خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم

خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم

خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیمصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم می 2020:… به هنگام غرق شدن مشکوک تعدادی از تبعه ی افغان که بقصد کار به مرزهای ایران  آمده بودند، بموقع خود نوشته بودیم که  بدلایل منطقی مسئله آن نیست که رسانه های باند رجوی وتمامی تلویزیون های زنجیره ای وابسته به صهیونیزم وامپریالیزم مطرح میکنند تا برعلیه ایران پرونده سازی کنند. توصیه ما، پیشه کردن صبر وانجام تحقیقات جدی در راستای  متشنج نکردن روابط بین ایران وافغانستان که دشمنان مشترک هردو را دچار گرفتاری ها دربدری های فراوان کرده اند ، بود. این حرف های ما که با وسواس واحتیاط فراوانی نوشته شده بود در لینک زیر قابل مشاهده است . خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم 

مجاهدین خلق و عراق - تو ماهیتا ضد عراقی هستیمجاهدین خلق و عراق – تو ماهیتا ضد عراقی هستی

خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم

29/02/1399

به هنگام غرق شدن مشکوک تعدادی از تبعه ی افغان که بقصد کار به مرزهای ایران  آمده بودند، بموقع خود نوشته بودیم که  بدلایل منطقی مسئله آن نیست که رسانه های باند رجوی وتمامی تلویزیون های زنجیره ای وابسته به صهیونیزم وامپریالیزم مطرح میکنند تا برعلیه ایران پرونده سازی کنند.

توصیه ما، پیشه کردن صبر وانجام تحقیقات جدی در راستای  متشنج نکردن روابط بین ایران وافغانستان که دشمنان مشترک هردو را دچار گرفتاری ها دربدری های فراوان کرده اند ، بود.

این حرف های ما که با وسواس واحتیاط فراوانی نوشته شده بود در لینک زیر قابل مشاهده است :

فرصت طلبیهای احمقانه رجوی و افتادن در دیگ از هول حلیم

مجاهدین خلق کار را تمام شده دانسته واز جوانان افغانی خواسته بودند که به هرکس وهرچیز که رنگ وبوی ایرانی دارد ، حمله کرده ونابود نمایند ورسانه های سلطه گران ونوکران ایرانی آنها ، شب وروز برطبل جنگ میکوبیدند وبا تمام قوا سعی در برانگیختن احساسات ضد ایرانی درافغانستان میکردند ومیکنند تا شاید جنگی کم دامنه را بین دو کشوری که ضرر هردو درآنست ، به نیات ضد بشری خود دست یابند.

خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم

اما سیر حوادث با سرعت زیاد دروغ بودن این نوع خبر رسانی ونیات پلید پشت سر آنرا  با افشاگری مستند وغیر قابل تردید  یک روزنامه ی افغانی برملا کرد.

برای شناخت چهره ی واقعی باند رجوی واطلاع از ماهیت ضد مردمی اش ، افشاگری این روزنامه ی افغانی ذیلا درج میشود: (لینک به گزارش رکنا)

” پشت پرده غرق شدن افغان ها در رودخانه مرزی ایران/ رسانه افغان فاش کرد- خانه  حوادث کدخبر: 568488 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۱۶:۲۶:۵۶  7014

به گزارش رکنا، ، پایگاه خبری هزارستان افغانستان امروز در خبری به نقل از یک منبع مطلع از حقایق پشت پرده درباره خبر ادعایی شکنجه و غرق کردن مهاجرین افغان توسط مرزبانان ایران در نقطه مرزی ذوالفقار پرده برداشت.

براساس این گزارش این منبع که خود از نجات یافتگان این حادثه تکان دهنده و توطئه آمیز علیه ایران بود و خواست نامش فاش نشود به شبکه خبری بی بی سی گفت: یک افسر آمریکایی افغانستانی الاصل و یک خبرنگار وابسته پشت پرده سناریوی توطئه آمیز آمریکا علیه ایران در این حادثه قرار دارند.

پس از آنکه شبکه بی بی سی انگلیسی دیروز جمعه به نقل از یک منبع مطلع از دست پنهان دولت آمریکا در پشت پرده حقایق تلخ غرق شدن مهاجران افغان در مرز ایران و دسیسه سازی علیه ایران خبر داد، ساعاتی نگذشت که با واکنش تهدید آمیز آمریکا رو به رو شد و پس از اعمال فشار مقامات آن کشور به مدیران این شبکه انگلیسی، دو ویدیو مربوط به این توطئه از خروجی وب سایت آن حذف شده است.

این منبع که خود از نجات یافتگان این حادثه تکان دهنده و توطئه آمیز علیه ایران بود و خواست نامش فاش نشود، به بی بی سی گفته بود: “این حادثه تلخ پیشتر توسط یک افسر آمریکایی افغانستانی الاصل و پدرام قاضی زاده مسوول بخش غربی مرکز روزنامه نگاران افغانستان و خبرنگار پیشین خبرگزاری روزنامه طلوع نیوز این کشور طراحی و اجرا شده بود تا هم برایشان منفعت مالی داشته باشد و هم سیاست های دیکته شده علیه ایران و افغانستان را اجرا کرده باشند.

براساس این گزارش، این دو نفر از ابتدا در یک برنامه از پیش طراحی شده، خود را راه بلد منطقه مرزی ایران و افغانستان جا زده بودند تا بتوانند مهاجرین را به ساحل سیلابی رودخانه موسمی هریررود برسانند.

این دو نفر بعد از آنکه تا آن مرحله طرح خود را اجرا کردند، به شهروندان مظلوم افغانستانی دستور دادند تن خود را به آب بزنند و البته قبل از آن همه پول‌های آن‌ها را گرفتند تا دیگر راه بازگشتی برای آن‌ها باقی نماند. این در حالی بود که عمق هریررود به دلیل بارندگی زیاد قبل از این حادثه به طور موقت به دو متر رسیده بود و شدت جریان آن هم از حدانتظار فراتر رفته بود.

این طراحی توطئه آمیز تا این مرحله به خوبی اجرا شده بود تا اینکه حوادث بعدی طبق انتظار این دو عامل آمریکایی رخ داد و از این پس نوبت به اجرای سناریوی اصلی خود در شبکه های طرفدار آمریکا رسید.

در این مرحله پدارم قاضی زاده به خاطر دلارهای آمریکایی سعی کرد روایتی سراسر دروغ را با کمک این افسر آمریکایی تدوین و طبق نقشه در شبکه آمریکایی و سعودی “ایران اینترنشال” به نحوی که در رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی انعکاس یافت وارونه‌سازی کنند”.

این منبع در پایان به بی بی سی گفت که پدارم قاضی زاده و این افسر آمریکایی که در این گزارش نامی از او برده نمی‌شود، هر چه سریعتر در دستگاه های قضایی معتبر و بی طرف محاکمه و مجبور به پاسخگویی به جنایت های توطئه آمیز خود شوند.

رسانه‌های افغانستان در ۱۲ اردیبهشت ماه به نقل از افرادی که در ظاهر بطور غیرقانونی از استان هرات افغانستان وارد خاک ایران شده و در رودخانه هریررود غرق شده بودند، ادعا کردند که این افراد توسط مرزبانان ایرانی شکنجه و مجبور به انداختن خود به رودخانه شده‌اند.

تاکنون اصل قضیه روشن نیست اما دولت‌های ایران و افغانستان هیأت مشترکی را برای بررسی این رویداد انتخاب کرده‌اند.

وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز اعلام کرده است که این حادثه در خاک ایران اتفاق نیافتاده و این کشور ادعاهای شکنجه و به آب انداختن این مهاجران را قویا رد می‌کند “.

صابر  تبریزی

رجوی! ایرانیان شرور نیستند

خوشحالی رجوی دامی نداشت و ما قبلا گفته بودیم

***

فرقه ی رجوی با دیپلماسی ذلّت مانوس تر ازهمه است!فرقه ی رجوی با دیپلماسی ذلّت مانوس تر ازهمه است!

مسعود خدابنده در گفت‌وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامیمسعود خدابنده در گفت‌وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/صلاحیت-و-قدرت-فکری-مجاهدین-رجوی-،-سینا-د/

طرح این سئوال، درصلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی نیست!

صلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی سینا دشتیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهاردهم می 2020:… سینا دشتی مینویسد: ” تیز کردن تیغه ى خنجر جلادان ولایت بر عهده مزد خون بگیرانى مثل مصداقى و شیطان بنده و رذل هاى همپالگى شان گذاشته شده است! .. ” – ایرج مصداقی برعلیه هردو- حکومت وشما – مینویسد ومن موضع مشخصی درمورد کارهای او ندارم وفقط میتوانم بگویم که ازتمام رهبران وفرماندهان پهلوان پنبه ای شما بهتر قلم میزند. درمورد مهندس ابراهیم خدابنده باید گفت که او فرد مصلح وآرامی است ودرراستای مسائل خانوادگی – که خود راسا دراین مورد با شما درگیربوده – و دوستانش که اسیر شما هستند ، مطالب مودبانه ای مینویسد و اقدامات مدنی چندی انجام میدهد و .نهادن این صفات براو، کار بشدت غیر منصفانه ایست. طرح این سئوال، درصلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی نیست!

صلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی سینا دشتیمریم رجوی لاشه خوار این بار بدنبال مدرک سازی برای اعدام امیرحسین مرادی و علی یونسی است

طرح این سئوال، درصلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی نیست!

25/02/1399

قلم بدستان رجوی لحظه ای در ارائه ی مطاع بی ارزش خود دربازار سیاست ایران یا جهان درنگی ندارند.

سینا دشتی یکی از همین قلم بدستان مفلوک است!

اوکه مدام تلاش ناموفق ومذبوحانه ای برای پا گذاشتن برجای پای اندیشمندان جهان دارد ، تیتر نوشته اش را ” چه باید کرد” گذاشته است.

عنوانی که رهبران نامی جنبش های انقلابی  ویا فکری جهان بر پاره ای ازتزهای مبارزاتی خود نهاده ودربرابر مشکلات موجود عصر خود، ارائه ی طریق کرده اند.

یکی از بدی های کار دراین مورد این است که این انشاء نویس رجوی درقد وقواره ای نیست که بخواهد ازاین کارها بکند و اگر بکند با منطق ساده ی امثال من ، بقراری که خواننده ی محترم توجه خواهد کرد ، معلق میشود ورجوی را که کارش به این نورسیده های شعارگو رسیده، شرمنده تر خواهد کرد!

او درقسمتی ازمطلب خود با عنوان پرطمطرق انتخاب شده برآن مینویسد :

” در دنیاى واقعى هیچ کس به اندازه رهبرى مجاهدین به خطرات راه آگاهى ندارد. شناخت مجاهدین از رژیم از میدان مبارزه و خون و شکنجه و اعدام و زندان و … حاصل شده و جمعبندى تئوریک آن بر پایه اى مستحکم از تجربه ى عملى بنا شده است “.

کداام خطرات؟

مردم راه خود را رفته ومجاهدین راه جدایشان را که مسیر مردم نیست وبه ترکستان منتهی میشود رفته اند و جریانی که کار مشترک با مردم نکرده واز زندگی پرپیچ وخم وتجارب گرانبهای آنها بی بهره است ، نمیتواند تجربه ی عملی ومفیدی داشته باشد و کارهایش ره به جایی نمیبرد وکشته مرده هایش در تحلیل نهائی ،  تبدیل به مردابی برای ماهی گیری رجوی میشود!

پس اگر خطری وجود دارد که البته هم دارد، آن نیست که مجاهدین رجوی آنرا گرفته اند ولاجرم ربطی به مشکلات و تلاش مردم برای رهائی ازاین مشکلات ندارد!

درادامه :

” رژیم هم بارها بطور رسمى از زبان ولى فقیه جنایتکار و قاطرچى هاى موسوم به رئیس جمهور حکومتى و آمران شکنجه و سرکوب و ..اعلام کرده که مجاهدین دشمن اصلى رژیم هستند، نزدیک به چهل سال پیش درهمین ایام نامه ى مجاهدین خلق به “ایت الله خمینى رهبر جمهورى اسلامى” منتشر شد که مجاهدین در آن تقاضا کردند که با هوادارنشان در یک تظاهرات مسالمت امیز به دیدار خمینى بروند و نگرانى هایشان از چماقدارى ها، سرکوب مردم کردستان، بستن دانشگاهها و … را حضورى به او بگویند. خمینى یک هفته سکوت کرد و بعد از ان گفت اگر یک در هزار احتمال میدادم که مجاهدین از سیاق و روش خویش دست برمیداشتند، “خودم خدمت میرسم “.

ازیکسو که این گروه دجال ترین و خائن ترین جریان درایران است، این حرف صحیح است.

اما نبود پایگاه اجتماعی وتنفر مردم ومخصوصا هزاران خانواده ی گرفتار ، خودبخود آنها را از عرصه های اصلی ومهم حیات اجتماعی ایران میراند و موجودیتی مانند پرکاه پیدا میکنند.

درمورد بعد دیگر قضیه باید گفت که اختیاجی به لشکر کشی به خانه ی بنیانگذار جمهوری اسلامی نبود و دیدار یکی دوتن از رهبران با ایشاان کافی بود که عملا هم صورت گرفت و این رهبران شما، شرط کار سیاسی وانبار نکردن اسلحه ونداشتن  کمیته های انقلاب مسلح خود  و … را ، واگذاری تمامی امور اجتماعی به سازمان مجاهددین خلق نهادند که آیت اله خمینی نه توازن نیرو را طوری میدید که با این باج خواهی ها موافقت کند ونه مثل همه ی رهبران ، قبول میکرد دربرابر محل اقامت ایشان رژه ی دانش آموزی که با هدف ایجاد رعب و وحشت وباج خواهی انجام میشد ، انجام گیرد.

این شرایط را رهبران بی پایگاه و ازسر استیصال ممکن است که قبول کرده وعملا به کنار بروند و آیت اله حمینی چنین وضعی را نداشت وبا اقتدار زیادی که داشت، مجبور نبود این پیشنهاد شبه تسلیم را قبول کند.

همچنین :

” خمینى از کمک توده اى ها و اکثریتى ها و امتى ها و بعد هم بقایاى نهضت آزادى در حمله و هجوم سیاسى به محاهدین بهره بردارى کلان کرد و الان هم خامنه اى با مشخص کردن خط سرخ نزدیکى به مجاهدین براى همگان تیغ میکشد که اگر وارد این میدان بشوند باید بین دو قطب انتخاب کرده و عواقبش را هم بپذیرند “.

این بنیاگذار جمهوری اسلامی ایران، احتیاجی به کمک گرفتن ازاین گروه ها برای قلع وقمع شما نداشت واین گروه ها هم موافق قلع وقمع شما نبوده واتفاقا با صدور اعلامیه هایی ، شما را ازدست زدن به ایجاد حاکمیت دوگانه که حکومت مستقر را نگران میکرد و بر سخت گیری هایش میافزود ، منع میکردند و خوشبختانه این اسناد وجود دارد و بدبختانه شما اهل منطق وسند نیستید!

بازهم :

” کما اینکه دولت هاى خارجى و مفلوکان سیاسى داخلى هم دریافته بودند که راه نزدیکى به رژیم از لگد زدن به محاهدین میگذرد. در دوران کلت و کیک و لیست تروریستى و حمایت تروئیکاى اروپا هم در بر همین پاشنه می چرخید “.

دولت ها با دولت های دیگر طرف حساب میشوند وبا یک گروه سیاسی وارد معامله ی جدی نمیشوند وعجیب است که شما این مسئله ی ساده را هرگز درک نکرده اید  ازاین جهت که رجوی را ” قطب ” پنداشتید و تن به واقعیات زمینی ندادید وتاوانش را اعضای نگون بخت سازمان دادند و در مقابل ، رجوی تا بخواهی امیال حیوانی وشیطانی اش را راضی نگه داشت.

ضمنا ایران کشور بالقوه قدرتمند ی است و سران کشورها مایل به همکاری با ما خواهند بود.

صرفنظر ازاینکه  آمریکا این بار با سنبه ی پرزوری وارد شد ه ، با گذشت زمان قدرت این سنبه فروخواهد کاست و اروپای فعلا ترسیده وسرگردان ، به همکاری هایش با ایران ادامه خواهد داد.

همینطور :

” تیز کردن تیغه ى خنجر جلادان ولایت بر عهده مزد خون بگیرانى مثل مصداقى و شیطان بنده و رذل هاى همپالگى شان گذاشته شده است! تمام سناریو ى احاله شده به این جیره خواران اطلاعات و سپاه قدس این است که آى جماعت از مجاهدین بترسید، از رژیم بد تر هستند، به زبان فارسى سلیس البته رژیم بهتر از مجاهدین است “.

ایرج مصداقی برعلیه هردو- حکومت وشما – مینویسد ومن موضع مشخصی درمورد کارهای او ندارم وفقط میتوانم بگویم که ازتمام رهبران وفرماندهان پهلوان پنبه ای شما بهتر قلم میزند.

درمورد مهندس ابراهیم خدابنده باید گفت که او فرد مصلح وآرامی است ودرراستای مسائل خانوادگی – که خود راسا دراین مورد با شما درگیربوده – و دوستانش که اسیر شما هستند ، مطالب مودبانه ای مینویسد و اقدامات مدنی چندی انجام میدهد و .نهادن این صفات براو، کار بشدت غیر منصفانه ایست.

سرانجام :

” پاسخ چه باید کرد مبارزه اى هر چه جانانه تر و گسترده تر در راستاى تلاشهاى کانونهاى شورشى است که نشانه هاى صحت استراتژى مسیرشان اکنون از زمین و زمان می بارد “.

کور وکر شوم اگر خبر قابل توجهی ازاین کانون ها ببینم وبشنوم و ازنظر من این کانون ها روی ورق پاره هایی است که امثال شما سیاه میکنید!

حالا جستجو کرده وبیآبید که انچه که از زمین وزمان میبارد چیست ؟

صابر  تبریزی

طرح این سئوال، درصلاحیت و قدرت فکری مجاهدین رجوی نیست!

***

رقابت نفس گیر سینا دشتی فرقه پرست با سنگ پای قزوین!رقابت نفس گیر سینا دشتی فرقه پرست با سنگ پای قزوین!

شورای ملی مقاومت رجوی از حمایت از جنگ تا حمله به فلسطینی هایک “فرقه سیاسی” مخالف رژیم ایران، که یک کشور در داخل کشور آلبانی خلق کرده است

همچنین: