خودکشی تدریجی قربانیان به دستور رهبری فرقه مجاهدین

خودکشی تدریجی قربانیان به دستور رهبری فرقه مجاهدین

زهرا سادات میر باقری، زنان ایران، بیست و هشتم نوامبر 2013: …  خوب کسی نیست از این زن و شوهر خائن سوال کند که اگر مطالب بالا درست است چرا آنها را مجبور به خودکشی تدریجی می کنی؟ برای چی این بنده های خدا را به اعتصاب غدا مجبورمی کنی. من در همین جا اعلام می کنم که مسئولیت هر وضعیتی برای برادر و خواهران من در لیبرتی پیش بیاید، شخص مسعود رجوی و مریم رجوی مسئول هستند ، همینطور برای سایر …

اعتصاب غذا مریم رجویچرا مریم رجوی وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

ائتلاف نوری المالکی: عراق نوکر آمریکا نیست / واشنگتن منافقین (فرقه رجوی) را سریع تر ببرد

لینک به سایت زنان ایران

خودکشی تدریجی قربانیان به دستور رهبری فرقه مجاهدین

متاسفانه اخبار دریافت شده از سایت های اینترنتی فرقه مجاهدین حاکیست که مریم رجوی و مسعود رجوی همچنان خط خونریزی و کشتار و در آخرین فورماسیون آن اعتصاب غدا و خودکی تدریجی را پیش می برد. در اطلاعیه شورای دست ساز رجوی نوشته اند که در آستانه سیزدهمین هفته اعتصاب غذا بسیاری از اعتصاب کنندگان در لیبرتی در وضعیت وخیمی به سر می‌برند و من نگران دو خواهر عزیز و یک برادرعزیزم میباشم که همچنان در کمپ لیبرتی گروگان رهبری کمپ هستند این در حالی است که مادررنج کشیده من آرزوی دیدار فرزندانش را که در لیبرتی گروگان سیاست های غلط مسعود ومریم رجوی هستند، برای دقایقی دارد.

شما خودتان به شرح گروگان گیری رجوی نگاه کنید و بخوانید . سایتهای فرقه مجاهدین نوشته اند که:

– ” آقای علیرضا غفور زاده یکی از اعتصاب کنندگان دچار تشنج شدید شد و به سرعت به کلینیک عراقی کمپ لیبرتی منتقل شد. هنوز وضعیت او بی ثبات است.

– چند ساعت قبل از آن خانم ملیکا رضایی، ۲۳ساله، به خاطر شرایط بحرانی و تنگی شدید نفس به طور فوری به بیمارستانی در بغداد منتقل شد.

– در همین روز وضعیت خانم فهمیه خادمی برای چهارمین بار در هفته گذشته بحرانی شد. او چند روز پیش به کلینیک منتقل شده بود.

– خانم مهناز ابوذریان بر اثر ضعف و درد شدید سینه و تنگی نفس به کلینیک منتقل شد.

– آقای اسکندر ارجمندی که وزن او به شدت کاهش یافته، در شرایط وخیمی به کلینیک منتقل شد.

– آقای محمد علی آقایی به خاطر تاری دید و سرگیجه زمین خورد و دنده او شکست و به کلینیک عراقی منتقل شد،

– آقایان یداله مهدیان و احسان قاسمی نیز از میان کسانی بودند که روز گذشته وضعیتشان رو به وخامت گذاشته است.

در میان آنها می توان به خانمها فریده نعمتی، رعنا میردریکوند، ملیحه تدینی، زهرا کاظمی، فروغ سیدی، ماهرخ غفاری، حوریه افضلی و سوسن بنی هاشمی و آقایان حمید عریضی، امین عبدلی، ایرج اخلاقی، غلامرضا قادری، حیدر یوسف علی، یعقوب دادگر، مهدی سیدی، علیرضا غلامی، صالح عبدلی، احسان قاسمی، یدالله مهدیان، ایمان نعمت الهی، علی ممقانی، علیرضا ارجمندی، شمس الدین لطیفیان، محمد رضا خالقی، غلامرضا قاسمی، حسن حیرانی، مهدی قاسمیان، علیرضا پورجعفر، ابوالفضل سعداله، اصغر محمدی و مجید نوروزی اشاره کرد که به خاطر از دست دادن بخش زیادی از وزن خود، دچار دردهای شدید عضلانی، درد در ناحیه قفسه سینه، بی حالی شدید، بیهوشی موقت , پایین آمدن بیش از اندازه فشار خون و ناراحتی های گوارشی مانند زخم معده و…روانه کلینیک عراقی یا بیمارستان در بغداد شدند.”

خوب کسی نیست از این زن و شوهر خائن سوال کند که اگر مطالب بالا درست است چرا آنها را مجبور به خودکشی تدریجی می کنی؟

برای چی این بنده های خدا را به اعتصاب غدا مجبورمی کنی. من در همین جا اعلام می کنم که مسئولیت هر وضعیتی برای برادر و خواهران من در لیبرتی پیش بیاید، شخص مسعود رجوی و مریم رجوی مسئول هستند ، همینطور برای سایر قربانیان که در بالا نام آنها را رجوی نوشته است.

کسی نیست که بپرسد خانم مریم رجوی خود را رئیس جمهور خودخوانده می داند و یک بخش از سازمان مجاهدین را تحت عنوان ” شورای ملی مقاومت ” و جبهه همبستگی ملی!!” متشکل کرده و خودش را هم رئیس جمهور و شوهرش مسعود رجوی را هم رهبر ایدئولوژیک آن اعلام کرده اند. این زن و شوهر در حالیکه همه زنان و مردان عضو مجاهدین اجبارا باید از همسرانشان طلاق می گرفتند، در طی ۲۳سالی که من در سازمان مجاهدین بودم بارها ازحقوق زنان وآزادی های انسانی صحبت کرد ، ولی اکنون تمام این حقوق اولیه نه تنها زنان ، بلکه مردان نیز محروم شده اند.

رهبری فرقه مجاهدین در گذشته برای بی آینده کردن و اعمال هژمونی فرقه گرایانه خود دستور به طلاق های اجباری اعضا داد و در یک پروسه تدریجی اعضای زن خود را به منظور منصرف کردن آنها از جدایی از سازمان و بازگشت به همسرانشان مجبور به خارج کردن رحم خود کرده اند که یک لیست نزدیک به ۱۰۰ نفر از این زنان را قبلا برای نهادهای بین المللی منتشر کرده ام. الان هم که خط جدید خودکشی راه انداخته است تا با خون آنها رفع تشنگی از قدرت کند.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=7243

چرا مریم رجوی وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

زهرا سادات میرباقری، انجمن زنان ایران، چهاردهم اکتبر ۲۰۱۳: … بطور خاص در این مرحله سمت و سوی قربانیان این خشونت های فرقه گرایانه به سمت اعضاء خود این سازمان کشیده شده است، زیرا مسعود و مریم رجوی در یک  بن بست کامل استراتژیکی،سیاسی واجتماعی گرفتارشده اند و یک ذره جسارت پذیرش انتقاد و تصحیح اشتباهات اساسی خود را که  دونسل را سوزانده است، ندارند. حتما شما آگاه هستید و برای همه کارشناسان مسایل …

(کدام یک از این گروگانها قربانی بعدی در خاک عراق خواهد بود؟)

لینک به منبع

چرا مریم رجوی وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

نامه خانم زهراسادات میرباقری  کاندیدای پیشین شورای رهبری و جدا شده و منتقد تشکیلات رجوی، و فعال حقوق بشر در مورد اعتصاب غذای ظالمانه برای اعضاء از طرف رهبری سازمان مجاهدین خلق، لازم به توضیح  است که طبق آخرین اخبار واصله از تشکیلات آقای علیرضا میرباقری در بنگالی در لیبرتی از طرف تشکیلات زندانی و تحت کنترل و محدودیت شدید است

استمداد از نهادها بین المللی مدافع حقوق بشر با تقدیم احترام

متاسفانه آقا و خانم رجوی دست ازخونریزی برنمی دارند . بیش از سه دهه است که جامعه ما ازطریق افکارتروریستی و فرقه گرایانه آقای رجوی دچار خشونت و تروریسم شده است.

بطور خاص در این مرحله سمت و سوی قربانیان این خشونت های فرقه گرایانه به سمت اعضاء خود این سازمان کشیده شده است، زیرا مسعود و مریم رجوی در یک  بن بست کامل استراتژیکی،سیاسی واجتماعی گرفتارشده اند و یک ذره جسارت پذیرش انتقاد و تصحیح اشتباهات اساسی خود را که  دونسل را سوزانده است، ندارند.

حتما شما آگاه هستید و برای همه کارشناسان مسایل سیاسی مثل روز روشن بوده و هست که عراق و صدام حسین و تروریسم و مغزشویی و روش های فرقه گرایانه راه حل مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی نیست. این موضوع  بعد ازسرنگونی صدام حسین و بن بست آقای رجوی هویدا ترشد.

حتما مطلع هستید که افراد زیادی در درگیری های گروهای تند رو وخشونت طلب عراقی با این فرقه در قرارگاه اشرف داشتند،  ۵۲ نفر کشته شده اند. قبلا هم چنین مسائلی پیش آمده است. بدنبال این خونریزی ها رجوی که با خون ارتزاق می کند و با خون نفس می کشد ، خیمه شب بازی جدیدی راه  انداخته است تا این خونریزی ها ادامه پیدا کند.

عکس برادر و خواهران نازنینم علیرضا و کبری و اکرم اسیر در لیبرتی

یکی ازاین خیمه شب بازی ها مجبورکردن افراد به اعتصاب غذا در لیبرتی است. معلوم نیست چرا مریم رجوی خودش اعتصاب غذا نمی کند؟

چرا خواهران من کبری واکرم السات وبرادرم علیرضا وسایرقربانیانی که در لیبرتی حضوردارند رابه اجبار در آن وانفسا مجبوربه تحمل گرسنگی و تشنگی کردند؟

من زهراالسادات میرباقری این روش فرقه گرایانه را محکوم می کنم وازمریم رجوی می خواهم پاسخ دهد چرا خود وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

من مسعود و مریم رجوی را مسئول هرگونه عواقبی می دانم که برای خواهران و برادرم و سایرقربانیان در کمپ لیبرتی عراق پیش بیاید  و از نهاد های بین المللی درخواست می کنم که برای نجات این قربانیان تلاش صد افزون بیش از گذشته داشته باشند.

زهرا سادات میرباقری

۱۳٫۰۶٫۲۰۱۳

رونوشت به:
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل
سازمان حقوق بشر
صلیب سرخ
دفتر یونامی در بغداد

(کدام یک از این گروگانها قربانی بعدی در خاک عراق خواهد بود؟)

همچنین:

آقای قصیم ! رجوی تا بن استخوان به استثمار زنان اعتقاد دارد

۲۰۱۳/۰۸/۰۷ by

زهرا میر باقری، زنان ایران، هفتم اوت ۲۰۱۳: … اقای قصیم در مصاحبه با آقای احمد رفعت در یکی از برنامه های تلویزیون آمریکا  به زن ستیزی رجوی پرداخته است و در این رابطه گفتند که وقتی اقای فیلابی به عنوان رئیس کمیسون ورزش شورا به آقای رجوی پیشنهاد کرد که ورزش زنان هم همانند […]

خانم ها سلطانی و میر باقری میهمانان این هفته مردم تی وی

۲۰۱۳/۰۷/۰۷ by

کانون آوا، هفتم ژوئیه ۲۰۱۳: … خانم سلطانی سلام می کنم به شما بازهم به شما خوش آمد میگویم امیدوارم که روزهای بهتری را نسبت به قبل داشته باشید چون میدانم که این دوستان مجاهدحملاتی، تهدیدهایی، تهمتهایی را نصیب شما ودوستان دیگر کرده بودند بعضی وقتها آدم عادت می کند به اینها و براش زندگی […]

نامه خانم میرباقری از اعضای سابق کاندید شورای رهبری به شخصیتهای شرکت کننده در تظاهرات سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در شهر برلین آلمان

۲۰۱۳/۰۴/۱۵ by

زهرا سادات میرباقری، زنان ایران، پانزدهم آوریل ۲۰۱۳: …  سازمان برای این گردهمائی در برلین خیلی از نفرات را از کمپهای پناهندگی و با وعده وعید و مسافرت و شیوه های مختلف گردآوری میکند که شیوه همیشگی او در راه اندازی سیاه لشکر است. این سازمان نماینده واقعی مردم ایران نیست، اعضای خود را مورد […]

نامه خانم میرباقری به سفیر کرواسی در سوئیس

۲۰۱۳/۰۴/۰۶by

زهرا میرباقری، زنان ایران، ششم آوریل ۲۰۱۳: … من زهرا السادات میرباقری هستم وقبلا در سازمان مجاهدین رده کاندیدای شورای رهبری بودم که موفق شدم سال ۱۳۹۰ شمسی ۲۰۱۱ میلادی از کمپ اشرف در عراق فرار کنم. در حال حاضر دو خواهر و یک برادر عزیزمن گروگان تشکیلات سازمان مجاهدین در لیبرتی می باشند و […]