دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفتعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، سی ام ژوئیه 2020:… همزمان با تجاوز نظامی ارتش عراق و شخص صدام حسین به بهانه محقق کردن قادسیه دیگر و تصرف و تجزیه استان خوزستان به منظور فشار بر دولت مرکزی جهت لغو قرارداد الجزایر و تسلط بر آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس مسعود رجوی رهبر فرقه تروریستی مجاهدین که از جلب حمایت مردم برای کسب قدرت و بدست گرفتن اهرم های حاکمیت عملا شکست خورده بود و برنامه ها و طرح های او در خلال دوسال فعالیت آزاد سیاسی نتوانست حمایت های مردم را جلب کند، از 30 خرداد سال 60 با دست زدن به اقدام ناشیانه مسلحانه و براه انداختن موجی از ترورهای کور و بمب گذاری های مهیب که در تاریخ سیاسی ایران بی سابقه بود تلاش کرد جبهه دومی را در یک اتحاد استراتژیک با صدام و آن هم در داخل کشور باز کند تا بخشی از توان نظامی و نیروهای نظامی و داوطلب ایرانی را بخود مشغول سازد. دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت 

جناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنندجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

1- دروغ جاویدان چرا و چگونه شکل گرفت – قسمت اول

انجمن نجات مرکز خوزستان4 مرداد 1399

علی اکرامی انجمن نجات مرکز خوزستان

آقای علی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان

همزمان با تجاوز نظامی ارتش عراق و شخص صدام حسین به بهانه محقق کردن قادسیه دیگر و تصرف و تجزیه استان خوزستان به منظور فشار بر دولت مرکزی جهت لغو قرارداد الجزایر و تسلط بر آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس مسعود رجوی رهبر فرقه تروریستی مجاهدین که از جلب حمایت مردم برای کسب قدرت و بدست گرفتن اهرم های حاکمیت عملا شکست خورده بود و برنامه ها و طرح های او در خلال دوسال فعالیت آزاد سیاسی نتوانست حمایت های مردم را جلب کند، از 30 خرداد سال 60 با دست زدن به اقدام ناشیانه مسلحانه و براه انداختن موجی از ترورهای کور و بمب گذاری های مهیب که در تاریخ سیاسی ایران بی سابقه بود تلاش کرد جبهه دومی را در یک اتحاد استراتژیک با صدام و آن هم در داخل کشور باز کند تا بخشی از توان نظامی و نیروهای نظامی و داوطلب ایرانی را بخود مشغول سازد.
وی درابتدای تهاجم نظامی صدام آن را محکوم و خواهان دفاع یکپارچه تمامی نیروهای مردمی درقبال این تجاوز شد تا خود را در انظار عمومی، فردی میهن پرست جلوه گر سازد ولی درادامه و بخصوص بعداز مقطع 30 خرداد عملا با جمع آوری اطلاعات نظامی جبهه ها و انتقال سلاح به پشت جبهه و ملاقات های پنهانی با سران حزب بعث که علنی ترین آنها ملاقات با طارق عزیز نائب نخست وزیر و وزیر خارجه صدام بود نقش ستون پنجمی در جنگ را برعهده گرفت.

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

باشکست عملیات مسلحانه و فرار مفتضحانه رجوی به پاریس وی باقیمانده نیروهایش را به خاک عراق فرستاد ودرنهایت سال65 خودش و مریم و تمامی رهبران این فرقه از فرانسه به عراق منتقل وعملا بعنوان ارتش کوچک صدام و در خائنانه ترین شکل برعلیه منافع ملی و تمامیت ارضی مردم ایران به ایفای نقش پرداخت.

رجوی سرنوشت و آینده جنگ ایران وعراق را با پیروزی ارتش و دولت عراق و شکست ایران پیش بینی کرده بود و به همین دلیل قاطعانه تحلیل می کرد هیچ صلح و آتش بسی دراین جنگ متصور نیست وحکومت ایران ظرفیت پذیرش آتش بس و صلح را ندارد. چون سرنوشت این رژیم با جنگ گره خورده و صلح طناب دار جمهوری اسلامی خواهد بود وبا تکیه براین تحلیل تمامی نیروهایش را به عراق اعزام وتحت فرماندهی ارتش صدام قرار داد.

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

بعداز حضور رجوی و نیروهایش چندین پادگان نظامی در مناطق مرزی مختلف در اختیار آنها قرار گرفت و ارتش به اصطلاح آزادیبخش انها بلحاظ لجستیکی وادوات وجنگ افزارهای نظامی وحمایت های مالی پشتیبانی گردید. مابه ازای این حمایت ها رجوی اطلاعات تحرکات جبهه واستعداد نیرویی ونظامی وطرح های نظامی وهمچنین زیرساخت های شهری وتاسیسات حیاتی را دراختیار صدام می گذاشت. موفقیت چند عملیات مرزی و از جمله مهران و فکه و شوش که عمدتا با مشارکت فعال ارتش عراق به وقوع پیوست رجوی را دچار این توهم ساخت که گویا زمان وشرایط سرنگونی فرا رسیده و رژیم ایران در ضعیف ترین دوران خود بسر می برد. بعداز پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت که از طرف ایران صورت گرفت رجوی آن را نوشیدن جام زهر توسط ایران تحلیل کرد واعلام کرد زمان عملیات سرنگونی فرا رسیده است. به گفته خودش چند روز در کاخ صدام بست نشست تا صدام را برای انجام این عملیات که نام فروغ جاویدان بر آن گذاشت قانع سازد.

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

سرانجام از صدام چند روز فرصت گرفت که پذیرش آتش بس را به تاخیر بیندازد. با پذیرش آتش بس در27 تیر 1367 از طرف ایران رجوی که برخلاف تمامی تحلیل هایش از این اقدام ایران غافلگیرشده بود درجریان صدور یک اطلاعیه از تمامی نیروهایش از سراسر جهان خواست که برای عملیات سرنگونی به عراق بیایند وهمزمان دستگاه نظامی اش درپادگان اشرف بصورت شبانه روزی به آماده سازی و آموزش برای عملیاتی که رجوی بر آن نام فروغ جاویدان گذاشت اماده می شدند. بسیاری از اعضا چندروز مانده به شروع عملیات از کشورهای اروپایی وامریکا وکانادا به عراق اعزام شدند. چنان برای آنها دررابطه با این عملیات ساده سازی شده بود که فی الواقع احساس می کردند به یک تور سیاحتی و پیک نیک می روند. بسیاری از آنها با الفبای نظامی ونحوه استفاده از سلاح کوچک ترین آشنایی نداشتند. کوله های مملو از سوغاتی های رنگارنگ واشتیاق باور نکردنی آنها برای دیدن خانواده واقوام وآشنایان بعداز سالها کوچک ترین شک وتردیدی درموفقیت صددرصدی این عملیات و فتح تهران باقی نگذاشته بود. چهره های سفید و گونه های سرخ گونه که با گرمای طاقت فرسای عراق ودست هایی که با گرمای لوله های سلاح هیچ سنخیتی نداشت بدجوری به ذوق میزد و احساس ترحم هرانسانی را بر می انگیخت. اما انها نمی دانستند اسیر افکار مالیخولیایی رجوی شده اند!

ادامه دارد
اکرامی

لینک به منبع

2- دروغ جاویدان چرا و چگونه شکل گرفت – قسمت پایانی

انجمن نجات مرکز خوزستان6 مرداد 1399

عصر روز جمعه 31/4/67 حدود ساعت 18 یگانها و قسمت های مختلف برای شرکت در نشست توجیهی سرنگونی مسعود رجوی جمع شدند. بعداز انجام بازرسی وتشریفات معمول تمامی اعضا درسالن نشست پادگان اشرف جمع شدند . رجوی بهمراه مریم درسالن حاضر و بسمت نقشه بزرگی که بالای سن گذاشته شده بود رفت وخطاب به اعضای شرکت کننده درنشست باصدای بلند گفت:

درمهران گفتیم” امروز مهران فردا تهران” الان آمده ام تا بگویم آن لحظه تاریخی فرا رسیده است. فرماندهان شما نسبت به ریز جزییات طرح توجیه شده اند و شما را توجیه خواهند کرد. نگران آسمان و نیروی هوایی دشمن و پایگاه شاهرخی هم نباشید. صاحب خانه ما سیدالریس دستور داده در تمام مدت عملیات جنگنده های عراقی آسمان منطقه عملیاتی را پوشش دهند و هر جنبنده ای را برجای خود میخکوب می کنند رژیم جام زهر را نوشیده نیروهایش درتمامی طول مرز از هم پاشیده ودرحال فرار هستند وهیچ مقاومتی درمقابل شما نخواهد بود. مردم که از ظلم رژیم جانشان به لب رسیده منتظر رسیدن موکب ارتش آزادی هستند شما به هرشهری که رسیدید و آن را فتح کردید کنترل آن را به خلق قهرمان بسپارید وخودتان به پیشروی ادامه دهید.

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

طبق پیش بینی های ما ساعت 12 شب اولین پیشقراولان ارتش آزادی به تهران خواهند رسید. رجوی سوال کرد که ایا کسی ابهام یا سوالی ندارد؟

یکی از خانم ها به پشت میکروفن آمد و خطاب به رجوی گفت من یک هفته است که از ایران آمده ام دراینکه مردم مخالف هستند شکی نیست ولی من ندیدم همین مردم ناراضی از سازمان حمایت کنند؟ سکوت مرگباری سالن را فراگرفت. برق صحبت های این خانم جدیدالورود رجوی را هم گرفت. مدتی گذشت تا خودش را توانست پیدا کند. وی ضمن اینکه به فرماندهان ارشدش دستور داد سکوت کنند درپاسخ گفت مردم تابع تعادل قواهستند اول کشتی ما را با رژیم تماشا می کنند بعدکه دیدن ما پشت نیروهای رژیم را به خاک رساندیم وتعادل قوا بنفع ما چرخید از لاک بی تفاوتی خارج و بنفع ما وارد عمل میشوند.
بعداز اتمام نشست رجوی از اعضا خواست به یگانهای خودرفته وبرای روز حرکت آماده شوند. رجوی اینگونه شیادانه روح وروان اعضا را بکار گرفت وباساده سازی هرچه تمام تر بن بست سیاسی ونظامی خودرا که بعد از پذیرش آتش بس در آن گرفتار امده بود را رفع و رجوع کرد. وچنین وانمود نمود که ابتکار عمل دردست اوست واین بزرگ ترین دروغ رجوی به اعضا بود. او تلاش کرد شکست استراتژیش وبه گل نشستن ارتش ازادیبخشش را در اذهان نیروها پیروزی جلوه دهد و بدینوسیله با شستشوی مغزی اعضا و ساده سازی عملیات انها را به کام مرگ بفرستد. او در منتهای شیادی از توطئه بزرگ استعماری برای زمین گیر نمودن مجاهدین وارتش ازادیبخش صحبت کرد واصرار داشت دشمنان رنگارنگ مجاهدین با چیدن میز آتش بس می خواهند مارا سالیان درعراق دست وپابسته نگاه دارند. ما با این عملیات درنظر داریم که میز را چپه و تعادل قوا را بنفع خودمان برگردانیم .

سالگرد فروغ جاویدان جنایت جنگی مسعود رجوی

نیروهای شرکت کننده بعد از سه روز شکست خورده ودست از پا دراز تر به خاک عراق برگشتند با انبوهی کشته و زخمی و اسیر که از خود بجاگذاشتند. رجوی تلاش کرد که بادادن آمار دروغ از کشته های نیروهای دولتی (55هزار کشته وزخمی) و ضربه کمرشکن وبیمه نامه مجاهدین برای بقا بر سر نیروهایش را شیره بمالد. غافل از اینکه مشاهدات اعضای شرکت کننده درصحنه واقعیت دیگری را بیان میکرد واقعیت های صحنه به انها می گفت:

1- عملیات موسوم به فروغ یک دروغ جاویدان بود که نشان داد رجوی وفرماندهانش کوچک ترین دانشی از علم وتاکتیک نظامی ندارند ودست زدن به این کار صرفا یک حماقت محض وصرفا برای به کشته دان اعضا ویک خودکشی محض سیاسی ونظامی بود که ناشی از عدم درک رجوی نسبت به شرایط جنگ و وضعیت نیروهای ایران بود.
2-عدم مشارکت مردم در طی این ماجراجویی نشان داد که برخلاف گفته رجوی سازمان وی از هیچ گونه پایگاه اجتماعی وحمایت مردمی برخوردار نیست و برعکس برعلیه انها هستند.
3-دست زدن به این عملیات با ادعای چپه کردن میز توطئه استعماری وخروج از بن بست حضور درعراق احمقانه ویک ترفند شیادانه از طرف رجوی برای دست زدن به یک ریسک خطرناک وباهدف از بین بردن اعضا بوده است. چون بعداز شکست درعملیات سالیان درعراق زمین گیرشدند وعملا صدام به انها اجازه هیچ حرکت جدی را نداد.
4-عدم صداقت رجوی باردیگر برای اعضا مشخص شد.تمامی اعضا بعداز شکست درعملیات براین باور بودند که رجوی ضمن جمع بندی وبررسی علل شکست از خود انتقاد خواهد کرد ولی درنهایت تعجب دیدند رجوی تمامی اشکالات وعلل شکست عملیات را بگردن اعضای متاهل انداخت که با تمام وجود نجنگیده بودند وبدنبال حفظ جان خود وبازگشت به کانون خانواده بودند. پس باید وارد داستان طلاق همسران ومنهدم کردن کانون خانواده شوند تا بتوانند خالصانه تر سرنگونی را محقق کنند.
5-ولی براستی نیروهای انقلاب کرده از سال 70 تا 95 در خاک عراق چکار کردند؟! بجز شرکت درسرکوب قیام مردم عراق در شمال و جنوب. کشت گوجه و سبزی و خیار و بادمجان. تن دادن به خلع لباس وسلاح و درخدمت اهداف نیروهای امریکایی قرار گرفتن ودامن زدن به درگیری با نیروهای ارتش عراق که مسولیت حفاظت از پادگان اشرف را برعهده داشتند و سنگ پراکنی ومجروح کردن خانواده هایی که بعداز سالیان با اشتیاق به دیدن عزیزانشان آمده بودند !

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

آیا این بیمه نامه فروغ است که بخاطر آن در اوج حماقت بالغ بر بیش از 1000 نفر را به کشتن دادند؟! آیا میز استعماری را واژگون کردند و وجه المصالحه قرار نگرفتند؟ تاریخ دراین مورد بخوبی قضاوت خواهد کرد .همچنین که تاریخ فراموش نخواهد کردکه چگونه بهترین سرمایه های این مردم براثرحماقت وعطش سیری ناپذیری خودخواهی وجنون قدرت طلبی رجوی درگرمای مرداد ماه عراق و در دشت حسن اباد و چهارزبر در آتش سوختند وجزغاله شدند .انبوه این اجساد با هزاران ارزو که باخود به خاک سرد بردند ناقوس نابودی جریان رجوی را بصدا دراورده است وانها بزودی انتقام آن خون ها وارزوهای بربادرفته را پس خواهند داد .

اکرامی

لینک به منبع

دروغ جاویدان مجاهدین خلق چرا و چگونه شکل گرفت

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شکست-پروژه-فرقه-مجاهدین-در-تصحیح-چهره/

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهرهعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیستم فوریه 2020:… خبرنگار نیویورک تایمز بطرز جالبی روی مخفی کردن اعضا انگشت می گذارد. آنجا که می نویسد علیرغم اینکه به من گفته شده بود که بیش از 2200 نفر در این کمپ زندگی می کنند ولی من به زحمت چیزی در حدود 200 نفر دیدم ویا وقتی درمورد سرنوشت مسعود رجوی سوال می کردم تمامی آنها پاسخ می دادند نمی توانند حرفی در این مورد بزنند. علی صفوی نماینده مجاهدین در آمریکا در پاسخ سوال من درمورد اینکه رجوی کجاست سرش را پایین انداخت وگفت اجازه ندارد دراین مورد حرفی بزند. وی در بخشی دیگر از گزارشش اشاره می کند نزدیک به سه ساعت در کنار درب منتظر اجازه ورود بوده و بعد از اعلام موافقت تا ساعت 1:30 بامداد شروع به یکسری مصاحبه، شرکت در جلسات تبلیغاتی و تورهایی کردم. شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره 

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهرهچهل سال حرکت مجاهدین خلق در سراب و بیراهه

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره

پشت پرده دعوت مجاهدین از گزارشگر نیویورک تایمز

انجمن نجات مرکز خوزستان1 اسفند 1398

فرقه مجاهدین برای مقابله با تاثیرات افشاگری های اعضای جداشده در آلبانی و اروپا که ابهامات و سوالات جدی درخصوص مناسبات فرقه ای و شیوه های مغزشویی بمنظور نگهداری اعضا ، در افکارعمومی و بخصوص مطبوعات آزاد اروپا و آمریکا ایجاد کرده است؛ دریک اقدام عکس العملی و صرفا با هدف لاپوشانی و توجیه،  از خبرنگار نیویورک تایمز برای حضور در مقر اشرف سه دعوت بعمل آورده بود.

البته با توجه به تجارب ما اعضای جداشده قبل از دعوت و حضور این خبرنگار اقدام به جابحایی اعضای منتقد و مسئله دار و همچنین انتخاب کیس های مورد دلخواه از میان اعضاء و دیکته کردن مطالبی که می بایست در حضور خبرنگار مطرح کنند وهمچنین تزیینات سالن ها ومحل های مورد بازدید وتدارک برنامه های هنری را دردستور کار قرار داده است.
نکته مهم تر اینکه تمامی اعضا و مسئولینی که قرار است در معرض برخورد با خبرنگاران قرار گیرند می بایست مرز سرخ های مناسبات و از جمله بی اطلاعی از وضعیت مسعود رجوی، تعداد نفرات مقر و برخورداری از حق آزادانه انتخاب ماندن و یا جدایی را رعایت نمایند.

با درنظر گرفتن کلیه این موارد گزارش اخیر خبرنگار نیویورک تایمز خیلی جالب و خواندنی است و این گزارش بخوبی مشخص میکند که وی فریب صحنه سازی و سناریو از پیش ساخته مسئولین فرقه را نخورده است.

خبرنگار نیویورک تایمز بطرز جالبی روی مخفی کردن اعضا انگشت می گذارد. آنجا که می نویسد علیرغم اینکه به من گفته شده بود که بیش از 2200 نفر در این کمپ زندگی می کنند ولی من به زحمت چیزی در حدود 200 نفر دیدم ویا وقتی درمورد سرنوشت مسعود رجوی سوال می کردم تمامی آنها پاسخ می دادند نمی توانند حرفی در این مورد بزنند.

علی صفوی نماینده مجاهدین در آمریکا در پاسخ سوال من درمورد اینکه رجوی کجاست سرش را پایین انداخت وگفت اجازه ندارد دراین مورد حرفی بزند.

وی در بخشی دیگر از گزارشش اشاره می کند نزدیک به سه ساعت در کنار درب منتظر اجازه ورود بوده و بعد از اعلام موافقت تا ساعت 1:30 بامداد شروع به یکسری مصاحبه، شرکت در جلسات تبلیغاتی و تورهایی کردم.

خبرنگار نیویورک تایمز در گزارشش تاکید کرده است دعوت از او از سوی رهبران این گروه برای تصحیح (بزک) چهره شان بوده است .

وی تاکید کرد اجازه مصاحبه خصوصی باهیچ یک از اعضا را نداشته است.

خبرنگار نیویورک تایمز بطرز جالبی که با کنایه همراه است به نظر یکی از مورخان بنام ابراهیمیان درخصوص وضعیت مجاهدین در افکار عمومی مردم ایران اشاره میکند، که برغم اینکه این گروه ادعا دارد از حمایت قابل توجهی میان مردم ایران برخوردار است اما آقای ابراهیمان می گوید محبوبیت این گروه پس از دست زدن به خشونت دراوایل دهه 1980 سقوط کرده است. وی تاکید کرده وقتی بامردمی که دردوران انقلاب زندگی کرده اند صحبت می کنید متوجه میشوید وقتی نام مجاهدین را می برید آنها براشفته میشوند.

خبرنگار نیویورک تایمز براساس مشاهدات خود می گوید من این سازمان را کاملا نفرت آمیز دیدم و تعجب می کنم در آلبانی هستند.

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهرهکافه ای در آلبانی که معمولاً اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین خلق در آن جا دور هم جمع می شوند

دربخش جداگانه ای از گزارش خبرنگار نیویورک تایمز به دیدار با اعضای جداشده اشاره میکند آنجایی که به موضوع محدودیت ها و بحث ممنوعیت افکار جنسیتی و روابط عاطفی و شرکت اجباری در مراسم های انتقاد از خود تاکید دارند.

شیوه ای که سران فرقه در ضمن دعوت از خبرنگار نیویورک تایمز بکار گرفتند درحقیقت کپی برداری از پروسه های گذشته است که عمدتا در قرارگاه اشرف اجرا میشد. جالب اینجا بود که تمامی این پروژه ها باشکست مواجه میشد. پروتکل های اجراشده بقدری مصنوعی بود که حتی نزدیک ترین شخصیت ها به آنها و از جمله اعضای شورا را مسئله دار میکرد.

بهرحال از آنجا که هرجریان باطل بدلیل ذات عملکردش نمی تواند ماهیت خود را مخفی نماید و قانونمندی های سرسخت و واقعیت های انکارناپذیری بر جهان پیرامون ما حاکم است که اجازه عوام فریبی به هیچ جریانی نمی دهد فرقه مجاهدین هم از این ترفندها سودی نخواهد برد. عصر ما دوران آگاهی هاست و دروغ و نیرنگ و فریب نمی تواند در انحراف افکار عمومی کارساز واقع شود و اقدامات شیادانه مجاهدین چون آوار برسر خودشان خراب خواهد شد.

علی اکرامی

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره

لینک به منبع

***

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkinslink to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندThe Proof of US Cold shoulder to Maryam Rajavi

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-در-لیست-بازیچه-ها-فوت-ابوالفضل/

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادیعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست وششم ژانویه 2020:… ابوالفضل قنادی بعد از نزدیک به 40سال اسارت در زنجیر دروغ و فریب فرقه رجوی روز پنجشنبه 2 بهمن ماه در آلبانی با زندگی سراسر رنج و درد و مصیبت وداع کرد. فرقه ضدبشری مجاهدین و رهبران و مریم رجوی همانند موارد گذشته با تعریف و تمجید از به اصطلاح مبارزه و علاقه او به رجوی سعی کرد که از جسد وی هم بهره برداری تبلیغاتی نماید . کسانی که طی سالیان ابوالفضل را در یگانهای ترابری در قرارگاه اشرف دیده و می شناختند همگی اذعان دارند که وی همیشه زیر فشارهای روحی و روانی و جسمی تشکیلات رجوی بود. وی که یک پایش را سالیان قبل وضمن یک تصادف از دست داده بود تحت شدیدترین بیگاری ها قرار می گرفت. وی بارها با توجه به مشکلات جسمی وقتی درکارهای سخت بکارگرفته می شد اعتراض می کرد ولی هربار از طرف مسئولین فرقه به تمارض و سوء استفاده از مشکل جسمی اش متهم می شد. مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

Maryam Rajavi is the acting leader of the People's Mujahedin. Her husband has not been seen since 2003گزارش دویچه وله آلمان از تحقیق اشپیگل از وضعیت مجاهدین خلق در آلبانی و سابقه این گروه

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

1- ابوالفضل قنادی بعد از 4 دهه اسارت در زنجیر دروغ فرقه مجاهدین با زندگی وداع کرد

انجمن نجات مرکز خوزستان۶ بهمن ۱۳۹۸

کسانی که طی سالیان ابوالفضل را در یگانهای ترابری در قرارگاه اشرف دیده و می شناختند همگی اذعان دارند که وی همیشه زیر فشارهای روحی و روانی و جسمی تشکیلات رجوی بود. وی که یک پایش را سالیان قبل وضمن یک تصادف از دست داده بود تحت شدیدترین بیگاری ها قرار می گرفت. وی بارها با توجه به مشکلات جسمی وقتی درکارهای سخت بکارگرفته می شد اعتراض می کرد ولی هربار از طرف مسئولین فرقه به تمارض و سوء استفاده از مشکل جسمی اش متهم می شد.ابوالفضل قنادی بعد از نزدیک به 40سال اسارت در زنجیر دروغ و فریب فرقه رجوی روز پنجشنبه 2 بهمن ماه در آلبانی با زندگی سراسر رنج و درد و مصیبت وداع کرد. فرقه ضدبشری مجاهدین و رهبران و مریم رجوی همانند موارد گذشته با تعریف و تمجید از به اصطلاح مبارزه و علاقه او به رجوی سعی کرد که از جسد وی هم بهره برداری تبلیغاتی نماید .

وی حتی با وجود قطع بودن یکی از پاهایش و داشتن مشکل تردد توسط فرماندهان سنگدل رجوی درعملیات های نظامی از جمله عملیات موسوم به چلچراغ به صحنه نظامی فرستاده شد. تمام اعضای قدیمی تر که بنوعی با ابوالفضل آشنایی داشته و او را از نزدیک می شناسند گواهی می دهند که او هیچگاه نیروی ایدئولوژیکی رجوی نبود.

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

مگر ابوالفضل قنادی در اسارتگاه مشترک سیا و مجاهدین خلق در آلبانی – نامی دیگر در لیست اهدایی مریم رجوی به اربابانش

درسال 1384 از تشکیلات رجوی درخواست جدایی داد وبه کمپ آمریکایی ها موسوم به تیف که محل نگهداری اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق بود آمد ولی بعد از مدتی درجریان یک ملاقات با یکی از مسئولین فرقه از طرف مریم رجوی به او پیام داده شد که اگر به تشکیلات اشرف برگردد وی را مستقیم به کشور کانادا خواهند فرستاد. اعضایی که بهنگام بازگشت مجدد ابوالفضل قنادی درپادگان اشرف بودند و بعد جدا شدند می گویند که بعد از بازگشت ابوالفضل به پادگان اشرف مسئولین علیرغم اینکه به او وعده ی اعزام به کشور کانادا داده بودند اما وی را دریک محل قرنطینه کرده و روزانه دادگاه های تفتیش عقاید موسوم به عملیات جاری برایش برگزار و تحت شدیدترین برخوردها وتوهین ها قرار می گرفت.

جالب اینجاست که دراطلاعیه فرقه مجاهدین که به مناسبت مرگ وی صادر شده هیچ اشاره ای به پروسه جدایی وی و وعده های فریبنده سران فرقه برای برگرداندن مجدد او به اشرف نشده است. ابوالفضل قنادی نماد عبرت انگیزی برای دیگر اعضا است که نباید آنها به وعده های سران فرقه بخصوص مریم ومسعود اعتماد کنند. به امید اینکه دیگر اعضایی که هنوز دراسارت فرقه آزادی کش رجوی اسیرهستند سرنوشت ابوالفضل درس عبرتی برای انها شود وهرچه زودتر خود را از بند اسارت فرقه رجوی رهایی بخشند.

اکرامی

لینک به منبع

2- مجاهدین ؛ از منع ملاقات تا قرار گرفتن در لیست بازیچه ها

انجمن نجات مرکز خوزستان۱ بهمن ۱۳۹۸

سیما و سایت های خبری فرقه مجاهدین خلق دربخش های خبری خود با انتشار و زیرنویس مستمر خبر مصاحبه برایان هوک رییس میز ایران در وزارت خارجه آمریکا در مورد ضرورت استفاده و بکارگیری نیروهای مخالف رژیم درسرنگونی جمهوری اسلامی بخود می بالید که گویا دستورالعمل منع مذاکره با این سازمان از طرف وزارت خارجه لغو شده است .

این سازمان از قول برایان هوک در کنفرانس مطبوعاتی گفت خیلی از گروههای ایرانی احساسی قوی و شور زیادی از خود درمورد آینده ایران نشان می دهند. خیلی مهم است که ما با مخالفان حکومت ایران در مورد آینده ایران ملاقات کنیم و نگرانی های آنها را بشنویم. سیاست خارجی ما تضعیف رژیم ایران و نیروهای نیابتی آنهاست. ما هیچ گروهی را بر دیگری ترجیح نمی دهیم.

این صحبت های هوک درشرایطی اعلام میشود که حدود یکماه پیش پمپئو وزیر خارجه آمریکا طی یک دستورالعمل به مسئولین وزارت خارجه اعلام کردند با نمایندگان سازمان مجاهدین خلق و 5 گروه دیگر ایرانی بدون اطلاع وزارت خارجه حق ملاقات ندارند . وزارت خارجه آمریکا بخاطر سیاست متناقض و دوگانه اش درحین بکارگیری شیوه های تروریستی و نظامی درقبال ایران بقول خودش دریچه ای راهم برای انجام مذاکرات سیاسی ودیپلماتیک باز گذاشته است و به همین دلیل نمی خواهد ضمن مذاکره با گروههای ایرانی دولت ایران را تحریک و راه مذاکره احتمالی را کاملا مسدود نماید .

ایالت متحد آمریکا ودولت های جمهوری خواه ودمکرات هیچگاه به نقش مجاهدین خلق درفرایند قدرت اینده ایران اعتقادی نداشته و همواره و بخصوص از کانال وزارت خارجه اعلام کرده اند که براساس تحقیقات آنها مجاهدین خلق هیچ پایگاهی درمیان مردم ایران ندارند و مردم ایران بشدت از آنها تنفر دارند و هیچگاه بعنوان یک گزینه جدی روی آنها حساب نکرده ونمی کنند.

مضاف براینکه شیوه های ضددمکراتیک مناسبات آنها ونقش مجاهدین درترور مستشاران آمریکایی وتسخیر سفارت آمریکا موانع جدی در ارتباط آمریکا با آنها ایجاد می کند. ولی از انجایی که سیاست آمریکا درقبال مجاهدین خلق استفاده ابزاری از آنهاست هیچگاه بصورت کامل آنها را درمحاسبات ایجاد فشار بر جمهوری اسلامی حذف نکرده است.

درسال 82 و بعداز سرنگونی صدام علیرغم اینکه ارتش آمریکا آنها را خلع سلاح و وزارت خارجه آنها را درلیست تروریستی قرار داد ولی همزمان فرماندهان ارتش آمریکا از نیروهای نظامی مجاهدین درسیطره های مشترک گلوگاهها وورودی شهرها استفاده می کردند ویا بااستفاده وهمکاری اطلاعاتی مجاهدین خلق بسیاری از مقامات حزب بعث و مسئولین رژیم صدام را دستگیر کرد. ولی نکته عبرت آمیز والبته شرم آور برای رهبران مجاهدین حلق که بایک موضع گیری برایان هوک قند تودلشان اب شده وافتخار می کنند که توسط یکی از مقامات وزارت خارجه به بازی گرفته شده اند این است که گویا فراموش کرده اند این همان امپریالیستیاست که روزگاری و درلفافه انقلابی گری و ضدامپریالیست نمایی ادعای نابودی آنها را داشتند و آنها را بزرگ ترین سد تکامل زمان می دانستند. همان آمریکایی است که رهبران جمهوری اسلامی ودولت موقت انقلاب را متهم به سازش می کرد و آمریکایی می نامید. سازمانی که بافاصله گرفتن از آرمانها وشعارهای ادعایی اوایل انقلاب که با سواستفاده از ان شعارها بسیاری از جوانان پرشور واحساسی را جذب کرد الان به نقطه ای رسیده است که اشاره تلویحی برایان هوک که آنها هم می توانند توسط آمریکا ودرراستای منافعش بکار گرفته شوند این چنین عنان از کف میدهند .ایا این سرنوشت رقت برانگیز ومایه عبرت تاریخ نیست؟

اکرامی

لینک به منبع

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

***

برادران مجاهد خلق و روسپی خانه های آلبانیبرادران مجاهد خلق و روسپی خانه های آلبانی

همچنین: