خاطرات آقای بخشعلی علیزاده اسیر جنگی – قسمت ششم

خاطرات آقای بخشعلی علیزاده اسیر جنگی – قسمت ششم

بخشعلی علیزاده اسیر جنگی مجاهدین خلقمسعود خدابنده، ساند کلاد، سی و یکم دسامبر 2021:… آقای بخشعلی علیزاده اسیر جنگی مجاهدین خلق  در بخش ششم ایشان به خاطر آوردند شرایط انتقال افراد از عراق به آلبانی. رابطه آلبانی با امریکا و چرایی پذیرش مجاهدین خلق، شرایط استقرار نفرات در آلبانی، آزادی های اولیه اعضا در تیرانا، رابطه مجاهدین خلق با دولت آلبانی تحت نفوذ نیروهای امنیتی امریکا، نقش سفارت امریکا در حفظ ساختار فرقه ای سازمان، نقش دفتر کمیساریای عالی پناهندگی، نقش خیریه رمسا ، محدود شدن تدریجی آزادی ها تحت حمایت قدرتهای غربی. شروع ریزش نیرو و سعی پشتیبانان مجاهدین خلق برای جلوگیری از خروج آزادانه نفرات از زیر سیطره سازمان. این بخش را تعطیلی دفتر کمیساریای عالی پناهندگی در آلبانی و تعطیلی خیریه رمسا تحت فشار قدرتهای ضد ایرانی در آلبانی و افرایش فشار دولت آلبانی بر جداشدگان و خانواده هایشان برای حفظ ساختار فرقه ای تشکیلات سازمان به پایان بردیم. 

بخشعلی علیزاده بازگشت به وطنم ایران چهار سال بعد از جدایی از فرقه رجوی و سه سال بعد از بازگشت به وطنم ایران

خاطرات آقای بخشعلی علیزاده اسیر جنگی مجاهدین خلق – قسمت ششم

با سلام

خدابنده هستم ، مسعود

به ششمین شماره پادکست خاطرات خوش آمدید

امروز نهم دی ماه 1400، سی ام  دسامبر 2021 خدمت آقای بخشعلی عیلزاده از تهران هستم.

بخش ششم خاطرات ایشان

بخشعلی علیزاده اسیر جنگی مجاهدین خلق

آقای علیزاده در پنج بخش قبلی از اسارت در جبهه، شرایط اسرا، آزادی ها و محدودیت ها در کمپ مجاهدین، عملیات فروغ جاویدان، شکست حمله صدام به کویت و ایضا عملیات کرد کشی، بسته شدن مرز، نشستهای ایدئولوژیک، بحث طلاقهای جمعی، جداکردن کودکان و شروع نشستهای رجوی با القابی همچون حوض و عملیات جاری صحب کردند.

آقای علیزاده همچنین مروری داشتند برعلل تعطیل و تشکیل چند باره سازمان، تعهد گیری های مکرر، روند تکامل جلسات مغز شویی و عملیات جاری، ورود امریکایی ها به کمپ عراق، غیب شدن مسعود رجوی و تشبیه آن به غیبت امام زمان، فرار مریم رجوی به فرانسه، خلع سلاح مجاهدین توسط امریکا و سرعت گرفتن استحاله سازمان مجاهدین خلق بعد از سقوط صدام –  اعلام علنی تغییر خط سازمان از ضدیت با امپریالیسم به خط “جذب امریکایی ها”.

ایشان همچنین در بخش پنجم توضبحاتی دادند در زمینه  خروج امریکایی ها از عراق، تحویل کمپ مجاهدین به دولت عراق، درگیری های کمپ اشرف، ورود سازمان ملل به قضیه، تقابل و سنگ اندازی های رجوی علیه کمیساریای عالی پناهندگی درعراق، شکست مقاومت رجوی در نگه داشتن کمپ اهدایی صدام به امید بازگشت حزب بعث، تخلیه نهایی کمپ اشرف، انتقال افراد به کمپ موقت لیبرتی و وضعیت افراد در کمپ موقت لیبرتی.

آقای بخشعلی علیزاده در بخش ششم ایشان به خاطر آوردند شرایط انتقال افراد از عراق به آلبانی. رابطه آلبانی با امریکا و چرایی پذیرش مجاهدین خلق، شرایط استقرار نفرات در آلبانی، آزادی های اولیه اعضا در تیرانا، رابطه مجاهدین خلق با دولت آلبانی تحت نفوذ نیروهای امنیتی امریکا، نقش سفارت امریکا در حفظ ساختار فرقه ای سازمان، نقش دفتر کمیساریای عالی پناهندگی، نقش خیریه رمسا ، محدود شدن تدریجی آزادی ها تحت حمایت قدرتهای غربی. شروع ریزش نیرو و سعی پشتیبانان مجاهدین خلق برای جلوگیری از خروج آزادانه نفرات از زیر سیطره سازمان.

این بخش را تعطیلی دفتر کمیساریای عالی پناهندگی در آلبانی و تعطیلی خیریه رمسا تحت فشار قدرتهای ضد ایرانی در آلبانی و افرایش فشار دولت آلبانی بر جداشدگان و خانواده هایشان برای حفظ ساختار فرقه ای تشکیلات سازمان به پایان بردیم.

محبت کردید، همراه باشیم

قسمت بعدی هم انشاالله بزودی

خاطرات آقای بخشعلی علیزاده اسیر جنگی مجاهدین خلق  – قسمت ششم

لینک به قسمتهای قبلی:

لینک به منبع (خاطرات – مسعود خدابنده – ساند کلاد)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرزندان-سرهنگ-بهزاد-معزی-کجا-بودند؟/

فرزندان سرهنگ بهزاد معزی کجا بودند؟

فرزندان سرهنگ بهزاد معزی کجا بودند؟بخشعلی علیزاده، انجمن نجات، تهران، بیست و هفتم ژانویه 2021:… سرهنگ معزی همسر داشت، فرزندانش هنوز هم هستند ( یک پسر و دو دختر)، ولی هیچ اسم و خبری از آنان در مراسم رجوی نبود. واقعیت اینست که خانواده و بستگان سرهنگ معزی حاضر نشده بودند در مراسم فرقه رجوی شرکت کنند زیرا آنان بشدت با این فرقه مخرب مخالف بوده و هستند. دختر سرهنگ معزی در یکی از نوشته هایش عنوان کرده بود که پدرش را در حصار نگه داشته اند و او اجازه هیچ کاری بدون اجازه سازمان ندارد.  فرزندان سرهنگ بهزاد معزی کجا بودند؟ 

مصاحبه زنده یاد الهه با آن خدابنده (سینگلتون) لندنمصاحبه با زنده یاد الهه، سپتامبر ۲۰۰۵، لندن

پس خانواده و بستگان و فرزندان سرهنگ بهزاد معزی کجا بودند؟!

فضاحت جدید رجوی

طی یک مراسم سوری و فرمالیستی که بمناسبت هفتم مرگ سرهنگ بهزاد مُعزی در مقر فرقه رجوی گرفته شده بود همه حاضر شده بودند بجز خانواده متوفی!

در این مراسم که طبق گفته سرکرده فرقه رجوی در ستودن مقام سرهنگ بهزاد معزی تشکیل شده بود و به شکل ویدئو کنفرانس برگزار گردید تعدادی از اعضای شورای ملی مقاومت حضور داشتند که هر کدام دقایقی صحبت کرده و در یاد سرهنگ معزی نکات یا خاطراتی گفتند. اما این مراسم یک کمبود جدی داشت. سرهنگ معزی همسر داشت، فرزندانش هنوز هم هستند ( یک پسر و دو دختر)، ولی هیچ اسم و خبری از آنان در مراسم رجوی نبود.

سوزش فرقه مریم رجوی . بغضی که بعد از 37 روز ترکید

در این مراسم غیبت خانواده سرهنگ معزی کاملا احساس می شد. فقط کافی بود یکی از اعضای خانواده سرهنگ معزی در مراسم فرقه رجوی می بود، آنوقت این مراسم وزن دیگری پیدا می کرد ولی از طرف خانواده سرهنگ معزی هیچ کس نبود و صحبتی هم از آنان نشد. گویی سرهنگ بهزاد معزی هیچ خانواده و بستگانی نداشت.

واقعیت اینست که خانواده و بستگان سرهنگ معزی حاضر نشده بودند در مراسم فرقه رجوی شرکت کنند زیرا آنان بشدت با این فرقه مخرب مخالف بوده و هستند.

دختر سرهنگ معزی در یکی از نوشته هایش عنوان کرده بود که پدرش را در حصار نگه داشته اند و او اجازه هیچ کاری بدون اجازه سازمان ندارد. حتی او اجازه نواختن ویلون خودش را هم نداشت که به آن خیلی علاقه داشت، اجازه تماس با فرزندان و همسرش را هم نداشت و در یک تاریک خانه محصور نگهداری می شد.

محدودیت های بسیاری بر وی اعمال می گردید که باعث شده بود تا خانواده سرهنگ معزی در این مراسم فرمالیستی و مسخره که رجوی ترتیب بود شرکت نکنند. با توجه به برگزاری مراسم بصورت ویدئو کنفرانس، فرزندان سرهنگ معزی براحتی می توانستند شرکت کرده و بالاخره در یادبود پدرشان حداقل برای یک دقیقه صحبت کنند و نامی هم از مجاهدین خلق نبرند یا حمایتی از رجوی انجام ندهند. ولی آنان حتی حاضر نشدند با این شرایط هم در این مراسم شرکت کنند زیرا این کار را کسر شأن خود میدانستند و نمی خواستند همان حصارهای فکری و ذهنی که گریبان پدرشان را گرفته بود گریبان آن ها را هم بگیرد.

بخشعلی علیزاده از مجاهدین میگوید: از اسارت تا روز تلخ

این مراسم یاد بود یک فضاحت و آبروریزی برای مریم رجوی بود و اگر رجوی فکر میکند که کسی متوجه این فضاحت نشد سخت در اشتباه هست. فرقه مخرب رجوی ضدیت با خانواده را در این مراسم هم به عیان نشان داد.

چه کسی نمی داند که رجوی حاضر بود در این مراسم هیچ کس حاضر نمی شد ولی یکی از فرزندان سرهنگ معزی حتی شده پنج ثانیه شرکت میکرد و در جلوی دوربین ظاهر می گشت. ولی فرزندان سرهنگ معزی با این کارشان (عدم حضور در مراسم رجوی) انتقام پدرشان را از مسعود رجوی که ارتباط او با خانواده اش را قطع کرده بود گرفتند و داغ شرکت در مراسمی که رجوی براه انداخته بود را بر سینه اش گذاشتند.

فرقه رجوی برای گرفتن مراسم سرهنگ معزی در واقع زیر منگنه قرار داشت زیرا او را عضو شورای ملی مقاومت معرفی میکرد. اعضای همین شورا میخواستند ببینند که رجوی چگونه با یکی از اعضای شورا که فوت کرده است برخورد خواهد کرد و یادش را گرامی خواهد داشت. نحوه برخورد رجوی با فوت سرهنگ معزی بیانگر این بود که با سایرین هم بعد از فوتشان چه برخوردی خواهند کرد. لذا رجوی به صورت فرمالیستی این مراسم را بالاجبار برگزار نمود ولی قیمت سیاسی و آبروریزی آن برایش بیشتر بود تا اینکه بخواهد چند نفر را بلحاظ فکری و روحی پاسخ بدهد.

در واقع مریم رجوی بین بد و بدتر گیر کرده بود. برای او بهتر بود ولو به بهانه کرونا که بسیار بهانه خوبی بود این مراسم را اجرا نکند. ولی با توجه به وضعیت سیاسی موجود به نفعش نبود که از مراسم یادبود سرهنگ معزی درگذرد.

در هرحال یک آبروریزی بود تا یک مراسم و گرامیداشت موفق، و این را بهتر از هر کسی خودشان می فهمیدند ولی به این حساب گذاشتند که شاید دیگران یا حداقل اعضای سازمان متوجه نشوند که طبق معمول همه متوجه این فضاحت شدند.

بخشعلی علیزاده

لینک به منبع

پس خانواده و بستگان و فرزندان سرهنگ بهزاد معزی کجا بودند؟!

***

بخشعلی علیزاده: هادی ناصری مقدم ، یک دیدار و یک دنیا حرفبخشعلی علیزاده: هادی ناصری مقدم ، یک دیدار و یک دنیا حرف

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خلق-قهرمان-ایران-دقت-کنند/

خلق قهرمان ایران دقت کنند

خلق قهرمان ایران دقت کنندبخشعلی علیزاده، انجمن نجات، مرکز تهران، دوازدهم فوریه 2021:… رجوی از واژگانی همچون “صداقت و فدا”، ” انتقاد و انتقاد از خود”، ” ارزش ها و اصول” و . . . حداکثر سوء استفاده را کرده است. همه این لغات دارای مفاهیم درست و مثبتی هستند، به همین خاطر به محض اینکه به گوش کسی میرسد ناخودآگاه دچار یک حس مثبت در درونش میگردد. رجوی دقیقا روی همین حس ها و واکنش های درونی افراد کار کرده و به  اهداف پلید خود نزدیک می شود. به همین خاطر است که موضوع خیلی جدی شده و خطرناک می گردد و نیازمند توجه بیشتر می باشد. لطفا بعد از برخورد با هر کلمه یا واژه ای از سوی مجاهدین خلق یا همان فرقه رجوی سریعا تصمیم نگیرید که چکار کنید. خلق قهرمان ایران دقت کنند

خلق قهرمان ایران دقت کنندمریم رجوی شکر میخورد از امریکا برای جنگ دعوت می کند

خلق قهرمان ایران دقت کنند

دکانی دو نبش تحت عنوان  خلق قهرمان ایران 

انجمن نجات مرکز تهرانپنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹

بخشعلی علیزاده تهران

آقای بخشعلی علیزاده

احتمالا با ترکیب “به نام خدا و به نام خلق قهرمان ایران” برخورد کرده اید. این بساطی است که مسعود رجوی گسترده تا با عوامفریبی افراد و خصوصا جوانان و نوجوانان جامعه که تجربه اجتماعی کمتری دارند را به سمت خود جذب نماید. رجوی تلاش می نماید توجه کسانی که با سوابق مجاهدین خلق آشنایی ندارند را جلب نموده و سپس با تور پهن کردن به شکار طعمه های خویش بپردازد. لذا مهم است که این عوامفریبی را افشا و از ریشه بخشکانیم.

مسعود رجوی در عمل ثابت کرده است که نه به خدا و نه به خلق هیچ اعتقادی ندارد.

بساطی به نام “خدا و خلق قهرمان” و هر آنچیزی که از این دست مشاهده میکنید دکان های دو نبشی هستند که رجوی با شیادی و دجالگری برپا کرده تا با توسل به روش های کنترل ذهن فرقه ای چند روزی بر عمر خیانت بار خود بیفزاید.

اما رجوی هزینه زنده بودن خود را از جان و مال و عمر مردم و جوانان کم اطلاع ایران می گیرد. واژه ها و کلمات در فرهنگ رجوی خیلی خطرناک شده اند. او با کلمات بازی می کند و آنها را از محتوا تهی می سازد و برای حیله گری استفاده می کند.

وقتی کسی که به خدا ایمان دارد این کلمه را می شنود در ضمیر ناخود آگاه او حس مقدسی بوجود آمده و انگیزش و حس اعتماد ایجاد میکند. ایضا با شنیدن کلمه خلق، واژه ای که مقدس است و باید مقدس نگه داشته شود، همین احساس دست می دهد. اما مسعود رجوی سودجو و نان به قیمت روز خور لحظه ای درنگ نمی کند تا از هر چیزی در جهت منافع خودش سوء استفاده نمایند. رجوی استاد سودجویی به هر قیمت است. دست اندازی به مال و جان و ناموس و حتی افکار و اذهان افراد برای رسیدن به مقصود از نظر او کاملا مباح است.

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکامواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکا

این فریبکاری و سوء استفاده از مفاهیم توسط رجوی در طی سالیان گذشته که با این فرقه بوده ام کاملا به چشم می خورد. او همواره از واژه ها و کلمات و لغات این چنینی استفاده های نابجا و زشتی کرده و تماما تلاشش بر این استوار بوده تا به هر نحو ممکن مردم را فریب بدهد و منافع خودش را تامین نماید.

بدست آوردن موفقیت البته قیمت سنگینی دارد که رجوی این بها را از کیسه مردم خرج می کند. برای او از دست رفتن عمر و زندگی و جان و مال دیگران هیچ اهمیتی ندارد. در طی این سالیان عملکرد مسعود رجوی نتیجه ای به غیر از کشته شدن افرادی که فریب واژگان او را خورده اند نداشته است.

رجوی از واژگانی همچون “صداقت و فدا”، ” انتقاد و انتقاد از خود”، ” ارزش ها و اصول” و . . . حداکثر سوء استفاده را کرده است. همه این لغات دارای مفاهیم درست و مثبتی هستند، به همین خاطر به محض اینکه به گوش کسی میرسد ناخودآگاه دچار یک حس مثبت در درونش میگردد. رجوی دقیقا روی همین حس ها و واکنش های درونی افراد کار کرده و به اهداف پلید خود نزدیک می شود. به همین خاطر است که موضوع خیلی جدی شده و خطرناک می گردد و نیازمند توجه بیشتر می باشد.

لطفا بعد از برخورد با هر کلمه یا واژه ای از سوی مجاهدین خلق یا همان فرقه رجوی سریعا تصمیم نگیرید که چکار کنید. به افشاگری های جداشدگان از فرقه رجوی مراجعه نمایید تا با ترفند ها و شگردهای جذب مجاهدین خلق آشنا شوید.

بخشعلی علیزاده

لینک به منبع

خلق قهرمان ایران دقت کنند 

***

وقتی که خلق قهرمان باعث آزار و شكنجه روانى مجاهدان اشرف می شوند ؟وقتی که خلق قهرمان باعث آزار و شكنجه روانى مجاهدان اشرف می شوند ؟

همچنین: