دجالیت و شیادی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)- پولشویی تحت نام “کمک و همیاری”.

دجالیت و شیادی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)- پولشویی تحت نام “کمک و همیاری”.

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، چهارم فوریه 2014: … آقایی به اسم آرمان از ژنو سوئیس زنگ میزند و مدعی میشود که مبلغ 26000 یورو کمک مالی جمعی جمع کرده است و بدنبالش خانمی به اسم ژیلا از سوئیس زنگ زده و مدعی میشود که مبلغی به میزان 12000 یورو کمک مالی میکند باید از خانم ژیلا و آقای آرمان پرسید واحد پول سوئیس فرانک است چطور و بکدام ضرورت همه کمک کننده ها به این نتیجه رس…

لینک به منبع

دجالیت و شیادی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

در روزهای اخیر شاهد بودیم که فرقه رجوی در سیمای به اصطلاح آزادی تلویزیون رسمی فرقه بدنبال عوام فریبی جدید با نام گلریزان همیاری بود.

ممکن است خیلی از هموطن های عزیز از نزدیک با فرقه رجوی آشنا نباشند و فکر کنند این فرقه پایگاه مردمی دارد اما کسانیکه با این فرقه آشنایی دارند مخصوصا جدا شده ها از این فرقه بخوبی میدانند که فرقه رجوی از شگرد دروغ بزرگ استفاده میکند .

دروغ بزرگ (به آلمانی: Große Lüge)، اصطلاح و تکنیکی است در پروپاگاندا، که اولین بار آدولف هیتلر از آن استفاده کرد و نمایندهٔ تکنیکی تبلیغاتی در دنیای سیاست است.

آدولف هیتلر در کتاب نبرد من، می‌گوید مردم شکست آلمان در جنگ جهانی اول را به این دلیل پذیرفتند که یهودی‌های دارای نفوذ در مطبوعات از این تکنیک استفاده کردند. از نظر او این روش مستلزم آن است که دروغ چنان عظیم باشد که هیچ کس باور نکند که «کسی آنقدر گستاخ باشد که چنین بی‌شرمانه حقیقت را تحریف کند».اولین مورد استفادهٔ دروغ بزرگ در این جملهٔ معروف او مستند شده است: «در دروغ بزرگ همواره نیروی قابل باور بودن موجود است .

من در این برنامه گلریزان همیاری به نمونه هایی از دروغهای بزرگ فرقه اشاره میکنم : مثلا آقای پهلوان مسلم اسکندر فیلابی در تمامی برنامه های گلریزان همیاری مدعی است که چندین هزار دلار کمک مالی کرده است یا میکند در صورتیکه این آقا حقوق بگیر مجاهدین است و تمامی مخارج این پهلوان از طرف فرقه رجوی تامین میشود و چگونه میشود که آقای مسلم اسکندر فیلابی میتواند یکجا 24150 دلار به فرقه کمک مالی کرده باشد یا مادر صالحیار زنگ زده میگویند 100 یورو به فرقه کمک مالی میکند من از آنجائیکه این مادر و پسر و دختر ایشان را در کمپ لیبرتی خوب میشناسم فقط یک سوال دارم و آنهم اینکه مگر شما در پایگاههای فرقه در هلند زند گی نمیکنید چگونه فرقه میتواند از جیب خودش به خودش کمک مالی بکند.

یا آقایی به اسم آرمان از ژنو سوئیس زنگ میزند و مدعی میشود که مبلغ 26000 یورو کمک مالی جمعی جمع کرده است و بدنبالش خانمی به اسم ژیلا از سوئیس زنگ زده و مدعی میشود که مبلغی به میزان 12000 یورو کمک مالی میکند باید از خانم ژیلا و آقای آرمان پرسید واحد پول سوئیس فرانک است چطور و بکدام ضرورت همه کمک کننده ها به این نتیجه رسیده اند که باید بروند بانک و پول خود را به یورو تبدیل کنند آیا این خنده دار نیست؟ مگر نیروها و نماینده گی این فرقه در سوئیس برای مصارف خود نیاز به یورو دارند؟ برای آنها خیلی به صرفه است که فرانک دریافت کنند و از این طریق سودی به بانکها جهت تبدیل پول از فرانک به یورو و بلعکس نخواهند پرداخت .

موارد دروغ گوئی در این برنامه ها آنقدر بسیار است آدم را به شگفتی میاندازد مثلا فرقه اسامی مجروحان آخرین حمله موشکی به لیبرتی را اعلام نمیکند و علت را موارد امنیتی اعلام میکنند! اما از آنطرف شاهد هستیم اشخاصی با اسم و رسم یکان عملیاتی داخله و اسم شهر در این همیاری شرکت میکنند و مبلغ کمک را اعلام میکنند مگر تمامی تلفنهای خارج از کشور توسط ایران کنترل و شنود نمیشوند و این یکانهای عملیاتی داخله فرقه چرا موارد امنیتی را رعایت نمیکنند؟ مگر آنها بیشتر از هر جای دیگری تهدید جانی ندارند ؟

پس واژه دجال برازنده این چنین فرقه ای است . از آنجائیکه در یو تیوب کمکهای مالی 30 تا 50 میلیون دلاری دیکتاتور سابق عراق صدام حسین به این فرقه موجود است باید به این فرقه گفت, دیگر دروغ بس است . یادم هست وقتی داخل فرقه بودیم شخص رجوی چقدر بما دروغ میگفت که چگونه در خیابانهای اروپا بچه های ما ( اعضای فرقه ) گدائی میکنند تا مخارج ارتش آزادیبخش ملی را تامین کنند اما در این 6 سالی که در کشور سوئیس زند گی میکنم ندیدم کسی از فرقه در خیابانهای اروپا گدائی کند .

ارزش ما اعضا در این فرقه تنها گوشت دم توپ بوده و هست , فرقه هیچ ارزشی به فهم شعور اعضایش ندارد .روزگارانی که ما در این فرقه بودیم مخصوصا در قرارگاه موزرمی در نزدیکی شهر العماره هر ماه و بعضا هر هفته شاهد حمله های موشکی و خمپاره ای بودیم آنزمان تنها سپر دفاعی که میتوانستیم داشته باشیم سنگرهای انفرادی بود که خودمان با دست ساعتها کنده بودیم و رهبری این فرقه ( مریم رجوی ) مدعی بود که در زیر بمباران امریکائیها در جنگ خلیج میخواست بدن خودش را سپر مسعود کند و ما بیچاره ها باورمان میشد و بعدها متوجه شدیم در جنگ اول امریکا با عراق ایشان در اردن تشریف داشتند و در جنک دوم ایشان در فرانسه با اینکه هیچ ضرورتی به ساختن سنگر برای رهبری فرقه نبود و ایشان طبق معمول در شرایط سخت فرار را برقرار ترجیح میدادند اما با احتساب احتمالات چنان سنگر اتمی در اشرف تعبیه کرده بودند که برای ما قابل درک و قابل تصور نیست .

امروزه ترسو و بزدل بودن شخص رجوی به هیچکس پنهان نیست و بی دلیل نیست این شیر خوابیده 11 سال بعد از سرنگونی صدام حسین همچنان در خفا است و خودش را نشان نمیدهد تصاویر تکان دهنده سنگرضد اتمی مسعود رجوی ما را در بهت و حیرت واداشته و جای سوال, واقعاٌ مسعود از چی میترسید که چنین سنگری ساخته است سنگری با عمق بیست متر و سیستم های تهویه ضد لرزش دربهای ضد بمب و الکترونیکی با تونل و درب خروج اضطرای که هزینه ساخت آنها میلیونها دلار میشود .

تا به امروز ما واقعاٌ از زند گی شاهانه رجوی خبر نداشتیم حال بعد از سرنگونی صدام حسین یکی یکی آنهم بعد از سالیان اسرار زندگی شاهانه مسعود (سر کرده فرقه) فاش میشود . پس بر ماست که ساده لوحانه به دروغهای فرقه رجوی باور نکنیم و این یکی از وظایف جدا شده ها است .که بار افشای چهره قبیح رجوی را بعهده بگیرند.

میر باقر صداقی سوئیس

ایران ستارگان

04.02.2014


http://youtu.be/-DSEv8N0Rmg

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )

همچنین:

ملاقات نماینده های کانون ایران ستارگان با کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در ژنو , شهرداری ژنو و تعدادی از اعضای پارلمان سویس در ژنو و برن

ابراهیمی نیکبخت صداقیانجمن ستارگان، ژنو، بیست و هشتم ژانویه 2014: …  در این ملاقات نماینده های انجمن ایران ستارگان ضمن ارائه آخرین گزارش از وضعیت اعضای دربند فرقه رجوی در لیبرتی از کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد خواستند تا از کشورهای اروپایی خواسته شود این افراد

نامه سرگشاده آقای میرباقر صداقی به سناتورها و نمایندگان مجلس رومانی

میر باقر صداقی، کانون ایران ستارگان، سوئیس، بیست و یکم ژانویه 2014: … آیا شما به عنوان حمایت کنندگان از آزادی انسانها می دانستید که خانم رجوی همه اعضا را مجبور کرده بود تا تمام افکار روزانه خود را در جلسات بزرگ بیان کنند و می بایست افراد حاضر در اون جلسه به کسی که افکار روزانه خود را بیان می کرد

عقلانی ترین کار برای فرقه رجوی خارج کردن نیروها از عراق است پس چرا خروج نه ؟

میرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم ژانویه 2014: …  تجربه جدا شده ها در زندان  تیف بخوبی نشان میدهد که  امکان خروج از عراق هست بشرطی که قل زنجیر نباشد آخرین بازمانده های زندان تیف  197 نفر بودند تا لحظه ای که امریکائیها و فرقه رجوی  توافق داشتند  درب زندان تیف بسته بود و  ما نمیتوانستیم از