خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه علیه احسان بیدی

خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه علیه احسان بیدی

خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه علیه احسان بیدیانجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و پنجم اکتبر 2020:… در حالی که سازمان مجاهدین خلق برای چندمین بار ادعا نمود که احسان بیدی از کشور آلبانی اخراج گردیده، تصاویر و فیلم های وی در داخل اردوگاهی در کارچ منتشر شده است. رسانه های مرتبط با فرقه رجوی ادعا کردند که “مأمور ایرانی احسان بیدی به جرم جاسوسی علیه مجاهدین خلق دستگیر و سپس از کشور آلبانی اخراج گردید”. اما رسانه های آلبانی بلافاصله اطلاع دادند که او تحت حفاظت پلیس در آلبانی بسر می برد و فیلم های او هنگام رقص با هم اتاقی اش را منتشر نمودند و نوشتند که “احسان بیدی به نظر می رسد که از اوقات فراقت در آلبانی با رقص در داخل پناهگاه خود لذت می برد”. خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه علیه احسان بیدی . 

خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه علیه احسان بیدیتعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد

چرا فرقه رجوی مدام ادعا می کند که احسان بیدی از آلبانی اخراج شده است؟

ابراز خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه تروریستی علیه احسان بیدی

انجمن نجات از فرقه ها 24 10 2020

در حالی که سازمان مجاهدین خلق برای چندمین بار ادعا نمود که احسان بیدی از کشور آلبانی اخراج گردیده، تصاویر و فیلم های وی در داخل اردوگاهی در کارچ منتشر شده است.
رسانه های مرتبط با فرقه رجوی ادعا کردند که

“مأمور ایرانی احسان بیدی به جرم جاسوسی علیه مجاهدین خلق دستگیر و سپس از کشور آلبانی اخراج گردید”.

اما رسانه های آلبانی بلافاصله اطلاع دادند که او تحت حفاظت پلیس در آلبانی بسر می برد و فیلم های او هنگام رقص با هم اتاقی اش را منتشر نمودند و نوشتند که

“احسان بیدی به نظر می رسد که از اوقات فراقت در آلبانی با رقص در داخل پناهگاه خود لذت می برد”.

شعار اخراج احسان بیدی از آلبانی جایگزین شعار سرنگونی

خبرهای رسیده از افراد پلیس در آلبانی حاکی است که فرقه رجوی تمامی ظرفیت خود در آلبانی و حتی خارج از آلبانی را بکار گرفته است تا احسان بیدی که قصد جان او را داشت از این کشور اخراج شود و در این خصوص هزینه های گزافی را متحمل شده است. مسئله احسان بیدی برای مریم رجوی که از فرانسه اخراج شده و امکان ترک آلبانی را ندارد به یک مسئله حیثیتی تبدیل شده است.

آقای احسان بیدی در 19 آوریل 2012 از اردوگاه فرقه رجوی در عراق فرار کرد و خود را به نیروهای عراقی رساند. او در 27 ژانویه 2013 توانست از طریق مصر از عراق به آلبانی برود و در 16 اکتبر 2013 از کشور آلبانی پناهندگی گرفت.

حضور او در کشور آلبانی همیشه مانند خاری در چشم سران فرقه رجوی بوده است. مریم رجوی تلاش می کند تا برای جلوگیری از ریزش سیستماتیک نیرو در آلبانی شرایط خارج از فرقه را ناامن و خود را مسلط بر اوضاع داخلی آلبانی نشان دهد تا کسی جرأت جداشدن نداشته باشد.

خبرهای ناآرامی در اردوگاه فرقه رجوی و درخواست های گروهی برای جدا شدن، بی ارتباط با توطئه های مختلف از جانب مریم رجوی علیه آقای بیدی و دیگر نجات یافتگان در آلبانی نیست. رجوی خود را در برابر احسان بیدی بازنده و ناتوان می بیند و این مسئله موجب تنش های بازهم بیشتری در داخل تشکیلات شده است. او تلاش دارد تا به هر نحو ممکن برای سرکوب اعتراضات داخلی یک پیروزی در آلبانی به نام خود ثبت کند.

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند 

تمام تلاش فرقه رجوی با استفاده از تمامی امکانات موجود در آلبانی همراه با صرف مبالغ هنگفت اینست که جداشدگان را به هر نحو ممکن به لحاظ حقوقی و مالی تحت فشار قرار دهد تا آنان یا مجبور به مزدوری و جاسوسی شده یا از آلبانی اخراج گردند تا درسی برای کسانی که مایل به جداشدن هستند باشند. این تلاش ها در حال خنثی شدن است و مریم رجوی از این وضعیت به وحشت افتاده و به هر دری می زند تا شرایط را برای جداشدگان ناامن کند.

اگرچه عناصر فاسدی در دستگاه پلیس آلبانی سعی می نمایند تا برای مطامع مالی خواسته های فرقه رجوی را دنبال کنند اما کسانی هم هستند که به دنبال یافتن جاسوسان مجاهدین خلق در میان جداشدگان می باشند تا آنان را افشا و تحت تعقیب قرار دهند.

انجمن نجات از فرقه ها پاریس 24 10 2020

لینک به منبع

حقوق انسانی احسان بیدی . تسلیم نامه اعتراضی به سفارت آلبانی در پاریس

ابراز خشم فرقه رجوی در قبال افشای توطئه تروریستی علیه احسان بیدی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/توطئه-قتل-احسان-بیدی-توسط-مجاهدین-خلق-خ/

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

https://iran-interlink.org/wordpressfa/?attachment_id=44849انجمن نجات از فرقه ها، هجدهم اکتبر 2020:… خبرهای به دست امده از آلبانی حاکی است که پس از خنثی شدن توطئه اخراج آقای احسان بیدی از آلبانی سازمان مجاهدین خلق فردی را جهت اقدام تروریستی علیه جان آقای احسان بیدی به عنوان نفوذی به میان جداشدگان فرستاده بود که خوشبختانه با هوشیاری دوستان آقای بیدی فرد نفوذی شناسایی توطئه وی خنثی و سپس متواری گردید اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که فرقه رجوی در صدد ضربه زدن از طریق یک نفوذی در بین جدا شده های سازمان مجاهدین خلق در آلبانی به آقای احسان بیدی بود. پلیس آلبانی که در جریان این توطئه تروریستی قرار گرفت بلافاصله وارد عمل شد و فعلا آقای احسان بیدی را به یک محل امن منتقل کرده، تحت حفاظت قرار داده و در تعقیب فرد نفوذی می باشد . توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد 

تعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد احسان بیدی پیروز شدتعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

خنثی شدن توطئه تروریستی علیه جان احسان بیدی

اوضاع داخلی فرقه رجوی به شدت وخیم است

انجمن نجات از فرقه ها شنبه 26 مهر 99

طبق گفته پلیس آلبانی مجاهدین توطئه کرده اند که من را بکشند. پلیس الان من را بخاطر حفاظتم به نقطه امن منتقل کرده و…

Posted by Ehsan Bidi on Saturday, October 17, 2020

خبرهای به دست امده از آلبانی حاکی است که پس از خنثی شدن توطئه اخراج آقای احسان بیدی از آلبانی سازمان مجاهدین خلق فردی را جهت اقدام تروریستی علیه جان آقای احسان بیدی به عنوان نفوذی به میان جداشدگان فرستاده بود که خوشبختانه با هوشیاری دوستان آقای بیدی فرد نفوذی شناسایی توطئه وی خنثی و سپس متواری گردید

اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که فرقه رجوی در صدد ضربه زدن از طریق یک نفوذی در بین جدا شده های سازمان مجاهدین خلق در آلبانی به آقای احسان بیدی بود. پلیس آلبانی که در جریان این توطئه تروریستی قرار گرفت بلافاصله وارد عمل شد و فعلا آقای احسان بیدی را به یک محل امن منتقل کرده، تحت حفاظت قرار داده و در تعقیب فرد نفوذی می باشد .

طبق اظهارات مسئولین پلیس آلبانی، مجاهدین خلق برای ترور آقای احسان بیدی توطئه کرده اند و لذا پلیس اکنون ایشان را به خاطر حفاظت از جانش به نقطه ای امن منتقل کرده است. هم اکنون پلیس به دنبال فرد نفوذی در بین جداشدگان است که می خواسته آقای بیدی را ترور نماید. او با موبایل خود لحظه به لحظه در ارتباط با مسئولین فرقه رجوی بوده است.

یک مقام پلیس آلبانی اظهار داشت که آقای احسان بیدی در جای امنی با امکانات کافی تحت حفاظت است و صرفا با دوستان نزدیک خود در ارتباط می باشد. فرد نفوذی بعد از ناموفق ماندن توطئه تروریستی با یک خودرو که در محل منتظر او بود متواری گشت و پلیس به دنبال دستگیری اوست.

پلیس همچنین اظهار داشت که از قبل در جریان رسیدن اخبار مربوط به جداشدگان از طریق نفوذی ها به سازمان مجاهدین خلق بوده و این مسئله را دنبال می کرده است. با به دست آمدن سرنخ، این مسئله با جدیت بیشتری توسط پلس دنبال خواهد شد.

خبرهای به دست آمده از داخل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نیز حاکی است که اوضاع تشکیلاتی به شدت به هم ریخته است و عده زیادی خواهان جدایی هستند و خصوصا رسیدن اخبار مربوط به آزادی آقای احسان بیدی به داخل تشکیلات، تأثیرات فوق العاده ای علیه اعمال کنترل های معمول توسط سران فرقه داشته است.

فرقه رجوی حفاظت پلیس از آقای احسان بیدی را در سایت های خود به عنوان دستگیری وی منعکس نموده است تا از تأثیرات مخرب این خبر بر موقعیت خودش در آلبانی و در میان اعضا بکاهد.

تصویر آقای احسان بیدی در اقامتگاه امن:

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

انجمن نجات از فرقه ها پاریس

لینک به منبع

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

***

حقوق انسانی احسان بیدی . تسلیم نامه اعتراضی به سفارت آلبانی در پاریساحسان بیدی قربانی دسیسه های مجاهدین خلق و رژیم فاسد آلبانی

زندانی کردن احسان بیدی در آلبانی بی دلیل، Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-سرنگونی-را-به-2021-موکول-کرد/

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول ژوئن 2019:… طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنی. مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد . 

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردوعده سرنگونی از رجوی و ترکی الفیصل تا بولتون و بهزاد نظیری

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

اعلام سرنگونی توسط مریم قجر به بعد از 2021 موکول شد!!

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

01062019

غفور فتاحیان

غفور فتاحیان پاریس

با موضع گیری ترامپ در توکیو و همچینن دیگر موضع گیریهای ترامپ مبنی بر اینکه آمریکا دنبال جنگ نیست رئیس جمهور آمریکا آب پاکی روی دستان سیاه مریم رجوی و شرکایش که کیسۀ بسیار گشادی را برای رسیدن به قدرت در همین امروز و فردا دوخته بودند ریخت و با این موضع گیری ترامپ بدجوری پوزۀ مریم قجر به خاک سیاه مالیده شد و این هم همانند هزاران تحلیل های غلط فرقه رجوی خالی و پوچ از آب در آمد.

به همین علت مریم قجر و سرمداران فرقه در خانۀ سالمندان موسوم به اشرف سه برای نگه داشتن اسیران کهنسال و بیمار انواع نشستهای پیاپی برگزار کرده و می کنند که طی آنها با هزار تحلیل آبکی و قسم و آیه به آنها می گویند: «باز هم صبر کنید امسال نشد سال دیگر!! دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد!! بالاخره این رژیم تا قیامت که نمی ماند سرانجام سرنگون می شود!! و…. » ولی جالب این است که هرچه سوخت و سوز بوده در این طرف دامن فرقۀ رجوی و مریم قجر را گرفته و تمام تحلیلها و برگها و حسابهایشان سوخته است!.

طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنید. این اعتراض منجر به تشنج در نشست با حملۀ فالانژهای رچوی به آن فرد شده و نشست بهم می خورد و مریم رجوی ناچار به ترک نشست و فرار از اشرف سه به هتل محل اقامتش در تیرانا می شود.

مریم رجوی با دادن رشوه های صدهزار دلاری به جان بولتون او را واداشت که اعلام کند امسال بین ایران و امریکا جنگ می شود و مریم هم بر دوش جان بولتون و جولیانی به تهران می رود ولی با این موضع گیری ترامپ مریم دوچار سکته ناقص شد!

به اعتقاد من شاید جان بولتون توسط ترامپ کنار گذاشته شود آنوقت است که مریم رجوی سکته کامل را استارت خواهد زد!

حال که مریم رجوی این جاودگر پیر مکار شکست سختی خورد است برای جلوگیری از فرار و ریزش اسیرانش در خانۀ سالمندان در آلبانی به فکر چاره افتاده و می خواهد و با رفع و رجوع صحبت های ترامپ و سانسور قسمت هایی از آن در سایت فارسی زبان فرقه رجوی بگوید که بدلیل نزدیک بودن زمان انتخابات امریکا ترامپ فعلا وقت ندارد که وارد جنگ شود و به همین دلیل طرح جنگی خودش را برای سال بعد از انتخابات موکول کرده است!!

این حال و روز یک فرقۀ وارفته و درمانده است که برای رسیدن به قدرت آویزان ترامپ شده در حالیکه برفرض جمهوری اسلامی هم توسط امریکا سرنگون شود مگر مردم ایران اجازه می هند که مریم رجوی قدمش را به مرزهای ایران نزدیک کند؟ چه رسد به اینکه بگذارند بر دوش بولتن جان قهرمانش به تهران برود! البته خود مریم و سران علیل فرقه به خوبی بر این امر وقف هستند.

این هم ناگفته نماند که خود مرحوم مسعود رجوی در سال هفتاد و چهار در یک نشست گفت: «آمریکا هیچ وقت و در هیچ زمانی حملۀ نظامی به ایران نمی کند نه الآن و نه صد سال دیگر و به همین خاطر است که من انقلاب مریم را انتخاب کردم…»!!. این هم نمونۀ دریوزگی آن مرحوم بود که در هر مقطعی از یک موضوعی برای به اسارت کشیدن و نگه داشتن اسیران کهنسال استفاده می کرد.

اما تنها کسی که در این معرکه جیپش را پر از دلار کرد جان بولتون بود که فرقه رجوی را حسابی دوشید.

آری این است سرنوشت فرقه ای خیانت کار، پس: فاعتبروا یا أولو الأبصار!!…

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

لینک به منبع

***

**

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردسرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا 

همچنین: