خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، سیزدهم آوریل 2014: … رجوی ها که از مردم ایران کینه حیوانی به دل دارند خیلی مایل بودند که همه این افراد کشته شوند و این مسئله به اختلافات داخلی در منطقه دامن زده شود ولی دیدیم که با پا در میانی علمای اهل سنت این مسئله از بین رفت و 4 سرباز به گروگان گرفته شده آزاد شدند . گروهی که خود را مدافع مردم ایران می داند !! و حتی از …

rajavis and jesh aladl terrorism iran حمایت رجوی از تروریست های جیش العدلحمایت رجوی از تروریست های جیش العدل

لینک به منبع

خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

رجوی های جنایت کار کینه حیوانی خود را علیه مردم ایران باز نشان داد و اکنون برای همه واضح و روشن شده که این فرقه جز به افکار تروریستی به چیز دیگری فکر نمی کند .

5 مرزبان ایرانی که در منطقه جکیگور در شرق ایران در شامگاه 17 بهمن 92 توسط گروه تروریستی جیش العدل به اسارت گرفته شدند این گروه در تاریخ 19 بهمن این گروگان گیری را اعلام نمودند. این مسئله با موج گسترده ای از محکومیت ها مواجه شد و خواهان آزادی آن 5 مرزبان شدند و اعلام نمودند که اینان کارشان فقط دفاع از خاک کشورشان بوده و این عمل زشت را مورد نکوهش قرار دادند و حتی آقای بان کی مون رئیس سازمان ملل هم موضعگیری کرده و اعلام نمود که این افراد بلادرنگ باید آزاد شده و افرادی که این کار را انجام دادند باید دستگیر شده و به سزای کارشان برسند ولی در این جریان تنها گروهی که سکوت کرده و سعی نمود که اصلا موضعگیری نکند گروه تروریستی رجوی بوده و حتی در اطلاعیه ای در 19 بهمن با دریدگی تمام و با حمایت از گروه تروریستی جیش العدل اعلام نمود که این 5 نفر مامور حکومتی بودند . سران فرقه با این موضعگیری سعی نمودند نشان دهند که اگر این افراد دستگیر شدند حقشان بوده و اصلا سرباز نبودند و علنا به حمایت از این گروه تروریستی پرداختند .

رجوی ها که از مردم ایران کینه حیوانی به دل دارند خیلی مایل بودند که همه این افراد کشته شوند و این مسئله به اختلافات داخلی در منطقه دامن زده شود ولی دیدیم که با پا در میانی علمای اهل سنت این مسئله از بین رفت و 4 سرباز به گروگان گرفته شده آزاد شدند .

گروهی که خود را مدافع مردم ایران می داند !! و حتی از گران شدن کرایه تاکسی و بلیط مترو به آه و ناله پرداخته و اطلاعیه صادر می کند چطور در مقابل این عمل زشت و غیر انسانی سعی نمود با سکوت کردن از روی آن گذشته و نشان دهد که انگار اصلا اتفاقی نیفتاده است .

ماهیت جنایت کارانه رجوی ها برای کسی پوشیده نیست و در زمان جنگ عراق علیه ایران به خوبی این دشمنی را نشان دادند و به همه افراد در اشرف گفته بودند که در مقابل شما حتی یک سرباز هم قرار گرفت باید کشته شود و نباید به کسی رحم کرد و اکنون می بینیم که چگونه در مقابل این عمل زشت و غیر انسانی با سکوت کردن مهر تاییدی بر کارشان زد و وقتی رهبر این گروه تروریستی یعنی ریگی اعدام شد رجوی ها این اعدام را محکوم نمودند .

مردم ایران به خوبی به ماهیت جنایت کارانه رجوی ها پی برده و می دانند که شعار دموکراسی و آزادی دادن برای مردم ایران دروغی بیش نیست و اگر به قدرت برسد از همه جنایت کاران خطرناکتر خواهید بود و به کسی رحم نخواهید کرد .

در عصر آگاهی مریم قجر با تغییر لباس های رنگارنگ و دادن شعارهای پوچ و بی محتوا کسی را نمی تواند فریب دهد آزادی این چهار سرباز داغ ننگ دیگری بر پیشانی او و شوهر فراریش می باشد حال هر چقدر او می خواهد برای مردم ایران نسخه آزادی بپیچد !!.

آزادی این چهار سرباز برای مردم ایران هدیه بهاری بود هر چند مرگ یکی ازآنان دل همه را افسرده کرد و جنایت کاران باید به سزای اعمال خود برسند ولی ایدئولوژی رجوی ها به حدی پوسیده و در هم شکسته می باشد که قدرت یک موضع گیری علیه این عمل زشت و غیر انسانی را ندارد و او هم همانند آن جانیان باید به سزای کارهای جنایت کارانه اش برسد و این دور نیست.

هادی شبانی

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) تنها حامی گروه تروریستی جیش العدل

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سیداسماعیلی، عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین خلق، ایران دیدبان، هشتم آوریل 2014: … دو عمل متضاد محکومیت این اقدام از سوی مردم استان سیستان و بلوچستان و حمایت گروه تروریستی مجاهدین از آن است، چرا که تنها گروهی که رسما و

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) آشفته و عصبانی از کنشگران مدنی بر علیه گروگانگیری و تروریسم

بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، هفتم مارس 2014: … سایت آفتابکاران از سایت های سازمان مجاهدین خلق با درج مقاله ای با عنوان هیاهوی فعالین اینترنتی بر علیه جیش العدل بلوچستان! به قلم سیامک دهقانی ضمن حمله به تمامی فعالین مدنی در این رابطه با هدف قرار دادن یکی از گروه های چپ اپوزیسیون که در جهت

طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان (فرقه تروریستی رجوی، مجاهدین خلق)

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیامیر حسین پناهی، آریا ایران، ششم دسامبر 2013: … گروه تروریست «جیش العدل» را بازماندگان گروه ریگی فعال نموده اند.ریگی ها نیز از ۳۰ سال پیش با مجاهدین رابطه حسنه داشته و عمده قاچاق نیرو از ایران به پاکستان