خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

خشونت علیه زنان در فرقه رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم نوامبر 2020:… فرقه رجوی و بطور خاص رهبری اش تحت عنوان انقلاب کذایی مریم زنان را وادار به طلاق اجباری و همچنین مجبور به ترک  کردن فرزندان خردسال شان کرد که این بدترین آسیب های روحی و روانی  برای زنان و مادران محسوب می شود.  فرقه رجوی همچنین با زنانی که معترض بودند و انقلاب کذایی مریم را قبول نداشتند مورد انواع و اقسام شکنجه های روحی و جسمی قرار داده که در موارد زیادی منجر مرگ آنها شده است زنانی همچون مینو فتحعلی آلان محمدی و هما بشر دوست از نمونه ها هستند. خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

خشونت علیه زنان در فرقه رجویکلاس های زنانه مسعود رجوی و انفجار بزرگ

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

نگاهی به رفتارهای خشونت آمیز فرقه رجوی علیه زنان

در آستانه ۲۵ نوامبر روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان هستیم. سازمان ملل این روز را در گرامیداشت یاد خواهران میرابال انتخاب کرده است. آنها در ۲۵ نوامبر سال ۱۹۶۰ پس از مدتها شکنجه توسط سازمان امنیت ارتش دومینیکن به قتل رسیدند. خشونت علیه زنان بنا بر تعریف سازمان ملل متحد هر گونه رفتاری است که منجر آسیب بدنی و جنسی یا روانی زنان شود. اما در فرقه تروریستی رجوی علی رغم شعر و شعار های رهائی زنان و رفع تبعیض از طریق انقلاب کذایی مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی خشونت علیه زنان در این فرقه بر اساس تعریف سازمان ملل متحد از خشونت بیداد می کند.

فرقه رجوی و بطور خاص رهبری اش تحت عنوان انقلاب کذایی مریم زنان را وادار به طلاق اجباری و همچنین مجبور به ترک  کردن فرزندان خردسال شان کرد که این بدترین آسیب های روحی و روانی  برای زنان و مادران محسوب می شود.

زنان در فرقه رجوی – مصاحبه با خانم بتول سلطانی

فرقه رجوی همچنین با زنانی که معترض بودند و انقلاب کذایی مریم را قبول نداشتند مورد انواع و اقسام شکنجه های روحی و جسمی قرار داده که در موارد زیادی منجر مرگ آنها شده است زنانی همچون مینو فتحعلی آلان محمدی و هما بشر دوست از نمونه ها هستند.

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

فرقه رجوی و بطور خاص رهبری اش علی رغم ادعای مترقی بودن و علی رغم دادن رده و مقام فرمالیته به زنان نظیر مسئول اول و شورای رهبری آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و مسعود رجوی برای خودش حرمسرا راه اندازی کرده بود و دست شاهان قاجاریه را در این زمینه بسته است رجوی می گفت زن تو گیومه و زنان باید جا تو جاپای مریم بگذارند یعنی مثل مریم از شوهران شان جدا شده و در حریم رهبری قرار بگیرند و امضای محرمیت بدهند یعنی خون و نفس شان در اختیار رهبری باشد تا هر کجا و هر جا که بر اساس مطامع شیطانی خودش صلاح دید استفاده کنند.

زنان در این فرقه تروریستی و زن ستیز از اولیه ترین حقوق انسانی نظیر ملاقات با خانواده و بطور خاص فرزندان خردسال شان محروم هستند و همچنین زنان نه تنها از استفاده وسایل آرایش محروم هستند بلکه در کشور عراق مجبور بودند که زیر آفتاب سوزان کار کنند تا صورتشان سوخته و زیبایی شان را از دست بدهند. همچنین مسعود و مریم در طی یک اقدام ضد انسانی  زنان را وادار به جراحی رحم می کردند تا مبادا به امید این باشند که روزی دوباره می توانند ازدواج کرده و بچه دار شوند.

بله دوستان عزیز فرقه تروریستی و قرون وسطایی و زن ستیز علی  رغم ادعای مترقی بودن و سر دان شعار های رهائی زنان و حمایت از جنبش آزادی خواهی زنان و ادعای مبارزه برای  رفع  هرگونه تبعیض از زنان و شعار آزادی پوشش برای زنان در تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی اش اگر یک تار موی زنان بیرون باشد او را در نشست هایی تحت عنوان غسل هفتگی که البته برای زنان روزانه بود مورد ضرب و شتم قرار می دادند و همه انواع آسیب های روحی و روانی و جسمی جنسی را که در سازمان ملل متحد از آنها به عنوان خشونت علیه زنان یاد شده است در این فرقه تروریستی و زن ستیز رایج بوده است.

لینک به منبع

زنان حرمسرا 

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-پول-شیخ-عربستان-و-دیکتاتور-عراق-را/

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کردباشگاه خبرنگاران و خبرگزاری فارس، همدان، بیستم ژوئیه 2019:…ابراهیم خدابنده در پاسخ به دانشجویان درباره برخی از زنان جدا شده از سازمان بیان کرد: یک اصل در سازمان وجود دارد که اجازه فرار به زنان داده نشود، حتی رجوی می‌گفت برای جلوگیری از فرار زنان ۱۰۰ نفر هم کشته شوند ارزش دارد! خدابنده با بیان اینکه رجوی اعلام کرد که همه زنان در عقد او هستند افزود: راستش ما فکر می‌کردیم که این موضوع یک ایدئولوژی است، اما واقعی بود و برخی از زنان در این خصوص حرف زدند، سازمان هم آن را تکذیب نکرده است. پول طلای شیخ عربستان و نفت دیکتاتور عراق خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی شد .

 کتاب فرقه ها در میان ما ابراهیم خدابندهابراهیم خدابنده: خواندن این کتاب را به همه توصیه می کنم

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین:

هواپیما قادر به جابجایی طلاهای اهدایی عربستان نبود/ ایران اسلامی مستقل‌ترین کشور دنیا است/ سوء استفاده جنسی رجوی از زنان با رقص رهایی

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

عضو جداشده گروهک منافقین با بیان اینکه سازمان منافقین غرب را مخاطب خود می‌داند و تمام تلاش خود را می‌کند تا دل اسرائیل را به دست آورد، از کمک عربستان و غرب به این سازمان پرده برداشت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم خدابنده عضو سابق و ارشد سازمان منافقین، درباره سازمان منافقین و شیوه جدا شدن از آن گفت: در سال ۱۳۸۲ در مرز بوکمال در سوریه دستگیر و به ایران بازگردانده شدم.

وی افزود: در زمان دستگیری گمان می‌کردم با شکنجه‌های سختی مواجه شوم بنابراین به بازجو گفتم که با پوست و خونم از سازمان دفاع خواهم کرد و حسرت اطلاعات را بر دل نظام خواهم گذاشت.

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین افزود: بازجو در ابتدا پرسید، شام خوردی؟ من هم با کمال تعجب پاسخ دادم در هواپیما چگونه شام بخوریم که او رفت، شامی آماده کرد که آن را در آبدارخانه خوردیم و تا اذان صبح هم حرف زدیم.

وی تصریح کرد: وقتی بازجویی می‌شدم، متوجه شدم اطلاعات نظام از منافقین به اندازه کافی است به طوری که همه مسائل سازمان را می‌دانستند.

خدابنده با بیان اینکه از منافقین حدود ۷۰۰ نفر از عفو استفاده کرده و به کشور بازگشتند و عضو انجمنی به نام «انجمن نجات» شدند، در ارتباط با رابطه آمریکا و سازمان منافقین گفت: برادر من مترجم مسعود رجوی بود و کتاب‌هایی را که آمریکایی‌ها برای او می‌فرستادند را می‌خواند و ترجمه می‌کرد، رجوی هم آنچه از این کتاب‌ها می‌آموخت را مستقیماً اجرا می‌کرد.

کمک به منافقین در انگلیس در پوشش کمک به یتیمان

وی درباره تأمین منابع مالی سازمان منافقین خلق افزود: در انگلستان یک سازمان برای کمک به یتیمان ایران ایجاد شده بود که هیچ کس نمی‌دانست متعلق به منافقین است.

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین تصریح کرد: عربستان هم به اندازه کافی طلا به رجوی داد، مقدار این طلا به قدری بود که با هواپیما امکان حمل آن وجود نداشت، مدت‌ها با فروش این طلا‌ها در بازار‌های مختلف هزینه‌های سازمان را تأمین می‌کردیم.

وی در ادامه با بیان اینکه فرار از اشرف کار چندان سختی نبود، اما بند‌های ذهنی اجازه فرار را نمی‌داد ادامه داد: فرقه‌هایی چون منافقین همواره به دنبال جذب افراد هستند مخصوصاً جوانان نخبه‌ای که احساس می‌کنند امکان تصدی پست را دارند و از هر فرصتی برای این کار استفاده می‌کنند.

خدابنده با اشاره به اینکه سازمان افراد کم‌تجربه را به کار می‌گرفت و خود را مجموعه‌ای مسلمان و انقلابی نشان می‌داد گفت: سازمان مجاهدین خلق با سرکوب روانی کار را پیش می‌برد، این مجموعه غرب را مخاطب خود می‌داند و تمام تلاشش را می‌کند تا دل اسرائیل را به دست آورد.

وی ایران اسلامی را مستقل‌ترین کشور دنیا دانست و با بیان اینکه این کشور با وجود انواع و اقسام توطئه‌های دشمن به قدرت پیش می‌رود اظهار کرد: آمریکا با استقلال ایران مشکل دارد، زیرا منافع دنیای غرب در وابسته کردن دیگر کشورهاست.

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین افزود: آمریکا در موضعی است که یکصد سال گذشته زور گفته و مایل است همچنان زور بگوید، اما ۲۲ بهمن ۵۷ اتفاقی افتاد که چرت دولتمردان این کشور را بر هم زد، به همین دلیل می‌خواهند تکلیف جمهوری اسلامی را به دلخواه خود مشخص کنند هرچند تا به امروز جز شکست چیزی عاید آن‌ها نشده است.

وی با بیان اینکه اروپا و امریکا هیچ گاه در تضاد نبودند، اما تضادی که امروز پیش آمده به خاطر ایستادگی ملت ایران در برابر زورگویی غرب است گفت: کار تا جایی پیش رفته که رسانه‌های دموکرات آمریکایی هم بسیاری از توطئه‌های منافقین را رو کردند.

خدابنده با بیان اینکه برای اولین بار پرچم به دست شیعه افتاده تا استثمار و سلطه‌گری آمریکا را عقب براند افزود: ترامپ از موضع ضعف صحبت می‌کند و مقهور ایستادگی ایران شده است.

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

رجوی می‌گفت برای جلوگیری از فرار زنان 100 نفر هم کشته شوند ارزش دارد!

وی با اشاره به اینکه ترس غرب از موشک‌های ایران نیست بلکه از نیروی قدس می‌ترسد گفت: ایران تنها موشک نیست، بلکه ایدئولوژی است که به پیش می‌رود و علم استقلال را بلند کرده است.

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین با بیان اینکه جمهوری اسلامی نه عیوب دموکراسی را دارد و نه عیوب دیکتاتوری را گفت: به همین دلیل است که این نظام می‌تواند در مقابل آمریکا بایستد.

وی در پاسخ به دانشجویان درباره برخی از زنان جدا شده از سازمان بیان کرد: یک اصل در سازمان وجود دارد که اجازه فرار به زنان داده نشود، حتی رجوی می‌گفت برای جلوگیری از فرار زنان ۱۰۰ نفر هم کشته شوند ارزش دارد!

خدابنده با بیان اینکه رجوی اعلام کرد که همه زنان در عقد او هستند افزود: راستش ما فکر می‌کردیم که این موضوع یک ایدئولوژی است، اما واقعی بود و برخی از زنان در این خصوص حرف زدند، سازمان هم آن را تکذیب نکرده است.

وی با اشاره به اینکه مسعود رجوی از زنان سوء استفاده جنسی می‌کرد و اسمش را گذاشته بود «رقص رهایی» در ادامه گفت: حریم حفاظتی رجوی خیلی محکم بود به طوری که خود او یک بار گفته بود یکی از افرادم مرا خواهد کشت، حالا هم مشخص نیست امروز کجای عربستان پنهانش کرده‌اند.

عضو سابق و ارشد سازمان منافقین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مردم بسیاری از کشور‌ها از ایستادگی ایران در مقابل آمریکا، خوشحال می‌شوند گفت: یکی از این کشور‌ها آلبانی است حتی این خوشحالی در مردم انگلیس نیز مشاهده می‌شود، اما دولت‌هایشان وابسته هستند.

وی با تأکید بر اینکه زمان شاه، ایران فقط تهران بالاتر از خیابان انقلاب بود اظهار کرد: شاه مجبور می‌شد اسقاطی‌های نظامی آمریکا و انگلیس را بخرد، اما امروز خود ایران در این زمینه تولیدکننده است که این موضوع یک افتخار است.

چون ما در آب استقلال شنا می‌کنیم متوجه نیستیم چه نعمتی داریم

خدابنده با بیان اینکه، چون ما در آب استقلال شنا می‌کنیم متوجه نیستیم چه نعمتی داریم افزود: امروز علیرغم تبلیغات عده‌ای در ایران زنان آزادتر از دوران شاه هستند و اختیارات و امنیت بیشتری دارند، دشمنان می‌خواهند که امنیت ما را از بین ببرند تا ایران نیز سوریه و یمن شود.

وی با تأکید بر اینکه سرمایه اصلی ایران اسلامی جوانان هستند تصریح کرد: امروز در دنیا مسائل جهانی در حال تغییر است، ایران در این زمینه سردمدار است که تداوم این قدرت با حفظ ارزش‌ها و سرمایه‌های این مرزوبوم شدنی است.

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

لینک به منبع  باشگاه خبرنگاران

لینک به منبع خبرگزاری فارس

***

تجدید چاپ کتاب “فرقه ها در میان ما”ا تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

همچنین: