دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدنخبر آنلاین، بیست و یکم نوامبر 2020:… جلیل رحیمی جهان آبادی با اشاره به پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا در مطلبی در توئیتی نوشت: از امروز که ⁧ بایدن ⁩ و تیم جدید ⁧ دموکرات ها در ⁧ آمریکا ⁩ پیروز شده اند ⁧صهیونیست ها و ⁧ منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁩ ⁧ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و آمریکا ⁩ را بیشتر نمایند، مواظب این تله و حقه کثیف ⁧ صهیونیست ها ⁩ و ⁧ منافقین ⁩ و ⁧ دشمنان ⁩ باشیم و ابزار ⁧ راهبرد تنش زایی ⁩ آنان نشویم. دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهمریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

حقه جدید منافقین علیه ایران بعد از پیروزی بایدن /بازگشت به برجام، بی اعتمادی به کاخ سفید را ترمیم می کند؟

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که صهیونیست ها و ⁧منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁧ ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و ⁧ آمریکا ⁩ را بیشتر کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جلیل رحیمی جهان آبادی با اشاره به پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا در مطلبی در توئیتی نوشت: از امروز که ⁧ بایدن ⁩ و تیم جدید ⁧ دموکرات ها در ⁧ آمریکا ⁩ پیروز شده اند ⁧صهیونیست ها و ⁧ منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁩ ⁧ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و آمریکا ⁩ را بیشتر نمایند، مواظب این تله و حقه کثیف ⁧ صهیونیست ها ⁩ و ⁧ منافقین ⁩ و ⁧ دشمنان ⁩ باشیم و ابزار ⁧ راهبرد تنش زایی ⁩ آنان نشویم.

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

بازگشت بایدن به برجام، بی اعتمادی ایران به آمریکا را ترمیم می‌کند

محمد حسن آصفری، با اشاره به شروط ایران برای احیای برجام، بیان کرد: در گام اول این آمریکا است که باید به تعهدات برجامی خود عمل کند. تاکنون در قبال امتیازاتی که ایران در برجام داده است، طرف های مقابل گام جدی برنداشته اند. ترامپ یکجانبه برجام را زیر پاگذاشت و چهره آمریکا را در دنیا بی اعتمادتر ساخت.

بنابر گزارش ایسنا، وی در ادامه اظهار کرد: بازگشت آقای بایدن به برجام می تواند تاحدودی بی اعتمادی ملت ایران به دولت آمریکا را ترمیم کند اما باید خسارت هایی که در این چند سال به ملت ایران وارد شد، جبران گردد. در این چند سال تحریم های ظالمانه ای علیه ملت ایران از سوی دولت آمریکا تحمیل شد.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر بازگشت آمریکا به برجام به این معنا نیست که آن ها دست از دشمنی علیه ملت ایران برداشته اند بلکه تنها می تواند بی اعتمادی که این روزها در دنیا نسبت به آمریکا ایجاد شده است را کمی ترمیم کند. آقای ترامپ همه تعهدات و توافقات بین المللی را یکجانبه زیر پاگذاشت و بی اعتمادی در ملت های دنیا نسبت به آمریکا را تقویت کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز مردم دنیا دولت آمریکا را بدون تعهد به هیچ تعهدنامه بین المللی تلقی می کنند و به نوعی آمریکا با رفتارهای آقای ترامپ به انزوا رفته است. بازگشت آقای بایدن به برجام می تواند کمی چهره مخدوشی که از سوی ترامپ برای آمریکا ساخته شد را جبران کند اما باید ضمانت تضمینی دیده شود تا دیگر اجازه چنین قانون شکنی به طرف های برجامی داده نشود.

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

انتخابات آمریکا، پایان غرب‌زدگی در ایران است

اسدالله بادامچیان در اعلام مواضع هفتگی این حزب با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: انتخابات آمریکا و رویدادهایی که در آن رخ داد نشانه افول نظام لیبرال دموکراسی کاپیتالیستی است که در اروپا هم تاثیرات خود را در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی نشان می‌دهد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: در این انتخابات دو رقیب از دو حزب آمریکا، به جای ارائه برنامه‌های خود، مفاسد و زشت کاری‌های یکدیگر را افشا کردند از قبیل دروغگو، سیاستمدار فاسد، جدا کننده کودکان بی‌گناه از پدر و مادرهای مهاجرشان، ناتوان، خفت‌آور، رشوه‌گیر، خلافکار، مجرم و انواع تهمت‌ها و اهانت‌ها را به یکدیگر نسبت دادند.

بادامچیان خاطرنشان کرد: هر دو به تقلب در انتخابات تاکید کردند، در حالی که می‌دانستند بالاخره یکی از این دو نامزد رای می‌آورد و چهار سال باید آمریکا را در داخل و صحنه‌های بین‌المللی اداره کند. ولی برای هر یک مقام و منافع خود و همراهان مطرح بود و منافع ملی آمریکا جایی نداشت.

With Trump gone , is the MEK finished ?

وی اضافه کرد: این حاصل نظام مادی‌گرایی غربی، لیبرالیسم و سرمایه‌داری آمریکایی- اروپایی است که در آمریکا و فرانسه بیشترین نمود انحطاط و فروپاشی را نشان می‌دهد و مردم را به خیابان‌ها آورده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: تظاهرات، درگیری و هرج و مرج نتیجه همین نظام به دور از معنویت است که در آمریکا آنطور سیاه‌پوستان را بی‌رحمانه می‌کشد و در فرانسه به پیامبر اسلام اهانت می‌کند و مردم را سرکوب می‌کند.

بادامچیان گفت: آشکار شدن ماهیت واقعی لیبرال سرمایه‌داری غرب و رسوایی سازمان‌های ساخته غربی‌ها برای مردم جهان در رویدادهای گوناگون که حتی سازمان ملل عربستان کودکش متجاوز را به خاطر دریافت پول تبرئه می‌کند و نیز این مناظرات انتخاباتی آمریکایی‌ها، خط غرب‌گرایی و غرب‌زدگی را به پایان نزدیک کرده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حالا پلیس و گارد ملی ارتش آمریکا در سرکوب مردم این کشور فعالند و مردم علیه آنها شعار می‌دهند.

بادامچیان با اشاره به اینکه هنوز تعداد معدودی در ایران توهم دارند که بایدن رییس جمهوری باشد به این‌ها گوشه چشمی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: کسی که در آمریکا با مردم خودش اینگونه رفتار می‌کند، با اینان که بدتر خواهد کرد؛ بچه ای که با مادرش جدال می‌کند با دایه و زن همسایه رفتار بدتری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: ممکن است رییس جمهوری آینده آمریکا در سیاست‌های نسبت به ایران و جهان تغییراتی بدهد، اما این در رابطه با منافع ایران نیست بلکه در راستای منافع آمریکا و حفظ احتمالی غرب‌زده‌ها در ایران است و شاید هم بحران همه جانبه آمریکا، دولت بعدی آن کشور را به تغییر بسیاری از سیاست‌های قبلی مجبور کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ایران اسلامی باید با رهبری هوشمند، اندیشمند، مدبر و مدیر خود مسیر منافع ارزشی و مصالح ملی خود را ترسیم و مدیریت نماید که انشاالله خواهد کرد.

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

بادامچیان گفت: شاید هم جاهلیت مدرن در آمریکا شدت یابد که در این صورت ایران و همه آزادی‌خواهان جهان باید با تدبیر و عقلانیت، برای وحشی‌گری آمریکایی‌ها چاره‌اندیشی کنند تا انحطاط شدید مدنی، سیاسی و اخلاقی، نابودی محتوم را برای سلطه‌گران آمریکایی رقم بزند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از دولت و رییس‌جمهوری خواست که در این موقعیت بحرانی آمریکا و اروپا، سیاست‌های متناسب با این دوران را با استفاده از نظرات دلسوزان و در راستای عزت، حکمت و مصلحت تنظیم کند.

بادامچیان با درخواست از دولت برای حل مشکلات و گرانی‌ها گفت: دولت با ملت همراهی کند تا در سه مقوله اقتصاد، فرهنگ و امنیت همه جانبه، همدلانه با هم کار کنند.

وی اظهار داشت: در امنیت نظامی و دفاعی بحمدالله اقتدار و توانایی نظامی دفاعی ایران آنچنان است که دشمن جرأت تجاوز نظامی ندارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولت باید توجه خود را به اقتصاد و فرهنگ معطوف کند و بیشتر در این دو بخش سرمایه‌گذاری کند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1453417

لینک به منبع

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

*** 

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اخراج-رجوی-از-فرانسه-مریم-رجوی-ممنوع-ا/

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استانجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیست و نهم اوت 2020:… اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که مریم رجوی و تعدادی از مسئولین مجاهدین خلق از جمله مهدی ابریشمچی از فرانسه اخراج شده اند. دلیلی که مقامات فرانسه ارائه می دهند اینست که آنان به این خاطر در خاک فرانسه پذیرفته شده و تاکنون اخراج نگردیده بودند که نمی توانستند به کشور خود بازگشته یا جای دیگری اقامت داشته باشند اما در حال حاضر این افراد محل استقرار دائمی در آلبانی دارند و لذا اقامت آنان در فرانسه موضوعیتی ندارد. مقامات فرانسه مطلع شده اند که مریم رجوی یک مقر بزرگ جدا از اردوگاه مجاهدین خلق در نزدیکی تیرانا را در اختیار دارد. اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

مریم رجوی قصد داشت احسان بیدی را از آلبانی اخراج کند، اما خودش از فرانسه اخراج شد.

نجات از فرقه ها

جمعه 28اوت 2020

خبرهای رسیده حاکی از آنست که چندی پیش مریم رجوی و همراهان قصد بازگشت و آمدن به پاریس از تیرانا را داشتند که از ورود آنان توسط مقامات فرانسوی ممانعت به عمل آمد و به آلبانی بازگردانده شدند. این موضوع بعد از تبانی و توطئه تروریستی ناموفق فرقه رجوی و برخی مسئولین فاسد در دولت آلبانی برای اخراج احسان بیدی از این کشور اتفاق افتاد.

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود است

اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که مریم رجوی و تعدادی از مسئولین مجاهدین خلق از جمله مهدی ابریشمچی از فرانسه اخراج شده اند. دلیلی که مقامات فرانسه ارائه می دهند اینست که آنان به این خاطر در خاک فرانسه پذیرفته شده و تاکنون اخراج نگردیده بودند که نمی توانستند به کشور خود بازگشته یا جای دیگری اقامت داشته باشند اما در حال حاضر این افراد محل استقرار دائمی در آلبانی دارند و لذا اقامت آنان در فرانسه موضوعیتی ندارد. مقامات فرانسه مطلع شده اند که مریم رجوی یک مقر بزرگ جدا از اردوگاه مجاهدین خلق در نزدیکی تیرانا را در اختیار دارد.

مریم رجوی، کنگره امریکا، اخراج از اروپا و بازنشر تبلیغات پارسال لابی های اسرائیل در واشنگتن

سازمان مجاهدین خلق مدتی است از طریق لابی های خود تلاش می کند تا جلسه ای با حضور مریم رجوی در بروکسل و پارلمان اروپا برگزار نماید که تاکنون موفق نشده است. به برگزار کنندگان اطلاع داده شده که او جزو کسانی است که حق ورود به پارلمان اروپا را ندارند. ظاهرا هیچ یک از کشورهای اتحادیه اروپا اجازه ورود به وی و مسئولین سازمان را نمی دهند و به این ترتیب او عملا از اتحادیه اروپا هم اخراج شده است.

یک منبع آگاه اطلاع داد که اتحادیه اروپا حضور یک فرقه تروریستی در خاک اروپا را یک تهدید امنیتی بالقوه می داند و تلاش می کند تا سران فرقه رجوی را از کشورهای اتحادیه اروپا دور نگاه دارد. این منبع همچنین اظهار داشت که لابی مجاهدین خلق فشار فوق العاده ای را وارد می آورند که مریم رجوی حداقل یک سفر یکی دو روزه به بروکسل داشته باشد تا نگویند از اتحادیه اروپا اخراج شده و او بتواند بگوید خودش تصمیم گرفته تا به آلبانی منتقل شود.

حضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

 

 

آلبانی سالهاست که خواهان ورود به اتحادیه اروپا می باشد اما تاکنون به دلیل موارد فساد گسترده در سیستم اجرایی و قضایی و پلیس موفق نشده و حضور یک فرقه تروریستی در این کشور هم به این دلایل افزوده گردیده است. این موضوع عملا آلبانی را بر سر دوراهی قرار داده که یا همچنان به حمایت از فرقه تروریستی رجوی ادامه دهد یا برای ورود به اتحادیه اروپا تلاش نماید.

همچنین اطلاعاتی کسب شده است که نشان می دهد دولت آمریکا مدتی است کلا به مسئولین مجاهدین خلق از جمله محمد محدثین که مدام به این کشور تردد داشت ویزا نمی دهد و تمام تلاش لابی های این سازمان در آمریکا بی فایده بوده است چرا که اسامی این افراد در لیستی قرار گرفته است که رسما به دلایل امنیتی حق ورود به آمریکا را ندارند

نجات از فرقه ها

اخراج مجاهدین از اروپا ضربه خردکننده بر استخوانهای پوسیده مسعود رجوی

 

لینک به منبع

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

***

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود استمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیام-احمقانه-مسعود-رجوی-و-کمدی-کلاسیک-س/

پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش

پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اشعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهاردهم ژوئیه 2020:… در این پیام منتصب به مرحوم رجوی از یک طرف تلفات ویروس کرونا در ایران را بخاطر تجمعات مردم و رعایت نکردن فاصله اجتماعی می داند و سوی دیگر مردم ایران را دعوت به قیام و خیزش و برگزاری تظاهرات می کند و این یک تناقض آشکار در اراجیف تکراری و دروغپردازی های این سازمان فرقه گرا و تروریستی می باشد که اینبار تحت عنوان پیام شماره بیست و هفتم مرحوم رجوی منتشر شده است. همچنین  این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی که خودش خیلی بیشتر از ویروس کرونا از مردم تلفات گرفته است حالا برای تلفات ویروس کرونا در ایران اشک تمساح می ریزند. پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش 

جشن کرونای مریم رجوی - تنوره های اژدهای مردهمجاهدین خلق ویروس کرونا و مخفی کاری رهبران فرقه – نامه خانواده ها به سازمان بهداشت جهانی

پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش 

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

باز هم پیامی از مرحوم رجوی

پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش 

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

سران فرقه رجوی که هر از گاهی رجوی را نبش قبر کرده و یک نوشته ای تحت عنوان پیام رهبری منتشر می کنند  در تازه ترین تبلیغات نوشتاری شان در روز جمعه بیست تیر ماه تحت عنوان پیام شماره بیست و هفتم منتصب به مسعود رجوی مرحوم از دیار باقی ضمن دادن آمار و ارقام دروغین از کشته و مبتلا شدگان به ویروس کرونا در ایران به  ریختن اشک تمساح برای تلفات مردم بخاطر این ویروس که  آنرا ناشی از عدم مدیریت مسئولین دولت ایران دانسته و گفته الآن در فاز سرنگونی هستیم و البته نمی دانم اینها سالی چند بار وارد فاز سرنگونی می شوند؟

در این پیام منتصب به مرحوم رجوی ضمن اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ترس و وحشت از باخت ارباب حدید شان ترامپ و برند۵ شدن جو بایدن و سوز و گداز از خط و مشی مذاکره و گفتگو و با ایران و کمرنگ شدن تابلوی جنگ و خلاصه نا امید شدن از تیم ترامپ و شکست  سیاست فشار حداکثری بر مردم ایران از طریق تحریم های نا عادلانه حالا دست به دامن ویروس کرونا که مانند خودشان یک ویروس خطرناک هست که کاری جز گرفتن جان مردم بیگناه ندارند و به چیزی جز جنگ و خونریزی و خشونت و ترور فکر نمی کنند . می خواهند احتمالا اینبار از طریق ویروس کرونا سرنگونی را محقق سازند.

در این پیام منتصب به مرحوم رجوی از یک طرف تلفات ویروس کرونا در ایران را بخاطر تجمعات مردم و رعایت نکردن فاصله اجتماعی می داند و سوی دیگر مردم ایران را دعوت به قیام و خیزش و برگزاری تظاهرات می کند و این یک تناقض آشکار در اراجیف تکراری و دروغپردازی های این سازمان فرقه گرا و تروریستی می باشد که اینبار تحت عنوان پیام شماره بیست و هفتم مرحوم رجوی منتشر شده است. همچنین  این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی که خودش خیلی بیشتر از ویروس کرونا از مردم تلفات گرفته است حالا برای تلفات ویروس کرونا در ایران اشک تمساح می ریزند. این اشک تمساح ریختن برای مردم ایران در حالی است که خانواده های نیروهای سازمان که بخشی از همین مردم هستند و از وضعیت ویروس کرونا در زندانی تحت عنوان اشرف سه بی خبر هستند و نگران سلامتی عزیزان شان هستند   و خواستار ملاقات  با عزیزان شان  می باشند جلوگیری می‌کند.

همچنین در حالی  به دروغ نگران سلامتی  مردم ایران هستند و  برای تلفات ویروس کرونا  اشک تمساح می‌ریزند که هم سو با آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و دولت اسرائیل  علیه مردم ایران خواستار تحریم های شدید اقتصادی مردم ایران هستند و از راه حل های جنگ طلبانه و کشت و کشتار استقبال می کنند. همچنین در این نوشتار تبلیغاتی تحت عنوان پیام  مرحوم رجوی که مفقودالاثر می باشد همگان را دعوت به شرکت در خیمه شب بازی بیست و هفتم تیر ماه کرده است تا به بهانه سالروز آزادی مریم عضدانلو سرکرده فعلی این سازمان فرقه گرا و تروریستی یک روحیه‌ای به نیروهای روحیه باخته و وارفته سازمان بدهند و از  ریزش روز افزون نیرویی و فروپاشی سازمان و تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی اش جلوگیری کنند.

لینک به منبع

پیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش 

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

***

همچنین: