اعلام خلافت دولت اسلامی از سوی داعش و ادعای کذب منافقین (فرقه رجوی)

اعلام خلافت دولت اسلامی از سوی داعش و ادعای کذب منافقین (فرقه رجوی)

مجاهد اول ژوئیه 2014انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، اول ژوئیه 2014: … فرقه تروریستی مجاهدین خلق اصرار دارد تروریست های داعش را “عشایر انقلابی” بنامد، اما این تلاش بیهوده است. زیرا دست کم اعلام خلافت اسلامی در عراق از سوی ابوبکر بغدادی رهبر داعش تحولات عراق را وارد مرحله جدیدی کرد. این امر از یک سو نشان داد که تفکر پشت اقدامات تروریستی دعشی ها کاملا جدای از اختلافات نوری الملکی و مخالفانش است و …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

اعلام خلافت دولت اسلامی از سوی داعش و ادعای کذب منافقین (فرقه رجوی)

فرقه تروریستی مجاهدین خلق اصرار دارد تروریست های داعش را “عشایر انقلابی” بنامد، اما این تلاش بیهوده است. زیرا دست کم اعلام خلافت اسلامی در عراق از سوی ابوبکر بغدادی رهبر داعش تحولات عراق را وارد مرحله جدیدی کرد.

مجاهد اول ژوئیه 2014

این امر از یک سو نشان داد که تفکر پشت اقدامات تروریستی دعشی ها کاملا جدای از اختلافات نوری الملکی و مخالفانش است و این تفکر، راهبردی متفاوت از عقاید سنی و شیعه دنبال می کند و آن خلافت و حکومت اسلامی خاص مورد نظر آنهاست و از سوی دیگر اینکه داعش به یک تهدید فراگیر برای همه تبدیل شده است.

اکنون دیگر حامیان این گروه تروریستی نیز احساس خطر می کنند. زیرا این گروه اعلام کرده است قصد دارد مرزهای سیاسی موجود در منطقه از سوریه تا لبنان و عراق تا اردن را تغییر دهد.

از طرفی دیگر بحث ضدیت داعش با شیعیان و یا آن گونه که فرقه تروریستی مجاهدین خلق وانمود می کند اختلاف عشایر عراقی با نوری المالکی نخست وزیر عراق نیست.

اقدام روز گذشته ابوبکر البغدادی در خلیفه نامیدن خود و لزوم بیعت همه مسلمانان با او نشان داد که تحولات عراق به سمت همه گیر شدن تهدید داعشی ها پیش می رود. این اقدام داعش بیانگر این اقعیت است که نیروهای داعش برای همه فرقه ها و شاخه های اسلامی یک تهدید جدی تلقی می شود.

در حقیقت اعلام خلافت اسلامی نشان داد که داعش تهدیدی جدی برای همه مسلمانان است زیرا قصد سلطه و تحمیل عقاید و برداشت های عقب افتاده شان از متون دینی بر همگان را دارد. این تنها شیعیان را شامل نمی شود. و فراتر از اختلافات شیه و سنی در عراق است.

آنچه به این بهران بیشتر دامن زده اختلافات جدی داعشی ها با گروه همسوی دیگرشان”جبهه النصرت” است. آنها در مرزهای سوریه با داعشی ها درگیر شده اند. این اولین آثار اعلام خلافت از سوی بغدادی است که درگیری نظامی یک گروه همسو با آنها را به دنبال داشته است.

به عبارت دیگر موضوع فراتر از آن چیزی است که منافقین تمایل دارند با نگرشی سطی نگرانه با آن برخورد کرده و مورد بهره برداری تبلیغی علیه نوری المالکی نخست وزیر عراق قرار دهند.

***

همچنین:

مسعود رجوی جیش العدل تروریسممسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

فرقه رجوی و خط کار آینده

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همه کسانی که در جشن منافقین (فرقه رجوی) حضور داشتند – چرا هیچ ایرانی در این جمعشان نیست؟

مزدور مریم رجوی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، سی ام ژوئن 2014: … حضور این افراد در جمع منافقین امر تازه و عجیبی نیست. آنها پیش از این نیز با دریافت مبالغ هنگفت در جمع منافقین حضور پیدا کرده بودند. تنها در یک مورد ” اد رندل” فرماندار سابق پنسیلوانیا اعتراف کرد در قبال ده دقیقه سخنران

برگزاری مراسم بر مزار ندا حسنی؛ کسی که به دستور رجوی ها خود را به شعله های آتش سپرد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، بیست و پنجم ژوئن 2014: … یازده سال پیش در 17 زوئن 2003 ندا 25 ساله خود را به شعله های آتش سپرد تا مریم قجر عضددانلو معروف به مریم رجوی بیشتر از 6 روز را در زندان پلیس فرانسه نگذراند. وی و صدیقه مجاوری به همراه 19 تن …

تحلیل پایگاه خبری آمریکایی: چرا حامیان اروپایی منافقین (فرقه رجوی) نقش داعش را در عراق کم اهمیت نشان می دهند؟

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن دفاع از قربانیان ترور به نقل از در پایگاه خبری تحلیلی لوبلاگ، بیست و یکم ژوئن 2014: … چه دلیلی دارد این نمایندگان برای پایان دادن به حضور ایران در بغداد، به کم اهمیت جلوه دادن اعمال وحشتناک داعش متوسل شوند؟