خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراقعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پانزدهم نوامبر 2020:… مسعود نوری، مادرت هر شب دست به آسمان و به درگاه خداوند التماس می کند تا بتواند صدای تو صورت تو و در آغوش گرفتن تورا ببیند،آیا به نظر تو این خواسته ی زیادی هست برای یک مادر که سالیلن است فرزند،خودش را ندیده؟ مسعود جان در کدامین کتاب و آئین،آمده که خانواده یعنی وزارت اطلاعات،خانواده یعنی فساد،خانواده،یعنی دور شدن از مبارزه،به خدا که این فرقه کثیف ترین رهبران روی زمین را در خود دارد،که حتی اجازه نمی دهند که اعضای خودش با مادر،فرزند،زن،پدر،خواهر،برادر و فامیل خودش دیدن و یا حتی گفتگوی تلفنی داشته باشند،واقعاً چرا مسعود؟ خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق .

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراقحقایق مهم کمپ آلبانی با تبلیغات کتمان کردنی نیست

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

علیرضا نصرالّهی،انجمن یاران ایران،پانزدهم،نوامبر ۲۰۲۰

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی

پایان دوره آموزشی ما وقتی در قرارگاه اشرف به پایان رسید طبق تقسیم بندی مسولین پذیرش و با صلاح دید خواهران شوارای رهبری،و برادر رضا مرادی هر کدام از ما به قرارگاه های نوار مرزی فرستاده شدیم.

البته چون از قبل با قرارگاه ها هماهنگ شده بود هر قرارگاه با تیم خودش آمده بود تا نیروهای خودش را ببرد،ما هم به قرارگاه شیش یا همایون تقسیم شده بودیم که سر جمع دوازده نفر بودیم.

قرارگاه همایون در جنوب عراق قرار داشت همان قرارگاهی که بعد از جنگ آمریکا به دست نیروهای انگلیسی افتاد،فکر کنم خورشید واقعأ چسبیده بود به جنوب عراق،چون واقعأ گرمای طاقت فرسا العمارة باعث می شد که ما در خیلی از تابستانها شب ها کار کنیم و روزها بخوابیم.

وقتی داشتیم اشرف را ترک می کردیم واقعأ ناراحت بودم چون تازه خودم را با آن شرایط وقف داده بودم،ولی به قول خواهر فرشته یگانه،هر جابجای برکعت خودش را دارد و جابجایی سر گل مجاهد خلق هست از همین چرت و پرت ها که همیشه در گوشمان می کردنند.

خلاصه الان دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم بین هفت تا هشت ساعت در راه بودیم،وقتی به قرارگاه شیش یا همایون رسیدیم،دیدم برایمان جشن تدارک دیدند،و بعد از اینکه مختصری سلام علیک کردیم ما را به آسایشگاهی راهنمایی کردنند،و محل خواب و استقرارمان را نشانمان دادند،من آنجا مسعود را دیدم،و از انجا با هم آشنا شدیم،چون مسعود نوری شده بود مسول غیر مستقیم من،راستش من از شخصیت مسعود خیلی خوشم آمده بود،بچه خاکی و بی ریایی بود،از همان لحظه اوّل با هم به قول مجاهدین تن واحد شدیم،بعد از آن شب محل خواب و استقرار همه ی ما و مسعود و چند تا دیگه از مسولین با هم شد.

از فردای آن روز هر کدام از ما با برادران ام جدید و ام قدیم چفت  شدیم و کارهای اجرایی و تئوری سرنگونی را دنبال میکردیم،راستش نمیخوام برای مسعود بد شود و یا به خاطر نوشتن یک یا دو خاطره مسعود را زیر شکنجه روحی قرار دهند،ولی مسعود واقعأ مال این فرقه نبود،مسعود به نظر من اگه تا به الان بیرون نیامده فقط و فقط به خاطر اینه که شرمنده خانواده اش است و خجالت می کشه که به صورت مادرش نگاه کنه،و از شرمساری هست که به ایران برنمیگردد.

استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

یادم هست مسعود نوری فوتبالیست خیلی خوبی بود،و همیشه برایم تعریف می کرد که قبلاً فوتبال بازی میکرده،من همیشه در تیمی که مسعود بود بازی میکردم،چون می دونستم،تیم ما با مسعود قوی هست،ولی شخصی بود به نام خلیل کعبی این آدم شکنجه گر مجاهدین در اردوگاهای اسرای ایرانی بوده،و چون به زبان عربی مسلط بود،از اون به عنوان عراقی استفاده میکردنند،این اطلاعات را خدا رحمت کنه بهروز ثابت را اون برایم تعریف کرده بود،که قرار بود من برسم به اروپا بهروز هم بیاد ولی عجل بهش مهلت نداد،و فرقه رجوی هم از اون به عنوان طعمه استفاده کرد.

من به عنوان کسی که مسعود را به خوبی میشناسم،میخواهم بهش بگویم مسعود باور کن همه ی حرفهای این فرقه دروغ است آنها قاتل همه ی کسانی هستند که در طول چهل سال انقلاب ایران کشته شده اند،و قبل از انقلاب هم مسعود رجوی با گفتن جاوید شاه و غلط کردن به سواک بنیانگذاران سازمان را فروخت،همانطور که در طول جنگ تحمیلی ارتش و مردم را به صدام حسین فروخت.

مسعود جان،به خدا راه اشتباه است و مریم رجوی مدام در حال دورغ گفتن به اعضای فرقه می باشد،چون می داند اگه شماها به دنیای مجازی دست پیدا کنید،خواهید فهمید که هر آنچه تا به الان دیده و شنیده اید دورغی بیش نبوده،و دگر حاضر به ادامه راه نخواهید بود،برای همین دست شماها را از دنیا کوتاه کرده،تابا خیال آسوده خط کثیف خودش را پیش ببرد.

مسعود نوری، مادرت هر شب دست به آسمان و به درگاه خداوند التماس می کند تا بتواند صدای تو صورت تو و در آغوش گرفتن تورا ببیند،آیا به نظر تو این خواسته ی زیادی هست برای یک مادر که سالیلن است فرزند،خودش را ندیده؟

مسعود جان در کدامین کتاب و آئین،آمده که خانواده یعنی وزارت اطلاعات،خانواده یعنی فساد،خانواده،یعنی دور شدن از مبارزه،به خدا که این فرقه کثیف ترین رهبران روی زمین را در خود دارد،که حتی اجازه نمی دهند که اعضای خودش با مادر،فرزند،زن،پدر،خواهر،برادر و فامیل خودش دیدن و یا حتی گفتگوی تلفنی داشته باشند،واقعاً چرا مسعود؟

فقط به یک دلیل هست،وقتی هر کدام از شما با فامیل خود دیدار و یا گفتگو داشته باشید،متوجه خیانت و جنایت این فرقه خواهید شد،و دیگه از از اسب اثری خواهد ماند و از سوار،

مسعود جان فقط میخواهم بهت بگم مادر تکرار نشدنی هست،پدر فراموش نشدنی،پس تا دیر نشده بیا و فقط برای یک بار درخواست تماس با مادرت را مطرح کن،ببین در جواب چه خواهی شنید،پس تا دیر نشده و پیش وجدان خودت شرمنده نشدی این حصار را پاره کن و بزن بیرون و نفس آزاد بکش،دوستان تو همه منتظرت هستند تا جشن آزادیت را از این فرقه دجال بگیرند،مسعود نوری به یاد همان روزهایی که باهم قدم زدیم و درد،دل کردیم بیا و به خاطر دل خانواده ات بخصوص مادرت،تصمیم بگیر و جدا شو،مسعود من فقط ازت میخوام،تا دیر نشده از حصارها بیرون بزن.

به امید آزادی تو و همه ی اسیران در بند فرقه رجوی

دوست قدیمی تو افشین

لینک به منبع

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق 

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریم

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کوید۱۹-جان-اسرای-اشرف-۳-را-تهدید-می-کند/

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم سپتامبر 2020:… همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود . کوید۱۹ جان اسرای اشرف .

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق 

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

آقای علیرضا نصراللهی – پاریس

همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود

از آنجا که دولت آلبانی با فرقه رجوی در این چند ساله دست به زد و بندهایی زده اند شکی نیست،برای همین باید از بیرون فشار وارد کرد تا بتوانیم از دولت آلبانی بخواهیم اجازه حداقل ها را برای افراد در بند فرقه رجوی قائل شود.

سیستم دیکتاتوری فرقه رجوی در، درون تشکیلات چنان قوی عمل می کند،که قدرت تفکر را از هر فردی میگیرد و اجازه نمی دهد شخص بتواند به آینده و خانواده فکر کند،و اگر هم در زمان هایی هم بتواند دست به چنین تفکری هم بزند افرادی چون شیطان در جلوی آنها ظاهر شده و تمام افکار آنها را برهم میزنند.

برای همین ما نمیتوانیم توقع داشته باشیم که بچه های درون فرقه با ما همکاری کنند،چون انقدر فضا در ،درون فرقه سنگین می باشد که حتی در خیالهای آنها هم ریشه کرده اند،پس ما باید این سد را بشکنیم،و به آنها کمک کنیم.

الان نشستن و گریه زاری کمکی به بچه های درون فرقه نمیکنند،ما همه با هم بای دست در دست هم دهیم ، و با فشار اوردن به همه ی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر خواهان اجازه ملاقات،اجازه تماس هر شخص،داشتن ارتباط فردی با خانواده های درچه یک،مثل موبایل ، ایمیل، و …

ما در وضعیت بسیار خطرناکی هستیم کوید ۱۹ یا همان کرونا با کسی شوخی ندارد. پای مرگ و زندگی هزاران نفر در میان است. فرقه رجوی ( مجاهدین ) خواهان همین داستان هستند،تمام نقشه دستگاه رجوی بر روی همین بنا شده “خون بده سود ببر”، ولی ، باید پرسید این بازی را چرا با نزدیکان خودتان نمی کنید،هر کسی را که ببینند کمی داره تکروی میکند را به هر طریقی که شده سرش را زیر آب می کنند و بعد هم چهار تا مارک و تهمت به رژیم و جداشده ها میزنند و در سایتهایشان به اصطلاح سودش را می برنند،و بعد هم حمایت کننده گان خودشان را که همگی جیره خوار فرقه هستند را روانه بازار می کنند.

نود درصد آدم های درون فرقه بالای پنجاه سال می باشند،یعنی با کوچکترین سرماخوردگی شاید فاجعه ای پدید آید،که کنترل آن از دست همه خارج شود،و دگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت،پس تا دیر نشده ما پیشدستی کرده و با فشار حداکثر ولی کاملا در چارچوب قانون آن کشور خواهان هر چه زودتر حقوق پناهندگی هر فرد با آزادی های فردی آن شخص باشیم،تا بتوانیم آنها را از خطر بزرگی که در کمین آنها نجات دهیم.

فرقه رجوی یک چیز را فراموش کرده و آن این است آن کسانی که الان در تشکیلات تو اسیر هستند همگی خانه و خانواده دارند و همه آنها شرف دارند همه آنها عاطفه دارند همه آنها عشق دارند ولی ترس از آینده نامعلوم آنها را نگران کرده که انشالله به زودی درب های دژ تشکیلات تو خواهد شکست و ما آنها را به آغوش خانواده ها یشان خواهیم رساند همانطور که خودمان آمدیم.

درود به همه شما خانواده های عزیز و با شرف

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق 

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگری-اعضای-جداشده-مجاهدین-خلق/

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق - مصاحبه هایاران ایران، پاریس، دوازدهم سپتامبر 2020:… تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند. تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند. تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند. افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلقپیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

مصاحبه با جداشدگان مقیم فرانسه جلوی سفارت آلبانی بعد از تسلیم امضاهای خانواده ها به مسئولین سفارت

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند.

تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند.

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

انتخابات امریکا، هراس رجوی 

***

همچنین: