خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون مردم تی وی آقایان حزبه پور و ناصری کریم

خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون مردم تی وی آقایان حزبه پور و ناصری کریم

پارسا سربی مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، بیست و سوم ژانویه 2021:… آقای عادل حزبه پور از اهواز برادرعبدالامیرحزبه پور اسیر درپایگاه سازمان مجاهدین درمانز آلبانی و آقای غریب ناصری کریم وند از مسجد سلیمان برادر یاری جان ناصری کریم وند اسیر درپایگاه سازمان مجاهدین درمانز آلبانی صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان و شنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن و یاایمیل با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه های جالب جلب می کنیم. خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون 

خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون مردم تی ویگردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون مردم تی وی آقایان حزبه پور و ناصری کریم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 22 ژانویه 2021 برابر با سوم بهمن ماه 1399 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران

آقای عادل حزبه پور از اهواز برادرعبدالامیرحزبه پور اسیر درپایگاه سازمان مجاهدین درمانز آلبانی  درخصوص چگونگی اسارت برادرش عبدالامیر بچه اهواز که درسال 1366 درحال خدمت سربازی توسط سازمان مجاهدین در منطقه سردشت اسیرشده و هنوز دراسارت تشکیلات مخوف مجاهدین بسر می برد، صحبت کردند.

وآقای غریب ناصری کریم وند ازمسجد سلیمان برادر یاری جان ناصری کریم وند اسیر درپایگاه سازمان مجاهدین درمانز آلبانی  درخصوص تلاش های خانواده ناصری کریم وند جهت رهایی یاری جان از تشکیلات مخوف مجاهدین در عرض 40 سال گذشته  صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن و یاایمیل با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه های جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

خانواده‌های مجاهدین خلق میهمانان تلویزیون مردم تی وی آقایان حزبه پور و ناصری کریم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عقب-نشینی-ذلت-بار-فرقه-مجاهدین/

عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده ها

عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده هاعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، هجدهم دسامبر 2020:… واقعیت این است که بعد از شکست ترامپ و جناح جنگ طلب در آمریکا که به هیچ اصول حقوق شهروندی معتقد نبوده وصرفا منافع خود را درتمامی تحولات منطقه ای و جهانی مد نظر داشتند وارزش های حقوق بشری را فدای منافع اقتصادی وتجارت خود می کردند وهمچنین خارج شدن لابی های اصلی فرقه رجوی همانند جان بولتون و رودی جولیانی که در دولت ترامپ نقش مشاور شخصی ترامپ وامنیت ملی را ایفاء می نمودند دیگر کشور آلبانی حیاط خلوت فرقه تروریستی وضدانسانی فرقه مجاهدین نخواهد ماند و آنها می بایست منبعد در قبال افکار عمومی البانی وخانواده های قربانیان خود پاسخگو باشند. عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده ها و درخواست اعضاء 

عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده هانامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده ها و درخواست اعضاء

انجمن نجات مرکز خوزستان پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹

بدنبال انتشار اخبار ابتلا گسترده اعضا به ویروس کرونا و مرگ تعدادی از آنها در طی ماههای گذشته توسط جداشدگان ساکن آلبانی، نگرانی عمیق خانواده ها و وابستگان آنها را در داخل و خارج از ایران برانگیخت. طوریکه به صورت بی سابقه ای نامه های اعتراضی خانواده ها به مسئولین دولت آلبانی و بهداشت جهانی ارسال گردید. در این نامه ها به موضوع نگرانی خانواده ها به اخبار منتشرشده در مورد افزایش بیماران کرونایی و میزان فوتی های آن اشاره شده است و خواهان حضور نمایندگان سازمان جهانی بهداشت درکمپ اشرف سه بمنظور بررسی وضعیت اعضا شده اند.

سرکردگان فرقه مجاهدین از ابتدای شیوع ویروس کووید 19 در کشور آلبانی سیاست سکوت و لاپوشانی نسبت به چگونگی روند این ویروس در مقر اشرف سه را در پیش گرفته و با هرگونه حضور نمایندگان سازمان جهانی بهداشت و دولت آلبانی در مقرشان مخالفت می کردند.

علی اکرامی

آقای علی اکرامی

مسئولین این فرقه همچنین برای انحراف افکار عمومی به انتشار اخبار اغراق آمیز درمورد آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از این ویروس در ایران اقدام می کردند. افزایش میزان مرگ ومیر طی ماههای اخیر در مقر این فرقه و درز خبرهایی از گسترش آمار مبتلایان که در جریان تماس های پراکنده اعضاء با خانواده هایشان سران این فرقه را مجبور کرد در نهایت سیاست سکوت ولاپوشانی را کنار گذاشته وبه واقعیت های موجود در مقرشان هر چند در ابعاد کوچک تن دهند.

تحول اساسی دیگر فشارهای مستمر اعضا بر مسئولین برای برقراری تماس با خانواده هایشان جهت برطرف کردن نگرانی آنها و همچنین اطلاع آنها از سلامتی وابستگانشان درایران است که درنهایت مسئولین فرقه با درخواست تعدادی از اعضا برای ارتباط با خانواده خود موافقت کردند. اما با این شرط که آنها درمقابل پرسش خانواده های خود در رابطه با کرونا فقط به موضوع سرماخوردگی و یا آنفولانزا اشاره کنند .

ولی بدنبال وخامت حال تعدادی از اعضا که سن بالایی داشته اند و از عوارض بیماری های زمینه ای مثل دیابت، مشکل تنفسی و گوارشی رنج می برده اند وانتقال آنها به بیمارستانهای دولتی در شهر تیرانا ابعاد جدید و شیوع گسترده درمیان اعضا علنی شد.

در حال حاضر تعداد زیادی از این دسته اعضا در بیمارستانهای شهر تیرانا بستری هستند که از میان آنها تعدادی فوت و در قبرستان کیشار مقر فرقه به خاک سپرده شده اند . نگرانی عمیق خانواده ها بدنبال انتشار اخبار مرگ دردناک اعضا و نامه نگاری آنها با مسئولین سازمان جهانی بهداشت وهمچنین دولت آلبانی افزایش یافته است.

دولت آلبانی که تا قبل از انتخابات آمریکا عملا در چنبره ترامپ و جناح جنگ طلب حاکم بر کاخ سفید گرفتار و تحت فشارهای آنها عملا چشم هایش را به روی عملکردهای ضدانسانی فرقه مجاهدین بسته بود وهیچ گونه کنترلی بر آنها اعمال نمی کرد اکنون با شکست مفتضحانه ترامپ در صحنه انتخابات آمریکا و روی کار آمدن جو بایدن و دمکرات ها تا حدودی مجال اظهار وجود پیدا کرده و از زیر بار فشارهای دولت سابق امریکا تا حدودی خلاصی پیدا خواهد کرد.

تلاش ها و درخواست های مکرر و گذشته دولت آلبانی برای پیوستن به اتحادیه اروپا نیز از جمله عواملی است که دولتمردان آلبانیایی را مجاب خواهد کرد که واقعیت های سو عملکردهای فرقه مجاهدین درخاک کشورشان که مقوله تروریست و نقض آشکار حقوق بشر را تواما در برمی گیرد را بصورت جدی تر در نظر داشته باشند.

واقعیت این است که بعد از شکست ترامپ و جناح جنگ طلب در آمریکا که به هیچ اصول حقوق شهروندی معتقد نبوده وصرفا منافع خود را درتمامی تحولات منطقه ای و جهانی مد نظر داشتند وارزش های حقوق بشری را فدای منافع اقتصادی وتجارت خود می کردند وهمچنین خارج شدن لابی های اصلی فرقه رجوی همانند جان بولتون و رودی جولیانی که در دولت ترامپ نقش مشاور شخصی ترامپ وامنیت ملی را ایفاء می نمودند دیگر کشور آلبانی حیاط خلوت فرقه تروریستی وضدانسانی فرقه مجاهدین نخواهد ماند و آنها می بایست منبعد در قبال افکار عمومی البانی وخانواده های قربانیان خود پاسخگو باشند.

علی اکرامی

لینک به منبع

عقب نشینی ذلت بار فرقه مجاهدین در قبال فشار خانواده ها و درخواست اعضاء

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شکایت-خانواده-رحیم-کیوکان-از-دولت-آلبا/

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی به کمیته ناپدیدشدگان اجباری ملل متحد 

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی انجمن نجات، مرکز تهران، دهم نوامبر 2020:… ما خانواده رحیم کیوکان، شامل همسر بهجت صدیقی و فرزندان مژگان، مهران، محسن، و لیلا کیوکان و نوه ها (جمعا 12 نفر) خواهان رسیدگی به شکایت خود از دولت آلبانی بر اساس کنوانسیون بین المللی ملل متحد برای حمایت از همه افراد در برابر ناپدید شدن اجباری که دولت آلبانی نیز از امضاکنندگان این کنوانسیون می باشد هستیم. رحیم کیوکان در سال 1981 از کشور ایران خارج شد و به سازمان مجاهدین خلق در عراق پیوست. ما تا سال ها از این موضوع بی اطلاع بودیم تا این که کسانی که از این سازمان جدا شده و به ایران آمدند به ما اطلاع دادند که او در پادگان اشرف در عراق می باشد. از آن زمان تاکنون که نزدیک به 40 سال می گذرد هیچ ارتباطی با او و هیچ اطلاعی از وضعیت وی نداریم. شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی به کمیته ناپدیدشدگان اجباری ملل متحد 

خانواده های گیلانی مجاهدین در آلبانی خانواده های گیلانی مجاهدین در آلبانی خطاب به نخست وزیر ادی راما

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی به کمیته ناپدیدشدگان اجباری ملل متحد

انجمن نجات مرکز تهرانسه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹

کمیته ناپدید شدگان اجباری ملل متحد
دفتر کمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد
دفتر ملل متحد در ژنو
1211 ژنو 10، سوئیس
9 نوامبر 2020

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی 

خانم صدیقی و دو دخترشان

ما خانواده رحیم کیوکان، شامل همسر بهجت صدیقی و فرزندان مژگان، مهران، محسن، و لیلا کیوکان و نوه ها (جمعا 12 نفر) خواهان رسیدگی به شکایت خود از دولت آلبانی بر اساس کنوانسیون بین المللی ملل متحد برای حمایت از همه افراد در برابر ناپدید شدن اجباری که دولت آلبانی نیز از امضاکنندگان این کنوانسیون می باشد هستیم.

رحیم کیوکان در سال 1981 از کشور ایران خارج شد و به سازمان مجاهدین خلق در عراق پیوست. ما تا سال ها از این موضوع بی اطلاع بودیم تا این که کسانی که از این سازمان جدا شده و به ایران آمدند به ما اطلاع دادند که او در پادگان اشرف در عراق می باشد. از آن زمان تاکنون که نزدیک به 40 سال می گذرد هیچ ارتباطی با او و هیچ اطلاعی از وضعیت وی نداریم.

سال ها بعد کسب اطلاع کردیم که تمامی اعضای این سازمان که در عراق و در اردوگاه اشرف و بعد اردوگاه لیبرتی بودند به کشور آلبانی منتقل شده و در یک اردوگاه بسته و دورافتاده که امکان دسترسی به ساکنان آن تحت هیچ شرایطی وجود ندارد منتقل شده اند. برخی از جداشدگان از حضور رحیم کیوکان در این اردوگاه خبر داده اند.

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی 

خانواده رحیم کیوکان

ما نامه هایی برای نخست وزیر و دیگر مقامات کشور آلبانی و همچنین مقامات اروپایی نوشته و خواستار کسب خبر از رحیم کیوکان شدیم. همچنین طوماری را با دیگر خانواده ها خطاب به دولت آلبانی به امضا رساندیم که خواستار ارتباط با بستگان خود در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی شدیم. این طومار بیش از 11 هزار امضا داشت. متأسفانه هیچ واکنشی از جانب دولت آلبانی مشاهده نشد.
همچنین نامه ها و ویدئوکلیپ هایی نیز خطاب به رحیم کیوکان تهیه و در فضای مجازی نشر دادیم تا شاید به سمع و نظر وی برسد و خبری از خود بعد از گذشت چهار دهه به خانواده اش بدهد که متأسفانه هیچ خبری نشد. مطلع هستیم که اعضای مجاهدین خلق در اردوگاهشان در آلبانی امکان ارتباط با دنیای خارج را ندارند.
ما طی این مدت با مشکلات عدیده حقوقی در خصوص ما یملک رحیم کیوکان مواجه بوده ایم که گره کار صرفاً با یک وکالت نامه از جانب وی باز می شود که متأسفانه رحیم کیوکان اجباراً ناپدید شده و چنین امکانی در اختیار ندارد.
از شما نهاد بین المللی ذی ربط درخواست رسیدگی به این موضوع را داریم. ما مایلیم تا به این مسأله ورود کرده و با پیدا کردن رحیم کیوکان که اجباراً چهار دهه است که ناپدید شده امکان ارتباط او با همسر ناتوان و سالخورده و فرزندان و نوه هایش را فراهم نمایید.

خانواده رحیم کیوکان
تهران – ایران

لینک به منبع

شکایت خانواده رحیم کیوکان از دولت آلبانی به کمیته ناپدیدشدگان اجباری ملل متحد 

***

همچنین: