در آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

در آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

نقل از مجاهدین دات کام و باشگاه خبرنگاران، تهران، ششم ژوئن 2015:…  اما جدای از این ادعاهای سراسر دروغ و مضحک، نکته جالب و تعجب برانگیزتر این بیانیه اعلام همبستگی این 220 نماینده با مریم قجر سرکرده سازمان تروریستی مجاهدین( منافقین) است که کلا اعتبار آن را زیر سئوال میبرد چرا که اگر این نمایندگان پارلمان اروپا ذره ای عقل و شعور داشته باشند اعتبار خود را با حمایت از یک  …

مسعود خدابنده ایرانیان دات کام: کارناوال مریم رجوی در ویلپنت سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایMaryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

 در آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

مریم رجوی مجاهدین خلق کارناوال ویلپنت فرانسه

نمایندگان ناکجا آبادی ویلپنت

مجاهدین دات کام، تهران، ششم ژوئن 2015:
لینک به منبع

نکته جالب و تعجب برانگیز تر این بیانیه اعلام همبستگی این 220 نماینده با مریم قجر سرکرده سازمان تروریستی مجاهدین( منافقین) بود که کلا اعتبار آن را زیر سئوال می‌برد.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ گروهک تروریستی منافقین روز 12 خرداد با آب و تاب فراوان مدعی شد که بیش از 220 نماینده پارلمان اروپا در آستانه برگزاری شوی ویلپنت با صدور بیانیه‌ای از تروریستهای سازمان نفاق حمایت کرده‌اند.

نکته بسیار جالب این بیانیه ادعایی این بود که اگر واقعا 220 نماینده پارلمان اروپا چنین بیانیه‌ای را صادر کرده بودند می‌بایست به سرعت در همه خبرگزاری‌های معتبر بین المللی منتشر می‌گردید ولیکن این بیانیه اولین بار در سایت سازمان منتشر شد و در سایر رسانه‌ها نیز بازتابی نداشت. نکته بعدی در این بیانیه لحن آن است که بیانیه را بسیار شبیه ادبیات مورد استفاده سازمان مجاهدین می‌کند بصورتی که که انگار یک منافق این بیانیه را نوشته است نه 220 نماینده پارلمان اروپا!!

در این بیانیه ادعا شده است که «بسیاری از زنان در ایران به دلیل بدحجابی مورد اسیدپاشی قرار گرفته اند!!! ایران بیشترین تعداد اعدامی را داشته و در عراق 117 نفر از مثلا مجاهدین حاضر در کمپ لیبرتی به دستور ایران کشته شده‌اند و 25 نفر دیگر نیز به دلیل محاصره و نرسیدن تجهیزات پزشکی زجر کش شده‌اند. در سوریه 300هزار نفر کشته شده اند و در یمن نیز سلطه ایران مستحکم تر شده است.»

علاوه بر این در این بیانیه ادعایی این 220 نماینده در مورد «وخیم تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران و نقش ایران در بحران خاورمیانه هشدار داده، و در عین حال از تهران خواسته اند تا اجازه بازرسی‌های هسته‌ای سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد. »

اما جدای از این ادعاهای سراسر دروغ و مضحک، نکته جالب و تعجب برانگیزتر این بیانیه اعلام همبستگی این 220 نماینده با مریم قجر سرکرده سازمان تروریستی مجاهدین( منافقین) است که کلا اعتبار آن را زیر سئوال میبرد چرا که اگر این نمایندگان پارلمان اروپا ذره ای عقل و شعور داشته باشند اعتبار خود را با حمایت از یک تروریست شناخته شده بین المللی خراب نمی‌کنند.

اما وزارت امورخارجه کشورمان نیزدر باره این بیانیه و دروغ پردازی و شانتاژ خبری منافقین اعلام کرد؛

«پارلمان اروپا هیچ گونه بیانیه ،اعلام موضع رسمی و غیر رسمی در این مقطع نداشته است .بیانیه منتسب به نمایندگان پارلمان اروپا در سایت متعلق به ژرارد دپره لابی اصلی منافقین در پارلمان اروپا منتشر شده و این سایت مدعی است که 220 نماینده پارلمان اروپا آن را امضاء کرده اند. سابقه ژرارد دپره در حمایت از گروه های تروریستی و انجام اقدامات تخریبی روشن و مبرهن است. تعداد انگشت شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با وی ارتباط و همکاری دارند و اکثریت نماینده ها و گروه های سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری اسلامی ایران می باشند. خبر مربوط به امضای بیانیه بازتابی در رسانه های اروپا نداشته و در حد سایت ژرارد دپره و تکرار ان در یکی دو سایت گروهک منافقین می باشد.اصالت ادعاهای دپره با توجه به سوابق وی قویا محل تردید است و با شناختی که از پارلمان اروپا وجود دارد، امضای متنی توسط این تعداد نماینده احتمالا فضا سازی و شانتاژ خبری منافقین ولابی انها در پارلمان اروپا می باشد.یکی از اهداف دپره و منافقین از این گونه خبر سازی ها جلوگیری از تقویت و توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و پارلمان اروپا می باشد.»

صبح امروز؛ هیئت پارلمانی اروپا وارد تهران شد

باشگاه خبرنگاران، تهران، ششم ژوئن 2015:
لینک به منبع

هیئت پارلمانی اروپا صبح امروز شنبه وارد تهران شد.

هیئت پارلمانی اروپا وارد تهران شدبه گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، هیئت پارلمانی اروپا صبح امروز شنبه 16 خرداد ماه وارد تهران شد.

این هیئت با علی لاریجانی و دیگر مقام‎های کشورمان دیدارهایی خواهند داشت.

علاءالدین بروجردی پیشتر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به سفر هیئت پارلمانی اروپا به تهران گفت: این هیئت روز شنبه 16 خرداد ماه وارد تهران خواهد شد.

وی افزود: 9 نفر از نمایندگان پارلمان اروپا در این هیئت حضور دارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ریاست این هیئت را همتای بنده در پارلمان اروپا برعهده دارد.

بروجردی خاطر نشان کرد: اخیرا هیئتی از ایران به ریاست کاظم جلالی به دعوت پارلمان اروپا به آنجا سفر کرده بودند.

انتهای پیام/

(پایان)
***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18851

وزارت خارجه ایران: بیانیه منتسب به نمایندگان اروپا خبرسازی است

رادیو فردا، سوم ژوئن ۲۰۱۵:…  وزارت خارجه ایران به بیانیه‌ای که از جمله در وب‌سایت ژرارد دپره، نماینده پارلمان اروپا، منتشر شده، اشاره کرده و می‌گوید این نماینده از مدافعان سازمان مجاهدین خلق است و «تعداد انگشت‌شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با او ارتباط و همکاری دارند». در عین حال بنا بر بیانیه وزارت خارجه ایران، «اکثریت نماینده‌ها و گروه‌های سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری …

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

لینک به منبع

وزارت خارجه ایران: بیانیه منتسب به نمایندگان اروپا خبرسازی است

وزارت خارجه ایران می‌گوید بیانیه‌ منتسب به ۲۲۰ نماینده پارلمان اروپا در مورد «وخیم‌تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران» یا اجازه «بازرسی از اماکن نظامی و غیرنظامی»، «خبرسازی» است.

خبرگزاری رسمی ایران، ایرنا، در خبری نوشته است «پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص شد که پارلمان اروپا هیچ‌گونه بیانیه، اعلام موضع رسمی و غیررسمی در این مقطع نداشته است».

وزارت خارجه ایران به بیانیه‌ای که از جمله در وب‌سایت ژرارد دپره، نماینده پارلمان اروپا، منتشر شده، اشاره کرده و می‌گوید این نماینده از مدافعان سازمان مجاهدین خلق است و «تعداد انگشت‌شماری از نمایندگان پارلمان اروپا با او ارتباط و همکاری دارند».

در عین حال بنا بر بیانیه وزارت خارجه ایران، «اکثریت نماینده‌ها و گروه‌های سیاسی خواهان تعامل مثبت و گسترده با جمهوری اسلامی هستند».

در بیانیه‌ای که از جمله وب‌سایت ژرارد دپره، منتشر کرده، و خود او در وب‌سایت یوتیوب نیز آن را اعلام کرده، «در مورد وخیم‌تر شدن وضعیت حقوق بشر در ایران و نقش ایران در بحران خاورمیانه هشدار داده شده، و در عین حال از تهران خواسته شده تا اجازه بازرسی‌های اتمی سرزده از تمامی اماکن نظامی و غیرنظامی خود را بدهد.»

این بیانیه همچنین حمایت خود را از مریم رجوی، رهبر «شورای ملی مقاومت ایران» برای آنچه در این آن «تغییر دمکراتیک» در ایران نامیده شده، اعلام ‎‎کرده است.

وزارت خارجه ایران اصالت مطالب مطرح‌شده از سوی آقای دپره را «قویا محل تردید» توصیف کرده است و می‌گوید «با شناختی که از پارلمان اروپا وجود دارد»، امضای چنین متنی «احتمالا فضاسازی و شانتاژ خبری» سازمان مجاهدین خلق ایران در پارلمان اروپا است.

وزارت خارجه ایران در عین حال تاکید کرده آنچه این وزارت‌خانه «خبرسازی» نامیده، با هدف جلوگیری از توسعه روابط ایران و پارلمان اروپا انجام گرفته است.

Rajavi cult New Yorkرادیو فردا: سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18542

رهبر فراری، رئیس جمهور در پاریس، ارتش علیل در عراق، هفت نماینده در بروکسل و یک سفیر در انگلیس

خبرگزاری مهر، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  نماینده مردم تهران گفت: ۷ نفر از اعضای پارلمان اروپا با منافقان ارتباط دارند که یکی از آن ها در جلسه با هیات ایرانی حضور یافت و سعی کرد از منافع منافقین دفاع کند که پاسخ کوبنده ای به وی داده شد و وی مجبور به عذرخواهی و ترک جلسه شد. وی ادامه داد: این نماینده پارلمان اروپایی در حمایت از دستگیرشدگان فتنه و منافقین صحبت کرد. آلیا گفت: در حین مذاکرات اعلام شد، نماینده …

مسعود رجوی قبل از فرارلطف الله میثمی: مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

رهبر فراری، رئیس جمهور در پاریس، ارتش علیل در عراق، هفت نماینده در بروکسل و یک سفیر در انگلیس

ماجرای پاسخ کوبنده هیات ایرانی به نماینده انگلیسی حامی منافقین

لینک به منبع

عضو گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا ماجرای حضور یکی از نمایندگان انگلیسی حامی منافقین در دیدار با پارلمان اروپایی و پاسخ کوبنده هیات ایرانی را تشریح کرد.

فاطمه آلیا ماموریت گروه روابط پارلمانی ایران و و اروپا را در سفر به بلژیک موفقیت آمیز خواند و گفت: پیش از ماموریت اهداف و محتوای سخنرانی ها مشخص شده بود. ترکیب هیات ایرانی در این سفر بسیار مهم بود زیرا ترکیب باید به گونه ای می بود که شبهات اروپا نسبت به جمهوری اسلامی را بر طرف کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این سفر تبعات جنگ افروزی کشورهای آمریکایی و اروپایی در منطقه خاورمیانه و امکان نفوذ این نا امنی ها به کشورهای آسیایی و اروپایی تشریح شد.

وی گفت: یکی از موضوعات مهمی که در مذاکرات مطرح شد افزایش تولید مواد مخدر در افغانستان و صادرات به اروپا بود.

آلیا اظهار داشت: یکی از مهمترین ملاقاتهای ما با رئیس پارلمان اروپایی بود که در بالاترین سطح از نظر تشریفات و پروتکل این دیدار صورت گرفت و بسیاری از شبهات وی در مورد حقوق زنان و اقلیت ها و نیزجنگ یمن بر طرف شد.

وی ادامه داد: با هیات روابط با ایران در پارلمان اروپا مذاکرات خوبی داشتیم متاسفانه موضع گیری های اروپایی ها ناشی از اطلاعات نادرستی است که گروه های معاند جمهوری اسلامی در اختیار آن ها قرار می دهند.

نماینده مردم تهران گفت: ۷ نفر از اعضای پارلمان اروپا با منافقان ارتباط دارند که یکی از آن ها در جلسه با هیات ایرانی حضور یافت و سعی کرد از منافع منافقین دفاع کند که پاسخ کوبنده ای به وی داده شد و وی مجبور به عذرخواهی و ترک جلسه شد.

وی ادامه داد: این نماینده پارلمان اروپایی در حمایت از دستگیرشدگان فتنه و منافقین صحبت کرد.

آلیا گفت: در حین مذاکرات اعلام شد، نماینده ملت ایران صحبت کند که وی با وقاحت و عصبانیت گفت: نمایندگان ملت ایران در انگلستان(سازمان منافقین) حضور دارند و اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار می دهند.

وی ادامه داد: تیم ایرانی در پاسخ تاکید کرد، آیا کسانی که ۱۶ هزار زن و کودک بیگناه را ترور کرده اند می توانند نماینده ملت ایران و منبع اطلاع رسانی به شما باشند. این افراد خائن نمایندگان ملت ایران نیستند. که وی مجبور به عذر خواهی و ترک جلسه شد.

عضو گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا اظهار داشت: گروه اروپایی در این جلسات بر اهمیت دیپلماسی پارلمانی تاکید کردند و معتقد بودند که دیپلماسی پارلمانی آزادانه تر می تواند پیام ملت ها را انتقال دهد.

آلیا با اشاره به بحث های طولانی در مورد مذاکرات هسته ای گفت: تلاش داشتیم در تمام جلسات دو خط قرمز نظام برای مذاکرات را مبنی بر لغو همه تحریم ها و عدم نظارت ویژه و اختصاصی، اعلام کرده و تاکید کنیم که اینها دو شرط قبول توافق نهایی در ایران است.

وی ادامه داد: جلسات به لحاظ تشریفات و استقبال در سطح بسیار بالایی بود.

آلیا با شاره به تقارن سالروز پایان جنگ جهانی با سفر هیات ایرانی به اروپا گفت: در این جلسات تجاوز آل سعود به یمن و حمایت سعودی ها از داعش مورد بررسی قرار گرفت و طرف اروپایی متقاعد شد که آل سعود به مشکل منطقه تبدیل شده است.

به گزارش مهر سفر گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا به بلژیک (مقر پارلمان اروپا) به ریاست کاظم جلالی هفته گذشته صورت گرفت. در این سفر هیات ایرانی با مقامات زیادی از پارلمان اروپا دیدار و گفتگو کرد.

۳ اصل راهبردی در نگاه ایران به مسائل عراق/ واکنش به رویکرد تجزیه

لینک به منبع

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در دیدار با حیدرالعبادی گفت: ایران اسلامی نسبت به هر رویکردی که به دنبال تجزیه عراق و یا تضعیف هویت و وحدت ملی این کشور باشد، واکنش نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که برای انجام یک سفر رسمی به عراق رفته است با حیدر العبادی نخست وزیر جمهوری عراق دیدار و پیرامون مسائل دو جانبه، منطقه ای و بین المللی گفتگو و تبادل نظر کرد.

حیدر العبادی نخست وزیر عراق در این دیدار با قدردانی از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، دولت و ملت ایران گفت: روابط ایران و عراق بسیار عمیق است و دشمنان سعی داشتند از طریق جنگ ۸ ساله به این روابط ضربه بزنند، امروز ایران و عراق با تاریخ، فرهنگ و جغرافیای مشترک در مقابل داعش وحشی ایستاده‌اند.

نخست وزیر عراق افزود: امنیت عراق با امنیت جمهوری اسلامی ایران آمیخته است و ما بر تداوم حمایت و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد ثبات و امنیت و مبارزه با تروریسم تأکید داریم.

حیدر العبادی تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم علیه ایران و امنیت آن در عراق اقدامی صورت پذیرد.

نخست وزیر عراق با اشاره به مسائل و تحولات منطقه افزود: از جنگ علیه یمن حمایت نمی‌کنیم و باید با تلاش همه کشورهای اسلامی به این جنگ خاتمه دهیم.

وی با اشاره به تلاش لابی صهیونیسم برای به شکست کشاندن مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با ۱+۵ گفت: امیدواریم ایران در روند این مذاکرات کاملاً موفق باشد و توافق جامع که به نفع همه است تحقق پیدا کند.

نخست وزیر عراق با تأکید مجدد بر گسترش همکاری های همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران گفت: گسترش همکاری‌های دفاعی-امنیتی با ایران از اولویت‌های کشور عراق به شمار می‌رود.

ایران از ابتدای تعرض جریان داعش در کنار دولت و ملت عراق ایستاده است

سردار دهقان نیز در این دیدار با ابلاغ سلام‌های گرم معاون اول رئیس جمهور کشورمان به نخست وزیر عراق گفت: مناسبات دو کشور در سطوح عالی الگوی مناسبی از روابط دو همسایه است.

وزیر دفاع کشورمان خاطرنشان کرد: رهبری، دولت و ملت ایران همواره از تمامیت ارضی و استقرار کامل امنیت و آرامش در عراق حمایت کرده و خواهند کرد.

سردار دهقان با بیان اینکه حمایت از وحدت و یکپارچگی عراق، کمک به تحکیم امنیت فراگیر و مشارکت در توسعه و پیشرفت؛ به عنوان ۳ اصل راهبردی در نگاه جمهوری اسلامی ایران به مسائل عراق است، تصریح کرد: ایران اسلامی ارتباط خود را با عراق محدود به جریان، حزب، طائفه و قومیت خاصی نکرده و نخواهد کرد و همواره به عراق به عنوان یک مجموعه واحد نگاه کرده و نسبت به هر رویکردی که به دنبال تجزیه عراق یا تضعیف هویت و وحدت ملی این کشور باشد، واکنش نشان می دهد.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از اینکه دولت، ملت و نیروهای مسلح و مردمی عراق تاکنون هوشیارانه با وجود همه توطئه‌ها، درگیر فتنه مذهبی و جنگ داخلی نشده‌اند، بر نقش برجسته مرجعیت در این زمینه تأکید کرد و افزود: در سایه ائتلاف و وحدت ملی است که می‌توان امنیت پایدار و آرامش دائمی را به عراق بازگرداند و آن را تحکیم و تداوم بخشید.

سردار دهقان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از ابتدای تعرض جریان داعش در کنار دولت و ملت عراق ایستاده است، گفت: تا زمانی که دولت و ملت عراق بخواهند در کنار آنان خواهیم ایستاد.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از نقش مثبت و سازنده نخست وزیر عراق در توسعه همه جانبه همکاری‌های دو کشور به ویژه گسترش مناسبات دفاعی – امنیتی، آمادگی کشورمان را برای توسعه این همکاری‌ها و تقویت و تجهیز ارتش عراق اعلام کرد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18764

یک مقام آگاه در سفارت ایران در فرانسه ادعای رویترز را تکذیب کرد

ایرنا، بیست و نهم می ۲۰۱۵:…  یک مقام آگاه در سفارت ایران در فرانسه ادعای خبرگزاری رویترز در خصوص همکارهای هسته ای و موشکی ایران و کره شمالی را قویا تکذیب کرد.  این مقام آگاه با تکذیب ادعای کذب خبرگزاری رویترز از پاریس گفت: این خبر بر پایه اطلاعات کاملا غلط و دروغ پردازی های گروهک بدنام …

 

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

یک مقام آگاه در سفارت ایران در فرانسه ادعای رویترز را تکذیب کرد

تهران – ایرنا – یک مقام آگاه در سفارت ایران در فرانسه ادعای خبرگزاری رویترز در خصوص همکارهای هسته ای و موشکی ایران و کره شمالی را قویا تکذیب کرد.

این مقام آگاه با تکذیب ادعای کذب خبرگزاری رویترز از پاریس گفت: این خبر بر پایه اطلاعات کاملا غلط و دروغ پردازی های گروهک بدنام و مزدور منافقین منتشر شده است.

وی انتشار این گونه خبرهای دروغ از سوی رویترز را سوال برانگیز خواند و افزود: قابل پیش بینی است که با نزدیک شدن به موعد پایانی گفت و گو های هسته ای و افزایش شانس حصول توافق جامع این گونه خبرسازی های جعلی نیز افزایش یابد.

۱۵۵۳

انتهای پیام /*

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: امریکا باید مقاصدش از مذاکرات با ایران را روشن کندAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16770

فرقه رجوی _ از شهید البرتو نیسمن تا اختفای بنزین درلیبرتی _ از مرگ اساطوریان تا صندوق نسوز اتمی !

الف. مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۵:… بقایای فرقه مزدور رجوی این روزها حال خوشی ندارند و بدبختی ها _ درماندگی ها و ریزش های مواجب بگیران از سویی و گفتگوهای ۵+ ۱ درمورد مورد توافق ویا تفاهم پیش رو درمورد مسائل اتمی ازسویی دیگر سران این گروهک تبهکار رابه چنان یاس وبدبختی ودرماندگی کشانده که همانند ” عقرب در آتش ” قرارگرفته …

لینک به منبع

فرقه رجوی _ از شهید البرتو نیسمن تا اختفای بنزین درلیبرتی _ از مرگ اساطوریان تا صندوق نسوز اتمی !

مقدمه _ بقایای فرقه مزدور رجوی این روزها حال خوشی ندارند و بدبختی ها _ درماندگی ها و ریزش های مواجب بگیران از سویی و گفتگوهای ۵+ ۱ درمورد مورد توافق ویا تفاهم پیش رو درمورد مسائل اتمی ازسویی دیگر سران این گروهک تبهکار رابه چنان یاس وبدبختی ودرماندگی کشانده که همانند ” عقرب در آتش ” قرارگرفته بخود می پیچند وخودرا گاز می گیرند _ دراین نوشتار ۶ موضوع پیرامون این گروهک تبهکار را مورد بازخوانی قرار خواهم داد _ ماجرای شهید جدید فرقه !( آلبرتو نیسمن ) _ انبار واحتکار بنزین در کمپ آوارگان لیبرتی _ تخریب نمادهای گورستان تروریست ها در اشرف سابق _ فراافکنی و شانه خالی کردن مواجب بگیران قبلی فرقه رجوی ( قصیم و روحانی ویغمایی ) _ مرگ هنرمند مواجب بگیرفرقه ( آندو آساطوریان ) و رسوایی جدید درداستان دروغ ادعای کشف پایگاه اتمی تازه درایران ( ! )

نکته نخست _ روشن شدن نقش فرقه رجوی در انفجار امیا و قتل مشکوک مزدبگیر این فرقه

چندی پیش خبرگزاری ها گزارش کردند که ” آلبرتو نیسمن ” دادستان پرونده انفجار مرکز همیاری یهودیان در آرژانتین در آپارتمان خود ” خودکشی ” کرده است _ گرچه هنوز چگونگی مرگ اینفرد هنوز مشخص نشده است ولی بعد از این حادثه یک خبرمهم پیرامون این پرونده قدیمی منتشر گردید که بنابرآن بسیاری از مدارک ومستندات این پرونده بنا برشهادت ودروغگویی تنی چند از مزدوران فرقه رجوی بناگردیده است _ بنابراین به سادگی می توان نتیجه گرفت که صهیونیست ها ومزدوران فرقه رجوی درساخت این پرونده نقش وسهم به سزایی داشته اند _البته این حادثه دردناک بهر نوع وشکل وبهانه ای توسط هرفرد وگروه وسازمانی انجام گرفته باشد اقدامی است ضد انسانی ومحکوم ومردود است .

فرقه رجوی در مورد خودکشی دادستان این پرونده تبلیغات دروغی را منتشر کرد ولی نکته مهمی دراین تبلیغات که به درستی نقش وسهم این گروه تبهکاری دراین اقدام ضدانسانی را روشن می کند ” شهید فرقه خواندن البرتو نیسمن ” ازطرف این گروه تبهکاری می باشد _ چنین ادعایی بخوبی نشان می دهد که ” آلبرتو نیسمن ” حقوق بگیر نفوذی این فرقه ” درتشکیلات قضایی ارژانتین بوده است وبهمین دلیل است که رئیس جمهور ارژانتین دستور انحلال سازمان امنیت وتحقیق دراین مورد را صادر کرده است _ دادستان تازه این پرونده گزارش اتهام آلود البرتو نیسمن را ناکافی وفاقد مدارک ومستندات قابل ارائه به دادگاه خوانده است _ بدین ترتیب یکی دیگرهم اکنون یکی دیگر از تلاش های تروریستی فرقه رجوی _ صهیونیست ها به آگاهی همگانی رسیده است ودستگاه قضایی ارژیانتین باید تروریست ها ی فرقه رجوی را درشمار مضنونین بحساب اورد .

نکته دوم _ احتکار و مخفی کردن بنزین در اردوگاه آوارگان لیبرتی

درسال ۱۳۹۰ وقتی زمین های اشغال شده کشاورزان عراقی وبخش هایی از اردوگاه مخوف اشرف به تسخیر ارتش عراق در آمد عراقی ها درجستجوهای اولیه موفق شدند بناهای یادبودی از سران گروه تروریستی ” دولت اسلامی ” داعش را درگورستان اشرف بدست آورند _ آنها همچنین موفق به کشف چند مخزن مخفی زیرزمینی بنزین دراین اردوگاه گردیدند که هزاران لیتر بنزین در انها ذخیره شده بود _ اکنون مدتی استکه ” ربابه مشعدی آقا ( مژگان ( اززنان حرمسرا ) گریه وجیغ وداد والتماس می کند که عراقی ها به اندازه کافی سوخت وبنزین به لیبرتی تحویل نمی دهند ( ؟ ) _ بنابه گزارس انجمن سحر از داخل این اردوگاه اعضای این فرقه همچنان به انبار واحتکار سوخت مشغولند و این ادعاهایی دروغ بخشی از تبلیغات این فرقه علیه دولت عراق است _ حقیقت این است که بنزین برخلاف ادعای فرقه برای تردد خودروها نیست وانها مشغول ذخیره سازی وپنهان کردن آن برای احتمال درگیری با نیروهای عراقی _ تردد دراطراف کمپ جهت جلوگیری از فرار اسیران و خود سوزی تشکیلاتی هستند وصد البته دولت عراق باید هشیار باشد …….

نکته سوم _ تخریب نمادها فرقه در کمپ تروریست ها دراشرف سابق

گورستان تروریست ها یکی از مکان های مهم جهت پرده خوانی ونمایش سران اینفرقه بود _ بنا بر مستندات موجود درسال ۱۳۸۹ پدرومادر کهنسالی از یکی از شهرهای کوچک ایران به عراق سفرکرده وپس از درخواست وخواهش های زیاد موفق شدند بر سرقبر فرزند خود دراشرف بروند _ این دو در انسال از فرقه رجوی تقاضا کردند تا به آنها اجازه دهد بقایای جسد فرزند خودرا به ایران منتقل نمایند _ ربابه مشهدی آقا ( پارسایی ) ضمن مخالفت با این درخواست به انها گفت : اینها ( قبرها ) دارایی های سازمان هستند ( ! ) وما چنین اجازه ای را نخواهیم داد _ اکنون دولت عراق مشغول تغییر کاربری این اردوگاه صدامی است و تصمیم دارد این گورستان وسمبل ها رابرچیند _ به دولت عراق پیشنهاد می شود قبل از تخریب کامل این گورستان مدتی به برخی از خانواده ها که خواهان انتقال اجساد فرزندان خود به ایران هستند فرصت دهد تا انها اقدام کنند وبعد از پایان مهلت تعین شده این گورستان راپس از جستجو زیر ورو ونابود نماید _چراکه ممکن است درزیر این گورها مکان های مخفی اسلحه ومهمات ومواد منفجره وحتی سلاح شیمیایی وجود داشته باشد .

نکته چهارم _ فراافکنی وشانه خالی کردن مواجب بگیران سابق فرقه رجوی ازنقد گذشته نکبت بار خود

اسماعیل یغمایی ( مدیحه سرا ی فرقه ) ودوتن از حقوق بگیران قدیمی ( قصیم وروحانی ) گرچه اخیرا تلاش می کنند ظاهرا خودرا جزو منتقدان فرقه رجوی جابزنند ولیکن رددررویی اینها سطحی و ظاهری است و از ماجراهای حقوق ومواجب بیشتر نرفته است _ فرقه رجوی تلاش می کند با انتشاربخشی از مدارک مواجب های دریافتی آنها را در چهارچوب همین “چانه زدن های مالی “حفظ کرده و با انتشار تعدادی فیش مواجب سر آنها را گرم نماید _ اینها هم که جرات وشهامت نقد گذشته نکبت بار خود را ندارند نیز سعی می کنند با اینگونه چانه زنی های مالی از بازگویی خاطرات سالها ” مزد بگیری وتبلیغ فرقه ای ” شانه خالی کنند وبهمین اندک چانه زنی اکتفا کنند _ به این مواجب بگیران خسته وفراری پیشنهاد می کنم بجایی چانه زنی برسر حقوق ومواجب وفرافکنی ” گذشته ذلت با ر ورسوای خودرا نقد اشتباهات خودرا اعتراف و اسرار وراز ورمز یک عمر مزدبگیری را برای همگان منتشر نمایند که درغیر اینصورت این جدایی صوری است و ارزشی نخواهد داشت .

نکته پنجم _ مرگ اهنگساز مزدبگیر فرقه آندو اساطوریان وعملیات جاری نامبرده چندروز قبل از مرگ

اندو اساطوریان یکی از هنرمندان درجه سوم درجامعه موسیقی ایران بود _ از او تعداد اندک اثاری بجا مانده است _ آندو در اهنگ سازی چندان موفق نبود وهمین بیکاری باعث شد نامبردهه درتور فرقه رجوی اسیر وبه مزد بگیری این گروه در آید _ گرچه سواد موسیقیایی اندو اندک بود ولیکن ایشان درمورد مسائل سیاسی _ اجتماعی یک بیسواد کامل بود وچنین شد که به این فرقه پیوست _ پیوستن اندو به فرقه باعث انزوای بیشتر نامبرده گردید _ با شدت گرفتن ریزش مواجب بگیران طی چند ماه گذشته ازجمله محمد شمس _ باستانسیر _ مرتضی برجسته _ مرجان و ژورک _ اعضای فرقه رجوی به بالین این بیمار درنوبت مرگ رفتند وضمن کمک مالی برایش عملیات جاری برگزار کردند و درنتیجه یک نوشته چند خطی دروغ وتبلیغ رابه نام او منتشر کردند که اگر درست هم باشد نشان کودن بودن _ شدت گرفتن بیماری وبیسوادی نامبرده می نماید _ بهرصورت آندو یک هنرمند بیسواد بود و درمورد هنر هم چندان شایستگی نداشت ودر حال وهوای بی توشگی به تاریخ پیوست _ مرگ اندو تنها یک فرصت بود تا لاشخورهایی فرقه رجوی دراخرین روزها از ایشان سو استفاده نمایند

نکته ششم _ ماجرای توافق بین ایران و ۵+ ۱ و داستان سرایی مسخره وتکراری فرقه رجوی

با نزدیک شدن تاریخ توافق احتمالی ایران با کشورهای ۵+ ۱ جنون صهیونیست ها وفرقه رجوی شدت گرفت _ نتان یاهوجلاد کودکان فلسطینی وصهیونیست معروف رسما اعلام کرد هرکاری می کند تااین توافق صورت نگیرد ( البته کاری از اوغیر از شعار های توخالی بر نمی آید ) _ درهمین روزها بود که شبکه الجزایر وروزنامه گاردین فاش کردند که ادعاهای نتان یاهو برخلاف گزارش های سازمان اطلاعاتی اسرائیل بوده است _ درهمین جا بود که سران فرقه رجوی که به نهایت یاس واستیصال رسیده اند نمایش تکراری ومسخره دیگری را روی سن بردنند ” کشف پایگاه جدید لویزان ۳ ( ؟ ! ) _ لازم بیاد آوری است که تاکنون تبلیغات چی های این فرقه یک گاوداری صنعتی ویک انبار وزاغه مهمات رابعنوان مراگز اتمی عنوان کرده بودند _ خبر سازی و داستان سرایی این فرقه اما این بار با رسوایی بسیار زیادی همراه بود چراکه آنها با سرقت یک عکس از یک کارخانه ساخت صندوق های نسوز درایران و فتوشاپ کاری ادعا کردند که این درب محل این پایگاه اتمی است ( ! )

افشای این دروغگویی رذیلانه توسط یک وبلاگ نویس وانتشار وسیع آن چنان ضربه گیچ کننده ای به این شیادان زد که فورا سروته این رسوایی را بستند _ حسن داعی االاسلام تروریست کراواتی قبلا درپاسخ به سئوال کامبیز حسینی که پرسیده بود چگونه کشف می کنید پاسخ داده بود از روی گوگل MAP_ سونا صمصامی اززنان حرمسرای فرقه رجوی و علیرضا جعفر زاده رذل ودروغگو وشیاد مجری این نمایس مسخره درامریکا بودند ..

الف . مینو سپهر ۲۰۱۵/۰۲/۲۷

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

***

همچنین:

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۴: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت ۲۰۱۴: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان �

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۱۴: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و ب�

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی د�