مریم رجوی و مجاهدین خلق! به این جنایت اربابان خود افتخار کنید!ا

مریم رجوی و مجاهدین خلق! به این جنایت اربابان خود افتخار کنید!ا

مجاهدین خلق مریم رجوی حامی تحریم های ضد مردمی امریکا علیه ایرانصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و دوم دسامبر 2018:…  خانم رجوی و مجاهدین خلق! اربابانتان خیلی نامرد و بلکه جنایتکارند! بنزینی که مواد اولیه اش به ثمن بخس از ما خریداری میشود، چرا نباید دراختیار هواپیماهای مسافربری ما قرار گیرند؟! این انتقام گیری ازمردم بهر چیست  ومخصوصا اینکه چرا سازمان مجاهدین خلق را خوشنود میسازد؟! پیدا کنید رابطه ی این دو … 

مجاهدین خلق مریم رجوی حامی تحریم های ضد مردمی امریکا علیه ایراننقش جدید منافقین (فرقه رجوی) در سیاست ضدایرانی ترامپ

http://iran-interlink.org

مریم رجوی و مجاهدین خلق! به این جنایت اربابان خود افتخار کنید!

28/09/1397

دریادداشتی با تیتر ” هواپیماها یکی پس از دیگری زمین‌گیر شده‌اند ” که در رسانه های رجوی منتشر شده ،  بعد از ذکر مصیبت هایی که درمورد سوء مدیریت ها شده ،چنین آمده است :

” … باید به وجود تحریم‌ها که به‌یقین ماحصل سیاست‌های مخرب رژیم آخوندی است، اشاره نمود. بر این اساس شاهد هستیم که نه‌تنها شرکت‌های بزرگ و معتبر خارجی اکنون بازار هوایی ایران را ترک کرده‌اند، بلکه عدم سوخت‌رسانی به هواپیماهای حکومتی نیز بخش دیگری از این وضعیت مخرب می باشند “.

ممکن است که این یا آن حرف یک فرد غیر مسئول ، بر آتش این تحریم های ظالمانه ، بنزین مختصری بپاشد ولی این عمل فرع بر مسئله است ودر بوجود آمدن مشکلات ، مثلا 5درصدی میتواند اثر داشته باشد!

مسئله عبارت از این است که صاف وپوست کنده بما میگویند که تسلیم شوید و هیچ حرف زیادی د رمورد زورگویی های سلطه گر اصلی جهانی نزنیم!

فرض کنید که ما این نظر را پذیرفته وتسلیم گردیم و مانند دوران شاه، علاوه بر وابستگی اقتصادی که متاسفانه این یکی را حالا هم داریم ، استقلال سیاسی بزحمت بدست آمده را هم درپای آمریکا قربانی کنیم!

نتیجه چه میشود؟!

بعضا میگویند که مثل دوران شاه میشود وزندگی بهتری را تجربه میکنیم.

من برای  اثبات ساده لوحانه بودن این نظر که متاسفانه شیوع کمی هم ندارد، مجبور به طرح این مسئله ام تا بدانید و آگاه باشید که:

اولا  65درصد مردم ایران روستا نشین بودند که فاقد هرگونه امکانات رفاهی، فرهنگی وبهداشتی بوده وخرج چندانی برای دولت نداشتند.

ثانیا ازبقیه ی مردم که 35 درصد بودند وشهر نشین ، حدود 15درصد اینها زاغه نشین بوده ، تعداد قابل توجهی کارمند و کسبه ی عمده و …، که نسبت به موقعیت طبقاتی شان ، ازخوان یغمای شاه استفاده میکردند.

ثالثا فروش نفت ایران 30 میلیون نفری، به 5میلیون بشکه در روز میرسید وبطور طبیعی ، طبقه ی متوسط نسبتا خوشبختی ( باصلاح زنده یاد بهرنگی- چوخ بختیار ) تشکیل یافته بود که افسوس خورندگان برای دوران شاهنشاهی، فقط باین مسئله توجه داشته و نمیخواهند درک کنند که 65 درصدی ها، اکثرا یک راه شوسه ی خاکی قابل استفاده نداشتند و…

ضمنا میزان جمعیت ایران بسیار بالاتر رفته ، این 65 درصدی ها به 35درصد تبدیل شده ومطالبات وسیع تری نسبت به دوران شاه دارند وبنابراین بازگشت به ان روزها که خام اندیشان آنرا دوران طلایی میدانند، ممکن نیست!!

دیگر اینکه این جمعیت مدام غر زن، هرگز بما نمیگویند که شاه کدام صنایع مادری را برپا داشت که حالا ازبین رفته اند؟!

آیا او تکنوژی هواپیما سازی را ازخود بیادگار گذاشت که دراین موارد بحرانی بتوانیم روی پای خود ایستاده ودرخواست خرید هواپیما را باین صورت نداشته باشیم تا دشمنان مان ازاین ضعف عظما سوء استفاده کرده و وما نیز ناچاربه کنار آمدن تا با ناوگان هوایی فرسوده نباشیم؟!

درپشت هر فاجعه ای که درسقوط یک هواپیما روی میدهد، گناهکارانی مانند رژیم شاه که بجای تولید، مصرف کردن را برما یاد داد، خارجیانی که هرگز اجازه ی تحقیق و پژوهش لازم را بما ندادند ، خوابیده است!

خارجیانی که مستشارانش تمام امور ما را میچرخاندند!!

دوباره :

” در این رابطه معاون وزیر رژیم اعتراف کرده است: «اکثر کشورهای اروپایی از ارائه سوخت به هواپیماهای ایرانی امتناع می‌کنند و این مشکلاتی را برای ما ایجاد می‌کند». این گزارش در ادامه می‌افزاید: «آمریکا تمام هواپیماهای ایران‌ایر را در لیست تحریم قرار داده است حتی هواپیماهایی که زمین‌گیر هستند، حتی هواپیماهایی که متلاشی‌شده‌اند و حتی هواپیماهایی را که در سال‌های گذشته آن‌ها را به فروش رسانده‌ایم “.

یعنی خیلی نامرد و بلکه جنایتکارند!

بنزینی که مواد اولیه اش به ثمن بخس از ما خریداری میشود، چرا نباید دراختیار هواپیماهای مسافربری ما قرار گیرند؟!

این انتقام گیری ازمردم بهر چیست  ومخصوصا اینکه چرا سازمان مجاهدین خلق را خوشنود میسازد؟!

پیدا کنید رابطه ی این دو موضوع را واگر پیدا کردید، آنگاه به خصلت عمیقا ضد مردمی فرقه ی رجوی ، پی خواهید برد!

صابر

*** 

نقش جدید منافقین مجاهدین خلق فرقه رجوی در سیاست ضدایرانی ترامپTrita Parsi: Why Trump’s Hawks Back the MEK Terrorist Cult (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/ولخرجی-های-خانم-مریم-رجوی-را-پایانی-نیس/

ولخرجی های خانم مریم رجوی را پایانی نیست (مگسانند دور شیرینی)ا

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… این آقای پاتریک کندی ، آدم صریح الهجه ایست و در جریان یکی از نشست های مریم گفته بود که با وجود اینکه من فقط ۴۰هزار دلار از رجوی ها دریافت کردم، دیگرانی بودند که تاحد ۲۰۰ هزار دلار نصیب شان شد! با این مقدمه ، او که هربار این مبالغ را برای یک حضور چند ساعته دریافت میکند ، حق دارد که خود را یک اشرفی بداند. فقط اشتباه … 

ولخرجی های مریم رجوی مجاهدین خلق از جیب اسرائیلMEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) Sources of funds are Iran’s regional rivals: ex-CIA official

http://iran-interlink.org

مگسانند گرد شیرینی!

ولخرجی های خانم مریم رجوی را پایانی نیست!

۲۸/۰۹/۱۳۹۷

او بازهم در آلبانی مستقر شده تا ضمن کنترل دقیق تر اسرای رجوی که نام مجاهد برای آنها نهاده شده، جیب روسپیان سیاسی را پر کرده واز آنها صلاحیت نامه ای برای خود بگیرد !

این خبر بصورت های زیر در رسانه های مجازی رجوی منتشر شده است :

” شنبه ۲۴ آذر ۹۷ آقای پاندلی مایکو، وزیر ارشد در دولت آلبانی و نخست وزیر سابق این کشور، همراه با آقای پاتریک کندی و خانم اینگرید بتانکورد با مریم رجوی دیدار و گفتگو کردند. آقای پاندلی مایکو با ابراز خوشوقتی از پیشرفت سازندگی در اشرف ۳، استقرار مجاهدین را در خانه جدیدشان تبریک گفت و بر ضرورت تأمین و تضمین امنیت آن‌ها تأکید کرد “.

این همراهی پاندلی مایکو با روسپیان سیاسی ، خلاف تعهدات دولت آلبانی درمورد پذیرش اعضای نگون بخت فرقه ی رجوی است!

دولت وقت آلبانی متعهد شده بود که این افراد بشدت ایزوله شده را تحت نظر روانپزشکان و مددکاران اجتماعی قرار داده تا به زندگی  و نگرش نرمال دست یافته و سپس آنها را برای یاد گرفتن زبان های خارجی و مهارت های لازم آماده کنند تا بتوانند درآلبانی یا هرکشور دیگر خارجی کار کرده وزندگی کنند!

با این توصیف قرار نبود که دو باره این ایزولاسیون را با کشیدن زندان مدرن درآلبانی، زنده نگهدارند!

بنابر این بر دولتمردان آلبانی فرض است که بجای همراهی با روسپیان سیاسی ، گزارشی از میزان کار خود درعرصه های بعهده گرفته را توضیح دهد ونه اینکه شانه به شانه ی مریم رجوی که مخالف سرسخت بازگشتن این افراد مسخ شده به زندگی عادی است ، حرکت کند وبازخواستی ازاو ننماید!

درادامه :

” آقای پاتریک کندی از اینکه برای اولین‌بار به اشرف ۳ رفته و در جمع رزمندگان آزادی حضور یافته است ابراز خوشحالی کرد و افزود من خودم را یک ایرانی و یک اشرفی محسوب می‌کنم و یکی از بهترین فرازهای زندگی خود را حمایت از حفاظت و امنیت ساکنان اشرف می‌دانم “.

مقدمتا عرض شود که این آقای پاتریک کندی ، آدم صریح الهجه ایست و در جریان یکی از نشست های مریم گفته بود که با وجود اینکه من فقط ۴۰هزار دلار از رجوی ها دریافت کردم، دیگرانی بودند که تاحد ۲۰۰ هزار دلار نصیب شان شد!

با این مقدمه ، او که هربار این مبالغ را برای یک حضور چند ساعته دریافت میکند ، حق دارد که خود را یک اشرفی بداند.

فقط اشتباه او دراینجاست که باتوجه به منبع پول های دریافتی او ، خودش را درباطن هم که شده ، یک عربستانی بداند که درظاهر، ایرانی نامیده است!

دوباره :

“خانم اینگرید بتانکور کاندیدای پیشین ریاست جمهوری کلمبیا گفت : رژیم ایران که از انتقال مجاهدین و از استمرار قیام مردمی بسیار وحشت‌زده است، تلاش می‌کند با بسیج شیطان‌سازی و با اقدامات تروریستی به مقاومت ضربه بزند. اما هم‌ چنانکه در اشرف و لیبرتی طی ۱۴ سال، باآن‌همه توطئه‌ها بجایی نرسید، هرگز در مقابله با این مقاومت موفق نخواهد بود و بازهم شکست خواهد خورد “.

شکر که این خانم فقط کاندیدا شده وانتخاب نگردیده وگرنه ، پز مریم خانم را نمیشد جابجا کرد!

او اگر اطلاع درستی ازاوضاع داشته باشد ، میداند که این فراری دادن رجویست ها ازعراق به آلبانی براثر ایستادگی وشجاعت ستودنی خانواده های آنها بود.

البته اگر هم بداند، انکار باید بکند وچرا؟

برای اینکه برای ندانستن حقیقت پول میگیرد و بقول زنده یاد احمد شاملو ، سخت است فهماندن مطلبی برای کسی که برای نفهمیدن آن پول میگیرد!

سپس :

” مریم رجوی در این دیدار از حمایت‌های بی‌شائبه و مستمر پاندلی مایکو‌، پاتریک کندی و خانم بتانکورد تشکر و قدردانی کرد و تلاش بی‌وقفه آن‌ها به خاطر حفاظت از مجاهدان اشرفی و انتقال آن‌ها به مکان امن را ستود و آن را در تاریخ مقاومت رهائیبخش مردم ایران به‌یادماندنی توصیف کرد “.

این تلاش ها برای ایزوله کردن وپیچ ومهره ساختن این انسان های بد طالع انجام میگیرد و چون خواست خانم رجوی هم همین است ، بنابراین براین تشکر کردن او ایرادی نیست!

اعتراض به این حضور نامبارک ازطرف وجدان های آگاه و خانواده های گرفتار است ازاین بابت که به پروسه ی  بیشترزندانی شدن عزیزانشان کمک میکند!

صابر

*** 

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëOpen letters to Albanian Government objecting Pandeli Mijko paid lobbying for Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq, terrorism and violence

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/باز-هم-تمامی-تخم-مرغ-های-مجاهدین-خلق،-فر/

باز هم تمامی تخم مرغ های مجاهدین خلق، فرقه رجوی در سبد سلطه گران!ا

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هفدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مجاهدین خلق (فرقه رجوی)!  از این سناتور قاضی لابی سابقه دارتان پرسید که کشتن هزاران نفر ازمردم ایران که توسط سازمان مجاهدین انجام شد، چیزی جز ترور نام دارد؟ اگر نه آیا قبول کرده اید که ترور مستشاران شما توسط آنها  هم ترور محسوب نمیشده و ” اعدام انقلابی ” بوده است؟!

آیا ترور امریکایی ها بدست مجاهدین خلق هم اعدام انقلابی بوددر رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

http://iran-interlink.org

باز هم جمع کردن تمامی تخم مرغ ها در سبد سلطه گران!

۲۶آذر۱۳۹۷ شمسی

درمورد اتهامات تروریستی بی منطق و بی اساس که به ایران نسبت داده شده که گویا دراروپا انجام شده والبته هیچ تلفات وضایعاتی هم نادشته و مقامات ذیصلاح ایران بطور موکد بر دروغ بودن آن تاکید دارند ، فرقه ی رجوی نشست هایی  با ساپورت شدن ازطرف سرویس های اسرائیل  و …برگزار میکند که هدف اصلی اش منحرف کردن افکار عمومی و دامن زدن به ایران هراسی که نسبت به سال های گذشته ازابعاد این هراس بیمار گونه کاسته شده ، میباشد

درگزارش یکی ازاین جلساتی که درتحلیل نهائی کشکی را هم صاحب رجوی ها نخواهد کرد ، آمده است :

” قطعنامه ۱۰۳۴ به آژانس‌های ذیربط دولت آمریکا فراخوان می‌دهد که با متحدان اروپایی آمریکا کار کنند تا مقامهای (رژیم) ایران را که در پشت این توطئه بوده‌اند شناسایی کنند و به پای میز عدالت بکشانند. سخنرانان در این کنفرانس ضمن حمایت از قیام و اعتراضات مردمی در ایران، سرکوب داخلی و تروریسم رژیم آخوندی را محکوم کردند، بر نقش محوری مجاهدین خلق ایران در قیام تأکید نمودند …”.

اولا ، خود آمریکا که ام الفساد است ، خود بخاطر کارهای اعمال وحشیانه وپرشمارش، عضو این نوع دادگاه ها نیست و قاعدتا نباید چنین توقعاتی هم ازآنها داشته باشد!

ثانیا ، هیچ سند ومدرکی درثبوت این ادعاهای مسخره وجود ندارد که کسی ازایران را باین دادگاه ها بخوانند ومحاکمه کنند!

ثالثا ، هم ماهیت برگزار کننده وترتیب دهنده ی چنین خیمه شب بازی هایی وهم شرکت کنندگان آن، ایجاب نمیکند که ازقیام مردمی حمایت کنند وبنابراین باید گشت وپیدا نمود که اینها با توجه باینکه قیام وتوطئه، خلق وضد خلق قابل جمع دریکجا نیستند ، ازچه چیزی میخواهند دفاع کنند ؟!

اگر دراین تحرکات، سازمان مجاهدین نقش محوری دارند ، لابد که این حرکات ، درتحلیل نهائی بر علیه منافع ملت ایران بوده والبته سلطه گران وظیفه دارند که درصورت صلاح دانستن اینکه آیا کمک به این جریان ، سودی نصیب آنها میکند ، این کار را انجام بدهند!

با این توضیح که ما هنوز نمیدانیم که آیا آنها با حمایت از این جریان منفور ایرانی ، حاضرند به ریسک بزرگی بنام انتخاب بین مردم ایران که دائما وجود خواهند داشت وجریانی که با کمترین بی مهری آمریکا فرو خواهد پاشید ، دست بزنند؟! 

همچنین :

” قاضی تد پو، رئیس زیرکمیته تروریسم در کنگره، گفت: «حملات و توطئه‌های تروریستی رژیم علیه مجاهدین نشان داد که تا چه میزان شما مؤثر بوده‌اید.  نام سازمان مجاهدین خلق ایران از لیست تروریستی حذف شد زیرا سازمان تروریستی نیست. ..”.

این ناقاضی از حقوق بگیران دیرین باند رجوی است و حرف او نمیتواند ملاک قضاوت باشد .

شهادت او بنفع فرقه ی رجوی از نوع شهادت دم روباه بنفع اوست که وجاهت قانونی و ارزش قضایی ندارد!

از این سناتور قاضی؟! باید پرسید که کشتن هزاران نفر ازمردم ایران که توسط سازمان مجاهدین انجام شد، چیزی جز ترور نام دارد!

آیا قبول کرده اید که ترور مستشاران شما توسط آنها ، ترور محسوب نمیشده و ” اعدام انقلابی ” بود؟!

سپس :

” نماینده جمهوریخواه کنگره تام مک‌کلینتاک…گفت: ما اکنون به یکی از آن لحظات نادر در تاریخ نزدیک می‌شویم که جهان می‌تواند یک‌شبه تغییر کند. آنهایی که در کشور ما و سراسر جهان به آزادی عشق می‌ورزند و آن را عزیز می‌دارند، در مبارزه شما با شما می‌ایستد “.

ازنظر اینکه تاریخ سرمایه داری سلطه گر ، با همچون وضعیتی روبرو نبوده و نیز ازاین دیدگاه که ابرازحماقت های بعضی ازافراد هیئت حاکمه ی آمریکا میتواند کار را به برخورد اتمی وتغییر یکشبه هدایت کند، با شما موافقم!

متاسفانه در کشور شما ، رسانه های مسلط جهانی وضع را طوری تغییر داده که افکار عمومی آنرا به یکی عقب مانده ترین افکار عمومی جهان تبدیل کرده و چیزی که شما را به عشق وا میدارد ، آن چیزی نیست که مثلا جلیقه زردهای مبارز فرانسه را!   

 واز آنجا که انس و الفتی با مبارزه ی رهائی بخش و مردمی ندارید، جای شما ایستادن در کنار توطئه ها واستبداد گری هاست …

ونیز :

” قطعنامه ۱۰۳۴ یک قطعنامه دوحزبی است و از حمایت نمایندگان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در کنگره آمریکا برخوردار است …”.

و آیا این افتخاری بر شماست که با شعار جامعه ی بی طبقه توحیدی وارد میدان سیاست ایران شدید و حالا تمام تخم مرغ هایتان را در سبد هر دو جناح امپریالیرم – که دو جناح راستگر و ضد تهی دستان با نام های متفاوت بوده ودراصل حکم واحد را دارند – ریخته اید؟!

اگر جوابتان مثبت است ، این کار نوش جانتان باد!

صابر

*** 

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf). 
(Mojahedin English Language paper April 1980)

American servicemen killed by Mojahedin Khalq MEK MKO Rajavi Cult in IranThe MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-مجاهدین-خلق-سم-مهلک-مطالبات-م/

این مضحکه ی ۳روزه، احتیاج به اینهمه نوشتن نداشت

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم دسامبر ۲۰۱۸:…  صدا و سیمای رجوی ، جلوه ای از مقاومت و مطالبات مردم نیست و بلکه بسان سم مهلکی است که بر این مطالبات مشروع زده میشود تا نامشروعشان جلوه دهد ! این رسانه ، به باز پخش صداهای قسی القلب ترین دشمنان مردم ایران و جهان مشغول بوده  ودر جوار رسانه های درخدمت صهیونیزم- امپریالیزم جهانی … 

همیاری سیمای مقاومت مجاهدین خلق مریم رجوی صدا و سیمای رجوی ، جلوه ای از مقاومت و مطالبات مردم نیست و بلکه بسان سم مهلکی است که بر این مطالبات مشروع زده میشود تا نامشروعشان جلوه دهد !

http://iran-interlink.org

این مضحکه ی ۳روزه، احتیاج به اینهمه نوشتن نداشت!

۲۴/۰۹/۱۳۹۷

حالا سه روزی مضحکه ای بنام ” همیاری ” براه انداخته اند وناچارند ۱۰ -۲۰ روز درباره اش تعریف وتمجید بنویسند والبته چاره ای هم ندارند واین کارهارا هم نکنند که بیکارتر میمانند!

ناهید همت‌آبادی بعنوان یک ترک حجاب کرده ی رجویست  و یکی ازمریدان پیر وپاتال او هم وارد میدان شده که درباره ی عظمت سیمای دروغ پراکنی آزادی رجوی ، قلم فرسایی کرده و از قافله ی چاپلوسان ، عقب نماند!

از زبان خودش بشنویم :

” در بحبوحه حیرت و هراس از سرقت هولناک انقلاب و سرکوب یکسر آزادی‌ها، هجوم ارتجاع و کشتار بی‌امان مردم اما ناگاه صدای رسایی که بغض فروخورده و ندای مصلوب شده آزادی را احیا و تکثیر و انگیزه ایستادگی و مبارزه‌ای پیگیر برای رهایی میهن و مردم را نوید می‌داد، طنین افکند که این صدای مجاهدین خلق ایران است “ !

خانم محترمه!

وقتی که بخود آمده ومشاهده نمودید که رهبر متوهم وخود شیفته وجوان شما – مسعود رجوی – بدون درک توازن قوا ، فرمان جنگ مسلحانه ی درحکم انتحار سازمان وتنگ کردن عرصه برای دیگر سازمان ها را صادر کرده وشکست خورد ، چرا اعتراضی باو نکردید؟!

 آیا بهتر نبود که بجای این بغض فرو خورده ، همت وشجاعتی نشان داده واشتباهات فاجعه بار مسعود جانتان را درطی یک محکمه ی تشکیلاتی ، باو گوش زد کرده وبقیه ی نیروهای خود را ازاین دام نجات داده وکمک میکردید که دیگران هم دراین آتش بپا کرده ی رجوی بسوزند!

مگر صدای مجاهد چه کرد؟

کاری جز کار رادیوهای سلطنت طلبان که شعر وشعار تحویل مردم میداد؟!

دراین مورد، کار رادیو مجاهد ویرانگر وخائنانه تر بود و با مشاهده ی بی پایه تر شدن درپیش مردم که ازعوارض تروها وانفجارها بود ، اعضای خانواده ی گرفتار شدگان در کردستان را که میتوانستند دربین مردم وخانواده ی خود زندگی کنند وکشته نشوند ، به کردستان وسپس عراق کشانید که فاجعه بار بودن اینگونه وعده ی سر خرمن دادن ها وکشاندن جوانان مردم به بیغوله های کردستان و سپس عراق ، اظهر و من الشمس است!

سپس :

” اینک پس از حدود چهل سال در جلوه‌ای جدید ” صداوسیمای آزادی“ مردم و مقاومت ایران است که با پخش امواج گسترده در سراسر میهن و جهان، رسانه‌ای یگانه و با برخورداری از استقلال آرمانی، سیاسی و مالی مطلق، شاید در جهان حتی نوعی نمونه باشد “.

صدا و سیمای رجوی ، جلوه ای از مقاومت و مطالبات مردم نیست و بلکه بسان سم مهلکی است که بر این مطالبات مشروع زده میشود تا نامشروعشان جلوه دهد !

این رسانه ، به باز پخش صداهای قسی القلب ترین دشمنان مردم ایران و جهان مشغول بوده  ودر جوار رسانه های درخدمت صهیونیزم- امپریالیزم جهانی ، به جعل اخبار  و  وارونه نشان دادن حقایق پرداخته و در وسع خود ، خاک برچشم مردم می پاشد!

ضمنا ، تاکیدات شما و دوستان تان درمورد استقلال مالی این رسانه ی ضد مردمی – در زمانی که طشت رسوایی وابستگی مالی اش بر دولت های دشمن مردم ایران ازبام ها افتاده – چیزی جز این را ثابت نمیکند که شما ازاینکه مردم جریان امر را میدانند، بشدت سراسیمه بوده و دلواپسید واین دروغ ها را ازسر این استیصال که پیدا کرده اید ، تکرار مینمائید!

خواننده ی محترم!

بقیه ی حرف های این خانم ، شعارگونه تر ازآنی بود که من برگزیده وجواب دادم وبنابراین برای رعایت حال ووقت خواننده ، بررسی ونقد آنها را خالی ازفایده دانسته ومطرح ونقد ننمودم!

صابر

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/دلواپسی-باند-رجوی-از-برای-چیست؟/

دلواپسی باند رجوی از برای چیست؟

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم دسامبر ۲۰۱۸:… ترس شما از موشک های ایران برای چیست ؟ اگر موشک خطرناک است ، نباید هیچکس داشته باشد و چون دارند، شما چرا یقه ی ایران را گرفته و از او میخواهید که ازداشتن آن صرفنظرکرده و دست بسته تسلیم ارباب شما شده تا بدینوسیله ، آنها هم ایران را مثل سیب رسیده ای در دامن شما بیافکنند؟! فکر نمیکنید که تصورات تان … 

مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش علیه ملت ایرانThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

http://iran-interlink.org

دلواپسی باند رجوی از برای چیست؟

۱۹/۰۹/۱۳۹۷

درمورد اقدامات کرده یا نکرده ی ایران درمورد تقویت بنیه ی دفاعی کشور- درزمانی که اجازه ی ورود کوچکترین امکانات فنی را بما نمیدهند و ما چاره ای جز تلاش مضاعف برای کسب تکنولوژی مربوطه را نداریم- دولت سلطه گرای آمریکا بیانیه ای داد و گفت که ایران به آزمایش مخفیانه ی موشک بالستیک دست زده و آمریکا قادر به هضم این مسئله نیست .

دراین اثنا، باند رجوی بطور تمام عیار وارد معرکه شد تا این حرف ارباب  بزرگترخود را تاییدی مکرر کرده و ارادت خود را برای هزارمین بار به این سرجنایتکار جهانی نشان دهد!

دریادداشتی با نام ” رژیم آخوندی – آزمایش موشک بالستیک در سایه برجام ” که ازطرف این گروه ضدملی منتشر شده ، چنین میخوانیم:

” همچنین تازه ترین داده های بین المللی سخن از آزمایش موشک های بالستیک با توان حمل کلاهک های هسته ای را دارند ، امری که به یقین نه تنها به پنهان کاری های دیکتاتوری خامنه ای در زمینه اتمی راه می برد ، بلکه برای نزدیک ترین شرکای تجاری رژیم نیز زنگ های خطر، مبنی بر هرگونه تلاش برای یاری رساندن به رژیم آخوندی را بصدا در می آورد “.

این امر در سازمان ملل متحد مطرح شد واکثریت مجمع ، ادعاهای آمریکا را قبول نکرده وتره ای برای او خرد نکردند !

ضمنا ، ترس شما از موشک های ایران برای چیست ؟

اگر موشک خطرناک است ، نباید هیچکس داشته باشد و چون دارند، شما چرا یقه ی ایران را گرفته و از او میخواهید که ازداشتن آن صرفنظرکرده و دست بسته تسلیم ارباب شما شده تا بدینوسیله ، آنها هم ایران را مثل سیب رسیده ای در دامن شما بیافکنند؟!

فکر نمیکنید که تصورات تان خام وابلهانه است؟!

ممکن است بگویید که غم حقوق بشری دارید و بقول خودتان میترسید حکومت ایران با این موشک ها مردم ایران را دراسارت نگه بدارد!

که دراین مورد بعرض تان رسانده شده که سرکوب مردم به اینگونه وسائل احتیاجی ندارد و تنها ارزش نظامی ودقاعی  آنها ست که مطرح است!

شما درجلوی چشمان خود میبینید که مردم فرانسه بپا خواسته اند و دولت این کشور ازاین امکانات موشکی وسیع خود کمترین سوء استفاده ای برای سرکوب عدالت خواهان انجام نمیدهد واصلا ممکن هم نیست که بتواند!

بنابراین درد شما ودلواپسی تان ازموشک های ایران چیزی است که درقسمت های اول این یادداشت معروض افتاد وغم سرکوب شدن مردم را بدروغ مطرح نموده اید!

سپس :

” وزیر خارجه آمریکا با انتشار پیامی در توییتر آنچه را که آزمایش موشکی ایران خوانده محکوم کرده و این اقدام را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل خوانده است. او در توییت خود که روز شنبه ۱۰ آذر (اول دسامبر) منتشر شده، نوشت: «رژیم ایران به تازگی یک موشک بالستیک میان‌برد را آزمایش کرده که قابلیت حمل کلاهک‌های چندگانه را دارد “.

او انحصار اعلام اینکه چه چیز ناقض قطعنامه ی ۲۲۳۱است نداشته وخودسرانه حرف زده و دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد را قانع نکرده که راست میگوید.

فردی این حرف مسخره را مطرح کرده که  دولت اش با داشتن دهها پایگاه نظامی  درمنطقه وهزاران ابرار آلات نظامی درخلیج فارس، لشکر اتمی ۶۵۰۰ نفری را به منطقه اعزام کرده وعمدا فراموش کرده که ایران کلاهک هسته ای ندارد وکشور سلطه گر وجنگ طلب او، هزاران واحد ازاین ادوات را دارد واتفاقا تنها کشوری است که ازانرژی هسته ای برای نابودی بشریت استفاده کرده ودراین مورد بدهکاری بزرگی درمقابل جهانیان دارد!

خواننده ی محترم!

باند رجوی ازهمچون جنایتکارانی حمایت میکند وآنگاه خود را مدره ، ترقی خواه  ومیهن دوست معرفی میکند!!

صابر

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/باند-مریم-رجوی-پایداری-و-مقاومت-را-بسیج/

باند مریم رجوی پایداری و مقاومت مردمی را “بسیجی پسند” میداند

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هشتم دسامبر ۲۰۱۸:… یا توجه به سوابق امر و اینکه باند رجوی چه حرف هایی را بسیجی پسند میداند، ظاهرا اشاره ی مداوم رئیس جمهور به پایداری و مقاومت است که البته این راه را همه ی مردم غیر وابسته به اجنبی- که باند رجوی در راس این اندک مردم قرار دارد- دوست دارند. دراین راه هزینه داده اند و هنوز هم میدهند! بزعم آنکه فرقه ی رجوی … 

مجاهدین خلق مریم رجوی مسعود رجوی صدام حسین عربستان سعودی مزدوریWhy is this Iranian regime change cult ( Mojahedin-e Khalq) building a base … in Albania?

http://iran-interlink.org

باند مریم رجوی پایداری و مقاومت مردمی را “بسیجی پسند” میداند

۱۷آذر۹۷

در سر مقاله ی رسانه ی مجازی باند رجوی آمده است :

” روحانی در سفر به سمنان حداقل ۶ سخنرانی داشت و هدفش از این صحبتها هم عمدتاً گفتاردرمانی و امیددرمانی بود با همان ادعاها و دروغهای مسخره؛ اما در لابلای این حرافی‌ها و روضه‌خوانی‌ها، روی یک موضوع مهم هم انگشت گذاشت و آن هم این است که رژیم بر سر یک دو راهی گیر کرده و در یک جا از صحبتهایش دقیقاً به همین دو راهی که یک راه ذلت و تسلیم است و یک راه ایستادگی و پرداخت بهای آن اشاره کرده است…”.

گفتار درمانی درکار نبود والبته امیدواری دادن به مردم کار درستی است ومردمی که گرفتار بزرگترین تحریم وجنگ اقتصادی تا سطح نسل کشی – که سلطه گر اعظم براو تحمیل کرده –  با قطع امید محکوم به نابودی است والبته این امید باتوجه به پتانسیلهای بالقوه وبالفعل ایران،پشتوانه ی  واقعی  دارد ابدا واهی نیست!

گیر کردن بر سر دوراهی هم جزوی از حوادث زندگی است که مهم نیست!

مهم آنست که چگونه راه درست را انتخاب کرده وبه قضیه فیصله داد.

راه ایستادگی درمقابل زورگویان ، استفاده ی هوشمندانه ازامکانات موجود- که خوشبختانه با شکاف برداشتگی دنیای تک قطبی این امکانات بیشتر وبیشتر وبنفع ما تمام  شده – میباشد وراه تسلیم وذلت ، تن دادن به توقعات غیر قایبل عملی جهانخوار اعظم است و البته کسی دراینجا طرفدار اتخاذ این راه حل؟! نیست!

 درادامه :

” روحانی حرفهای بسیجی‌ پسندی زد ولی از آن طرف مجموعه علائمی وجود دارد که نشان می‌دهد راه مذاکره را هم کنار نگذاشته. نکته جدید در این حرفها و چه بسا شگرد روحانی این است که تسلیم و مذاکره را در این سخنرانیها مترادف هم به کار نبرده است. و این، نکته ظریف حرف‌های روحانی است “.

با توجه به سوابق امر و اینکه باند رجوی چه حرف هایی را بسیجی پسند میداند، ظاهرا اشاره ی مداوم رئیس جمهور به پایداری و مقاومت است که البته این راه را همه ی مردم غیر وابسته به اجنبی- که باند رجوی در راس این اندک مردم قرار دارد- دوست دارند. دراین راه هزینه داده اند و هنوز هم میدهند!

بزعم آنکه فرقه ی رجوی ، همواره درمذاکرات تسلیم بوده وتنها این نوع مذاکرات را می فهمد، انسان نرمال و آشنا به اصول سیاست وکشورداری ، مذاکره را راهی برای بهتر کردن اوضاع میداند وگرنه ، تسلیم شدن که احتیاج به مذاکره ی آنچنانی ندارد!

بازهم :

” علامت دوم این است که می‌گوید اعتماد شرط لازم مذاکره با آمریکا نیست و به‌عنوان مستند حرفش، مذاکره با صدام در زمان خمینی را که ۲سال هم ادامه داشت و همین‌طور مذاکرات برجام در عین این‌که می‌گوید به طرف مقابل اعتماد نداشتیم را ذکر می‌کند  “.

البته مذاکره بصورت جدی و کاملش، با دوست انجام نمیگیرد و بیشتر بمنظور ازبین بردن سوء تفاهمات و اختلافت با مخاف ویا دشمن انجام میگیرد و شرطش داشتن اعتماد نیست که اگر بود، با یک نشست ساده موانع موجود حل میشد!

ویتنام بعد از پیروزی قاطعش بر آمریکا- که مسلما اعتمادی درکار نبود- پای میز مذاکره با آمریکا نشست و کوبا که ۶۰ سال است مورد تحریم ظالمانه ی آمریکاست، با این سلطه گر مذاکره نمود ودچار این خوش خیالی هم نشد که اعتماد بین طرفین بوجود آمده است!

بطور کلی، مذاکرات با تحلیل سود و زیان حاصله از هر دو طرف انجام میگیرد و ربطی به اعتماد ندارد!

همینطور :

“روحانی با طرح این سؤال که می‌خواهیم با بانکهای دنیا همکاری کنیم یا نه؟ گفت: «در حال حاضر که آمریکا این همه فشار آورده است، ‌ده‌ها بانک دنیا از کشورهای دوست که با آنها تعامل داریم، به ما اعلام کردند که اگر در اف‌.ای‌.تی‌اف عضو نباشید، نمی‌توانیم همکاری کنیم “.

یعنی آن بانک ها ومخصوصا  موسسات مالی دولت های دوست ایران ، خواسته اند که بمنظور جلوگیری از بهانه گیری های بنی اسرائیلی آمریکا ، ایران این تعهدات بین المللی را بپذیرد تا مشکلاتی درکار بانک های آن ایجاد نشود.

بنظر سرمقاله نویس رجوی ، این کار چه عیبی دارد؟!

صابر

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/خانم-رجوی-حباب-همیاری-هم-خواهد-ترکید/

خانم مریم رجوی! حباب “همیاری” هم خواهد ترکید فکر دیگری بکنید

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سوم دسامبر ۲۰۱۸:…  اگر براستی باز هم بر وجود این کمک های موهوم اصرار دارید، ابتدا نشان دهید که واقعا شایسته ی این کمک ها هستید و اولین گام دراین مورد، رها کردن اعضای در بند رجوی و فراهم کردن ملاقات آنها با خانواده هایشان است! و گر نه مردم ایران دیوانه نشده اند که به زندانبان های بیرحم فرزندان خود کمک کنند! و سرانجام اینکه خانم … 

همیاری مجاهدین خلق فرقه رجوی مریم رجوی عربستان مسعود رجوی صدام حسیناز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

http://iran-interlink.org

حباب “همیاری ” هم خواهد ترکید فکر دیگری بکنید!

۱۲آذر۱۳۹۷

این روزها سالگرد  یکی از فیل هوا کردن های باند رجوی که “همیاری ” نام دارد، میباشد!

تمام نوچه های درجه اول رجوی دراین برنامه حضور یافته وبه گزافه گویی میپردازند و شنوندگان دست چین شده ای را هم تدارک میبینند که ضمن ستایش از رهبری سازمان ، بخشیدن ارقام درشتی را بعنوان کمک مالی به سمع ونظر بینندگان وشنوندگان سیمای دروغپرداز رجوی می رسانند!

بعضی از این تماس گیرندگان ، ماموریت دارند که اعلام کنند که مهم ترین  چیز؟! خود را فروخته وصرف کمک به سازمان کرده اند و …

فرشته یگانه  که دشمنی اش با خانواده ها ی گرفتار مناسبات ننگین سازمان مجاهدین رجوی ، اظهرو من الشمس است، یکی از صخنه گردانان برنامه ی مضحک وعوامفریبانه ی ” همیاری ” بوده وطی آن دروغ های شگفت انگیزی بخورد شنوندگان داد!

هدف این برنامه، طرح نظریات رجویست های برخوردار تر، از زبان مردم موهوم از یک طرف و پنهان گردن منابع عظیم مالی واقعی  باند رجوی  ازطرف دیگر است!

البته ، درخواب نگه داشتن اعضای شکار شده وپرکنده ی سازمان، یکی دیگر ازاهداف- شاید هدف مهم – این خیمه شب بازی خسته کننده باشد!

فرشته خانم دربرنامه ی موصوف میگوید :

” … کسی به‌سادگی دسترنج و محصول کار و تلاش و زندگیش را تقدیم به جنبشی نمی‌کند مگر این‌که عمیقاً به آن جنبش اعتماد داشته باشد. عمیقاً به رهبری آن جنبش اعتماد داشته باشد. و این صفی است از اعتماد که نثار مقاومت می‌شود “.

منهم به تبعیت از حرف شما ، میخواهم نتیجه بگیرم که چنین تقدیمی درکار نیست!

شخصی که زندگی اش از محصول دسترنج اش میچرخد، مجاهدین رجوی را دشمن خود میداند و لاجرم چیزی بدان نمیدهد!

درمورد کسانی که داریی شان از راههای بی زحمت بوجود آمده، مسئله بدتر ازاین است !

چرا که این جماعت بسی حسابگرتر بوده وخسیس اند و روی اسب مرده شرط بندی یا سرمایه گذاری نمیکنند ونتیجه اینکه ادعای این خانم دشمن خانواده های اعضای دربند مجاهدین ، دروغ است!

بازهم :

” از مادر فاطمه که می‌گفت خانه‌اش را فروخته و به خانه کوچکتری در حومه نقل مکان کرده و پولی که از این طریق به دست آورده را تقدیم سیمای آزادی کرده است “.

ما که  میان مردم  زندگی کرده  ودرمورد روحیه ی مردم بیشتر میدانیم،  با کمال تاسف به اطلاعتان میرسانیم که مردم غرق شده درمصرف گرایی وتجمل محوری ایران ، اغلب درصدد بزرگ کردن خانه ی خود ونه کوچکتر نمودن آن هستند و اگر این فاطمه خانم فردی جعلی نباشد ، بنحوی که امنیت او بخطر نیافتد ، بما معرفی کنید تا دیگران را با لحاظ جمیع جهات ، باو معرفی نموده وبرای رفع آفت بزرگ تجمل گرایی درایران که منبع رنج ها وشکست های فراوان است، ازوجود بی مثال او استفاده کنیم!

همچنین :

” یا هموطنی که از داخل کشور زنگ‌ زده بود و می‌گفت با وجود این‌ که در وضع معیشتی بدی به‌سر می برد اما از یک وعده غذایش می‌زند و آن را به سیمای آزادی کمک می‌کند “.

هزار بار بشما توصیه کردیم که اینقدر دروغ نگفته وبه چوپان دروغگو تبدیل نشوید که اگر توصیه ی ما را پذیرفته بودید، ناچار بودیم که اقلا این یکی حرف شما را قبول کنیم و اینهمه پیش تان شرمنده نباشیم!

وایضا :

” تا اون هموطنی که بیش از ۲۰۰هزار پوند انگلیس کمک کرده بود اما به شیوه همه جوان‌مردان در فرهنگ غنی ایران حاضر نبود حتی اسمش عنوان بشود و می‌خواست به قول ما مجاهدین بی‌نام و نشان این کمک را اهدا کند “.

در زمانی که بقول زنده یاد صمد بهرنگی ، چشم راست به چشم چپ دروغ میگوید و اصطلاح “مشکل خودت هست” و … ، به اصطلاح غالبی دربین مردم تبدیل شده ، امکان این بذل وبخشش بصورت واقعی ، مقدور نیست مگر اینکه شرایطی داشته باشد:

۱-  خبر ازاساس دروغ باشد!

۲- دارنده ی چنین پولی ، جزو اقشار  بالای متوسط باشد ولابد خرپول تشریف دارد!

۳- درصورت درست بودن فرضیه ی ۲، باید این فرد بخوبی بداند که سازمان به گذشته ی خود وجامعه ی بی طبقه ی توحیدی خود تف کرده ونظر این مرد ثروتمند را بسوی خود معطوف کرده است!

۴- او عامل یکی ازکشورهایی بوده که به مجاهدین رجوی ، کمک مالی میرسانند!

درادامه :

“اما این‌که سؤال کردید که برآورد از وضعیت جامعه و تعادل بین جبهه رژیم و جبهه مقاومت چگونه است. فکر می‌کنم الآن این تعادل خیلی خیلی روشن است عواملی که قیام دیماه سال گذشته را ایجاد کرد پا برجا است لذا این قیام استمرار دارد و این نقطه‌عطف به عقب بر نمی‌گردد. مردم تمامیت این رژیم را نفی کرده‌اند “.

تحرکات دیماه سال گذشته ، اصالت چندانی  نداشت ومسائلی در میان بود که آنها که میتوانستند ، درک کنند، کردند!

ضمنا نفی یا تایید حاکمیت ازطرف مردم، هیچ ارتباطی با منافع و موقعیت شما ندارد وتاثیری ازاین بابت نمیگذارد!

مردم ایران بدرجات متعدد، مخالف  وحتی دشمن شماست و سرمایه گذاری بر روی این عامل، شرط عقل نیست!

سپس :

“… این هموطنان با حمایتهای ارزشمندشان نشان دادند که این مقاومت تا کجا در اعماق جامعه ایران ریشه دارد. بی‌شک تا جنبشی که حامیانی این چنین متعهد و مسئول دارد مسیر پیشرویش برای تحقق اهداف آزادیخواهانه‌اش باز و چشم‌انداز پیروزیش روشن است “.

با این توهمات و خود فریبی ها بود که خودتان را به این روز انداختید اخیه!

مردم درگیر با مشکلات متعدد که ریشه درحوادث ۴۰۰ ساله دارد ، به عنصری بنام مجاهدین خلق که روح وجانش پیش استعمار بوجود اورنده ی این وضعیت است ، وقعی نمی نهند ومسلما کمکی هم نمیکنند!

اگر براستی باز هم بر وجود این کمک های موهوم اصرار دارید، ابتدا نشان دهید که واقعا شایسته ی این کمک ها هستید و اولین گام دراین مورد، رها کردن اعضای درب ند رجوی و فراهم کردن ملاقات آنها با خانواده هایشان است!

و گر نه مردم ایران دیوانه نشده اند که به زندانبان های بیرحم فرزندان خود کمک کنند!

و سرانجام اینکه خانم فرشته یگانه!

شما سوابق ننگینی در دستگاه شستشوی مغزی این فرزندان مردم دارید وبارها مشاهده شده است که با سماجت تمام مانع ملاقات این تیره روزان با اعضای خانواده ی شان هستید!

موضعگیری شما، کار باند رجوی را خرابتر میکند وچه بهتر که به کنج عزلت خزیده ودرمورد این جنایات خود فکر کرده واگر توفیقی برایتان باقی مانده، جبران مافات نمایید!

صابر

*** 

مریم رجویجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

Jamal_Khashoggi_Maryam_Rajavi_Saudi_TerrorismUS, MEK and Ahwazia Coordination

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/استراون-استیونسون-وقیح-ترین-مستخدم-مج/

همچنان دم روباه است که بنفع او شهادت میدهد!ا

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول دسامبر ۲۰۱۸:…  استراون استیونسون که زمانی در مجلس اروپا نمایندگی میکرد و بنام حمایت از عراق ؟! با وقاحت تمام جانبداری شدیدی از باند رجوی بعمل میآورد ، با اتمام قوا  درامور دخالی ایران دخالت میکرد و اکنون نیز میکند ، یکی ازمهمانان دائم مریم رجوی در خیمه شب بازی اخیر او درآلبانی بود. اوکسی است که بارها بخاطر دخالت بیجا توبیخ شده است … 

Self-Sacrifice-Struan-Stevenson-Rajavi-terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

لینک به منبع

همچنان دم روباه است که بنفع او شهادت میدهد!

۱۰/۰۸/۱۳۹۷

استراون استیونسون که زمانی درمجالس اروپا نمایندگی میکرد و بنام حمایت از عراق ؟! با وقاحت تمام جانبداری شدیدی از باند رجوی بعمل میآورد ، با اتمام قوا  درامور دخالی ایران دخالت میکرد واکنون نیز میکند ، یکی ازمهمانان دائم مریم رجوی در خیمه شب بازی اخیر او درآلبانی بود.

اوکسی است که بارها بخاطر دخالت خشن اش درامور ایران توسط پارلمان اروپا توبیخ شد وسرانجام ازتمامی سمت های رسمی برکنار شده ، با انتخاب بلژیک به اسکان دائمی خود، اینک به یک مامور رسمی فرقه ی رجوی تبدیل شده و هروقت کار مریم لنگ میشود، وارد میدان شده ومصاحبه وسخنرانی برای قوت قلب دادن باو ، انجام میدهد.

در اجرای این وظیفه ی خود، اخیرا با سیمای ضد آزادی ودروغ پرداز رجوی مصاحبه کرده که منهم وظیفه ی انسانی وملی خود دانستم که ضمن نقل حرف هایی ازاو، به افشای چهره ی کریه اش بپردازم!

او میگوید :

” البته رژیم در حال حاضر خود را در تله یک سقوط اقتصادی می‌بیند که لاینحل و لاعلاج است. آنها میلیاردها دلار را صرف حمایت از بشارالاسد کرده‌اند، آنها از حشدالشعبی، یعنی شبه‌نظامیان شیعه در عراق حمایت کرده‌اند، آنها سالانه ۷۵۰ میلیون دلار برای حزب الله لبنان می‌فرستند، از شورشیان حوثی حمایت می‌کنند. نتیجه‌اش چیست؟ در داخل ایران مردم گرسنه هستند “.

ما بارها تاکید کرده ایم که مشکلات اقتصادی ایران بشرط وحدت مردم و کسانی از حاکمیت ودولت قابل حل است وزمانی لاعلاج خواهد بود که این دوعنصر، نبض زمان را بدست نگرفته و بی تفاوتی پیشه کنند!

دیگر اینکه، هزینه های بعمل آمده در سوریه و …، جزو هزینه های دفاعی ما هستند واگر ازاین کار غفلت کنیم ، شاهد ایجاد خاورمیانه ی بزرگ خواهیم بود که کشور ما نیز ازقربانیان اصلی این توطئه ی شوم خواهد بود!

ضمنا ، با مبارزه با فساد اداری و اختلاس ها ، چنان مبلغ بزرگی بربودجه ی کشور افزوده میشود که هزینه های لبنان، سوریه و …، دربرابر آن رقمی بشمار نمیآید و مسئولین امر تلاش های زیادی دراین مورد میکنند.

بازهم :

” آنها تلاش کردند اشرفی‌ها را در زمانی که در اشرف بودند و در زمانی که به کمپ لیبرتی منتقل شدند نابود کنند. آنها ۱۶۸ نفر را در این دو کمپ به قتل رساندند. کمپ لیبرتی مثل یک اردوگاه مرگ بود. آنها بیش از ۱۷۰۰ نفر را مجروح کردند. بسیاری از مجروحان الان اینجا هستند و هنوز از عواقب آن رنج می‌برند. بنابراین تلاش آنها برای قتل عام خط مقدم جنبش مقاومت تحت رهبری شخصیتی فوق‌العاده و نافذ، یعنی خانم رجوی رهبری به شکست انجامیده است “.

این رجوی ها بودند که ول کن اشرف ولیبرتی نبودند ودخالت های آشکاری در امور داخلی عراق میکردند ودر زمانی که دولت عراق قادر به تامین امنیت مردم خود نبود، انتظار تحمل این تلفات ازطرف باند رجوی هم میرفت!

کار مریم – که این بار مهمتر از مسعود معرفی شده- چیزی جز ممانعت تمام قد از خارج شدن اعضای تیره روز سازمان ازعراق نبود و علت رانده شدن به آلبانی، فشار بی امان خانواده های گرفتار تشکیلات رجوی وبیزاری دولت عراق ازعملکرد آنها بود واین شخصیت اگر فوق العاده است ، ازپس است ونه پیش!

دوباره :

” یک مورد دیگر در ماه ژوئن امسال بود، یک تلاش برای ترور، برای انجام یک جنایت بزرگ علیه گردهمایی سالانه در ویلپنت، در حومه پاریس. موضوع عبارت بود از دستگیری یک دیپلمات به نام اسدالله اسدی از سفارت رژیم در وین، به این اتهام که ضمن تحویل بمب به دو مهاجر ایرانی به آنها دستور داده بود که با ماشین بروند و گردهمایی‌ای را که کسانی همچون رودی جولیانی و نیوت گینگریچ در آن شرکت داشتند منفجر کنند. من و تعداد زیادی از برادران و خواهران مجاهد در آنجا بودیم. در صورت انجام، این یک جنایت بزرگ در خاک فرانسه بود “.

این ادعاها توسط وزارت خارجه ی ایران رد شده و صرفا بصورت اتهامی که نمیگذارند با دخالت دولت های ذینفع وازجمله ایران ، کم وکیف وصحت وسقم قضیه روشن گردد، باقی مانده وتمسک باین ادعاهای غیرقابل اثبات ، آب درهاون کوبیدن است!

منطق حکم میکند که ایران دراین کارهای بچه گانه شرکت نمیکند ومسئله تنها ارزش یک شایعه سازی موذیانه را دارد!

مرگ وزندگی رودیها ونیوت ها و مزدبگیران رجوی ، نباید اهمیتی برای جمهوری اسلامی ایران داشته باشد!

این مزدبگیر رجوی، ناراحتی خود درمورد سیاست های اروپا را – که ازنظر نگارنده، چندان نیز جسورانه واستقلال طلبانه نیست  – بشکل زیر بنمایش میگذارد :

” … با وجود این، نماینده عالی ما در امور خارجی، فدریکا موگرینی هنوز فکر می‌کند ایران کشوری است که غرب باید با آن مماشات و معامله کند. او به تهران می‌رود و برای گرفتن عکس‌های سلفی با ملاها فیگور می‌گیرد. او روسری به سر می‌کند تا به زن‌ستیزی دیکتاتورهای عمامه‌به‌سر احترام بگذارد “.

منافع اروپا در اتخاذ چنین سیاست هایی است که من برعکس شما، سیاست های جاری را ضعیف میدانم!

اروپا زمانی معنی زورگویی های دونالد ترامپ را بهتر خواهد فهمید وآنگاه از رفتارهای هراس آلود با ایران، پشیمان خواهد شد!

ضمنا ، اگر استفاده ازروسری ، زن ستیزی است ، مریم بهمراه تمام زیردستانش ، ازاین وسیله استفاده میکنند وآیا ازنظر شما دیکتاتورند؟!

درادامه :

” آقای استیونسون: چیزی که می‌توانم بگویم این است که زندگی من یک کمبود دارد. من هیچوقت در ایران نبوده‌ام. نمی‌توانم به آنجا بروم. چون در لیست سیاه هستم. من می‌خواهم به ایران بروم و می‌خواهم همراه خانم رجوی و همراه سازمان مجاهدین خلق ایران بروم و می‌خواهم روحانی، خامنه‌ای و همچنین مالکی را به اتهام جنایت علیه بشریت در برابر دادگاه اروپایی عدالت در لاهه ببینم “.

این عین خوشبختی برای شماست که بااین طرز تفکر فاشیستی خود ، درایران حضور نیافته وگناهان کمتری را بر روی دوش خود حمل میکنید آقای وکیل مجلس اسبق!

اگر بازهم ، هوس ایران آمدنت فروکش نکرد، منتظر باش که مریم و نوکرانش به ایران بیآیند وتورا هم همراه خود بیآورند!

مشکل کار این است که قرائن وشواهد نشان میدهد که عمر شما کفاف تحمل این هجران ابدی را نخواهد کرد!

صابر

*** 

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviUsing Mojahedin Khalq (aka MEK, MKO, Rajavi cult) to damage Iran EU relationship

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

 

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

**

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_MKO_MEK_NCRI_Tirana_Albania_Trolling_Aljazeera_Sep_2018“Faking the online debate on Iran”(Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi, MEK, NCRI Trolling base in Albania exposed)

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_تهدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعضای خودشان بیشتر از تهدیدشان برای جمهوری اسلامی است

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

موساد مجاهدین خلق آلبانی تروریسم وطن فروشی مزدوری مریم رجویAlbanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëOpen letters to Albanian Government objecting Pandeli Mijko paid lobbying for Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq, terrorism and violence

Am I a conman? asks MEK Spokesman Ali Safavi. Either I am right or you are wrong, there is nothing in between

Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKAli Safafi  Saddam’s Private Army commander, wanted for war crime in Iraq now harboured and protected by CIA in Washington DC

پشیمانی عربستان سعودی از پخش مستقیم کارناوال مریم رجوی (مجاهدین خلق) توسط شبکه ایران اینترنشنالپشیمانی عربستان سعودی از پخش مستقیم کارناوال مریم رجوی (مجاهدین خلق) توسط شبکه ایران اینترنشنال

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

همچنین:

 •  Trump_Rouhani_Regime Change MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۷:… بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید! بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بن

   پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه

  Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد ! این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد : ۱-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردا

  Maryam Rajavi Baghdadi MEK ISIS terror Tehranصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مر

   Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  جامعه ی آرمانی خلق ایران دیگر چه صیغه ایست؟ چطور ممکن است که این جامعه ی آرمانی با مساعدت جان بولتن ها ، شاهزاده ترکی الفیصل ها ، جان مک کین ها و … ، محقق شود؟! آیا این یگانگی با برداشته شدن نظام سلطه وتابعیت بدست

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… اگر بفرض محال این کمیته ی مرکزی وجود داشته باشد ، شورای رهبری ۱۰۰۰نفره برای حداکثر ۳۰۰۰ عضو ، چه صیغه ایست دیگر ؟ آیا این شورای عریض وطویل  کاملا انتصابی – آنهم توسط یک نفر- برراس این ۲۰ همردیف  ( مثلا کمیته ی مرکزی ) قرار دار

  محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم سپتامبر ۲۰۱۷:…  بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش ۱۸۰درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصدا

   forough_javidan_10صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی ام اوت ۲۰۱۷:… اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست “!! مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی د

  Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برای چیست ؟ بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟ چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟! مگر در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خو

  forough_javidan_10یکی از زندانیان دهه شصت، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  در موقع خود، این خانم منیره و شوهرش ، ازن ظر درخشش در تلویزیون و نثار بد وب یراه به رجوی ، زبانزد خاص وعام بودند! مهمتر اینکه منیره خانم درست قبل از عملیات فروغ جاویدان درمرخصی بود- مرخصی ای که به امثال من نمی د

  Cluster Munition Yemen MEK Rajavi Saudi Arabia3صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، نوزدهم اوت ۲۰۱۷:…  دولت عربستان به بهانه ی جلوگیری ازورود سلاح به یمن ، مانع رسیدن آذوقه ی کافی به مردم یمن بوده و هزاران نفر را براثر این محاصره ی سخت به مرگ محکوم کرده وکشته است ! هم اکنون صدها هزار نفر از کودکان  یمن به بیماری وبا مبتلا ه

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، شانزدهم اوت ۲۰۱۷:… درخضوص اعدام های سال ۱۳۶۷ نظر من این است که دفاع رجوی واربابان ازحقوق آنها ، حقوق احتمالا ضایع شده ی آنها را مورد تشکیک قرار خواهد داد و مریم خانم با این کارهایش ضمن اینکه سنگ را به ی

   American_delegation_Intergating_Maryam_Rajavi_Tirana_Albaniaصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:… مثلا درزمانی که شما بطور وسیع تر ازگذشته ، بی شرمانه تر و آشکارتری با مهره های ریز ودرشت امپریالیزم نشست وبرخاست کرده وبدان افتخار هم میکنید ، به حکومت این مجال را میدهید که به مردم نشان دهد که چه اپوزیسیون حق

  صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، تبریز، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:… شما که مدت های  دراز این مطلب را که قبول برجام بمنزله ی جام زهری است که درحلقوم سران حکومت ریخته شده ، تبلیغ میکردید ، چگونه در یک تغییر مسیر ۱۸۰ درجه ای اینگونه اظهار نظر میکنید ؟ آن موقع دروغ میگفتید یا حالا؟ حمله ی نظامی برعلیه ایران با برجام وبدون آن چنان

  طناب صدامصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دهم اوت ۲۰۱۷:… مصاحبه ی اخیر آقای مهدی براعی که از فرماندهان درجه اول سازمان بوده ومیباشد ، نمونه ی بارزی ازصحت این ادعای ما ست : ” جنبش دادخواهی طناب دار سرنگونی را به گردن رژیم انداخته است “. این واژه ی خشن ( طناب دار ) یک واژه ی محبوب درادبیات رجویه است وبگونه ایست که گویا این

  Iran_President_Rohani_2017صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هشتم اوت ۲۰۱۷:… یعنی مثل مراسم ” ویلپنتی ” شما فشفشه بازی وبادکنک هواکنی ورقص نور درکار نبود؟! یا برای این با شکوه نبود که دولت پولی را برای مجیزگویان کنار نگذاشته بود تا شاهنامه خوانی کرده و مقام وموقعیت این منتخب مردم را به عرش اع

   صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این فرقه ی مفلس کارش بدانجا رسیده که نقل قول از یک صهیونیست معروف را ، افتخاری برای خود میداند!  افتخار به صهیونیست غداری بنام ” جان بولتن ” که زمانی بصراحت گفته بود که سازمان ملل متحدمخل اقدامات آمریکا برای گسترش آزادی ها ؟! درجهان است و بهتر آنکه طبقات زیا

  مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۷:…  آقای توحیدی میگوید :”… صورت مسأله اصلی در رابطه با محاصره بودن رژیم توسط یک مقاومتی است که در وجه سیاسی خطوطش در سطح بین‌المللی، از ۳۰سال پیش تأکید داشته که باید رژیم را تحریم و طرد کرد. منتها الآن دنیا هم دارد به همین نتیجه می‌رسد

  Saudi Israel Mojahedin Khalq Rajaviصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند! قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!! تو

  Kalkan_Nejat_against MEK Rajavi cult_3گروهی از خانواده های اسرای رجوی در آلبانی، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این باصطلاح رزمندگان ، مانند عروسک های خیمه شب بازی وفقط درزمانی که درجوار مرزهای کشور ودر کمپ اشرف بودند ، آلت دست کم وبیش موثر رجوی شمرده می شدند ،حال که با تلاش طاقت ف

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید؟ سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟! چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به ۵۰۰

  Mojahedin_Khalq_Paris_Carnaval_Terrorists_2ایران اینترلینک، ایران قلم و پیوند رهایی، تبریز، بیست دو دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  اینکه کسی بخواهد نام شوبازی را کهکشان مقاومت بنامد ، تحت تعقیب قانون نیست وسازمان براتعلی هم با استفاده ازاین خلآ قانونی ، میتواند چنین ادعایی بکند که باکی نیست! منهم درمقام و موقعیتی نیستم که به دولتهای فرانسه ا

  Camp Ashraf 90صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود. درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !! چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه …