خطاب به رجوی می گویم : اگر نادر شاه روی اسب و حضرت سلیمان روی تخت دیدید آن وقت …

خطاب به رجوی می گویم : اگر نادر شاه روی اسب و حضرت سلیمان روی تخت دیدید آن وقت …

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم اوت 2013: …  رجوی رذل زنباره که بیش از 10 سال معلوم نیست در کدام سوراخ موش قایم شده و در عالم هپروت خود فکر می کند با یک عده کور دارد تخته نر بازی می کند ! من بارها گفتم و این در خواست کرده ام که اگر رجوی راست می گوید که داخل ایران پایگاه مردمی دارد تظاهرات ملیونی یا صد ها هزار نفری و حتا هزاران نفری تمامآ پیش کش اقای رجوی و ریئس جمهور باسمه ای ایشان مریم قجر …

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

لینک به منبع

موضوعی هست که اقای کریم قصیم و محمد رضا روحانی هم در استعفا نامه هایشان به ان اشاره کرده اند و هم اقای کریم قصیم در مصاحبه های مختلف به ان اشاره کرده و گفته اقای رجوی بدون اینکه با ما مشورتی بکند یکانهای ارتش ازادیبخش در داخل کشور اعلام کرده .

رجوی شیاد از تشکیل کدام یگانهای ارتش ازادیبخش در درون ایران دم می زند ؟

واقعیت اینکه رجوی توان برپائی چنین یگانهایی در داخل کشور به یک دلیل ساده ندارد انهم اینکه اصلا درون داخل ایران رجوی در بین مردم پایگاهی ندارد که بخواهد دست به چنین کاری بزند .

این موضوع را رجوی بصورت خیلی شیادانه چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایران مطرح کرد و در ذهن بیمار و متوهم خود فکر میکرد اینبار هم در انتخابات اتفاقاتی مثل سال 88 می افتد و رجوی از این فرصت استفاده کرده پیشاپیش همه چیز را به اسم خود مهر می کند و ادعا می کند که یگانهایی که ایشان در داخل کشور ایجاد کرده دست به شورش و عملیات زده اند !

رجوی رذل زنباره که بیش از 10 سال معلوم نیست در کدام سوراخ موش قایم شده و در عالم هپروت خود فکر می کند با یک عده کور دارد تخته نر بازی می کند !

من بارها گفتم و این در خواست کرده ام که اگر رجوی راست می گوید که داخل ایران پایگاه مردمی دارد تظاهرات ملیونی یا صد ها هزار نفری و حتا هزاران نفری تمامآ پیش کش اقای رجوی و ریئس جمهور باسمه ای ایشان مریم قجر از بین 75 ملیونی ایرانی ترتیب یک تظاهرات 75 نفری در یکی از میدانهای تهران ترتیب بدهد تا ثابت شود که چه کسی راست می گوید .

حال این سوال پیش می اید رجوی به پشتوانه تمام عیار صدام ملعون ارتش دست ساز درست کرده بود وهر بار هم در نشستهای خود مدعی بود که سلاح ناموس مجاهد و لباس ارتش ازادیبخش هم شرف هر مجاهد هست بعد از سقوط صدام فرمانده کل اش که شخص رجوی بود پیام داد در مقابل امریکاییها دامن می پوشیم و بعد به همه اعضاء دستور داد که سلاحها را تحویل دهند و بعد لباس ارتش ازادیبخش هم در بیاورند .

اما یک موضوع را می توان باور کرد انهم اینکه رجوی در همکاری با سرویسهای اطلاعاتی بعضی از کشورهای معلوم الحال برای ترور دانشمندان ایرانی و یا بمب گذاری و جاسوسی از مراکز حساس در داخل ایران چند نفر را به استخدام خود در اورده باشد و به ناف انها نام یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل کشور بسته باشد به غیر از این چیز دیگری برای این منظور رجوی متصور نیست .

اما به رجوی رذل زنباره پیشنهاد می کنم فعلا در همان سوراخ موشی که تشریف دارید به یغول ؛ دوغل بازی کردن خود ادامه بدهید هر روز هم عمق سوراخ موش بیشتر بکنید بیرون نیایید که سرما می خورید و از این بارهای سنگین مثل تشکیل یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل ایران هم برندارید که به قول ما اذریها می گوییم ؛ یاواش بالام بلون آغریار ….

خظاب به رجوی و همه همپالگیها و جیره خواران رجوی می گویم اگر توانستید :

نادر شاه روی اسب

و حضرت سلیمان روی تحت ببینید

ان وقت تشکیل ارتش ازادیبخش و یدک کشیدن فرمانده کلی هم خواهی دید .

پاریس : محمد رزاقی

همچنین:

مصاحبه و گفتگوی سایت نیم نگاه با آقای محمد رزاقی عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن پاریس ـ قسمت هفتم

2013/08/15 by

نیم نگاه، پانزدهم اوت ۲۰۱۳: … مسعود رجوی یک شیاد است ، رجوی به خاطر مسائل پیش آمده در گذشته مثل زندانی شدن در زمان شاه برای خودش دکان چند نبش درست کرده است. رجوی آن طور که هست خودش را نشان نمی دهد یکی از شگردهای رجوی و استاد بودنش در شیادی همین است. […]

چه کسی باید گم شود؟!

2013/08/15 by

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پانزدهم اوت ۲۰۱۳: …  اما واقعیت چیست ؟ رجوی رذل زنباره این شیوه برخورد و گفتار فرقه گرایانه را سالیان سال برای ترساندن اعضاء بی خبر از دنیا بکار می برد تا به اسارت نگه داشتن انها در چنگال خود ادامه بدهد . حال ببینیم رجوی به چه کسانی می […]

آقای میر باقر دوست عزیزم سلام

2013/08/13 by

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سیزدهم اوت ۲۰۱۳: …  خودت خوب میدانی رجوی زذل زنباره  و دیگر سران فرقه جنایتکارش نه تنها در حق شخص ما بلکه در حق خانواده هایمان هم ظلم زیادی کرده و اینها گوشه های پنهان جنایات رجوی که من و شما باید پرده از روی ان برداریم . چون در نگاه […]

سوء استفاده رجوی از اقدام بشر دوستانه آلبانی و قصد باز سازی زندان بدنام اشرف در این کشور (نامه سرگشاده به نخست وزیر آلبانی)

2013/08/08 by

محمد رزاقی، هشتم اوت ۲۰۱۳: …   مسئولین کشور شما در یک اقدام انساندوستانه با پذیرس ۲۱۰ نفر ازاعضاء فرقه ماقیایی را قوبل کرده و هم  اکنون بیش از نیمی از افراد ذکر شده در البانی مستقر شده اند تا ریل پناهندگیشان در همان جا ادامه داشته باشد . اما رجوی و دیگر سران فرقه از […]