خدابنده: ترور شهید صیاد شیرازی سفارش صدام به مجاهدین خلق (فرقه رجوی) بود

خدابنده: ترور شهید صیاد شیرازی سفارش صدام به مجاهدین خلق (فرقه رجوی) بود

خبرگزاری مهر، تهران، بیست و هشتم اوت 2013: …  خط اول این حرکت این فرقه برای کسب وجهه مردمی با شکست مواجه شده است و رجوی وقتی دید که این خط با شکست روبرو شده به ترور روی آورد و بعد از آن به سراغ صدام رفت. او استراتژی خود را قرار گرفتن در شکاف جنگ ایران و عراق می دید و می گفت برای کسب قدرت در ایران باید از حمایت یک ابرقدرت برخوردار باشیم و به همین خاطر ارتش آزادیبخش ملی را تشکیل داد و …

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

لینک به منبع

عضو سابق سازمان منافقین: ترور شهید صیاد شیرازی سفارش صدام به منافقین بود

یک عضو نجات یافته سازمان منافقین گفت: ترور شهید صیاد شیرازی به سفارش صدام و به تلافی کشته شدن یکی از پسرهایش در یک عملیات نظامی توسط منافقین انجام شد.

به گزارش خبرنگار مهر مراسم رونمایی از کتاب خوابگردها شامل اسناد همکاری سازمان مجاهدین خلق(منافقین) با رژیم صدام از سال 57 تا1381 عصر امروز چهارشنبه 6 شهریور در فرهنگسرای اندیشه و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حیدرمصلحی وزیر پیشین اطلاعات و حجت الاسلام روح الله حسینیان نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم ابراهیم خدابنده  لوعضو نجات یافته سازمان منافقین در سخنانی اظهار داشت: فرقه رجوی (سازمان منافقین) در دو سال اخیر در حال پیشبرد خطی برای تغییر تاریخچه اش به ویژه دوران حضورش در عراق است و در این مورد تلاش زیاد می کند. ارتباط آنها با صدام به سالهای پیش از جنگ تحمیلی بر می گردد و اگر به اسناد خوب توجه کنیم متوجه می شویم که آنها مشوق صدام برای حمله به ایران بوده ایم.

وی افزود: من و برخی از افراد سالها فکر می کردیم که در این فرقه در حال جنگیدن برای انقلاب و اسلام و کشورمان هستیم در حالی که امروز متوجه می شویم مظلوم تر از ایران در برخورد با تروریزم دردنیا وجود ندارد در حالی که همه جای دنیا چون ما ، اعدام است در ایران و بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق اعدام نمی شود.

عضو نجات یافته سازمان منافقین در ادامه با اشاره به دوران حضورش در پادگان اشرف گفت: همانطور که می دانید برای حضور در این فرقه ارتباط با خانواده ها ممنوع است اما در دوران جنگ تحمیلی و در زمان حضورمان در پادگان اشرف که تهران در معرض حملات موشکی بود به ما اعلام کردند که می توانید با ایران تماس بگیرید و از وضعیت خانواده هایتان اطلاع برقرار کنید. وقتی تماس ها گرفته شد متوجه شدیم که این حرکت یک نوع پوشش اطلاعاتی برای عراق بوده تا ببینند گرای موشک های صدام تا چه اندازه صحیح بوده است.

خدابنده لو همچنین افزود: خیلی از افراد سازمان مجاهدین خلق در دوران جنگ تحمیلی برای صدام کار شنود مکالمات ایرانیان را انجام می دادند و تمام تلاش این فرقه امروز، پاک کردن این سابقه است و این کتاب (خوابگردها) سندی است بر انواع جنایت ها و خیانت های این فرقه.

وی گفت: خط اول این حرکت این فرقه برای کسب وجهه مردمی با شکست مواجه شده است و رجوی وقتی دید که این خط با شکست روبرو شده به ترور روی آورد و بعد از آن به سراغ صدام رفت. او استراتژی خود را قرار گرفتن در شکاف جنگ ایران و عراق می دید و می گفت برای کسب قدرت در ایران باید از حمایت یک ابرقدرت برخوردار باشیم و به همین خاطر ارتش آزادیبخش ملی را تشکیل داد و که در واقع ارتش خصوصی صدام برای مقابله با مرزبانان ایرانی بود و جالب است که امروز مواضع و سیاست هایشان در تایید آن چیزی است که اسرائیل می گوید و می خواهند.

عضو نجات یافته سازمان منافقین در پایان افزود: در ترورهای بعد از سال 76 رجوی در عراق گفت ما ابتدا و در خط اول سران نظام را زدیم و بعد به سراغ سرانگشتان رژیم رفتیم که هیچ کدام نتیجه نداد و در نتیجه تنها الان ارتش آزادیبخش ملی است که باید تقویت شود.

خدابنده لو گفت: ترور شهید صیاد شیرازی به سفارش صدام و به تلافی کشته شدن یکی از پسرهایش در یک عملیات نظامی توسط منافقین انجام شد.

در ادامه مراسم روح الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی نیز به سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به سازمان مجاهدین خلق گفت: باید از خودمان بپرسیم چرا سازمانی که برای مبارزه با استبداد و امپریالیزم و دفاع از اسلام و ایران تاسیس شد به جایی رسید که دستش به خون پاکترین مجاهدان ایران رنگین شده افراد بسیاری را تنها به جرم داشتن محاسن به قتل رساند و در نهایت نیز به صدامی پناهنده شد که حتی سلطنت طلبان نیز از پذیرش ننگ آن ابا داشتند.

حسینیان افزود: غربی که ایران را به تروریزم محکوم می کند و مسئولان ما را تروریست می خواند امروز از وهابیون تکفیری حمایت می کند که این چنین به جنایت مشغولند. منافقین هم در این میان امروز در حال عرضه خودشان هستند و هر چه را که غرب بخواهد از فهرست آن خارج می کنند.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی همچنین گفت: اسلام برای امثال سازمان مجاهدین تنها ابزار مبارزه بود در حالی که کسی نمی تواند ادعای پیروی از اسلام را داشته باشد جز اینکه بر تمامی ابعاد آن احاطه داشته باشد اینکه عده ای مثل منافقین یا وحابیون و با استناد به اسلام به چنین اقداماتی که امروز در منطقه مشاهده می کنیم دست می زنند تنها به خاطر این است که تنها یک بعدی به اسلام دارند.

در پایان این مراسم صفاءالدین تبرائیان مولف این کتاب نیز دقایقی برای حاضران به سخنرانی پرداخت.

همچنین:

نشست خبری مریم سنجابی و ابراهیم خدابنده نجات‌ یافتگان فرقه رجوی

2013/08/27 by

تسنیم نیوز، تهران، بیست وهفتم اوت ۲۰۱۳: …  ما در منچستر بودیم که کنسولگری ایران را بمب گذاشتند و ما تصورمان این بود که آمریکا این کار را انجام داده، ولی بعد از اینکه آمریکا سازمان مجاهدین را در لیست تروریست‌ها گذاشت، واکنش رجوی این بود که زمانی که ما هفت تیر و هشت شهریور […]

سخنی با حامیان فرقه رجوی

2013/08/21 by

ابراهیم خدابنده، انجمن نجات، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۳: … این میزان دریدگی و بکار بردن چنین ادبیاتی، آنهم خطاب به کسانی که سه دهه از عمر و تمامی آنچه داشتند را در طبق اخلاص در اختیار او قرار دادند، تنها از یک رهبر فرقه ای بر می آید که با استفاده از تکنیک […]

مصاحبه با ابراهیم خدابنده، قسمت های اول، دوم و سوم (مسعود رجوی زنده است، حجاب ساختگی مریم رجوی قیدی ندارد)

2013/08/04 by

باشگاه خبرنگاران، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۳: … زنده بودن مسعود رجوی بارز و آشکار است و به هیچ‌عنوان کنترل و اداره گروهک تروریستی منافقین از شخص مریم رجوی برنیامده و وی تنها هنرش این است که سرسپرده و وابسته به مسعود رجوی است و بدون او نمی‌تواند حتی گامی در فعالیت‌های این گروهک تروریستی بردارد. […]

ددکتر مارگارت تالر سینگر : فرقه ها خودکامه هستند و به آزادی انتخاب انسان اهمیت نمی دهند

دکتر مارگارت تالر سینگر : فرقه ها خودکامه هستند و به آزادی انتخاب انسان اهمیت نمی دهند

قای مسعود خدابنده عضو یابق مجاهدین خلق : بنظر می رسد که رجوی بیش از این قادر به نشستن در جایگاه “رهبر ایدئولوژیک” نباشد و اعضای فرقه اش دیگر نمی توانند از وی تبعیت کنند

مسعود خدابنده : بنظر می رسد که رجوی بیش از این قادر به نشستن در جایگاه “رهبر ایدئولوژیک” نباشد و اعضای فرقه اش دیگر نمی توانند از وی تبعیت کنند