خاطرات من در فرقه مجاهدین خلق

خاطرات من در فرقه مجاهدین خلق

Malek_Beit_Mashal_Tirana_Albaniaمالک بیت مشعل، سایت نجات یافتگان در آلبانی، ایران آزادی، بیست و دوم سپتامبر 2018:… ما آن شب به مقری در بغداد رفتیم و روز بعد به سوی محلی که آنها اشرف صدا می کردند، رفتیم. دوم اردیبهشت بود. یادم آمد که همین یک ماه قبل اول عید درایران بودم، یاد کوچه پس کوچه های خیابان های شهرم افتادم. کمی دلم گرفت ولی فکر آینده و سرنوشت و … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجوی توی تروریسمSaudi Arabia Secretly Sent Truckloads of Gold and Rolex Watches to the Iranian MEK (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult …)MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

لینک به منبع

خاطرات من در فرقه مجاهدین خلق

مالک بیت مشعل ـ سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 21.09.2018

اين بار ميخواهم سرگذشت خودم و  چگونگی پیوستن خود به فرقه ضد انسانی مجاهدین خلق را برای شما بازگو کنم.
من هيچ رابطه  يا شناختي از سازمان مجاهدین نداشتم و حتی آشنایی حداقل هم با مناسبات و دیدگاه های سیاسی این سازمان نداشتم و در حال تلاش برای خودم و خانواده ام بودم و از اینکه در میهنم ایران زندگی می کردم بسیار راضی و خرسند بودم و اگر سختی هم بود با امید به خوشی ها آسان می شد.
این شرایط می گذشت تا يك روز با يك نفر  در ايرانشهر آشنا شدم ،درست ابتدای نورزو و اول فروردین  1380 بود. فرد مورد نظر  رابط سازمان مجاهدین بود و بعدها متوجه شدم که نقش پیک را برای فرقه مجاهدین بازی می کند و افراد معرفی شده توسط این فرقه  را به عراق می برد.

بعد از دو هفته آشنايی با اين فرد او پی برد که  من قصدرفتن به خارج از كشور از طريق پاكستان را دارم ، او در اين فاصله از فرقه مجاهدین هم صحبت می کرد و  خوبی های آنها را بیان و ستایش می کرد و من گوش می دادم. تا اینکه یک روز گفت من یک راه حلی برای رفتن تو به اروپا دارم . پرسیدم چگونه؟

او گفت من ابتدا شما را به پاکستان می برم و به سازمان مجاهدین معرفی می کنم و آنها تو را به صورت قانونی از  پاکستان به عراق می برند و بعد از سه ماه بگو می خواهم به فرانسه بورم و هوادار شما باشم  و انها تو را به اروپا می فرستند ، خیلی سریع و قانونی و نه اینکه قاچاقی باشد و به این ترتیب راحت به اروپا می روی .

من عمق ماجرا را نمی فهمیدم و  حرف های فرد رابط سازمان مجاهدین را باور کردم، هر چند که او خود را کامل معرفی نکرده بود . ما با یکدیگر از ایرانشهر به پاکستان رفتیم . يك شب در هتل بوديم و روز بعد او من را به يك نفر ديگر تحويل داد كه اسم مستعار او محسن بود. او هم بلوچ بود و به زبان انگليسی ،پاكستانی  و بلوچی مسلط بود. با هم رفتیم به یک آپارتمان ، فکر کنم طبقه سوم بود ، وقتی وارد شدیم چند نفر دیگر هم آنجا بودند . با آنها سلام و احوالپرسی کردم به نظر می رسید که آنها زودتر از من به دام افتاده بودند، چرا که  یک هفته بعد از  آنجا رفتند. دیگر فقط من و یک نفر دیگر مانده بودیم. کم کم در آن تنهایی برای ما فیلم های سازمان و  سخنرانی های مسعود رجوی و مریم رجوی را می گذاشتند تا بیشتر آشنا بشویم . خلاصه بعداز سه هفته گفتند که مداركم اماده شده است و به عراق خواهیم رفت . ابتدا به اردن رفتیم و سپس به سمت بغداد.
 دو نفر به استقبال ما آمدند. آنچنان از ما استقبال کردند و خودمانی گرم گرفتند مثل اینکه سال هاست ما را می شناسند. هرکس این استقبال آنها را می دید ، می گفت حتما این دو نفر  از اعضای خانواده آنها هستند . من ازاين استقبال خيلي صفا كردم و با خودم گفتم اينها همان آدم هایی هستند که من دنبالشون می گشتم.

ما آن شب به مقری در بغداد رفتیم و روز بعد به سوی محلی که آنها اشرف صدا می کردند، رفتیم. دوم اردیبهشت بود. یادم آمد که همین یک ماه قبل اول عید درایران بودم، یاد کوچه پس کوچه های خیابان های شهرم افتادم. کمی دلم گرفت ولی فکر آینده و سرنوشت و زندگی بهتر من را آرام می کرد. به سمت اشرف در حالحرکت بودیم، آن موقع اشرف هنوز برای من غار و یک قلعه تو در تو و بن بست نشده بود، دوست داشتم زودتر به آنجا برسم ببینم کجاست. تا اینکه به اشرف رسیدیم. دم درب آدم های مختلفی با لباس فرم های یکسان در حال نگهبانی بودند همه دست تکان می دادند و لبخند می زدند، آنها هم مثل اینکه من را سال های سال است می شناسند، من هم برای آنها دست تکان می دادم و لبخند می زدم. شاید لبخند آنها به دلیل حضور در فرقه معنی دار بود، ولی من از ته دل لبخند می زدم.  ولی نه آنها می دانستند رجوی چه سرنوشتی را می خواهد برای ما رقم بزند و نه من. گفتند باید ابتدا برویم محلی که اسمش پذیرش و ورودی نام گرفته بود.

ادامه دارد

*** 

بی بی سی فارسی و برنامۀ پرگار در مورد فرقۀ رجوی (نیازی به نظر سنجی در ایران نیست. در همین خارج کشور نظر سنجی می کردید)ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MSNBC_Massoud_KhodabandehMassoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult.

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33104

چماقداری تشکیلات فرقه رجوی (قسمت اول) ا

 Malek_Beit_Mashal_Tirana_Albaniaمالک بیت مشعل، فریاد آزادی، هفدهم اوت ۲۰۱۸:… چماقداری در فرقه قدمت زیادی دارد .موضوع دیدار خانواد ه تاریخچه ای داره در سازمان ،این خانواده های میامدن اشرف برای دیدن بچه هاشون که با سنگ وبدوبیارمواجه میشدن که منجمله اقای محمدی هم جز خانواده ها بود .که چندین بار اونارو دیدم وصحبت میکردن ومیگفتن دخترمون میخوایم که متاسفانه موفق نمی شدن … 

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_misinformation_Campain_Albanian_Tiranaسوز و گداز مسعود رجوی از فعال شدن اعضای جداشده در آلبانی

لینک به منبع

چماقداری تشکیلات فرقه رجوی (قسمت اول) 

مصاحبه اقای بیت مشعل از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است که در زیر قسمت اول ان مصاحبه را درج می کنیم .

توضیحاتی درباره چماقداری تشکیلات فرقه رجوی

با عرض سلام خدمت شما اقای سربی وهموطنان عزیز ودست اندر کاران این برنامه،

چماقداری در فرقه قدمت زیادی دارد .موضوع دیدار خانواد ه تاریخچه ای داره در سازمان ،این خانواده های میامدن اشرف برای دیدن بچه هاشون که با سنگ وبدوبیارمواجه میشدن که منجمله اقای محمدی هم جز خانواده ها بود .که چندین بار اونارو دیدم وصحبت میکردن ومیگفتن دخترمون میخوایم که متاسفانه موفق نمی شدن بچه هاشون ببینن وچون اشرف دربیابان بود ودادرسی نبود،اما متاسفانه این خانواده ها وهروقت میامدن مبیایست مارکی میخوردن .یه بار میگن خانواده ی اطلاعاتیه یه بارمیگن خانواده دشمنه ادم انقلابی ومبارز،خانواده ی ورزات اطلاعاتی یکبار میگن خانواده ی سفارتی وحرفهایی میزدن که شایسته ی خودشون هست…. .با اقای احسان بیدی واقای منوچهر عبدی ، قرارگذشته بودیم ویک خواننده معروف البانی امده بود البانی ومیدان اسکند بیک را درست کرده بودن که همه بیان اونجا واز همه استانهای البانی میومدن گفتیم ما هم بریم تماشا،ساعت شش قرارگذاشتیم سنتر که البانیها میگن چندریعنی مرکز شهر ،احسان گفت بچه ها خبر بد..گفتیم چی شده .احسان گفت مجاهدین جلوی اقای محمدی روگرفتن وزدن والان توی کلانتری هستن.ما هم اقای محمدی رومیشناسیم ودریغ نکردیم ورفتیم کلانتری ،ما رسیدیم وده نفر اون سمت خیابون ایستاده بودن وسر پله ی وردی کلانتری شش ،هفت نفر ایستاده بودن ماهم قدم زنان رفتیم داخل دیدیم که ده نفر داخل بودن که فرمانده اونها ژیلا دیهم بود ،ژیلا دیهم کسی است که هر نفری را که تو تشکیلات میخواستن سرشوزیراب بذارن یا بکشن یا سربنیز بکنن یا با پنبه سرشوببرن ،ژیلا دیهیم همیشه سربود وبالای قضیه بود.

اقای بیدی هم کوتاهی نکرد وگفت ژیلا تو بشین سرجات حرف نزن .تا اینو گفت اینها شروع به داد وبیداد وفشهای رکیک که شایسته خودشون بود شنیدیم واونجا اقای تونی وکیل همه ی جداشدها بود .وگفت اقای بیدی شما چیزی نگید وتحریک نشید .اینها همین را میخوان که قضیه رو عوض کنن.یکی از این نفرات اسمش اصغر بابکان بود

که یکی از نفرات لمپن این فرقه بود وکارش هم در اشرف همین بوده پشت سیاج فش میداد وحرفهایی میزد که حتی در جامعه نشینده بودم . 

اومد پشت سرم وگفت میخوای اینجا لات وپارت کنیم وحرف رکیکی که شایسته خودش بود زدومن هم یک چپ چپ نگاه کردم وروموبرگردوندم طرف وکیل اقای تونی من این کارو کردم انگار یک مشت سیمان با گچ زدم تو دهنش وتمام دیگه حرفی نزد وبه حرف تونی گوش دادیم وبیرون رفتیم ،حالا نگاه کنید چقدر چندش اوره فیلمهاشوهم فرستادم ،ببین چقدر چندش اوره که در جامعه هم دونفر که دعوا کنن به سر یک نفر بیفتن .همه میگن ،شما نامردید دونفر به یه نفردارین دعوا میکنین.اخه این نامردی مردونگی نیست ،حالا شما ده نفر یک پیرمرد ویک پیرزن که دنبال دخترشون اومدن وحقشون هستش حقیه که خدا به هر پدرومادری داده ، که دخترشون ببینن

واقعا من تعجب میکنم .ببینید چه جالب مردم البانی خیلی مردم عاطفی هستن وسرخانواده خیلی حساسن،خود مردم همه فیلم گرفتن وخودشون به پلیس زنگ زدن وجدا کردن وبعد همه ی فیلمها رو پخش کردن به اکثر شبکه های تلویزیونی ،باور کنید من از کلانتری اومدیم مرکز شهر دیدیم خبر اقای محمدی بود داشت مصاحبه میکرد.وخبر یک البانی شده بود،اخه شما بیست نفرمیفتین به جون یه نفر،اخه ادم چی بگه واقعا شرم اوره ،نمی دونم اسمشو چی بذارم،اخه پدره .پدرو مادرهستن ولی شما میگین اقای محمدی نفر ورزارت اطلاعات باشه اصلابگیدجاسوسه،اصلاتروریسته .داعشی هستشه باشه .مادرش چی ،مادرش چرا به کی باید بگیم اینو،به کدام سازمان وحزب باید بگیم،که بابا این مادره حق داره دخترشوببینه،ببین چه جالب فرداش گفتن ما شاهد میخوایم ماهم شاهدبودیم ودادوبیدار وفش دیده بودیم .گفتن اقا برگردید ماهم برگشتیم با اقای محمدی وخانمش نشسته بودیم دیدیم یک خانم که وکیل بود وخبرنگارهم یک اقایی بود.سلام واحوال پرسی گفتن که فرقه سمیه را مجبور کردن شکایت نامه بنویس که پدرم منو میزد واذیت میکرد ویخاطر همین من برنمی گردم ،پس چکارکنیم .گفتن شما منتظر باشید به شما میگیم بعدش گفتن سمیه مقاله نوشته .من رفتم مقاله روخوندم .باورکنید تک به تک کلماتو خوندم تمام این کلمات خودشون بود.نه سمیه ،یک کلمه از خود سمیه نبود .ازاین مقالها زیاد خوندم همین کلمات وهمیشه همین جملات درتمام کلمات میذارن.سمیه حق داره میترسه ،نمی تونه بشون بگه من میخوام برم .میکشنش،میکشن اقا همینطور که مالک شراعی ووکشتن.مالک شراعی همه رو بیمه کردوخودشو فدای دیگران کرد .که نتونستن دومی روبکشن وبهشون گفته بود اذیتم بکنید همه چیزومیگم .حالابیرون اومده وبردن توی یک هتل که معلوم نیست کدام هتل هستش.ودارن کارهاشو اماده میکنن که بفرستن.واین کارهایی که با این پدرو مادر می کنند واقعا خیلی حرفه ببیند این پدراز زمان اشرف تا به الان داره میگه ده دقیقه دخترمو میخوام ببینین.اجازه نمیدن .نمی دونم این حکم ازکجا اومده .هیچ دختر ی در هر حزبی،یا سازمان یا دولتی یا شرکتی باشه حق دیدن که حق دیدن خانواده رونداره .حالا این سوال ما باید بکنیم جمهوری اسلامی دیکتاتوه یا این فرقه ،شما لااقل که دم از حقوق بشرمیکنید واین همه میگین ما دموکراتیکم ومیگین این سازمان دمکراتیک ترین سازمان دنیا هستش،کو نباید ماده داشته باشه .راست میگید .بگید بله دخترتون میخواید ببینید اهلا وسهلا بفرماید،دختر حقشه خودش انتخاب میکنه .میخواد بمونه یا برگرده عین بقیه چرا اینکارونمیکنید.میترسن هر خانواده ای میومد اینجا راه نمی دادن وفقط یک خانواده اومدن دوهفته دعوا داشت این برادر تا تونست برادرشو ببینه .وباهاش احوال پرسی وروبوسی کنه ،ببینید همینجا خود رمسا وکمیساریا ومردم البانی بهشون گفتن .چطوراز فرانسه یا اروپا میان ساز ودهول وبرقص راه میندازین ولی از ایران که میاد خانواده اطلاعاتی هستش وحق ملاقات ندارن . یک مارک میزنید ولی از فرانسه میاد به به وچه چه و سازو برقص که تمام محله البانی جمع میشدن من اونجا بودم می امدن به رقصشون نگاه میکردن.چرا مگه اینها خانواده نیستن چه فرقی داره .والله نمی دونم این قانون ازکجا اومده حتی جنگل قانون داره .وتا الانه این بدبختادارن میجنگن تا الان خوب اومدن امیدوارم که موفق بشن وبتونن دخترشون ببینن .سمیه رو من میشناسم دورادور خانمی تاپ ومتین ومسول .این فرقه میخواداین حقوکه حتی خودخدا دلش نمی خواد اینها میخوان این حق وازانیها بگیرن .بین پدر وفرزند جدایی بذارن .ممنوع الملاقات.والله بالله به هرکس اینو میگی ،میگه کفره .

یکی ازاین البانیایها تصویراقای محمدی رو در تلویزیون دیده بود .ازمن سوال کردمن هم موضوع به اون گفتم دیگری که پشت نشسته بود گفت .کسی که ا ین کارومیکنه با داعش یکیه فرقی نمی کنه .باورکنید.این مرد را فشش دادید تازه تهدیدش هم کردین .توخیابون جلوی انظار مردم .نامردا ده نفر به جون یک پیرمرد بخاطر اینکه میخواد دخترشو ببینه .اخه این ظلم نیست کجا شما دارین با ظلم میجنگین.کجا دارین برای ازادی میجنگین.همه اینو میدونن که یه تعداد بچه ها توایرانن .والله بالله باهاشون درتماسم.بعداز بیست سال دشمنی با این دولت وکلی عملیاتها هم رفته بودن.حالابرونگاه کن داره زندگیشو میکنه با زن وبچه ش به من هم نشون داد خانشوبه من نشون داد.هنوزهم که هنوزه درتماسم.،اخه شما چرا نمی ذارید.مگه نمیگین این دولت دیکتاتوره ،پس شما چرا اینکارو نمیکنید .راست میگید یکی از کارهایی که جمهوری اسلامی میکنه را انجام بدید،جرات دشته باش درب وبازکن وبگو هرخانواده ای که در ایرانه ومیخواد بچه شو ببینه .بیاد .اگه دیکتاتورنیستی .اگر برای ازادی این مردم داری میجنگی.که ۱۵سال با تو بودیم ودیدیم .۱۵،۲۰،۳۰سال عمرشون دادن به شما چهارنسل .اخر که میایم بیرون .ما میشیم مزدوروخائن.سفارتی .ما میشیم اطلاعاتی .

چرا .چراشو اگه اونا بتونن جواب مارو بدن که خیلی عالیه .من نمی دونم در کدامین دین ومذهب وسوره وایه اومده .ولی یک چیز ومطمنم که اه این خانوادها یقین داشته باشیدطوری گیربانگیر این فرقه میشه که حد نداره .کسی که بین خانواده فتنه راه میندازه،ببین دراشرف که بودیم به میگفتن.جنگ بدره .اخه زمان قدیم یک اسلامی بودویک کفر.یعنی حالا خانواده دراین عصر کفر شده کافرن .خانواده فتنه در مبارزه .اگه اینطوریه برای چی مبارزه کردی .این همه نسل از بین بردی وکشتی از کجا اومده این نسل ،از بوته ی زمین اومده .نسل همین خانوادهاس .که محروم شدن از دیدن بچه ها شون .اینها چنین سیستمی دارن .ببین اقای سربی همین بچه های خودمون جدا شدها چه مصاحبه کرده یا نکرده همه الان داریم باهم صحبت میکنیم .از روزی که کمیساریا مسولیت راگرفت ،دیگه فرقه جرات نمی کنن به کسی بگن دیگه با فلانی صحبت نکن.یا مثلا با بیت مشعل یا عبدی که مصاحبه کردن .حق نداری حرف بزنی ،چون دیگه کاری باشما نداریم حقوقمون کمیساریا میده وما کاری به کارشما نداریم .ما شمارو با یک زرورق لول کردیم وانداخیتیم سطل زباله تمام شدو رفت.

ما بین خودمون صحبت میکنیم ودرهمین موقع موضوع اقای محمدی وزحماتهاییکه میکشن که دوخترشوبینه ، اومد وبعد از صحبت دیدم دوستم رفت توفکر.من هم زدم رومیز وگفتم رفیق کجایی به چی فکر میکردی .گفت میدونی هرروزکه بگذره من بیشتردارم به اینهاکه ……..بخاطرعزت واحترامی که برای شما وهموطنان عزیزم دارم این کلمه رو نمی گم .ما توی این ۱۵سال خانوادهامون دشمن خودمون میدیم.خانواده دشمنه نه دشمنه بابا.مطلق پدر مادرما وخانواده ی ما .خانه وخانواده ی ما ارتش ازادی بخش هستش.

اما حالا که اومدم بیرون دوصحنه رو خیلی قشنگ دارم با چشمم میبینم .یکی فوت مالک وقضیه این خانواده.

ببینید من بودم قبل از اینکه بیام بیرون .خانواده که ازاروپامیامدن .نه خانواده ها که از ایران میامدن دوخانواده بیشتر نیامده البانی .برای اینها ساز ودهول وبه ما میگفتن برای خانوادها برقصید .یعنی همه باید برقصن .ولی از ایران میامدن میگفتن بعلت شرایط سیاسی نمیشه اون ببینید .یا باید داد وهوار میکرد مثل اون اقاه.تا تونست برای دوروز برادشو ببینه وبره .

حالا به هربی وجدانی که بگی میگه بابا مادره حق داره بچه شو ببینه .از صد متری بذار دخترشو ببینه .

اقای سربی سر سوال ۴۰موشک

مالک .نه فقط حرفشو تایید میکنم بلکه میخوام یک چیز اضافه کنم .نه چهل تا هشتاتا وصد وچهلاتا بیرون موفق نشدن شلیک کنن.

سوال اقای سربی سر نکته محمدی

مالک :بله اقای محمدی که پشت درب اشرف امده بود. دوهفته نشست وهروزسر همین محمدی گذاشتن ومخ همه ی مارو پرکردن که این جاسوسه اطلاعاتیه ووزارتی وووو.من بعد از اینکه اینجا اومدم بیرون همین خانواده رو پنج شیش بار خواستن بکشن.توعراق توسط عراقیهای خودشون .شانس اوردن وخواست خدا بوده.جزییات ریزونمی دونم ولی پرسیدم گفتن اره خواستن بکشن .بعد فهمیدن .اقای محمدی برای اینها که خانواده نیست دشمن هستش .دو،الان نگاه خیلی برام عجبیه .این همه سالیان همش جمهوری اسلامی یا رژیم ،الان چطورشده اقای محمدی همه چیز عوض شده .دشمن کجا رفت این وسط دشمن رژیم کجا رفت .باورکنید انقدردارن جنگ وجدل میکنن که این پیروز نشه ها.جلوگیری دیدار این خانواده از سرنگونی برای اینها مهمتره .خیلی براشون مهمه.مطلقا.ببیند حتی از اروپاهم راه نمی دن .چون دیدن از ایران مییان دشمنن از اروپا میان برادرن.گفتن اقا کات کنید جمع کنید ا ین دم دستگاهرو.مسخره بازی دراوردید دموکراتیک دموکراتیک .ببین حتی ما جدا شده .حرفمون اینه اقا اجا زه بدید خانوادهامون بیان اینجا ببینیم .چرا بیست نفره جلوشو میگیرن .بعد توخیابون دادمیزنن ترورییست تروریست .تروریست اینه ،دخترشومیخواد تروریسته .اینقدر خنده داره ،بعد میگن ما ادمهای سیاسی هستیم .اخه سیاسی میاد اینکارومیکنه.بیست نفر میان میزننش انهم ادم مریض .بخاطر اینکه میخواد دخترشوببینه.بله خانواده ی اقای محمدی برای اونها دشمنه .اجازه بهش نمیدن .مطلق هم نمیدن .تازه جلوش هم وایمیستن .

باشه پدر اقای محمدیه باشه مادرش چه گناهی کرده.۵دقیقه بهش وقت دیدار بدید…..

ادامه دارد 

*** 

Rudy_Giuliani_MKO_MEK_Mojahedin_Khalq_Terror_Corruption_Trump‘America’s Mayor’ Rudy Giuliani Is Just Donald Trump’s Stooge Now

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKMEK doesn’t look like a legitimate group (Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Maryam Rajavi cult, …)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33034

حمله فرقه تروریستی رجوی درآلبانی (+ هشدار در رابطه با اقدام کثیف فرقه رجوی)ا 

 Malek_Beit_Mashal_Tirana_Albaniaمالک بیت مشعل (و احمد دارایی)، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، هفتم اوت ۲۰۱۸:… ماهم بدون اینکه به این گله چماقدار اهمیتی بدهیم از پله ها بالا رفتیم وارد کلانتری شدیم یک مرتبه متوجه شدیم که ده نفر دیگه داخل کلانتری که فرمانده آنها ژیلا دیهیم بود که قبلا فرمانده مقرما بود.( ژیلا دیهیم یکی از جنایت کارانی است که دستش در خون خیلی از نفراتی که درون تشکیلات … 

Mahbube_Rubabe_Hamza_Mohammadi_Tirana_Albania_1Mojahedin / The father rejected, the mother’s writes to her daughter: Come out and meet me, I want to see you before I die

_Jila_Deyhim_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorism_AlbaniaAmerican support for MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) in Albania alienates Iranian public opinion

حمله فرقه تروریستی رجوی درآلبانی

مالک بیت مشعل، تیرانا، آلبانی هفتم اوت ۲۰۱۸
لینک به منبع

با عرض سلام خدمت دوستان وهموطنان عزیز من مالک بیت مشعل یکی از اعضای نجات یافته درآلبانی هستم میخوام امروزیکی از رابطه های غیرانسانی فرقه با نفراتی که حق وحقیقیت را میدانن وهمه مردم البانی شاهد این قضیه بودن وحتی پلیس البانی هم شاهد وناظر بود وگزارشات را به همه داد را برای شما بگم تا شما بدونید که این فرقه تا چه حد قصی القب وملعون هستش حتی به هیچ احد الناسی رحم نمی کند وفقط دم از دموکراسی واسلام وخدا وارزشهای انسانی میزند که همه دروغ و دجالیت این سازمان ضد بشریست حالا خوب گوش کنید .

چند روز پیش من و چند تن از دوستان قرار گذاشته بودیم که همدیگه رو ببینیم وبریم میدان اسکند ربیک که یکی ازخواننده های البانی امده بود وبرنامه میخواست اجرا کنه وهمه چیز را اماده کرده بودن که مردم بیاین وصفا کنن وما هم گفتم بریم گشتی بزنیم .

سمت محل برنامه کنسرت رفتیم .به محل که رسیدیم دوستان را دیدیم یکی از از نفرات گفت که بچه ها خبر بد دارم ما گفتیم چی شده گفت که نفرات فرقه رجوی ریختن سرآقای مصطفی محمدی وخانمشون آنها را زدن وآلان در کلانتری هستند بعد با هم که صحبت کردیم به این نتیجه رسیدیم که باید برویم وببینیم چی شده .

وقتی رسیدیم آنجا باورکنید که اصلا نمی شه گفت آدم عین گله گوسفند ده نفرآنطرف خیابان ازچماقداران ایستاده بودن وده نفرروی پله های ورودی کلانتری نشسته بودن وما را دیدن، متوجه شدم که بیشتر انها مسئولین من بودن وازنزدیک با آنها کارمیکردم ولی با عرض معذرت وشرمندگی که میگویم مسئول من بودن، خلاصه آنها که مارو دیدن اول انگشت به دهن مونده بودن که ما برای چی اومدیم .ماهم بدون اینکه به این گله چماقدار اهمیتی بدهیم از پله ها بالا رفتیم وارد کلانتری شدیم یک مرتبه متوجه شدیم که ده نفر دیگه داخل کلانتری که فرمانده آنها ژیلا دیهیم بود که قبلا فرمانده مقرما بود.( ژیلا دیهیم یکی از جنایت کارانی است که دستش در خون خیلی از نفراتی که درون تشکیلات کشته شدند الوده است ) ژیلا شروع به دهان دریدگی و فحاشی کرد و گفت .اینها اینجا چکار میکنن یکی از بچه ها به اوگفت تو ژیلا حرف نزن یک مرتبه همه هجوم اوردن و آقای تونی وکیل جدا شده ها اونجا بود وقتی صحنه را د ید گفت اصلا کاری نکنید وفقط به حرفهای من گوش کنید یکی ازاین نفرات فرقه که قبلا مسئول من بود گفت میخوای اینجا لت وپارت کنم حرام لقمه من یک نگاه چپ چپ کردم ورومو برگردوندم انگارکه با پوتک زدم توسرش ودیگه حرفی نزد وفقط وفقط نگام میکرد من هم به حرفهای تونی گوش میدادم .وهمانطور که آرام اومده بودیم آرام هم رفتیم بیرون انها دیگه هیچ حرفی نزدن وما پا روی دماغ انها گذاشتم وبرگشتیم .

حالا موضوع سر وصدای انها این بود.که ما وارد برخورد فیزیکی بشیم وموضوع را بنفع خودعوض کنن ولی ما هوشیارانه این کاررا نکردیم وپیروزمندانه بیرون امدیم .

حالا ببینید با پدر و مادری که از کانادا برای دیدن دختراشان خانم سمیه محمدی به آلبانی سفر کردن چه رفتار وحشیانه و ضد انسانی کردن آیا حق دیدن فرزند خودشون دارن یا نه .آیا حق مادری یا پدری دارن یا نه آیا خدا وپیغمبر وقران واسلام این را گفته، کدام دین کدام مذهب میگه که پدرو مادر حق دیدن بچه شون ندارن آیا قصاوت رجوی و باند تبهکار این سازمان را میبینید که همین کلمه قصاوت را به آدم وعالم نسبت میدهند ولی خودشون بدترن باورکنید تمامی اهالی البانی که شاهد این صحنه ها از ضرب و شتم تا ….بودند به شدت عصبانی و در چهره ها شان میشد تنفر از برخورد های فرقه دید ریخته که چرا سازمان مانع ملاقات اینها با فرزندشون هستند درعرف جامعه وقتی دونفر برسریک نفر بریزن، به انها میگن شما نامرد هستید .دونفر به یه نفر.

حالا این سازمان به اصطلاح انسانی! ودارای جامعه ی بی طبقه ی توحیدی بیست نفر برسر یک نفر میفتن، آیا این انسانیته، به کی باید بگیم این دردها رو به کی باید بگیم .

ولی تا آخرین دم که نفس میکشیم وزنده هستیم ما تمام تلاش وسعی مانرا میکنیم وتمام اسیران دربند فرقه رجوی را آزاد میکنیم وتمام دختران وفرزندان را به اغوش پدر ومادرانشان برمیگرادنیم گفتیم ومیگویم اینجا عراق نیست اینجا آلبانی هست .

ببنید چقدردرفلاکت بسرمی برند فیلمها رونگاه کنید انقدر مشمعز کننده هست که حد وحساب ندارد اکثر مردم آلبانی که شاهد بودن .ببینید چقدر این مردم عاطفی ومهربون بودن که خودشون فیلم گرفتن وبه پلیس زنگ زدن وخودشون به تمام شبکه های تلویزیونی آلبانی فرستادن بنازم این غیرت انسانی را، اخر بیچاره ها شما میخواهید با این کارها پدر ومادر را از فرزند جدا کنید.مگه میتونید جگر گوشه این پدرومادررا همیشه اسیر خود نگهدارید چقدر جالب و رذیلانه است . فرقه رجوی سمیه محمدی را زیرفشار بردن وگفتن شکایت نامه بنویس برای دادگاه بفرستیم که پدرم منو میزده وشکنجه میکرده ومن دیگه دوست ندارم پیش آنها برم وشکایت دارم، که پلیس اقای محمدی را دستگیر کنه، دیدید انسانیت! را که بزور دارن فرزند را از پدر ومادرش جدا میکنن وبعد انهایی که خبر ندارن میگوین این حرفهای دشمن است واینها از این کارها نمی کنن، درحالیکه من با چشمهای خودم دارم میبینم ولمس میکننم وتعهدم وانتخابم وجنگم را صد برابرکردم وکوتاه هم نمیام یا میمیرم یا پیروز میشیم .

این حکایت ما با این فرقه کثیف که ازانسانیت هیچ بویی نبرده ودر ذاتش وجود ندارد .از فلاکت وبیچارگی ببینید دارن چکار میکنن ومنفوریت را خودشون برای خودشون با دست خودشون درست میکنن وبعد خیلی جالب نماز وروزه پا برجاست وعیدها پا برجاست واسلامشون که غوغا میکنه ،اما در باطن یک قاصی وجلاد وعاطفه کش وضد انسانیت هستند، آره عزیزان انهایی که فرقه را نمی شناسن به حرفهای این حقیر که ۱۵سال عمرم را برای انها هدر دادم .باورداشته باشید عزیزان .من کسی بودم که همه چیزم این سازمان بود ولی از روزی که بیرون اومدم واین همه جنایت را دیدم تازه فهمیدم که اینها کسانی بودن که بخاطرشون سرم را زیر تبر وچماق عراقیها میگذاشتم ولی اینها این تیپ ادمهای جانی وبی رحم هستم واز گذشته ی خودم سرتاپا پشیمان وسرافکنده هستم .

به امید پیروزی واز بین رفتن این جرثومه ضد انسانی سازمان ضد خلق مریم قجر

مالک بیت مشعل ۲۰۱۸/۰۸/۰۶

درخواست کمک در رابطه با اقدام کثیف فرقه رجوی

احمد دارایی (مستعار)، تیرانا، آلبانی، هفتم اوت ۲۰۱۸
لینک به منبع

کسانی که از فرماندهان بوده اند اقدام به خارج شدن از سازمان میکنند اون هم نه به شیوه های معمول بلکه از فرط فشارهایی که روی آنهاست از مناسبات فرار میکنند که امری است بی سابقه که این برای مجاهدین خوش نیامده و از آنجا که مجاهدین منابع مالی متعددی دارند و در خرج کردن برای پیش برد خط خائنانه شان کوتاهی نمیکنند

درخواست کمک در رابطه با اقدام کثیف فرقه رجوی

دوباره مجاهدین دست به یک اقدام کثیف و ضد انسانی و خائنانه زدند

روز گذشته به تمام پناهندگان ایرانی جداشده از سازمان مجاهدین در آلبانی کمیساریا اعلام کردم که دیگر به کسی کمک هزینه ماهیانه پرداخت نمیشود و نفرات جدید که از سازمان جداشده اند را هم از هتلی که برای اسکان نفرات جدید گرفته بودند را هم اقدام به تخلیه کردن کردند و به تمام افراد نیز گفته اند که باید آنجا را تخلیه کنند

این در حالی است که دولت و کمیساریا طبق تعهدی که در ابتدای سال داده بود به هیچ یک از مواردی که قرار بوده برای این پناهندگان حل کند عمل نکرده .

اینکه چرا این موارد الان دارد رخ میدهد فقط و فقط یک دلیل دارد و آنهم مجاهدین هستند شاید بگویید که این درست نیست اما این مسئله با دلیل و سند و مدرک قابل دفاع است .

مدتی است که در مجاهدین از نیروهای بالایشان که درواقع کسانی که از فرماندهان بوده اند اقدام به خارج شدن از سازمان میکنند اون هم نه به شیوه های معمول بلکه از فرط فشارهایی که روی آنهاست از مناسبات فرار میکنند که امری است بی سابقه که این برای مجاهدین خوش نیامده و از آنجا که مجاهدین منابع مالی متعددی دارند و در خرج کردن برای پیش برد خط خائنانه شان کوتاهی نمیکنند این بار هم اقدام به خرید ارگان های مختلف در کشور آلبانی کرده اند از وزیر مهاجرت که دست دردست جنایت کار بزرگ مریم قجر تا روئسای پیشین که پولهای کلان از مجاهدین میگیرند .

و در یک اقدام ضدانسانی و ضد بشری در هماهنگی با ارگانهای مختلف اقدام به قطع مستمری جداشدگان کردند که آنها را زیر شدید ترین فشارها ببرند بدلیل اینکه خیلی خوب میدانند که جداشدگان بغیر از کمیساریا از هیچ کجای دیگر حمایت نمیشوند و در این صورت آواره و سرگردان خواهند شد .

از تمامی هموطنان ، مدافعین حقوق بشر ، ارگان های بین المللی درخواست میشود از هر طریقی که میتوانند اعم از . نوشتن نامه به کمیساریا عالی پناهندگی ، دبیر کل سازمان ملل و یا هر ارگانی حقوق بشری . فرقه رجوی به عمد دست به این توطئه خائنانه زده که شاید بتواند ریل فروپاشی این تشکیلات را مقداری مهار کند

احمد دارابی ۲۰۱۸/۰۸/۰۶

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 

https://youtu.be/yt-rXbs8014

*** Mohammadi_Mostafa_Somayeh_Tirana_Albania_Panorama_1The 17-year-old girl left for war, the couple from Canada are looking for her in Durres after 21 years

مصطفی محمدی محبوبه محمدی تیرانا آلبانی Exclusive / Mojahed’s parents say: We are not agents, our daughter was kidnapped by Mojahedin Khalq (MEK, MKO, Rajavi cult, NCRI …)

Somayeh Mohammadi, muxhahedinia 38-vjeçare që akuzon babain si agjent i qeverisë iranianeIranian Mojahedin’s Accusations, Parents’ letter to Xhafaj: The girl is held hostage by Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32935

اعتمادی در این تشکیلات مجاهدین خلق (فرقه مریم رجوی) وجود ندارد 

Malek_Beit_Mashal_Tirana_Albaniaمالک بیت مشعل، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۸:… برای چی باید درنشست باشم وقتی که اعتمادی به لایه ی ما ندارید این حرفها مثلا میخواد چکار کنه بی اعتمادی شما را به لایه ما اعتماد میکنه .اخه لزومی نداره من به این بحثها که فقط حرف هستش گوش کنم…

MEK_Maryam_Rajavi_Terrorists_Thugs_Tirana_AlbaniaMEK assault parents then send tens of thugs to hunt down ex-members in Tirana

لینک به منبع

اعتمادی در این تشکیلات مجاهدین خلق (فرقه مریم رجوی) وجود ندارد

اینجانب مالک بیت مشعل یکی از اعضای جدا شده از فرقه رجوی در آلبانی هستم.

با عرض سلام خدمت دوستان وهموطنان عزیزم .

مالک بیت مشعل تیرانا، البانییک خاطره از زندگی غار نشینی خودم را میخوام برای شما تعریف کنم .دراشرف نشست مسعود رجوی با لایه ی بالا گذاشته شد که در ماه رمضان بود .ولایه عضوها که انموقع اسم لایه ما کا ۲ بود ولایه ی بالاتر از ما کا ۱ وعضو بود وبعد ام جدید والی اخرگفته شد که تمام لایه ها نشست دارن وفقط لایه ی پایین که بعداز نشستهای لایه بالا براشون میذاریم وتمام کارها یعنی به ما سپرده شود یعنی به اصطلاح هستم .خلاصه نشستها شروع شد ومسولیتها تقسیم شد ومن مسئول تاسیسات وپست مهندسی که کارش تامین اب بود والزامات کاری بود. تمام مسولین رفته بودن نشست وهرشب نشست داشتن من مثل هرشب میبایست سر به منبع اب وپمپ اب وذخیره کردن اب میزدم . که یک نفر دیدم درتاریکی یواشکی میره ازاین ساختمون به ان ساختمون میره شک کردم وخواستم ببینم که کی هست این نفرمن هم یواشکی پست سر او میرفتم واین کارش این بود که یواشکی وبدون اینکه ما بفهمیم به مسئولیتها سر میزد ونفرات را زیر نظر داشت .من این صحنه روکه دیدم دیگه امان ندادم وگفتم اینجا چکارمیکنی مگه نشست تمام شد متاسفانه اسمشو فراموش کردم وگرنه میگفتم کی بود ،گفت نه نشست تمام نشده ولی اومدم سربزنم یک وقت مشکلی چیزی نداشته باشید .درلحظه به او گفتم .اخه میخوای یواشکی اگه مشکل داشتیم حل بکنی یا همه رو خبردار میکردی .گفت منظورت چیه .گفتم اخه مرد حسابی اینطوری میای ونفرات را زیز نظر میزاری این جواب اعتماد وتمام زحمتهای این بچه ها اینه ،اخه چرا باید چکار کنیم براتون که ما را بعنوان انسان یا دوست یا عضو این سازمان بدونید خودت بگو چکار کنیم طرف دیگه دید من خیلی از رو بستم .گفت تحلیل نکن من را خواهر فلانی فرستاد وذهنش درگیر بود .گفت برو سری بزن وگزارش بده خیالم راحت شه .من هم سر تکون دادم ورفتم وبعد ازاین اتفاق دیگه خیلی انگار احساس نفس کشیدن نداشتم .وبعد از چند روز که نشست اونها تمام شد .نوبت ما شد .وکلی هله هله وکلکله با رهبری نشست داشتیم .من اصلا به حرفهاش دیگه گوش نمی دادم .وهر۵ دقیقه میرفتم بیرون وبرای نیم ساعت یا چهل وپنج دقیقه بیرون سیگار میکشیدم، یک شب، دوشب، سه شب گذشت مسئولین دیدن من برخلاف تمام نشستها این نشست انگاربرای من نشست نبود ویکی ازمسئولینم صدایم کرد وگفت یک سوال بکنم، گفتم بفرما، گفت که چرا ناراحتی وتوی نشست نیستی برخلاف تمام نشستها، گفتم چیزی نیست از بحثهای سیاسی ونشستهای طولانی بی حوصله میشم .بهش نگفتم وبعد دوشب دید همین ریل را دارم وبه یکی از خواهرای مسئول بقول خودشون گفت .واون صدایم زد وگفت جریان چیه گزارش میدن که تو درنشست نیستی وهمش بیرون هستی من هم گفتم برای چی باید درنشست باشم وقتی که اعتمادی به لایه ی ما ندارید این حرفها مثلا میخواد چکار کنه بی اعتمادی شما را به لایه ما اعتماد میکنه .اخه لزومی نداره من به این بحثها که فقط حرف هستش گوش کنم. گفت جریان چیه ،منهم جریان به او گفتم .وگفت این خیلی اشتباه کرده غلط کرده خود مسعود گفت بسپاریم به شما این کارش اشتباه بود وانتقاد وارده .گفتم یعنی از طرف بالا نیامد وبقول خودشون بالا نگفته بود .اخه هر کاری که میکنن میگن بالا .بلاخره این بالا کیه میشه به ما بگین کیه .ما که تا حالا بالا رو ندیدم فقط میشنویم بالا گفته .ولی یک چیز مسجل شد که اصل سوم تشکیلات که اعتماد برادرانه هست وجود ندارد چون اگه میبود حتما میبایست من میدیدم .ولی متاسفانه فقط شعارشو میشنویم ببیند خواهر فلانی تنها چیزی که وجود نداره توی این تشکیلات اعتماد این سازمان به نفراتش هست

درهمین نقطه دید من رفتم سر اصل بالای گفت ذهنت رو روبه رهبری باز نکن .گفتم باشه راست میگی ادم وقتی تناقض داشته باشه خودشو باید یکطوری تخلیه کنه که من کردم .که دیگه ادامه نده .

اره کارکردن از صبح تاشب ونصف شب جواب این همه زحمت همینه عزیزان .این سالیان اینطوری سرکردم وسرکردیم بخدا قسم درطول این سالیان درنشستها وخارج از نشستها میدم که تمام بچه ها با تمام وجود صداقت داشتن ونشان میدادن ولی برعکس این فرقه همش وهمش دروغ ودروغ ودروغ میشنیدیم .ولی ای دل غافل چون نمی دونم چی بگم ساده بودم یا اعتماد داشتم یا ذوب شده بودم نمی دونم خلاصه ،بازهم حرفهاشون قبول میکردم بعداز امدن بیرون ازاین فرقه واقعا دیدم که یک کلمه اینها با ما صداقت نداشتن .اره چنان ما رو ذوب کرده بودن که با چشم خودمون هم میدیدیم بازهم میگفتم به به رهبرعقیدتی ونوک پیکان تکامل، اره این ذهنیت ما خرابه نه تشکیلات یا رهبرعقیدتی.

بله عزیزان نمی دونم چطوری توصیف کنم که چطوری ما رو طلسم کرده بودن ویک چیز را در ذهن ما نشونده بودن به فکر خودتون نباشید .فقط وفقط به فکر رهبری باشید وواقعا هیچ کدام از ما به فکرخودش نبود .که اگه میبود حتما زودتر از اینها بیرون میامدم ومیامدیم . حالا دوستانی که اسیر و در بند فرقه گرفتار هستید آلبانی آخر خط این فرقه تبهکاره بیشتر از این عمرخودتان را به پای این سازمان کثیف تلف نکنید و با اعلام جدایی یا فرار خودتان را نجات بدهید و به آغوش خانواده های چشم انتظاربازگردید

به امید آزادی همه اسیران فرقه

۲۸ / ۰۷ / ۲۸

*** 

Mostafa_Mahbube_Somayeh_Mohammadi_MEK_Maryam_Rajavi_AlbaniaWhy are the Iranian Mojahedeen keeping Somayeh Mohamadi as hostage in Albania?

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32721

مالک رفت ، اما مالک های دیگر ماندند (+ توطئه جدید مجاهدین خلق، فرقه مریم رجوی در تیرانا، آلبانی)ا 

 Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمالک بیت مشعل و پیام رستمی، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۸:… آدما که بچه نیستن اخه.چطور تا الان جسدش پیدانشده .نه طوفانی نه بارانی پس این جسد کجا رفت .واقعیه این جسد بعداز شش روز یا یک هفته بیرون نزنه .مگه میشه بهرکس میگی باور نمی کنه … معروف بود وهمه میشناسن وما به او میگفتیم این با کوسها شنا میکنه وکوسها رو بازی میده … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviRajavi’s Show In France Distracts From Sinister Death In Albania
مرگ مشکوک در آلبانی تحت الشعاع کارناوال مریم رجوی در فرانسه قرار گرفته است

مالک رفت ، اما مالک های دیگر ماندند

مالک بیت مشعل، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

این مصاحبه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است .

اقای سربی با عرض معذرت میخوام سلامم را با تسلیت شرو ع کنم اول تسلیت به خودم ودوستان مالک وجداشده ها به خواهرش ومادرش وبخصوص خواهرش به اشرف اومد برای دیدنش موفق نشد مالک وببینه اقای سربی امروز من میخوام از شما وبیندگان وعزیز ازدوست هم دشمن .من مالک به شما معرفی مکنم واشنا میکنم وبا تفاصیلی که گفتم یا دادم شما بگید مالک غرق شده یا نه .

اما یک خدایی داریم که اسمش مالک یوم الدین .مالک خودشو دوست داشت ومالک وبرد .اما جای شکرش باقیه که یک مالک ومالکهای دیگر روگذاشت که خون اون هدر نره .اقای سربی قبل ازاینکه اشنایی با مالک رابگم وقبل از اینکه در اشرف جمع بشیم در جنوب عراق بود .

لب شط بود نزدیک شط بود وهمه میشناسنش .کسی بود که شط وشبانه میرفت وبرمیگشت .بار را شبانه نه با بلم بقول خوزستانیا نه روی کول میبردوبرمیگشت .

معروف بود وهمه میشناسن وما به او میگفتیم این با کوسها شنا میکنه وکوسها رو بازی میده .این همچینن شخصی بود .میگم که کسی جرات نداشت شبانه ازشط بره اونور مرزعراق .وتنها نفری که جرات داشت فقط مالک بود.وقتی که اومدیم ومن به محض از پذیرش به ارتش مرخص شدم افتادم در مقری بنام حبیب .که در بصره ومالک هم انجا بود.با اون اشنا شدم وچون دید اهوازیم سلام گرمی بامن گرفت .از اونجا باهم اشنا شدیم ودوسال در این مقر باهم بودیم وبعدا مقر ما منحل شد وتقسیم شدیم در مقرات دیگه.هروقت استخر داشتیم مالک غریق نجات بود.یک کلام ختم کلام میخوام بگم .این استخر که شش متر عمق داره اگه میخواد یکی رو غرق بده چون مالک اونجا بود این عمق شش متری از ترس مالک غرق نمی کرد.وقتی هم استخر یا جایی مییرفتیم ومالک اونجا بود خیال همه از بالا تا پایین خیالشون راحت بود.کمکی نداشت وهمیشه غریق نجات کمکی داشت ولی مالک کمکی هم نداشت.خودش تنهایی ازپس همه چیز برمیاد .ومواظب همه ی ما بود.این از مالک که توی اشرف باهم بودیم .مالک کسی بودکه اگه طرح عملیات اوکی یا امضا نمی کرد تیم عملیات نمی رفت .مالک غذا یا وسایلشون انورشط جای سازی نمی کرد تیم عملیات نمی رفت .مالک میخوام بگم منبع اطلاعات کل این فرقه بود.از این بگذریم بریم برای ده شهریور.حمله ی هیفده ی شهریور شد مالک هم اونجا بود. وقتی که اومد لیبرتی وما حی وسالم وصلوات وخوشحال شده بودیم بخصوص من ینفر خیلی خوشحال شدم واقعا.ومن بجای سه بار شش باربوسیدمش .خیلی باهم چفت بودیم واون منو بعنوان برادر کوچک خودش نگاه میکرد وهروقت حرفی درددلی داشتم میرفتم به مالک میگفتم .وقتی فهمید اسم من مالک خیلی خوشحال شدوگفت فکرشو نمی کرداسمتو مالک باشه .من هم گفتم اسمتو دوزیدم گذاشتم روخودم .

جالب نگاه کنید میگن مالک غرق شده .اونهم کجا توی یک برکه این حرفها رو اگه میگفتن کسی دیگه بود میگفتم بله غرق شده.وقتی بگن مالک من توذهنم قبول نمی کنم چرا .اولا بچه شطه دوما توی شط بزرگ شده سالیان سال توجنوب بود .کارش بیست وچهار ساعته تو شط بود. چه روزچه شب میرفت ومیومد .واینجایی که رفتن شنا کردن اقای سربی نه طوفانی بود نه بادی بود نه بارونی بود اب صاف وزلال بود. توی اهواز یا خرمشهر یا ابادان یا هرشطی وروخونه ای اگه جریان اب سربع بود مثلامن باچشم خودم دیدم یکی ازرفیقامون غرق شد بخاطر جریان اب جسدشو نزدیکی ابادان پیدا کردن .ویک نمونه دیگه من دیدم جسد غرق شد ومصافت پانصدمتری جسد زد بیرون .بعد از دوروز جسد میزنه بیرون اقای سربی .ادما که بچه نیستن اخه.چطور تا الان جسدش پیدانشده .نه طوفانی نه بارانی پس این جسد کجا رفت .واقعیه این جسد بعداز شش روز یا یک هفته بیرون نزنه .مگه میشه بهرکس میگی باور نمی کنه اونهم مالک . چه جالب نفر گفته مالک منو نجات داده وخودش غرق شده .من با چشم خودم دیدم یکی ازبچه های خودمون که دراهواز پل شناچپ شد که خیلی از مردم غرق شدن .یکی از دوستام رفت یازدهمین نفر نجات میده میره برای دوازده همین نفر خودش غرق شده .اره من اینطوری دیدم .نه اینکه یک نفر نجات بده وغرق بشه .اخه کی اینو گفته اقای سربی وقتی مالک به لیبرتی امد وبا بچه ها صحبت   میکرد وسوال میکرد که کجا بودی واینها ،او گفت راستش وبخوای من باید با حسین مدنی کشته میشدم.ولی نمی دونم ان روز چطور منو فرستادن برای یک کاری.نبودم یعنی چی باید با حسین مدنی کشته میشدم .یعنی چی .مالک مثل من نیست اها .من هیچ هیچ اطلاعاتی از این فرقه نمی دونم وخیلی از جنایتهاشده من نمی دونم وخیلی چیزها هم شده من ندیدم فقط اون چیزهایی که دیدم را دارم میگم،مالک ازابتدای این فرقه تا به الان مالک میدونه یعنی اطلاعات بود.بخاطر همین .وقتی   دیدن توی لیبرتی نمی تونن کاری بکنن اونهم جلوی ما در محیط کوچک جرات نداشتن کاری کنن .حالا اینجا که میاد وقبل از این دوماه پیش اعلام جدایی میکنه .دقیق همان روزی که اعلام جدایی میکنه خبرش به من میرسه .گفتن رفیقت عزیزت جنونی اعلام جداییکرده گفتم راست میگید گفتن بله .گفتم کجاست گفتن که الان قرنتینه هستش تا بعد .حالا برخلاف این همه ادم که بیست روزه بیرون اومدن اینو نگه داشتن .اخه مالک منبع اطلاعات بود.بچه که نیست اقای سربی دروغگو دشمن خداست .سوای ازاین من دروغ بگم یکمدت دیگه میزنه بیرون .هیچ دروغی پنهون نمی مونه .وقتی ما اینجا امدیم وخیلی از دروغها رو فهمیدیم خب مالک هم یکی از اینها بود. فهمیدکه این همش دروغه ،فریب وسر ادما شیره میمالین،بچه که نیست مالک .ماکه میگیم مالک اگر در ارتتشهای دیگه بود درجه دار از پانصد متری براش احترام میگذاشت .سرکارهاش سر قهرمانیش سرشجاعتش .حب این میفهمم واعلام جدایی میکنه.اینهم هم بهش میگن یک ماه یا دوماه بایست ما میفرستیم .مثل بقیه که بیست روز ویک ماه موندن بعد رفتن.بخاطر امنیت .تازه اطلاعیه میزنن مجاهد قهرمان خلق. اخه ببین من که اعلام جدایی میکنم من کجا م مجاهد خلقم .کی میتونه بگه تو مجاهدخلقی .اخه بیرون اومد ونیستم دیگه .چطور مالک که اعلام جدایی میکنه میگید مجاهد خلق .وتازه میگن جزمهره های شورشی وکشک وپوشالی که درست میکنن ،یکی ازانها بود.برای خدا وخلق وازادی کوتاه نیامد .حالا تناقض نگاه کن.به هرکس هم بگی اقا کسی که جدا شده مجاهد یا مجاهد نیست .اخه مگه میشه .ببین ما گفتیم وبازهم میگیم اینجا عراق نیست .که هرکاری که میکردید اونجا دفن میشد وکسی چیزی نمی فهمید.اینجا البانیه نمی تونید هرجنایتی رو بپوشونید.این خیلی واضحه بیرون از اب بهاش گلاویزشدن وبعد این سناریورو درست کردن .نفری که باهش بود هم لایه ما والان هم کردنش اف آ یعنی مسول .وچهار نفرهم بهش دادن .قشنگ توی نشست گفت منو نجات داد وخودش غرق شد.تورخدا نگاه کن.ببین اقای سربی من یه نفر هرچه میشنیدم ومیگفتن اینها میکشن وجنایت میکردن پنجاه پنجاه قبول میکردم.حالانگاه کن گفتن به همه تا جسد مالک پیدا بشه کسی بیرون نمی ره بخاطر امنیت.دوهفته هم بیرون نیامد. فقط امروزمن سه نفر اونها رودیدم ازمسولین بودن که در یک مقر با انها بودم اینجوری رعب وحشت ایجاد میکنن که ادما رو نگه دارن بیرون نیان.من میخوام به خواهرش که حسرت به دل دیدنش بود.که اشرف امده بود در اون گرما ومیگفت مالک کجایی عزیزم فقط بیا از صد متری تورو ببینم .وفراموش نمی کنم .من یه نفر حالا که برایم معلوم شد این چه سازمانیه.تمام وجودم شده نفرت وکینه از اونها.تازه فهمیدم هرچه درباره این سازمان گفتن درست گفتن .هرچه شکنجه وکشت وکشتار کردن درست گفتن.رو نبود ودیده نمی شد.ولی اینجا با چشم خودم دیدم .وحاضرم تو دادگاه وایسم وسوال وجواب بشم وبشن وغرق بشه بعد دوروز باید بزنه بیرون اگه اب جریان داشته باشه اره قابل قبوله .چرایک هفته نزده بیرون.بعد چه جالب از بچه هایی که انجا بودن وشنیدم من که انجا نبودم گفتن پلیس اولی گفت این غرق شدن مشکوکه پلیس دومی چه گفت غرق شده .جسد ندیدی چطوراینو میگی اقای رشوه بگیر.اقای سربی خیلی هادارن تو دیونه ای چون اینها انیجا هستن وتو افشا میکنی،گفتم اره دیونه تراز اونجا نبودم که موشک چهار متری من میخورد .بله تاوقتی که زنده هستم وانیجا هستم دست از افشا گری برنمی دارم .مالک اینو برام گذاشت .گفتم خدا مالک یوم الدینه مالکهای دگه رو گذاشت .شکرش که گذا شت حقیقت گفته بشن .اقای سربی خیلها حرف دارن بزنن ولی از همین جنایتها میترسن حرف نمی زنن .مالک که همه میشناسن از بزرگشون تا کوچکمون .تو ی این پانزده سال یک نفر ندیدم که بگه ما لک اینطوری بود یعنی منفی داشت .به غیراز خنده ومهربونی وخوش اخلاقی ازش ندیدن .سوای اون کاره وسمتی که داشت.مالک غرق نشده مالک کشته شده .مالک کسی نیست که توی برکه غرق بشه مالک کسی نیست که یک نفر رو نجات بده وخودش غرق بشه.اخه کسی که شب شط میره وبرمیگرده .اخه باورکنید من شب از شط میترسم نگاه کنم .ببین شب اب جریان داشته باشه میره وبرمیگرده بعد میخوای توی برکه غرق بشه .حالا اقای سربی من مالک شناسوندم وگفتم چی بوده وچکاره بوده .حالا شما دوست دشمن دست اندرکار بگین این غرق شده .خدایا ما به کی بگیم اخه .باورکنید حتی با جداشده هایی که مصاحبه نکردن میخوان سرشون بکنن زیر اب .ودر طی این دوماه که اعلام جدایی کرده بودخیلی با اوصحبت کردن ولی فایده نداشت فهمید که اینها بغیراز دروغ هیچی توشون نیست .باشه اخه تو که میگی ارتش ازادی بخش .کی این تو مانده نصفشون بیرون امدن .همه اونهایی که زیر موشک وتیر وتبر بودن وبخاطر شما جونشون کفت دستشون گذاشتن نصفشون بیرون اومدن .فهمیدن شما کی هستید .باچی میخوای بری ارتش ازادی بخش.بیابرو نگاه کن نصفشون ولچریین باور کن همین بلاهایی که سر اینها اورد جسم سالم براشون نذاشته .الان هم چیز خوبی گیرشون اومده دیگه به بهانه البانی جشن دارن وامنیتی هست وچیزجالبی هم ندارن الان بهترین چیز مالک شراعی که بیرون نیان ورعب وحشت ایجا د میکنن.خیلی حرفها هست باید زده بشه ونمی دونیم به کی بایید بگیم ودردمارو بدونن ببین من نمی خوام از کسی حمایت کنم واین جمهوری اسلامی هرچه میگفت اینها قاتلن تروریستن من قبول وباور نمیکردم.میگفتم نه بابا اینها اینجوری نیستن اینها فرشته هستن بابا اینها تنها کاری میکنن انتقاد میکننن وهیچ کاری با ادم نمی کنن من سربازی رفتم بخاطر یک نخ سیگار سه روز اضافه خدمت خوردم .وهرچه جمهوری اسلامی میگفت من باورنمی کردم درذهنم نمیرفت .ولی امروز همه چی برام روشن شد.من هم تا موقعه ای که زندم .اقای سربی .هموطنان ودوستان ودشمن واضدا من رو به عنوان دشمن یا اضدا فرقه نگاه نکنین .منو بعنوان یکی که ۱۵سال یک جایی زندگی کردم والان دارم زندگی وبدبختی کشیدم وهمه چیزم از دست دارم دارم بازگو میکنم اقای سربی اینها میخوان مارو بترسونن که حرفی نزنیم وحتی چند وقت پیش نفرات جدا شده .فرقه رفته هتل کمیساریا این هتل وقتی نفر جدا میشه برای ۴۵روز میفرستن هتل که هوای البانی وزندگی دستش بیاد،به نفرات گفتن فرقه برای شما هرماه یک پولی میده چون شما نفرا ت ما هستید ،بچه گفتن ما داریم از کمیساریا میگیریم .گفتن نه علاوه بران ماهم میدیم که شما راحت زندگی کنیدولی صحبتی حرفی نزنید .یعنی ساکت ومصاحبه وافشا نکنید. اینها میخوان ما بترسیم وحرفی نزنیم ولی دیگه ما کوتاه نمیایم.

مالک بیت مشعل ۲۰۱۸/۰۷/۱۰

توطئه ای دیگر فرقه رجوی بر علیه جامعه جدا شده در البانی

پیام رستمی (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

همانطوری که در جریان هستید ما جدا شدگان تحت فشار و ازار و اذیت و توطئه های روزمره این فرقه جهنمی رجوی قرار داریم ، پس از زد وبند با کمیساریا که دقیقا خط فرقه را پیش می برد و راجع به وضعیت ما جداشدگان همسو با خط فرقه حرکت می کند ، سران فرقه اطمینان کامل از قطع حقوق بخور و نمیر ماهانه ما جدا شدگان که با تلاش و فعالیت مستمر یکساله خودمان بدست امده ، رسیده اند البته پشت پرده سران فرقه در ای موضوع دست داشته اند ، وقتی این عقب نشینی مفتضحانه کمیساریا را دیدند برای توطئه های بعدی دست این فرقه جهنمی برای تحت فشار قرار دادن جامعه جداشدگان در البانی برای وابسته کردن و اینکه با ما باش یا هرگز نمی توانی در البانی راحت زندگی کنی ، هر چه بیشتر باز گذشته می شود وقتی دید که نفرات از طرف کمیساریا تحت فشارهستند برای تفرقه اندازی بین جامعه جداشدگان و از بین بردن اتحاد انها ، نسبت به کسانی که ماهیت تروریستی و فرقه ای و خیانتهای سران این فرقه را افشاء می کنند قبل از هر چه با یک جنگ تبلیغاتی گسترده و زدن برچسب خائن و مزدور وزرات اطلاعات، البته بر هیچ کسی مزدوری سران فرقه برای دشمنان ملت ایران پوشیده نیست از همکاری با صدام تا نوچه امریکا و اسرائیل و …. بعد همه نفرات را مجبور می کنند

یعنی در واقع تحت فشار قرار می دهند که اگر بر علیه شخصی که علیه جنایتهای سران فرقه افشاگری کرده موضع گیری نکنند ، مخصوصا الان که کمیساریا با همدستی سران فرقه تصمیم به قطع حقوق ماهانه نفرات گرفته ، می خواهند از طریق تطمیع و اگر نشد تهدید و ازار و اذیت نفرات را به جان فعالین علیه خودشون وادار کنند

جدیدا بیانیه ها و تهدیداتی برای نفرات فرستاده و انها را وادار به موضع گیری علیه افراد جدا شده کرده ظاهرا این یک متن ساده است ولی ما که به زبان تهدیدات این فرقه اشنایی داریم کاملا معنی انرا می فهمیم یعنی هر کس موضع گیری نکند مزدور وزارت اطلاعات است از این طریق می خواهد نفرات را به جون هم بندازد و انها را مشغول خودشون کنند تا کسی دیگر جرات افشاگری نداشته باشد .خلاصه متن سران فرقه بشرح زیر است

همانطور که از ابتدا هم مشخص بود حسن حیرانی ارتباطات مشکوک داشت و حرفها و اقداماتش دررابطه با سایرین اعم از ارسال عکس و اراجیف علیه سازمان در سایت های وزارت (البته بدون نام خودش)‌ منعکس می شد ، اینک وی پرده ها را کاملا بالا زده و وصل بودنش به اطلاعات آخوندی را با صراحت تمام اعلام کرده است. کاملا طبیعی است که هر کس که با رژیم جنایتکار آخوندی مرز دارد در این رابطه موضع خودش را اعلام کند. بخصوص آنهایی که در ملأ این فرد خود فروخته بوده اند راه هرگونه سوء استفاده های بعدی را با اعلام مواضعشان بررژیم خواهند بست

زهی خیال باطل هر کاری که بکنی ما اتحادمون را هر روز بیشتر از پیش خواهیم کرد و دست از افشاگری علیه سران جنایتکار فرقه بر نخواهیم داشت .

نجات یافته از فرقه پیام رستمی ۲۰۱۸ /۰۷ /۱۱

(پایان)

***

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_PayedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32674

جسد بیجان مالک شراعی و امداد غیبی فرقه (+ چهار مطلب دیگر از نجات یافتگان فرقه مریم رجوی در آلبانی)ا 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمنوچهر عبدی، مالک بیت مشعل، کیومرث بارفروش، … فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئیه ۲۰۱۸:… سران فرقه رجوی بعد ازاینکه دیدند درصحنه سیاسی اوضاع خیلی بیریخت شده است وکسی به یاوه گویی های آنها وقعی نمی نهد بفکر چاره افتاده اند تااین فضاحت را به نوعی چاره بیندیشند و لذا ماموران دو صفرهفت سازمان بعد ازنشستهای متعدد تصمیم گرفتند که با کشاندن پای غواصان … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajavi“Heroi” iranian i Manzës telash shtesë për sigurinë në Shqipëri

جسد بیجان مالک شراعی و امداد غیبی فرقه

کیومرث بارفروش (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

بله طبق خبرهایی که به دست ما رسیده امدادهای غیبی توسط غواصان نیروی دریایی آلبانی به یاری فرقه شتافته ودعاهای رودی جولیانی وهیات آمریکایی در ویلپنت اجابت شد وجسد مالک شراعی عزیز در کف اب پیدا شد . سران فرقه رجوی بعد ازاینکه دیدند درصحنه سیاسی اوضاع خیلی بیریخت شده است وکسی به یاوه گویی های آنها وقعی نمی نهد بفکر چاره افتاده اند تااین فضاحت را به نوعی چاره بیندیشند و لذا ماموران دو صفرهفت سازمان بعد ازنشستهای متعدد تصمیم گرفتند که با کشاندن پای غواصان زبده نیروی دریایی کشور آلبانی را به ان برکه اب بکشانند .سه شبانه روز قبلا جستجو کرده بودند و گفته بودند اینجاجسدی وجودندارد وما هم گفته بودیم که در مقر فرقه دنبال جسد بگردند. اما دوستان باید از مقامات ذیصلاح وبیطرف در آلبانی به همراه دیدبان حقوق بشر ونمایندگان کمیساریا ی عالی پناهندگان خواست که جسد را کالبد شکافی کنند تا صحت ادعای فرقه رجوی تایید شود . این کمترین خواسته خانواده مالک شراعی ونجات یافتگان ازجهنم فرقه رجوی است چون با این کاری که فرقه سر نفرات خود میکند جان تمام نجات یافتگان هم در خطر است وما نجات یافتگان برای حفظ جان خود این را از مجامع بین المللی در خواست داریم وهمینطور از وزارت خارجه دولت ایران هم میخواهیم که این موضوع راپیگیری کند واز دولت آلبانی بخواهد که از این موضوع به سادگی نگذرد وهمینطور میخواهیم که جسد مالک به ایران برگشته و به خانواده شراعی تحویل داده شود این حق مسلم خانواده مالک است که جسد فرزند خود را تحویل بگیرد قطعا که سران فرقه شهید سازی خواهند کرد وممانعت به عمل خواهند آورد ولی نباید به این خواست فرقه تسلیم شد وهرگونه همکاری مقامات آلبانی را بر ملا کرده وافشاگری خواهیم کرد قابل توجه اعضای فعلی در سازمان تا جسد شما هم پیدا نشده جان به در ببرید وتسلیم شانتازهای سران فرقه نشوید .ومنتظر معجزه نباشید تا خود نخواهید کسی آزادی را در سینی طلایی برایتان به ارمغان نخواهد آورد پس قیام کنید وبر جهل رجوی وجنایتهای او وبرجهلش واختناقش بشویید چون بدون شک این کاری که بر مالک ومالک ها کردند در انتظار شما هم هست امید به روزی که شما با همکاری نجات یافتگان در آلبانی این فرقه وسرانش را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستید درود بر همه شما

کیومرث بار فروش ۲۰۱۸/۰۷/۰۶

درد دل مالک

مالک بیت مشعل، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

مالک بیت مشعلبا عرض سلام خدمت هموطنان عزیزم وضمن عرض تسلیت به خانواده محترم و داغدار مالک شراعی من مالک بیت مشعل هستم که سالیان با مالک شراعی رفیق ومثل دو برادر بودیم ولی آلان نمی خواهم که تمام جنایت فرقه رجوی را باز کنم ولی میخوام تما م موضوع رابگویم ولی میخواهم یک نوکی زده باشم تا در آینده بتونم بیشتر وبیشتر این قتل جنایت کارانه را افشا کنم .راستش را بخواهید من با مالک شراعی خیلی رفیق بودیم ومثل برادربودیم وخیلی من را دوست داشت ومن احترام خاصی به او داشتم .همه مالک شراعی را میشناسن ازکوچیک تا بزرگ وحتی میدونن چه قهرمانی بود .وبا اودر برنامه های هنری زیاد شرکت کردم واو مسول تیم بود .دراصل مالک شراعی بخاطر شجاعت وقهرمانی که داشت هرکجا میرفت مسول میشد چون همه مالک را دوست داشتن وهر حرفی میزد بچه ها گوش میدادن درحالیکه به حرف مسول آنقدر که باید گوش نمی دادیم من یکی از انها بودم وهمیشه میگفتم هرچه مالک شراعی گفت .همونه وهیچکس نمی تونست حرفی روی حرف او بزند .من اینها میگم که کمی دلم خالی بشه چون از ان روز تا به الان یک ساعت راحتی نداشتم وندارم تا انتقامش را نگیرم والبته میگیریم .ما همه جدا شده ها تصمیم گرفتیم که از خون مالک که الا ن باچشم خودمون دیدیم ونمی تونیم ساکت باشیم دفاع کنیم همه ما جداشده ها تصمیم به کارهایی گرفتیم که انشاالله دست به کار خواهیم شد وانتقام او وقربانیان دیگررا میگیریم این یک قسم است نه حرف من فقط خواستم مختصری از حرفهای دردل مانده وفقط اشک وبغض در گلویم جمع میشه وهی سرازیر میشه وازخود بیخود میشم ولی این را نوشتم که بگویم من کاری را که باید بکنم را انجام میدهم وحالا دیگرنباید مقابل این فرقه ی کثیف جایت کارنباید سکوت کرد هرکس مالک شراعی را میشناسه مسئولیت دارد که از مالک و مالک های دیگر دفاع کند ونگذرایم مالک های دیگری را فرقه به سادگی حذف کنند . من ساکت نمی شینم واین چند خط راجهت اینکه همه بدونن که مالک شراعی به قتل رسیده واین اظهر من الشمسه وهمه از کوچیک تا بزرگ میدونن این یک جنایت علیه جدا شده ها هستش ومیخواهند وحشت برای ما وانهاییکه داخل زندان فرقه هستن ایجاد کنن ولی کورخوندن .من وما هیچ کس ساکت نمی شینم واز کمیساریا ودولت البانی وامریکا میخواهیم که ما نفرات مورد نگرانی داریم این طوری از بین میریم وشما دارید به این جنایت کاران نگاه میکنید که نسل ما که شاهد تمام جنایتهای انها را بودیم .همینطور دست روی دست بذاریم نه بخدا همه را افشا میکنم فعلا به این دوخط اکتفا میکنم تا دوشنبه مصاحبه میکنم وتمام جنایت را افشا میکنم وخواهم کرد با عرض معذرت که کوتاه ومختصروکلی نوشتم ولی درمصاحبه میخوام مالک شراعی را به شما بشناسونم وشما بگید که چی بوده من نمی گویم الان تا به موقعش انشالله همه چیز را میگم وتمام البانی را روی سر انها خراب میکنیم با کما ل تشکر وبه یاری جدا شده حق مالک هارا از گلوی مریم قجر در میاوریم مالک .آیا واقعا جلوی چشم ما اونو میکشن وما ساکت بشینم.این چند خط رانوشتم ولی باورکنید با چشمهایی پراز اشک ودل داغ دیده نوشتم ودیگر نمی تونم بنویسم تا شما عزیزان را درمصاحبه ببینم وبا زبان وفاکتهای مشخص اثبات میکنم به امید سرنگونی واز بین رفتن این جرثومه کثیف رجوی

مالک بیت مشعل ۲۰۱۸/ ۰۷ /۰۲

خانواده محترم مرحوم مالک شراعی

منوچهر عبدی، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

منوچهر عبدی تیرانا آلبانیضمن عرض تسلیت به خانواده و خواهر مرحوم مالک شراعی من منوچهر عبدی یکی از اعضای جدا شده از فرقه جنایتکار و آدم کش رجوی در آلبانی هستم نامه دادخواهی و در خواست رسیدگی شما به پرونده قتل برادرتان از مقامات دولت آلبانی را خواندم درسته که این فرقه جنایتکار ید طولایی در سربه نیست کردن و شکنجه و کشتن اعضای ناراضی و افرادی که خواهان جدایی هستند داره و با لابی هایی که در دولت و پلیس آلبانی داره و با پول و دلارهایی که خرج می کنه به طور موقت پرونده را مسکوت نگهداره ولی باید به شما خاطر نشان کنم که آلبانی عراق نیست و هر غلطی مریم قجر اینجا نمی تواند بکند هدف فرقه از این جنایت بر کسی پوشیده نیست ولی همانطور که آقای بیت مشعل در مصاحبه با تلویزیون مردم تی وی گفتن ما دوستان مالک شراعی که از فرقه جدا شدیم و هم اکنون در آلبانی زندگی می کنیم نمی گذاریم خون مالک پایمال شود هر چند ما جدا شده ها هم مورد تهدید و حذف فیزیکی فرقه هستیم ولی بنده و چند تن از دوستانم به خدای لاشریک ترسی از این فرقه و مرگ نداریم در آلبانی ما هر کاری بتوانیم برای افشای این جنایت توسط فرقه رجوی می کنیم برای آزادی بقیه اسیران فرقه که خواهان جدایی هستند هرکمکی را می کنیم که به آغوش خانواده هایشان باز گردنند از همه مجامع بین المللی و حقوق بشری کمک می گیریم تا راه خانواده اسیران را به کشور آلبانی باز کنیم از وکلای آلبانیایی کمک می گیریم این فرقه نزد افکار عمومی مردم آلبانی بسیار منفور هستند از رسانه ها و تلویزیونهای غیر دولتی و مستقل آلبانی کمک میگیریم تا این جنایت فرقه افشا شود شما هم از ایران پیگیری کنید ما جدا شده ها در آلبانی هم انتقام خون مالک و مالکهای دیگر را از فرقه تبهکار رجوی که در پایان عمر ننگین خود بسر میبرند خواهیم گرفت.

منوچهر عبدی  ۲۰۱۸ / ۰۷ / ۰۵

شو مسخره ویلپنت

خدام گل محمدی (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

سلام عرض میکنم خدمت تمام عزیزان آزاده در دنیا امیدوارم که همیشه سرحال وشاداب باشید من یکی ازجدا شده های این فرقه وهابی رجوی هستم میخواستم سر شو های مسخره ای که مریم قجر عضدانلو برگزار میکند وبا پولهای کلان که از کشورهای منطقه میگیرد وبا آوردن نفرات خارجی وپرکردن سالن با نفرات فقیر کشورهای اطراف ازقبیل اسلواکی بلغار وپناهنده های خارجی هویت به این شوهای مسخره خود بدهد درصورتی که نفرات خودش در آلبانی زیر فشارها هستند وباگفتن اینکه پولی نداریم آدمها را در منگنه قرار میدهند درصورتی که همین شوهای مسخره مریم قجر میلیونها دلار خرج دارد حال میرویم سر این شوها مریم قجر عضدانلو هر ساله در شوهای تکراری ومسخره ای که در حراج ویلپنت برگزار میکند وعده های سر خرمنی به شرکت کننده گان وشنوندگان وبینندگان میدهد که نه تنها هیچ کس به این یاوه گویی ها مریم رجوی اعتقاد ندارد بلکه خودش هم میداند سر تا پای حرفهایش فقط برای مصرف خارجی ها هست حتی در داخل تشکیلات خودش هم ذره ای اعتقاد به حرفهای این قدرت طلب وجود نداردوبرای تمام اعضا این اثبات شده که همه لاف است تمام حرفهای مسعود ومریم را در تمام این سالها جمع بز نیم در یک کلمه خلاصه میشود ،آزادی واژه ای است که خود این دونفر هیچ اعتقادی به آنها ندارد. به عنوان نمونه از سخنرانی خود مریم قجر استفاده می کنم .ببینید شخصی به یک طرز تفکری اعتقاد دارد آیا نباید برای اطرافیانش ساری وجاری کند .بله جواب قطعا مثبت است خوب میرسیم به تناقض بزرگ در تمام حرفهای مریم قجر در شو ویلپنت وسایر شوهای فرقه رجوی برپا کرده و میکند ، اگر آزادی خوب است عالی است چرا برای افراد شما که من هم زمانی جزو آن بودم خوب نیست آنها از آزادی چه میفهمند .واقعا آیا به این جمله بسیار ساده فکر کرده اید پس خانم قجر اگر آزادی خوب است اگر آزادی عالی ومقدس است واگر ازادی چیزی است که برای آن سالهای متمادی مبارزه میکنید چرا قبل از همه وپیش از همه به آن وفادار نیستید ودر مناسبات روزانه خودتان سالی وجاری نمیکنید . خوب من علتش را میگویم چون اصلا به آن باور ندارید حتی سر سوزن به آزادی ودمکراسی خواهی اعتقاد ندارید چون طرز تفکر شما فرقه گونه وبیمار گونه است تمام حرفهای شما وفرقه حالت سمبلیک داشته ودارد وگرنه این چه آزادی است که یک نفر داوطلبانه وارد سازمان میشود وزمانیکه خواست جدا شود با تهدید وارعاب مواجعه میشود همان گونه که الان خیلی از نفرات از ترس وکشته شدن جرات جدای را ندارنند که خودتان هم میدانید این چه آزادیخواهی است که فرد در درون سازمان حتی نمیتواند با خانواده اش در تماس باشد ویا اینترنت که الان هر کسی در دنیا از آن استفاده میکند در تشکیلات شما سم است الا تعداد نفراتی که شما به آنها اطمینان دارید واز نفرات بالای فرقه هستند اگر سم است برای آنها هم سم است نه برای افراد دیگرتان ووقتی میگویم آزادی فقط  جهت تبلیغات دروغین سازمان است باور کنید که میدانم که چه میگویم سالهای متمادی در این فرقه بوده ام وبزرک شده ام قطعا که خیلی از خواننده گان هم به این نتیجه رسیده اند که این سخنان بظاهر قشنگ وجداب مریم خانم قجر فقط لاف است وبس، متاسفانه برای لاف خدا خمس وذکات در نظر نگرفته وگرنه مریم خانم باید جواب سختی به خدا میداد درود به همه شما آزادی خواهان که این مقاله من را خواندید وامیدوارم که در جهت افشاگریهای این فرقه قدم بردارند.

خدام گل محمدی ۲۰۱۸ / ۰۷ / ۰۶

جامعه بی طبقه

سینا سالاری (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

سازمان از بدو تاسیس خود وبعد از انقلاب بویژه ،مدام از جامعه بی طبقه صحبت می کرد ،اما روزگار اینجوری که نمی ماند همه را دربوته ازمایش قرار می دهد تا درون خود رابیرون بریزد وراستگو و دروغگو را برهمگان نمایان سازد ،سازمان وقتی که پایش را به عراق گذاشت چهره واقعی خود را اشکار ساخت از جاسوسی برای دولت عراق تا گرا دادن از تجمع نیروهای ایرانی ووو.

سازمان به گفته خودش ودر عمل هم همنطوربود دولت عراق در امورداخلی ان دخالتی نمی کرد مسعود هم هرچی می خواست و می توانست در اشرف بر سراعضا انجام می داد از زندان سازی تا مانورنظامی تا تیم به داخل فرستادندوتا نشستهای طولانی ایدئولوژیک که افراد ماه ها بایستی به این نشستها می رفتند بعد هرنشست هم اعضا بایستی از روسیاهی خود در برابر رهبرعقیدتی خود می نوشتند.

باری مسعود برای پیشبرد اهداف فریبکارانه خود ده نوع و شاید بیشتر برای اعضا لایه های مختلف درست کرده بود و نفرات را برااساس دوری و نزدیکی به سازمان لایه بندی می کردتابدین وسیله حساسیت افرادبرانگیزاند تا نفرات بیشتر برای رسیدن به لایه بالاتر بیشتر مایه گذاری کند بیشترگزارش از خودش وازپیرامون خود بنویسد .این لایه بندی هم در مردان بود وهم در بین زنان ، این داستان در همینجا باقی نماند نه تنها کار این لایه ها فرق می کرد حتا امکانات مادی این لایه ها کاملا متفاوت ،وبیشتر ازامکانات انگار در این سازمان یک عده از ژن خوب می باشندونباید کارهایی مثل جاروزدن وکلنگ زدن وظرف شستن را برای این لایه بالا حرام بود وتامی توانست مسعود از خاکی بودن و کارسیاه می گفت اما درعمل خودش با درست کردن این لایه و حاشیه امن درست کردن برای عده ای عملا انها را تبدیل کرده بود به ادمهای مفتخور که با گزارش نوشتن از این ان خود را درداخل این لایه می خواستند نگه دارند البته به قیمت خودفروشی وادم فروشی .

باید از رجوی پرسید که تو که می خواستی جامعه بی طبقه درست کنی چرا این همه طبقه درست کردید؟چرا همان افراد طبقه ات نبایستی کار سیاهی انجام بدهند .و اعضا پایین سازمان بایستی انجام می دادند چرا این قدر مابین لایه های تشکیلاتی اختلاف طبقات وجود داشت حتی در پوشاک و خوراک ….؟؟؟

سینا سالاری ۲۰۱۸ / ۰۷ /

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32654

توطئه دیگر فرقه بر علیه نفرات جدا شده در آلبانی (+ دو مطلب در مورد شوی مریم رجوی در ویلپنت فرانسه)ا

Tirana_today_Mafia_shqiptare_ndihmon_muxhehedinëtفریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۸:… متاسفانه بعد از چند ماه حقوق بخور نمیری که دادند همه نفرات را کمیساریای سازمان ملل صدا کرده که ما میخواهیم حقوق شما را قطع کنیم وباید فکری به حال خودتان بکنید … ولی این را میدانیم که پشت این قضیه فرقه قرار داردکه باز نفرات را با مقدار کمی پول جذب کرده…. نفرات را باز علیه هم بیندازد وبا دوبه هم زنی نفرات را به مرز دیوانگی …

Tirana_today_Mafia_shqiptare_ndihmon_muxhehedinëtSCANDAL! Albanian Mafia Helps Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) Recruit Our Youth, Fears The EU

هشدار توطئه دیگر فرقه بر علیه نفرات جدا شده در البانی

سعید کیانی، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

وضعیت نفرات جدا شده در آلبانی

میخواستم یک چند خطی از وضعیت نفرات جدا شده در البانی برای خوانندگان عزیز بنویسم ومشکلات آنها را کمی برای شما بازگو کنم . خودتان شاید از وضعیت این نفرات آگاه باشید نفراتی که فرقه وهابی رجوی آنها را به آلبانی آورد وهمه را بدون امکانات در کوچه خیابانهای آلبانی رها کرد ودر جواب به نفرات جدا شده گفته که اگر با مانباشید باید در آلبانی بمیرید بله درست میگوید در دستگاه فرقه این کلمه همیشه زبان زد بود ه . اینکه هر که با ما است بهشتی وکسی که با مانیست جهنمی وباید در این دنیا هم زجر بکشد ایدئولوژی مریم ومسعود برگرفته شده از ماهیت این سازمان است این مقدمه ای بود که میخواستم اول برای عزیزان خواننده شرح بدهم و بگویم که خودم ونفرات دیگر در چه رنج وعذابی هستیم واینکه بگویم که ما تعداد زیادی از نفرات ماه ها ویا تفریبا یکسال جنگ کردن وطومارها نوشته وامضا کردیم که پول مارا کمیساریا بدهد که درست هم همین است چون تمام نفرات پناهنده سیاسی حق دریافت حقوق ومزایا را طبق قوانین ژنو دارند وما هم این کار را کردیم وبه حق خود رسیدیم ولی متاسفانه بعد از چند ماه حقوق بخور نمیری که دادند همه نفرات را کمیساریای سازمان ملل صدا کرده که ما میخواهیم حقوق شما را قطع کنیم وباید فکری به حال خودتان بکنید بله نمیدانیم چه بگویم فقط این را بگویم که اگر این حقوق نفرات قطع شود دوباره نفرات دیگر چیزی برای زندگی کردن ساده هم که داشتند دیگر ندارند ولی این را میدانیم که پشت این قضیه فرقه قرار داردکه باز نفرات را با مقدار کمی پول جذب کرده ودوباره آزادی را از آنها بگیرد ونفرات را باز علیه هم بیندازد وبا دوبه هم زنی نفرات را به مرز دیوانگی رسانده ونفرات را مجبور کند از این کشور فرارکنند (مانند بعضی از دوستان که به اجبار کشور البانی را ترک کردند )تا دیگر نفری در این کشور نباشد تا نفرات خودش که برای بیرون آمدن به شهر میایند با ماها مواجهه نشود ولی کور خوانده ما عزم جزم کرده ایم واز این کشور هم نمیرویم وتمام افشاگریها را علیه این فرقه وهابی چند برابر میکنیم این را میگویم حتی از گرسنگی هم بمیریم دیگر سمت فرقه نرفته چون برای ما مفهوم آزادی وآزاد بودن از هر چیزی مهمتر است ودیگر خسته شده ایم از دوبه هم زنی و زیرآب زدن دوستان خود حرفم را به این کلمه تمام میکنم که لعنت خدا بر این مریم ومسعود که سالهای عمر ما را گرفت وما را در آلبانی رها کرد بله این فرقه بعد میخواهد به مردم خود آزادی ورهایی را ارمغان بیاورد شما برای همه مردم رسوا شده هستید ومردم از ماهیت شما اطلاع پیدا کرده اند

سیعد کیانی ۲۰۱۸ / ۰۷ / ۰۵

شوی تهوع آور  ویلپنت  

سنا سالاری (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

هر سال همین موقع ها سازمان مجاهدین یک شو تکراری برگزارمی کند ومدعی میشود که صدهزار نفر بلکه بیشتردر این گردهمایی شرکت می کند وهمگی آن ایرانی هستند وبا این دروغ های شاخدار می خواهد بگوید که گویا درایران پایگاه مردمی دارد.انچه که به ما گزارش می شود و هموطنان ما ن گزارش می کنند. در مورد امار جمعیت این گردهمایی کاملا دروغ هست و هیچ وقت منابع مستقل و حتا پلیس فرانسه که امنیت این گردهمایی را تامین می کند هیچ وقت این امارراتایید نکرده است دوم اینکه مگر سازمان نمی گویید صدهزار نفر شرکت کننده دارد پس چرا اجازه نمی دهد خبرنگاران مستقل در این گردهمایی شرکت کنند تا بتوانند گزارش تهیه کنند وچرا سازمان اجازه نمی دهد که تلویزیون های فارسی زبان بتوانند ازاین گردهمایی گزارش تهیه کنند ؟؟چطور سازمان درسیمایش از این گردهمایی نقل قول ازاین خبرگزاریها خبر پخش می کند اما خود خبرنگارها نمی توانند حضور داشته باشند وبه طورمستقل تهیه کند اما خبرهایش که خود سازمان به انها می دهد تا پخش کند برای سازمان معتبر است واقعیت این هست که تمام امارارقامی که سازمان می دهدتماما دروغ هست وبرای اینکه برای مردم اشکار نشود چنین ممانعت از حضورخبرنگاران مستقل می شود فراموش نکنیم که درعراق ما که می رفتیم وسالن امجدیه برای امدن عراقیان را اماده می کردیم وصندلی ها را می بردیم وتعداد انرا می دانستیم اما سازمان در سیمایش ارقام را بطورنجومی بالا می بردکه همه ما که دست انداز این کار بودیم و متعجب می کردیم که چرا؟سازمان یادش رفته بود اینقدر امارعراقیان کم بود که ماها را مجبورمی کردند که بالباس شهربه میان عراقیان برویم تا جمعیت زیادتر نشان داده شود.سازمان هرگز نمی تواند مردم ایران را باردیگرفریب دهد وبااینکار برای خود یک اپوزوسیون بسازد.مردم ایران خیلی اگاه ترازگذشته هست و همیشه خودش مسیرش را وشعارهای خودرا انتخاب می کند.

سنا سالاری ۲۰۱۸ / ۰۷ /۰۵

عقل سلیم و شو ویلپنت

سعید داوودی (مستعار)، تیرانا، آلبانی
لینک به منبع

در مقاله امروز میخواستم به موضوع گردهایی مریم قجر در پاریس بپردازم

من کاری به اعداد و ارقامی که در این گردهمایی شرکت کردند ندارم به این دلیل که سازمان میتواند هزار و یک دروغ سر هم کند و از آن طرف هم شاید راست بگوید که ۱۰۰۰۰۰ نفر در آن شرکت کرده اند و این را هم نمیشود انکار کرد به این دلیل که در داخل آن گردهمایی نبودیم .

اما عقل سلیم میتواند به یک موضوع پی ببرد و آن هم اینکه سازمان چند میلیون دلار خرج کرد تا این گردهایی برگزار شود و طبعا که خیلی از نفرات را خرید و وارد کرد . چه کسی است که به او بگویند خرج سفر پاریس و اقامت در آنجا و غذا و … مجانی و فقط باید چند ساعت در یک سالن بنشینی و نیاید ؟

منم که الان مخالف تمامی سیاستها و عقاید سازمان شده ام بفهمم همه چیز مجانی است شرکت میکنم تا به هر حال هم سفری رفته باشیم و هم طنز سیاسی دیده باشیم چون کارهای سازمان بیشتر یک طنز تلخ سیاسی را میماند .

و اما میروم سر اصل مطلب .

وقتی که سازمان اعلام میکند که ما ۱۰۰۰۰۰ نفر را وارد این گردهمایی کردیم و این نشان از قدرت ماست اول بایستی قدرت خودش را در یک جای دیگر نشان بدهد و آن هم تشیکلات سازمان است . اگر این تشکیلات گسست ناپذیر باشد و خیلی قوی تر از قبل باشد من حرف سازمان را قبول میکنم و میگویم که ۱۰۰۰۰۰ نفر را وارد کردند و قدرت سیاسی و اجتماعی بسیار زیادی دارند .

اما بدا به حال واقعیت .

سازمان مجاهدین همچنان که خودش به خوبی میداند در حال یک فروپاشی عظیم درون تشیکلاتی است به این منظور که نفرات داخل تشیکلات به دلیل سخت گیریهای سازمان و دروغهایش و از همه بدتر زندان سازی در آلبانی خسته شده اند و دیگر توان ماندن در تشکیلات را ندارند .

واقعیت این است که ۲۱ بهمن خیلی از نفرات از تشکیلات خارج خواهند شد چون میدانند که تمامی وعده های مسعود دروغ و دغل و فریب است و دیگر نبایستی عمر را تباه کرد . من این حرف را بر اساس حدثیات خودم مطرح نمیکنم و دقیقا حرفی است که از داخل تشکیلات بیرون آمده است .

به همین دلیل است که سازمان شروع کرده به مدون کردن بحثهایی که ما مجاهد آرمان گرا هستیم . همه ۷ میلیارد نفر جمعیت جهان تصمیم گرفته اند که یک طور زندگی کنند و مشی زندگی ما مجاهدین این است و میخواهیم مجاهد بمانیم و مجاهد بمیریم و از این خزعبلات .

سازمان به خوبی میداند که اگر این تشکیلات را از دست بدهد دیگر جایی هم در بازیهایی سیاسی که برای آن دندان تیز کرده ندارد و کلا دار و ندارش از دست خواهد رفت .

پس لطفا نه سر خودتان کلاه بگذارید و نه سر نفرات داخل تشکیلات . جای این خرجهای هنگفت یک عذرخواهی بزرگی را که به مردم ایران بدهکارید را پیشه بگیرید و کلا محو و نابود شوید . شاید بعد از آن تمام بلاهایی که سر ما و مردم آوردید بخشوده شود .

سعید داوودی ۲۰۱۸ / ۰۷ / ۰۵

(پایان)

*** 

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

Me Presidentin Macron, Franca mund të luajë një rol të rëndësishëm në marrëdhëniet perëndimore me Iranin
Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32594

حاشیه‌های نشست سازمان مجاهدین خلق 

Maryam_Rajavi_Villepinte_MEK_20183ایران اینترنشنال، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  زنی میانسال که فریاد می‌زد «می‌خواهم مریم [رجوی] را ببینم تا ۴۰ سال زندگی سوخته‌ام را ازش پس بگیریم». زنی که بر سر ماموران جوانی که اجازه ورود او به سالن را نمی‌دادند داد می‌زد «وقتی من اشرف زندگی‌ام را تباه کردم شما کدام […] بودید؟» زنی که حاضر نشد جلوی دوربین بیاستد چرا که می‌گفت اینقدر حالم از دیدن این صحنه‌ها بد است که … 

(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services)

لینک به منبع

حاشیه‌های نشست سازمان مجاهدین خلق

نشست سالانه «سازمان مجاهدین خلق» (شورای ملی مقاومت ایران)، همچون سال‌های گذشته در پاریس برگزار شد. در این نشست، مهمانان خارجی و تعداد انگشت‌شماری ایرانی حضور داشتند.

امسال نیز تعداد سخنرانان فارسی‌زبانی که غیر از اعضای سازمان مجاهدین در این نشست صحبت کردند، از انگشتان یک دست، تجاوز نمی‌کرد، اما جدا از موضوع مهمانان و سخنرانان، باید به حاضران در سالن هم توجه داشت.

به‌عنوان یک شاهد مستقیم برگزاری این نشست، به چشم دیدم که سالن شماره ۵ «نمایشگاه پاریس»، پر از جمعیت شده بود. جمعیت کاملا واقعی بود و مانند بسیاری موارد دیگر، عکس‌ها دست‌کاری‌شده و فوتوشاپی نبود، اما پرشدن این سالن، خود یک ماجراست.

سالن از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده بود. در سمت چپ سالن مهمانان، سخنرانان و هیأت‌های دعوت‌شده از کشورهای مختلف جای گرفته بودند؛ مهمان‌هایی که اکثریت آن‌ها وقتی روی سن می‌رفتند، تاکید داشتند که به نمایندگی از کشور خود آمده‌اند اما چند سخنرانی در این میان، بیشتر به چشم آمد. جدا از اهمیت سخنرانی رودی جولیانی، مشاور حقوقی رییس جمهوری آمریکا و دیگر شخصیت‌های آمریکایی و اروپایی، صحبت‌های تعدادی از سخنرانان عرب نیز با استقبال ویژه‌ای روبرو شد.

وقتی نذیر حکیم، دبیرکل ائتلاف ملی سوریه گفت: «مردم سوریه از قیام مردم ایران شادمان شدند»، می‌شد در انتهای سالن، پرچم‌های سوریه را دید که نشان سبز آن مشخص می‌کرد در اینجا، مخالفان بشار اسد شادمان شده‌اند؛ یا وقتی نجات الاسطل، نماینده پارلمان سرزمین‌های فلسطینی به عربی گفت: «از طرف فلسطین زخم‌خورده به شما سلام می‌کنم و در کنار مقاومت هستیم»، صداهای شادی و حمایت، بیشتر از انتهای سالنی می‌آمد که نشان می‌داد مهمانان بخش دوم سالن، بیشتر به این زبان آشنایند تا فارسی یا حتی انگلیسی.

مریم رجوی مجاهدین خلق ویلپنت فرانسه وطن فروشی مزدوری

اما این بخش دوم سالن چیست؟

فاصله سن و این بخش را اعضای سازمان و مهمانان دعوت‌شده پر می‌کردند. پشت‌سر آن‌ها، گروهی از نمایندگان رسانه‌ها حضور داشتند که با میله از دیگران جدا شده‌ بودند. گروهی از خبرنگاران بیشتر با دوربین، در سمت راست سالن حضور داشتند پشت این ردیف، باز هم گروهی دیگر نشسته، که در میان آن‌‌ها می‌شود از هر ملتی آنجا دست‌کم یکی پیدا کرد. از جوانانی که سوئدی حرف می‌زدند، تا دختران موبلوندی که خسته از راه ورشو-پاریس به سالن آمده بودند.

پیش از ورود به سالن، تعداد زیاد اتوبوس‌هایی که از اکثر پایتخت‌های اروپا و حتی شهرهای شمالی سوئد و جنوب اسپانیا راهی آنجا شده بودند، به چشم می‌خورد. اتوبوس‌هایی که در کنار پنجره‌های آن، گاه عکسی از مریم رجوی دیده می‌شد. در مقابل برخی از آنها پلاکاردی با عنوان «هیات اعزامی برای نشست ایران آزاد» به چشم می‌خورد.

مریم رجوی مجاهدین خلق ویلپنت فرانسه وطن فروشی مزدوری

یکی از آنها نه حتی فارسی بلد نبود حتی نمی‌دانست دقیقا ایران کجاست، تنها نامی از خاورمیانه شنیده بود و جنگ و جنگ و جنگ. اما این‌ها چرا برای این نشست آمده بودند؟

روز دوشنبه (یازدهم تیر) در روزنامه گاردین چاپ لندن هم به این موضوع اشاره شد؛ بیشتر آنها توریست‌های جوان یا خانواده‌های کم درآمد مهاجری هستند که با وعده سفر دو روزه تفریحی به پاریس آن‌هم به قیمت ۲۵ یورو (حالا کمی بالا کمی پایین‌تر) و البته به شرط حضور یک روزه در نشستی برای حمایت از «حقوق بشر در ایران» راهی پاریس شده بودند.

همین می‌شود که حاشیه نشست گاهی تصاویر جالبی را رقم می‌زند. خانواده‌ای که زیلو پهن کرده و بوی قلیان دوسیب‌اش فضا را پر کرده، دخترها و پسرهایی که روی چمن ولو شده‌اند تا حتی چند ساعتی از آن روز «حقوق بشری» را دور از چشم «راهنما» از آفتاب لذت ببرند. آن‌هایی هم که در انتهای سالن بودند نوبتی برای دریافت غذا جمع می‌شدند و بعد از خوردن ساندویچ و بال مرغ، باز هم نوبت استراحت بود.

«نشست بزرگ» با مخالفانی از جنس مجاهد

جداشدگان از «سازمان مجاهدین خلق» می‌گویند گاه «جرات نمی‌کنند به محل نشست نزدیک شوند» اما هنگام با یکی از آنها برخورد داشتم.

زنی میانسال که فریاد می‌زد «می‌خواهم مریم [رجوی] را ببینم تا ۴۰ سال زندگی سوخته‌ام را ازش پس بگیریم». زنی که بر سر ماموران جوانی که اجازه ورود او به سالن را نمی‌دادند داد می‌زد «وقتی من اشرف زندگی‌ام را تباه کردم شما کدام […] بودید؟»

زنی که حاضر نشد جلوی دوربین بیاستد چرا که می‌گفت اینقدر حالم از دیدن این صحنه‌ها بد است که نمی‌توانم حرف بزنم.

می‌گفت سال‌ها خودم این صحنه‌ را ساخته‌ام و می‌دانم این نمایش چگونه ترتیب داده می‌شود حالا من باید این زندگی تباه شده‌ام را که نه راه پس دارم نه پیش نظاره کنم. گریه می‌کرد و سر تکان می‌داد، آرام آرام رفت اما هر از چندی بر می‌گشت و زیر لب چیزی می‌گفت.

مریم رجوی مجاهدین خلق ویلپنت فرانسه وطن فروشی مزدوری

جای خالی ایرانیان

با یکی از اعضای «سازمان مجاهدین خلق» به بحث نشستم. حرف‌های ما به آنجا کشید که چرا ایرانیان در این جمع حضور ندارند. او می‌گفت خط اختلاف میان «سازمان» و دیگران بسیار باریک است.

آنهایی که آنسوی خط ایستاده‌اند یا «مزدوران رژیم» هستند یا «غافلانی که آگاهی کافی ندارند». با این حال او می‌گفت ما برای اتحاد با همه‌ی نیروهای بر‌انداز آماده هستیم. بی‌راه هم شاید نمی‌گفت، چون روی کاور لباس راهنمای این «نشست بزرگ» نشانه یا همان هشتگی که این روزها زیاد دیده می‌شود چاپ شده بود: #براندازم

اما این ادعا در سالن چندان به چشم نمی‌آمد. نه از مهمانان و نه از خبرنگاران کمتر کسی ایرانی بود. از نمایندگان احزابی هم که آنها هم هرکدام خود را بخشی از سازمان براندازی نظام جمهوری اسلامی می‌دانند خبری نبود.

هرچه بود «نشست بزرگ» با تمام حاشیه‌هایش تمام شد. اما حاشیه‌هایی که گاهی از متن هم اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند.

(پایان)

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32639

اتحاد دشمنان حقوق بشر در تجمع اجاره ای پاریس

Baghi_Emadaldinعمادالدین باقی، سایت شخصی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۸:… ما از حکومت کنونی هم که خسته شویم به بدترین گزینه موجود پناه نمی بریم. گروهی که فقط در محدوده پایگاه اشرف در عراق، حکومتی کوچک تشکیل داده بود و از ۳۰۰۰هزار نفر در یک پادگان ۵۰۰نفر زندانی داشت. سازمان دیده بان حقوق بشر به عنوان یک نهاد معتبر و بین المللی حقوق بشری در تحقیقی میدانی گزارشی تکان دهنده را درباره … 

The Iran Protests, Regime Change, And The MEKThe Iran Protests, Regime Change, And The MEK

مریم رجوی مجاهدین خلق ویلپنت فرانسه وطن فروشی مزدوریحاشیه‌های نشست سازمان مجاهدین خلق

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

اتحاد دشمنان حقوق بشر در تجمع اجاره ای پاریس

عمادالدین باقی

عمادالدین باقیخبر میتینگ گروه رجوی در فرانسه با حضور مقامات امریکایی در ایران خشم نیروهای مستقل، ملی و آزادیخواه در ایران را برانگیخته و اینکه گروهی، آنهم با کارنامه ای ملکوک، رسما به عنوان پیاده نظام یک قدرت خارجی سودای تصاحب قدرت را داشته باشد توهین به خود تلقی می کنند. به عنوان یک فعال حقوق بشر نیز دعوت رهبر این گروه به شورش را که به معنای دامن زدن به خشونت و بهم ریختگی و سوریه ای شدن ایران است جنایتی علیه حقوق بشر می دانم.

ما از حکومت کنونی هم که خسته شویم به بدترین گزینه موجود پناه نمی بریم. گروهی که فقط در محدوده پایگاه اشرف در عراق، حکومتی کوچک تشکیل داده بود و از ۳۰۰۰هزار نفر در یک پادگان ۵۰۰نفر زندانی داشت. سازمان دیده بان حقوق بشر به عنوان یک نهاد معتبر و بین المللی حقوق بشری در تحقیقی میدانی گزارشی تکان دهنده را درباره پایگاه اشرف منتشر کرد که افزون بر شکنجه، زندان، سرکوب جنسی، و نقض آزادی بیان و کرامت انسانی، باور کردنی نبود در این عصر چنین حکومت فرقه ای مخوفی وجود دارد که شبیه کره شمالی فقط رادیو و تلویزیون مجاهد، آزاد بوده و هر رسانه دیگری ممنوع بود و هر روز صبحگاه با شعار ایران_ رجوی و سرود پرستش او باید روز را آغاز می کردند و حالا انها می خواهند همان مدل را سراسری کنند؟ انها و امریکایی گویی شعور و رشد مردم ایران را که از این سبک ها و مدل ها عبور کرده اند باور نداشته و با ترویج این فرقه به شخصیت و شعور ایرانیان توهین می کنند.

برای اینکه از نام سازمان مجاهدین حنیف و شریف سو استفاده نشود می گویم گروه رجوی. این گروه یکبار درسال۶۰ با ورود به فاز مسلحانه و ترور، فرصت قدرت گرفتن جریان خشونت طلب درون سیستم را فراهم و ۳۰سال ما را گرفتار چرخه خشونت کرد و توسعه ایران را عقب انداخت و پس از پیوستن به ارتش صدام حالا با بودجه عربستان سعودی و همپالگی شدن با اسراییل و ترامپ و شعار فدایی طلبی در میتینگ اجاره ای پاریس می خواهد جریان تغییر را به نابودی بکشند.

شگفت این است که این گروه هنوز رسما ترورهای مقامات امریکایی و درباری در زمان پهلوی و ترورهای پس از انقلاب را محکوم نکرده و به ارتش صدام پیوسته ولی امریکایی هایی که با حمله نظامی صدام را سرنگون کردند با متحد صدام ائتلاف می کنند. واقعا چگونه می توان ادعای حقوق بشر علیه ایران را در تیم واپسگرای ترامپ باور کرد. من به عنوان کسی که افتخار دریافت چند جایزه حقوق بشری بین المللی و داخلی(از دست ناراضیان) را دارم، اعلام می‏ کنم که هرجا حقوق زندانیان با هر دیدگاهی (حتی اگر منسوب به این گروه بوده)پایمال شده در حد توان خود دفاع کرده ام و به صفت فردی برخی از آنان را افراد شریفی می دانم که با ذوب شدن در این گروه حیف شده اند اما این گروه را فرقه ای ماهیتا ضد حقوق بشری می دانم چنانکه دفاع ما از حقوق سایر مجرمان به معنای دفاع از جرم شان نیست.

همگان بدانند فرقه رجوی بخاطر کارنامه اش در ایران هیچ پایگاه اجتماعی ندارد و نخواهد داشت و فقط بر موج رسانه ای سوار می شود و با مهارتی که در جوسازی و شستشوی مغزی دارد و اغوا می کند شاید ساده دلانی را بفریبد اما جامعه ایران از یک سوراخ چندبار گزیده نخواهد شد.

البته آن عوامل امنیتی و رسانه های حکومتی که هربار برای تسهیل سرکوب نارضایتی ها از جمله اعتراضات میلیونی اصلاح طلبانه سال۸۸ ان را به این گروه نسبت دادند و این گروه را بزرگ نمایی کردند و فرقه رجوی هم به استناد همین ادعاهای دروغ خودش را نزد خارجی ها بزرگ جلوه داد و خبرفروشی کرد حالا باید کِشته هایش را بدرود. این دو دشمن همدیگر اند ولی گویی چون دو تیغه یک قیچی برای قطع جریان اصلاح و تغییرات مسالمت جویانه به حرکت در آمده اند.

(روزنامه سازندگی شماره ۱۰۵ سه شنبه۱۲تیر۱۳۹۷ ص۳ با حذف برخی کلمات، این یادداشت را منتشر کرد)
کانال گفتارهای باقی

(پایان)

*** 

گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی
تاریخ و کارکرد سازمان مجاهدین خلق با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

افتخار مریم رجوی به خیانت علیه مردم ایران تروریسم و مزدوری برای عربستاناعلام آمادگی مجاهدین برای پیشبرد سیاست های جنگ طلبانه ترامپ در ایران (افتخار رجوی به خیانت بزرگ)ا

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

 • علی شیرزاد، فریاد آزادی، مریم رجوی درهرمراسمی بخصوص درمراسمهای همیشگی دراول صحبت با اب وتاب ازمسعود بعنوان رهبرمقاومت یاد میکرد وبه به وچه چه میکرد ولی امسال درابتدا هیچ صحبتی ازرهبرمقاومت ورهبرعقیدتی نکرد ودرطول سخنرانی هم دوباراسم اورااورد وازاو نقل قول کرد که درهردومورد گفت مسعود رجوی چنین گفته …

   Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمحمد رضا هخامنشیان، فریاد آزادی، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود. مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترا

   Sadollah_Seyfi_Logoسعدالله سیفی، فریاد آزادی، نهم دسامبر ۲۰۱۷:… هرروز صبح دائما یک بریف خود ساخته برای ما به اسم پیروزی میاوردند ودر این ارتباط میخواندند اما هیچگاه برای کسی ارزش نداشت وندارد چون نفرات تازه ارزش خانواده را فهمیده بودند وچشمشان به دنیای بیرون باز شده بود که تمام سالیان که در زندان بودن

  علی شیرزاد، فریاد آزادی، نهم دسامبر ۲۰۱۷:… وقتی خاتمی انتخاب شد حرفهای بسیاری دربین افراد بودکه درکلیت حول این دومحورمیچرخید که خاتمی جام زهر است یاجرعه حیات که اقای رجوی نشست گذاشته وتحلیل خودش را ارائه دادکه بطورخلاصه دراینجا به انها اشاره میکنم.یک : رژیم سه سره شد وازتضاد بین خامنه ای ورفسنجانی سرسوم بیرون زد. دو:انتخاب خاتم

   فریاد آزادی، نهم دسامبر ۲۰۱۷:… دیگر انگیزه ای نبود ونمیشد زنان را در بند نگه داشت وتهدید وتطمیع نیزپاسخ گو نبود چرا که همین شورای به اصطلاح رهبری وبعد مرکزی حتی اجازه دیدار با فرزند پسر خود را نداشت وبایستی تحت نظارت یکی ازجاسوسان انها ودر حضور مستقیم وی اینکار را میکرد واز طرف نیز با ترساندن زنان از دنیای بیرون وگرفتن پاس و

  علی شیرزاد، فریاد آزادی، ششم دسامبر ۲۰۱۷:… ازاین همه سقوط اخلاقی ورشد فرهنک چاله میدانی درسازمان درتعجب وحیرت بودم تا زمانی که السیسی کودتا راشروع کرد ودست به قلع وقمع طرفداران مرسی زد نمیدانید چه شوروهیجانی اقایون را دربرگرفته بود وبا دم ناداشته بجای شکستن گردو درخت گردو را قطع میکردند وهیچ کدامشان هم ازنظرسیاسی قدرت دیدن …

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesفریاد آزادی، ششم دسامبر ۲۰۱۷:… با رویش ناگزیر جوانه چه می کنی ؟ مگه این همه بگیر ببند کردید اشرف و لیبرتی ازتون تضادی حل کرد نه وضع بد از بدتر شد این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست حالا از ما گفتن. گیرم که میزنی؛ گیرم که میکشی با رویش ناگزیر جوانه چه میکنی. جوانه آزادی؛ جوانه انس

   علی شیرزاد، فریاد آزادی، چهارم دسامبر ۲۰۱۷:… درمحوردوم ملت راازجهنم ولعن ونفرین بزرگ خودش که خداباشد میترساند همان جایی که وقتی ادمی قران رامیخواند ازشکنجه هایی که قرار است درانجابشود بدن انسان بجای اینکه موهایش سیخ شود موهایش تماما میریزدازبس وحشتناک وضدانسانی وضدحقوق بشریست همان جایی ست که بقول اخوند دستغیب زنها را …

  پویا نوری سهیل هائری تیرانا آلبانیفریاد آزادی، چهارم دسامبر ۲۰۱۷:… آقایان پویا نوری و سهیل هائری : تا حالا کارتان را خوب پیش برده اید و بدانید وضعیت  مزدور ی در تشکیلات فرقه هم برای نفرات روشن بود که چگونه برای مسئولین خود شیرینی میکردند و دیگر کارهایشان بماند …از ان عکس

  فریاد آزادی، سوم دسامبر ۲۰۱۷:… اگر این چند مدت در تیرانا بودند با فشار کمیساریا بود والی از همان روز اول همه را در یک جا محسور میکردید که بیرون نیایند و به قول خودتان بورژوازی کسی را نبلعد و حالا هم دوباره دم از جنگ با بورژوازی میزنی که باید گفت هیچ گاه جلوی پیشرفت تکامل را نه تو و نه هیچ کس دیگر بکیرد …طی سالیانی که خود خانم قجر که در ار

   علی شیرزاد، فریاد آزادی، دوم دسامبر ۲۰۱۷:… موقع ورود نفرات به محل نشست تمامی نفرات ریزوتمام بدنشون حتی جاهای ممنوعه چک وبازرسی میشدانفدردقیق وریزکه بعضی مواقع بازرسی هرنفرنزدیک ده دقیقه طول میکشید اولا مجازنبودی هرچیزی راببری اگه میبردی مصادره میشد فقط مجازبه بردن خودکار، دفتر، دارو،ودستمال بودی که انها هم چک میشدند و …

  منوچهر عبدی تیرانا آلبانیفریاد آزادی، سی ام نوامبر ۲۰۱۷:… من خودم با توئیتر و تلگرام دراین زمینه فعال بودم با داخل ایران تماس و ارتباط برقرار می کردیم با اقشار مختلف برای نیرو گیری ارتباط داشتیم و کاری که مسئولین فرقه می گفتند را انجام میدادیم عرض به حضور شما آ

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainفریاد آزادی، سی ام نوامبر ۲۰۱۷:… این رو کسی داره میگه که ۲۲ سال از بهترین سالهای عمرم رو به پای فقط حرف اونم یک سری حرف های تبلیغاتی و دهن پرکن رجوی رو خورده ولی بلاخره چشمام باز شد از اون جهنم زدم بیرون ولی واقعا به عنوان پیشنهاد برین افشاگری علامه الحسینی رو ببینید .چطوری سرا