دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلقجواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، نوزدهم می 2020:… این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن) رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد. آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند تا شاید تهدید های علنی مانع از تداوم درخواست ملاقات امیر یغمایی با مادرش در آلبانی و دیگر خانواده ها شوند. پرویز خزایی چاقو تیز کن رجوی در کنار ابوالقاسم(محسن) رضایی و در برنامه زنده تلویزیونی، تهدید به ترور فیزیکی اسماعیل وفا یغمایی پدر امیر را به شنیع ترین شکل ممکن انعکاس می دهد و مورد استقبال ابوالقاسم(محسن) رضایی نماینده مسعود و مریم رجوی و دبیر شورای بی صاحب قرار می گیرد. دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق 

برادر مجاهد خلق دائم الخمر پرویز خزاییبرادر مجاهد خلق دائم الخمر پرویز خزایی

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

با بالاگرفتن درخواست خانواده ها برای ملاقات با فرزندان خود در زندان اشرف۳ ، باند تبهکار رجوی در واکنش زبونانه ای استمرار جنگ با خانواده ها را در دستور کار خود قرار داد.

طوریکه علاوه بر انبوه مقاله ها، اطلاعیه ها و موضع گیری ها در وب سایت های رسمی، شوهای تلویزیونی علیه خانواده های ایرانی در داخل و خارج به راه انداخت تا درخواست انسانی این افراد را به وزارت اطلاعات ایران وصل نماید.

خواسته خانواده ها حق است . زیر علم مرزبندی با رژیم از نقض حقوق بشر در فرقه رجوی دفاع نکنید

یکی از این خانواده ها که در اروپا زندگی میکند، خانواده یغمایی است. امیر وفا یغمایی که پس از ۱۵ سال دوری از مادر، به مقر مجاهدین در آلبانی رفت، درخواست ملاقات داد و بلافاصله از طرف مجاهدین به عضویت وزارت اطلاعات و سپاه قدس متهم گردید. که آی وزارت اطلاعات او را فرستاده است تا اطلاعات مجاهدین را برباید و به رژیم ایران بدهد!

مسعود و مریم رجوی برای عمق بخشیدن به ترور های اخلاقی، محمد سید المحدثین را به صحنه فرستاد و اکرم حبیب خانی مادر امیر وفا یغمایی را در بازار شام تلویزیون خود وادار نمود تا فرزند خود را مزدور و اطلاعاتی بنامد و با همین ادعا به درخواست ملاقات فرزند خود پاسخ منفی بدهد.

پاسخ وقیحانه فرقه رجوی به درخواست ملاقات امیر وفا یغمایی با مادرش و سایر خانواده ها

این نمایش مسخره پرده های دیگری را هم در پی داشت تا اینکه رهبران مجاهدین، ابوالقاسم(محسن) رضایی را به برنامه ای دیگر از تلویزیون خود فرستاد تا این بار شدت عمل بیشتری از خود نشان دهد.

آنها پرویز خزایی نماینده رجوی در نروژ را به پای این مجادله کشاندند تا آنچه خود نمی توانند بگویند را از زبان او جاری سازند تا شاید تهدید های علنی مانع از تداوم درخواست ملاقات امیر یغمایی با مادرش در آلبانی و دیگر خانواده ها شوند.

پرویز خزایی چاقو تیز کن رجوی در کنار ابوالقاسم(محسن) رضایی و در برنامه زنده تلویزیونی، تهدید به ترور فیزیکی اسماعیل وفا یغمایی پدر امیر را به شنیع ترین شکل ممکن انعکاس می دهد و مورد استقبال ابوالقاسم(محسن) رضایی نماینده مسعود و مریم رجوی و دبیر شورای بی صاحب قرار می گیرد.

تهدید به ترور مخالفان تحت عنوان خائنین در برنامه تلویزیونی مجاهدین :

این گام علنی و عملی رجوی در جنگ با خانواده اعضای مجاهدین در ایران و اروپا، یک بار دیگر نشان از حقانیت خانواده ها برای ملاقات با فرزندان خود و در طرف مقابل بیانگر ذات پلید و تروریستی باند تبهکار رجوی در برخورد با درخواست ملاقات آنان می باشد. بدون شک اگر رجوی توان ترور و حذف فیزیکی دگراندیشان را داشت، حتما بکار می بست و در اروپا اقدام به ترور منتقدان و مخالفان خود می نمود!

جواد فیروزمند – دو‌شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ – ۱۸ می ۲۰۲۰

لینک به منبع

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

دستور کار ترور اسماعیل وفا یغمایی در برنامه تلویزیونی مجاهدین خلق

***

MEK Hostages Families Demand Albanian PM RespondAlbania: MEK Families Cry For Help

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مخاطب-واکنشهای-عصبی-فرقه-مجاهدین-کیست/

مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیست؟ – قسمت دوم

مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیست؟ – قسمت دومانجمن نجات، تهران، هفدهم می 2020:… در این فاصله ایمیل هایی داشتیم که درخواست داشتند توضیحات بیشتری در این خصوص داده شود و این که چرا سازمان مجاهدین خلق در شرایط کنونی با تمام توان به جنگ با انجمن نجات و خانواده ها آمده است و چه تهدید جدی را در این مقطع نسبت به گذشته احساس می کند؟ برخی از هواداران سازمان در اروپا مطرح کرده اند که چرا در حال حاضر این قدر به انجمن نجات و خانواده ها پرداخته می شود؟ حتی سؤال شده که طومار خانواده ها صرفاً خواهان ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه سازمان در آلبانی است و این چه مشکلی برای سازمان ایجاد می کند؟ در زیر توضیحات مهندس ابراهیم خدابنده در این خصوص را به عنوان تکمیل مطالب قبلی به اختصار می آوریم. مخاطب واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین کیست؟ – قسمت دوم 

Albania: MEK Families Cry For HelpAlbania: MEK Families Cry For Help

مخاطب واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین کیست؟ – قسمت دوم

لینک به قسمت اول

انجمن نجات مرکز تهران28 اردیبهشت 1399

در گذشته علت تهاجم گسترده فرقه رجوی علیه فعالیت های حقوق بشری انجمن نجات ایران را از مدیر عامل انجمن جویا شدیم و توضیحات ایشان را در قسمت نخست درج کردیم که ماحصل گفته ها این بود که “… واضح است که مشکل آنان افراد مسأله داری هستند که حالا به اقدامات حقوقی و بین المللی انجمن نجات دلگرم شده اند. سران فرقه تلاش می کنند این نفرات را متقاعد سازند که تلاش های حقوق بشری انجمن نجات سودی نداشته و بی جهت خوشحال نباشند. در اصل مخاطبشان افراد مسأله دار در داخل فرقه است و می خواهند مشکلشان را با آن ها حل کنند. واقعیت اینست که اقدامات انجمن نجات موجی از شادمانی در میان اعضای ناراضی فرقه رجوی در اردوگاه این فرقه در آلبانی ایجاد کرده است. شرایط درونی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی از زمین تا آسمان با شرایطش در عراق فرق می کند. الآن به هیچ عنوان کنترل های معمول در داخل اردوگاه فرقه قابل اعمال نیست و کسانی که مایل به جداشدن هستند به یک جریان رو به رشد تبدیل شده اند.”

در این فاصله ایمیل هایی داشتیم که درخواست داشتند توضیحات بیشتری در این خصوص داده شود و این که چرا سازمان مجاهدین خلق در شرایط کنونی با تمام توان به جنگ با انجمن نجات و خانواده ها آمده است و چه تهدید جدی را در این مقطع نسبت به گذشته احساس می کند؟

برخی از هواداران سازمان در اروپا مطرح کرده اند که چرا در حال حاضر این قدر به انجمن نجات و خانواده ها پرداخته می شود؟ حتی سؤال شده که طومار خانواده ها صرفاً خواهان ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه سازمان در آلبانی است و این چه مشکلی برای سازمان ایجاد می کند؟

در زیر توضیحات مهندس ابراهیم خدابنده در این خصوص را به عنوان تکمیل مطالب قبلی به اختصار می آوریم:

“فرقه رجوی بعد از فرو رفتن در باتلاق آلبانی کلاً دو مخاطب بیشتر ندارد:

اول آمریکا و متحدان منطقه ای اش و دوم اعضا و هواداران فریب خورده اش.

چون در واقع دو استراتژی بیشتر ندارد:

اول تلاش برای درگیر کردن ایران با آمریکا و متحدان منطقه ایش و دوم حفظ اعضا و هواداران به هر قیمت برای نشان دادن به مخاطب اول جهت جلب کمک.

ملت ایران طی این سالیان هرگز مخاطب فرقه رجوی نبوده و نیست وگرنه واکنش های شتابزده و بی منطق این فرقه در مقابله با خواست مشروع خانواده ها برای حق ارتباط با عزیزانشان قبل از هر چیز مشت فرقه را در مقابل مردم ایران باز می کند که چقدر مانند تمامی فرقه های مخرب کنترل ذهن ضد خانواده و ضد عواطف خانوادگی هستند. روشن است که سران فرقه رجوی در واکنش های خود به فکر آبرو و پایگاه اجتماعی نیستند چرا که بهتر از هر کس می دانند چنین چیزی وجود ندارد.

سران فرقه رجوی می دانند که اگر اعضا و هواداران را از دست بدهند به دنبال آن کمک های آمریکا و متحدان منطقه ای اش را هم از دست خواهند داد و لذا تمام تلاش خود را در این رابطه به کار می گیرند. “کار تشکیلاتی” به زعم سازمان مجاهدین خلق، که همان اجرای مکانیزم فرقه ای حفظ و کنترل نیروهاست، در اولویت نسبت به هر کار دیگری در سازمان قرار دارد.

فعالیت های حقوق بشری انجمن نجات شعله امیدی را در دل اعضای ناراضی و خواهان جدایی در آلبانی که در یک اردوگاه ایزوله و دور افتاده محبوس و گرفتار هستند روشن می نماید و آنان را به آینده امیدوار می سازد که این دقیقاً همان چیزی است که سران فرقه به شدت از آن وحشت دارند.

این مدت صدها خانواده برای مقامات آلبانی و همچنین مقامات اروپایی و بین المللی نامه نوشته و با ارائه عکس و مستندات خواهان فراهم شدن وسیله ای برای ارتباط با عزیزانشان که در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی گرفتار هستند شدند. این خواست کاملاً مشروع است اما فرقه رجوی ضوابط ارتباط ممنوع خصوصاً با دوستان و خانواده را همچون تمام فرقه های دیگر در درون خود اعمال می کند.

اگر به واکنش های فرقه رجوی به اقدامات خانواده ها رجوع کنید روشن است که تلاش می کند که از یک طرف رابطه عاطفی اعضا با خانواده را با تخطئه و تمسخر خانواده ها و توهین و تهمت به آنان ضعیف کند و از طرف دیگر آسمان و ریسمان را به هم ببافد تا ثابت کند تلاش های بین المللی انجمن نجات راه به جایی نخواهد برد و کسی امید به آن نبندد.

اطلاعاتی از درون فرقه رجوی در آلبانی داریم که اعضا در گزارشات درونی خود تناقض می نویسند که مثلاً وقتی از حرکت طومار خانواده ها مطلع گردیدند امیدوار شدند که خانواده ها بتوانند به یاری آنان آمده و راه نجاتی برایشان فراهم کنند.

همچنین اطلاع داریم که لابی مافیایی فرقه رجوی در داخل آلبانی تمامی سعی و تلاش خود را به کار گرفته است تا دولت آلبانی را تحت فشار قرار داده و وادار به موضع گیری علیه فعالیت های انجمن نجات و خانواده ها بنماید تا شاید بتواند ایجاد امید در اعضا را خنثی کند که موفق نبوده است.

طومار خانواده ها در حال حاضر تأثیراتی به مراتب بیشتر از حضور فیزیکی آنان در عراق داشته است. این به دلیل ضعیف شدن تشکیلات مجاهدین خلق و شکننده شدن مناسبات فرقه ایست. واقعیت اینست که این افراد اکنون وارد اروپا شده اند که شرایطی کاملاً متفاوت با قرارگاه اشرف در عراق دارد.

فروپاشی محتوم تشکیلات فرقه ای و مافیایی رجوی و آزاد شدن اسرا نزدیک است و این سوز و گداز ها هم دقیقاً به همین خاطر است.

لینک به منبع

مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیست؟ – قسمت دوم

***

همچنین:

واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟

ابراهیم خدابنده : واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟انجمن نجات، تهران، سیزدهم می 2020:… واضح است که مشکل آنان افراد مسأله داری هستند که حالا به اقدامات حقوقی و بین المللی انجمن نجات دلگرم شده اند. سران فرقه تلاش می کنند این نفرات را متقاعد سازند که تلاش های حقوق بشری انجمن نجات سودی نداشته و بی جهت خوشحال نباشند. در اصل مخاطبشان افراد مسأله دار در داخل فرقه است و می خواهند مشکلشان را با آنها حل کنند. واقعیت اینست که اقدامات انجمن نجات موجی از شادمانی در میان اعضای ناراضی فرقه رجوی در اردوگاه این فرقه در آلبانی ایجاد کرده است. شرایط درونی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی از زمین تا آسمان با شرایطش در عراق فرق می کند. الآن به هیچ عنوان کنترل های معمول در داخل اردوگاه فرقه قابل اعمال نیست و کسانی که مایل به جداشدن هستند به یک جریان رو به رشد تبدیل شده اند. واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ 

ابراهیم خدابنده : واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟

انجمن نجات مرکز تهران24 اردیبهشت 1399

اخیراً سازمان مجاهدین خلق در رسانه های مختلف خود اقدام به تهاجم گسترده ای علیه فعالیت های انجمن نجات و خصوصاً مدیرعامل آن نموده است.

با توجه به این که در گذشته چنین هجمه ای، حتی در زمان حضور خانواده ها در مقابل اشرف و لیبرتی در عراق، تجربه نشده بود علت را از مهندس ابراهیم خدابنده جویا شدیم، که چرا در این مقطع چنین عکس العمل های عصبی و حتی به دور از نزاکت و ادب در گفتار و نوشتار از فرقه رجوی مشاهده می شود؟

در زیر توضیحات ایشان را در این خصوص به اختصار می آوریم:

ابراهیم خدابنده : واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟

قبل از هر چیز مایلم به خانواده های رنج دیده و مقاوم و به خانواده بزرگ نجات درود بفرستم که کاری کردند کارستان؛ و به واقع آب در لانه مورچه ریختند و به جد سران فرقه تروریستی رجوی را که فرزندانشان را به گروگان گرفته اند به وحشت انداختند.

عکس العمل عصبی و دور از نزاکت، روال معمول فرقه رجوی بوده و به غیر از این، ادبیات دیگری بلد نیست.

قبل از این که وارد محتوای این عکس العمل ها از جانب فرقه رجوی در برابر اقدامات حقوق بشری انجمن نجات شوم باید به این سؤال پاسخ داد که مخاطب این واکنش ها و توجیهات سخیف و بی پایه سران سازمان مجاهدین خلق کیست و این فحاشی ها قرار است چه مسئله ای از فرقه حل کند؟

اطلاعاتی که از داخل فرقه رجوی به دست آمده حاکی از آن است که خبر اقدامات انجمن نجات به گوش اعضا می رسد و شنیدن این اخبار موجب تقویت روحیه افراد مسأله دار می گردد و آنان را در ایستادگی بر خواسته های برحق خود که مهم ترین آن ها حق ارتباط با خانواده است دلگرم تر می سازد.

در اواخر سال 98 خانواده ها نسبت به گسترش بیماری کووید 19 در داخل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی بسیار نگران بودند چرا که می دانستند مقامات بین المللی یا دولت آلبانی هیچ گونه کنترلی بر این اردوگاه ندارند. زندگی تنگاتنگ جمعی و عدم توجه سران فرقه به سلامت اعضا – که متأسفانه مدام خبر فوت تعدادی به گوش می رسد – موجب می گردد تا اقدامات بهداشتی لازم صورت نگیرد.

خانواده ها به صورت خودجوش شروع به ارسال نامه کرده و پویشی را به راه انداختند تا مقامات بهداشت جهانی را متوجه این معضل بزرگ نمایند.

این امر در اوایل امسال موجب واکنش شدید فرقه رجوی گردید که نشان داد نسبت به هرگونه دخالت مقامات بهداشتی در درون اردوگاه واهمه دارد. حتی مشخص شد که سران فرقه اجازه ورود به تیم های ضد عفونی کننده آلبانی به داخل اردوگاه را نداده اند و این ممانعت در رسانه های آلبانی هم منعکس گردید و بر نگرانی خانواده ها افزود.

خانواده ها در پویش بعدی خود در سال جدید اقدام به شکایت علیه فرقه رجوی به دلیل نقض فاحش اساسی ترین حقوق انسانی و همچنین علیه دولت آلبانی به خاطر حمایت از اقدامات غیر قانونی فرقه رجوی به مجامع بین المللی نمودند. نامه های خانواده ها خطاب به نهادهای مختلف ملل متحد و همچنین اتحادیه و پارلمان اروپا و دیگر ارگان های بین المللی بی جواب نماند و در مواردی شکایات مطرح شده که با مستندات لازم ارسال شده بود در دستور کار کمیسیون حقوق بشر ملل متحد و همچنین کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان قرار گرفت.

در این زمان “کنوانسیون بین المللی حمایت از همه افراد در برابر ناپدید شدن های اجباری” نظر برخی خانواده ها را جلب نمود و مشخص شد که کمیته ای جهت دریافت شکایات افراد در این رابطه به وجود آمده است.

برخی مفاد این کنوانسیون شامل حال افراد گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی نیز می شود. لذا خانواده ها با ارسال مدارک لازم و پر کردن فرم های مربوطه اقدام به شکایت از دولت آلبانی نمودند که امکان ارتباط آنان با عزیزانشان را قطع کرده است. تعدادی از این شکایات در حال حاضر در دست بررسی در “کمیته ناپدید شدن های اجباری” می باشد.

دولت ها هم می توانند علاوه بر افراد حقیقی به این کمیته شکایت نمایند که از جمهوری اسلامی ایران خواسته شد تا در این خصوص و بر اساس موادی از کنوانسیون مذکور که شامل حال اعضای اسیر در فرقه رجوی می شود از جانب خانواده ها اقدام کرده و علیه دولت آلبانی در ملل متحد شکایت نماید و قرار است رایزنی هایی در آینده در این رابطه صورت گیرد.

خانواده ها از اول اردیبهشت 99، طوماری را به امضا گذاشتند که تاکنون نزدیک به 11000 امضا داشته و قریب به 2000 بار به اشتراک گذاشته شده است. این پویش که همچنان ادامه دارد چنان تنشی را در مناسبات فرقه رجوی ایجاد کرده که سران فرقه را هر روز به مهمل بافی ها و تناقض گویی های جدید وا می دارد.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

واکنش هیستریک فرقه رجوی به این موضوعات بسیار جالب است. سران فرقه تلاش می نمایند ثابت کنند که اقدامات انجمن نجات مؤثر واقع نخواهد شد.

واضح است که مشکل آنان افراد مسأله داری هستند که حالا به اقدامات حقوقی و بین المللی انجمن نجات دلگرم شده اند. سران فرقه تلاش می کنند این نفرات را متقاعد سازند که تلاش های حقوق بشری انجمن نجات سودی نداشته و بی جهت خوشحال نباشند.

در اصل مخاطبشان افراد مسأله دار در داخل فرقه است و می خواهند مشکلشان را با آنها حل کنند.

واقعیت اینست که اقدامات انجمن نجات موجی از شادمانی در میان اعضای ناراضی فرقه رجوی در اردوگاه این فرقه در آلبانی ایجاد کرده است.

شرایط درونی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی از زمین تا آسمان با شرایطش در عراق فرق می کند. الآن به هیچ عنوان کنترل های معمول در داخل اردوگاه فرقه قابل اعمال نیست و کسانی که مایل به جداشدن هستند به یک جریان رو به رشد تبدیل شده اند.

حضور خانواده های دردمند در مقابل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی هنوز از حد حرف فراتر نرفته است، اما تا همین اندازه سران فرقه را تا حد مرگ در وحشت فرو برده است.

بروز این میزان از ترس و واهمه، انعکاس منطقی دلگرمی و امیدواری اعضای ناراضی در درون اردوگاه است.

در آینده گفتنی های بیشتری برای هموطنان عزیز و خانواده ها خواهم داشت. پیروز باشید.

لینک به منبع

واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟

***

Anne Khodabandeh : MEK Families Petition Addressing Albanian PMMEK Families Petition Addressing Albanian PM , A Unique Opportunity To Take Control

Olsi Jazexhi Anne Khodabandeh MEK Albania Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

همچنین: