خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان

خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان

خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیانصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و هشتم ژوئیه 2019:… مجددا : ” بالا بردن میزان و سطح غنی‌سازی اورانیوم و افزایش برد موشک‌های بالستیک در این رژیم راستی برای چیست “؟ براساس توافقات برجام وبرابر ماده 36 آن، ایران این حق را دارد که بتناسب بدعهدی دیگران، بعضی ازتعهدات خود را نقض کند واتفاقا میزان این نقض درحدی بود که اروپا آنرا خطرناک ندانسته و لازم ندید اقدامی برعلیه آن انجام دهد! اما مسئله ی موشک ها فرق میکند وچرا؟ نیروی هوایی ایران 4دهه است که تحت تحریم های شدید است ودرعوض همسایگان ایران، مدرنترین هواپیما ها را دریافت کرده وتوازن قوا را بشدت برعلیه ایران برهم میزنند! دراین صورت، ایران چاره ای جز استفاده ی کامل ازداشته هایش و برطرف کردن ضعف های دفاعی خود ندارد ! خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان 

The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian governmentThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

 06/05/1398

خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان

این روزها بازار مریم رجوی بشدت داغ است!

خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان

روزهای خوبی برای اوست که هر روز به یکی از عشق هایش که سخنرانی کردن وپیام دادن باشد ، دست یافته است!

او اینقدر جاه طلب وخودنماست که انسان بدرستی درنمییابد که هدف اصلی این راهپیمایی ها که هزینه ی سنگینی هم دارد، واقعا بخاطر دشمنی با ایران است یا نشان دادن چهره وصدایش در تلویزیونها!!

گرچه دشمنی او با جمهوری اسلامی ایران هم ، بخاطر جاه طلبی ها وآرزوهای دور ودراز ودست نیافتنی اوست!

او درپیام تصویری خود به شرکت کنندگان درتظاهرات  انگلستانی علیه جمهوری اسلامی ایران- ودراصل مردم ایران ، چنین گفته است :

” حرف مردم ایران و یاران شورشگر اشرف نشان در همه جا یکی است: آزادی و ایران آزاد. آخوندها باید بروند. سرنگونی و سرنگونی… البته که با شما حتما به‌دست خواهد آمد. چرا؟ و به چه دلیل؟ به‌قول مسعود رجوی به‌خاطر وفای به پیمان با فدای بیکران در تاریخ ایران “.

لا اقل دراشرف ، لیبرتی وقلعه ی مانز آلبانی اینطوری نبوده ونیست !

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

مریم با آزادی خدمتگزاران بیچاره ی خود که همان اعضای مجاهدین باشند ، با تمام قدرت مخالفت میکند وازاین رو ، درک این نکته که چگونه میتواند درکنار سرکوب تمام عیار نزدیکان خود، برای دیگران آزادی بخواهد، غیر قابل باور است!

ضمنا باین ضعیفه ی متفرعن باید گفت که با سرنگونی حکومت ایران ، نمدی هم بدست تو نمیدهند تا به معشوق ات مسعود- برای مرده یا زنده اش – کلاهی تهیه کنی!

آری صف ” احمد چلبی ” های ایرانی بسیار طویل است و بسختی میتوان تصور کرد که چیزی هم دراین میان بشما برسد!

ضمنا ، مسعود هرچه گفته برای خودش گفته ودروغ هم گفته است!

دراین تشکیلات مافیایی ، چشم راست به چشم چپ دروغ میگوید ومقوله هایی مانند پیمان و وفا بعهد سه طلاقه شده اند واگر فداکاری ای درکار است، ارتباطی با مردم و میهن نداشته وهمگی بخاطر مسعود خود شیفته و مریم اسارت وجاه طلب بوده است!

درادامه ی این پیام چنین آمده است :

” زمانی که ایران در آتش جنگ ضدمیهنی خمینی می‌سوخت، ارتش صلح و آزادی برخاست و جام زهر آتش بس را به حلقوم رژیم ریخت. قیمت آن، حدود ۲ هزار شهید در نبردهای ارتش آزادیبخش، از فرزندان رشید مردم ایران بود. این از افتخارات مقاومت ماست “.

در زمانی که زمینه های صلح بقدر کافی مهیا بود ، شما با لشکر کشی به ایران و به کشتن دادن زیردستان خود و سربازانی که کار ووظیفه ای جز حفظ سرحدات و امنیت کشور نداشتند ، نشان دادید که چقدر ازپایان جنگ دلواپس اید واین غیر ازننگ، چیز دیگری برای شما نمیتواند در بر داشته باشد وازاینروست که باید بی خیال افتخارات باشید!

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!

همچنطور :

” هم‌چنین افشاء بی‌امان برنامه بمب‌سازی اتمی و مقابله با جنگ‌افروزی آخوندها در منطقه “.

اولا ایران بطور رسمی اعلام کرده ومیکند که اعتقادی به تامین امنیت خود ازطریق بمب اتم سازی نداشته وندارد!

ثانیا ، عامل و تداوم دهنده ی تمامی جنگ های منطقه، نه ایران، بلکه اربابان شما که اسرائیل وآمریکا باشد ، میباشند و زشتی کار شما دراین افشاگری ها؟؟!! ، پاشیدن خاک بچشم مردم از سویی و ابراز ارادت تمام به دشمنان بشریت میباشد!

همچنین :

” مقاومت ما اثبات کرده است که صلح و آزادی در نبرد با رژیم ولایت فقیه به‌دست می‌آید “.

وشما باوجود دست زدن به هرچیز، این ادعا را نتوانسته اید ثابت کنید واین درزمانی درست بود که عملا موفق به سرنگونی میشدید و  صلح را درمنطقه برقرار مینمودید که هیچکدام محقق نشده تا ادعاهایتان محک تجربه بخورد!

خلاصه اینکه حرف مفت وغیر قابل اثباتی زده اید مریم خانم !!

سپس :

” صلح‌خواهی حقیقی که با آزادی و حقوق بشر محقق می‌شود “.

ازاین کلام شما بصورت منطقی میتوان نتیجه گرفت که بعنوان ناقضان بی همتای آزادی ، صلح خواهی کار شما نیست!

درادامه :

” راستی آیا چنگ انداختن امروز آخوندها و پاسدارانشان بر روی کشتی‌ها در خلیج فارس و بر‌روی امنیت منطقه‌یی و بین‌المللی با سیاست مماشات و با سرکوب مجاهدین و چشم بستن بر نقض حقوق بشر در معامله اتمی، ربطی دارد “؟

صحبت از خلیج فارس است وایران بطور ذاتی وظایفی بر نظارت بر آبهای سرزمین خود دارد ومقررات خود را که ناقض معاهدات بین المللی هم نیست ، اعمال نماید.

اساسا ، حفظ امنیت خلیج فارس بعهده ی کشورهای منطقه است وایران بارها آمادگی خود برای همکاری دراین راه را اعلام داشته است.

ضمنا سازمان ملل متحد ، این کارهای ایران را محکوم نکرده  وروسیه نیز گفته است لشکر کشی به منطقه لازم نیست و کشورهای منطقه خود میتوانند با همکاری سازمان ملل متحد، کنترل اوضاع را دردست داشته باشند!

راستی، مریم خانم چرا از اعزام اینهمه ناوگان به خلیج فارس حرفی بمیان نمیآورد؟!

آیا بدان معنی نیست که ریگی درکفش دارد و صلح طلبی کذائی اش ، بخاطر پنهان کردن این امیال کثیف اش میباشد؟!

دگر باره :

“راستی ممنوعه کردن مجاهدین در آن سالیان و خلع سلاح ارتش آزادیبخش و بمباران پایگاه‌های آن با کمک انگلستان، تعادل قوا در روی زمین را به سود چه کسی در هم ریخت‌؟ آیا در خدمت صلح و امنیت بود یا علیه آن “؟

برای اینکه به عراق حمله شده بود وهمه چیز دولت عراق درهم کوبیده میشد و باند رجوی هم بعنوان بخشی از دولت عراق ، مسلما که شامل این قاعده میشد واین امری طبیعی بود درمقابل امر غیر طبیعی حمله به عراق!

یعنی اگر نیروهای ائتلاف حمله وتصرف عراق را درست میدانستند ، برخوردشان بارجوی وتسلیم کردن او، ایرادی نداشت!

مجددا :

” بالا بردن میزان و سطح غنی‌سازی اورانیوم و افزایش برد موشک‌های بالستیک در این رژیم راستی برای چیست “؟

براساس توافقات برجام وبرابر ماده 36 آن، ایران این حق را دارد که بتناسب بدعهدی دیگران، بعضی ازتعهدات خود را نقض کند واتفاقا میزان این نقض درحدی بود که اروپا آنرا خطرناک ندانسته و لازم ندید اقدامی برعلیه آن انجام دهد!

اما مسئله ی موشک ها فرق میکند وچرا؟

نیروی هوایی ایران 4دهه است که تحت تحریم های شدید است ودرعوض همسایگان ایران، مدرنترین هواپیما ها را دریافت کرده وتوازن قوا را بشدت برعلیه ایران برهم میزنند!

دراین صورت، ایران چاره ای جز استفاده ی کامل ازداشته هایش و برطرف کردن ضعف های دفاعی خود ندارد !

صابر  تبریزی

خواست مریم رجوی از انگلستان ، استفاده از تروریسم فرقه مجاهدین و ورود به جنگ علیه ایرانیان

***

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکااز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین: