خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشتمحمود سپاهی، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم فوریه 2021:… سازمان مجاهدین در نهایت بازی را برد ولی برد آنها نه در مقابل حقوق بشر، نه در مقابل مردم ایران، نه در مقابل مردم جهان، بلکه فقط در مقابل دولت ایران این بازی کثیف و پاپوش خیانت به خود و اعضای بخت برگشه خودش را بود. سه مزدور فرقه رجوی هرگز دیگر رنگ و بوی زندگی را نخواهند دید و تمام عمر خودشان را در پشت ملیه های زندان بلژیک خواهند گذراند و هیچ کس نه حال از آنها خواهد پرسید و نه سازمان برایشان قدمی خواهد برداشت. آنها مهرهای سوخته رجوی هستند که در یک بازی حرام زادگی گول حرف های مفت و صد من یه غاز رجوی را خوردند و باید بابت همین هرزه گی بهای خیانت به کشور را در زندان های بیگانه بدهند. خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت 

خریداری مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشتمهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت 

ترس، وحشت و هراس فرقه رجوی از ریزش نیروها در آلبانی و خریداری مزدور

محمود سپاهی، انجمن یاران ایران، بیست و چهارم فوریه۲۰۲۱

محمود سپاهی

آقای محمود سپاهی، پاریس

همانطور که همه ی دوستان در جریان دادگاه آنتورپ بلژیک،و حکم ناعادلانه و عجولانه قاضی های آن بودیم،همین سبب خوشحالی و دست و پا زدن فرقه رجوی از برای حکم بیست سال زندان برای دیپلمات سوّم جمهوری اسلامی،آقای اسدالله اسدی بودند.

لزا در پروسه تحقیقات پلیس بلژیک،از ماجرای آقای اسدی که بیشتر شبیح به یک فیلم سینمایی جنایی بود تا یک موضوع تروریستی،و همه چیز از قبل مشخص شده بود و تمام هنرپیشه های آن سناریورهای خودشان را بارها و بارها،تمرین کرده بودند تا در زمان فیلمبرداری بدون هیچ اشکالی نقش آفرینی کنند به دلیل این که فقط یکبار فیلم برداشت می شد و دیگه نمی توانستند،آن را تکرار کنند.

سه نفر از سازمان مجاهدین و یک نفر دیگر دیپلمات ایران آقای اسدالله اسدی. سازمان مجاهدین در این بازی نقش خودش را خوب ایفا کرد و در نهایت بازی را برد ولی برد آنها نه در مقابل حقوق بشر، نه در مقابل مردم ایران، نه در مقابل مردم جهان، بلکه فقط در مقابل دولت ایران این بازی کثیف و پاپوش خیانت به خود و اعضای بخت برگشه خودش را بود.

سه مزدور فرقه رجوی هرگز دیگر رنگ و بوی زندگی را نخواهند دید و تمام عمر خودشان را در پشت ملیه های زندان بلژیک خواهند گذراند و هیچ کس نه حال از آنها خواهد پرسید و نه سازمان برایشان قدمی خواهد برداشت. آنها مهرهای سوخته رجوی هستند که در یک بازی حرام زادگی گول حرف های مفت و صد من یه غاز رجوی را خوردند و باید بابت همین هرزه گی بهای خیانت به کشور را در زندان های بیگانه بدهند.

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت

این مزدوران که با حیثیت و آبروی یک ملّت بازی می کنند و با درست کردن پاپوش شرف یک انسان را به باد می دهند از کفتار هم کثیفتر هستند. «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم میفرمایند»: اِنَّ حُرمَةَ عِرض المُؤمِنِ كَحُرمَةِ دمِهِ و مالِهِ. حرمتِ حیثیت و آبروی مؤمن همانند حرمتِ جان و مال اوست.(لئالی الاخبار، ج ٥، ص ٢٢٦) شما ذره ای به قرآن اعتقاد ندارید،شما با بازی کردن زندگی آدم ها،و پاشیدن کانون گرم خانواده ها،همیشه خوشحال و شاداب می شوید.

مسعود و مریم رجوی شما هر دو از جنس هم هستید خون باز و خونخوار،هر دوتای شما همانند دراکولا هستید،و با عشق خون مردم ایران را می مکید،الان آنچان ترس بر شما غالب شده که به زودی نتیجه ی این همه دجالگری را خواهید دید.

شما با بوق و کرنا کردن،داستان آقای اسدی میخواهید به تشکیلات پوسیده خودتان در آلبانی،سرو سامانی دهید،و به نیروهای خسته و دلشکسته و پاسیو خودتان نشان دهید و بگویید،ببیند ما در حال رسیدن به پیروزی هستیم فقط مقداری دیگر تحمل کنید همه چیز درُست خواهد شد.

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی

در حال حاضر خبرهایی از کمپ اشرف ( ۳ ) بیرون آمده که نشست جدیدی در راه است و میخواهند به قول خودشان با عوض کردن اسم نشست همانند نشست های ( طعمه) ولی اینبار تفاوت دارد با نشست طعمه میخواهند برق ها را خاموش کنند تا هر کس میخواهد به دنبال زندگی خودش برود،ولی نمی دانم چرا زمان خاموش کردن برق از پروژکتور های قوی استفاده می کنند؟

بچه ها در آلبانی از وضعیت بد درمان و وخیم بودن حال مریض ها،به علت کهولت سن و مریضی های پیری،بحران مرگ و میر بالا رفته و همین سبب شده تا جوانترها تصمیم به خروج از این فرقه گرفته اند،البته باید قسم یاد کرده که همیشه به فرقه پایبند،باشند،و هیچگاه در مسیر جداشده های وزارت اطلاعاتی قرار نگیرند،ما هوای شما را خواهیم داشت بهتان پول،پاسپورت،و خانه و هر آنچه که بخواهید میدهیم ولی باید همیشه در دسترس سازمان باشید،به عبارتی میخواهند با مال دنیا عقل و هوش و نفس تو را برای همیشه از آن خود کنند.ولی کور خوانده اند.

بچه های قبلی که جدا شدند،این جداشده ها وقتی توانستند به راحتی در فضای مجازی به اطلاعات شیادی این فرقه دست پیدا کنند،دگر حاضر نبودن لحظه ای اسم ننگین مجاهدین دنباله رو آنها باشد،برای همین خودشان اطلاعیه رسمی منتشر کرده و علام جدایی رسمی کرده اند،و می کنند.

دوستانم در آلبانی از گیر و دار و بند بودن خودشان و لحظه به لحظه آمار گرفتن مسئولان سازمان،از اینکه ببینید کسی محفل زده یا نه خبر داده اند،این بنده خدا که توانسته بود چند خط آن هم خیلی سریع برایم ایمیل کند،خواهش کرده که به هیچ عنوان اسمی از هیچ عضوی از آلبانی برده نشود،چون آن گاه به جان آن نفر بازی خواهد شد و خدا رو شکر الان مردن هم که خیلی آسان شده،و هیچ مدرکی از هیچ کس باق نخواهد ماند،کرونا دوست شفیق سازمان مجاهدین است.

مریم رجوی، وزارت اطلاعات و جداشدگان از مجاهدین

این دوست که به زودی از این فرقه جدا خواهد شد گفت:رجوی از خانواده ها وحشت کرده،برای همین تمام تلاش خودش را بکار بسته تا دولت آلبانی از هر طریق راه های نفوذ به این کشور را مسدود کند،تا خانوادها نتواند برای ملاقات به فرزندانشان،به آلبانی بیایند.

این دوست اضافه کرد،خبری در کمپ پچ پچ شده که اگه کسی در این روزها سرناسازگاری گذاشت او را به ویروس کرونا آلوده کرده، و بعد هم شوکولات پیچ می رود همان جایی که دیگر ناراضیان رفتند،پس باید خیلی با هوشیاری و آگاهی قدم برداشت.

راستش آمار دقیق نمی توانم از کشته شدگان کرونایی اشرف ( ۳ ) بدهم ولی به بالای ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر رسیده، خیلی از دوستان را جدیداً نمی بینم و راستش سوال هم نمی کنم چون شاید بهم مشکوک شوند.و تحت نظرم بگیرند،اوضاع خیلی خراب است.

بله دوستان در یک نگاه میتوان به وخامت اوضاع کمپ اشرف ( ۳ ) پی برد،همان کمپی که در فیلم و عکس هایشان،گُل و بلبل پَر میزنه،راستش دلم به حال دوستانم می سوزد،که گیر عجب دیو دو سری افتاده اند،فقط امیدوارم هر چه روزتر از دست این اهریم خلاص شوند.

به امید آرزوی آزادی تک تک اسرای در بند رجوی

لینک به منبع

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خواب-پنبه%e2%80%8cدانه-مریم-رجوی-در-دادگاه-اس/

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نهم دسامبر 2020:… به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند. این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود. خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

مریم رجوی در خواب بیند پنبه دانه

مریم رجوی کلاهت را محکم بچسب تا باد دودمانت را نبرد

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی

به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند.

این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود و چون توانسته اند با لابی گری و خرج کردن پول های وطنفروشیشان برنده این دادگاه شوند حالا دیگه هر کاری که بخواهند و هر حرفی که بزنند اتحادیه اروپا تمام قد پشت اینها خواهد بود.

خانم مریم به قول معرف « شتر در خواب بیند پنبه دانه » من نمیدونم شماها در این چهل سال چی یاد گرفته اید؟ منظورم معلم ضد انقلاب شما یعنی مسعود رجوی چکار میکرده که شما نتوانستید کمی سیاست یاد بگیرید و با سیاست کارهایتان را پیش ببرید. البته این را نباید فراموش کرد که انسان های خائن و خیانتکار همیشه و همواره،فقط در فکر خیانت هستند،و میخواهند با هر چه بیشتر فروختن ملت و مملکت در جلوی اربابانشان،رو سفید باشند که الحمدالله شما حداقل در این یه کار خدایش استاد هستید.

وگرنه در این دنیا ایرانیهای زیادی زندگی می کنند،بروید تحقیق کنید ببیند کدام یک از  آنها حاضر به همکاری با سرویس های اطلاعاتی کشورهای،غربی هست و یا می باشد،از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

 

ولی حالا ماشالله از سازمان مجاهدین خلق ایران،در تاریخ جایی وجود ندارد که شما خیانت نکرده باشید،از سال ۱۳۵۰ الی ۱۳۹۹،مدال های درخشان خیانتهای سازمان مجاهدین مثل ستاره می درخشد،تازه جالب انیجاست که به این خیانتها افتخار هم میکنید!و با آب طاب،برای همه بازگو می کنند

شما (سازمان مجاهدین ) نه تنها به مردم و مملکت خودتان رحم نمی کنید بلکه به اعضای در بند خودتان هم رحم ندارید،و تا آنجا که بتوانید سعی می کنید که هیچکس زنده از شما جدا نشود،تا شما بتوانید از خون اعضای خودتان هم استفاده کنید.چه برسه به بقیه!

اگر واقعاً،نمی ترسید و جراًت دارید و خودتان را به حق می دانید،در جلوی اعضای در بند خودتان،بیاید یکبار برای همیشه درب های کمپ اشرف ۳ را باز کنید و اجازه ملاقات به خانواده های چشم انتظار و دردمند بدهید،من قسم میخورم که حتی یک نفر بعد از ملاقات به کمپ باز نخواهند گشت و همه به آغوش گرم خانواده هایشان خواهند رفت،و نه دیگه نه از اسب نشانی خواهد ماند و نه دیگه از سوار

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

 

ولی اگه به حق بودید نترسید اعضای در بندتان باز خواهند گشت،البته نه مثل مسعود رجوی که الان سالیان سال هست که،خودش را گم و گور کرده و یا به قول ترکی بن فیصل آل سعود به درک واصل شده،خانم قجر زیاد زوق زده نشو و توهم هم نزن،هیچ خبری از سرنگونی نبوده،نیست، نخواهد،بود و در تمام این سالها همه رو بازی داده آقای مسعود رجوی،تا بتواند در عراق برای خودش،حرمسرا،و کاخ ها،و،وسائل عیش و نوش،ترتیب دهد و به چیز دیگری فکر نکرده است،جز اینکه پای منقل و بافور بشیند،و خودش را بسازد،و بیاید ساعتها برای ما حرف بزند،چای بخورد و سیگار بکشد.

پای قبری هستی که اصلا درونش مرده ای نیست،تو و همه ی فرقه ات اگر یک جا خودتان را قربانی دولتمردان ، اروپا و آمریکا بکنبد،آنها ذره ای نه برای تو و نه برای سازمان مجاهدین،ارزشی قائل نخواهند بود،تا زمانی که باهاتون کار دارند ازتون اسم میبرند.

فقط خانم مریم رجوی بیا تا دیر نشده فقط به خاطر دل مادران هم که شده،دست از لجبازی بکش،و بگذار که خانواده ها با فرزندانشان ملاقات کنند،در غیر اینصورت به عذاب سخت الهی دچار خواهی شد،که البته تا به حال از این مدار هم گذرر کرده ای،ولی خوب شاید دعای یک مادر و پدر از بار گناهانت کم کنند

متن بیانیه فرقه رجوی به پارلمان اروپا نماینده شورای ملی مقاومت در دادگاه:

خانم رجوی همان روز جلسه اول دادگاه خواستار این شدند که از مزدوران و عوامل رژیم سلب پناهندگی و تابعیت بشود و سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته شوند فرزین هاشمی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در دادگاه:

“… الان دیگه با توجه به همه شواهدی که وجود دارد ما به نقطه‌یی رسیده‌ایم که فارغ از پروسه قضایی که داره به طور مستقل ادامه پیدا می کنه، الان زمان آن فرارسیده که اتحادیه اروپا دست به یک،  سیاست بسیار قاطع در قبال رژیم ایران اتخاذ بکنه و به طور مشخص همراه با درخواستهایی که خانم رجوی،‌ خواهر مریم در روز قبل از، یا همان روز جلسه استماع اول اعلام کردند، خواستار این شدند که سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته بشوند. مزدوران رژیم، عوامل رژیم از آنها سلب پناهندگی و تابعیت بشه، و همچنین سفارت و دیگر مراکز رژیم در کشورهای مختلف اروپا که در واقع مراکز توسعه تروریسم و ترویج بنیادگرایی هست تعطیل بشه و در نهایت این که اتحادیه اروپا رژیم ایران را مجبور بکنه به تضمینهای مشخص دادن مبنی بر این که دیگر دست به کارهای تروریستی در اروپا نمی زند. چون بدون اون مسلماً رژیم تشویق می شه به اقدامات تروریستی بیشتر. بنابراین باید انتظار داشت. با درخواستهایی که به طور خاص از سوی نمایندگان پارلمان هم وجود دارد اتحادیه اروپا هم مجبور باشه که در سیاست مماشاتش نسبت به رژیم بازبینی کنه.”

لینک به منبع

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

 

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت  

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-اسدالله-اسدی-در-بلژیک/

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکصابر تبریزی، ایران اینترلینک، پنجم دسامبر 2020:… آنچه که مسلم است، مقامات ایران دراین کار که حکم کشتن تعدادی از سگ های هار را داشته، چنان منافعی نداشته که دست به انجام این ریسک خطرناک وآنهم دراین دوران پرتنش باشد وباید دید که چه کسانی از این قضیه که محقق هم نشده، سود میبرند و ایران بطور منطقی دربین این صاحبان منافع نیست! .. در هوادار بودن یکی از متهمین که عکس های خودمانی با مهدی ابریشمچی دارد  واین عکس ها بارها دراینترنت منتشر شده ، شکی نیست وآیا میخواهید بگوئید که او نفوذی جمهوری اسلامی درصفوف شما بود یا برعکس؟ یا مثلا میخواهید او را بخاطر منافع برزگتر و پلیدتان قربانی کنید؟ دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک .

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکموساد استفاده از مجاهدین خلق برای پرونده سازی و تخریب رابطه اروپا و ایران را تایید کرد

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

غیر قابل باور است که برای سگ کشی اینهمه هزینه شود!

15/09/1399

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

صحبت از محاکمه ی آقای اسدالله اسدی است که بدون حضور وی، وکیل مدافعش ، درجریان گذاشته شدن دولت ایران بعنوان طرف مهم قضیه ، حضور خبرنگاران و… درجریان بود وبه محکومیت او انجام شد و باند رجوی چه انرژی زیادی برای بهره برداری ازآن صرف کرد ومیکند.

طبق ادعای یک طرف قضیه که مجاهدین رجوی باشد، گویا که متهم اصلی پرونده درکشور ثالثی مواد منفجره ای دراختیار چند نفر قرار داده که محل خیمه شب بازی سالانه ی مریم رجوی را که این خیمه شب بازی دردشمنی کامل با منافع ملی ایران است ، منفجر کرده وتعدادی ازروسپیان سیاسی حاضر درآن تجمع را بهمراه عده ای از رهبران خائن، مهاجرین مزدور و اعضای نگون بخت باند رجوی را بقتل برساند که البته دولت اسرائیل اعلام کرده بود که از قبل به مسئله اشرافیت داشته و درهمکاری تنگا تنگ با سازمان های اطلاعاتی برخی کشورهای اروپایی ، قبل از هرگونه اقدامی مانع این بمب گذاری شده وهمه چیز بخیر وخوشی گذشته وتنها دستآورد این بازی کثیف اطلاعاتی ، متهم کردن ایران به قصد انجام کارهای تروریستی بوده است.

آیا خواننده ی محترم نباید از خود بپرسد که چرا گردش کار بدینگونه بوده که بنفع ایران هراسی و اسرائیل وباند رجوی باشد و آیا این نتیجه ی بدست آمده فی البداهه وازروی قضا وتقدیر بوده یا قبلا مقدمات این بازی فراهم شده بوده است؟!

ما ازدسترسی به آقای اسدالله اسدی محرومیم و هرگز نمیتوانیم سئوالی دراین خصوص ازاو بپرسیم . چرا که بطورعجیب وسازما ن یافته ای سگ را را باز وسنگ را بسته برعلیه ایران کرده اند.

آنچه که مسلم است ، خبر را فقط از یک زاویه دردید مردم قرار میدهند.

بعبارت دیگر، درخوشبیانه ترین حالت، قسمت ناچیزی از حقیقت را رو مینمایند تا قسمت اعظم آن مانند اسرار سربه مهر باقی بماند واین بزرگترین خیانت به حقیقت است!!

آنچه که مسلم است، مقامات ایران دراین کار که حکم کشتن تعدادی از سگ های هار را داشته، چنان منافعی نداشته که دست به انجام این ریسک خطرناک وآنهم دراین دوران پرتنش باشد وباید دید که چه کسانی از این قضیه که محقق هم نشده، سود میبرند و ایران بطور منطقی دربین این صاحبان منافع نیست!

از قلم یکی از پادوهای رجوی بخوانیم :

” اولین جلسه دادگاه اسدالله اسدی، دیپلمات شناخته شده رژیم و سه نفر از همدستان جاسوس او که در خود را به عنوان هوادران سازمان مجاهدین نشان داده بودند، به پایان رسید “.

در هوادار بودن یکی از متهمین که عکس های خودمانی با مهدی ابریشمچی دارد  واین عکس ها بارها دراینترنت منتشر شده ، شکی نیست وآیا میخواهید بگوئید که او نفوذی جمهوری اسلامی درصفوف شما بود یا برعکس؟

یا مثلا میخواهید او را بخاطر منافع برزگتر و پلیدتان قربانی کنید؟

دوباره :

” تشکیل دادگاه به خود خودی ضربه سنگین و جبران ناپذیری بر پیکر پوسیده ولی فقیه وارد کرده است. در طول ۴۲ سال حکومت ترور، برای اولین بار یک دیپلمات بلندپایه به جرم برنامه ریزی و بمب گذاری در گردهمائی ایرانیان مورد محاکمه قرار می گیرد”.

البته که ضربه ای بود ولی نه درحد ضرباتی که اسرائیل درترور دانشمندان نامی ما وارد کرده وهمچنین نه درحد ترورهای سال1360 شما که قسمت عمده ی آن  با همکاری سرویس های امنیتی دشمنان انجام داده و افراد بیشتر مردمی تر حکومت نوپای ایران را هدف قرار دادید!

بازهم :

” محبوبیت بی نظیر مقاومت در کشورهای اروپائی. مهمانان خارجی که در برنامه حضور داشته اند و خود نیز در معرض ترور بوده اند، رضایت خود را از تشکیل دادگاه و حمایت از برنامه های مریم رجوی نشان دادند “.

روسپیان سیاسی  به حکم وظیفه وماهیتی که دارند ، بله!

اما فرانسه که مهد تحرکات ضد مردمی شما بود، نسبت به گذشته التفات کمتری بشما نشان میدهد

بازهم طرح دشمنی آشتی ناپذیر با خانواده ها :

” از ۱۹ بهمن ۱۳۸۸ یعنی ۷ ماه پس از حمله ۶ و ۷ مرداد ۱۳۸۸ یک جنگ روانی علیه قرارگاه اشرف آغاز شد. این ماجرا از آن‌جا آغاز شد که افرادی از ایران تحت نام خانواده‌ی ساکنان اشرف توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران به مقابل درهای ورودی قرارگاه اشرف آورده شدند. این افراد با استفاده از بلندگو اقدام به شعار دادن و سپس تهدید ساکنان اشرف کردند “.

البته این نظر رجوی است که بدرستی میداند که تماس خانواده ها با فرزنانشان، حس انسانی مهر ورزیدن به خانواده ها را درآنان بیدار کرده وبا مقایسه ی میزان برخورداری آنها از زندگی وآزادی صد برابربهتر وبیشتر از اسارتگاه رجوی  ، بازگشتی به خویشتن میکنند ومیفهمند که پشت وپناهی دارند ورجوی حق ندارد با آنها اینگونه رفتار برده واری بکند و ونتیجه میگیرند سربه عصیان زده وتشکیلات عنکبوتی رجوی را درهم ریزند.

درهر صورت، گناه خانواده ها نیست که شیشه ی عمر رجوی دراینگونه نگه داشتن اعضای خودش است وخانواده ها هم بدون لحاط این موضوع، فقط میخواهند فرزندان شان زندگی بهتری داشته وارتباط حضوری و تلفنی منظمی با این مفلوکین داشته باشند.

بازهم :

” نیک می دانیم که هیچکدام از کشورهای اروپائی مایل نیستند که کشورشان صحنه تاخت و تاز تروریست ها باشد “.

اگر اینطور است که زیاد هم اینگونه نیست ، مسعود ومریم از وضع آتی خودشان بترسند واقلا با دادن ملاقات وحق تماس به خانواده ها، نگذارند سیل شکایت های انها چهره ی کریه آنها را بیشتر بشناساند.

صابر  تبریزی

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

خرید مزدور ترس رجوی را به نمایش گذاشت  

***

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviUsing Mojahedin Khalq (aka MEK, MKO, Rajavi cult) to damage Iran EU relationship

ترور خشونت بمبگذاری مجاهدنین خلق فرقه رجوی اروپاOnce again the arrested bombers turn out to be MEK (Maryam Rajavi cult) members.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کمپ-مجاهدین-در-آلبانی/

کمپ مجاهدین در آلبانی – از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات

کمپ مجاهدین در آلبانی - از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلاتمحمود سپاهی و سعید ناصری، یاران ایران، پاریس، سیزدهم فوریه 2021:… خبرهای رسیده از آلبانی حاکی  از فروپاشی و اضمحلال هرچه بیشتر فرقه و تسریع  روند جدایی اعضا ناراضی می باشد و جدایی همچنان ادامه دارد. رجوی به هر دری میزند و هر جادو به جنبلی به کار میبرد. دیگر مغزهای خشکیده رجوی و مسولین فرقه کار نمیکند که با اعضای ناراضی چیکار کنند و هیچ حربه ای جوابگو نیست در این مرحله که اعضا تحت کنترل شدید مسولین فرقه هستند اما غافل از اینکه  در فضای کشور آلبانی  هر چقدر هم  تلاش کنند نمی توانند به مانند عراق  نفرات را از ارتباط با دنیای بیرون و دسترسی به اطلاعات و خبرها دور نگه دارند و آنها را کنترل کننداعضای مغزشویی شده فرقه که  سال ها در بند و زندان رجوی بوده اند با  رفتن به آلبانی امیدی پیدا کرده و تا کنون  تعداد بسیار زیادی توانسته اند خود را از چنگال فرقه  نجات بدهند. کمپ مجاهدین در آلبانی 

گاردین: نجات یافتگان مریم رجوی متهم میکنند که زمینه تجاوز مسعود رجوی به زنان را آماده می کرده استگاردین: نجات یافتگان مریم رجوی متهم میکنند در تجاوز مسعود رجوی به زنان با وی همکاری میکرده است

کمپ مجاهدین در آلبانی – از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات

1- از وطن فروشی مریم رجوی تا خود فروشی اعضای سینه چاک رجوی

محمود سپاهی، انجمن یاران ایران، یازدهم، فوریه ۲۰۲۱

محمود سپاهی

آقای محمود سپاهی

مریم رجوی اسب بي‌غيرتي را زين كرده‌ و بر بدن پر افتخار، زخمي و پايدار فرهنگ كشورمان مي‌تازند. جاي سئوال ندارد آیا این وطن فروش جز برای قدرت خودت هدفی دارد؟

آیا کسی که خود فروشی برایش مثل آب خوردن است به دیگران رحم میکند؟

راستی چرا مگر غیر از این است رجوی بخاطر به قدرت رسیدن خیالی و پوشالی که در ذهنش پرورش داده ناموسش را به تاراج داد حال بنشینید و قضاوت کنید آیا این برای خلق ایران مبارزه می کند.؟

آیا برای انسانهای شرافتمند جای سوال ندارد رجوی وقتی به خودش رحم نمی کند به دیگران چطور رحم خواهد کرد و می کند.؟

سران فرقه رجوی در یک نشست با سران امریکا اعلام همبستگی می کنند یعنی مثل همان زمانی که مسعود وطن فروش با اربابش صدام حسین یپمان برادری امضاً کرد.

بعد از پیروزی من ( مسعود رجوی ) و دردست گرفتن حکومت شهرهای جنوبی ایران را به تو میدهم چون قبلا این شهرها مربوط به اعراب بوده و بعد از به قدرت رسیدن  من به شما باز خواهد گشت.؟

حالا دستمال برای آمریکا و اسرائیل پهن کرده،است. شما (امریکا) به دولت ایران فشار آورید و چنان تحریمهای زیاد کنید تا مردم نفش کشیدن برایشان سخت شود،آ ن موقع مجبور هستند به خیابان ها بیایند و با دولت ایران سر شاخ شوند، و آن موقع ما هم از آب گِل آلوده ماهی میگیریم،با کمک شما بر تخت سلطنت خواهیم نشست و بعد ایران را هرطوری که شما صلاح میدانید اداره کنید ما فقط قدرت بر مردم را می خواهیم.

مثل دولت کنونی عراق که مستعمره شما هستند ایران نیز مستعمره شما شود فقط در راس آن ما در حکومت باشیم  اما رجوی خاک بر سر نمی داند کدام پایگاه مردمی و کدام تحریم و کدام حمایت از کسی که خون جوانانش را در شیشه کرده کسی که اجازه دیدار به فرزندانشان را نمی دهند.

کمپ مجاهدین در آلبانی - از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات

کمپ مجاهدین در آلبانی – از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات

مادرانی که برای دیدن فرزندان خود در کمپ اشرف ( ۳ ) لحظه شماری می کنند،و یا خانواده هایی که بر اثر کوید ۱۹ جان خودشان را دست میدهند،و دیدار با هم خونشان به قیامت راه پیدا می کند.و یا در کمپ اشرف در آلبانی نفرات بر اثر کرونا در حال جان دادن هستند و به خاطر چرندیات مریم رجوی هرگز نمی تواند به خانه و خانواده فکر کنند!

 البته مقصر رجوی نیست چون در غار زندگی می کند و فکر می کند همه او را میشناسند. صد البته که تو را بیشتر مردم زمین می شناسند،امّا در خیانت و وطن فروشی همه تو را به خوبی می شناسند. خاک بر سر تو و فرقه وطن فروش تو که اینگونه برای به قدرت رسیدن خودش،وطن فروشی می کند مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو تا ما اعضای جداشده هستیم این آرزو را با خود به گور خواهی برد.

لینک به منبع

2- زمان به سرعت در حال فروپاشی کمپ اشرف ( ۳ ) و سر گیجه مریم رجوی برای کنترل اعضای بهم ریخته

سعید ناصری،انجمن یاران ایران، سوّم فوریه ۲۰۲۱

سعید ناصری

آقای سعید ناصری

اخبار و خبرهای موثق حاکی بر این است از زمانی که اعضای مجاهدین به کمپی در کشور آلبانی انتقال داده شده اند تا به امروز بیش از چند صد نفر از اعضای ناراضی از تشکیلات از هم گسیخته جدا شده اند و این امار روز به روز رو به زیاد شدن میباشد و جالب اینکه در میان انان تعدادی از خانمها هم به چشم میخورند که از سازمان جدا شده اند

سران و مسولین فرقه که بشدت ترسیده اند از این موضوع و آنچنان ترس و لرز به اندامشان افتاده که دست به دعا شده اند که انگاری زلزله ای در کار است در همین راستا که لرزه به تن سران مسولین و رجوی افتاده به یاد حربه ها و زیر فشار قرار دادن اعضای نگون بخت و خسته افتاده اندکاری که همیشه در تشکیلات پوسیده و نگینشان انجام میدادند  مثل نشستها و تحمعات درونی از یک طرف توی سر افراد میزند و از طرفی افراد خسته را دلداری میدهد تا شاید چند صباحی بتواند دوام بیاورد و به شکلی سیاست چماق و حلوا را مجدد علم کرده برای اعضای درونی خیش بیخبر از اینکه تمام اعضای چشم و گوششان باز شده و با دنیای بیرون ارتباط برقرار کرده اند

در این مرحله رجوی خیانتکار و خیانت پیشه که همیشه تشنه قدرت طلبی بوده همچنان در چندین ده پیشین در اوج فلاکت به عراق گریخت تا به قول خودش و چرب زبانیهایش اتش بر افروزد و کشور را ازاد کند که همش شکست و شکست  شکست و رسوایی و جاسوسی بیشی نبود و سالیان سال عمر فرزندان ایران زمین را به باد داد و کلی کشته و زخمی به جای گذاشت الان به البانی فرار کرد و در اوج ذلت  با این تصمیم که مجبور بود بهش تن بدهد یعنی ماندن در البانی امضای مرحله پایانی فرقه را امضا کرد که در این روزهای به وضوح میتوانیم ببینیم

خبرهای رسیده از آلبانی حاکی  از فروپاشی و اضمحلال هرچه بیشتر فرقه و تسریع  روند جدایی اعضا ناراضی می باشد و جدایی همچنان ادامه دارد رجوی به هر دری میزند و هر جادو به جنبلی به کار میبرد دیگر مغزهای خشکیده رجوی و مسولین فرقه کار نمیکند که با اعضای ناراضی چیکار کنند و هیچ حربه ای جوابگو نیست در این مرحله که اعضا تحت کنترل شدید مسولین فرقه هستند اما غافل از اینکه  در فضای کشور آلبانی  هر چقدر هم  تلاش کنند نمی توانند به مانند عراق  نفرات را از ارتباط با دنیای بیرون و دسترسی به اطلاعات و خبرها دور نگه دارند و انها را کنترل کننداعضای مغزشویی شده فرقه که  سال ها در بند و زندان رجوی بوده اند با  رفتن به آلبانی امیدی پیدا کرده و تا کنون  تعداد بسیار زیادی توانسته اند خود را از چنگال فرقه  نجات بدهند

برغم تمام عوام فریبی سران فرقه که سالیانه هر بار تجمعی که میگذاشتند و باشعر و شعار و جر دادن خودشان و و فریب دادن اعضا و مغزشویی دادن اعضای نگون بخت و روحیه دادن به انها و تحت کنترل قرار دادنشان سالی یکبار حکومت ایران را سرنگون میکردند و این شعار را همیشه تکرار میکردند امسال سال اخره الان به یومن تشکیلات از هم پاشیده این تجمعات کمتر برگزار میشود و سنت و ترفند جدیدی سران فرقه رو کرده اند ان هم خرید و فروش ساندویچ و دلالی کردن در البانی با این کارشون میخواهند سالی دو بار دست به سرنگونی حکومت ایران بزنند عجبا که تشکیلات پوسیده به کجا رسیده است

در حالیکه  شعارهای عوامفریبانه پایانی ندارد هم چنان اهم  اهداف  وطن فروشی و  جاسوسی و خودنمایی می باشد.

ننگ  حمایت عربستان کودک کش که در آخرین اقدام و حشیانه اش کلی  انسان بی گناه را به خاک و خون کشید را در پرونده  سیاه خود به ثبت  رسانند و مریم قجر از حمایت سران زن ستیز عربستان شرم نمی کند و همچنان باعث خواری بیشتر می شوند. و این سرانجام  رهبریست  که افتخارش حمایت کشورهای معلوم الحالی چون عربستان و آمریکا ست.

لینک به مبع

کمپ مجاهدین در آلبانی – از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات 

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشافشای کمک مالی هنگفت عربستان به گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ا

همچنین: