خانواده از نظر رجوی ( + نامه ای به نخست وزیر آلبانی )

خانواده از نظر رجوی ( + نامه ای به نخست وزیر آلبانی )

خانواده از نظر رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، شانزدهم می 2020:… پانزدهم ماه مه در سال ۱۹۹۲ میلادی از طرف مجمع جهانی سازمان ملل متحد بعنوان روز جهانی خانواده نامگذاری شده و همه ساله این روز در کشورهای مختلف از جمله در  ایران  که مصادف است با ۲۵ اردیبهشت گرامی داشته می شود. خانواده که در حالیکه کوچکترین واحد اجتماعی هست به لحاظ تعلیم و تربیت و عواطف مهمترین نقش را وارد و این امر مهم بر کسی پوشیده نیست. خانواده دارای ویژگی ها و حقوق  زیادی می باشد که مهمترین حقوق شناخته شده خانواده ازدواج و طلاق و روابط والدین با فرزندان می باشد که این حقوق در همه جوامع بشری امروز امری شناخته شده و پذیرفته شده می باشد. خانواده از نظر رجوی ( + نامه ای به نخست وزیر آلبانی ) 

خانواده از نظر رجویخانواده از نظر رجویخواسته خانواده ها حق است . زیر علم مرزبندی با رژیم از نقض حقوق بشر در فرقه رجوی دفاع نکنید

خانواده از نظر رجوی ( + نامه ای به نخست وزیر آلبانی )

1- خانواده از نظر فرقه رجوی

اما بر خلاف نظر همه دنیا در سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی از نظر رهبری سازمان خانواده نه تنها کانون گرم عواطف و مرکز تعلیم و تربیت فرزندان نیست بلکه خانواده کانون فساد هست و باید منفجر شود و همچنین از نظر رهبری سازمان مجاهدین خانواده ها و بطور خاص خانواده های نیروهای سازمان الدنگ هستند و دشمن اصلی سازمان محسوب می شوند و حق ملاقات با فرزندان اسیرشان در سازمان را ندارند.

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست

از نظر سازمان مجاهدین نه تنها حقوق اولیه یعنی ازدواج  وتشکیل خانواده و روابط والدین با فرزندان معنی ندارد بلکه آنهایی که متاهل هستند و دارای فرزند می باشند بایستی تن به طلاق اجباری تحت عنوان انقلاب کذائی مریم داده و حق ارتباط با فرزندان شان هم ندارند.  لذا بر اساس همین اندیشه ضد خانواده سازمان و بطور خاص  رهبری سازمان در سال ۱۳۶۸ خورشیدی  با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذائی انقلاب ایدئولوژیکی و انقلاب مریم خانواده ها را متلاشی کرد و بچه‌های خردسال شان را از والدین جدا کرده و  به اروپا فرستاد تا دور از کانون گرم خانواده بزرگ شوند و بعدش عده‌ای از همین فرزندان زیر هیجده سال را به بهانه دیدن والدین به عراق برد و از آنها در عملیات نظامی استفاده کرد و به کشتن داد که بر خلاف کنوانسیون سازمان ملل متحد می باشد. از نظر رهبری سازمان مجاهدین خانواده وقتی خوب است که از شکل خود خارج شده و متلاشی گشته و به سازمان بپیوند و یا اگر مال و اموالی دارد در اختیار سازمان قرار دهد تا در عملیات تروریستی علیه مردم ایران از جمله خود خانواده ها که بخشی از مردم ایران هستند استفاده کند. در اینجا بنده به مناسبت همین روز خانواده که در همه کشورهای جهان گرامی داشته می‌شود از همه سازمان های بین المللی و ارگان های حقوق بشری و بطور خاص ارگان های حقوق بشری در کشور آلبانی خواستارم که اولا به سازمان مجاهدین فشار بیاورند تا به خواسته بر حق خانواده های نیروهای سازمان مجاهدین که در زندانی تحت عنوان اشرف سه گرفتار هستند تن بدهد و ثانیا به مقامات دولتی و دست اندرکاران کشور آلبانی فشار بیاورند تا به خواسته بر حق خانواده های نیروهای سازمان گوش کرده و به آنها جهت دیدن عزیزان شان که در کمپ تیرانا تحت عنوان اشرف سه زندانی هستند ویزا بدهند تا آنان با ملاقات حضوری با عزیزان شان از سلامتی آنها  در این شرایطی که ویروس کرونا سلامتی همه را در خطر انداخته است مطمئن شده و از نگرانی در بیایند .

لینک به منبع

2- نامه سرگشاده به رئیس دولت آلبانی

با سلام حضور محترم جناب آقای ادی راما رئیس دولت جمهوری آلبانی

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

اینجانب  علی جهانی مقیم آلمان که بیش از بیست سال از بهترین دوران زندگی ام را در سازمان تلف کرده است از شما خواهشمند که به خواسته بر حق خانواده های اسیران  در سازمان فرقه گرای رجوی که اکنون در کشور شما در زندانی تحت عنوان اشرف سه گرفتار هستند توجه نموده و برای شان ویزا صادر کنید تا بتوانند بعد از سالیان با عزیزان شان که در چنگال این سازمان فرقه گرا و تروریستی گرفتار هستند ملاقات نمایند.

جناب ادی راما

خواهشمند سری  به سایت زده و به طومار امضایی که تا کنون بیش از هشت هزار نفر از بستگان نیروهای سازمان رسیده توجه کنید و آنها تنها یک خواسته بیشتر ندارند و آن هم دیداری کوتاه با عزیزان شان هست. آنها  بسیار نگران هستند و می خواهند از سرنوشت عزیزان شان و سلامتی شان در این شرایط که ویروس کرونا بیداد می کند با خبر شوند و این خانواده ها که اکثرا پدران و مادران مسن هستند آیا حق ندارند فرزندان شان را ببینند؟ مسلما جواب شما مثبت هست.

جناب ادی راما

سران فرقه  تروریستی  رجوی و بطور  خاص  مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه در وحشت از پویش خانواده ها و درخواست ویزا سراسیمه شده و با تروریست خواندن خانواده ها سعی دارند شما از دادن ویزا به این خانواده های دردمند منصرف کنند. لذا اینجانب بعنوان یکی از قربانیان این فرقه از شما خواهشمندم در دام دروغپردازی های این فرقه گرفتار نشوید و به وظیفه انسانی خود عمل کرده و به خانواده ویزا بدهید تا با عزیزان شان دیدار نمایند.

با احترامات فراوان علی جهانی از آلمان

لینک به منبع

خانواده های گروگانهای رجوی پشت درب زندان اشرف3

(پایان)

خانواده از نظر رجوی ( + نامه ای به نخست وزیر آلبانی )

***

دوست و دشمن از دیدگاه فرقه رجویمجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عملکرد-ضد-کارگری-فرقه-رجوی/

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم آوریل 2020:… در  سازمانی که روی آرمش علامت سندان هست و به ظاهر خودش را مدافع کارگران قلمداد می کند از نیرو های سازمان را در تشکیلات بیگاری می کشد و با ایجاد کار های پوشالی نظیر علف کنی در بیابانهای سوزان عراق و جابجایی مهمات سنگین بدون رعایت مسائل ایمنی و امکانات نظیر دستکش و تنظیف سلاح ها و زرهی ها و خودروها در سرمای طاقت فرسای زمستان و گرمای سوزان عراق بدون کمترین امکانات و فقط و فقط برای مشغول کردن نیروها و خسته کردن جسمی و روحی آنها تا بقول خودشان وقتی رفتن زیر پتو برای استراحت بی هوش بیفتند و مجال فکر و تحلیل و تناقض نداشته باشند و خیلی از نیروهای سازمان بر اثر جابجایی مهمات کمری شده و یا دست درد و زانو درد گرفتند. نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی 

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجویدیدگاه مجاهدین نسبت به کار و طبقه کارگر

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

اما در  سازمان فرقه گرای رجوی این موضوع و وضعیت و مشکلات این قشر زحمتکش که عمدتا صنفی و معیشتی می باشد کاملا فرق می کند و سران فرقه و بطور خاص رهبری این گروه تروریستی این موضوع را سیاسی کرده و سعی می کنند به نفع مطامع شیطانی خودشان حداکثر سواستفاده را کرده و  همانند همه مناسبت های ملی و مذهبی اقشار مختلف مردم به سود خوشان مصادره کنند.در  آستانه اول ماه مه روز جهانی کارگر هستیم روزی که یادآور شورش کارگران امریکایی در سال 1886می باشد و همه ساله کارگران جهان از جمله کارگران در ایران این روز را جشن می گیرند و گرامی می دارند.

لذا  دراین رابطه سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی که در طول سال یادی از کارگران نمی کند در این روز با دادن یک پیام تکراری که سراسر مملو از آمار و ارقام دروغین می باشد سعی دارند خودشان را مدافع این قشر زحمتکش نشان دهند و در این رابطه همچنین عباس داوری که یک کار ساده خیاطی بوده و سواد خواندن نوشتن کافی هم ندارد را بطور فرمالیستی بعنوان مسئول کمسیون کارگران در شورای دست ساز رجوی منصوب کرده اند که ایشان هم فقط در این روز یادی از کارگران می کند و با ردیف کردن آمار و  ارقام دروغین با این قشر زحمتکش اظهار همدردی و همراهی کرده و برای شان اشک تمساح می ریزد.

اما واقعیت اینست که این سازمان فرقه گرا و تروریستی نه تنها هیچ سنخیتی با این قشر زحمتکش ندارد بلکه کاملا ضد اهداف و خواسته های کارگران حرکت و اقدام عملی می کند. برای روشنتر شدن این موضوع نگاهی مختصر می اندازیم به عملکرد و کارنامه سازمان در رابطه با مسئله کار و کارگر؛  اینجانب که بیش از بیست سال بهترین دوران عمرم را در این سازمان تلف کرده ام و از نزدیک شاهد عمکرد و اندیشه ضد کارگری سازمان بوده و تجربیات زیادی در این رابطه دارم.

در  سازمانی که روی آرمش علامت سندان هست و به ظاهر خودش را مدافع کارگران قلمداد می کند از نیرو های سازمان را در تشکیلات بیگاری می کشد و با ایجاد کار های پوشالی نظیر علف کنی در بیابانهای سوزان عراق و جابجایی مهمات سنگین بدون رعایت مسائل ایمنی و امکانات نظیر دستکش و تنظیف سلاح ها و زرهی ها و خودروها در سرمای طاقت فرسای زمستان و گرمای سوزان عراق بدون کمترین امکانات و فقط و فقط برای مشغول کردن نیروها و خسته کردن جسمی و روحی آنها تا بقول خودشان وقتی رفتن زیر پتو برای استراحت بی هوش بیفتند و مجال فکر و تحلیل و تناقض نداشته باشند و خیلی از نیروهای سازمان بر اثر جابجایی مهمات کمری شده و یا دست درد و زانو درد گرفتند. من یادم هست مهوش سپهری« نسرین» در جواب سوال کسانی که می گفتند چرا این کارهای پوشال را باید انجام بدهیم و سلامتی مان را از دست بدهیم می گفت اگه زیر این کارها بمیرید هم اشکالی ندارد و شهید محسوب می شوید.

این سازمانی که ادعای  حقوق بشری و ادعای حمایت از حقوق کارگران را دارد در زمان تحریم عراق توسط آمریکا مردم عراق  بخصوص افراد مسن و بچه های زیر سن که نیازمند بودند را برای کارهای تاسیساتی سنگین به قرارگاه اشرف می آورد و دوازده ساعت از آنها کار میکشید و بدون دادن غذا به آنها معادل یک دلار آمریکا دینار میداد و اینگونه آنها را استثمار می کرد و یا کارگران سودانی را در حمل ونقل مهمات توپ و تانک در زمان عملیات استفاده می کرد.

این سازمانی که به دروغ خودش  را مخالف وضعیت کودکان کار نشان می دهد بچه های زیر سن را در عملیات نظامی که ناقض کنوانسیون های سازمان ملل هست استفاده کرده و به کشتن داده است.

همچنین  این سازمان به ظاهر انقلابی و طرفدار کارگران بسیاری از کارگران و دست فروشان و کشاورزان را  که تنها نان آور خانواده های شان بودند  را در عملیات نظامی خودش تحت عنوان سرانگشتان حکومت ایران کشته است. حالا با این اوصاف به نظر شما مضحک و خنده دار نیست که چنین سازمان ضد منافع کارگران خودش را حامی و مدافع حقوق کارگران بداند؟ مسلما این ادا و شکلک های این سازمان فرقه گرا و تروریستی مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد و سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی بهتر از هر کسی می دانند که با این اشک تمساح ریختن برای حق و حقوق کارگران کسی را و به ویژه کارگران شریف و زحمتکش ایران را نه تنها فریب نمی دهد بلکه کارگران شریف بارها حتی در زمان حرکات اعتراضی شان در مورد وضعیت معیشتی شان حساب خودشان را از این سازمان فرقه گرا و تروریستی و ضد کارگری جدا کرده تنفر و انزجار شدید شان نسبت به این سازمان نشان داده اند.

لینک به منبع

نگاهی به عملکرد ضد کارگری فرقه رجوی

***

**

مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز قتل مستشاران امریکایی توسط مجاهدین خلق ایران فرقه رجوی 

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

تروریست، فرقه، یا قهرمانان دموکراسی ایران؟ داستان وحشی وحشی مجاهدین خلقEx members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

Maryam Rajavi told them that ‘the regime is now ruined, we clearly see signs and symptoms of overthrow of the regimeHassan Heyrani: MEK’s Virus Removal in Quarantine and the Overthrow Joke

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)

بالاترین خطر برای فرقه مجاهدین در آلبانی شعله کشیدن عشق و عاطفه استعملکردهای رذیلانه سران فرقه رجوی، مجاهدین خلق، علیه جداشدگان در آلبانی

Ali Safavi and MEK Fake News Exposed In AlbaniaAli Safavi and MEK Fake News Exposed In Albania

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Iranian Cult The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

Guardian_MEK_MKO_ALbania_Terrorism_Maryam_Rajavi_1Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of RoadIt’s a mistake to treat the MEK as a normal opposition group

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

خاطرات محمد عظیم میش مست، خروج از زندان های صدام حسین و ورود به جهنم رجوی قسمت سوم و آخرخاطرات محمد عظیم میش مست، خروج از زندان های صدام حسین و ورود به جهنم رجوی قسمت سوم و آخر

همچنین:

همچنین: