خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، پنجم سپتامبر 2020:… خانم ثریا عبداللهی  مسئول انجمن فراق از ایران  دررابطه با – چگونگی اسارت پسرشان امیراصلان توسط فرقه رجوی – تحصن خانواده ها ی اسرای فرقه رجوی بمدت چهارسال در پشت دربهای زندان اشرف جهت ملاقات با عزیزان – انتقال اعضای مجاهدین از اشرف به لیبرتی و بعد به آلبانی – وضعیت کنونی اعضای مجاهدین درآلبانی و حمایت دولت این کشور از رهبران این سازمان  – کمپین ارسال 11 هزار امضاء به نهادهای حقوق بشری – ربودن احسان بیدی توسط عمال رجوی در آلبانی   – نامه سرگشاده آن و مسعود خدابنده دررابطه با پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا.  صحبت کردند.. مجری برنامه آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون مردم بودند. خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی 

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی ویمصاحبه خانم ثریا عبداللهی با رادیو فردا (بغداد، 2014 میلادی)

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی

خانم عبداللهی در برنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی

روزجمعه چهارم سپتامبر2020 برابر با 14 شهریورماه 1399 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران خانم ثریا عبداللهی  مسئول انجمن فراق از ایران  دررابطه با

– چگونگی اسارت پسرشان امیراصلان توسط فرقه رجوی
– تحصن خانواده ها ی اسرای فرقه رجوی بمدت چهارسال در پشت دربهای زندان اشرف جهت ملاقات با عزیزان
– انتقال اعضای مجاهدین از اشرف به لیبرتی و بعد به آلبانی
– وضعیت کنونی اعضای مجاهدین درآلبانی و حمایت دولت این کشور از رهبران این سازمان
– کمپین ارسال 11 هزار امضاء به نهادهای حقوق بشری
– ربودن احسان بیدی توسط عمال رجوی در آلبانی
نامه سرگشاده آن و مسعود خدابنده دررابطه با پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا

صحبت کردند..

مجری برنامه آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل و یا فیسبوک با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند. توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیز پخش گردید.

لینک به منبع

خانم ثریا عبداللهی میهمان تلویزیون مردم تی وی

***

خانم عبداللهی، سازمان ملل، ژنوخانم عبداللهی، سازمان ملل، ژنو

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ثریا-عبداللهی-آلبانی-ملاقات-با-خانواد/

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کندانجمن فراق، اردبیل، شانزدهم اوت 2020:…  ثریا عبداللهی تصریح کرد: فرقه تروریستی رجوی داعش را یکی گروه انقلابی خوانده و دولت آلبانی به همین فرقه در کشور خود جای داده، می توان به جرئت گفت، با حضور مریم قجر در آلبانی سرنوشت شومی همچون ملت عراق در انتظار ملت آلبانی است. مسئول تشکل مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی در ادامه اظهار داشت: بنده به نمایندگی از تمام مادران و خانواده های چشم انتظار از نهادهای حقوق بشر بین المللی و نمایندگی آنها در آلبانی شکایت دارم و این عدم اجازه ملاقات دیدار، نقض فاحش حقوق اعضای اسیر در چنگال فرقه رجوی است. ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کندگامی فراتر از صدام حسین!

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

مادر چشم انتظار یکی از اسیران فرقه رجوی در گفت و گو با دکتر اولسی یازیچی، خبرنگار مستقل در آلبانی: دولت آلبانی موظف است مکانی را برای ملاقات خانواده های اسیران فرقه رجوی با عزیزان خود آماده کند / اعضای فرقه رجوی به زودی خواهند فهمید که سال ها به آنها دروغ گفته شده است + فیلم

مادر چشم انتظار و پرتلاش یکی از اسیران فرقه رجوی گفت: دولت آلبانی موظف است مکانی را برای ملاقات خانواده های اسیران فرقه رجوی با عزیزان خود در این کشور آماده کند.

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

لینک به متن انگلیسی:

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فراق، ثریا عبداللهی مادر امیراصلان حسن زاده جمعه ۲۴ مرداد ماه  در گفت و گو با دکتر اولسی یازیچی، خبرنگار مستقل در آلبانی با اشاره به توطئه ها و جنایت های فرقه رجوی در مورد اعضای خود و جداشده های آن تصریح کرد: مادران اسیران فرقه رجوی تا رهایی تمامی اسیران لحظه ایی دست از تلاش نخواهند کشید.

مادر امیر اصلان حسن زاده که تنها فرزندش سال ۱۳۸۱ عازم ترکیه شد و از طریق باند آدم ربایی رجوی به زندان اشرف منتقل گردید، در تشریح جزئیات اسارت پسر خود گفت: من در تمامی مصاحباتم چگونگی اسارت فرزندم را شرح دادم و اینجا به صورت خلاصه خدمت شما عرض می کنم، پس از سفر فرزندم چندین سال از وی بی خبر بودم تا اینکه او تماسی با پیش کد کشور آلمان با من گرفت. وی در این تماس گفت که من در این مدت در آلمان در یک کمپ بودم و امروز موفق شدم با شما تماس بگیرم. من شماره تلفن محل تماس را از فرزندم گرفتم که مجدد بتوانم ارتباطی با وی بگیرم که متاسفانه شماره کلا اشتباه و سرکاری بود.

وی ادامه داد: من دوباره پسرم را گم کردم و بعد از مدتی از طریق انجمن نجات با خبر شدم که فرزندم در کشور عراق در بین مجاهدین خلق می باشد.  درخواست سفر به عراق را کردم و در سال ۱۳۸۸خورشیدی، با تعدادی از خانواده ها برای دیدار با عزیز خود عازم کشور عراق شدم، من با تمام عشق دیداری که داشتم و آن هم  بعد از چندین سال، سر از پا نمی شناختم. من و دیگر مادران و خانواده ها تنها برای یک دیدار ساده چند دقیقه ایی رفته بودیم اما  این انتظار دیدار چهار سال طول کشید و اجازه هیچ ملاقاتی به ما ندادند. هر چند در مدت تحصن نزدیک به ۱۰۰ نفر از اعضای فرقه جداشدند ولی من فرزندم را ندیدم.

عبداللهی افزود: در مدت تحصن من، فرزندم امیر را مجبور به مصاحبه اجباری کردند و آن هم در چندین نوبت و حتی او را به اعتصاب غذای ۱۰۸ روزه  وادار کردند که کلا برای پسرم پوستی بر استخوان نمانده بود.

مسئول تشکل مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی تصریح کرد: هر چند می دانستم آنها در یک سناریو پسرم را وادار کردند پشت تلویزیون فرقه بیاید و اقرار کند که نمی خواهد دیداری با مادر داشته باشد و می دانم در فرقه رجوی کلماتی همچون مادر، مهر مادری، تعهد به خانواده و مسئولیت و غیره، معنا و مفهومی ندارد، تشکیلات رجوی تمامی این ارزشهای انسانی را در وجود پسرم و دیگر اسیران کشته و دفن کرده است.

این مادر افزود: آقای اولسی، صدها مادرانی چون من هستند که فرزندان آنها به عناوین مختلف، یا اسیران جنگ عراق و ایران هستند یا ربوده شدگانی که به امید زندگی بهتر از ایران خارج و در کشورهایی همچون ترکیه، پاکستان، امارات، کویت و غیره توسط عوامل این گروه مورد فریب قرارگرفته و به اسارت در آمدند.

عبداللهی با اشاره به اینکه ما مادران به تمامی سازمان های مدافع حقوق بشرنامه نوشته و درخواست کمک کردیم گفت: متاسفانه تا کنون هیچگونه جوابی از مجامع بین المللی دریافت نکردیم.

وی ادامه داد: کمپین درخواست رسمی دیدار بیش از ۱۱ هزار خانواده و وابستگان آنها به نهادهای حقوق بشری در کشور آلبانی، دولت و مجلس آلبانی تا کنون بی جواب مانده و دولت آلبانی این مادران را عوامل نا امن کننده کشور آلبانی خوانده و یا تروریست لقب داده است!

مادر امیراصلان حسن زاده با طرح سوالی از اولسی یازیچی گفت: آیا من مادر ۶۰ ساله و مادران ۷۰ و یا ۸۰ ساله تروریست هستیم یا گروهی که تا دیروز در لیست تروریستی آمریکا بودند، تروریست هستند؟

ثریا عبداللهی تصریح کرد: فرقه تروریستی رجوی داعش را یکی گروه انقلابی خوانده و دولت آلبانی به همین فرقه در کشور خود جای داده، می توان به جرئت گفت، با حضور مریم قجر در آلبانی سرنوشت شومی همچون ملت عراق در انتظار ملت آلبانی است.

مسئول تشکل مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی در ادامه اظهار داشت: بنده به نمایندگی از تمام مادران و خانواده های چشم انتظار از نهادهای حقوق بشر بین المللی و نمایندگی آنها در آلبانی شکایت دارم و این عدم اجازه ملاقات دیدار، نقض فاحش حقوق اعضای اسیر در چنگال فرقه رجوی است.

وی با اشاره به علت سکوت سازمان های مدافع حقوق بشر در برابر اقدام ضد انسانی سران این گروه گفت: من به یقین می دانم که دادن حق السکوت به این گونه سازمان های دروغین حقوق بشر کار چندان دشواری برای فرقه رجوی نیست.

عبداللهی همچنین با اشاره به نمایش مجازی فرقه تروریستی رجوی که چندی پیش در آلبانی برگزار شد و  هم زمان شبکه صهیونیستی_ سعودی «ایران اینترنشنال» آن را به صورت زنده پوشش داد، افزود: فرقه رجوی با وقاحت تمام اعلام می کند که با بیش از سه  هزار نقطه جهان توانستیم ارتباط برقرار کنیم، باید به مریم رجوی گفت اگر راست می گویید و قادر به ارتباط با سه هزار نقطه هستید بگذارید فرزندان ما با خانواده هایشان تماس بگیرند و سلامی کنند و ما از احوال آنان با خبر شویم.

این مادر چشم انتظار افزود: در همین جا در مقام یک مادر از تمام مجامع حقوق بشری، از کمیته حقوق بشر سازمان ملل و از دولت آلبانی می خواهم که سرکردگان این فرقه غیرقانونی را ملزم به پاسخ گویی کنند و امکانات تماس و دیدار خانواده های دردمندی که سالها در فراق عزیزانشان هستند را مهیا کنند و خود را در جرم و گناهان این فرقه شریک نکنند.

ثریا عبداللهی در پایان گفت: خواست خانواده ها دیدار و حتی شنیدن صدای چند دقیقه ایی عزیزان خود می باشد، حال اگر این افراد را زندانی هم فرض کنیم طبق قوانین و کنوانسیون های بین المللی، ملاقات خانواده و دیدار آنها با عزیزان زندانی کمترین حقوق به رسمیت شناخته شده زندانیان است.

دکتر اولسی یازیچی هم در این گفت و گو به سابقه تروریستی فرقه رجوی اشاره کرد و افزود: سران فرقه رجوی یک عروسک خیمه شب بازی در دستان آمریکا هستند و امنیت آلبانی را به خطر انداخته اند.

این خبرنگار مستقل اظهار داشت: سران فرقه رجوی متاسفانه به هیچ یک از خانوادهای اسیران اجازه دیدار نمی دهند و حتی خانواده سمیه محمدی که ماه ها در آلبانی برای ملاقات با فرزند خود تلاش کرد، نتیجه ای نگرفت.

یازیچی با اشاره به اینکه شنیدن رنج و غم خانواده های اسیران فرقه رجوی سینه مرا به درد انداخت و موجب گریه شد، گفت: صدای خانواده های اسیران فرقه رجوی باید در کشورهای اروپایی نیز شنیده شود تا آنها به دولت آلبانی فشار آورده و خواسته به حق خانواده ها را عملی نمایند.

تحلیلگر و کارشناس مسائل آلبانی در پایان با آرزوی دیدار خانواده ها با عزیزان خود گفت: مریم رجوی به زودی خواهد مُرد و اعضای فرقه رجوی خواهند فهمید که سال ها در مورد ایران به آنها دروغ گفته شده است.

انتهای پیام / فراق

لینک به منبع

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ثریا-عبداللهی،-مسعود-خدابنده،-رادیو-ت/

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروزگفتگوی خاطره نورشید با ثریا عبداللهی و مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز، سیزدهم ژوئیه 2020:… سازمان مجاهدین خلق سازمانی اسلامگرا و چپ گرا با ساختاری شبه نظامی است… در این برنامه ما به این مسئله خواهیم پرداخت که تکلیف کسانی که عضو این سازمان هستند ولی میخواهند حداقل خانواده هایشان بدانند که آنها زنده هستند و چکار می کنند چیست؟ و چرا سازمان مجاهدین این اجازه را به اعضای خودش نمیدهد که با خانواده هایشان ارتباط داشته باشند. با درود خدمت شما خانم ثریا عبداللهی از ایران و آقای مسعود خدابنده از لندن … ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز 

اعلام موجودیت تشکل “مادران، قربانیان فراموش شده” خانم ثریا عبداللهیاعلام موجودیت تشکل “مادران، قربانیان فراموش شده”

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

گفتگوی خاطره نورشید با آقای مسعود خدابنده عضو ارشد سایق در سازمان مجاهدین -مسئول حفاظت و امنیت رجوی – همچنین مشاور استراتژی خاورمیانه – و خانم ثریا عبدالهی مادر یک مجاهد در کمپ آلبانی

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز

خانم ثریا عبداللهی از اردبیل

“… سازمان مجاهدین خلق سازمانی اسلامگرا و چپ گرا با ساختاری شبه نظامی است… در این برنامه ما به این مسئله خواهیم پرداخت که تکلیف کسانی که عضو این سازمان هستند ولی میخواهند حداقل خانواده هایشان بدانند که آنها زنده هستند و چکار می کنند چیست؟ و چرا سازمان مجاهدین این اجازه را به اعضای خودش نمیدهد که با خانواده هایشان ارتباط داشته باشند. با درود خدمت شما خانم ثریا عبداللهی از ایران و آقای مسعود خدابنده از لندن … “

(پایان)

لینک به منبع

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز

ثریا عبداللهی: آلبانی ملاقات با خانواده ها تسهیل کند

***

وفات مادر غلامعلی میرزایی نجات یافتگان مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی 1فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران) دشمن خانواده و عشق و عاطفه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عضو-پیشین-پارلمان-آلبانی-و-لابی-فرقه-رج/

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albaniaثریا عبداللهی، انجمن نجات، هفتم ژوئیه 2020:… براساس خبر وب سایت سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی، شما به عنوان نماینده فعلی مجلس (اگرچه در سال 2019 استعفا داده اید) برای “کنفرانس آنلاین بین المللی آزادی و دموکراسی در ایران” در 20 ژوئن 2020، که در ارتباط با حدود 2000 مکان در سراسر جهان برگزار گردید شرکت نموده و پیام حمایت دادید… ما می خواهیم توجه شما را به شیوه های فرهنگی تحمیل شده در داخل اردوگاه جلب کنیم و از شما می خواهیم که در مورد این موضوع از اعضای سابق، از خانواده ها و از منتقدین مجاهدین خلق بیشتر بپرسید و تحقیق کنید. اگر مسئولین مجاهدین خلق می توانند 2000 مکان را به طور هم زمان به هم وصل کنند، چرا نمی توانند ترتیب یک تماس ساده اعضای خود با خانواده هایشان را بدهند؟ عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند 

MEK Killed Americans Iranians And MoreMEK Assassinated Americans

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

لینک به متن انگلیسی:

نامه مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی به اورجولا پامپوری عضو پیشین پارلمان آلبانی

انجمن نجات مرکز تهران17 تیر 1399

مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی، به اورجولا پامپوری Orjola Pampuri، عضو پیشین پارلمان آلبانی پاسخ می دهند. ترجمه جواب مربوطه در زیر آمده است

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی Orjola Pampuri former MP, Lobbyist for MEK in Albania

متن نامه:

خانم پامپوری، نماینده سابق مجلس آلبانی
با سلام و احترام

ثریا عبداللهی

خانم ثریا عبداللهی

براساس خبر وب سایت سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی، شما به عنوان نماینده فعلی مجلس (اگرچه در سال 2019 استعفا داده اید) برای “کنفرانس آنلاین بین المللی آزادی و دموکراسی در ایران” در 20 ژوئن 2020، که در ارتباط با حدود 2000 مکان در سراسر جهان برگزار گردید شرکت نموده و پیام حمایت دادید.

در پیام سیاسی تان ، مردم ایران را مخاطب قرار داده و با آنها در حد دانش و اطلاعات خود همدردی نشان دادید. با این حال، به نظر می رسد شما از وضعیت واقعی اعضای مجاهدین خلق در کشور خود و همچنین خانواده های دردمند آنها و اینکه چه رنجهایی به دلیل عدم برقراری تماس با عزیزانشان طی ده ها سال متحمل شده اند، کاملاً بی اطلاع هستید.

ما مادران اعضای فرقه رجوی هستیم. آنها در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی بدون دسترسی به دنیای خارج به دام افتاده اند و تماس آنها با خانواده هایشان ممنوع است. مایلیم توجه شما را به این وضعیت دردناک معطوف نماییم.

ما می خواهیم توجه شما را به شیوه های فرهنگی تحمیل شده در داخل اردوگاه جلب کنیم و از شما می خواهیم که در مورد این موضوع از اعضای سابق، از خانواده ها و از منتقدین مجاهدین خلق بیشتر بپرسید و تحقیق کنید. اگر مسئولین مجاهدین خلق می توانند 2000 مکان را به طور هم زمان به هم وصل کنند، چرا نمی توانند ترتیب یک تماس ساده اعضای خود با خانواده هایشان را بدهند؟

واقعیت این است که مجاهدین خلق، مانند سایر فرقه های مخرب کنترل ذهن، دارای ویژگی های استثماری زیر می باشند:

1-سرکوب هرگونه تفکر انتقادی درباره رهبر فرقه از طرف اعضا، یا حتی از جانب افراد خارج از فرقه (انتقاد ممنوع)؛
2-قطع ارتباط اعضا با دنیای خارج به ویژه خانواده و دوستان (ارتباط ممنوع)؛
3-مجازات اعضا برای حتی فکر کردن در خصوص ترک گروه (خروج ممنوع)؛
4- تحمیل وفاداری نا متعارف به اعضا در خصوص رهبران فرقه، به این معنی که اعضا عملاً دارایی رهبران مسعود و مریم رجوی (برده داری نوین) هستند؛
5- نفی مناسبات و ارزش های خانوادگی (ازدواج ممنوع، فرزند ممنوع، روابط خانوادگی ممنوع – مادران، پدران، همسران، و فرزندان دشمنان اصلی حتی بیشتر از حکومت ایران محسوب می شوند)
6-تحمیل مرزهای نامتعارف رفتاری (منحرف کردن نیازهای عاطفی عادی و اعتقادات معنوی و انکار مالکیت و امور شخصی).
7-انحراف از رویه های اصلی مذهبی و تحمیل آموزه های فرهنگی ابداع شده در خارج از باورهای واقعی جامعه (تحت پوشش اسلام شیعه مدرن).
ما فقط یک درخواست بشردوستانه و برحق از شما داریم. از آنجایی که شما با مجاهدین خلق و مریم رجوی رابطه نزدیکی دارید، تقاضا می کنیم به عنوان واسطه ای برای خانواده ها به ویژه مادران سالخورده عمل کنید تا با عزیزانشان در تماس باشند تا حداقل در روزهای آخر زندگی شان حداقل بتوانند صدای آنها را بعد از ده ها سال طولانی بشنوند.

ثریا عبداللهی به نمایندگی از “مادران، قربانیان فراموش شده مجاهدین خلق”

لینک به منبع

عضو پیشین پارلمان آلبانی و لابی فرقه رجوی ، برای دیدار خانواده ها با فرزندانشان اقدام کند

***

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

Iran Interlink

همچنین: