خودبزرگ نمایی از طریق معکوس (+ تبدیل مخالف و منتقد به شهید)

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس (+ تبدیل مخالف و منتقد به شهید)

Rajabi-va-Moradiکانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و پنجم فوریه 2016:…  آقای خزایی (پرویز خزایی ) مینویسد که به آماری دست یافته ( لابد از منابع سری در داخل کشور و وزارت اطلاعات ) و بخشی از این آمار را بی پروا و بدون هراس از به خطر افتادن منبع آن چنین ذکر میکند : در بخش داخل کشوری : تشکیل یک اداره به نام نفاق برای مبارزه با مجاهدین در وزارت اطلاعات جمع کردن تعداد زیادی از همشهریهای لر آقای خزایی برای مقابله با ایشان … 

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسین

ابراهیم خدابنده: گزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش

خودبزرگ نمایی از طریق معکوس

لینک به منبع

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی —

روزگاری مجاهدین برای اینکه بتواند بر اعضای خود و نیز اپوزسیون خارج کشوری اقتدار و برتری اش را به ثبوت برساند دست به انجام عملیات خشن و کور ترور میزد ویا هسته های داخل کشور و نیروهای رزمنده اشرف نشین را به رخ میکشید ، رژه و مانور و بوق و کرنا و …… در صدرشان تلویزیون بیست و چهارساعته و رادیو و سایت به مقدار کافی .

اما با فروکش کردن تئوری ارتش آزادیبخش و تحویل دادن سلاح و قرارگاه و تبدیل شدن به پناهنده و وامانده و نیز وارفتن و آب رفتن نیروهای داخل کشوری اش، تمام سرمایه سازمان برای باد کردن بادکنک اقتدار و بی بدیلی اش شد جمع کردن نیرو و تجمعات بزرگ که آنهم خیلی زود بخاطر غیر ایرانی ها و رنگین پوستها و …. گندش در آمد و تبدیل شد به یک بنگاه توریستی برای شام و ناهار مجانی و تفریح و گردش در پاریس و هزینه تردد و احیانأ پول توجیبی در ازای دوساعت کف و سوت زدن برای خانم رجوی .

حالا دست مجاهدین چندان خالی است که برای بادکردن خودش مجبور است دشمن را بزرگ کند تا بلکه اگر گفتند چرا پاسیو شده اید بگوید که با این طول وعرش عظیم است که میجنگیم و مقابله میکنیم و این فقط در مقابل ماست نه دیگر اپوزسیون و فی المثل دیگر اپوزسیونها که جداشده وبریده ندارند و شروع کرد به آمار دادن که محض خنده میشود به گوشه هایی اشاره کرد تا ببینید که مجاهدین چقدر خودشان را تحویل گرفته اند :

آقای خزایی (پرویز خزایی ) مینویسد که به آماری دست یافته ( لابد از منابع سری در داخل کشور و وزارت اطلاعات ) و بخشی از این آمار را بی پروا و بدون هراس از به خطر افتادن منبع آن چنین ذکر میکند :

در بخش داخل کشوری :

تشکیل یک اداره به نام نفاق برای مبارزه با مجاهدین در وزارت اطلاعات

جمع کردن تعداد زیادی از همشهریهای لر آقای خزایی برای مقابله با ایشان

ماهی صدها جلسه و سمینار و مراسم علیه مجاهدین

روزی 46.5753424658 مراسم و یادبود علیه سازمان با بودجه وزارت اطلاعات

هفته ای ده فقره فیلم سینمایی و کلیپ و ترانه و ….

حداقل روزی پنج هزار بار نام بردن از مجاهدین

و اما در صحنه بین المللی :

بطور متوسط روزی دویست نوشته و مطلب علیه مجاهدین و شورایشان

روزی شانزده فعالیت لابی گری علیه مجاهدین

روزی دوازده ملاقات و آکسیون توسط جداشده ها

روزی ده مطلب در سایتهای دست چندم

البته این لیست زیاد است و ما فقط به محورهایی که تیتر وار بود اشاره کردیم و این چنین است که مجاهدین به دیگر مخالفان جمهوری اسلامی پیغام میدهند که در مقابل ما عرض اندام نکنید ، شما که اینهمه علیه تان فعالیت نمیشود حق حرف زدن و نظر دادن ندارید اصلا حالا که رویتان زیاد شده شما هم میگذاریم جز لیست همین دشمنان .

وبه اعضا هم پیام میدهند که ما اینقدر بزرگ و مهم هستیم که میبینید .

لابد به اسپانسرهایشان هم پیام میدهند که پول برسانید که ما همینطور که میبینید سخت مشغول هستیم

وباز باید منتظر ماند که فردا پس فردا کتابی از سوی بخش ضد اطلاعاتشان با همین لیست بعد از جور کردن مقداری مدرک و کار فتوشاپی چاپ کنند .

نه راه راست که برایشان شفا آرزو میکنیم چرا که بعد از شفا میتوانند بدور از تعصبات فرقه ای خود لختی بیندیشند و آن زمان است که آرزوی روی آوردن به راه راست کار ساز خواهد بود .

البته میدانیم که این مطالب فقط برای نویسنده اش نان خواهد شد وگرنه برای سازمان از آن آبی گرم نخواهد شد.

تبدیل مخالف و منتقد به شهید

لینک به منبع

رجبی و مرادی بدست مجاهدین خلق کشته شدند

بیتا عارف – کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی —

به بهانه سالروز «شهادت » زهرا رجبی و علی مرادی درترکیه —

چند صباحی طبق روال معمول که زنان باید فرماندهی میکردند خانم یا خواهر زهرا رجبی بعنوان فرمانده در قسمتی گماشته شد که من زیر مجموعه آن بودم ، خدابیامرزدش از همان اول عدم اعمتماد به نفس و ناتوانی اش در کار اجرایی و حتی برگزاری نشست چنان بود که مورد توبیخ شخص مریم رجوی قرار گرفت و از کار کنارگذاشته شد.مخالفتش با انقلاب به اصطلاح ایدئولوژیک رجوی ها و تمایلش برای زندگی و ازدواج وشایعه عشق به یک همرزمش باعث شد که مورد توبیخ شدید خانم مهوش سپهری (نسرین) قرار بگیرد و او را در جمع بخشی از زنان مجاهد ،زن خانه دار وبه تمسخر ننه زهرا صدا زد.

این توبیخ و جداکردنش از جمع و زندانی شدنش که قابل پوشاندن نبود میرفت که بچه های مجاهد را مسئله دار کند،چاره اما انتقال از اشرف به خارج از عراق بود ، معمولا افراد مسئله دار رده بالا را که توانایی فعالیت سیاسی یا مالی داشتند را به آلمان یا فرانسه میفرستادند و این کار از طریق کشور اردن یا ترکیه انجام میگرفت ، اما در مورد مرحوم زهرا رجبی این کار انجام پذیر نبود چرا که مسئولین فرانسه و آلمان با حضور او مخالفت کرده بودند .

سازمان مجاهدین خلق هیچ فعالیتی برای پناهندگان ایرانی در کشور ترکیه نداشت کما اینکه نه قبل از این قتل ونه بعد از آن هیچ بیلانی از کمک به پناهندگان ایرانی در ترکیه از سوی سازمان ارائه نشده است ، سازمان یک دفتر و تعدادی عضو و خانه تیمی در ترکیه داشت که عمده کار آنان جذب عضو جدیدبا فریبکاری و انتقال آنها به عراق بود .

خانم رجبی در اواسط بهمن ماه هفتاد و چهار به ترکیه اعزام شد و قرار بود بطور مخفی در ترکیه به سر ببرد وآفتابی نشود ، مجاهدین میگویند هشت بهمن که قطعا اشتباه میکنند ، شاید مجاهدین با دستکاری این تاریخ میخواهند وانمود کنند که تروریست های جمهوری اسلامی وقت کافی برای شناسایی و برنامه ریزی این ترور داشته اند .وقتی خبر قتل خانم زهرا رجبی به اشرف رسید خیلی ها از رفتنش هنوز خبر نداشتند .

علی مرادی در ترکیه مسئولیت مخفی کردن خانم رجبی را عهده دار شد و رابطه معمول خرید روزانه و تحویل امکانات را برای او انجام میداد ، رابطه ای که گویا باعث میشود تا خانم رجبی ناگفته هایش را برای او بازگو کند ، (برخی هم از عشق گفتند) .

سازمان که هنوز نمیدانست با خانم رجبی چه کار کند ، اولین گزینه اش انتقال او با رضایت خودش به ایران بود چرا که معتقد بود وقتی به ایران برود حرفهایش برای هیچ کس قابل باور نخواهد بود و همه او را در سنگر روبه رو خواهند دید و دیگرافشاگریهایش و یا مسئله داریش برای سازمان خطری نخواهد داشت و البته دعا میکردند که به محض ورود به زندان و اعدام سرانجام بیابد، شاید همین دعا و آرزو بود که مجاهدین را به فکر گزینه دوم انداخت «قتل وتبدیل یک فرد مسئله دار مستحق مرگ به شهید»

البته این عمل در اشرف چندین بار کارایی خود را نشان داده بود و قطعا در کشور ترکیه با وجود دشمنی مجاهدین و جمهوری اسلامی خیلی بهتر هم میتوانست انجام بگیرد.

ناگفته نماند خانم رجبی از قبل با آقای علی مرادی آشنایی کافی داشت و این برای اعتماد در همان چند هفته کافی بود چرا که خانم رجبی دوبار قبل تر نیز به ترکیه اعزام شد ، یکبار برای انتقال به آلمان که با نپذیرفتن از طرف دفتر آلمان مجبور بازگشت به اشرف شد و یکبار دیگر هم برای انتقال به ایران که باز ترس از دیده شدنش و تصمیم گیری طولانی و بسته شدن راه اعزام به ایران آنها را مجبور به بازگرداندن او به اشرف کرد و البته همه این ترددها را او در خانه تیمی با آقای علی مرادی گذرانده بود ، گزارش روزنامه ترکی آنزمان از پرونده کالبد شکافی و خبر حامله بودن خانم رجبی همه ذهن ها را بلافاصله به سوی مرحوم مرادی کشاند .

شاید کسانی باشند که از سر دلسوزی بگویند که کاش مطرح نمیکردم و میگذاشتم که خانم رجبی شهید بماند و این حرفهای مرا بی حرمتی به شهید و مرحومه بدانند و بخوانند . اما باور کنید برای من عشق در آن شرایط حتی از شهادتش مقدس تر بود و هست ، عشق در آن بحبوحة یاس و نا امیدی و دلسردی و در آن وانفسای طلاق اجباری و فشارهای روحی .

وعشق همیشه مقدس است کاش روزی شهید عشق و زندگی بخوانیمشان .

(پایان)

قربانیان رجوی پاریسبهزاد علیشاهی: چرا سازمان مجاهدین یک” فرقه ” خطرناک است و یک سازمان سیاسی نیست؟

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسم

سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16080

ارتزاق از باد هوا

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، سوم فوریه ۲۰۱۵:…  طبق اعتراف صریح مسعود و مریم رجویسازمان آنها فقط در حالتی میتواند سرپا بماند که مدام خبر هایی از پیروزی و کسب حمایت و پیشرفت ارائه دهد , روزگاری تمام این مسئولیت به دوش عملیات ترور و خشونت آنها در خاک ایران بود , با خلع سلاح شدن و افتادنشان از اسب و اصل دیگر از شیپور و سرود پیروزی خبری نبود و این مسئولیت به دوش سخنرانان …

لینک به منبع

ارتزاق از باد هوا

طبق اعتراف صریح مسعود و مریم رجویسازمان آنها فقط در حالتی میتواند سرپا بماند که مدام خبر هایی از پیروزی و کسب حمایت و پیشرفت ارائه دهد , روزگاری تمام این مسئولیت به دوش عملیات ترور و خشونت آنها در خاک ایران بود , با خلع سلاح شدن و افتادنشان از اسب و اصل دیگر از شیپور و سرود پیروزی خبری نبود و این مسئولیت به دوش سخنرانان خارجی افتاد که البته هزینه کلانی هم برای سازمان داشتو گاهی هم جلساتی با جمع کردن غیر ایرانی ها و پخش دادن پول یعنی دادن هزینه و گرفتن حمایت , به ظاهر این نمایشات از رونق افتاده است .

شیوه اخیر مجاهدین برای کسب آبرو و اتزاق و سرپا ماندن حمایت رسانه های خارجی است و اینکار با پرداخت هزینه آگهی بسادگی میسر است . اخیرا مجاهدین مدعی شدند که رسانه های آرژانتینی از بیانیه مریم رجوی نوشته اند

مزدور رجوی و تبلیغ در نشریات دست چندم

اما با کمی بررسی معلوم میشود که نه رسانه ها که فقط یک نشریه مد نظر است

تبلیغات مزدور رجوی در تشریات دست چندم

و باز هم با بررسی کمی دقیق تر معلوم میشود که این نشریه مطلب خانم رجوی را بعنوان آگهی و در قبال پولی هنگفت چاپ کرده است که با تماس با تلفنهای زیر خودتان هم میتوانید بپرسید و یا اگر پول دار باشید آگهی خودتان را با عکس و نام خودتان با لقب ملک المک یا رئیس جمهور و حتی پادشاه یا ملکه ایران چاپ کنید .

تبلیغات مزدور رجوی در نشریات دست چندم

باید به مجاهدین تبریک گفت که خودشان چنین از صدای تولیدی خودشان به وجد می آیند و میخندند و احساس پیروزی میکنند حقا که به خودکفایی رسیده اند .

چرا اصرار دارید خودتان را مضحکە کنید؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15775

حل یک مسئله ساده ریاضی

مجاهدین خلق فرقه رجویکانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۵:…  مجاهدین میگویند چهار ملیون و هفتصد و پنجاه و چهارهزار دلار در این مدت برای درمان هزینه کرده اند و در سال ۲۰۱۴ دو میلیون و ۵۸۵هزار و ۶۱۰ دلارکه میشود حدود هفده برابرمحاسبات ما , که اگر ادعا و توان و صداقت هم به معیارریاضی در آوریم مجاهدین هفده برابر مدعی تر وهفده برابر دروغگو تر و هفده برابر ناتوانترند. اما جالب …

لینک به منبع

حل یک مسئله ساده ریاضی

سهم بهداشت و درمان در بودجه سال آینده کشوری مثل ایران یازده هزار ملیارد تومان است , این عدد را به ۸۰ ملیون نفر تقسیم و باز به مابه تفاوت قیمت ریال و دلار تقسیم کنید .حاصل عددی زیر ۵۰ دلار خواهد بود.حالا اگر بخواهید بودجه سالانه بهداشت و درمان مجاهدین مستقر در لیبرتی را بدست بیاورید چه کار میکنید ؟لابد میگویید با دست ودل بازی تمام عدد ۵۰ را در سه هزار ضرب میکنید , البته اینکار به لحاظ ریاضی درست است اما به لحاظ منطقی شیرآهنکوه مردان و دلاور زنان مجاهد خلق باید مخارج درمانی کمتری داشته باشند , آنها که از جنگ سخن میگویند و ترانه میخوانند که درفکر لمس ماشه ام قطعامشکلات مردم ایران را ندارند از تغذیه و روحیه خوبی برخوردارند و به لحاظ اعتقادی لبریزند , از همه مهمتر به ادعای خود مجاهدین و شخص مسعود و مریم انقلاب ایدئولوژی در سازمان ,آنها را جوانتر و قوی تر و سالم تر کرده است . با این حساب اگر بودجه سالانه مجاهدین بالای صدوپنجاه هزار دلار باشد یاشعارها و حرفهایشان کشک وپوشال است ویا ادعای ارائه شده آنها برای بودجه حساب سازی و مظلوم نمایی است ویا تلفیقی از هر دو .

مجاهدین میگویند چهار ملیون و هفتصد و پنجاه و چهارهزار دلار در این مدت برای درمان هزینه کرده اند و در سال ۲۰۱۴ دو میلیون و ۵۸۵هزار و ۶۱۰ دلارکه میشود حدود هفده برابرمحاسبات ما , که اگر ادعا و توان و صداقت هم به معیارریاضی در آوریم مجاهدین هفده برابر مدعی تر وهفده برابر دروغگو تر و هفده برابر ناتوانترند. اما جالب اینکه آنها مدعی شدند که این هزینه توسط رئیس جمهور برگزیده و خانواده های حقیقی تامین شده که گویی خانواده مجازی هم داریم ویاپنداری که خانم رجوی ردیف بودجه را از مالیات ویا صادرات نفتی و غیر نفتی اش پر میکند .

مجاهدین خلق فرقه رجوی

مجاهدین خلق فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15495

از “شیخ رجوی نشان” و “نظر مخالف ممنوع”،

تا “نفت و مجاهدین” و “انتشار نامه از طرف درگذشتگان”

مزدور رجوی 5کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۵:… سازمان مجاهدین برای تاثیر گذاری روی اعضاوهوادارانش هرکاری میکند منجمله نقل قول از مردگان که نمونه نقل قول بنیانگذارسعید محسن در تایید مسعود رجوی از نمونه های مضحک آن است که هرسال عباس داوری مقداری بر آن می افزود , به تازگی هم فیس بوک غلامرضا خسروی بعد از مدتها نامه منتشر نشده ای از او ارائه داده جالب اینکه قبل از انتشار …

گزارش کمپ لیبرتی 6مجاهد خلق. متقاضیان سلاح از امریکا. حقوق بازنشستگی این افراد را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ (بخشی از گزارش چهارم ایران اینترلینک)

از “شیخ رجوی نشان” و “نظر مخالف ممنوع”، تا “نفت و مجاهدین” و “انتشار نامه از طرف درگذشتگان”

۱- شیخ رجوی نشان

لینک به منبع

شیخ جلال گنجه ای که تمام زندگی اش را وقف مجاهدین کرده و در عوض لقب استاد و آیت الله و خرج زندگی اش تامین شده در یک نامه مضحک به شیخ الازهر ضمن مقادیر زیادی تملق و چاپلوسی و خودبزرگ بینی و سابقه تراشی برای خود , مرتکب دروغ هم شده تا فضائل اسلامی اش تکمیل شود و مدع شده که پسرش که در عراق و در اثر یک اشتباه در صحنه نبرد تاترکش خمپاره کشته شده را جمهوری اسلامی اعدام کرده , او که عمرش را در تکوین و توجیهه خشونت فرقه ای سپری کرده علیه بنیاد گرایی نامه نوشته که البته بی جواب هم مانده به بخشی از نامه اش نگاه کنید.

مزدور رجوی 1

مزدور رجوی 2

*

۲- نظر مخالف ممنوع

لینک به منبع

معمولا در برنامه های تلویزیونی مجاهدین نظر مخالفی شنیده نمیشود , تلفنها کنترل شده اند و مناظره ای هم رخ نمیدهد , در سایتها هم امکان گذاشتن کامنت مخالف وجود ندارد حتی کامنت های موافق هم برنامه ریزی شده پیش میروند مگر اینکه یک در ملیون نام کامنت گذار با نام هوادار یکی باشد و اشتباه زیر رخ دهد:

مزدور رجوی 3

*

۳- نفت و شعار داتمی مجاهدین

لینک به منبع

مجادین خلق که هرساله دم عید با شعار ” امسال سال آخره ” دل خوش میکنند , امسال نیز بهانه مناسب را برای سر دادن این شعار پیدا کرده اند , آنها بدون اتکا به هرگونه تاکتیک و استراتژی مستقل انقلابی و مردمی صرفا با اتکا به تحولات خارجی مثل نفرت صدام حسین از ایرانیان , دشمنی اسرائیل , احتمال حمله آمریکا و حتی سیل و زلزله تحلیل کرده و شعار سرنگونی و سال آخر میدهند , امسال هم تحلیلگر مجاهد با اتکا به بازیهای نفتی عربستان با دمش گردو شکسته و تحلیل کرده که اقتصاد ورشکسته میشود و مردم گرسنه ناراضی خواهند شد و …… و خوشحالیش از بابت این فقر و فلاکت مردم است تا شعار دائمی را دوباره سر بدهد (حسن داعی الاسلام این روزها اسلامش را از دست داده شده داعی …؟)

مزدور رجوی 4

*

۴- نامه منتشر نشده از درگذشتگان

لینک به منبع

سازمان مجاهدین برای تاثیر گذاری روی اعضاوهوادارانش هرکاری میکند منجمله نقل قول از مردگان که نمونه نقل قول بنیانگذارسعید محسن در تایید مسعود رجوی از نمونه های مضحک آن است که هرسال عباس داوری مقداری بر آن می افزود , به تازگی هم فیس بوک غلامرضا خسروی بعد از مدتها نامه منتشر نشده ای از او ارائه داده جالب اینکه قبل از انتشار نامه کسی در باره نامه نوشته و گفته که نامه را در فیس بوک دیده درحالی که نامه چند روز بعد در فیس بوک منتشر شد

مزدور رجوی 5

***

همچنین:

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند؟ (هشتم نوامبر ۲۰۱۳)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، هشتم نوامبر ۲۰۱۳: …  مجاهدین با یک حرکت  چند تا نشان را زدند. یعنی در واقع چند را سوتی را با هم دادند. اولا که یک اطلاعیه داده بودند در روزنامه های بزرگ که آن را از قول آن روزنامه ها همه جا می گفتند. البته نمی گف
مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۳: … سی مهر سالگرد انتخاب شدن خانم رجوی است به عنوان رئیس جمهور دوران انتقال.اما این که  چه کسی این خانم رجوی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرد و چطور انتخاب کرد که  ده پانزده
بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … مجاهدین برای پیش برد کارهایشان از یک روش ثابت وحالا دیگر نخ نما استفاده میکنند برای آنها مهم نیست که این شیوه به نتیجه میرسد یا نه , بعد از سالیان حالا دیگر استفاده از شیوه ثابت مهم تر از نتیجه است چرا که خودی ها به نتیجه بخشی آن طبق
کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، پاریس، بیست و چهارم ژوئن ۲۰۱۳: … روز جمعه بیست و یکم ژوئن جداشدگان از فرقه رجوی در میدان تروکادرو گرد هم آمدند تا با برگزاری میز کتاب و یک آکسیون افشاگرانه و اعتراضی اقدامات سرکوبگرانه این فرقه را برملا ونسبت به تحرکات آنان هشدار دهند.  کلیپ ویدئویی گزارش از آکسیون
بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سیزدهم می ۲۰۱۳: … اما سئوال این است : آقای رجوی شما بعنوان یک نیروی متشکل مدعی, که خود را یگانه آلترناتیو میداند؛ بغیر از دل بستن به این امیدها و سحر و جادو و توهم * آیا تاکنون خودتان منشاء تاثیری هم بوده اید ؟ آیا اصلا برای این سرنگونی که میگویید است
بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، دهم می ۲۰۱۳: …  و حالا که به هدفشان نرسیده اند اینجور واکنش نشان میدهند , هشت نفر را بیحاصل به کشتن دادید جز اینکه طبق گفته ایرج مصداقی فقط چند صباحی رسانه ای شدن نامه او را توانستید به تاخیر بیندازید , آقایان مجاهد بس است فرهنگ به کشتن دادن و حکم