دانشجویان خارج کشور و دستهای پشت پرده مزدوران فرقه رجوی، سازمان مجاهدین خلق

دانشجویان خارج کشور و دستهای پشت پرده مزدوران فرقه رجوی، سازمان مجاهدین خلق

مجاهدین دات کام، تهران، ششم دسامبر 2014:… می‌گفتند که ما هوادار خانواده‌های زندانیان سیاسی‌ هستیم و با این‌گونه پوشش‌ها فعالیت می‌کردند.یک روز در کتابخانه تورنتو بودم که با یک فرد به‌نام حمید آشنا شدم. او بعد از چند روز گفت: شما نمی‌خواهید به خانواده‌های جنگ‌زده و زندانیان سیاسی ایران کمک کنید؟ گفتم: چرا، و با این حساب، پولی به وی دادم.از آن روز به بعد با وی ارتباط بیشتری …

رهبری که ۱۱ سال از ترس جانش خود را پنهان کند از رهبری ساقط است

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

لینک به منبع

دانشجویان و دستهای پشت پرده نفاق

گروهک تروریستی منافقین طی سه دهه گذشته تلاش های زیادی برای جذب دانشجویان ایرانی مقیم خاریج انجام داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، در سال های دهه 60 بسیاری از دانشجویان بخت برگشته که شناخت درستی از ماهیت جریان نفاق نداشتند، در خارج از کشور در تورهای پهن شده توسط منافقین گرفتار شدند و تمام عمر، سرمایه و هستی خود را بر باد دادند.

«حمید منصوری» یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین که از چنگ این فرقه نجات یافته است، درباره شیوه جذب خود توسط منافقین می گوید :

«آن‌قدر فضای سیاسی اوایل انقلاب را علیه نظام اسلامی سیاه کرده بودند که من که در خارج از کشور دانشجو بودم، می‌ترسیدم به کشور بیایم. منافقین در خارج از کشور می‌گفتند که ما هوادار خانواده‌های زندانیان سیاسی‌ هستیم و با این‌گونه پوشش‌ها فعالیت می‌کردند.یک روز در کتابخانه تورنتو بودم که با یک فرد به‌نام حمید آشنا شدم. او بعد از چند روز گفت: شما نمی‌خواهید به خانواده‌های جنگ‌زده و زندانیان سیاسی ایران کمک کنید؟ گفتم: چرا، و با این حساب، پولی به وی دادم.از آن روز به بعد با وی ارتباط بیشتری پیدا کردم و وی بعدها به من گفت: شما که حقوق تحصیل می‌کنید، مقاله حقوقی علیه ایران بنویسید، و من هم قبول کردم که این کار را انجام دهم.دانشجویان و البته دانشجویانی که در خارج هستند،‌ برای منافقین طعمه خوبی هستند و من هم که دچار افسردگی بودم تصمیم گرفتم که هر هفته به جمع آنها رفته با آنها همکاری کنم. رفتارهای آنها در خارج از کشور بسیار حساب‌شده و دقیق است.بر همین اساس، آنها مرا جذب کردند و من هم برای آنها کمک مالی جمع‌آوری می‌کردم. یک روز یکی از اعضای منافقین به من گفت: شما رسماً وارد سازمان بشوید و به ما کمک کنید؛ به وی گفتم که من می‌خواهم صلح در ایران حاکم شود، او هم گفت: ما هم خواستار صلح و دموکراسی در ایران هستیم، و مرا با این شیوه جذب کرد و وارد سازمان شدم.»

دلایل متعددی را می‌توان برای این مسئله ذکر کرد که چرا منافقین اصرار دارند که از بین دانشجویان ایرانی مقیم خارج سرباز گیری کنند یکی اینکه جذب افراد تحصیل کرده و حضور پرشمار افراد نخبه در گروهک می تواند وجهه آن را بالا برده و تبلیغات خوبی در مجامع جهانی برای منافقین به همراه بیاورد.

دیگری که گروهک در صورت موفقیت در جذب دانشجویان ایرانی در خارج می تواند از ظرفیت توان و تخصص آنها بر ضد نظام اسلامی استفاده کند. علت دیگر را این است که دانشجویان جذب شده در گروهک می توانند عوامل خوبی برای جذب کمک های مالی برای گروهک در بین ایرانیان ثروتمند مقیم خارج باشند.

رفت و آمد دانشجویان جذب شده به گروهک به داخل ایران نیز می‌تواند منبع خوبی برای دریافت اطلاعات از داخل کشور باشد و همچنین این افراد در سفر به ایران می توانند ماموریتهای محوله از جانب گروهک را انجام دهند. همچنین با عضویت دانشجویان در گروهک آنها بلافاصله تبدیل به گروگان منافقین شده و گروهک می تواند از آنها برای تحت فشار قرار دان خانواده هایشان استفاده کند.

ادامه دارد….

تور نفاق برای دانشجویان خارج از کشور

مجاهدین دات کام، تهران، ششم دسامبر 2014
لینک به منبع

بدون شک دانشجویان ایرانی مقیم خارج هر کدام ظرفیتهای بالقوه‌ای هستند که در صورت غفلت خود، مسئولان دانشجویی کشور و نهادهای امنیتی کشور می توانند به عنوان فرصت‌های مناسب و صید و دامی مطلوب برای تور پهن منافقین باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، بدون شک و تردید چشم امید دشمنان نظام اسلامی برای ایجاد تنش و بحران در کشور دانشجویان و دانشگاه ها هستند. دانشجویان نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز همواره در راس و کانون تحولات سیاسی و اجتماعی کشورها بوده‌اند و با شروع تحولات اعتراضی و انقلابی در بین دانشجویان این جرقه به سرعت به سایر قشرها و طبقات جامعه سرایت کرده و به سرعت تبدیل به جنبشی فراگیر شده است.

در این میان گروهک تروریستی منافقین حساب ویژه‌ای بر دانشجویان و دانشگاه‌ها باز کرده و از سالهای دهه اول انقلاب همواره تلاش بیهوده و نافرجامی را برای تاثیرگذاری بر جنبش دانشجویی کشور داشته است.

اگر چه در دو، سه سال اول انقلاب و قبل از شورش مسلحانه به دلیل غبار آلوده بودن فضا و عدم علنی شدن نفاق گروهک تعدادی از دانشجویان به عضویت گروهک در آمدند؛ ولی با گذر زمان بسیاری از دانشجویان عضو منافقین از آن جدا شده و تشکیلات منحوس رجوی به کل پایگاه خود را در بین جنبش دانشجویی از دست داد. غیر از رو شدن وابستگی گروهک به آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز نفرت عمومی از آن در داخل کشور، یکی دیگر از دلایل اصلی ریشه کنی نفاق در بین جریانات دانشجویی و دانشگاهی کشور، اشراف اطلاعاتی و دستگیری و نابود سازی اکثر سرشاخه‌های گروهک در داخل بود.

با از بین رفتن نفوذ جریان نفاق در جنبش دانشجویی داخل کشور سرکردگان این گروهک تمام توان و تلاش خود را معطوف کرده‌اند تا در بین دانشجویان ایرانی مقیم خارج از کشور و به ویژه در اروپا و آمریکا جای پا باز کرده و یارگیری کنند. اینکه دلایل گروهک برای جذب دانشجویان خارج از کشور چیست؟ با چه روش هایی این کار صوریت می گیرد؟ برنامه‌های گروهک برای در مقابل دانشجویانی که در مقابل توطئه‌های نفاق مقاومت می‌کنند چیست و منافقین با چه مکانیزم‌هایی دانشجویانی را که با برنامه‌های آنها همراهی نمی کنند از میدان به در می‌کنند؟

در آستانه روز دانشجو پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین سعی خواهد کرد که پاسخ مناسبی برای همگی این سئوالات ارائه دهد.

بدون شک دانشجویان ایرانی مقیم خارج هر کدام ظرفیتهای بالقوه‌ای هستند که در صورت غفلت خود، مسئولان دانشجویی کشور و نهادهای امنیتی کشور می تواند به عنوان فرصت‌های مناسب و صید و دامی مطلوب برای تور پهن منافقین باشند.

ادامه دارد…

***

Sleepwalking – Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK mercenary terrorists


http://youtu.be/oScrIJO6q0M

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

منافقین (فرقه رجوی) و بازی با کارت لیبرتی (چه کسی در درمان بیماران تعلل می کند؟)

قربانیان رجوی پاریسمجاهدین دات کام، شانزدهم نوامبر 2014:…  اما به راستی چه کسی در درمان بیماران کمپ لیبرتی تعلل می کند؟ ای کاش پزشکان انجمن جهانی پزشکی قبل از صدور این بیانیه سری به لیبرتی می‌زدند و با افراد نگون بخت اسیر در کمپ گفت و گو می‌کردند. ای کاش دکتر« زاویر دو»رئیس انجمن جهانی پزشک

منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) چند دلار بیشتر نمی‌ارزند

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، دوازدهم نوامبر 2014:… یکی از همرزمان شهید می‌گوید: در يكي از عمليات ها كه عليه منافقين بود، قرار شد منطقه اي را با موشك هدف قرار بدهيم. حاج حسن مي گفت، من موشك ها را آماده كرده بودم، سوخت زده با سيستم برنامه ريزي شده. موشك ها هم از آن موشك هاي مدرن نقطه زني بود. فرمان

ردپای منافقین در گزارش های احمد شهید

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمجاهدین دات کام، تهران، هشتم نوامبر 2014:… احمد شهید در اسلو در دو نوبت با پرویز خزاعی و ژیلا مهدویان ( از اعضای موثر منافقین) و برخی دیگر اعضای منافقین در هتلی دیدار می کند .در دیدار دوم که خاطره معینی، حدیث بیرانوند و صمد بهادری طولابی از عوامل گروهک منافقین

شهدای عاشورا حرم امام رضا/تصویر

مشهد عاشورامجاهدین دات کام، تهران، سوم نوامبر 2014: … کینه و عداوت گروهک منافقین با اسلام و اهل بیت(علیهم السلام) بر کسی پوشیده نیست. لیکن از آن جهت که این تروریستها همواره سعی دارند باطن خبیث خود را در پس چهره‌ای به ظاهر مذهبی پنهان نمایند، شاید ابعاد اسلام و دین ستیزی آنان بر ه

جولان منافقین (فرقه رجوی) در باتلاق اسید پاشی

قربانیان رجوی پاریسمجاهدین دات کام، تهران، بیست و هفتم اکتبر 2014: …  آنها با پخش گزارشهای جعلی از تحصن ها و تظاهرات ضد اسیدپاشی اینجور وانمود کرد که این عمل زشت تبدیل به یک بحران اجتماعی و امنیتی برای نظام شده و به یک شورش اجتماعی تبدیل شده است. در این جنگ روانی اینطور القاء شد که اسید پاشی ت