در ذهنمان اینبود که انقلاب ایدئولوزیک درونی ما را در خود و در رهبری ذوب کرده و ما انسانهای طراز مکتب شده ایم !

ولی واقعیت اصلی اینبود که ما را از خود بیگانه و از خود تهی کرده بودند در نشستهای مغز شویی صدها ساعته ! ما هیچگونه اختیاری از خود نداشتیم و مثل رباط شده بودیم !

هیچ تصمیمی را خودمان نمیتوانستیم برای انجام کاری بگیریم و حتما باید بهمان میگفتند و راهنماییمان میکردند !

این احساس را تا مدتها که بایران آمده بودم داشتم مثل بچه ها بودم و احسشاس میکردم از پس مشکلات در این دنیا و در زندگی آزاد فردی خودم برنمیایم ! مدتها طول کشید تا روی پای خودم ایستادم !

بامید روزی که همه اسرای دست رجوی در لیبرتی طعم زندگی و آزادی ذهن و فردی را حس کنند !

***

آینده مجاهدین خلق پس از عراق

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

جان مک کین مجاهدین خلق داعش تروریسمرژیم سوریه قبل از تشکیل جمهوری اسلامی وجود داشت!ا (پدیدآورندگان تروریسم نابودکنندگان آن نخواهند بود)ا

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:

***

 •  Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیستم فوریه ۲۰۱۷:…  شرایط جهانی ومنطقه ای درست برعکس آنچه رجویه می پندارد ویا بصورت دروغین درصدد حقنه کردن آنست . شرایط منطقه ای و حتی جهانی در سوریه و … آنگونه بهم خورد که ایران یکی از برندگان آن شد و بنابراین جایی برای عقب نشینی و … ، از مواضع اصولی و دوراندیشانه اش وجود

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، چهاردهم فوریه ۲۰۱۷:…  زدن کشتی های ما درخلیج فارس ، اهدای گاز شیمیایی توسط آلمان به عراق ، جنایت کم نظیر حمله به هواپیمای مسافربری ما و … ، جنگ نیست و آیا میخواستید بمب اتمی را هم پیرایه ی آن بکنند؟؟!! البته درنقشه ی استراتژیک آمریکا ، حمله به ۷ کشور در دستور کار بود و هست که برهم خوردن

  MOSAA 19 BAHMANصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود! نوشته ی این

   rudy-giuliani-mojahedin-khalqصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول فوریه ۲۰۱۷:…  انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک د

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  دروغ است خواننده ی عزیز! این تشکل نه شوراست و نه بخاطر کار مثبتی مبارزه و مقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد! اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران

  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد! راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت! درهر صورت ،

  shabnam-maddadzadeh-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsشیرین گرگری، منطقه علمدار گرر، ایران اینترلینک، بیست و چهارم دسامبر ۲۰۱۶:…  نامبرده که درسال  ۱۳۸۷باتهام وابستگی به فرقه ی رجوی دستگیر وبه۵ سال زندان محکوم شده بود ، درطول اقامت خود درزندان ازآزادی مرموزانه ای برخوردار بود ونوشته های شعار گونه اش که تلاش مینمود اورا یک عن

  شهدای 16 آذرصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… با وجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این رو

   rudi-giuliani-rudy-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  میدانیم که این باند جدا ازمردم ایران ومایوس ازحمایت آنها تمام سرمایه گذاری های خود را روی تاثیر عمل خارجی ودردرجه ی اول حمله ی نظامی آمریکا برایران گذاشته وبه دلایلی که روشن نیست، تصور میکنند که این حمله ی نظا

   Massoud Rajavi Saudi Arabiaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  نه عزیزان ! اینها دارند فرافکنی میکنند و نه اعلام موضع. چراکه  رئیس جمهور جدید آمریکا معتقد است که اوباما و پیشینیان او ارفاق زیادی باین قبیل کشورها کرده واونخواهد کرد؟ یعنی اینکه این سرکردگان پریشان حال شده ،  با  این نامه کاری درعمل آ

  صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، چهاردهم نوامبر ۲۰۱۶:… فرقه ی رجویه که اهل مطالعات عمیق و دنبال کشف روابط علت ومعلول ها نبوده وبا هدف گیری  قسمت های ناآگاه جامعه ، به شعار دادن مشغول است ، درجریان انتخاب ترامپ سخت دچار سردرگمی شده و ه رنوشته ای را که انتخاب این سوپر