خود افشاگری فرقه رجوی – از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیم

خود افشاگری فرقه رجوی – از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیم

خود افشاگری فرقه رجوی - از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیمایران اینترلینک، سی ام آوریل 2020:… برخی از اعضای سابق فرقه رجوی که قاسم کلیایی را می شناسند نظراتی در این خصوص منتشر کرده و نوشته اند که این فرد قطعاً باید مورد حمایت دولت آلبانی قرار گیرد، اما باید در نظر داشت که تکیه بر مجاهدین خلق و باور مجدد دروغ های این فرقه و عدم تلاش برای ایستادن روی پای خود همین عاقبت را هم در پی خواهد داشت. دست های پشت پرده اجازه نمی دهند خانواده ها با عزیزان خود ارتباط بگیرند و حامی فرزندان خود باشند با این هدف که گروگان های اسیر فرقه رجوی مجبور باشند به دلیل جبر اقتصادی سکوت کنند و اسرار مگوی سازمان را افشا نکنند. جای سؤال دارد که آلبانی چگونه جایی است و چگونه دولتی اداره ی آن را برعهده دارد؟ مسئولیت این کشور با کیست؟ و چه مرجعی در این کشور وظیفه دارد که فریادرس اسیران فرقه رجوی باشد و از حقوق اولیه ی آنان دفاع نماید؟ خود افشاگری فرقه رجوی 

افشاگری های جدا شدگان خود افشاگری فرقه رجویهزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

خود افشاگری فرقه رجوی – از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیم

آقای قاسم کلیایی در فیسبوک خود عکسی منتشر کرد که در درب ورودی وزارت کشور آلبانی ایستاده و نوشته ای بدین شرح را در دست دارد.

“تحصن جلوی وزارت کشور آلبانی، از شرایط کرونا برای ندادن حقوق پناهندگی استفاده نکنیم”

آقای کلیایی هیچ توضیح دیگری بر این عکس منتشر نکرده است

با وجود این که این عکس به هیچ وجه نه فرقه رجوی را مطرح کرده و نه اصلا کاری به آنها داشته ولی این عکس را آقای کلیایی چند روز بعد از صفحه فیسبوکش حذف کرد که حدث زده میشود دلیلش تهدیدات و فشارهای  ماموران سابقه دار رجوی در آلبانی باشد. در هر صورت و با  وجود حذف این عکس توسط آقای کلیایی، رجوی طاقت نیاورد و دستور فحاشی در سایت ایران افشاگر و دیگر سایتهای سریالی اش  را صادر کرد. کسانی که در جریان کثافتکاری های فرقه و شخص مریم رجوی هستند، میدانند که این حرکت کثیف صرفا برای “تنبیه قاسم کلیایی” نبوده بلکه هدفش بیشتر “ترساندن” الباقی “گروگانهای رجوی در آلبانی” است تا بدین وسیله “حرف گوش تر” بشوند و فکر درخواست اولیه ترین حقوق انسانی خود را نکنند. در هر حال. این مطلب رجوی است:

لینک به منبع

سایت ایران افشاگر (سایت رسمی مریم رجوی)، هشتم اردیبهشت 99

افشای یک مزدور

مزدوری به نام قاسم کلیایی اسیر جنگی سابق در عراق که به ارتش آزادیبخش پیوسته و در موشک بارانهای لیبرتی بریده بود و توسط مجاهدین با هزینه سازمان در تیرماه ۱۳۹۵ به آلبانی فرستاده شد، ادعا کرده است که سازمان مجاهدین به دلیل کرونا حقوق پناهندگی وی را نپرداخته است!

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

خودفروشی سیاسی این مزدور جایی برای شرم و حیا باقی نگذاشته والا دیکته و فرمت شناخته شده اطلاعات آخوندها را حقوق پناهندگی قلمداد نمی کرد! آنهم حقوقی که باید در بحبوحه کرونا که همه جا بسته است از مجاهدین وصول شود!!

سازمان در ۴سال گذشته مجموعاً به این فرد ۱،۹ میلیون لک کمک کرده تا به مزدوری رو نیاورد و هم خط و هم کاسه سربازان کثیف و بدنام ولایت فقیه نشود. اسناد برای ارائه به دادگاه آماده است.

(پایان مزخرفات مریم رجوی)

خود افشاگری فرقه رجوی

در واکنش به این خودزنی مجاهدین خلق آقای پرویز حیدر زاده مطلب زیر را در سایت نجات یافتگان از فرقه رجوی در آلبانی منتشر کرد

لینک به منبع

سایت نجات یافتگان در آلبانی نهم اردیبهشت 99

کشف جدید مریم قجر و دستگاه شکنجه و سرکوب فرقه رجوی

در سایت فرقه در قسمت ایران افشاگر دیدم نوشته قاسم کلیایی مامور وزارت اطلاعات را کشف کرده است , ما از قبل هم گفته ایم هرکسی انتقادی به مجاهدین بکند می شود مزدور رژیم و این گفته های ما تا بحال اثبات شد و همه به عینه دیدند که این یک واقعیت است , در لیبرتی هم نماینده سازمان ملل و نفرات کمیساریا را هم ماموران وزارت اطلاعات می دانستند.
سایت فرقه مجاهدین خلق نوشته است:

افشای یک مزدور
مزدوری به نام قاسم کلیایی اسیر جنگی سابق در عراق که به ارتش آزادیبخش پیوسته و در موشک بارانهای لیبرتی بریده بود و توسط مجاهدین با هزینه سازمان در تیرماه ۱۳۹۵ به آلبانی فرستاده شد، ادعا کرده است که سازمان مجاهدین به دلیل کرونا حقوق پناهندگی وی را نپرداخته است.
خودفروشی سیاسی این مزدور جایی برای شرم و حیا باقی نگذاشته والا دیکته و فرمت شناخته شده اطلاعات آخوندها را حقوق پناهندگی قلمداد نمی کرد! آنهم حقوقی که باید در بحبوحه کرونا که همه جا بسته است از مجاهدین وصول شود
سازمان در ۴سال گذشته مجموعاً به این فرد ۱،۹ میلیون لک کمک کرده تا به مزدوری رو نیاورد و هم خط و هم کاسه سربازان کثیف و بدنام ولایت فقیه نشود. اسناد برای ارائه به دادگاه آماده است!!.

قاسم از بدوورود به آلبانی از سازمان جدا شد و تا همین اواخر از دفتر فرقه هم ماهانه مقداری دریافت می کرد و بدلیل اینکه به آنها انتقاد کرد کرونا ربطی به پرداخت جیره ماهانه ندارد و فرقه روی همین هم سوار شده و مطالب فوق را بر علیه وی نوشتند.

مجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانی

آری هرکسی به فرقه بگوید بالای چشمت ابرو است باید منتظر عواقبش هم باشد. همه مزدورن مگر هروز حمد و ثنای مریم قجر را بخوانی.

این فرقه تا زمانی که با ایشان هستی خوب و عزیز و گوهر بی بدیل( برای آقایان) و نوامیس ایدئولوژیک( برای خانم ها )هستی وقتی انتقاد کردی مزدور و وزارتی هستی , ای حرامزاده های کثیف , تف بر شما و هر آنچه که می پرستید.

پرویز حیدرزاده نشلی

(پایان)

و خانم عاطفه نادعلیان دز انجمن نجات یادداشت توضیحی زیر را منتشر کرد:

لینک به منبع

سایت انجمن نجات، دهم اردیبهشت 1399

خود افشاگری فرقه رجوی

فرقه رجوی در سایت بدنام خود موسوم به ” ایران افشاگر” برای اولین بار اذعان نمود که برای جلوگیری از افشاگری نجات یافتگان در آلبانی به آنان پول پرداخت می کرده است. البته این اولین بار نیست که این فرقه تروریستی عذر بدتر از گناه می آورد و با تهمت و توهین به دیگران، دست خودش را رو می نماید.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از آلبانی، سازمان مجاهدین خلق تمام کمک های اقتصادی به برخی از اعضای نیمه جدا شده را قطع کرده است. همیشه معلوم بود که مقصود از پرداخت این کمک های ناچیز به تعدادی از جداشدگان، ساکت نمودن آنان در خصوص تجاربشان با مجاهدین خلق و مناسبات داخلی و عملکردهای این فرقه بوده است. همچنین مشخص شده که فرقه رجوی از این افراد برای جاسوسی بر دیگر جداشدگان استفاده می کرد.

تروریست ها ویزای آلبانی نیاز ندارند – امضا ها از مرز 6000 گذشت

اما طی چند هفته اخیر سازمان مجاهدین خلق پرداخت این کمک ها را قطع کرده و به آنان گفته است که در شرایط گسترش ویروس کرونا به خدمات آنان نیازی ندارد. یکی از این افراد در اعتراض به این اقدام در مقابل وزارت کشور آلبانی تحصن نموده و خواهان کمک شد که بازتاب گسترده ای در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشت.

برخی از اعضای سابق فرقه رجوی که او را می شناسند نظراتی در این خصوص منتشر کرده و نوشته اند که این فرد قطعاً باید مورد حمایت دولت آلبانی قرار گیرد، اما باید در نظر داشت که تکیه بر مجاهدین خلق و باور مجدد دروغ های این فرقه و عدم تلاش برای ایستادن روی پای خود همین عاقبت را هم در پی خواهد داشت.

دست های پشت پرده اجازه نمی دهند خانواده ها با عزیزان خود ارتباط بگیرند و حامی فرزندان خود باشند با این هدف که گروگان های اسیر فرقه رجوی مجبور باشند به دلیل جبر اقتصادی سکوت کنند و اسرار مگوی سازمان را افشا نکنند. جای سؤال دارد که آلبانی چگونه جایی است و چگونه دولتی اداره ی آن را برعهده دارد؟ مسئولیت این کشور با کیست؟ و چه مرجعی در این کشور وظیفه دارد که فریادرس اسیران فرقه رجوی باشد و از حقوق اولیه ی آنان دفاع نماید؟

عاطفه نادعلیان

تفاوت برانداز و ویرانی‌طلب – مهمترین صف‌بندی مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است

خود افشاگری فرقه رجوی – از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیم

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگریهای-جداشدگان-مجاهدین/

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم استصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و نهم دسامبر 2019:… خانم سینگلتون که یک شهروند انگلیسی بوده وسال های سال دراسارت ذهنی شما قرار داشت، بعنوان یک نجات یافته   کاملا محق است که درهر کنفرانسی که به زندگی اومربوط بوده  وبه زندگی دوستان سابق اش هم کماکان ربط دارد ،شرکت کند واین امر هیچ ایرادی ندارد. اگر این کنفرانس ها وشرکت درآن ایرادی داشته باشد ، کنفرانس های عریض وطویل مریم با آن هزینه های هنگفت که عده ای ازدشمنان قسم خورده ی مردم ایران وروسپیان سیاسی نام آور درجریان آن کنفرانس ها برای نابودی ایران ارائه ی طریق میکنند، ازچه خصلتی برخوردار است؟! افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است 

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم استAnne Khodabandeh (Singleton) European Parliament 

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است !

3دی 1398

زمانی که با مساعدت ودستور آمریکا وهزینه های گزاف  عربستان و … رئیس جمهور آلبانی در قلعه ی مانز حضور یافته وبجای اعتراض به نقض قوانین کشورش دایر بر جدا کردن قسمتی از خاک آلبانی وخلع ید از پلیس ومقامات این کشور در رسیدگی به جرائم انجام گرفته دراین مقر ، به تعریف حق کشیها و سرکوب های مریم و رجوی وپادوانش میپردازد، اعتراض به استخدام یک منشی یا مترجم که بتواند سخنان نجات یافتگان ازاسارت رجوی را در روزنامه یا فرستنده ای ترجمه کند ، کار کاملا شرم آور ومسخره ایست که از سازمان مجاهدین خلق سر میزند که خود را صاحب جهان میداند وحقی برای هیچکس قائل نیست!

در رابطه با این موضوع ، بند رجوی چنین نوشته است:

” بنا به منابع مجاهدین خلق، رژیم ایران با خریدن شوهای تلویزیونی در آلبانی برای پخش مصاحبه با مامورینی که خود را از « اعضای سابق مجاهدین» معرفی و علیه مجاهدین دروغپراکنی میکنند،‌ برای عملیات تروریستی اش زمینه سازی سیاسی میکند. این مامورین بدلیل اینکه خارجی و ایرانی هستند، برای فعالیتهایشان به مامورین محلی نیاز دارند که راه کارها را به آنها نشان بدهد. برای مثال در کنار این افراد در تصاویر ویدیوی منتشر شده همواره یک نفر آلبانیایی بنام اولسی یازچی حضور دارد “.

دکتر اولسی یازچی تاریخدان آلبانیایی کانادایی: مجاهدین خلق در کشور من دکتر اولسی یازچی تاریخدان آلبانیایی کانادایی: وضعیت مجاهدین خلق در کشور من 

ما این انسان های زجرکشیده را که اعضای سابق مجاهدین خلق بوده و قدرت تحملشان دربرابر حق کشی های بعمل امده از طرف رجوی واعوان وانصارش را نداشته و اورا ترک کرده ودرحد بضاعت مالی کم خود، در رسانه ها ستم رفته برخود ودوستانشان را به تصویر میکشند، بانام وتصویر میشناسیم ومیدانیم که شما  صرفا برآنها انگ میزنید .

آنهم در زمانی که این حقوق ابتدائی را دارند که  برعلیه رجوی وگماشتگان درجه اولش دردادگاه های جنائی اقامه ی دعوا کنند که بعلت کارشکنی های آمریکا و دولت های کوچک تر زیر دستش و عدم توانائی مالی  عملا نمیتوانند ، مصاحبه با معدودی رسانه ی بقول خودتان کم تیراژ وکم بیننده را برآنها نمیبخشید!

درزمانی که سازمان ازلابی های زیادی برای پوشاندن جنایاتش استفاده میکند و گرانترین وکلا را دراختیار دارد ، شما اینقدر تنگ نظر وبی مروت هستید که حق داشتن یک مشاور یا یک مترجم را بر کسانی که زندگی شان را تباه کرده وچه بسا صدها نفر ازکسان انها را به کشتن دادید ، برنمیتابید ، باردیگر نشان میدهید که ازچه استبداد رای و انحصار طلبی که خاص فرقه ی های منحط است ، بهره مند هستید!

بازهم :

” اولسی یازچی در نوامبر ۲۰۱۷ کنفرانسی در هتل دورو در تیرانا علیه مجاهدین خلق ترتیب داد. میهمان ویژه اولسی یازچی یک مامور بدنام وزارت اطلاعات رژیم ایران بنام ان سینگلتون بود که در لندن مستقر است “.

خانم سینگلتون که یک شهروند انگلیسی بوده وسال های سال دراسارت ذهنی شما قرار داشت، بعنوان یک نجات یافته   کاملا محق است که درهر کنفرانسی که به زندگی اومربوط بوده  وبه زندگی دوستان سابق اش هم کماکان ربط دارد ،شرکت کند واین امر هیچ ایرادی ندارد.

اگر این کنفرانس ها وشرکت درآن ایرادی داشته باشد ، کنفرانس های عریض وطویل مریم با آن هزینه های هنگفت که عده ای ازدشمنان قسم خورده ی مردم ایران وروسپیان سیاسی نام آور درجریان آن کنفرانس ها برای نابودی ایران ارائه ی طریق میکنند، ازچه خصلتی برخوردار است؟!

آن خدابنده سینگلتون کنفرانس تیرانا، آلبانی مجاهدین خلق مریم رجوی Understanding Radicalisationas Cultic Abuseto Support Prevent and Channel

درقسمت دیگری ازاین نوشته ی مورد نقد باند رجوی، جدا شدگان و … تهدید شده اند که بزودی حکومت ایران سرنگون میشود ومدارک وزارت اطلاعات نشانه هایی از وابستگی شما ها میدهد ومثلا گیر میافتید وبد عاقبت، که ارزش نقد وبررسی را ندارد ودراصل قولی است که مجاهدین بخودشان داده اند که از جنس سر خرمنی است:

بزک نمیر بهار میآد

خربزه وخیار میآد

Anne Khodabandeh (Singleton) exposing Maryam Rajavi’s MEK activities in Albania

در هر صورت، جا دارد که ازاین زحمات جدا شدگان ودوست عزیزم آقای مهندس خدابنده که با ان امکانات بسیار کم ، کارهای درخور تحسینی در راستای ضربه زدن به ریشه های تروریزم انجام میدهند ، تشکر گردد.

دستمریزاد  گفتن به او ، دوستان وهمسر فداکارش که  باند ضدملی رجوی را اینهمه به وحشت انداخته اند ، فعلا تنها کاری است از دست من برمیآید.

دعای خیر خانواده های گرفتار بدرقه ی راهتان باد!

صابر  تبریزی

پایان

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است !

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین  خود افشاگری فرقه رجوی  

***

The Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuseThe Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

OLSI JAZEXHI AlbaniaAmerica is turning Albania into a safe haven for international Jihadism: an interview with Dr. Olsi Jazexhi

Anne Khodabandeh Singleton European Parliament 2018MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018Iran: US masters responsible for today terror attack in Ahvaz. (Joint “al-Ahwaz” and “MEK” terror attack)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/زندان-در-تیرانا-فرشته-نجاتا/

زندان در تیرانا (+ فرشته نجات)ا

Anne Khodabandeh Singleton Tirana Albania Ex MEKبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، اول دسامبر 2017:… دلم داره تاپ تاپ میزنه واسه دیدن کسی که تمام زندگیش رو صرف رسوندن صدای ما بی صداها کرده، از اسم خودش هم مایه گذاشته، حتی تا کنار اشرف نفرین شده هم اومده، ایادی رجوی سنگ بهش زدن، ولی دست از مبارزه بر نداشت. بار اول که شنیدم اومده آلبانی ولی من نتونستم ببینمش واقعا ناراحت بودم، ولی امروز … 

آن خدابنده سینگلتون تیرانا آلبانی نجات یافتگان از فرقه رجویعیب حافظ گومکن واعظ، که رفت از خانقاه / پای آزادی چه بندی؟ گر بجایی رفت، رفت.

زندان در تیرانا

محمد علی قدرتی (مستعار)
لینک به منبع

با ساختن مقر جدید و سیاج (حصار) کشی دور آن رجوی می خواهد جلوی فرار افراد را بگیرد. باز رجوی می خواهد افراد را دور از دنیای آزاد و دور از ارتباط با بیرون اسیر نگاه دارد. درست همان چیزی که در اشرف و در لیبرتی در عراق درست کرده بود. آنجا به دروغ می گفت امنیت نیست. ما شاهد بودیم که چه در زمان صدام حسین معدوم و چه بعد از سرنگونی او همیشه حفاظت در اطراف پادگان اشرف بود. ولی الان در کشور آلبانی برای آدم سوال می شود که اینجا دیگر چرا سیاج کشی و حبس کردن افراد و قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون؟ راستی واقعا آیا کسی هست که نداند رجوی حقا از چه می ترسد؟

واقعیت اینست که رجوی نمی خواهد افراد با دنیای بیرون از فرقه ارتباط داشته باشند و اینطوری با زندان سازی و قطع نفرات از دنیا می خواهد افراد را اسیر فرقه خودش نگاه دارد. کمااینکه سال های زیاد در عراق این کار را کرد. الان هم با بردن افراد به یک محل دور افتاده در خارج از شهر تیرانا و سیاج کشی باز دارد همان زندان را برای افراد درست می کند.

ما که در بیرون فرقه رجوی هستم و مدتی است در این کشور زندگی می کنیم هیچگونه مشکل امنیتی برای فرقه مشاهده نکرده ایم، پس رجوی از چه چیزی ترس دارد که افراد باید حتما به نقطه دوری در خارج از تیرانا بروند و در محوطه ای مانند زندان باشند.

واقعیت اینست که چون خودم سال های زیادی اسیر فرقه رجوی و دور از دنیای خارج بودم متوجه این خطر دوباره برای دوستان اسیر خودم هستم. الان از تمام خانواده ها که عزیزانشان اسیر این فرقه هستند درخواست دارم تا هدف رجوی از این جابجایی را به افکار عمومی دنیا برسانند و به همه اطلاع دهند که رجوی زندانی دیگر اینبار در آلبانی ساخته است.

واقعیت اینست که این افراد هیچ چشم اندازی برای زندگی آینده خودشان در حال حاضر ندارند

مسعود رجوی هم بهتر است توجه کند که کشور آلبانی پایان راه است. حال هر چقدر مریم رجوی از فرانسه بیاید و برود تا جلوی فروپاشی این فرقه منحوس را بگیرد و هرچقد دور آنها سیاج بکشد سودی نخواهد داشت.

به امید و با آرزوی روزی که تمام اسیران فرقه رجوی نجات پیدا کنند

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی
محمدعلی قدرتی

فرشته نجات

اکبر حسنی (مستعار)
لینک به منبع

دلم داره تاپ تاپ میزنه واسه دیدن کسی که تمام زندگیش رو صرف رسوندن صدای ما بی صداها کرده، از اسم خودش هم مایه گذاشته، حتی تا کنار اشرف نفرین شده هم اومده، ایادی رجوی سنگ بهش زدن، ولی دست از مبارزه بر نداشت. بار اول که شنیدم اومده آلبانی ولی من نتونستم ببینمش واقعا ناراحت بودم، ولی امروز دارم میرم که ببینمش.

رسیدم به محل ملاقات، واقعا از تعجب خشکم زد، چون توی ذهنم حتما باید بازرسی بدنی و اینطور ببخشید مزخرفات که توی فرقه اجرا میشد، خدا چقدر این زن بی ادعاست، مثل یک دوست صمیمی کنار ما واستاده بود، بدون اینکه به قول معروف خودش رو واسه ما بگیره، با ما خوب فارسی صحبت می کرد.

با تک تک ماها دست داد، خودش رو طبق رسوم معمول معرفی کرد، ما هم خودمون رو معرفی کردیم، اصلا باورم نمی شد که خودش باشه، چون هر چی عکس تا حالا دیده بودم از زیر دست مامورین فوتوشاپ رجوی در اومده بود، وسط صحبت بودیم خیلی معمولی سوال کرد اسمت یادم رفت که دوباره خودم رو معرفی کردم.

گرچه آمدن به آلبانی برای ایشون پر واضحه که خیلی ریسک داره، چون رجوی با شنیدن اسمش خودش که هیچ تمام بنیان پوشالی دروغ و فریبش میلرزه، به قول معروف تشنه به خون خانم آن سینگلتون هستن، تروریست های رجوی هم که توی خیابون های اینجا ولو هستند، یادم میاد روزی که برای اولین بار اسم و عکس خانم سینگلتون رو توی نشستی که رجوی گذاشته بود دیدم و شنیدم.

اون ملعون گور به گور شده که بالاخره گورش هم معلوم نشد با یک قیضی میگفت وای امان از دست این زن، هر کاری میکنیم این همه جا پنبه ما رو میزنه. از کناریم سوال کردم این زن کیه که رجوی اینقدر بهم ریخته. گفت این زن رو در روی رجوی سینه سپر کرده و جلوش وایساده.

وقتی سر صحبت باز شد ازش سوال کردم خانم سینگلتون نمیترسی بدون محافظ به آلبانی اومدین قبلش هم عراق آمده بودی؟ با لبخندی گفت من حاضرم برای آزادی زندانیانی که اسیر چنگال رجوی هستند و برای رسوندن صدای شماها از همه چیزم بگذرم.

توی دلم هزاران بار بهش درود فرستادم

بعد از مشکلات ما آزاد شده ها سوال کرد

براش از مشکلاتی که فرقه رجوی برامون ایجاد کرده و میکنه گفتیم، از اینکه بدون دلیل همش به ما فشار میاره همه رو بدقت داشت گوش میکرد.

وقتی نفرات داشتند صحبت میکردند که چه بلاهایی سرشون اومده توی اشرف و اردوگاه مرگ لیبرتی دیدم چشماش پر از اشک شد، قطرات اشک بی اختیار داشت پایین می آمد. با خودم گفتم خدایا این کیه دیگه، این کجا با این صمیمیت و دلسوزی، اون مریم رجوی کجا که آدمها گلوی خودشون رو هم پاره میکردن صداش کنن ولی اصلا محل نمیگذاشت، تازه دو قورت و نیمش هم باقی بود، اون مریم فقط بلد بود از اون مسعود خائن و جانی مفقود الاثر تعریف و تمجید کنه.

دست تقدیر رو میبینید؟ اسم همسر خانم سینگلتون هم مسعوده، ولی تنها چیزی که هر وقت بعد از گفتن اسم همسرش میگفت این بود که مسعود شب و روز نداره که اسیران رجوی آزاد بشن، میگفت مسعود، مخصوصا بعد از جابجایی، تمام هم و غمش اینه که الان بچه‌ها چکار میکنن.

تمام این همه همدلی از یک جا سرچشمه می‌گیره، هم خود خانم سینگلتون و هم همسرشون و هم برادر همسرشون سالها اسیر چنگال رجوی بودن، برای همین قشنگ حرف و مشکلات نفرات رو میفهمن، به قول معروف دستشون بر آتیش بوده، نه مثل مریم رجوی و شوهرش مسعود رجوی که فقط بلد بودن ضابطه وضع کنن و فرمان بدن که یاد آور قرون وسطی باشه.

از نشستهای تفتیش عقاید گرفته تا هر چیز دیگری که انگار نفرات باید زره زره زجرکش بشن

ولی خانم سینگلتون هر کاری کرد و میکنه فقط برای اینه که صدای ما بی صداها باشه، به قول معروف خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
وسط حرفاش دید من توی فکر رفتم ازم سوال کرد فلانی چی شده، گفتم اصلا فکر نمی کردم که شما اینقدر با نفرات راحت باشین، جوابی که شنیدم تعجبم رو بیشتر کرد، گفت ما و شما نداریم همه ما چندین سال از بهترین سالهای عمر خودمون رو از دست دادیم.

با خودم فکر کردم که واقعا این زن یک فرشته است که برای نجات ما اومده، که لااقل میتونه صدایی باشه برای ما بی صداها

امیدوارم بتونم دوباره ایشون رو ببینم

اکبر حسنی اسیر آزاد شده از فرقه رجوی در آلبانی

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین  خود افشاگری فرقه رجوی  

*** 

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10944

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

آن سینگلتون خدابنده

آن خدابنده (سینگلتون)، مشاورین استراتژی خاورمیانه، شانزدهم می ۲۰۱۴: … دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت. در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIControversial Iranian Exile Shakes up Canadian Parliament’s Human Rights Program (Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

اگر چه کانادا بخشی از کشورهای مذاکره کننده با ایران (پنج بعلاوه یک) نیست ولی این کشور با هدف استفاده از “حقوق بشر” برای تحت تاثیر قرار دادن موضع ایران برنامه ای را تحت نام “هفته حسابرسی از ایران در پارلمان” در پارلمان آن کشور آغاز کرد. ولی دیروز شاهد بودیم که این برنامه بجای تاثیر گذاری به شویی بی برنامه تبدیل شد که هدفش صرفا ایجاد دشمنی، تنفر و انزجار بود و بنظر میرسد که قصد آن قبل از هر چیز سعی در جلوگیری از بوجود آمد راه حلی بین ایران و قدرتهای غربی باشد. البته بنظر میرسد که با توجه به بی برنامگی و عدم وجود تفکری معقول در پشت آن، این تحرک نخواهد توانست تاثیری بر روند مذاکرات داشته باشد. شروع این برنامه یک هفته ای از همان آغاز با گزارش علی غریب در نشریه نشین و افشای دستهای پشت پرده آن بشدت به ضد خودش تبدیل شد

وارد کردن نفر دوم گروه بدنام مجاهدین خلق (فرقه رجوی، ارتش خصوصی صدام) یعنی مریم رجوی که خودش را بنام “رئیس جمهور منتخب” ایران آینده معرفی می کند شکست این هفته و این برنامه را تضمین کرد. همه میدانند که این سازمان مجادین خلق خودش کارنامه ای بسیار قطور از نقض حقوق بشر را با خود یدک می کشد. از طرف دیگر واقعیت این است که این گروه بشدت مورد تنفر ایرانیان چه در داخل این کشور و چه در کشورهای خارجی هم هست.

واضح بود که بسیاری از مدعوین از شرکت همزمان با این فرد در این جلسه شانه خالی کنند. دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت.

در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و پایه چنین حضوری مخالفت میکردند. علی غریب در گزارشش اینطور میگوید: “یکی از فعالین حقوق بشر که روی موضوع ایران کار می کند و بخاطر کارش خواست که نامش ذکر نشود نگرانی دیگر مدعوین فعال در زمینه حقوق بشر را مطرح کرده است. حضور همزمان با سرکرده گروه بدنام مجاهدین خلق (مریم رجوی) بشدت “بی ربط به موضوع” و از طرف دیگر “زهر آگین” است. باید گفت که بسیاری از ایرانیان با نقطه نظرات متفاوت سیاسی در این زمینه بخصوص اشراک نظر دارند. تا جایی که این زمینه مشترک اکنون به برخی از اعضای خود این سازمان هم بسط یافته است”.

نتیجه این که حامیان مریم رجوی مجبور شدند تا به وی بگویند که “سخنرانی” اش را محدود کند و قسمتهایی از آن را حذف کند. آنها از وی خواستند که صرفا به وضعیت مجاهدین خلق در کمپ عراق بپردازد و حرف دیگری نزند. با این حال مریم رجوی چیزی بجز مقداری مزخرف و خرواری از دروغ آشکار برای ارائه در چنته نداشت و همینها را هم تحویل این جمع داد.

حضور وی از طریق اسکایپ و ویدئو در این جلسه در زمانی رخ داد که وی قبل از آن برای چندمین بار نتوانست ویزای امریکا را دریافت کند. لابی های اسرائیل باز میخواستند با بردن وی به واشنگتن مذاکرات هشتم می را تحت الشعاع قرار دهند. رجوی البته بارها برای حضور در کانادا هم فرم ویزا پر کرده است که بنظر میرسد وی در آن کشور هم خیلی محبوبیت نداشته باشد و مورد استقبال قرار نمی گیرد. النهایه مریم رجوی مجبور شد از مقر فرماندهی فرقه مجاهدین در خارج پاریس سخنانی را که بشدت سانسور شده بود تا قابل شنیدن و تحمل در جمع فعالین حقوق بشری گردد را از طریق اسکایپ ارائه داد. با این حال بسیاری از شنوندگان این احساسشان را بیان کردند که بنظر میرسد سرشان کلاه گذاشته شده است.

حضور مریم رجوی، یک پشتیبان و عضو فعال در جمع صدامی ها، القاعده و داعش (حکومت اسلامی عراق و شام) در عراق در این جمع مشخصا پشت پرده، هدف و خواسته دعوت کنندگان از وی در این برنامه را رسوا کرد.

در حالی که قابل درک است که موساد از مجاهدین خلق بعنوان نیرویی مزدور برای قتل دانشمندان ایرانی استفاده می کند یا برای رد گم کردن و سفید شویی اطلاعاتش در مورد مسائل اتمی از فرقه بدنام رجوی بهره می برد، ولی باید گفت هیچ کس در جهان رنگ کردن این زن بعنوان “فعال حقوق بشر” را نخواهد خرید. این حرکت آخرشان بی نتیجه و مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است.

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین  خود افشاگری فرقه رجوی  

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin KhalqAnne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

همچنین: