خنجری در دست رجوی برگلوی نجات یافتگان از مجاهدین

خنجری در دست رجوی برگلوی نجات یافتگان از مجاهدین

مالک بیت مشعل- خنجری در دست رجوی برگلوی نجات یافتگانمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، چهاردهم ژانویه 2021:… باید از آقای ابر استراتژیست پرسید کدام مبارزه در آن زمان که تانک و توپ داشتید و یا در دوران بقول خودتان فاز نظامی چکار کردید چه رسد حالا که نه مرز دارید نه جایگاهی در بین ملت و نه کسی شما را میشناسد و گذشته از آن آقای رهبر که ناپدید شده و بقیه هم همه بالای ۵۵سال سن دارند خب میتوانید جواب بدهید چه مبارزه ایی باید  این مبارزان پیر مرد و پیر زن بکنند؟ پس لطفاً واقع بین باشید و قبول کنید که همه چیز تمام شده است یعنی در واقع از مرداد ماه ۱۳۶۷ شما در کما رفتید و این دست و پا زدنها و تقلا ها مثمر الثمر نبوده و فقط درجا زدن هم  نبوده بلکه برگشت به عقب داشتید پس چه انتظاری از اعضای نگون‌بخت دارید که از شما پیروی کنند . مگر خود شما نگفتید ورود به سازمان سخت است ولی خروج سهل و آسان پس چرا در همین ایام با دوز و دغل و نیرنگ مانع خروج افراد از اسارتگاه میشوید و هر آنکس که به هر ترتیب خارج میشود را باز میخواهید در چنگال خود اسیر کنید از خنجری بنام پول بر گلوی جدا شده ها استفاده میکنید آخر شما چه انقلابی هستید که با تهدید میخواهید حرف خود را به کرسی بنشانید ؟ خنجری در دست رجوی برگلوی نجات یافتگان 

مالک بیت مشعل- خنجری در دست رجویخاطرات مالک بیت مشعل :  مغز شویی در سازمان مجاهدین خلق

خنجری در دست رجوی  بر گلوی اعضای نجات یافته از مجاهدین خلق در آلبانی

مالک بیت مشعل ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 12.01.2021

در هر کجای دنیا وقتی فردی به استخدام یک شرکت و  یا موسسه ای در میآید آن شرکت موظف به پرداخت حقوق ماهیانه و در نهایت بعد از گذشت مثلاً ۳۰ سال حقوق بازنشستگی به فرد مزبور تا زنده است پرداخت کند. بعلاوه دیگر مزایا که همه از آن اطلاع دارند . در این دنیا نفراتی هستند که بر اثر یک اشتباه و یا عدم شناخت و یا فریب وعده های فرقه ای را خوردن و بیش یا کم سه دهه برای این فرقه کار کردند جان کندن و در همه شرایط این فرقه را همراهی کردند سالیان به عنوان یک رباط شبانه روزی در زیر بمباران و موشک باران گوش بفرمان بودند . علیه خانواده و خویشان خود قلم فرسایی کردند سنگ پرتاب کردند و در تلویزیون با خانواده اتمام حجت کردند . در جنگ‌های نابرابر با دست خالی مطیع بودند جلو خودرو  زرهی و رگبار مسلسل سینه سپر کردند . در مصاحبه‌های مختلف حرفهای دروغ فرقه را دیکته کردند و از فرصتهایی که در مقابلشان بود چشم پوشی کردند .جوانی را سفر کردن تا مرگ و پیری بدون چشم داشت و مستمر لبیک گفتند . به همه سیاستهای غلط رهبری فرقه به دید مثبت نگاه کردند و اطاعت کور کورانه کردند . سالیان در جاده های تنگ و تاریک در پی روشنایی دویدند که وعده آن را داده بودند .  و چه سان به خواست رهبری در شبهای ظلمانی پا در میدان‌های مین بجا مانده از جنگ هشت ساله گذاشتند و گاه با یک پای قطع شده برگشتند .

آنها سالیان سال در دهلیزهای تانک و نفربر در گرمای بالای ۵۰ درجه سانتی گراد فرمانها را مو به مو اجرا کردند . بالاتر از هر چیز دیگری گفتند که بر سر لوحه سازمان نوشته فدا و صداقت همه با فدا و صداقت سالیان را سر کردن ولی در نهایت همه دیدند که نه سازمان و نه رهبری پاکبازش از فدا و صداقت سالیان نوری فاصله دارند و همه دیدند برای بقای خود و حفظ جان خود منطقه خطر ترک و به ساحل امن پناه بردند وقتی فردی سئوال کرد  که رهبری کجاست در جواب گفتند برای هدایت جنبش از منطقه جنگی خارج شده در سال ۱۳۶۰ هم به همین منوال با جا گذاشتن زن و بچه خود جان خود را برداشت و در کنار ساحل امن در فرانسه پناه گرفت و وقتی به عراق رفت به طعنه می‌گفت این چه مبارزه ایی است که مدعیان میکنند در کنج قهوه خانه نشستن نشد مبارزه . آنهایی که  به رجوی در آن سالیان در زندان  پشت کردند  خائن و مهدور الدم و محکوم به مرگ شدند و آنهایی که از مرگ جستند رجوی باز طلبکار بود که شما چرا اعدام نشدید یکی نبود از حضرت عالی سئوال کند شاه چرا تو را اعدام نکرد و حالا بعد از چهار دهه باز آقا طلبکار است که چرا بعد از این همه سالیان په من پشت کردید و مبارزه را ترک کردید .

باید از آقای ابر استراتژیست پرسید کدام مبارزه در آن زمان که تانک و توپ داشتید و یا در دوران بقول خودتان فاز نظامی چکار کردید چه رسد حالا که نه مرز دارید نه جایگاهی در بین ملت و نه کسی شما را میشناسد و گذشته از آن آقای رهبر که ناپدید شده و بقیه هم همه بالای ۵۵سال سن دارند خب میتوانید جواب بدهید چه مبارزه ایی باید  این مبارزان پیر مرد و پیر زن بکنند؟ پس لطفاً واقع بین باشید و قبول کنید که همه چیز تمام شده است یعنی در واقع از مرداد ماه ۱۳۶۷ شما در کما رفتید و این دست و پا زدنها و تقلا ها مثمر الثمر نبوده و فقط درجا زدن هم  نبوده بلکه برگشت به عقب داشتید پس چه انتظاری از اعضای نگون‌بخت دارید که از شما پیروی کنند . مگر خود شما نگفتید ورود به سازمان سخت است ولی خروج سهل و آسان پس چرا در همین ایام با دوز و دغل و نیرنگ مانع خروج افراد از اسارتگاه میشوید و هر آنکس که به هر ترتیب خارج میشود را باز میخواهید در چنگال خود اسیر کنید از خنجری بنام پول بر گلوی جدا شده ها استفاده میکنید آخر شما چه انقلابی هستید که با تهدید میخواهید حرف خود را به کرسی بنشانید ؟

بله گذر زمان  همه چیز را مثل روز روشن میکند و زشتیها را عیان میکند . شما که در سال ۱۳۵۸ می‌گفتید ای حسین ما صدای تو را به گوش مظلومان در هر کجای دنیا که باشند می‌رسانیم ولی دیدیم در گذر زمان شما مظلوم کش شدید همان کسانی که خود گوهر بی بدیل نام گذاری کردید و همان افرادی که شبانه برای اجرای دستورات شما در ظلمات شب پا در میدان‌های مین بجا مانده از جنگ گذاشتند . همین انقلابیون سابق با اهرم پول در برابر مزدوری و یا بهتر پول در برابر پنهان کردن تمام اشتباهات رجوی در این چند دهه گذشته . براستی این اهرم فشار تا چه اندازه میتواند روی افراد تاثیر گذار باشد لاجرم این تیر به سمت خود فرقه برمیگرددو گریبان آنها را میگیرد . اگر از توطئه‌های فرقه علیه جدا شده ها هر چه  بگویم کم گفته ام از برچیدن کمیساریا و رمسا و درخواست از دولت برای دستگیری افراد جدا شده در آلبانی و هزاران توطئه دیگر با هزینه‌های هنگفت ولی با این همه تاثیری نداشته .

بله رجوی که خود را  روزی ضد استثمار و غیره می‌دانست حالا ببینید چه سان با خنجری بنام پول افراد را استثمار میکند و با شعار هر که با ما نیست بر ماست فشار را بر افراد میآورد . ولی رجوی طرفی از این کار بی حاصل نخواهد بست و شکست محتوم و اضمحلال این فرقه در چشم انداز می‌باشد.

لینک به منبع

خنجری در دست رجوی برگلوی نجات یافتگان 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مسلمان-شدن-مسعود-رجوی/

مسلمان شدن مسعود رجوی

مسلمان شدن مسعود رجویمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، دهم سپتامبر 2020:… در چنین شبهایی ما رو جمع میکنند ونوار مسعود را میگذاشتند وبعدش اخر شب میگویند شما برید یکی یکی با اقای خودتون خلوت بکنید وتعهد را به رهبر عقیدتی بدهید وبخصوص در ایام محرم خیلی مهم برای سلامتی ایدولوژیکی خودتان است .وما رو به تعهد نامه نوشتن میکردند ومسعود این تعهداتی دا که نوشتیم اسمشو گذاشته شناسنامه ی مجاهد خلق .وحتی در شبهای قدر ماه رمضان هم همین بساط را داشتیم وهروقت میگفتیم اخر هرزگاهی باید تعهد نامه بنویسم اگه اعتما د ندارید وشک دارید خلاصم کنید وبفرستید بیرون که راحت بشیم . مسلمان شدن مسعود رجوی

مسلمان شدن مسعود رجویماه رمضان در عراق و آلبانی

مسلمان شدن مسعود رجوی

مالک بیت مشعل، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 08.09.2020

با  عرض سلام خدمت هموطنان

انشالله که در این ایام محرم حسینی اجری که مستحق وشایسته ی آن هستید     الهی امین نصیبتان بشه

مالک بیت مشعل تیرانا آلبانی نجات یافته از مجاهدین خلق

آقای مالک بیت مشعل

میخوام این بار از محرم وعاشورای حسینی که فرقه از آن هم سواستفاده میکرد ومغزها رو شستشو میداد و منافع کثیف خودش را پیش میبرد .در این روزها قبل هرچیز اسم این ایام را به اسم خودشون گذاشتند ومیگویند عاشورای مجاهدین وفقط عزاداری ما بر حق ودرست است وهیچ کس مثل ما نزدیک به امام حسین نیست .ومسعود رجوی دوست اقا امام زمان است .ما ال علی هستیم واین را رهبر عقیدتی مجاهدین گفته .وبرای رهبر عقیدتی رجوی ملعون چنان  نشستی گذاشت که نوارهاشو من دیدم .بخاطر اینکه خودشو رهبر عقیدتی وکیش شخصیتی خودش را تحمیل بکنه وهمه رو گول بزنه وقبولش کنند .که نگو.اینقد این بشر حیله گر هستش که حد وحساب نداره .جلوی ما ودر نشستها طوری حرف میزد که ما انگار میتونیم هر حرفی یا انتقادی یا شکی یا شبه ای داشته باشیم راحت بگیم ولی وقتی نشستش تمام میشد میدیم صد ضابطه گذاشتند وجدید .بگذریم هم میدونن که او کیه ویک شیاد بتمام معنا هستش.یکی روز در همین روزهای محرم بود که با یکی از مسولین برای آماده سازی تزئینات محرم رفته بودیم .من که خلاصه مغز شستشو شده وبه قول خودش مغز نو وجدید بودش که خیلی  تاثیرات خودش گذاشته بود وهمه چی من شده بود مسعود رجوی ملعون بود.بهش گفتم واقعا این خوشبحال ما که این ایام .ایام مجاهدین هستش یه نگاهی به من کرد ولبخندی زد من درلحظه فهمیدم که این  از اونایی که حرف زیاد داره ولی سکوت در پیش گرفته ونمیتونه حرفی بزنه .ازش گفتم لبخندی که زدی خیلی حرفا داره منم لحظه ام را شکار کردم وازش پرسیدم مثل اینکه با حرف من کمی مخالفی .گفت راستشو بخوای اره ولی بین خودمون باشه خوب نیس کسی بشنوه هی باید بری نشست وصدات بزنن وپروژه بنویسی وهی آدما سرت حرف بزنن .گفتم خیالت راحت باشه من ازاون آمادیی نیستم که حرف ببرم وخبر بدم .گفت ایولله .به من گفت اخه برادر عزیز کی گفته این عاشورا ومحرم مال مجاهدین هستش .این همه مسلمان وشیعه وعاشق حسین وهمه کار دارن میکنند کار نداریم که خوب باشه یا بد هر چه باشه بخاطر نیت پاکی که امامشون دارند انجام میدند .اخه مگه تعفه ی نطنزیم که این ایام بزرگ وفرخنده مال مجاهدین باشه .گفتم خب برادر مسعود رهبر عقیدتی گفته .گفت برادر عزیز رهبر عقیدتی همه چی میگه وقرار نیس باور کنیم ودرست باشه راحت بهت بگم اصلا من یکی قبول ندارم به عنوان رهبر عقیدتی ولی سیاسی قبولش دارم .بخاطر همین حرفاشو قبول ندارم .چون حرفهایی که میزنه وربطش مید

ه به ایدولوژِی وآخرش به انقلاب خواهر مریم وچیزهای دیگه اصلا قبول ندارم .ایام محرم چکار به انقلاب مریم داره که وچه سنخیتی  با محرم داره که اینها رو باید قبول کنم .محرم وعاشورا از قدیم الیام وچندین سال است که ادم وعالم دیوانه ی او هستند حالا من بگم این ایام مال من است .با عرض معذرت این کشک گفتن است .

در چنین شبهایی ما رو جمع میکنند ونوار مسعود را میگذاشتند وبعدش اخر شب میگویند شما برید یکی یکی با اقای خودتون خلوت بکنید وتعهد را به رهبر عقیدتی بدهید وبخصوص در ایام محرم خیلی مهم برای سلامتی ایدولوژیکی خودتان است .وما رو به تعهد نامه نوشتن میکردند ومسعود این تعهداتی دا که نوشتیم اسمشو گذاشته شناسنامه ی مجاهد خلق .وحتی در شبهای قدر ماه رمضان هم همین بساط را داشتیم وهروقت میگفتیم اخر هرزگاهی باید تعهد نامه بنویسم اگه اعتما د ندارید وشک دارید خلاصم کنید وبفرستید بیرون که راحت بشیم .واونها شروع میکردند به توضیحات وخلاصه کلی حرفای ایدولوژیکی گفتند که آدم به نقطه ای میرسید ومیگفت عجب غلطی کردم که اینو گفتم .

وهرسال ما بجای واقعا سینه زنی ومحرم گرفتن وعزداری نشست میذاشتند وفقط روز اخر سینه زنی میکردیم وآن هم در سالن ویا محوطه شلوغ وبدبختی که اکثرا هم از بس خسته میشدند وکسل کننده بود میرفتند یه گوش می نشستند وبرای همدیگه تعریف میکردند.وحتی روی سن رفتن مداحها همه مشخص بود واگه توجه کسی بکنه کلیشه ای هستش وهیچ جذابیتی نداره وداد میزنه که بهری سیاسی فقط میخواهند ببرند وبعدش میگویند ما میخواهیم این را از دست رژیم در بیاریم وسالم نگه داریم در حالیکه خودشون از کلی برای منافع کثیف خودشون دارند سو استفاده از این  ایام میکنند .باور کنید که هرچه زمان بگذره هم بیشتر دارم شرم میکنم وهم بیشتر به فاجعه ی این فرقه پی میبرم که خدا آن روز را نیاره که پاشون به قدرت برسه باور کنید خدامیدونه که چه بلایی که سر ایران وایرانی نیارنند .ما که با اینها بودیم وعمرمون دودستی تقدیم کردیم این نصیب ما شد وبه جز آوارگی وبدبختی وعقب موندن از زندگی وهمه چی .چیزی عایدما نشد .

لینک به منبع

مسلمان شدن مسعود رجوی

مالک بیت مشعل – خنجری در دست رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وقاحت-فرقه-رجوی/

وقاحت فرقه رجوی

وقاحت فرقه رجویمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم می 2020:… حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این آدما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده  و آنها رو بحال خودشون رها کرده.  ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .آیا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت آدما با دروغ و نیرنگ و دجالیت ، حالا جواب این همه زحمت همینه ، واقعا مسعود رجوی درست گفته که بریده و مزدور خوب و بد نداریم . و جواب ما با آونها گلوله است . این عمل ضد انسانی و کثیف این فرقه مصداق حرف این آدم بیشرم و بی حیا هستش . وقاحت فرقه رجوی 

وقاحت فرقه رجویسوءاستفاده مریم رجوی از ماه رمضان و یک یادآوری

مالک بیت مشعل: وقاحت فرقه رجوی 

مالک بیت مشعل، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 27.05.2020

سلام خدمت همو طنان عزیز

مالک بیت مشعل تیرانا آلبانی نجات یافته از مجاهدین خلق

آقای مالک بیت مشعل

میخواهم اینبار سر بیرحمی و ضد انسانیه فرقه برای شما بنویسم که حتی بقول خودش هوادارای خودش که سالیان  باهم بودیم و با ماحرف نمی زنند هم رحمی نکرد و نمیکند و نخواهد کرد . موضوع قاسم کولیایی هستش که این نفر همه میشناسند و چقدر در تشکیلات مطیع بود وحتی چندین بار زخمی شده بود . واواخر که با در یک مقر بودیم مسولیت صنفی را داشت .با اینکه مسولین قسمت صنفی میگفتند سهمیه همین است وبیشتر به کسی نده .اون برخلاف دستور اونها سهمیه ی خودشو میداد .مه چند بار دیدم اخر شب که من پست بودم .نان خالی میخورد با کمی پنیر لای نون بود .این نفر حتی وقتی بیرون اومد هم مثل اونجا باهشون بود و مستمری از اونها میگرفت.

حالا این فرقه ی پست در این غربت وبیکاری وبلا تکلیفی این ادما و هوادارای خودشو به بهانه ی کرونا مستمری را قطع کرده و انها رو بحال خودشون رها کرده.

ای فرقه ی پست که مدعی اسلام انقلابی هستید .ایا این کار شما بعد از سالیان بازی کردن با سرنوشت ادما با دروغ ونیرنگ و دجالیت ،حالا جواب این همه زحمت همینه ، واقعا مسعود رجوی درست گفته که بریده و مزدور خوب وبد نداریم .وجواب ما با اونها گلوله است . این عمل ضد انسانی و کثیف این فرقه مصداق حرف این ادم بیشرم و بی حیا هستش .

ببیند مورد دوم ، اسد زاده هستش ،این نفر انقدر از نظر جسمی سالم بود که حد نداشت .وقتی اعلام جدایی کرد طولی نکشید که به بیماری بدی مبتلا شد .این از همان کارهایی که داخل تشکیلات انجام میدادن و نفر را با دارو از ببین می بردن .اونم نه در لحظه ،بلکه دارو‌که میدادن بعد یک‌یا دو‌روز دیگه نفر میمرد .بله این فرقه ی کثیف چنین کارهایی میکنند .وبعد خودش صاحب اسلام عدل علی میدونن وبخیال خودشون که تنها اسلام واقعی پیش خودشون ودرذتشکیلاتشون میباشد .ای لعنت ونفرین بر شما که بختطر سیاست شرم اور خودتون به کسی رحم نمیکنید . پس چطور در اوهام بسر میبرید که ایران را ایاد میکنید .شورای ملی مقامتتون که نفراتش دارن شبو روز خو‌شگذرانی میکنند ولذت مبارزه رو میبرند ،شما هم در تشکیلات ادما رو هرکس میخواد نفس بکشه یا بره بیرون میکشید .ایا کارهای شما با حرفای دموکراسی و چند ماده ی مریم گجر در تناقض نیست .

تعجبم فقط از یک چیز اینها میااید و ان هم وقاحت اونها هستش .که نمی دونم چطوری دارند به اصطلاح خودشون مبارزه میکنند .اونم با ادم کشی و وطن فروشی ،واقعا تف بر شما وتشکیلات شما

لینک به منبع

مالک بیت مشعل: وقاحت فرقه رجوی 

مالک بیت مشعل – خنجری در دست رجوی

***

Ghasam Kolyaii MEK AlbaniaIn Albania MEK has ceased all financial support for some of its former members. MEK used to give small payments to some of those who abandoned the cult on condition they do not speak about their experiences in the cult and/or to perform certain activities, such as spying on other former members

حسن حیرانی میهمان تلویزیون مردم تی ویاحسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند. (اگزیت نیوز، آلبانی)

احسان بیدی فرقه رجوی را افشا می کند چرا مریم رجوی به محاق رفته است؟ تاثیر آزادی احسان بیدی بر روابط دولت آلبانی با مجاهدین خلق

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین: