دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایرانمیر باقر صداقی، سایت وطنم، هفتم دسامبر 2019:… خانم رجوی روزیکه شما ارتش داشتید و با هزاران تانک اهدائی صدام حسین رژه نظامی راه میانداختید و در خلع سلاح برادر مسعود مفتخر بود که چهار هزار تانک وتوپ به ارتش آمریکا تحویل داده برای انهدام کاری از پیش نبردید چرا جوانان بی گناه این مرز وبوم را تحریک میکنید که خود را سپر بلا کنند . شما چهل سال تمام هر سال میگوئید امسال سال سال سرنگونی است بلاخره کی سال سرنگونی فراخواهد رسید از دروغ گفتن خسته نشدید . دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران 

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایرانمریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس یک دسامبر 2019

مریم رجوی : ایران شورشگر به پا می خیزد حمایت از مردم بپاخاسته و پشتیبانی از جوانان شورشگر و کانونهای شورشی یک وظیفه ملی و میهنی است سلام به مردم و جوانان شورشکر در 144 شهر شورشی

جنجال تازه بابت گران شدن بنزین هر چند به بهانه مطالبات برحق مردم به وقوع پیوست و از طرف غرب واپوزسیون برانداز خارجه نشین و خائن همچون مریم رجوی  حمایت شد , جائی برای حمایت شدن نداشت و ندارد , البته مطالبه گری مردم  قطعا در کوتاه مدت و دراز مدت تاثیرات خود را برای جلوگیری از فساد خواهد گذاشت باید خیلی اسکول بود تا با شورش بخواهی آبادانی ورفاه برای مردم به ارمغان آورد .

اما جای تاسف اینجاست که مریم رجوی در پیامی که سرتاپا دعوت برای شورش بود میخواهد نیم چه امید ها و رفاه موجود را هم به نابودی بکشد من دنبال تعریف و تمجید از هیچ کس نیستم  , نمره قبولی هم به کسی یا دولتی نمیدهم و خوب میدانم که مردم ایران بلحاظ معیشتی دچار مشکل هستند 90 درصد این مشکلات بر میگردد به تحریمها و فشارهای حداکثری آمریکا علیه مردم ایران و اگر این دشمنیها نبود چه بسا وضعیت معیشتی مردم ایران بهتر از اینها بود. و در عجب هستم که این اپوزسیون خارجه نشین و براندازو در راس آنها مریم رجوی چرا در دفاع از حق مردم ایران برای زندگی بهتر سیاستهای آمریکا و غرب علیه مردم ایران را محکوم نمیکنند وچرا این اوباش خارجه نشین برانداز هیچ طرح پیشنهادی برای رفاه مردم ایران بجز شورش ندارند کدام ملت توانسته با آتش زدن بانکها و آمبولانسها به آسایش و رفاه برسد که این دجالها میخواهند نسخه آنرا برای مردم ایران بپیچند .

جنگ داخلی یا شورش  یا انقلاب ۲۰۱۱ لیبی، که با نام انقلاب ۱۷ فوریه نیز شناخته می‌شود، از اواسط فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی، به‌دنبال بالا گرفتن اعتراضات و راهپیمایی‌های خیابانی مخالفان و سپس شورش سراسری علیه حکومت لیبی و رهبر آن،معمر قذافی  آغاز شد. ادامه این خشونت‌ها همراه بود با درگیری‌ها شدیدو شورش‌ها با برخوردهای خونین که در نهایت در اکتبر ۲۰۱۱ میلادی با مداخله نظامی کشورهای غربی  عمرحکومت معمر قذافی به پایان رسید.اما با سرنگونی معمر قذافی تا به امروز شبه نظامیانی که در این جنگ درگیر بودند از خلع سلاح سرباز زده اند  و با دولت جدید همگاری نمیکنند  و لیبی وارد جنگ داخلی دومی شد که تاکنون ادامه دارد وضعیت به گونی در لیبی اسفبار است که نمیتوان آنرا براحتی وصف کرد تنها اینجا به بازار برده فروشان اشاره میکنم بنا به گزارش شبکه آمریکایی سی ان مردان جوان در بازارهای برده فروشان در نقاط نامعلوم از لیبی   برای کار در مزارع به حراج گذاشته میشوند و به مبلغ 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند شاید باور کردن آن سخت باشد اما عین حقیقت است .

شورش در سوریه هم  بنا به برآورد سازمان ملل تعداد قربانیان جنگ سوریه تنها تاسال 2015 سیصدو ده هزار نفربوده و حدود هفت میلیون و ششصد هزار نفرهم خانه های خود را از دست داده اند حال چه فرقی میکند ما طرفداری چه کسی را بکنیم , آنچه که مسلم است شورش دوا و چاره کارنبود و مردم سوریه و لیبی بازنده اصلی شورش ,  حال خانم مریم رجوی با آب وتاب میگوید قیام ایران با تقدیم بیش از 200 شهید سرفراز , اراده آتشین , شکست ناپذیر و پیروزمند مردم ایران برای سرنگونی است اما خانم رجوی نمیگوید این تعداد کشته لایق زندگی کردن بودند نه مرگ این قربانیان فرشته آزادی نبوده و نیستند و نتیجه کار آنها چیزی جز تباهی برای ایران و مردم ایران نداشته و ندارد ای کاش سر سفره کوچک خانواده آنها زنده بودند , اینجا در سوئیس جائی که من زندگی میکنم ندیدم کسی بر کشته شده گان و قربانیان شورشهای اخیر ایران درود بفرستد و آنها را ستایش کند و باور دارم با مرگ این قربانیان قلب آنها برای همیشه از تپش افتاد.

خانم رجوی روزیکه شما ارتش داشتید و با هزاران تانک اهدائی صدام حسین رژه نظامی راه میانداختید و در خلع سلاح برادر مسعود مفتخر بود که چهار هزار تانک وتوپ به ارتش آمریکا تحویل داده برای انهدام کاری از پیش نبردید چرا جوانان بی گناه این مرز وبوم را تحریک میکنید که خود را سپر بلا کنند . شما چهل سال تمام هر سال میگوئید امسال سال سال سرنگونی است بلاخره کی سال سرنگونی فراخواهد رسید از دروغ گفتن خسته نشدید .

میر باقر صداقی

دجالیت مریم رجوی در دعوت به شورش مردم ایران

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اتحاد-زندانیان-سیاسی-ایران-مجاهدین-خل/

اتحاد زندانیان سیاسی ایران – مجاهدین خلق ، عالیجناب پمپئو و تحریم ها

اتحاد زندانیان سیاسی ایران - مجاهدین خلقمیر باقر صداقی، انجمن وطنم ایران، سوئیس، بیست و چهارم نوامبر 2019:… عالیجناب پمپئو , سفیر شجاع شما آقای ریجارد گرینل در اظهار نظری مسئولانه گفته است که ما توانایی فنی بازگرداندن اینترنت به ایران را داریم ایشان درتوئیتی از توانایی فنی برای بازگرداندن اینترنت برای مردم ایران خبر داد و تضمین کرد که این اینترنت آزاد از مسدود کننده های دولت ایران خواهد بود . آقای وزیر ما در اتحاد زندانیان سیایس ایران مایل هستیم به اطلاع شما برسانیم که اگر این کمک الان و به فوریت به مردم ایران نرسد فرصت سرنگونی این رژیم توسط مردم ایران را به عقب انداخته و به عمر جنایتکاران حاکم بر ایران افزوده اید. اتحاد زندانیان سیاسی ایران – مجاهدین خلق ، عالیجناب پمپئو و تحریم ها 

از توئیت ضد مردمی تا کپی کردن بیانیه ترامپاز توئیت ضد مردمی تا کپی کردن بیانیه ترامپ

اتحاد زندانیان سیاسی ایران – مجاهدین خلق ، عالیجناب پمپئو و تحریم ها

اوباش اتحاد زندانیان سیاسی ایران ( نام دیگر سازمان مجاهدین خلق ) چرا از دشمن مردم ایران درخواست کمک میکند

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس بیست وچهارم نوامبر 2019

روزگاری نه چندان دور اوباش برانداز خارجه کشور وقتی صحبت از تحریم میشد میگفتند آمریکا میخواهد تحریمهای هوشمند و هدفمند را دنبال کند تا مردم ایران زیر فشار معیشتی و اقتصادی نباشد هر چند که گفتیم و گفتند که تحریم هوشمندی وجود ندارد اما اپوزسیون و اوباش برانداز خارجه نشین همچون مجاهدین خلق یک صدا  در بوق و کرنا میگفتند نه تحریمهای هوشمند هیچ تاثیری بر وضعیت معیشتی مردم ندارد ,  تا برجام شاید میشد تقصیر را گردن دولتمردان ایران انداخت که کوتاه نمیآیند و تاوان را مردم ایران میدهند  باید یادمان باشد برجام به گفته آمد نیوز و روح الله زم مثل قرارداد ترکمنچای و گلستان بود و برای ما ایرانیان ننگ نامه ,  اما با کمال تعجب دیدیم آمریکا برای خوار کردن بیشتر من وما ایرانیها   یکطرفه برجام را پاره کرد و با اعمال تحریمهای حداکثری و خردکننده سفره مردم را هر چه کوچکتر و کوچکتر کرد تا ما تن به ذلت بزرگتر و بیشتر و بیشتر بدهیم و در این میان خائنینی براندازهمچون مجاهدین ( اتحاد زندانیان سیاسی وطن فروش) سعی میکردند سبب بدبختیهای مردم ایران را از دوش مسبب اصلی یعنی  آمریکا برداشته و بر سر قربانی خالی کنند ,  تا به امروز دروغ زیاد از دولت مردان آمریکا شنیده ایم که میگویند تحریم دارو و غذای مردم ایران را هدف قرار نداده است اما بجاست به گزارش زیر با تامل دقت کنیم و از مجاهدین بپرسیم وطن فروشی تا کجا  , البته هر دولت میتواند ضعف و کمبود داشته باشد   سئوال اساسی در اینجاست که من و ما روشنفکر چقدر آستین بالا زدیم تا حلال مشکلات باشیم آیا درخواست کمک از دشمن راه اصولی است ؟

مدیر عامل خانه ای‌بی از مرگ ۱۵ کودک ای‌بی به دلیل عفونت ناشی از نبود پانسمان میپلکس خبر داد.

به گزارش ایسنا، ایلنا نوشت: «سید حمیدرضا هاشمی گلپایگانی» مدیر عامل خانه ای‌بی، با ابراز تاسف از اینکه تحریم‌ها بر ملزومات پزشکی بیماران ای‌بی اعمال شده است، گفت: اگر پانسمان میپلکس در اختیار کودکان مبتلا به ای‌بی قرار نگیرد، آن‌ها درد شدیدی را در اندام‌شان متحمل می‌شوند. بیماران ای‌بی بی‌نهایت به این پانسمان نیازمند هستند و متاسفانه برای آن‌ها درمان جایگزینی هم وجود ندارد. امروز در شرایط تحریم این پانسمان‌ها، مجبور هستیم از پماد‌های ترکیبی و گاز وازلینه‌های چرمی استفاده کنیم، این در حالی است که تمام این پانسمان‌ها یک دهم تاثیر پانسمان میپلکس را ندارند.

اتحاد زندانیان سیاسی ایران - مجاهدین خلق

وی یادآور شد: میپلکس از سال ۹۵ توسط وزارت بهداشت برای کودکان ای‌بی تهیه می‌شد، ولی بعد از بازگشت دوباره تحریم‌ها در اردیبهشت سال ۹۷، ما با عدم واردات پانسمان میپلکس مواجه شدیم. ما با نهاد‌های مختلف رایزنی کردیم، اما نتوانستند پانسمان مورد نیاز را وارد کنند. در نهایت سعی کردیم خودمان به عنوان یک نهاد غیرسیاسی با شرکت تولید‌کننده وارد مذاکره شویم.

هر کشوری برای میپلکس سهمیه دارد، بنابراین دور زدن تحریم ممکن نیست

وی در ادامه افزود: ما با شرکت سوئدی که تنها تولیدکننده این پانسمان در دنیا است، نامه‌نگاری کردیم. این شرکت سوئدی طی نامه‌ای رسما اعلام کرد که کشور شما در تحریم است و ما نمی‌توانیم سهمیه پانسمانتان را ارسال کنیم. آمار مبتلایان به ای‌بی به قدری پایین است که تولید پانسمان آن، برای کشور‌ها یا سرمایه‌گذاران صرفه اقتصادی ندارد؛ بنابراین تنها شرکت میپلکس این پانسمان‌ها را تولید می‌کند.

چون شیوع این بیماری تقریبا در کشور‌های جهان یکسان است، هر کشور سهمیه خود را دارد؛ بنابراین دور زدن تحریم‌ها غیرممکن است. هیچ کشوری نمی‌تواند بیش از سهمیه خود پانسمان دریافت کند و آن را به ما واگذار کند. امروز کودکان ما کمبود این پانسمان را لمس می‌کنند.

حال برای قضاوت تاریخ , استمداد  اتحادیه زندانیان سیاسی مجاهدین از وزیر خارجه آمریکا در جهت کمک سایبری به قیام کنندگان ایران» را عینا میآورم .

http://www.aftabkaran.com/2019/11/17/استمداد-از-وزیر-خارجه-آمریکا-در-جهت-کمک/

آقای وزیر همانطور که به خوبی اطلاع دارید مردم ایران از سه روز پیش به بهانه گرانی بنزین به خیابانهای ریخته و خشم انباشته شده خود را از چهل سال حکومت ترور و خفقان به فریاد برخاسته اند و تا امروز صدها زخمی , هزاران دستگیری و دهها شهید داده  اند

حکومت ایران که شما به درستی  آنرا حکومت دزد سالار خطاب کرده اید علاوه بربکارگیری همه ظرفیتهای نظامی خود علیه مردم بپا خواسته , اینترنت را در اکثر شهرهای ایران قطع کرده تا به خیال باطل خود از انعکاس قیام به خارج جلوگیری کرده و ارتباطات قیام کنندگان را مختل کند

عالیجناب پمپئو , سفیر شجاع شما آقای ریجارد گرینل در اظهار نظری مسئولانه گفته است که ما توانایی فنی بازگرداندن اینترنت به ایران را داریم ایشان درتوئیتی از توانایی فنی برای بازگرداندن اینترنت برای مردم ایران خبر داد و تضمین کرد که این اینترنت آزاد از مسدود کننده های دولت ایران خواهد بود .

آقای وزیر ما در اتحاد زندانیان سیایس ایران مایل هستیم به اطلاع شما برسانیم که اگر این کمک الان و به فوریت به مردم ایران نرسد فرصت سرنگونی این رژیم توسط مردم ایران را به عقب انداخته و به عمر جنایتکاران حاکم بر ایران افزوده اید.

ما همچنین توجه شما را به این مهم جلب میکنیم که سه تلویزیون پر مخاطب فارسی زبان خارجه کشور یعنی بی بی سی, من و تو و ایران اینترنشنال تماما در جهت منافع این رژیم اخبار قیام را انعکاس میدهند وبا به خدمت گرفتن ایادی حکومت ایران بعنوان تحلیلگر تلاش میکنند که خواسته مردم بپا خواسته ایران را که سرنگونی این رژیم است به سطح اعتراض علیه گرانی بنزین کاهش دهند .

عالیجناب , ما به نمایندگی از قشری از مردم ایران و به نمایندگی از زندانیان سیاسی ایران از شما میخواهیم که در کوتاهترین زمان ممکن از توانائیهای اینترنتی آمریکا در جهت کمک به مردم ایران استفاده کنید به یاد داشته باشید که مردم ایران نه به پول شما نیاز دارند و نه به سلاح شما . این تنها کمکی است که میتوانید به حرفهای چند ساله شما علیه این رژیم و کمک به مردم ایران جامع عمل بپوشاند . قطع دسترسی ایادی این رژیم از امکانات سایبری توسط شما نیز میتواند بزرگترین هدیه به مردم بپا خاسته ایران باشد .

با احترام اتحاد زندانیان سیاسی ایران .

(پایان)

جهت اطلاع

 

میر باقر صداقی بیست وچهارم نوامبر 2019

اتحاد زندانیان سیاسی ایران – مجاهدین خلق ، عالیجناب پمپئو و تحریم ها

لینک به منبع

***

***

Ehsan Bidi dhe Manucher Abdi, dy ish-muxhahedine iraniane shpjegojne tragjedine e tyre dhe jeten e tmerrshme me organizaten e muxhahedineve iraniane. Tregojne sesi jane manipuluar, torturuar dhe betejen e tyre per tu deradikalizuar dhe shkeputur nga sekti i Marjam Rajavi-t. Historite e tyre jane tragjike. Keta jane 2 nga 250 anetare te MKO-se qe tanime e kane lene kete organizate dhe duan te integrohen ne shoqerine shqiptare. Por ata vuajne. Shteti shqiptar dhe UNHCR nuk i mbeshtesin ata qe te jetojne te lire, por indirekt i shtyjne qe te qendrojne me organizaten muxhahedine.

Ilir Meta Albanian PresidentI can buy Albanian President for a thousand dollars; Maryam Rajavi

Olsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward AuthoritarianismOlsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward Authoritarianism

MEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession TalksMEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK membersOpen Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین: