درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانی ، وحشت مریم قجر و سران فرقه رجوی

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانی ، وحشت مریم قجر و سران فرقه رجوی

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانیمحمد رزاقی، کانون آوا، پاریس، سی و یکم می 2020:… من و جدا شده ها از این فرقه که شناخت اساسی از واکنشها در بیرون و درون تشکیلات را داریم و خوب می فهمیم وقتی سران فرقه در بیرون با این ترس و لرز به واکنش افتاده اند در درون تشکیلات هم سران فرقه رجوی از ترس واکنش اعضاء برای جدائی در پی خواسته خانواده ها برای ملاقات حتما سلسه نشستهای درونی برای اعضاء نگون بخت بر گزار می کنند. درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانی ، وحشت مریم قجر و سران فرقه رجوی

انعکاس پیام خانواده بهمن محمدنژاد در مطبوعات آلبانیپیام خانواده بهمن محمدنژاد در مطبوعات آلبانی

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانی ، وحشت مریم قجر و سران فرقه رجوی

 محمدرزاقی – صدای قربانیان فرقه رجوی – 29 ماه مه 2020

مریم قجر و سران فرقه رجوی ترس وحشت خود رابه نمایش گذاشتند

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

یک ماه گذشته خانواده های اعضاء نگون بخت  بصورت گسترده از داخل و خارج  ایران از فرقه رجوی به حق خواهان ملاقات با عزیزان خود که بیش از 30 سال در اسارت ذهنی و جسمی مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه هستند شدند .

با شروع این خواسته به حق مریم قجر در پوش سخنگوی فرقه رجوی برعلیه خانواده ها شروع به لجن پراکنی کرد ولی خانواده ها خاص پدران و مادران پیر و چشم انتظار برخواسته به حق خود پا فشاری کردند و می کنند و حتا با تهیه فیلم و یا پیام صوتی پاسخ محکمی بر یاوه سرائی مریم قجر و سران فرقه دادند و هنوزهم این جواب دندان شکن از طرف خانواده ها ادامه دارد .

پخش فیلم خانواده ها بصورت خانوادگی و پیامهای صوتی نوشتن نامه با نام و امضا و …  یاوه سرائی مریم قجر و سران فرقه که مدعی هستند اینهائی که خواهان ملاقات هستند خانواده ها نیستند بلکه نیروهای سپاه قدس ؛ وزارت اطلاعات هستند که می خواهند به ملاقات اعضاء فرقه رجوی بیایند ! را روی سر فرقه چنان خراب کرده که هرانسان با شرافت با دیدن فیلم خانواده ها خواهد گفت که این پدران  ؛مادرا ن ؛ خواهران و برادران پیر چشم گریان را سران فرقه نیروی سپاه قدس یا نیروهای وزارت اطلاعات می نامند به یقین یا خیلی شیاد و دجال و فریبکار ؛ دروغگو هستند یا دیوانه روانی که باید هر چه زودتر به امین اباد منتقل شوند .

البته از نظر من هر 2 حال شامل مریم قجرداعشی و دیگر سران فرقه ؛ جیره خواران ریز دشت اش می شود .

استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

اما می خواهم در اینجا به یک نکته و فاکت از خود روجوی روح پلید اشاره کنم .

زمان صدام رجوی روح پلید در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون برای ما روزها و هفته ها نشست برگزار می کرد و بعضی وقتها یک چیزهائی را در اوج نئشگی می گفت که بعضی وقتها حال  و روز فرقه رجوی را می توان خوب فهمید . درست که ما سالیان از فرقه رجوی جدا شده ایم ولی واقعیت اینکه شناخت اصلی از ماهیت و اوضاع رجوی را ما جد اشده ها بهتر از هر کس می توانیم هم بیان کنیم و هم تجزیه تحلیل کنیم .

رجوی روح پلید در نشستهای عید و یا در مواقعی که تیمهای تروریستی را از عراق به داخل ایران می فرستاد و بعد نشست برگزار می کرد یک مشت یاوه سرائی می کرد و ان یاوه ها را بعنوان جمعبندی به خورد اعضاء نگونبخت می داد همیشه  می گفت ومدعی بود که نمره قبولی تعداد عملیات و نیروهائی که از داخل ایران اوردید نیست . ( یک مشت دزد ؛ قاچاقچی ؛ کارتن خواب ؛ معتادی را که با پول از یک عده می خرید و یا با فریب بعنوان کاریابی به عراق می اورد را نیروی تازه می نامید ) بلکه من از واکنش رژیم ایران در نشریات و رادیو تلویزیون و موضع گیرهایشان می فهمم که شما مجاهدین چقدر کار کردید و تاثیر گذار بودید و نمره قبولی شما را از روی واکنش سران رژیم می دهم .

الان  با استدلال به حرفهای خود رجوی روح پلید باید بگویم :

پخش سریالی موضوع خانواده ها با شرکت سران فرقه و جیره خوارانش و تکرار پخش ان نشان می دهد و ثابت می کند مریم قجر و سران فرقه رجوی از ترس وحشت دست به این واکنش زده اند و لا غیر .

خانواده ها بدانند و از واکنش مریم قجر و سران فرقه و جیره خوارانش خوب بفهمند که چه لرزه و سونامی به وجود سران فرقه انداخته اید .

مریم قجر و سران مخ پوسیده با تکرار طوطی وار نیروی قدس ؛ وزارت اطلاعات فکر کرده اند خانواده ها هم اعضاء اسیر در اردوگاه سران فرقه هستند که با این مارکها اعضاء را می ترسانند .

البته خانواده ها با پخش فیلم و عکس های خود هر انچه رجوی حتا بین اعضاء خود ساخته بود را بر سرش خراب کردند . هر کس در دنیای ازاد فیلم ها ؛ عکس ونامه های خانواده ها را می بیند و می خواند یک حرف مشترک می زنند که سران فرقه وقعا مخ پوسیده شیاد کلاش تشریف دارند . همین افترا و یاوه سرائی های سران فرقه رجوی مثل تف سر بالا به ریش و ریشه نداشته سران فرقه افتاده است .

البته خانواده ها و مردم یک بخش کوچکی از واکنش ترس الود مریم قجر و سران فرقه رجوی می بینند .

واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ قسمت سوم

من و جدا شده ها از این فرقه که شناخت اساسی از واکنشها در بیرون و درون تشکیلات را داریم و خوب می فهمیم وقتی سران فرقه در بیرون با این ترس و لرز به واکنش افتاده اند در درون تشکیلات هم سران فرقه رجوی از ترس واکنش اعضاء برای جدائی در پی خواسته خانواده ها برای ملاقات حتما سلسه نشستهای درونی برای اعضاء نگون بخت بر گزار می کنند و با پخش پیام های ساختگی از طرف رجوی ریق رحمت سرکشیده و پخش نوارهای ویدیوئی از مریم قجر داعشی به اعضاء نگون بخت چنین القا می کنند که به خاطر فعالیت اعضاء با اسامی مهین ؛ شهین و فعالیت و عملیاتهای کانونهای شورشی هایشان در داخل ایران و نزدیکی سر نگونی رزیم دست به توطئه زده و خانواده ها را می خواهد برای ملاقات با شما بفرستد و شما باید به عنوان مجاهد از بحث خانواده عبور کنید و با نوشتن گزارش و اینکه چقدر تمایل به این ملاقات با خانواده های خود را داشتید  داشتید  باید دشمن را در درون خود با یک عملیات مجاهد گونه بکشید !!!

هر کس این مطلب و تاریخ را خوب به یاد بسپارد و قول می دهم در اینده نزدیک با خروج یک نفر هم این وضعیت درون تشکیلات و بر گزاری نشستهای درونی و بحث خانواده ها به اثبات خواهد رسید .

البته من ارزو می کنم مریم قجر و سران فرقه رجوی هر روز بحث خانواده ها را در درون تشکیلات و همچنین توسط سیمای اسارت خودشان به نمایش بگذارند .

تکرار بحث خانواده ها خود باعث زنده شدن احساسات اعضاء نگون بخت خواهد شد و هر چقدر بحث خانواده ها چه در درون تشکیلات و چه بیرون از تشکیلات مطرح شود مریم قجر و سران فرقه رجوی در واکنش به خواست به حق خانواده ها  ترس و لرز خود را به نمایش می گذارند لا غیر ..

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع

خانواده های گیلانی مجاهدین در آلبانی خطاب به نخست وزیر ادی راما

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانی ، وحشت مریم قجر و سران فرقه رجوی

***

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانیاستمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-بازنده-است-چه-اجازه-ملاقات-ب/

مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهد

مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهدمحمد رزاقی، کانون آوا و  وبلاگ رزاقی بیست و دوم می 2020:…  برای اطمینان از اینکه به جز خانواده ها هیچ کس وارد ملاقات نشود نماینده دولت آلبانی ؛ نماینده صلیب سرخ ؛ نماینده کمیساریای عالی پناهندگی و یا هر ارگان دیگر می تواند بر این لیست خانواده ها نظارت مسستقیم داشته باشد . تا سیه رو شود هر که در او غش باشد . این بهترین راه و بهترین پیشنهاد که مریم قجر اگر ریگی به کفش ندارد باید بپذیرد وبدین شیوه از ورود بسیجی هائی که کشته مرده دیدار آلبانی هم هستند جلو گیری شود ! مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهد. 

Albania: MEK Families Cry For HelpAlbania: MEK Families Cry For Help

مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهد.

محمدرزاقی – وبلاگ صدای قربانیان فرقه رجوی – 22 ماه مه 2020

مریم قجر به خانواده ها اجازه ملاقات بدهد یا ندهد بازنده است!

چند هفته گذشته خانواده های اعضاء نگون بخت اسیر در چنگال فرقه رجوی بصورت قانونی و انسانی خواهان ملاقات با عزیزانشان در اردوگاه بد نام اشرف 3 در البانی شده اند .

مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهد

همزمان با بیرونی شدن خبر خواسته های به حق خانواده ها مریم قجر با نام مستعار سخنگونی مجهول الهویه طبق معمول به یاوه سرائی پرداخت و ترس وحشت خود و دیگر سران فرقه رجوی را به نمایش گذاشت .همانطور که گفته بودم مریم قجر داعشی سران فرقه و جیره خواران ریز و درشت خود را به صحنه فرستاده تا به هر شکل ممکن خواسته به حق خانوادهها را  با یک مشت مزخرفات و تهمت و افترا منحرف کند .

مریم قجر داعشی علاوه بر فرستادن سران فرقه به یاوه سرائی یک مشت جیره خوار خود را که در امریکا و اروپا کنگر خورده لنگرانداخته اند و خود حاضر نیستند یک روزهم بدون زن و بچه زندگی کنند را به میدان اورده تا یاوه های مریم قجر را تکرار کنند .

البته تمامی این حرکات بوزینه وار مریم قجر و سران فرقه و جیره خواران ریز و درشت اش چیزی نیست جز به نمایش گذاشتن سوزش جاسوز و جانکاه مریم قجرداعشی و لرزیدن استخوانهای رجوی روح پلید در قبر نداشته اش .

این دست و پازدن مریم قجر و سران فرقه همراه با جیره خوارانش چیزی نیست جز ترس از حضور خانواده ها پشت درب اردوگاه بد نام اشرف 3 در البانی و لا غیر .

مریم قجر داعشی با نام مستعار سخنگوی سازمان مدعی شده 8000 بسیجی خواهان ویزاء البانی شده اند !

در مقابل این یاوه سرائی مریم قجر من پیشنهاد می کنم شخص مریم قجر اسامی پدر ؛ مادر ؛ خواهر ؛ برادر ؛ زن و همسر اسیران فرقه را شخصآ به دولت البانی بدهد و تاکید کند لیست  اسامی خانواده های اعضاء فرقه رجوی هستند تا دولت آلبانی به جز خانواده ها به هیچ ایرانی ویزا ندهد !

همچنین اعضاء فرقه به جز خانواده خود با هیچ کس دیگر اجازه ملاقات نداشته باشد .

برای اطمینان از اینکه به جز خانواده ها هیچ کس وارد ملاقات نشود نماینده دولت آلبانی ؛ نماینده صلیب سرخ ؛ نماینده کمیساریای عالی پناهندگی و یا هر ارگان دیگر می تواند بر این لیست خانواده ها نظارت مسستقیم داشته باشد . تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

این بهترین راه و بهترین پیشنهاد که مریم قجر اگر ریگی به کفش ندارد باید بپذیرد وبدین شیوه از ورود بسیجی هائی که کشته مرده دیدار آلبانی هم هستند جلو گیری شود !

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانیبرای اطمینان از اینکه به جز خانواده ها هیچ کس وارد ملاقات نشود نماینده دولت آلبانی ؛ نماینده صلیب سرخ ؛ نماینده کمیساریای عالی پناهندگی و یا هر ارگان دیگر می تواند بر این لیست خانواده ها نظارت مسستقیم داشته باشد . تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

مطمئن هستم مریم قجر داعشی با این شیوه هم موافقت نخواهد کرد چون بهتر از همه می داند وقتی پای خانواده ها به پشت درب اردوگاه بد نام اشرف 3 برسد وقتی صدای مادران و پدران  خواهران و برادران چشم انتظار به گوش اعضائی که در اسارت ذهنی و جسمی هستند بشنود ستونهای تشکیلات فرقه گرایانه اش بر سرش خراب خواهد شد .

چون تجربه جدا شدن صدها تن از اعضاء فرقه را در داخل عراق را دارد و می داند همان چند ملاقات که بیشتر از 2 ساعت هم نبود باعث فر ریختن دیوار اردوگاه بد نام اشرف شد .

اما درخواست به حق خانواده ها 2 نتیجه بیشتر ندارد و در این 2 حالت هم مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی بازنده هستند .

یکم : اگر مریم قجر به هر دلیلی چه اختیاری و یا به خاطر فشار خانواده ها و سازمانهای بین المللی مجبور شود تن به خواسته خانواده ها بدهد در اولین فرصت با ریزش و خروج و فرار اعضاء مواجه خواهد شد همانطور که گفتم مریم قجر داعشی و سران فرقه تجربه این دوره  را از عراق دارند .

دوم : اگر به خواسته خانواده ها و ارگانهای بین المللی تن ندهد انوقت باز بدنامی بیشتر و اعمال ضد بشری مریم قجر  سران فرقه در رابطه با اعضاء خودش بیشتر در بین ایرانیان و ارگانهای بین المللی به اقبات خواهد رسید البته  خانواده ها و جداش ده های واقعی از فرقه رجوی تشت رسوائی مریم قجر و سران فرقه از پشت بام بلند ترین ارتفاع به پائین انداخته اند ولی این رویکرد مریم قجر و سران فرقه گفته های خانواده ها و جدا شده ها را باز اثبات خواهد کرد .

البته این نکته را هم باید اضافه کنم که هم اکنون خواسته های به حق و انسانی خانواده ها به گوش اعضاء نکون بخت در اردوگاه بد نام اشرف 3 که در اسارت ذهنی و جسمی هستند رسیده و مریم قجر وسران فرقه مجبور هستند هر روز با برگزاری نشست و یاوه سرائی برای اعضاء نگون بخت موضوع در خواست ملاقات خانواده ها را با سس اینکه رژیم ؛ نیروی قدس ؛ سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات می خواهد پشت درب اردوگاه اشرف 3 بیایند توجیه کند .

به زبان ساده بگویم . مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی به خانواده ها ملاقات بدهند یا ندهند بازنده هستند و به غیر از این نتیجه ای برای مریم قجر نخواهد داشت .

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع (کانون آوا)

لینک به منبع (وبلاگ رزاقی)

مریم رجوی بازنده است . چه اجازه ملاقات بدهد، چه ندهد.

***

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلقدستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/در-خواست-ملاقات-خانواده-ها-حق-قانونی-و-ا/

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی انهاستمحمد رزاقی، کانون آوا و “صدای قربانیان فرقه رجوی”، سیزدهم می 2020:… نکته اساسی که باعث شده مریم قجر داعشی اینطور به وحشت به افتد اینکه خانواده ها قبل از این مسائل و خواسته های خود را در سطح داخلی خودشان و یا سایتها مطرح می کردند ولی الان خانواده ها خواسته به حق خود را در سطح بین المللی مطرح کرده اند و این خواسته به حق از طرف ایرانیان شریف چه داخل ایران و یا خارج از ایران مورد حمایت واقع شده . در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی انهاست. در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست 

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی انهاستآلبانی آخرین ایستگاه فرقه رجوی – مصاحبه با آقای محمد رزاقی

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست

چند روز گذشته از داخل و خارج ایران خانواده های اعضاء نگونبخت با جمع اوری امضاء درخواست ملاقات با عزیزان خود که توسط مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی در اسارت ذهنی و جسمی در اردوگاه مانز البانی نگه داشته شده اند اقدام کرده اند .

مریم قجر داعشی با خبر دار شدن از اقدامات گسترده خانواده ها با یاوه سرائی و سفسطه بازی طبق معمول وحشت خود را از اقدام خانواده ها به نمایش گذاشت .

واقعیت اینکه در عصر ارتباطات و در دنیائی که حتا بچه های مدرسه به سیستم و امکانات ارتباطی دسترسی دارند مریم قجر و سران فرقه رجوی اعضاء نگون بخت بیش از 30 سال از دنیای بیرون قطع کرده و اجازه نمی دهد اعضاء نگون بخت با بستگان درجه یک خود ( پدر ؛ مادر ؛ خواهر ؛ برادران ) خود تماس داشته باشند .

من قبلا هم چند بار در مصاحبه با مردم تی وی یا در نوشته های خود تاکید کرده ام  و تا احقاق حقوق به حق خانواده های چشم انتظار هم تکرار خواهم کرد که ملاقات حق مسلم خانواده ها هست چه از نظر حقوقی یا انسانی و ….

چندین بار مثال واقعی و مادی زدم و باز اینجا هم تکرار می کنم .

اگر به گفته مریم قجر داعشی و سران فرقه و جیره خوارانش استناد کنیم در ایران زندان اوین و زندان گوهر دشت را بدترین زندان نام می برند .

( البته معلوم نیست انهائی که بعنوان تیمهای تروریستی از عراق به دستور شخص رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی برای ترور و خمپاره زدن به داخل ایران اعزام شده بودند ولی در داخل ایران دستگیر شده اند چطور در زندان اوین هم ملاقات حضوری دارند هم ملاقات روتین و هم می توانند از داخل همان زندانهای ادعائی مریم قجر نامه به شبکه های تلویزیونی و ارگانهای مختلف بنویسند . عجب زندان مخوف و خطرناکی که برای همین فرقه رجوی از داخل زندان تحلیل سیاسی می فرستند !

عجب زندانهای مخوفی که از داخل زندان برای فرقه رجوی و شبکه های مختلف تلویزیونی در امریکا و اروپا فیلم و پیام صوتی می فرستند .

عجب زندانهای مخوفی ادعائی مریم قجر داعشی که اعضاء اعزامی فرقه رجوی از عراق به داخل ایران که در ایران دستگیر شده اند در همان زندان ادامه تحصیل داده و مدرک لیسانس و فوق لیسانس گرفته اند !

آیا اعضاء نگون بخت در اردوگاه بد نام اشرف 3 در مانز البانی از حق و حقوقی که زندانیان وابسته به فرقه رجوی داعشی در زندانهای اوین و گوهردشت را دارند همان حقوق حقوق را دارند ؟

حتا اگر بخواهیم زندانیان عادی که مرتکب قتل و جنایت شده اند یا قاچاقچی ؛  دزد و بودند و … در همان زندانها ادعائی مریم قجر داعشی همه زندانهیا  از حق و حقوق برخوردار هستند ملاقات دارند و حتا کسانی که بر اساس قوانین کشوری محکوم به اعدام شده اند حق ملاقات با خانواده خود را دارند .

 حال مردم ایران و سازمانهای بین المللی و حقوق بشری باید متوجه شوند مریم قجر داعشی و سران فرقه مافیائی و جنایتکار رجوی روح پلید چه زندانی ساخته برای اعضاء نگون بخت ساخته اند که اعضاء از حق و حقوق یک زندانی هم برخوردار نیست !

اشخاصی که دکان 2 نبش حقوق بشری باز کرده اند برای قاتلان و دزدان مسلح ؛  متجاوزین به ناموس وقتی  دستگیر می شوند هم هبیل به هوا داد حقوق بشری سر می دهید ایا شده  یکبار محض نمونه از حق و حقوق خانواده های اعضاء نگون بخت هم حرف بزنید ؟

ایا شده از مریم قجر بخواهید به اعضاء نگون بختی که بیش از 30 سال نه تنها با خانواده های خود ارتباطی ندارند حتا در حد یک زندانی حق مرخصی چند روزه که هیچ حق تماس 3 دقیقه ای هم با خانواده های خود را بدهد ؟

کسانی که در 24 ساعت شبانه روز 25 ساعت خود را مدافع ازادی ؛ دمکراسی ؛ حقوق بشر در شبکه های تلویزیونی و سایتهای مجازی خودشان را جا می زنند . ایا شده از حق و حقوق زنان و مردان نگون بختی که توسط مریم قجر داعشی به اسارت ذهنی و جسمی گرفته شده اند بصورت ظاهری و صوری هم شده دفاع بکنند ؟

البته که نه بقول ما ترکها انها هم سر و ته یک بئز( قماش ) هستند .

اما به نظر من نکته اساسی که باعث شده مریم قجر داعشی اینطور به وحشت به افتد اینکه خانواده ها قبل از این مسائل و خواسته های خود را در سطح داخلی خودشان و یا سایتها مطرح می کردند ولی الان خانواده ها خواسته به حق خود را در سطح بین المللی مطرح کرده اند و این خواسته به حق از طرف ایرانیان شریف چه داخل ایران و یا خارج از ایران مورد حمایت واقع شده .

طرح خواسته به حق خانواده ها مبنی بر ملاقات با عزیزانشان که دراسارتگاه بد نام اشرف 3 توسط مریم قجر و سران فرقه رجوی به اسارت نگه داشته شده اند دیگر محدود به درخواست فردی و یا نامه فردی نشده اینبار خواسته به حق خانواده ها در سطح بین المللی پرده از ماهیت مافیائی و مناسبات ضد بشری فرقه رجوی را در ابعاد بیشتری کنار خواهد زد و سران فرقه رجوی به خوبی و بهتر از همه می دانند با حضور حتا یک خانواده جلو درب اسارتگاه بد نام اشرف در مانز البانی پایه و ستون مناسبات فرقه گرایانه رجوی سست و خواهد افتاد .

رجوی روح پلید ومریم قجر داعشی بیش از 30 سال از اعضاء نگون بخت به شیوه های مختلف سوء استفاده کرده و تا الان هم به سوء استفاده از پیرمردان و پیرزنان نگون بخت ادامه می دهد .

اما در اخر یک پیام دارم به خانواده های اعضاء اسیر در چنگال فرقه رجوی :

مادران ؛ پدران خواهران و برادران من بعنوان کسی که 20 سال بصورت شبانه روزی در تشکیلات و مناسبات فرقه رجوی بودم ؛ بعنوان کسی که از واکنشهای سران فرقه می توانم وقتی موضوعی را مطرح میکنند از چه جنبه ای هست و شناخت کافی نسبت به ماهیت و شیوه های فرقه رجوی دارم . به شما قول و اطمینان صد درصد می دهم یاوه سرائی ؛ سفسطه بازی ؛ نشسته پارس کردن ؛ در تاریکی همچون ادم ترسو برای خود صوت زدن و … نشان ازترس و لرز وحشت مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی ازاقدامات و خواسته های به حق شما خانواده هاست .

اقدامات شما چنان ترس ؛ وحشت به جان سران فرقه انداخته که استخوانهای رجوی روح پلید هم به لرزه افتاده و تا حال نتوانسته اند از زبان ان ریق رحمت سر کشیده مفقودالقبر در مورد اقدام خانواده ها پیامی منتشر کنند !

البته اگر بعد از این بخواهند از زبان ان ریق رحمت سر کشید ه روح پلید هم پیامی در کنند باز نشان ترس ؛ وحشت بیشتر مریم قجر و سران فرقه رجوی را  مشخص و ثابت خواهد کرد .

 اما از این طریق یک پیام هم دارم به مریم قجرداعشی و دیگر سران مخ پوسیده فرقه رجوی این شما هم خوب میدانید تا روزی که یک خانواده و یکی از جدا شده ها زنده هستند دست از افشاگری و ازادی اعضاء نگون بختی که در اسارت ذهنی و جسمی شما هستند دست بر نخواهند داشت .

حال مریم قجر و سران فرقه بخواهند بصورت مستقیم زوزه و سوزش خود را به نمایش بگذارند و یا از طریق جیره خواران و حقوق بگیران خود . در اصل و محتوا هیچ چیزی عوض نمی شود زوزه و سوزش از طرف چه کسی باشد مهم ان هست که زوزه و سوزش را به هر طریق ممکن به نمایش می گذارند .

پاریس  : محمد رزاقی

لینک به منبع کانون آوا

لینک به منبع صدای قربانیان فرقه رجوی

در خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست!

***

MEK cult in Albania poses public health riskMEK cult in Albania poses public health risk

فرار مسعود رجوی و مرگ اعضای مجاهدین خلق ایرانعلی اکبر کلاته اسیر نگون فرقه رجوی در آلبانی مرد

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

همچنین: