دروغهای سریالی مریم رجوی – وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهند

دروغهای سریالی مریم رجوی – وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهند

دروغهای سریالی مریم رجوی - وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهندعلیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، سی ام دسامبر 2020:… مریم رجوی  این بازی چند شرط دارد.اوّل باید تمامی دربهای کمپ اشرف را بی هیچ تهدیدی باز کنی ملاقات خانواده ها را با فرزندانشان آزاد بگذاری،تمامی حق و حقوق تمامی این سالها را حساب کرده و با نرخ روز بهشان تحویل دهی البته در محل صلیب سرخ و در حضور کارمندان آنجا،البته اینها که من الان برایت شرط میگویم ذره ای از خروار مط باشد وگرنه عمر بربادرفته ای آنان را چه کسی محاصبه خواهد کرد و چه کسی جوابگو خواهد بود تو؟ دروغهای سریالی مریم رجوی – وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهند 

جعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوریجعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوری

دروغهای سریالی مریم رجوی – وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهند

علیرضا نصراللهی انجمن یاران ایران،سی ام دسامبر ۲۰۲۰

راستش هر چقدر میخواهم خودم را گول بزنم و به خودم بگم نه حتماً هستند کسانی که هنوز از جنایتها و خیانتهای این فرقه در این کُره زمین بیخبر باشند که حتماً هستند،ولی هیچ ربطی به زندانیان،زندانهای ایران ندارد،و تنها کسانی که از دجال بازیهای این سازمان اطلاعاتی ندارد،تعداد محدودی هستند،که در کمپ اشرف ( ۳ )تحت نظر فرماندهای شکنجه گر مجاهدین هستند، والسلام

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

در یک نگاه کاملأ سطحی به رویداهای،این چندین سال،یعنی از سقوط صدام تا جابجایی مجاهدین به آلبانی تمامیه اطلاعاتهای مخفی این سازمان چه توسط اعضای جداشده،چه توسط ارگانهای قبلی عراق،و چه توسط اروگانهای داخلی ایران،همگی با سند و واقعیت برملا شده است.

و از کُل آمار چند هزار نفری این فرقه در حال حاضر در حدود هزار و نهصد نفر باقی مانده اند،که همگی آنها بالای پنجاه سال را دارا می باشند.و تمام عمر خود را صرف کارهای یومیه و استقرای این فرقه نموده اند،و اصلا نظامی نبوده و نیستند،راستش بیست سال پیش هم به غیر از همین بچه ها که از مجاهدین جدا شدند،و خیلی های آنها به کشور بازگشتند،همان موقع ها هم همه ی کسانی که به عنوان فرمانده بالای سر ما بودند،باور کنید به جرأت میگم،هرگز توان جنگیدن در برابر یک ارتش کلاسیک،و حتی چریکی را نداشتند،و تماماً برای خودشان بریده بودند که در عراق میماند و همین جا هم خواهند مرُد؛ پس باید،کارها رو طوری برنامه ریزی کرد که در عراق یک زندگی جمعی را تا آخر عمر داشته باشند.

این را براین اساس خدمتتان عرض می کنم چون وقتی من وارد اشرف بزرگ شدم انگار وارد یک شهرک ساختمانی یک شهر شدم. باور کنید مجاهدین یعنی مسعود رجوی در فکرش چنان برنامه ریزی کرده بود که با همین تعداد آدم برای خودش ایرانی در خاک عراق درست کند و رهبر هم که خودش هست یعنی یه جورایی داشت حسرت های خودش را به این ترتیبت خالی می کرد،چون میدونست در هیچ شرایطی دستش به ایران نخواهد رسید میخواست حداقل با این سیستم بهترین زندگی را برای خودش مهیا کندبرای همین بود که دستور داد که در بیابان بی آب و علف این شهرک را به پارک تبدیل کنند نیرو مفت جان مفت اب مفت برق مفت نفت مفت خلاصه هر انچه که بخواهید مفت امّا، مسعود رجوی باید مهین و مردم را در برابر این مفت ها می داد و ایشان به نحوه احسن پرداخت کردند به صدام حسین،این نیروهای بدبخت هم چاره ای جز قبول کردن نداشتند برای همین اینقدر که زمان خودشان را صرف گل و بلبل چمن درخت،حوض کردنند،دیگه مبارزه واقعی كرا فراموش کردند.

یادم هست مسعود رجوی در هر نشستی وقتی صحبت از زندان و زندانی می کرد،همه ی زندانیها رو مجبور به بدهکاری به سازمان بخصوص خودش می کرد،که هر زندانی که الان درمیان ماست و یا در ایزان آزاد هست،در زندان با دولت جمهوری اسلامی همکاری کرده،ولاغیر

فقط در آن شرایط کسی جرأت نداشت که از خود او بپرسد،خودت چگونه از اعدام به حبس ابد ترفیع گرفتی؟

اتحاد زندانیان سیاسی ایران – مجاهدین خلق ، عالیجناب پمپئو و تحریم ها

البته بر ما پوشیده نبود بر شما هم نباشد،که آقای مسعود رجوی با لو دادن اعضای کادر رهبری سازمان در آن زمان و همکاری کامل و صادق او با ساوک،همراه با سند و مدارک کتبی مجود می باشد برای همین ایشان جان بدر برد،وگرنه بقیه اعضای مجاهدین تیرباران شدند.

از همه ی اینها که بگذریم چگونه میتوان باور کرد که اعضای کادر رهبری خودت که روزانه درکشور آلبانی در حال جداشدن هستند،با اینکه  در کمپ اشرف دسترسی درُستی به اطلاعات خیانتهای شما را ندارند.حالا چطور می شد در زندانهای داخل کشور که از هر لحاظی دستشان پُر است از اطلاعاتهای این چند دهه وطنفروشیهای شما چه در زمان صدام چه الان که با موساد و سیا در حال همکاری هستید.این زندانیان می آیند و در هر سال روزی برنامه اجرا میکنند،و بر سر آرمانهای کشک و پوشال شما قسم یاد می کنند،و اعلام آمادگی برای هر گونه استقامت و پایداری، یکی دیگر از زندانیان پیام رهبر مقاومت را خاطر نشان می شود البته نمیدونم منظور این بخت برگشته از رهبر مقاومت چه کسی هست قطعاً منظورش شیر فراری نیست مریم رجوی خر خودتی با هفت پشتت تو  فکر می کنی با کی طرف هستی؟

آخه با این خیمه شب بازیهایت به چی میخواهی برسی حاکمیت بر ایران، زهی خیال باطل،این امری محال است، اگه میخواهی بازار گرمی کنی این داستانش فرق می کند، ولی این بازی چند شرط دارد.

اوّل باید تمامی دربهای کمپ اشرف را بی هیچ تهدیدی باز کنی ملاقات خانواده ها را با فرزندانشان آزاد بگذاری،تمامی حق و حقوق تمامی این سالها را حساب کرده و با نرخ روز بهشان تحویل دهی البته در محل صلیب سرخ و در حضور کارمندان آنجا،البته اینها که من الان برایت شرط میگویم ذره ای از خروار مط باشد وگرنه عمر بربادرفته ای آنان را چه کسی محاصبه خواهد کرد و چه کسی جوابگو خواهد بود تو؟

البته از یک زاویه دیگر هم میتوان به این پیام های دروغین شما که در رابطه با زندانیان سیاسی اوین و گهردشت و خیلی جاهای دیگر هم ورد کرد،از ترس مرگ راضی به خودکشی شده اید؟سازمان مجاهدین همواره و همیشه در جوامع ببن المللی،بر روی پایه خون سوار بوده و هست،و همیشه به خونخواهی از این خون ها شکایت به حقوق بشر کرده اید،و خودتان بهتر از کسی می دانید که بیشتر کسانی را که از دست داده ایم به این علت بوده که شما از هر طریق آمار را به طرف مقابل رسانده اید که این از ماست و سعی کردید بیشتر به جای اینکه شخص برایتان مهم باشد خونش مهم بوده،و الان هم با دادن اطلاعیه پشت اطلاعیه که ببینید زندانیان داخل چه استقامتی دارند و چه پیامهایی میدهند برای مقاومت ایران،کشک

مریم رجوی زندانیان سیاسی ایران مطمناً باش که اطلاعاتشان بیشتر از منو توست در رابطه با سازمان مجاهدین و بهتر از هر کسی فیلم و مدارک خیانت شما را دیده اند،حالا فکر میکنی با دیدن این همه خیانت و جنایت نسبت به کشور و مردم باز بالای شما پایداری می کنند به خدا که نه

اگر میخواهی که آنها را به اعدام نزدیکتر کنی باید بهت بگم دیگه دوران دهه ۶۰به پایان رسیده،و دولت ایران بابت هوادار بودن و اینجور طرفداریها هیچکسی را اعدام نمیکند،مگر اینگه دستش به خون آلوده باشد که در اینصورت در همهجای دنیا میل ایران برخورد میکند.

دروغهای سریالی مریم رجوی - وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهندوقتی زندانی سیاسی کشور، صالح کهندل باشد!

خانم مریم قجر عضدانلو من برایم سوالی پیش آمده و میخواهم شما به عنوان اولین زن جنایتکار و خیانتکار به مهینم پاسخگو آن باشید؟
این زندانیان با چه چیزی با شما ارتباط بر قرار کردنند؟
چگونه پیام های آنان به دست سازمان مجاهدین رسیده است؟
آیا میتوانید به هوادران مودتان اثبات کنید که این پیام ها واقعی هست؟
و چگونه این زندانیان فقط با سازمان شما ارتباط برقرار می کنند؟
درضمن این سازمان واقعاً با چه جرات و آبرویی درخواست و طلب و کمک و استقامت از مردم ایران می کند؟
آخه اون خانواده هایی را که شما سیاه پوش کردید همین مردم ایران هستند،که ازشون طلب پشتیبانی میکنید؟
اینان همان خانواده هایی هستندکه مارک وزارت اطلاعات بهشون زدی و اجازه ندادی تا با فرزندانشان ملاقات کنند؟

لطفاً به این نمونه پیام که از سایت سازمان مجاهدین کپی کردم ام توجه کنید و آنرا بخوانید و شیادی این فرقه را ببینید تا کجاها پیش میرود:

– زندانیان سیاسی اوین: بر ادامه راه علی صارمی سوگند پایداری یاد می‌کنیم
– زندان اوین – گرامی‌داشت مجاهد قهرمان علی صارمی برجسته‌ترین زندانی سیاسی مقاوم ایران با ۲۴سال زندان
– علی صارمی نماد پای فشردن بر آرمان در سالگرد شهادتش بدست دژخیمان خامنه‌ای
– روز شنبه ۶ دیماه ۹۹، جمعی از زندانیان سیاسی در زندان اوین مراسم بزرگداشت این مجاهد قهرمان  را برگزار کردند.
– زندانیان سیاسی اوین دهمین سالگرد شهادت این نماد پایداری و ایستادگی بر سر آرمان آزادی مردم ایران را با قرائت شرح مختصری از زندگی و مبارزات وی شروع کردند.
– یکی از زندانیان پیام رهبر مقاومت پس از شهادت وی  را یادآوری کرد.
– یکی دیگر از زندانیان ضمن نقل خاطراتی از او گفت: وی در فضای اختناق زندان، با عمل خود بن‌بست شکنی می‌کرد.
– سپس چند تن از زندانیان به یاد او شعر و ترانه خواندند.
– زندانیان سیاسی شرکت‌کننده در مراسم عهد بستند راه  این مجاهد قهرمان  را تا رسیدن به آزادی میهن ادامه دهند.
– مجاهد قهرمان علی صارمی – گلزار خاوران –شهریور ۱۳۸۶
– ملت ایران تا زمانی که مقاومتشو انسجام نده پشت مقاومت یکپارچه واینسته این فاجعه تکرار خواهد شد. . . برای ما تصمیم می‌گیرن حرکتهایی رو می‌چینن، ما رو قتل‌عام می‌کنن . تنها راه نجات ملت ایران، حمایت از مقاومتشه
– صدای مجاهد قهرمان علی صارمی – اردیبهشت ۱۳۸۹
– ولی من آن‌قدر آنها را ترسانده‌ام که مجبورند اعدامم کنند چون تنها دلیل صدور چنین حکم‌هایی ترس آنها از وضعیت متزلزلشان هست. . . . جز آن که به‌عنوان یک ایرانی متحد و آزاده فریاد برآورم:
– تنم گر بسوزی – به تیرم بدوزی – کجا کی توانی زقلبم ربایی – تو عشق میان من و میهن من

لینک به منبع

اعتراضات ایران : مردم درباره مجاهدین خلق آگاهند

دروغهای سریالی مریم رجوی – وقتی زندانیان زیر شکنجه پیام میدهند

***

*

مریم رجوی حقوق بشربازهم قافیه است که بر فرقه ی رجوی تنگ میآید! (دفتر مطبوعاتی پارلمان بریتانیا: چنین قطعنامه ای وجود خارجی ندارد)

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اندتد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

اول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشداول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خواب-پنبه%e2%80%8cدانه-مریم-رجوی-در-دادگاه-اس/

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نهم دسامبر 2020:… به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند. این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود. خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدیاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی

مریم رجوی در خواب بیند پنبه دانه

مریم رجوی کلاهت را محکم بچسب تا باد دودمانت را نبرد

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی

به درخواست خانم مریم قجر از پارلمان اروپا و التماس شورای ننگین مقاومت از محضر دادگاه که خواهش میکنیم تا مزدوران و عوامل دولت ایران را سلب پناهندگی و تابعیت کنید و لزا به دست و پای شما پناه میبریم که اگه اینها رو اخراج نکنید تا چند وقت دیگر آنها ما را سلب پناهندگی و تابعیت میکنند.

این درخواست سازمان مجاهدین همزمان با دادگاه آقای اسدی و سه نفر دیگر عنوان شده است و چون در این دادگاه وزنه کمی به سود این فرقه سنگینی می کند فکر میکنند که همه ی دنیا را فتح کرده اند و با پاپوشی که برای دیپلمات دولت ایران ساختند با دو مزدوری که سالیان سال در رکاب این فرقه نوشخوار می کرده اند فکر می کنند همه چیز فقط و فقط همین دادگاه خلاصه می شود و چون توانسته اند با لابی گری و خرج کردن پول های وطنفروشیشان برنده این دادگاه شوند حالا دیگه هر کاری که بخواهند و هر حرفی که بزنند اتحادیه اروپا تمام قد پشت اینها خواهد بود.

خانم مریم به قول معرف « شتر در خواب بیند پنبه دانه » من نمیدونم شماها در این چهل سال چی یاد گرفته اید؟ منظورم معلم ضد انقلاب شما یعنی مسعود رجوی چکار میکرده که شما نتوانستید کمی سیاست یاد بگیرید و با سیاست کارهایتان را پیش ببرید. البته این را نباید فراموش کرد که انسان های خائن و خیانتکار همیشه و همواره،فقط در فکر خیانت هستند،و میخواهند با هر چه بیشتر فروختن ملت و مملکت در جلوی اربابانشان،رو سفید باشند که الحمدالله شما حداقل در این یه کار خدایش استاد هستید.

وگرنه در این دنیا ایرانیهای زیادی زندگی می کنند،بروید تحقیق کنید ببیند کدام یک از  آنها حاضر به همکاری با سرویس های اطلاعاتی کشورهای،غربی هست و یا می باشد،از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.

ولی حالا ماشالله از سازمان مجاهدین خلق ایران،در تاریخ جایی وجود ندارد که شما خیانت نکرده باشید،از سال ۱۳۵۰ الی ۱۳۹۹،مدال های درخشان خیانتهای سازمان مجاهدین مثل ستاره می درخشد،تازه جالب انیجاست که به این خیانتها افتخار هم میکنید!و با آب طاب،برای همه بازگو می کنند

شما (سازمان مجاهدین ) نه تنها به مردم و مملکت خودتان رحم نمی کنید بلکه به اعضای در بند خودتان هم رحم ندارید،و تا آنجا که بتوانید سعی می کنید که هیچکس زنده از شما جدا نشود،تا شما بتوانید از خون اعضای خودتان هم استفاده کنید.چه برسه به بقیه!

اگر واقعاً،نمی ترسید و جراًت دارید و خودتان را به حق می دانید،در جلوی اعضای در بند خودتان،بیاید یکبار برای همیشه درب های کمپ اشرف ۳ را باز کنید و اجازه ملاقات به خانواده های چشم انتظار و دردمند بدهید،من قسم میخورم که حتی یک نفر بعد از ملاقات به کمپ باز نخواهند گشت و همه به آغوش گرم خانواده هایشان خواهند رفت،و نه دیگه نه از اسب نشانی خواهد ماند و نه دیگه از سوار

ولی اگه به حق بودید نترسید اعضای در بندتان باز خواهند گشت،البته نه مثل مسعود رجوی که الان سالیان سال هست که،خودش را گم و گور کرده و یا به قول ترکی بن فیصل آل سعود به درک واصل شده،خانم قجر زیاد زوق زده نشو و توهم هم نزن،هیچ خبری از سرنگونی نبوده،نیست، نخواهد،بود و در تمام این سالها همه رو بازی داده آقای مسعود رجوی،تا بتواند در عراق برای خودش،حرمسرا،و کاخ ها،و،وسائل عیش و نوش،ترتیب دهد و به چیز دیگری فکر نکرده است،جز اینکه پای منقل و بافور بشیند،و خودش را بسازد،و بیاید ساعتها برای ما حرف بزند،چای بخورد و سیگار بکشد.

پای قبری هستی که اصلا درونش مرده ای نیست،تو و همه ی فرقه ات اگر یک جا خودتان را قربانی دولتمردان ، اروپا و آمریکا بکنبد،آنها ذره ای نه برای تو و نه برای سازمان مجاهدین،ارزشی قائل نخواهند بود،تا زمانی که باهاتون کار دارند ازتون اسم میبرند.

فقط خانم مریم رجوی بیا تا دیر نشده فقط به خاطر دل مادران هم که شده،دست از لجبازی بکش،و بگذار که خانواده ها با فرزندانشان ملاقات کنند،در غیر اینصورت به عذاب سخت الهی دچار خواهی شد،که البته تا به حال از این مدار هم گذرر کرده ای،ولی خوب شاید دعای یک مادر و پدر از بار گناهانت کم کنند

متن بیانیه فرقه رجوی به پارلمان اروپا نماینده شورای ملی مقاومت در دادگاه:

خانم رجوی همان روز جلسه اول دادگاه خواستار این شدند که از مزدوران و عوامل رژیم سلب پناهندگی و تابعیت بشود و سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته شوند فرزین هاشمی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در دادگاه:

“… الان دیگه با توجه به همه شواهدی که وجود دارد ما به نقطه‌یی رسیده‌ایم که فارغ از پروسه قضایی که داره به طور مستقل ادامه پیدا می کنه، الان زمان آن فرارسیده که اتحادیه اروپا دست به یک،  سیاست بسیار قاطع در قبال رژیم ایران اتخاذ بکنه و به طور مشخص همراه با درخواستهایی که خانم رجوی،‌ خواهر مریم در روز قبل از، یا همان روز جلسه استماع اول اعلام کردند، خواستار این شدند که سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی گذاشته بشوند. مزدوران رژیم، عوامل رژیم از آنها سلب پناهندگی و تابعیت بشه، و همچنین سفارت و دیگر مراکز رژیم در کشورهای مختلف اروپا که در واقع مراکز توسعه تروریسم و ترویج بنیادگرایی هست تعطیل بشه و در نهایت این که اتحادیه اروپا رژیم ایران را مجبور بکنه به تضمینهای مشخص دادن مبنی بر این که دیگر دست به کارهای تروریستی در اروپا نمی زند. چون بدون اون مسلماً رژیم تشویق می شه به اقدامات تروریستی بیشتر. بنابراین باید انتظار داشت. با درخواستهایی که به طور خاص از سوی نمایندگان پارلمان هم وجود دارد اتحادیه اروپا هم مجبور باشه که در سیاست مماشاتش نسبت به رژیم بازبینی کنه.”

لینک به منبع

خواب پنبه‌دانه مریم رجوی در دادگاه اسدالله اسدی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-و-خانواده-،-ماه-آبان-و-سایتهای/

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدینعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نوزدهم نوامبر 2020:… خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند! مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین  

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مریم رجویهند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

ماه آبان شده نون دونی فرقه رجوی،برای پُر کردن سایت هایش

همانطور که همه ی ملّت شریف و گرامی ایران بهتر از هر آدم بیرونی که در مورد ماه آبان حرف میزنه،و یا مطلب چاپ می کند، و یا میزگرد،و یا کنفرانس میگذارد،شما مردم در دلِ این حادثه،قرار داشتید،و چگونگی،و چند و چون،آن را از ما که،در خارج کشور هستیم بهتر می دانید.

راستش هستند آدمها و یا گروهها،و فرقه ها که کاسه داغ تر از آش می شوند،و میخواهند خودشان را دلسوز.و غمخوار مردم ایران نشان دهند،و از دل این حادثه نفع خودشان را ببرند،وگرنه به خدا ذره ای دلشان نه برای مردم می سوزد و نه برای ایران،فقط و فقط مثل کفتار گوشه ای کمین کردنند تا در بهترین زمان شکار دیگران را بدوزدند.

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مطلب جالبی در سایت فرقه رجوی منتشر شده بود که:

“دستگیری مجدد،زندانیان،آزاد شده و خانواده مجاهدین در آستانه سالگرد قیام آبان ،و فراخوان بین المللی به آزادی زندانیان سیاسی تا پایان دوره کرونا.”

راستش مریم رجوی خانواده را قشنگ آمدی،کلمه خانواده اصلا برایت مهفومی هم داره که ازش استفاده می کنی؟
آیا تا به حال شده فقط برای یک لحظه خودت را به جای خانواده یکی از اسرای در دستت قرار دهی؟
آیا شده در تمامی این سالها دخترت را ندیده باشی،و یکی مثل خودت تو را از دیدن دخترت مَحرم کند؟
مریم رجوی،یادت هست قبل از جنگ جرج بوش در،آخرین نشست که تو و مسعود رجوی بودید،مسعود چی گفت؟
میدونم که بهتر از هر کسی،خودت میدونی که چقدر کثافت کاری کرده اید در طول این چهل و خوردی سال،و جالب اینجاست که خسته هم نمی شوید!

من عین روز برایم روشن است که خیلی،زودتر از آنچه که فکرش را بکنی وجدان درد، و غذاب وجدان به سراغت خواهد آمدو هر ثانیه آرزوی مرگ را خواهی کرد،چون مردن برایتان یک رویا خواهد شد.شما و امثال شماها که عمری آدمها را عذاب داده اید،و با قلب و روح انسانها بازی کرده اید، هم در این دنیا و هم در آخرت به عذاب سخت خدا و خلق آن دچار شوید،همان خلقی که به ما گفتید،باید برایش مبارزه کنیم،باید برایش خون بدهیم،باید برایش جون داد،باید برایش بها پرداخت کرد،اری،خانم رجوی منظور خانواده های ما هست که قرار بود پشتیبان ما باشند ولی متاسفانه شماها کاری کردید که شدند دشمن درجه یک سازمان مجاهدین،وتمامیت آن.

خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند!

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

برای مثال دکتر این فرقه بعد از دیدار خودش با مادرش بعد از سی و پنج سال چنین گفتند:

“خواهرمهناز من رفتم ملاقات با مامواران اطلاعات،دیدم یه پیر زن چرکیده و خمیده را آوردند، و به من می گویند،این مادرت هست،رفتم جلو بدون اینکه اون را در آغوش بگیرم بهش گفتم برو مادر برو برای چی آمدی برو بقیه زندگیت را بکن!!!!!”

شما فکر میکنید آن لحظه بر آن پیر زن که با دنیایی آرزو آمده بود تا پسرش را بعد از سالها ببیند چه گذشته؟
باور کنید ذره ای اگر من دروغ گفته باشم بچه های قرارگاه، شیش و هفت همه در نشست بودن وقتی این دکتر،سوزنی،این ماجرا را داشت تعریف می کرد.

نفر بعدی دقیق اسم اون یادم نیست یکی دیگه آمد پای میکرفن،وگفت خواهر مهناز رفتم ملاقات،دیدم خانواده ام آمدند،از همان لحظه اوّل که پدرم آمد منو بقل کنه با دو کف دستم زدم به سینه اش و،گفتم برو عقب،تو همراه و یا ماوران وزارت اطلاعات آمدی،بین من و شما دریای خون است برید و دیگه پسری به نام من ندارید!!!!

این موضوعات را اگه شما توانستید به غیر از فرقه رجوی در جای دیگر پیدا کنید که به چه شکل قبل از دیدار،نفرات ساعتی قبل در دفتر خواهران شورای رهبری حاضر می شدند،و کاملا با بخوردی صمیمی و احساسی متفاوت با انقلاب مریم توجیه می شدند و آماده می شدند برای مبارزه با خانواده خودشان،

باور کنید در آن زمان خواهران شورای رهبری،شده بودند ملیجک،تا از این طریق بتواند از ریزش جلوگیری کنند.تا یادم نرفته خدمت شما عرض کنم،خط آن روزها خط موازی بود نه برخورد ولی باید دشمن (خانواده ها) را هم شکست داد.

بعد از هر سخن ور دست،کف،سوت برایشان ارسال می شد تا تشویق شوند که خانواده هایشان را شکست دادند،و آنها رو قبول نکردنند،البته بودن کسانی هم که مثل قدیم خانواده های خودشان را پذیرفتند،فقط خواستم بدونید خانواده در فرقه رجوی هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

به قول رهبر این فرقه،خانواده =فساد

آیا به نظر شما این فرقه با داشتن این ایدولوژی،میتواند جایگاهی در ایران داشته باشد؟

راستش این فرقه خیلی از گروهای افراطی اسلامگرا،تند روتر،و افراطی تر هست،شما نگاه کنید،در درون تشکیلات این فرقه همه چیز جدا سازی شده،زنها جای مردها رو گرفتند،همه چیز جدا شده،حتی پمپ بنزین ها هم در فرقه رجوی جدا بود فکرش را بکنید پمپ بنزین

البته خدای نکرده سوتفاهم نشود گفتم زنها جای مردها را گرفتند،منظور این هست که رجوی با بر پا کردن انقلاب ایدولوژیک،توانست با مَکر و حیله سر آدم ها کلاه بگذارد و زن از مرد و بچه ها رو از خانوادها جدا کند،با یک حساب،ساده ببیند چگونه با شیادی مرکز خانواده یکی همان فساد را از هم جدا کرد

شما خودتان،شاهد بودید حداقل خانواده های اعضای در بند فرقه که در این چند سال چقدر برای شماها سنگ اندازی،کردنند تا جلوی ملاقات شماها رو از عزیزانتان بگیرند،البته تلاش شبانه روزی شماها و دیگر عزیزان نگذاشت که این فرقه به آرزویش برسد،دیر نخواهدبود،که همه خانواده به عزیزانشان برسند،و اعضای بالای فرقه رجوی،در دادگاهای مردمی ایران مجازات شودند

درود بر تمامی خانوادها.

لینک به منبع

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین 

***

همچنین: