دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیح

دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیح

دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیحادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، بیست و هشتم دسامبر 2019:… سلام بر مسیح پیامبری که مبشر صلح و آزادی و بشارت دهنده رهائی انسان از زنجیرهای استعماری و استسماری است. همان زنجیرها و استثماری که سالهاست توسط همین مجاهدین پر ادعا بر پای اعضای خودش از عراق تا آلبانی پیچیده و اعمال می کنند. مریم عضدانلو امسال به دلیل ممنوعیت در فرانسه و حضور در کلیسای پاریس خود را آوایزان اسقف آلبانی نمود و با دورغ و دغل وارد کلیسای آلبانی شد و سپس پیامی هم بمناسبت میلا مسیح صادر نمود تا با خیال خام خود میخش رانزد مسیحیان آلبانی بکوبد، اگر چه دیر یا زود مردم آلبانی هم این عناصر ضد مردمی را مثل مردم عراق خواهند شناخت و پاسخشان را با اردنگی خواهند داد.  دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیح

دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیحنامه ای از ادوارد ترمادو به شورای کلیسا های آلمان

دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیح

وبلاگ ادوارد،28/12/2019

ادوارد ترمادو، آلمان

آقای ادوارد ترمادو، آلمان

سلام بر مسیح پیامبری که مبشر صلح و آزادی و بشارت دهنده رهائی انسان از زنجیرهای استعماری و استسماری است. همان زنجیرها و استثماری که سالهاست توسط همین مجاهدین پر ادعا بر پای اعضای خودش از عراق تا آلبانی پیچیده و اعمال می کنند.

مریم عضدانلو امسال به دلیل ممنوعیت در فرانسه و حضور در کلیسای پاریس خود را آوایزان اسقف آلبانی نمود و با دورغ و دغل وارد کلیسای آلبانی شد و سپس پیامی هم بمناسبت میلا مسیح صادر نمود تا با خیال خام خود میخش رانزد مسیحیان آلبانی بکوبد، اگر چه دیر یا زود مردم آلبانی هم این عناصر ضد مردمی را مثل مردم عراق خواهند شناخت و پاسخشان را با اردنگی خواهند داد.

آموزش های حضرت مسیح ارتباطی با عملکرد ننگین مریم رجوی (مجاهدین خلق) ندارد

مریم عضدانلو درپیام خود که در روز میلاد مسیح صادر نموده سخنانی را به زبان آورده که دقیقآ ضد مناسبات و تشکیلات دیکتاتوری مجاهدین هم هست، ایشان چنین نطق کرده:

پیامبر انقلاب و عدالت و نخستین قیام‌کننده علیه ظالمان، فریسیان و آخوندهای ریاکار که فریاد می‌کشید «بپرهیزید از آن‌هایی که خانه‌های بیوه زنان را می‌بلعند و نماز را به ریاکاری طول می‌دهند. این‌ها عذاب شدیدتر خواهند یافت.»

بسیار عالیست، حرف ما هم با شما همین است و برای همین هم از شما پرهیز کردیم و به مردم ایرانهم همین را می گوئیم زیرا شما و همسر مفقودتان بودید که خانواده های اعضای خود را اد هم پاشیدید و همسران را از هم بزور و حقه بازی برای منافع شخصی مسعود خان به ویرانی و تباهی بردید.

مسیح پیامبری است که بر لزوم خانواده تآکید می کند و در انجیا نیز می گوید: یک مرد برای یک زن و یک زن برای یک مرد، اما شما که عکس آنرا عمل کردید تلاش کنید که نام این پیام آور صلح و آزادی را خراب نکنید، زیرا حرکت شما بر عکس حرکت عیسی مسیح است ، او ضد کشتار و خونریزی وشما میشر ترور و بمب گزاری و آدمکشی هستید، گروه خون شما به مسیح و مسیخیت سازگار نیست و حضور شما در کلیسا هم نشانگر اعتقاد شما به مسیح نیست چون شما هیچ اعتقادی به او ندارید، برای همین هم در مناسبات شما از اروپا که مسیحی هستند به عنوان بلاد کفر یاد می کردید.

میلاد عیسی مسیح ونگاهی به سوء استفاده های فرقه رجوی از این روز بزرگ

خانم عضدانلو در قسمت دیگر می گوید:

سلام بر مریم عذرا علیها‌‌ سلام، زنی یگانه و رها که با بهای سنگین بر نظم ارتجاعی آن روزگار شورش کرد. مریم عذرا نخستین کسی بود که در مسیر فداکاری برای تحقق آرمان‌های مقدس مسیح با او همراه بود. بانویی رها که قرآن مجید او را در شمار بزرگ‌ترین منادیان یگانگی و راهگشایان رهایی انسان یاد می‌کند.

خیلی خوب مریم مادر مسیح را قران چنین یاد می کند، ممکن است بفرمایید همسر رمال شما از کجا و چگونه شما را هم در ردیف همین منادیان یگانگی و راهگشایان رهایی انسان قرار داده بود؟
روزی که مسعود الغیب شما روی سن در باقرزاده با رمالی و شارموتی بازی اسم شما را در ردیف زنان توحیدیو برتر قرار داد را کسیفراموش نکرده، و همان لحضه هم من دل خود هم به حال خودم و هم به حال دیگران میگریستم، نه از روی تعصب دینی که به خاطر بدبختی تاریخی که مردم ما دچار شده اند و کسانی مثل شما برای مردم ایران لباس پرو می کنند.

البته خدا را شکر می کنم که مردم ایران شما را بخوبی شناحته اند و تمام گذشته ننگین شما را هم بخاطر دارند، وبه دلیل عملکرد گذشته شماست که همیشه مورد نفرین مردم ایران هستید و از کجا به ناکجا آباد افتادید

در ضمن خودتان خوب می دانید که مسیحیان ایران محل سگ به شماها نمی گزارند، پس خوتان را اینهمه به مسیحیان ایران نمالید همان بهتر که بولتون ها و کسانی مثل او دست به سر شما بکشند چون شما اساسآلایق مردم ایران و مسیحیان ایران نیستید.

نگاهی به پیام مریم عضدانلو به مناسبت میلاد عیسی مسیح‏ ـ تناقض در گفتار و رفتار

خانم مریم عضدانلو هر ساله همین نمایشنامه را در کلیسای فرانسه اجرا می کرد و هیچ چیزی هم عایدش نمی شد یعنی هیچ مسیحی ایرانی یک کلمه به هواداری و حمایتش نگفت حالا در آلبانی بساط پهن کرده ،شما که در فرانسه از این نمایشات چیزی به دست نیاوردی در آلبانی چه عرض کنم، لااقل کمی حیاکن و با اعتقادات مردم بازی نکن اعتقادات مردم ابزار نیستند که تو در نمایشنامه هایت برای سفید سازی بکار ببری.

دروغگویی مریم عضدانلو با نام مسیح

لینک به منبع

***

… 

ملاقات آقای ادوارد ترمادو با نماینده پارلمان اروپا ‪Dennis de Jongملاقات آقای ادوارد ترمادو با نماینده پارلمان اروپا ‪Dennis de Jong

ادوارد ترمادو، سال 2012: دمکراسی از نوع مجاهدینادوارد ترمادو، سال 2012: دمکراسی از نوع مجاهدین
(آیا قمه کشی ماموران سابق صدام در خیابانهای پاریس تروریسم نیست؟)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-مسعود-رجوی-مجاهدین-خلق-و-میلا/

رابطه مریم رجوی و مجاهدین خلق با سالروز میلاد عیسی مسیح و سال نو میلادی

ادوارد ترمادو، علی شیرزاد، علی جهانی، بیست و ششم دسامبر 2018:… مریم رجوی و مسعود رجوی سر ما کلاه گذاشتند. باز هم مسیح در مورد اینان چنین می گوید: از پیامبران دروغین برحذر باشید، آنان در لباس گوسفندان نزد شما میایند اما در باطن گرگان درنده هستند، آنها را از میوه هایشان خواهید شناخت درخت نیکو میوه نیکو می دهد و درخت بد میوه بد. نگاهی به میوه های سازمان بیندازید … 

رابطه مسعود رجوی مریم رجوی مجاهدین خلق با کریسمس و سال نو میلادیتروریست، فرقه، یا قهرمانان دموکراسی ایران؟ داستان وحشی وحشی مجاهدین خلق

وبلاگ ادوارد 24/12/2018
لینک به منبع

میلاد عیسی مسیح مبشر صلح و آزادی و سال نو میلادی 2019 مبارک باد

میلاد عیسی مسیح مبشرصلح و آزادی و سال نو میلادی 2019 را به تمام مردم دنیا و هموطنان عزیز ایرانی ،خصوصآ هموطنان مسیحی ایران تبریک می گوییم و امیدوارم که سال 2019 سال صلح و آرامش و پایان کشتار و خونریزی در تمام دنیا باشد کشتار و خونریزی و برادر کشی که توسط کشورهای قلدور و قدرتمند و گروه های تروریستی دست سازشان تنها برای چنگ زدن به قدرت و منافع اقتصادی، امروز منطقه خاورمیانه را فراگرفته.

هموطنان عزیز، امروز مردم ایران عزیز،با بهانه های واهی تحت تحریم های غیر انسانی و غیر قانونی کسانی قرار گرفته اند که خود برای منافع اقتصادی جنگ و خونریزی را در منطقه ما براه انداخته اند و از همین بی ثباتی منطقه سالیانه میلیاردها به جیب می زنند،برایشان مرگ انسانها اهمیتی ندارد، ویرانی کشورهای منطقه هم برایشان ارزشی ندارد، مرگ کودکان هم برایشان بی ارزش است و دم از حقوق بشر هم می زنند، در مواردی هم چمشان را بر جنایت های علنی حکامی که حامیشان هستند می بندند زیرا برایشان سلطه و منافع مهم است نه جان انسانها، ایران علیرقم تمام مشکلات داخلی و توطعه های بین المللی اگر چه از شر جانیان داعشی به شکرانه خداوند دور مانده، اما در خارج کشور متآسفانه گروه های رانده شده از جامعه ایران مانند فرقه ورشکسته مجاهدین آتش بیار معرکه شده و هر سازی را امریکا بر علیه ایران و ایرانی می نوازد اینان میمون وار جست و خیز می کنند تا با خیال خود نزد ارباب بزرگ به چشم آیند، همین فرقه بدون شرم اولین حامی تحریم های ضد ایرانی است و بارها در گذشته با لابی گری تلاش نموده تا با تشویق امریکا به حمله به ایران دریای خون بپا کند، و متآسفانه همین فرقه مجاهدین که در رآس آن خانم مریم رجوی قرار دارد هر ساله به بهانه عید میلاد عیسی مسیح در کلیسا حاضر می شود تا با روشن کردن شمع در برابر تمسیل مادر مسیح حضرت مریم نقش آفرینی کند یا برای ایرانیان مسیحی اشک تمساح بریزد تا هم مسیحیان ایران و هم مردم اروپا را فریب دهد و خود را به عنوان کسی جا بیاندازد که به تمام ادیان الهی اعتقاد دارد و به عنوان یک مسلمان مدرن برایشان احترام قائل است، با اطمینان می گوییک که تا کنون هیچ مسیحی ایرانی را ندیده ام که نظر مثبتی نسبت به این فرقه داشته باشد.

اما تمام این حرکات کاذب و این ادا و اطوارها را بایستی در عملکرشان سنجید،ایشان در حالی در کلیسا ظاهر می شود که حتی به اعتقادات خودش هم پایبند نیست، تنه  برخورد با خانواده های اعضای به بند کشیده شده در تشکیلات فرقه، نشاندهنده ایمان و اعتقاداتشان را برملا می کند، همان خانواده هائی که برای دیدار عزیزانشان در مقابل اردوگاه اشرف به دستور فرماندهان فرقه مجاهدین بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، و با تهمت های گوناگون مواجه شدند، جرمشان چه بود؟ آیا دیدن فرزند جرم است؟ هر چقدر فرقه مجاهدین ظاهر خود را بزک کند و هر اندازه که در مناسبت ها نمایش های گوناگون اجرا کند فایده ای ندارد و کسی دروغ هایشان را باور ندارد، عیسی مسیح در مورد چنین کسانی اینچنین می گوید،شمایان مانند ظروفی هستید که از بیرون تمیز و براق است اما در درونتان مملو از کرم و حشرات دیگر، و براستی که چنین است باطن مجاهدین،حرفشان چیز دیگری است اما عملشان کاملآ برعکس، عملکردشان ضد انسانی و ضد میهنی است و گر نه با شعار دمکراسی افراد را در آلبانی در درون زندان دیگری به نام اشرف ۳ حبس نمی کرد، با شعار آزادی و دمکراسی منتقدین خود در اروپا را به مرگ تهدید نمی کرد، دوازده سال در سازمان مجاهدین و در تشکیلات آنها این را به من آموخت که هرگز هیچ یک از وعده ها و حرف های فرقه مجاهدین را باور نداشته باشم.

هم میهنان عزیز، در حالی سال 2018 میلادی را پشت سر می گذاریم که از ورود فرقه رجوی در اوت 2014 تا کنون شاهد ریزش شدید نیرو در این فرقه بوده ایم, و بسیار خوشنود هستیم که تلاش و افشاگری بی وقفه اعضای سابق و جدا شده از فرقه دیکتاتوری رجوی جواب داده و به اعضای در بند در زندان جدید اشرف سه در آلبانی اطمینان داده که آزادی واقعی در خارج از چهارچوب تشکیلاتی فرقه وجود دارد و می توان بدون آقاو خانم بالا سر آن را براحتی به دست آورد، تنها با اندکی اراده و همت می توان تصمیم جدی برای خروج از زیر بار این فرقه گرفت و خود را تا آخر عمر در دنیای آزاد دید.

دوستان عزیز که هنوز در اسارت فرقه در غربت هر شب در نشست های دیگ و قابلمه با تفتیش عقاید قرون وسطائی روبرو هستید، در این روزهای مقدس که زاد روز پیام آور صلح و آزادی عیسی مسیح هست مطمعآ باشید که با اراده برای آزادی از زیر بار استسمار، هم او مسیح کمکتان خواهد کرد تا آزادی واقعی را لمس کنید آنگاه متوجه خواهید شد که همین سران فرقه در این سه دهه چه کلاه گشادی برسرتک تک ما با نام خدا و پیغمبر و دین و آزادی و دمکراسی گذاشته اند.
باز هم مسیح در مورد اینان چنین می گوید:

از پیامبران دروغین برحذر باشید، آنان در لباس گوسفندان نزد شما میایند اما در باطن گرگان درنده هستند، آنها را از میوه هایشان خواهید شناخت درخت نیکو میوه نیکو می دهد و درخت بد میوه بد. نگاهی به میوه های سازمان بیندازید، اسارت، کشتار، بمب گذاری، مرگ و خون، از هم پاشیدن خانواده ها، و حالا هم تلاش برای فشار هر چه بیشتر و تحریم هر چه بیشتر توسط امریکا به مردم مظلوم ایران کدام یکی از اعمال فرقه میوه نیکو است؟

اینان علف های هرز هستند که اکنون در حال خشک شدن و متلاشی شدن می باشند.

موفق باشید.

علی شیرزاد، وبلاگ عیاران، بیست و ششم دسامبر 2018
لینک به منبع

مسعود رجوی دروغ میگوید یا مریم عضدانلو ؟ یا هر دو ….؟

رجوی همیشه درباره تولد عیسی پیامبر مسیحیان نشست گذاشته و تفسیرقران راه میانداخت و آیات قران را خوانده و نظرات خودش را بیان میکرد در تفسیرهای هزار باره که نوار آنها موجود است . مریم عضدانلو میتواند آن تفسیرها را درسیمای دروغ و نیرنگ و مردم فریب به اسم سیمای آزادی منتشر کند تا همگان بشنوند . تمام مردم جهان بفهمند که نظرات رجوی چی بود در آیات قران که مریم رجوی هم از قبل شوهر به مدارج تفسیر رسیده و چند تفسیرش را که درنشست شنیدم حالم بهم خورد. از بس چرندیات بهم میبافت نوشته وقتی مریم را درد زایمان گرفت به خارج ازشهر رفت و خودش را به نخلی رساند و بعد زایمان که گریه میکرد و ناراحت بود خدا گفت چه خبرته چشمت روشن زیر نخل اب هست بنوش وبرگ درخت خرما را هم تکان بده رطب تازه میریزد بخور یعنی وسط تابستان بوده است که خرما رسیده و رطب شده بوده که باتکان برگ از درخت خرما بزمین می ریخته است رجوی هم همین حرفها را تکرار میکرد سوال این است که مریم عضدانلو مدعی تفسیر قران و بعنوان رهبر مجاهدین و صاحب انقلاب توحیدی و مسلمان که روسری را هم مرز سرخ خودش با بورژوازی میداند . در درون تشکیلات انواع جدا سازیها را برای حفظ حجاب و دوری زنان از مردان ایجاد و تحمیل کرده بود ایا به قران و کتاب اسمانی که خودش میگوید اعتقاد دارد یانه ؟ این سوال را باید مریم جواب بدهد که دارد یانه؟؟ اگر دارد پس باید بپذیرد که مسیح وسط تابستان بدنیا امده نه روز چهارم دی ماه که هر ساله با اب و تاب تولد مسیح را در کریسمس تبریک میگوید و هیچ متناقض هم نمیشود و هر ساله تکرار میکند ودم از رهایی و پاکی و… در ان پیامها میزند بنده الان کاری با پیامش ندارم گرچه حرف بسیار است و شاید در اینده به ان بپردازم ولی وقتی قران چیز دیگری میگوید مریم عضدانلو چگونه بخود اجازه میدهد قران و تاریخ را تحریف کند و دم از مسلمانی و قران و تفسیر ان بزند با منطق قران او دروغ میگوید تولد زمستان نبوده است تحریف تاریخ و قلب واقعیت است ولی اگر به قران اعتقاد ندارد و تاریخ مسیحیت را قبول دارد و تولد را چهار دی ماه میداند پس چرا سوره مریم را تفسیر و حرفهای رجوی را بخورد ملت میدهد ؟؟؟ و از خوردن خرما و تکان دادن برگ ، رطب افتادن حرف میزند باید از گرمای کرسی که خدا برایش ذغال بلوط فرستاد و فرشتگان ذغال بلوط سرخ را زیر کرسی گذاشتند تا مریم گرم شود بگوید و اینکه برایش ملایکه وانس وجن اش رشته بانعنا داغ و کشک اوردند بگوید نه خرمای رطب حال سوال این است کدام دروغ میگویند با منطق مجاهدین رجوی راست میگوید و از قران دلیل میاورد . مریم عضدانلو دروغ میگوید و تاریخ و واقعیتی که قران از ان حرف میزند را تحریف میکند ولی اگر بخواهیم واقعیت تاریخی را درنظربگیریم هر دو دروغ میگویند و درکریسمس پیام میفرستند قبلا رجوی میفرستاد . زیرا که از بنیاد اشتباه است کریسمس یک جشن ایرانی و میترایی است نه تولد مسیح همان شب چله است که اروپاییهای ان زمان از ان الگو برداری و بعنوان تولد مسیح نامگذاری کردند که جای بحث ان اینجا نیست و هرکس خواست میتواند خودش مطالعه تاریخی بخصوص میترایی را بکند تامتوجه واقعیت تاریخی کریسمس بشود در ان شب اصلا تولدی صورت نگرفته پس پیام هم ازپایه از موضوعیت می افتد و مریم عضدانلو نباید بعنوان تولد مسیح درکریسمس پیام بدهد میتواند بعنوان سال نو قسمتی از مردم جهان پیام تبریک سال نو بدهد ولی نمیتواند چهار بهمن بعنوان تاریخ تولد مسیح پیام بدهد اگر میخواهد بدهد باید طبق ایات سوره مریم وسط تابستان بدهد زمانی که خرما رطب شده مثل این می مونه که ادما جشن تولد بچه شون را شش ماه بعد بگیرند وهدیه برای فرزند بخرند فرزند متناقض نمیشه حالا مسیح چقدر تناقض دارد نمیدونم واقعا کارهای رجوی و عضدانلو خنده دار است زیرا کاری باواقعیت ندارند حرفهای صدمن یک غاز ودروغ خودرامیزنند وبخورد بقیه میدهند البته اگربقیه گوش بدهند تا انجایی که بنده اطلاع دارم مردم ایران اهمیتی به حرفهایش نمیدهند وگوش نمیکنند خارجی ها را اطلاع ندارم…..

علی شیرزاد 2018 / 12 / 25

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و ششم دسامبر 2018
لینک به منبع

در آستانه کریسمس نگاهی به اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطه

در آستانه کریسمس سالروز تولد عیسی مسیح مبشر رحمت و رهایی و پیامبر صلح و آرامش هستیم و پیشاپیش به همه مسیحیان و بطور خاص هموطنان عزیز مسیحی مان تبریک میگم امیدوارم سال میلادی خوبی را آغاز کنند. اما در اینجا می خواستم نگاهی گذرا بیندازیم به اراجیف تکراری سران فرقه تروریستی رجوی در رابطه با این روز مقدس که همه ساله مضحک تر از سال قبل می باشد.  

بله دوستان سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی همانند همه واژه های مقدس و مناسب های ملی و مذهبی دیگر مردم ایران سعی می کند که از تولد عیسی مسیح مبشر رحمت و رهایی و پیامبر صلح و آرامش سواستفاده کند و سعی دارد به دروغ  خودش را به اهداف والای عیسی مسیح همسو نشان دهد .ولی همه می دانند که این فرقه تروریستی نه تنها هیچ همخوانی با اهداف عیسی مسیح ندارد بلکه صد و هشتاد درجه عکس عقاید و اهداف عیسی مسیح حرکت می کند. 

آخر مگر میشود یک گروهی که نه تنها به هیچ راه حلی بجز ترور و خشونت نمی اندیشد و بدان اعتقاد عمیق دارد بلکه با رد همه راه حل های صلح آمیز و مذاکره و گفتمان را محکوم می کند و طرفداران چنین راه حل های صلح آمیز و مذاکره و گفتمان را سازشکار و اهل مماشات می نامند و تنها به راه حل نطامی و جنگ و خونریزی و ویرانی اعتقاد دارد ؛  دم از عیسی مسیح مبشر رحمت و رهایی و پیامبر صلح و آرامش بزند .

همچنین مگر میشود یک گروهی ادعای دفاع از آزادی و عدالت اجتماعی و طرفداری از عیسی مسیح بزند ولی تعداد معدودی از هموطنان مسیحی که در مناسبات سازمان بودند مجبور به ترک عقیده کرد که فردی مثل فیلیپ یوسفیه را مجبور به ترک عقیده کرد و بعدش او را به‌ عملیات تروریستی داخل کشور فرستاد تا کشته شود و یا افرادی نظیر آقای نور یک ماناسیان و آقای ادوارد خاطوریان که حاضر به ترک عقیده نشدند مناسبات استالینی رجوی را ترک کردند .

دوستان عزیز می دانید که رجوی مریم عضدانلو را که مجبور کرده بود از شوهر خود مهدی ابریشم چی جدا شده و زن رجوی بشود این عمل ضد اخلاقی را انقلاب ایدئولوژیکی می نامد و بعد با کمال پر رویی و اوج وقاحت مریم عضدانلو را مریم پاک رهایی و مریم عذرا که لقب حضرت مریم مادر گرامی عیسی مسیح هست می نامد حالبا این اوصاف آیا چنین فرقه ای می تواند حامی و مدافع حقوق بشر و عدالت اجتماعی و آزادی باشد و دم از عیسی مسیح بزند ؟ 

مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی همه ساله به همین مناسبت روز تولد عیسی مسیح مبشر صلح و آرامش به یک کلیسا در پاریس رفته و  به دروغ  ادعای مدره نمایی کرده و  بطور فرمالیستی در مراسم کریسمس شرکت می کند در حالیکه نه تنها هیچ اعتقادی به عیسی مسیح و اهداف مقدس و والای این پیامبر عظیم الشان ندارد بلکه صد و هشتاد درجه عکس عقاید و اهداف عیسی مسیح حرکت می کند. 

بله دوستان سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بدین وسیله می خواهند خود را مدره نشان دهند و چهره کثیف تروریستی شان را بپوشانند و همچنین اهداف و عقاید شوم تروریستی خود را در انظار عمومی پنهان نگه دارند در صورتی که این فرقه تروریستی بالقوه بسیار خطرناک تر از گروههای بالفعل تروریستی نظیر داعش می باشد . این گروه تروریستی و فرقه گرا در حالیکه منتظر یک فرصت هست تا به عملیات تروریستی اش در داخل کشور ادامه بدهد  با اینگونه مدره نمایی ها و اراجیف تکراری راجع به عیسی مسیح و اهداف والایش اهداف شوم خود را لاپوشانی می کند بنابراین این گروه فرقه گرا بسیار خطرناک تر از گروههای بالفعل نظیر داعش می باشد و بایستی شهروندان اروپایی و بطور خاص شهروندان فرانسوی مراقب باشند و فریب ترفند ها و مدره نمایی های سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را نخورند. 

(پایان)

*** 

مریم رجوی و تجاوز مسعود رجوی به زنان مجاهد خلق و روز جهانی منع خشونت علیه زنانگاردین: اعضای سابق مجاهدین خلق مریم رجوی را متهم می کنند که در تجاوزات مکرر مسعود رجوی به زنان مجاهد خلق دست داشته است

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وقتی-مریم-رجوی-با-دجالیت-ادای-احترام-به/

وقتی مریم رجوی با دجالیت ادای احترام به مسیح در می آورد

 zahra-moini-nov-2016زهرا معینی، زنان ایران، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۶:… خانم رجوی آیا فیلیپ را میشناختی ، یادت رفته که چطور او را مجبور کردید که از دینش برگرده و مسلمان شود جهت یادآوری و ثبت در تاریخ باز گو میکنم شاید که شرمنده شوی. فیلیپ یک مسیحی بود که به ارتش آزادیبخش(رجوی)پیوسته بود و در کسوت تعمیرکارموتوری تانک در محور ۹ مرکز ۱۰ سالها کار میکرد و علیرغم سابقه طولانی … 

بمناسبت زادروز عیسی مسیح پیام آور صلح و آزادیبمناسبت زادروز عیسی مسیح پیام آور صلح و آزادی (نامه سرگشاده ادوارد ترمادو به عالیجناب پاپ فرانسیس)ا

لینک به منبع

وقتی مریم رجوی با دجالیت ادای احترام به مسیح در می آورد

خانم زهرا معینی، زنان ایران، آلمان ۲۸٫۱۲٫۲۰۱۶

“مولانا” چه زیبا عشق را معنی کرده…!

ای که می پرسی نشان عشق چیست ؟
عشق چیزی جز ظهور مهر نیست.

عشق یعنی مشکلی اسان کنی
دردی از در مانده ای درمان کنی.

در میان این همه غوغا و شر
عشق یعنی کاهش رنج بشر

عشق یعنی گل به جای خار باش
پل به جای این همه دیوار باش

عشق یعنی تشنه ای خود نیز اگر
واگذاری اب را ، بر تشنه تر

عشق یعنی دشت گل کاری شده
در کویری چشمه ای جاری شده

عشق یعنی ترش را شیرین کنی
عشق یعنی نیش را نوشین کنی

هر کجا عشق اید و ساکن شود
هر چه نا ممکن بود ، ممکن شود

 زهرا معینیباز درایام کریسمس و سال نو میلادی قرار گرفتیم و این روزها شاهد این هستیم که مریم رجوی با ظاهری آراسته خود را هم پا با حضرت مسیح میداند وبرای گرامیدشت تولدحضرت مسیح پیام میدهد سال گذاشته با پرروئی به کلیسای سن ژرمن پاریس رفت و در آنجا میگوید که آمده در پیشگاه حضرت مسیح دعا کنه، آمده برای مردم ایران که تحت ستم و سرکوپ هستند دعا کنه ،آمده برای مردم خاورمیان تحت ودر چنگال استبدادا افراطی گری تحت نامه اسلام دعا میکند.

امسال هم با پروئی بیشتر به این متن اشاره میکنه پیامبری که برای زنده‌کردن انسانهای مرده و اسیر شده در بهره‌کشی و اجبار دینی آمده بود. پیامبری که برای بیناکردن انسانهای نابیناشده در پس حائل‌های از خودبیگانگی و دیوارهای تبعیض و جدایی آمده‌بود. پیامبری که علیه دین‌فروشان شورش کرد و هیچ سازشی را با آنها روا نمی‌دانست.اما همزمان یاران خود و پیشتازان و به‌پاخاستگان را فرامی‌خواند که با یکدیگر و با مردم خود گذشت در پیش بگیرند. پیامبری که می‌گفت: «دیگری را مانند خود دوست داشته باش

 خانم رجوی آیا فیلیپ را میشناختی ، یادت رفته که چطور او را مجبور کردید که از دینش برگرده و مسلمان شود جهت یادآوری و ثبت در تاریخ باز گو میکنم شاید که شرمنده شوی

 فیلیپ یک مسیحی بود که به ارتش آزادیبخش(رجوی)پیوسته بود و در کسوت تعمیرکارموتوری تانک در محور ۹ مرکز ۱۰ سالها کار میکرد و علیرغم سابقه طولانی که در ارتش رجوی داشت به او بدلیل مسیحی بودنش رده تشکیلاتی نمیدادند و به اومستمرا گفته میشد که باید از مسیحیت دست بکشی و مسلمان بشوی که وی سالیان زیادی علیرغم فعالیت فراوان و انجام کارهای سخت و تعمیر تانکهای محور و مرکز در همان موضع باقی مانده بود و رده تشکیلاتی به وی داده نمیشد.

 تا اینکه وی برای اینکه عضو سازمان رجوی شود مجبور شد علیرغم میل باطنی اش دست از مسیحیت بکشد و مسلمان شود و به محض مسلمان شدن بسرعت رده تشکیلاتی ام جدید به وی ابلاغ شد و عضو تیم های نامنظم شد در صورتیکه تا قبل از مسلمان شدن درخواستهای او برای عضویت در سازمان رجوی و تیمهای عملیاتی بدلیل مسیحی بودنش سریعا رد میشد و در جواب سوال وی که چرا مرا عضو نمیکنید و چرا در تیمهای عملیاتی مرا شرکت نمیدهید مسئولان وی به او میگفتند که تو مسیحی هستی و باید مسلمان شوی چند مورد مثل فیلیپ وفیلیپها داریم که شما در قرارگاه اشرف به کشتن دادید وی در یکی از ماموریتهای نامنظم کشته شد و موردبعدی آنکه شما از دین سواستفاده میکنید و حرفهاتون با عمل یکی نیست را به شما یادآوری میکنم

به گفته ایی یکی از فرمانده یگان ۷ در قرارگاه ۷ در نشستی با خانم وجیهه ای کربلای در یکی از ایشون اعلام کرد که فرستاند ن فرد ….به بغداد برای شرکت در مراسم کریسمس فقط جنبه‌ای تبلیغاتی برای سازمان مجاهدین دارد اگر نیاز به افشای اسامی فرد مسیحی و شاهد مذبور باشد بنده اسم مسیحی مذبور وشاهد این موضوع را اعلام خواهم کرد

خانم رجوی شما بهتر است قبل از پرداختن به حضرت مریم و حضرت عیسی دهانتان را آب بکشید و کمی به کارهای کرده خودتون فکر کنید که چه بلائی به سر خانوادهها ی ایرانی و جوانان ایران آوردید آیا شما واقعاً به گفته‌های خودتون ایمان و باور دارید، و اگر به گفته‌های خودتون باور دارید چرا این همه افرادیکه سالهای عمرشان را برای شما و اون شوهر فراریت که آقای فیضل ترکی خبر مرگش را داد و شما هیچ واکنشی نشان ندادید و پس از گذاشته چند ماه از این خبر بعد از اینکه دیدید که ریزش پیش از حد در فرقه ای تو شده بود سراسیمه به آلبانی بروید و با یک صدای قلابی در حد۱۵دقیقه برای افراد اسیر در بندت بگذاری و به آن‌ها بگوی که هدیه است.

خانم رجوی شما با افراد خودت که تمام عمرشون را گرفتی و حتی با وجدان خودتون روراست نبوده و نیستید ، در دجالیت و عوام فریبی دست هر دیکتاتور را از پشت بستی بجای حرف زدن و شعار دادن واز این شاخه به اون شاخه پریدن آیا حاضر هستید که افرادی را که میخواهند به دنیای آزاد بروند و برای خودشون زندگی کنند را آزاد کنی ؟؟؟ تو چطور از آزادی حرفی میزنی که افراد خودت را مجبور به سکوت میکنی، کشتی به گل نشته ای فرقه ات را نجات بدهی.

 زهی خیال باطل که دستتان آغشته به خون خودتان را نمیتوانید پاک کنید با هیچ لباس زیبا نمیتوانید خودتون را خواهان حقوق بشر بدانید ،شما(تو و اون همسر فراریت)یک روز که خیلی دیر نیست به پای میز محاکمه و در برابر قانون قرار خواهید گرفت و در آنجا باید پاسخگوی جنایتها و خیانتهاتون باشید در آن زمان میخواهید چکار کنید و در آن زمان خواهیم دید که چه کسی مزدور…هست

زهرا معینی، آلمان

۲۷ دسامبر ۲۰۱۶

*** 

همچنین: