خون را با خون شستن ، اشتباه مکرر فرقه ی رجوی (+ آقای بولتون چند میگیری؟!)ا

خون را با خون شستن ، اشتباه مکرر فرقه ی رجوی (+ آقای بولتون چند میگیری؟!)ا

 انجمن نجات، مرکز فارس، هشتم سپتامبر 2017:…  سوال مهم این جاست که چرا با وجود چنین جو پرتنش و خشمگینی علیه سازمان مجاهدین خلق به عنوان ” ارتش خصوصی صدام” ، سران سازمان خروج از قرارگاه اشرف را ده سال به تعویق انداختند و نهایتاً پس از اعمال فشارهای سازمان ملل و دولت عراق و امریکا ونهایتا انتقال به لیبرتی کماکان صد نفر را در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند، صد نفری که از اعضای … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

آرام گفتاری مجاهدین خلق فرقه رجویهفتاد دلار خونبهای آرام گفتاری. یکصد هزار دلار مزد ۱۰ دقیقه یاوه گوئی یک مزدور

آقای بولتون! برای اینهمه فعالیت جنگ طلبانه ات چند میگیری؟!

انجمن نجات مرکز فارس 16 شهریور 1396
لینک به منبع

یکی از سیاستمداران از دور خارج و البته منفور امریکایی جان بولتون است. او در گذشته نماینده امریکا در سازمان ملل بود. یکی از موافقان لشکرکشی بوش پسر به عراق و یکی از کسانی بود که دروغ بزرگی را بر سر زبان ها انداختند که عراق سلاح کشتار جمعی دارد و برای جامعه بشری خطرناک است واز این رو بایستی با اقدام نظامی صدام را سرنگون کرد و باعث شدند که ده هزار تن از مردم عراق و البته سرباز امریکایی کشته و مجروح شوند و هنوز که هنوز است مردم عراق و البته منطقه از این اقدام شوم امریکا و لشکرکشی اش به عراق خلاص نشده اند! این جنگ بود که زمینه ساز پیدایش گروه تروریستی داعش شد که امروزه شاهد هستیم که هیچ نقطه ای از جهان در امان نیست وحقیقتا میتوانیم با قاطعیت بگوییم که این امریکا و مسئولین جنگ طلبش بودند که این بلا را بر سر جهان آوردند و باعث ناامنی منطقه و کل جهان شده اند! در دیکتاتور بودن صدام هیچکس هیچ شکی ندارد ولی واقعیت این بود که تا زمانی که صدام برسر کار بود، هرگز نشانه ای از این گروه هایتروریستی و انفجارات روزانه و … دیده نمیشد و حتی گروه های کردی به رهبری جلال طالبانی و مسعود بارزانی هم جرات سهمخواهی و صحبت برسر داشتن منطقه مستقل از عراق و انتخابات و … نداشتند! جان بولتون که واقعا به سلامتی روحی و روانی اش شک جدی وجود دارد، در پیشنهادی جدید که آنرا به یکی از مطبوعات امریکایی برای انتشارش سپرده است٬ طرحی را روی میز آورده که امریکا میتواند توسط آن از برجام خارج شود! از آنجاییکه ایشان دسترسی مستقیم به رییس جمهور ندارد تلاش کرده که اینگونه طرحش را به ترامپ برساند. متاسفانه در کشور امریکا کسانی بر مسند قدرت نشسته اند که هنوز تصور میکنند که میتوانند با اربده کشی و قلدر بازی، حرف خودشان را پیش ببرند و متاسفانه و متاسفانه این مردم عادی هستند که بهاء این ندانمکاریهای آنها را بایستی پرداخت کنند! از یکطرف امریکا با سرشاخ شدن با کره شمالی این قسمت از جهان را به مرز جنگی خانمان برانداز میکشاند! از طرفی با تفرقه اندازی میان کشورهای عربی و فقط برای فروختن سلاح هایشان به این کشورها٬ باعث شد که بین قطر و بحرین وسعودی و … اختلافاتی بوجود آید که فقط سود این مشاجرات به جیب امریکا خواهد رفت و متاسفانه رهبران نادان و بی بصیرت این کشورها٬ بعضا دشمن را اشتباه میگیرند و بجای اینکه تحلیل درستی از آنچه اتفاق افتاده یا در آینده اتفاق خواهدافتاد داشته باشند٬ خودشان را درگیر مسائل دیگری میکنند!

پر واضح است که شعله ور شدن آتش جنگ در منطقه٬ به سود هیچ کدام از کشورهای منطقه نیست. در این بین تنها کسانی ازشروع جنگ در منطقه استقبال میکنند که دشمنان اصلی مردم منطقه هستند و در این بین تنها کسانی که بی وقفه برای اشتعال این آتش هزینه میکنند٬سیاسیون امریکایی هستند ودار و دسته مجاهدین! اکنون دیگر بر همگان واضح است که هزینه تمام سخنرانی ها واینهمه تلاش افرادی مانند بولتون و مک کین و … مجاهدین هستند. آنها هستند که دلارها را در پاکت درب بسته میگذارند و خدمت این افراد میفرستند! وگرنه این چه دلیلی میتواند داشته باشد که این افراد پیوسته در شوهای مجاهدین حضور دارند و اینگونه بی مهابا برای مجاهدین شمشیر میزنند؟! شخصی مثل مک کین که با بیماری سختی دست و پنجه نرم میکند و یا شخص دیگری مانند بولتون که یک پایش لب گور است٬ با چه انگیزه ای اینگونه تلاش میکنند که هرطور شده جنگی علیه مردم ایران براه بیندازند؟! اکنون سوال از آقای جان بولتون این است که راست بگو چند میگیری که اینگونه برای راه انداختن جنگ و به کشتن دادن جوانان و مردم ایران و حتی سربازان کشورت٬این گونه تلاش میکنی و انگیزه داری؟ حقیقتا ننگ و نفرین بر رجوی که برای رسیدن به قدرت اینگونه خود را منفور مردم ایران کرده است و هیچ چیز جز قدرت برایش مهم نیست؟ و واقعا چه خام خیال و چه ابله کسانی که تصور میکنند که برفرض که این رژیم هم سرنگون شود و دیگر سر کار نباشد٬ مردم ایران هرگز گروهی مانند مجاهدین را حتی در ایران راه نخواهند داد چه رسد به اینکه سهمی در قدرت داشته باشند!

الف – عباسی

خون را با خون شستن ، اشتباه مکرر فرقه ی رجوی

انجمن نجات مرکز فارس 8 شهریور 1396
لینک به منبع

در طول سال های حیات سازمان مجاهدین خلق ، شمار قربانیان حملات تروریستی این گروه کم نبودند ، به روایتی هفده هزار نفر، اما به این رقم باید رقم بزرگ دیگری نیز افزود و آن شمار افرادی ست که به هر علتی در راه همکاری با این گروه تروریستی کشته شدند ؛ عده ای از این افراد در دادگاه های حکومت شاهنشاهی یا در جمهوری اسلامی محکوم به اعدام شدند و عده ی دیگری قربانی تصفیه های درون گروهی شدند و دسته ی آخر به دلیل سیاست های نسنجیده ی سران سازمان به کشتن داده شدند. دهم شهریور سالروز یکی از این حوادث دل خراش است. در مورخ ده شهریور 1392 در حمله ی افراد ناشناس به قرارگاه اشرف در عراق پنجاه و دو تن از اعضای فرقه ی رجوی کشته شدند.

پس از گذشت چهار سال، هنوز پرده از بسیاری از رازها و پیچیدگی های این حمله برداشته نشده است. از جمله این که هویت حمله کنندگان مشخص نشد، البته بیشتر خبر ها حاکی از این بود که حمله توسط جوانان انتفاضه عراق که دلایل زیادی برای خصومت با مجاهدین خلق داشتند، انجام گرفته بود. سازمان هرگزفیلم ها و عکس ها و مدارک گویا و شفافی در این باره ارائه نداد. مشخص نشد که این افرادی که نخست دستگیر شده بودند و دستبند به دست بودند چرا با تیر خلاص در مغز نهایتاً کشته شدند، هر چند که یک مقام عراقی در این میانه عنوان کرد که ” غالب کشته شدگان توسط نفرات خودی داخل کمپ کشته شده اند.”

به هر روی ، آن چه مسلم است این است که پس از سقوط صدام حسین، سرزمین عراق دیگر هرگز مکان امنی برای مجاهدین خلق نبود. علیرغم تبلیغات گسترده و رشوه های سنگینی که سازمان در میان قبایل سنی عراقی می پرداخت، جو غالب درعراق شیعی با حکومت شیعی و اقلیت کرد، مخالف مجاهدین خلق بودند. همکاری این گروه با صدام حسین در قتل عام کردها و شیعیان در سرکوب قیام های آغاز دهه ی نود میلادی از خاطر جوامع عراقی پاک شدنی نبود.

سوال مهم این جاست که چرا با وجود چنین جو پرتنش و خشمگینی علیه سازمان مجاهدین خلق به عنوان ” ارتش خصوصی صدام” ، سران سازمان خروج از قرارگاه اشرف را ده سال به تعویق انداختند و نهایتاً پس از اعمال فشارهای سازمان ملل و دولت عراق و امریکا ونهایتا انتقال به لیبرتی کماکان صد نفر را در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند، صد نفری که از اعضای باسابقه و عموماً رده بالا بودند و در سنین میان سالی با دلی سرشار ازاسرارمگوی سازمان، به سر می بردند.

بدین ترتیب، بار دیگراصرار سران مجاهدین خلق به حضور در عراق به قربانی شدن چندین تن از اعضا انجامید. درست مانند اصرار مسعود رجوی به جنگ مسلحانه علیه جمهوری اسلامی در اوایل دهه ی شصت که ناگهان شمار زیادی از نوجوانان و جوانان تازه به سازمان پیوسته را وارد فاز مسلحانه کرد، در حالی که این جوانان و نوجوانان با سر پرشورشان نمی دانستند که نجات خلق – به اصطلاح – ره به ترکستان می برد. چه بسیار جوانان ناآگاهی که جانشان برای تصمیم خودسرانه و بلندپروازانه مسعود رجوی در طبق اخلاص گذاشتند. و نمونه دیگر آن عملیات فروغ جاویدان که یکی از کوته بینانه ترین تصمیم های رجوی در طول حیات فرقه اش بود و به قیمت قلع و قمح شدن صد ها تن از اعضا تمام شد.

پس از فجایع کشته شدن این پنجاه و دو نفر و هزینه سنگینی که رجوی برای حفظ اشرف می دهد، مریم رجوی نوشدارو بعد از مرگ سهراب می دهد و از اعضای باقی مانده در اردوگاه می خواهد که اشرف را ترک کنند. تخلیه کامل اشرف با صحنه های اسفناکی از خشونت و خون ریزی به سرانجام می رسد. نتیجه آن که به فهرست شهدای فرقه ی مجاهدین خلق و به شمار قاب عکس های پشت سر خانم رجوی در فیلم ها و تصاویر تبلیغاتی اش افزوده می شود و تا مدت ها خوراک تازه ای برای ماشین تبلیغاتی فرقه مهیا می شود.

مزدا پارسی

(پایان)

*** 

رجوی نفرات را در لیبرتی به قصد به کشتن دادنگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

فاجعه کمپ اشرف نوزدهم فروردیدرگیری های ۱۰ شهریور ۹۲ در پادگان اشرف

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Bolton and the MEK

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

مجاهدین خلق در آلبانی به جان هم افتاده اندAlbania: What would a de-radicalization program for the Mojahedin Khalq (Rajavi cult) involve

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29924

میراث تروریسم فرقه ای از مجاهدین خلق تا داعش 

 EUP on MKO, MEK, Rajavi cult jan20176مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، چهاردهم ژوئن ۲۰۱۷:…  تقارن طعنه آمیز حوادث خرداد ماه ۱۳۹۶ با حوادث  خرداد ماه ۱۳۶۰ ، اگر چه تصادفی است اما حکمت آمیز است . ساعت چهار بعدازظهر سی خرداد شصت آغاز رسمی جنگ مسلحانه ی سازمان مجاهدین خلق علیه جمهوری اسلامی بود. در این روز اعضای مجاهدین خلق به دستور مسعود رجوی با به دست داشتن انواع سلاح های سرد و گرم به کوچه ها و … 

مریم رجوی داعش تروریسم

Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانMEK’s Maryam Rajavi blackmails Albania to become the new ‘Saddam regime’ for them.

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

میراث تروریسم فرقه ای از مجاهدین خلق تا داعش

انجمن نجات مرکز فارس چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

در حالی که رئیس جمهور خودخوانده ی شورای ملی مقاومت یا به عبارت بهتر رهبر کیش شخصیتی مجاهدین خلق ” ریختن خون افراد بی گناه به هر بهانه ای” را محکوم می کند، حملات هفته ی پیش توسط تروریست های داعشی در تهران  ،  یادآور خاطرات تلخ بی شماری برای نسل اول پس از انقلاب ایران بود. اگر امروز ایران امنیتی بی نظیر نسبت به کشورهای همسایه اش تجربه می کند  ، شاید نتیجه ی تجارب تلخی است که سه دهه پیش مجاهدین خلق در ایران رقم زدند و خون های بی گناهی که پیروان مسعود و مریم به “هر بهانه ای” ریختند.

تقارن طعنه آمیز حوادث خرداد ماه ۱۳۹۶ با حوادث  خرداد ماه ۱۳۶۰ ، اگر چه تصادفی است اما حکمت آمیز است . ساعت چهار بعدازظهر سی خرداد شصت آغاز رسمی جنگ مسلحانه ی سازمان مجاهدین خلق علیه جمهوری اسلامی بود. در این روز اعضای مجاهدین خلق به دستور مسعود رجوی با به دست داشتن انواع سلاح های سرد و گرم به کوچه ها و خیابان های شهرهای ایران ریختند و  به جان مردم افتادند . بسی خون های بی گناه که ریخته شد به جرم داشتن کوچکترین نشان مذهبی یا انقلابی، به بهانه داشتن ریش یا به بهانه ی نگهبان یک ساختمان اداری بودن ؛ به هر بهانه ای.

از آن پس فعالیت های تروریستی مجاهدین خلق آغاز شد و در عرض چندماه به سرعت شدت یافت. چندین تن از مقامات دولتی در انفجارهای ساختمان های دولتی کشته شدند وچه بسیار شهروند عادی که در مناطق مسکونی وعمومی به خاک و خون کشیده شدند .

حملات چهارشنبه گذشته علاوه بر بعد خشونت آمیز و رعب آورش یادآور شباهت های دیگری با حملات تروریستی مجاهدین خلق بود. تیراندازی و پرتاب نارنجک به شیوه ی کور و بدون در نظر گرفتن اهداف حمله یکی از ویژگی های مشترک تروریست های مجاهدین خلق و داعش است . اهداف این حملات تروریستی می تواند پیرو جوان و کودک، زن و مرد، کارگر و کارمند، نظامی و غیرنظامی را شامل شود. کما این که در حمله ی تروریستی در آرامگاه آیت ا.. خمینی ، یک کارگر خدماتی فضای سبز محوطه به شهادت می رسد و در تصاویر به دست آمده از رویدادهای حمله به مجلس شورای اسلامی ، عماد اسماعیل نژاد کودکی دو ساله است که توسط نیروهای امنیتی از پنجره به بیرون آورده می شود و نجات می یابد.

شاید عماد خیلی خوش شانس بود که از این واقعه جان سالم به در برد. سه دهه پیش، لیلا نوربخش دختر سه ساله ای بود که در حمله ی عوامل مجاهدین خلق به یک اتوبوس حمل و نقل عمومی و به آتش کشیدن آن در شیراز ، زنده زنده در مقابل چشمان مادر و خواهرش سوخت و از بین رفت.

وجه اشتراک دیگر در این گونه حملات، انتحاری بودن آن است، جلیقه انفجاری و قرص سیانور از ملزومات عوامل مجاهدین خلق بود که سه دهه پیش در ایران به وفور استفاده می کردند. به احتمال غریب به یقین، مجاهدین خلق از اولین گروه های تروریستی بودند که حملات انتحاری و بلعیدن قرص سیانور به هنگام خطر دستگیر شدن را بنا گذاشتند. امروز عوامل داعش فرزندان خلف تروریست های فرقه ی رجوی هستند. چرا که هر دو گروه تحت آموزش های دقیق فرقه ای و سازو کار شستشوی مغزی و کنترل ذهن فدا کردن جان را خود در راه اهداف تروریستی روا می دانند.

امروز رسانه های تبلیغاتی مجاهدین خلق برای جشن گرفتن سالگرد قیام کذایی سی خرداد هزینه های گزافی صرف می کنند و سالانه آغاز تاریخ سراسر خشونت خود در زمان حیات جمهوری اسلامی را جشن می گیرند. با این وجود، هزینه کردن میلیون ها دلار برای پذیرایی و اقامت و دستمزد سخنرانی به هزاران نفر برای پرجلوه تر کردن این مراسم پرطمطراق هرگز سوابق خشونت آمیز و گذشته ی تاریک این گروه تروریستی را در پرده نگه نمی دارد. هر چقدر که پروپاگاندای فرقه ی رجوی تلاش کند با فرافکنی، گناه ریختن خون افراد بی گناه را به گردن جمهوری اسلامی بیندازد، تاریخ گواه خوبی برای نقض این ادعاست.

چنانچه می بینیم در تمام گزارش هایی که در معتبرترین رسانه های دنیا درباره ی حملات چهارشنبه گذشته منتشر شد، نامی از مجاهدین خلق به عنوان نخستین کسانی که چنین حملات مرگباری علیه ملت ایران مرتکب شده اند به میان آمد و در مواردی مفصلا به شرح سوابق این فرقه تروریستی پراخته شد.

لباس های پرزرق و برق مریم رجوی و خیل رشوه بگیران اطرافش زیر پوشش شعارهای فریبنده ی آزادی خواهی و دمکراسی خواهی، هرگز نمی تواند خاطره ی خون های بی گناه و “بی بهانه” ریخته شده ی ملت ایران را از دست های کثیف فرقه ی رجوی پاک کند.

مزدا پارسی

(پایان)

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانISIS Attacks in Tehran Expose US-Saudi Lies About Iran

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویTrump Is At War With Iran, Not ISIS

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29238

دور همی تروریست های مجاهدین خلق با مک کین 

List of Mojahedin Khalq martyrs Massoud Maryam Rajavi MEK 9مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، سی ام آوریل ۲۰۱۷:… مایکل روبین که خود از منتقدان سرسخت جمهوری اسلامی است با مروری بر جنایات مجاهدین خلق متعجب است که مک کین چه فکری می کند که از این فرقه ی تروریستی  حمایت می کند. او تأکید می کند که حامیان امریکایی مجاهدین خلق در حقیقت از دشمنان دولت ایران حمایت نمی کنند بلکه دشمنان ملت ایران را در آغوش گرفته اند. دکترمونر کازمیر نیز … 

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانSen. McCain adds Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, NCRI) to his long list of backed terrorists

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

دور همی تروریست های مجاهدین خلق با مک کین

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

در پی سفر سناتور جان مک کین به منطقه ی بالکان ( به مدد مالیات دهندگان امریکایی )، مجاهدین خلق او را در پایگاه تازه تأسیسشان در آلبانی به گرمی پذیرفتند. مریم رجوی با دسته گل و لبخندی بزرگ بر چهره به استقبال مک کین رفت و از او در سالنی پرطمطراق و در حضور تماشاگرانی به ظاهر خوشحال پذیرایی کرد – احتمالاً خود مک کین هم انتظار چنین استقبال گرمی نداشت. رهبر فرقه ی مجاهدین خلق که بسیار از حضور این چهره ی جنگ طلب امریکایی ذوق زده شده بود، نمی توانست شادی خود را پنهان کند؛ به نظر می رسید که ناجی تشکیلات رو به افولش را یافته است. چنانچه ادعا کرد:” مردم ایران و مقاومت برای سرنگون کردن رژیم حاکم از همیشه مصمم تر و آماده تر است.”

آنچه مسلم است این است که سران فرقه ی رجوی، همه ی گذشته ی ضد امریکایی و وضد امپریالیستی خود را پشت سر گذاشته  و اکنون حریصانه روی دولت جدید ایالات متحده حساب باز کرده است ، در حالیکه، مسائل به این سادگی که سران ساده لوح مجاهدین خلق می پندارند نیست. اتحاد آن ها با دشمنان ملت ایران تا کنون برای آن ها چندان مثمرثمر نبوده است که بتواند مانع از تلاشی تشکیلات شان شود.

به علاوه ، فرقه ی مجاهدین خلق در میان اکثریت  دانشگاهیان، پژوهشگران ، روزنامه نگاران و سیاستمداران غربی به بدنامی شناخته شده است . مایکل روبین که خود از منتقدان سرسخت جمهوری اسلامی است با مروری بر جنایات مجاهدین خلق متعجب است که مک کین چه فکری می کند که از این فرقه ی تروریستی  حمایت می کند. او تأکید می کند که حامیان امریکایی مجاهدین خلق در حقیقت از دشمنان دولت ایران حمایت نمی کنند بلکه دشمنان ملت ایران را در آغوش گرفته اند.

دکترمونر کازمیر نیز در هافینگتن پست نوشت:” دشمن دشمن من همیشه دوست من نیست.”  او توضیح می دهد که این اقدام جان مک کین و هم فکران هوچی اش در حمایت از مجاهدین خلق دقیقاً به مفهوم “دیوانگی” است. او به تجربیات مشابه امریکا در نقاط دیگر دنیا اشاره می کند : ” گروهی در افغانستان وجود داشت که رهبرش مردی بود به نام اسامه بن لادن که ما در طول جنگ سرد او را مسلح کردیم. شورشیانی درسوریه هستند که ما به آنها اسلحه داده ایم. این ها تنها دو نمونه از موارد بسیاری است که راهبرد حمایت از ” دشمن دشمن من” تف سربالای نقش بر صورت خودمان بوده است.”

دکتر کازمیر دستور کار رجوی – جمهوری خواهان برای تغییر رژیم در ایران را به چالش می کشد : ” تغییر رژیم . درست مثل نیاکاراگوئه . یا افغانستان. یا عراق. یا لیبی. یا ملت های بی شمار دیگری که ما بعد از دخالتمان وضعشان را قطعاً بدتر کردیم.”

به هر روی ، چنانچه کازمیر و روبین درباره ی نتایج مخرب  حمایت از فرقه ی رجوی – چه برای ملت ایران و چه برای امریکا – هشدار می دهند، عضو سابق فرقه، آقای آرش صامتی پور معتقد است که مجاهدین خلق و مک کین هر دو موجوداتی نامطلوب در جهان تلقی می شوند و بنابراین اتحادشان برای هیچکدام کارآمد نخواهد بود . علاوه بر این مجاهدین خلق در ایران مورد خشم و تنفرمردم است . او بر این باوراست که مجاهدین خلق با دیدارهای اینچنینی با ارباب جنگ، فعالان دست راستی و سعودی راه به جایی نخواهد برد. وی در پایان می نویسد:” گروهی که در ایران پایگاه مردمی ندارد ثابت کرده است که در صحنه سیاسی ایران نقشی برای او متصور نیست.”

مزدا پارسی 

*** 

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29066

قربانیان فرقه ی رجوی رها شده در آلبانی (نقش کمیساریای عالی پناهندگی چیست؟)ا 

 مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیستم آوریل ۲۰۱۷:… کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بر اساس شرح وظایفش در جهت هماهنگی و هدایت کشورها و جوامع بین المللی برای حفاظت از پناهندگان و حل مشکلات آن ها اقدام می کند . این نهاد برای تضمین حق افراد برای پناهندگی گرفتن و یافتن سرپناه امن در دیگر کشورها تلاش می کند و گزینه های بازگشت داوطلبانه ، ماندن در همان محل یا انتخاب کشور … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیرانامجاهدین دیگر به هدف نمی رسند و مبارزه شان به پایان رسید

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

لینک به منبع

قربانیان فرقه ی رجوی رها شده در آلبانی

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

بانو عبدی، مادری دردمندست که پسرش احمد در پشت حصارهای فرقه ی رجوی در آلبانی گرفتار است. این مادر رنج کشیده تنها آرزویش دیدار احمد و در آغوش کشیدن اوست. از این دست مادران و خواهران دردمند بسیار هستند.

پس از انتقال کامل همه ی اعضای فرقه ی رجوی به تیرانا در سپتامبر گذشته، خانواده های رنج دیده ی آن ها کمی احساس آسودگی خاطر داشتند تنها از آن جهت که می دانستند فرزندانشان دیگر به مانند دورانی که در عراق بودند در خطر حملات موشکی و انفجارهای تروریستی نیستند. شاید خانواده ها حتی درباره ی شرایط زندگی عزیزان شان نیز کمتر نگران بودند چرا که تصور می کردند که این بار در آلبانی در قلب اروپا کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل که مسئول انتقال و حفاظت از اعضای مجاهدین خلق بود، بر وضعیت اسکان  و زندگی افراد نظارت خواهد داشت و مطابق تعهداتش خود را ملزم به فراهم کردن امنیت و حفاظت پناهجویان خواهد کرد.

واقعیت هم همین است، کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان بر اساس شرح وظایفش در جهت هماهنگی و هدایت کشورها و جوامع بین المللی برای حفاظت از پناهندگان و حل مشکلات آن ها اقدام می کند . این نهاد برای تضمین حق افراد برای پناهندگی گرفتن و یافتن سرپناه امن در دیگر کشورها تلاش می کند و گزینه های بازگشت داوطلبانه ، ماندن در همان محل یا انتخاب کشور سوم برای اقامت را برای پناهندگان باز می گذارد. بنابراین به عنوان نتیجه ی طبیعی اقدامات کمیساریا، اعضای مجاهدین خلق باید اکنون امکان این را داشته باشند که بین ماندن در آلبانی ، بازگشت به ایران یا زندگی در هر کشور دیگری با اراده ی آزاد خود انتخاب کنند.

علیرغم همه ی این ها، در عمل، شرایط برای گروگان های فرقه ی رجوی در اقامتگاه تیرانا بدتر شده است . خانم عبدی یکی از چندین عضو فعال انجمن نجات است که در طول سال های دوری از پسرش دشواریهای بسیاری تحمل کرده است . او همه ی تلاش خود را برای آزادی فرزندش از چنگال فرقه رجوی انجام داده است. او و خانواده های بسیار دیگر بارها به کشور جنگ زده عراق سفر کردند، در مقابل کمپ های فرقه تحصن کردند و خواستار دیدار با عزیزانشان شدند. فرزند خانم عبدی و خیلی های دیگر اکنون در آلبانی بسیار دورتر از پیش و در محیطی بسیارمنزوی تر از کمپ لیبرتی و کمپ اشرف در عراق هستند.

در حالیکه هدف اولیه ی کمیساریا حمایت از حقوق انسانی و سلامت پناهندگان است، اعضای فرقه ی رجوی از ابتدایی ترین حقوق انسان محرومند . برای مثال آن ها به عنوان پناهنده کوچکترین امکان برقراری ارتباط با خانواده ها و عزیزانشان در خارج از اقامتگاه را ندارند. مهارت آموزی که از اقدامات اولیه برای تدارک یک زندگی جدید است به هیچ وجه در برنامه ی اعضای فرقه ی رجوی گنجانده نشده است ، ابتدایی ترین مهارتی که آموختنش از ملزومات پناهندگی است یادگیری زبان است ، که اعضای مجاهدین خلق همواره در شرایط انزوای فرقه ای از آن محروم بوده اند.

در طول سال های پس از تأسیس کمیساریای عالی پناهندگان، به تدریج مفهومی با عنوان افراد “مورد نگرانی”، باب شده است ،این اصطلاح به افرادی اتلاق می شود که نیازمند حمایت های انسان دوستانه هستند. گروگان های فرقه ی رجوی قطعاً در زمره ی همین افراد ” مورد نگرانی ” هستند. آنها قربانی یک ساز و کار مخرب کنترل ذهن هستند که همه ی ابعاد زندگی شان را کنترل می کند. در واقع اعضای فرقه ی رجوی که همچون گروگان هایی دراین فرقه گرفتار شده اند در اقامتگاه آلبانی شرایط بسیار خفقان آور تری را نسبت به آنچه در عراق از سر گذرانده اند ، تحمل می کنند. به دلیل آن که پس از انتقال اولین گروه های اعضای فرقه به آلبانی سیر جدا شدن از فرقه بسیار شتاب گرفت و عده ی کثیری با قدم نهادن به دنیای آزاد دیگر حاضر به ادامه ی زندگی خفت بار فرقه ای نشدند، سران فرقه کنترل و نظارت فرقه ای را دوچندان کرده اند.

از آن پس، سران فرقه اعضای رده بالا و وفادار به فرقه را برای تحمیل خفقان بیشتر علیه گروگان ها، بسیج کردند. بنا به گفته ها و اخبار رسیده از آلبانی، اکنون سه تن از زنان عضو شورای رهبری خواهان جدایی از فرقه هستند که در برخی سایت ها نام یکی از این افراد فاش شده است. تلاش های بسیار خانواده ی این فرد برای تماس گرفتن با فرزندشان تاکنون بی ثمر بوده است. چرا که او تحت شرایط سخت در درون فرقه تحت الحفظ است و هیچ دسترسی به دنیای بیرون ندارد.

در این میان، دولت فقیر آلبانی ظاهراً چشم امید به پول های اهدایی فرقه ی رجوی دوخته است و چشم بصیرت را بر نقض سیستماتیک حقوق بشری که هر روزه در این فرقه مرتکب می شوند، بسته است. این موضوع البته عجیب نیست چنانچه بنابر پژوهش های مؤلفین گزارش “رند” وابسته به وزارت دفاع امریکا، همگان می دانند که سران فرقه ی رجوی ” بازی دهنده های حرفه ای افکار عمومی ” هستند.

با این وجود، کمیساریای عالی پناهندگان قطعاً مسوول ترین ارگان در زمینه مشکلات روحی و جسمی گروگان های رجوی ست. این نهاد به عنوان یک نهاد حقوق بشری نباید گروگان های مجاهدین خلق را که زیر فشار سیستماتیک فرقه ای هستند ، نادیده بگیرد.  

مزدا پارسی

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terroristsRajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29028

حربه ای به نام مستمری پناهندگی 

 Ehsan Bidi Siavosh Rastarبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۷:… بعد از تحقیق از نفرات دیگر فهمیدم که قبلا کمیساریا خودش نزدیک به ۵۰۰ دلار در ماه به نفرات پول میداد و سازمان به دنبال این موضوع بود که این را از دست کمیساریا در بیاورد و خودش پول جدا شده ها را بپردازد و طبق توافقاتی که در ژنو با کمیساریا امضا شد قرار شد که تا موقعی که نفرات جدا شده در آلبانی هستند ماهیانه حقوق آنان را پرداخت کند … 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیSahar Family Foundation: Letter to the Albanian Prime Minister

لینک به منبع

حربه ای به نام مستمری پناهندگی

تیرانا – ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

مطلب حاضر توسط یکی از جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی مدت ها قبل نوشته شده و به مسئولین بنیاد خانواده سحر تحویل گردیده است که ضمن پوزش از بابت تأخیر، با قدری ویراستاری در زیر نقل می شود. ما برای پرهیز از بروز هرگونه مشکل، نگارنده را با عنوان ز. ش. معرفی می کنیم.

حربه ای به نام مستمری پناهندگی

تیرانا – ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

تک تک کلماتی را که میگویم عین حقیقت است. مسئولین سایت سحر قبل از اینکه شروع به نوشتن کنم اولین جمله ای را که گفتند این بود: “ما از تو فقط حقیقت را میخواهیم ونه چیز دیگری.” بعد از شنیدن این جمله از مسئولین سایت ذهنم در لحظه به جملاتی رفت که موقعی که در سازمان مجاهدین خلق بودم همیشه در نشستها تاکید میکردند که مقاله هایی که در سایت سحر و دیگر سایت ها نوشته میشود همه اش دروغ و با فشار گذاشتن و ترساندن نفرات جدا شده این مقاله ها نوشته میشود ولی الان که خودم با آن مواجه شدم فهمیدم برعکس است و موضوعاتی که در سایت های سازمان نوشته میشود دروغ و از روی اجبار است و من به خودم اجازه نخواهم داد که نوشته ای اگر مینویسم از روی اجبار باشد بلکه عین حقیقت است که الان هم با این مشکلات مواجه هستیم.

من یکی از جدا شده های سازمان مجاهدین خلق هستم که از روز اول که فهمیدم این سازمان با نفرات چکار میکند تصمیم گرفتم که از سازمان جدا شوم، ولی به هر دلیلی نمیشد یا شاید میترسیدم که بعد از جدا شدن برای من چه اتفاقی خواهد افتاد. موقعی که از جهنم لیبرتی رها شدیم و به کشور آلبانی آمدیم دیگر برای خودم بهترین زمان را برای رها شدن از دست این فرقه میدیدم ولی باز هم مردد بودم که بعد از جدایی مشکلات مالی خود را چگونه تامین کنم. بعد شنیدم که کمیساریا به نفرات جدا شده به عنوان حق پناهندگی پول میدهد و بعد از تحقیق در این مورد کار خود را عملی کرده و از دست این فرقه آزاد شدم.

ولی موقعی که بیرون آمدم فهمیدم که پول پناهندگان را در نهایت خود فرقه میپردازد. شک کردم که چرا سازمان باید پول را بدهد و بعد از تحقیق از نفرات دیگر فهمیدم که قبلا کمیساریا خودش نزدیک به ۵۰۰ دلار در ماه به نفرات پول میداد و سازمان به دنبال این موضوع بود که این را از دست کمیساریا در بیاورد و خودش پول جدا شده ها را بپردازد و طبق توافقاتی که در ژنو با کمیساریا امضا شد قرار شد که تا موقعی که نفرات جدا شده در آلبانی هستند ماهیانه حقوق آنان را پرداخت کند. اول از همه حقوق نفرات از ۵۰۰ دلار به ۳۵۰ دلار تنزل پیدا کرد. دلایل پرداخت پول توسط این فرقه این بود که در آن زمانی که کمیساریا حقوق نفرات را پرداخت میکرد نفرات آزادانه حرفهای خودشان را میزدند و واقعیاتی که در سازمان بود را افشا میکردند و از لحاظ اجتماعی چهره واقعی سازمان را در بین مردم آلبانی نشان می دادند و همینطور از لحاظ سیاسی به ضرر این فرقه بود که مشکلات متعددی برای سازمان ایجاد شده بود. الان با دادن پول توسط این فرقه به نفرات، دیگر هر کسی کمترین جمله ای را علیه این سازمان بگوید حقوقش قطع خواهد شد و نفرات هم از ترس نداشتن پول و آوارگی در کشور غریب مجبور به سکوت شدند در صورتی که همین نفرات که در حال حاضر تعدادشان در آلبانی نزدیک به ۱۵۰ نفر میشود حقایقی برای گفتن دارند که اگر به گوش مردم برسد این سازمان دیگر منفورتر از قبل میشود ولی الان با امضا کردن زوری برگه هواداری دیگر مجبور به سکوت میشوند.

خودم از جمله این نفرات هستم که ترس دارم. سازمان با صدا کردن نفرات به آنها گوشزد میکند که نباید با هم بگردید و نباید دور هم جمع شوید و سازمان با تفرقه انداختن بین نفرات و به دروغ حرفهای ضدی از این نفر به آن نفر گفتن امیال شوم خودش را پیش برده که الان که در اینجا هستم قبلا نفرات با هم دوست بودند و برای هم جان میدادند الان طوری شده که نفر جرات نمیکند به برادرش هم اعتماد کند و دیگر کمک کردن به هم آرزو شده و این فرقه با کارکردن روی چند نفر آنها را جذب کرده و با دادن حقوقی بالاتر آنها را به استخدام خود در آورده که بین نفرات تفرقه انداخته و به دروغ حرفهایی بگویند که ترس بین نفرات ایجاد شود و با نشستن در کافه هایی که نفرات جدا شده بخاطر کارهای خودشان بیشترین رفت و آمد را میکنند نفرات را زیر نظر داشته باشند که نفرات چکار میکنند و اطلاعات تک تک نفرات را به سازمان داده و با خود شیرینی و رذالت پیشگی حقوق و مزایای بیشتر خود را دریافت کنند ولی این نفرات باید بدانند که این کارشان مکیدن خون جداشدگان است که حتی بعد از آزادی حق گفتن جمله ای را ندارند.

این بیشترین درگیری ذهنی نفرات جدا شده است که بعد از آزادی از زندان رجوی هنوز گرفتار هستند و روزانه خودم و نفرات دیگر که با همه آنها در ارتباط هستیم مشغله ذهنی ما این است و اگر ما نفرات جدا شده میتوانستیم ترس را به کنار گذاشته و با جمع شدن در کنار هم نه تنها حقمان را میگرفتیم بلکه این امید را به نفرات داخل مناسبات میدادیم چون خودم رفقا و دوستان بسیار زیادی دارم که میخواهند از این فرقه جدا شوند ولی ترس از دنیای بیرون و همین مشکلاتی که ما داریم باعث وحشت آنان هم شده ولی باید به همین رهبر فرقه گفت با هر فشاری که روی ما میگذاری نمیتوانی انسانیت ما را بخری و من این حق را دارم که اتفاقاتی که چه در داخل فرقه و چه در بیرون فرقه افتاده را افشا کنم و درخواست من و همه نفرات جدا شده از سازمانهای بین المللی مخصوصا کمیساریا این است که مثل قبل مستمری پناهندگی ما را پرداخت کند و نگذارد که این سازمان با پرداخت پول هویت یک انسان را به لجن بکشاند.

من از همه ارگان های حقوق بشری و جداشدگان در اروپا می خواهم که به کمیساریا مراجعه کنند و بپرسند که چرا فرد در آلبانی حتی وقتی از سازمان جدا میشود اختیارش باید همچنان در دست سازمان باشد و چرا کمیساریا اینقدر به رجوی باج می دهد و چرا خلاف قوانین عمل میکند. جداشدگان در آلبانی عاجزانه می خواهند که کمیساریا به وظیفه قانونی خود عمل کند.

نگارنده : ز. ش.

بنیاد خانواده سحر – مطالب خود را برای ما ارسال نمائید

[email protected]

***  

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2مزدور کیست؟ من یا مسعود و مریم رجوی؟!ا

Maryam Rajavi terrorist syriaگروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد 

فرقه ی رجوی ، سرهنگ سناتور جان مک کین و حمایت از وجدان بشری؟!

خانواده های گروگانهای رجوی مجاهدین خلق در کمپ لیبرتیتلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتیتلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی – روز دوم

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی می 2016تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روزهای سوم و چهارم)

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روز پنجم)

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی 2016اغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتی 22 می 2016چرا به خانواده ام فحاشی کردم (نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق)

رجوی و گروگانهاخروج از عراق کاملا عملی است

همچنین:

 • Families_Parliament_Baghdad_03082016بنیاد خانواده سحر، بغداد، سوم اوت ۲۰۱۶:…  آقای عدنان شهمانی نماینده مجلس و رئیس کمیته رسیدگی به پرونده مجاهدین خلق در کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق در جمع خانواده ها سخنرانی نمود. او به آنان اطمینان داد که هر آنچه در توان او و همکارانش باشد برای احقاق حق مسلم خانواد

  Camp Liberty 03082016ینیاد خانواده سحر، بغداد، سوم اوت ۲۰۱۶:… و باز هم تنها بدرقه کننده خانواده های بی دفاع آفتابی بود که از شرم رفتارهای وحشیانه سوات کم مقدار مدافع ناحق فرقه با پشتیبانی کمیساریا که حایل عشق و محبت بودند به سرخی میزد و به آن سوی دنیا پناه میبرد. بنیاد خانواده سحربار دیگر از تمامی فعالا

  Camp Liberty 02082016بنیاد خانواده سحر، بغداد، دوم اوت ۲۰۱۶:… خواهران غریب این برادر تمام مسیر را اشک ریختند و بقیه هم سفرهای صبور و دوست داشتنیشان به دلداری شان پرداختند. بخصوص سیستانیهای با محبت وبا صفا و دوست داشتنی و در این فضا با تمام وجود حس شد که هیچ نیرویی نمیتواند بین اهل تسنن و شیع جدایی بینداز

  کمپ لیبرتی اوت 2016بنیاد خانواده سحر، بغداد، اول اوت ۲۰۱۶:… گروهی شامل حدود ۲۰۰ تن از خانواده های اسرای ذهنی و عینی گرفتار در فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی، جهت دیدار با عزیزاشن خود به بغداد آمده و امروز بعد از ظهر به عنوان ششمین تلاش مستمر خانواده ها به مقابل درب اردوگاه مراجعه کردند. این خانواده ها ک

  مادر اسیر نوری در کمپ مجاهدینانجمن نجات، تهران، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۶:… خانم فاطمه جعفری، مادر طیبه نوری میگوید: چهارده سال است که سران فرقه رجوی دخترم را به اسارت گرفته اند و طی این سال ها به او اجازه نداده اند تا با من تماس بگیرد. دخترم را با فریب از ترکیه به عراق بردند. دختر من شناختی از ا

  mojahedin khalq rajavi cult camp liberty Xبنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، بیست و هفتم می ۲۰۱۶:…  بلافاصله بعد از این واقعه درگیری بوجود آمد و در این حین تعداد دیگری از اعضای فرقه رجوی خود را به محل درگیری رساندند. در خلال این ماجرا سایر پرده ها هم توسط بقیه خانواده‌ها کنده شد. کنترل اوضاع از دست پ

  mojahedin khalq rajavi cult camp liberty 270520161بنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، بیست و هفتم می ۲۰۱۶:… عصر ۶/۳/۹۵ در میان جمع خانواده ها از خودروی ون پیاده شدم. پس از کسب اجازه از نظامیان عراقی وارد ورودی درب جنوب غربی لیبرتی گردیدم. دستانم را برای دوربین به دستان آماده به تصویر برداری بالا بردم. س

  camp liberty may26 20161بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و ششم می ۲۰۱۶:… دیروز برخی از خانواده ها تعدادی ملاقات از پیش برنامه ریزی شده در بغداد انجام دادند که نتایج بسیار خوبی داشت. گزارش این ملاقات ها و دستاوردها و تصمیمات گرفته شده در فرصت مناسب گزارش خواهد شد. امروز خانواده ها از ساعت ۳ بعد از ظهر تا غرو

   

  Mojahedin Khalq Rajavi cult Families 240520167بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و چهارم می ۲۰۱۶:… خانواده ها باز مثل روز قبل گل و شیرینی و بسته‌هایی از خاک مقدس وطن را سوغات آورده‌ بودند. پس با اذن افسر عراقی جلو رفتند اما باز با عتاب و هتاکی برخی از ساکنان مغزشوئی شده اردوگاه روبرو شدند. آنان ناگزیر بست

  mojahedin khalq rajavi cult families 22 may 20162بنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، بیست و دوم می ۲۰۱۶:… یکی از آنان با لگد زیر ظرف شیرینی و گل ها زد و آنان را لگدمال نمود و شروع به فحاشی کرد.  خانواده ها همچنان با متانت و خونسردی و البته با منتهای مهربانی خواسته های خود را باز هم تکرار نمودند و اعلام

  Camp Liberty Mojahedin Khalq Rajavi cult families may22-20162بنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، بیست و دوم می ۲۰۱۶:… امروز یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵، برای پنجمین بار جهت دیدار با عزیزانشان و کسب اطلاع از وضعیت جسمی و روحی آنان به مقابل این اردوگاه مراجعه کرده و بار دیگر خواست برحق خود را در این رابطه مطرح 

  Majaid_Rouhiمجید روحی، ایران اینترلینک، نوزدهم آوریل ۲۰۱۶:…  حاج مسعود رجوی هیچگاه از تجربه صدام حسین درس نگرفتند و نخواهد گرفت چرا که حاج مسعود رجوی ماهیت و خوی انسانی خود را از دست داده. کسی که پدر و مادران سالخورده را با موهای سفیدشان و با عصا در دستان شان مورد هتاکی قرار میدهد بی شک دیگر انسانی با طینت

  ساسان (امضاء محفوظ)، سی ام مارس ۲۰۱۶:… آقای رجوی و شاخه اطلاعات فرقه و صادر کنندگان این بیانیه عمدا یا سهوا فراموش کرده اند که اطلاعات ریزتر و دقیق تر و مهمتر مربوط به هتل مهاجر بغداد را بیان کنند. از جمله اینکه این هتل یک هتل معمولی در وسط شهر بغداد است که روزانه م

   liberty_camp_families March 2016راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، دهم مارس ۲۰۱۶:…  از حال و روز برادران جدا شده ام که در چند روز گذشته به همراه بعضی از اعضای خانواده شان در هتل اقامت داشتند و اکنون باید خداحافظی کنند نمی دانم چه بگویم، مانند پرندگان سرکنده بی قرار، چون پروانه دور شمع وجود خانو

   بنیاد خانواده سحر، بغداد، ششم مارس ۲۰۱۶:…  حدود ۳۰ سال پیش پس از چند سال بی خبری, خبر آوردند که عمویم (اسم عمویم عبدالرضا زبیدی است) که برای تحصیل به آمریکا رفته بود اکنون در عراق و با گروهک منافقین است. این برای همه خانواده شوک بزرگی بود. از آن روز کابوس ها شروع شد که سرانجام

   liberty_camp_families March 2016بنیاد خانواده سحر، بغداد، پنجم مارس ۲۰۱۶:…  روز جمعه ۲۲۵ خانواده ایرانی اسرای دست سازمان تروریستی مجاهدین خلق ضد رژیم سیاسی ایران که تعدادشان بالغ بر ۲۰۰۰ اسیر دست این سازمان در اردوگاه لیبرتی می باشد با حضور چندین کانال تلویزیونی به این اردوگاه رسیدند ولی این سازمان به 

  liberty_camp_families March 2016راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، دوم مارس ۲۰۱۶:…  از پنجره یکی از بنگال ها اسیری مخفیانه ما را نگاه می کند. پیداست که عزیزانمان هم مشتاق دیدار با ما هستند. تنها خدا می داند که ما رسولان عشق با حضور پر شور خود و با فریاد های جگر سوز خود تا چه اندازه امید به رهایی را

   Mojahedin Khalq_Feb20162راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۶:…  خواهر مجاهدم، مهر خواهریت کجاست، آیین مادری چه شد، رسم همسری کجا رفت؟ باز آ و دلتنگ مرا مونس جان باش. وین سوخته را محرم اسرار نهان باش. مجاهدین در سکوت به مقابله می آیند و پلاکاردهای عریض خود را در مقابل دیدگانمان م

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۶:…  اصغر باباپور، در میان عطر صلوات، برای دیدار با خواهر و برادرش، با بار بیست و هشت سال ندیدنشان بر دوش، از زمان سربازی و اسارت و انتقال سیاه به پادگان اشرف، به جمع خانواده‌های اسیران سازمان مجاهدین خلق در هتل وارد شد.گفت که چقدر از دیدار خانواده ها خوش

  Mojahedin Khalq_Feb20162راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۶:…  بازهم خانواده هاوسوالهای پیاپیشان از تازه جدا شده ها درباب عزیزانشان وبازهم جوابهای دل نشین وآرامش بخش آقایان. این چهار مرد  امشب با هنر گفتمانشان آرامش را برای خانواده ها به ارمغان آوردند.توانستند ثابت کنند که بعدا

  Ashour Varshi Baghdad 250220161راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۶:…  گریستند به پهنای صورت جمع بیش از صد نفره خانواده‌های اسیران در بند فرقه رجوی. خانواده ها همراهیشان کردند با های های گریستن برای پدر و مادر و برادر و خواهر و فرزندان اسیر خود. های های گریستند بجای پدر و مادر از 

  Mojahedin Khalq Rajavi cult families Liberty Feb20165بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۶:… تعداد ۱۱۱ نفر از خانواده ها از سراسر ایران و از استان های مختلف در اقدامی هماهنگ و البته ستودنی دیشب وارد بغداد شده و امروز صبح عازم اردوگاه لیبرتی، محل استقرار افراد گرفتار در فرقه رجوی، در عراق شدند. 

  آشور ورشیبنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۶:…  در زمانی که در اردوگاه لیبرتی بودم، سران فرقه رجوی در نشست ها توصیف شان از هتل مهاجر یک زندان مخوف با اتاقهای باریک و تنگ و تاریک بود که پلیس عراق هم مدام با آنها بد رفتاری می کند. آنها می گفتند: “هر کس که آنجاست دائما تحت فشار است تا با رژیم ایر

  Ashur_Varshi_1بنیاد خانواده سحر، بغداد، نوزدهم فوریه ۲۰۱۶:… رای من هر روز شکنجه روانی درست می کردند که از حرف های خود دست بردارم. من همیشه از اتاق نشست آنها بیرون می رفتم چون برایم مسجل شده بود که فقط شکنجه ام می کنند. ترجیح می دادم هرروز موشک بخورم و به سمتم گلوله شلیک شود ولی با یک مشت آدم مغز شویی شده 

  راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، دوم فوریه ۲۰۱۶:…  ما در ماشین نشسته و منتظریم .لحظه به لحظه زمان می گذرد. نفر عراقی که قرار است با ما همراه شود تا بتوانیم وارد مقر نظامی شده و به لیبرتی برویم نمی آید. لحظه ها سنگین می شوند، ثانیه ها کند می گذرند و انت

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و نهم ژانویه ۲۰۱۶:… خانم رقیه گویا خواهر محمد رضا گویا داستان واقعا غم انگیز خود را اینگونه تعریف می کند که برادرش قبل از پایان جنگ عراق و ایران در سال ۱۹۸۸ به اسارت درآمد و او در سازمان مجاهدین خلق اسیر بود. در سال ۲۰۰۲ ا

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۶:…  طی روزهای گذشته فعالیتها و نامه های سری سوم خانواده های متحصن در جلوی کمپ لیبرتی در بغداد در تلاش برای دیدار با عزیزان اسیرشان در دست فرقۀ رجوی که سران آن اجازۀ دیدار خانوادگی به افراد را نمی دهند

  ۲۰۱۶/۰۱/۲۸ سری سوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش چهارم (+ بیانیه خواهران ایران پور)

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۶:…  به قرار اطلاع سران فرقه رجوی که به شدت از حضور خانواده ها به وحشت افتاده بودند دست به دامان سفارت آمریکا در بغداد شدند تا به عراقی ها فشار بیاورند تا مانع از حضور خانواده ها در مقابل اردوگاه لیبرتی بشوند. ظاهرا سفار

  راحله ایرانپور، بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:…  ساعت ۹ صبح است. به همراه پدران و مادران پیر و دلخسته و خواهران مظلوم و غمگین عازم لیبرتی می شویم. ساعت کمی از ۱۰ گذشته است. از دیوارهای بتنی تو در تو و پیچ در پیچ می گذریم، خدایا برادران غریب

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای مجاهدین خلق که برای دیدار با عزیزان گرفتارشان در فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی به بغداد سفر کرده اند امروز به هتل مهاجر، محل استقرار جداشدگان فرقه رجوی مراج

  بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:… آسمان قدم های ما را تر کرد و بر غریبی ما گریست، باران زیبا و پر باری می بارید. جاده های ویرانه و خیابان های گل آلود ما را به بغداد و کاظمین رساندند تا در جوار حرمین شریف جوادالائمه و امام موسی کاظم چندی مقیم شویم. خانواده های خسته از رنج سفر با دلهایی درد