دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی انجمن نجات، هابیلیان، تسنیم و رکنا، پنجم اوت 2020:… ایران اینترنشنال سال 97 نیز همزمان با حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، با سخنگوی گروهک توریستی الاحوازیه که مورد حماست غربی‌ها و آل سعود است، تریبون تروریست‌ها بودن خود را ثابت کرده بود. همکاری با گروهک منافقین تنها محدود به ایران اینترنشنال نیست. بی‌بی‌سی فارسی نیز مهرماه سال 98، نشست خبری گروهک منافقین که  ادعاهایی علیه ایران درباره حمله به تأسیسات نفتی عربستان مطرح کرده بودند را پوشش زنده داد. رسانه سلطنتی انگلستان نه تنها برای منافقین یا گروهک تندر از لطف تروریست استفاده نمی کند، بلکه آنها تلاش می‌کنند این عنوان را برای گروه‌های خشونت‌طلب منطقه نیز بکار نبرند. برای مثال از داعش با عنوان “دولت اسلامی عراق و شام” یا “یک گروه جهادی” یاد می‌کنند. دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی   

ایران اینترنشنال مریم رجوی عربستان سعودیایران آزاد مریم رجوی

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

1- ادعای مسخره سخنگوی فرقه در مورد دستگیری جمشید شارمهد

وقتی جمشید شارمهد دستگیر شد، مریم رجوی از ترس تا صبح نخوابید

انجمن نجات، پنجم اوت 2020:… 

انجمن نجات مرکز مازندران14 مرداد 1399

بعد از دستگیری جمشید شارمهد توسط اداره اطلاعات ایران که به واقع باید آنرا عملیات پیچیده نامید بعد از دو روز خفه خون گرفتن فرقه رجوی اکنون سخنگوی فرقه که نام اصلی رجوی می باشد سعی نمود از تناقض رسانه ها برای خود استفاده و به اظهار نظر بپردازد . البته در این مورد دم خروس رجوی تروریست بیرون زده و به حمایت از جمشید شارمهد پرداخته است . سخنگوی به اصطلاح فرقه که اکنون در کلماتش ترس از دستگیری و دیپورت به ایران وجود دارد عنوان می دارد مسئله دستگیری شارمهد در ابهام و دود و دم مکتوم مانده است . تمام زور رجوی در مورد دستگیری شارمهد این است کار مهمی که انجام شده را کمرنگ جلوه دهد .

سخنگوی فرقه در قسمتی مدعی می شود عملیات هایی که عوامل گروه تروریستی تندر قرار بود انجام دهند و نفراتشان دستگیر شدند بیشتر سرکاری می باشد و از آسوشیتدپرس و سخنگوی وزارت خارجه آمریکا و سفارت روسیه نمونه می آورد که اصلا گفته های وزیر اطلاعات درست نیست و فرد مورد نظر صفر توصیف شده و هیچ ارزشی هم نداشت .

سئوالی که وجود دارد چرا وقتی حسینیه شیراز مورد حمله تروریستی گروه تندر قرار گرفت و تعدادی شهید شدند آن موقع یادتان نبود که این کار تروریستی را محکوم کنید ؟ وقتی جمشید شارمهد مسئولیت این کار تروریستی را قبول نمود شما کجا بودید و حتی خفه خون گرفته و برای این کار شادی می کردید ؟ چطور تا وقتی شارمهد دستگیر نشده بود گروه وی و سلطنت طلبان را زیر آماج حملات خود قرار می دادید و اکنون بعد از دستگیری وی به فکر او افتاده و برای او شیون و زاری کرده که چرا باید او دستگیر می شد ؟ چرا وقتی وی به عملیات تروریستی خود اعتراف می کرد دوستان شما در غرب هرگز حاضر نشدند آنرا محکوم کنند و اکنون شما به یکباره به فکر جان او افتاده و از دولت آلمان و آمریکا می خواهید که در این کار دخالت کنند . این گونه موضعگیری برای شما ننگ به حساب نمی آید که از تروریستی که خود اعتراف به کشتار مردم بی گناه می کند حمایت می کنید ؟ البته در قاموس شما  تروریست ها هیچ فرقی با هم ندارد شاید در حرف، گروه وی را که سلطنت طلب هستند محکوم کنید ولی در کارهای تروریستی با همدیگر همسو می باشید .

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

سخنگوی کودن فرقه در جای دیگری عنوان می دارد باید تمام حقایق جمشید شارمهد در رابطه با حکومت ایران را بدون هیچ پرده پوشی با افکار عمومی در میان بگذارد !!!. بهتر است عنوان می کردید وقتی او از کارهای تروریستی خود دفاع می کند دیگر چه دفاعی می تواند از خود انجام دهد که شما انتظار آنرا می کشید ؟

در انتها اوج دریدگی سخنگوی فرقه رجوی را نگاه کنید! از دولت های اروپایی و آمریکا می خواهد که نباید اقدام رژیم را بی جواب بگذارند !!! باید به سخنگوی کودن فرقه رجوی گفت که دوستان شما پشیزی برای مهره خود همانند شما ارزش قائل نیستند و زیاد دلتان را خوش نکنید و همین دوستان تان در موقع لازم شما را هم خواهند فروخت . از کی تا حالا کشورهای غربی دست باز داشتند که در مقابل حمایت از تروریست ها قد علم کنند و به دفاع از تروریست ها بپردازند .

تمام این سوز و گداز سخنگوی سازمان یا همان رجوی این است که او می ترسد روزی نوبت وی بشود و به همین خاطر خودش را خراب کرده و از قبل می خواهد این پیام را به دوستان خود بدهد که حداقل ما را دریابید و اینقدر راحت ما را نفروشید .

به جد می توان گفت وقتی جمشید شارمهد دستگیر شد، مریم قجر از ترس دستگیر شدن تا صبح نخوابید چون می داند روزی نوبت او هم فرا خواهد رسید . جالب اینکه سخنگوی رجوی مدعی می شود دستگیری تروریست در شورای امنیت مورد بررسی قرار بگیرد !!! آخه شما رو چه به شورای امنیت و دستور دادن در این زمینه .

چرا وقتی غرب به کمک کشورهای منطقه ای دست به کشتار مردم بی گناه می زند شما خفه خون می گیرید؟ چرا وقتی تروریستی مانند ریگی و شارمهد دستگیر می شوند شما به حمایت از آنان می پردازید ؟ آیا این گونه اطلاعیه دادن و حمایت از تروریست ها نشانه همسو بودن با آنان نیست ؟ البته برای شما که سابقه درخشانی در اعمال تروریستی دارید کشتار مردم بی گناه اصلاٌ مهم نیست و تروریست هایی مانند شما برای رسیدن به قدرت می توانند دست به کشتار مردم بی گناه بزنند .

اکنون هر چقدر می خواهید برای تروریست جمشید شارمهد گریه و زاری راه انداخته و برای او سینه چاک بدهید چیزی که مهم است این تروریست دستگیر شده و شما هم بعداٌ به این لیست اضافه خواهید شد حتی اگر در چند سوراخ خود را پنهان کنید .

در انتها باید به سخنگوی فرقه رجوی گفت که اگر قبلاٌ در صحبت ها و نوشته هایتان روی سلطنت طلبان تیغ کشیده و فحش و ناسزا بارشان می کردید اما اکنون به طور کامل مشخص شده که همه تان سرو ته یک کرباسید و هیچ تفاوتی بین شما و دار و دسته شاه مخلوع نیست! اتحادتان مبارک .

هادی شبانی

لینک به منبع

2- وزیر اطلاعات جزئیات جدیدی درخصوص دستگیری جمشید شارمهد ارائه کرد.

هابیلیان، پنجم اوت 2020:

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در تشریح جزئیات دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروهگ تروریستی تندر گفت:‌ این واقعه را باید به سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک گفت.

وی افزود:‌ این آدم مورد حمایت جدی دو سرویس اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بود و آنها بعید می‌دانستند که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بتواند از پوشش اطلاعاتی‌شان عبور کند و با یک عملیات پیچیده در داخل ایران او را در اختیار بگیرد.

وزیر اطلاعات با بیان این مطلب که آمریکایی‌ها هنوز باور نکردند که جمشید شارمهد در ایران دستگیر شده است، اظهار داشت:‌ هنوز خیال می‌کنند که او در خارج از کشور است و این عکس‌ها مربوط به خارج از کشور است و انشاالله در آینده نزدیک به همه چیز واقف می‌شوند.

وعده سرنگونی . این بار از طریق قیام ملت عراق و لبنان

علوی اضافه کرد:‌ در بین جریان‌های سلطنت‌طلب که اغلب آنها با بیانیه و شعارها خودشان را اثبات می‌کنند جریان سلطنت‌طلب جمشید شارمهد تنها جریانی بود که بسیار خشن بوده و به دنبال این بود که با عملیات تروریستی خودش را اثبات کند، کما اینکه در حسینیه سیدالشهدای شیراز آن جنایت ددمنشانه را مرتکب شدند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد‌: او به دنبال این بود که با عملیات گوناگون خودش را اثبات کند و حدوداً 27 اقدام تروریستی جمشید و مجموعه‌اش داشته است که با هوشمندی و اشراف سربازان گمنام امام زمان همه آنها خنثی شدند.

علوی گفت:‌ جمشید شارمهد آنقدر به پوشش خود در آمریکا مطمئن بود که می‌گفت جای من در طبقه ششم FBI  آمریکاست و هرگز کسی نمی‌تواند به او نزدیک شود، یک گوشه از ارزش دستگیری آن این است که او جایگاه خودش را در طبقه ششم اف‌بی‌آی می‌دانست اما حالا امروز خود را در چنگال سربازان‌گمنام امام زمان (عج) می‌بیند.

وی تصریح کرد:  دستگیری سرکرده تندر اولین عملیات پیچیده وزارت اطلاعات نبوده و نخواهد بود و سربازان گمنام امام زمان (عج) قبلاً هم از این نوع دستگیری‌ها داشته‌اند که اکنون وقت بیان آن نیست.

وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد:‌ با توجه به جنایتی که این آدم در شیراز مرتکب شده بود، از طریق اینترپل شکایت کردیم اما او با اسم واقعی به همه کشورها سفر می‌کرد و جالب است که بدانید مانع سفرش نمی‌شدند و این نشان‌دهنده پوچی شعار مبارزه با تروریست آمریکایی‌ها و همپیمانان اروپایی‌شان است که می‌دانستند او تروریست است اما مطلقا مانع سفرهای او نمی‌شدند.

لینک به منبع

3- گزارش| بی بی سی و تداوم نقش تریبون برای ترور

تسنیم، پنجم اوت 2020:

دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی انجمن پادشاهی (تندر) بهانه‌ای بود تا بار دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به انگلستان و سعودی، به تکاپو بیفتند و سعی در تحریف واقعیات این گروه تروریستی داشته باشند.

گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم- شنبه 11 مرداد وزارت اطلاعات از دستگیری یکی از سرکردگان گروهک‌های تروریستی خبر داد. حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات در تشریح چگونگی دستگیری “جمشید شارمهد” سرکرده گروهک تروریستی انجمن پادشاهی ایران (تندر) گفت که وی مورد حمایت جدی دو سرویس اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بوده و آنها بعید می‌دانستند که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بتواند از پوشش اطلاعاتی‌شان عبور کند و با یک عملیات پیچیده در داخل جمهوری اسلامی ایران او را در اختیار بگیرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در بین جریان‌های سلطنت‌طلب، جریان جمشید شارمهد تنها جریانی بود که بسیار خشن بوده و به دنبال این بود که با عملیات تروریستی خودش را اثبات کند، به ماجرای انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز اشاره کرد و گفت: شارمهد و مجموعه اش حدوداً 27 اقدام تروریستی داشته اند که با هوشمندی و اشراف سربازان گمنام امام زمان همه آنها خنثی شدند.

با انتشار خبر دستگیری جمشید شارمهد -که بعد از فرود فولادوند خود را رئیس گروهک تروریستی تندر معرفی می‌کرد- رسانه‌های فارسی‌زبان خارج کشور، بار دیگر به تریبونی برای تروریست‌ها تبدیل شدند.

بی‌بی‌سی فارسی با دختر وی به گفتگو پرداخت و او نیز با مظلوم‌نمایی درباره بیماری پدرش، طوری وانمود می‌کرد که گویا یک پیرمرد مهربان دستگیر شده  و هرلحظه احتمال دارد در صورت نرسیدن داروهایش فوت کند! (این در حالی است که در همین مصاحبه می‌گوید پدرش در مدت اقامت در هند، سه ماه در هتل قرنطینه بوده و بیرون نرفته است!)

طلسم اختناق در تشكيلات رجوى شكسته ميشود

غزل شارمهد در ادامه ادعاهایش پدرش را تنها یک ژورنالیست معرفی می‌کند که پیام مردم ایران را می‌رسانده و با نوعی تجاهل از گروهک تروریستی تندر صحبت می‌کند و می‌گوید این گروه اصلاً رئیس نداشت. (شارمهد خود را همواره مسئول هماهنگی فعالیت‌های انجمن پادشاهی معرفی می‌کرد.)

دختر وی در ادامه این مصاحبه می‌گوید پدرش حتی یا مورچه‌ها و عنکبوت‌ها نیز دوست بود!

با شنیدن نام انجمن پادشاهی ایران (تندر)، ماجرای بمب‌گذاری این گروهک در 24فروردین 1387 در شیراز به ذهن متبادر می‌شود که با کار گذاشتن یک بمب 8 پوندی میان عزاداران حسینیه شهدا متعلق به کانون رهپویان وصال شیراز 14 نفر را شهید  و 200 تن دیگر را مجروح کردند. البته دانش کمِ فعالیت مسلحانه این گروه موجب شد تا دیگر عملیات‌های تروریستی آنها از سوی مأموران امنیتی کشف و خنثی شود.

ساخت بمب در یکی از هتل‌های تهران که  براثر انفجار و آتش‌سوزی موقعیتشان لو می‌رود، عملیات تروریستی این گروهک در روز 30خرداد 1388 در حرم حضرت امام خمینی که فرد بمب‌گذار موفق به واردکردن محمولهٔ انفجاری به حرم نشد و بمب را مقابل کفشداری حرم منفجر کرد، انفجار مقابل منزل امام جمعه نهاوند و دست داشتن در ترور شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور نیز از دیگر فعالیت‌های تروریستی انجمن تندر بود.

این استاندارد دوگانه شبکه‌های فارسی‌زبان خارج کشور در مقابل تروریست‌ها تنها به بی‌بی‌سی فارسی محدود نمی‌شود. در هفته‌های گذشته و همزمان با میتینگ مجازی گروهک تروریستی منافقین در آلبانی، شبکه ایران اینترنشنال اقدام به پخش مستقیم آن کرده بود.

* از پاکسازی چهره تروریست‌ها تا پوشش ویژه برای میتینگ منافقین

آنچه شبکه ایران اینترنشنال را به ارتباط با گروهک منافقین می‌کشاند، روابط پیدا و پنهان هردو با آل سعود است. بودجه شبکه ایران اینترنشنال به نوشته روزنامه‌های گاردین و وال‌استریت‌ژورنال به‌صورت غیرمستقیم از سوی حکومت عربستان سعودی تأمین می‌شود.

روزنامه گاردین به نقل از یک منبع نزدیک به «محمد بن سلمان»، ولیعهد عربستان سعودی گزارش داده بود بودجه این شبکه نزدیک به 250 میلیون دلار است که توسط دربار پادشاهی آل سعود تأمین می‌شود. گروهک منافقین نیز سال  با دعوت از 95 ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان و از تأثیرگذارترین شاهزادگان سعودی در میتینگ سالانه خود، حمایت آشکار سعودی‌ها از خودشان را رسمیت دادند.

ایران اینترنشنال سال 97 نیز همزمان با حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، با سخنگوی گروهک توریستی الاحوازیه که مورد حماست غربی‌ها و آل سعود است، تریبون تروریست‌ها بودن خود را ثابت کرده بود.

تابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان

همکاری با گروهک منافقین تنها محدود به ایران اینترنشنال نیست. بی‌بی‌سی فارسی نیز مهرماه سال 98، نشست خبری گروهک منافقین که  ادعاهایی علیه ایران درباره حمله به تأسیسات نفتی عربستان مطرح کرده بودند را پوشش زنده داد. رسانه سلطنتی انگلستان نه تنها برای منافقین یا گروهک تندر از لطف تروریست استفاده نمی کند، بلکه آنها تلاش می‌کنند این عنوان را برای گروه‌های خشونت‌طلب منطقه نیز بکار نبرند. برای مثال از داعش با عنوان “دولت اسلامی عراق و شام” یا “یک گروه جهادی” یاد می‌کنند.

در حقیقت بخشی از جریان “تحریف واقعیات” که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود بمناسبت روز عید قربان اشاره کردند، به همین رویکرد رسانه های غربی در برابر تروریسم برمی گردد. مقام معظم رهبری رویکرد تحریف را “خط ثابت تبلیغاتی رسانه های غربی” در طول چهل و یک سال گذشته دانستند.

* خاک و تریبون در اختیار تروریستها

نکته مهم‌تر این است که علاوه بر رسانه‌هایی که در خارج کشور تریبون تروریسم هستند، کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز کانون حضور تروریست‌های مختلف شده‌اند. جمشید شارمهد تابعیت آلمانی داشته و دائم به آمریکا در رفت و آمد بود بدون آنکه دولت‌های اروپایی نسبت به فعالیت‌های تروریستی وی حساس باشند. فرانسه سال‌ها مهد فعالیت‌های تروریستی مجاهدین خلق بود و هرساله میتینگ خود را در حومه پاریس برگزار می‌کنند.

محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در 7 تیرماه سال 60 که 24  آذر 94 توسط دو فرد ناشناس کشته شد، سال‌ها با نام مستعار علی معتمد در هلند زندگی می‌کرد. کشورهایی که به هر بهانه‌ای، سازمان‌ها و تشکیلات جبهه مقاومت که خط مقدم مبارزه با تروریست‌ها در غرب آسیا هستند را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهند، خاک و رسانه‌هایشان را در اختیار انواع گروهک‌های ریز و درشتی قرار دادند که علیه مردم ایران به فعالیت‌های مسلحانه مشغول‌اند.

انتهای پیام/

لینک به منبع

4- وزارت اطلاعات: هرگونه گمانه‌زنی درباره نحوه دستگیری «جمشید شارمهد» تکذیب می‌شود

رکنا، پنجم اوت 2020:

رکنا : وزارت اطلاعات با تکذیب ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر دستگیری سرکرده گروهک تندر در تاجیکستان، تصریح کرد: هرگونه اطلاعات رسمی درباره اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در قالب بیانیه از طریق روابط عمومی وزارت اطلاعات منتشر می‌شود.

به گزارش رکنا ، روابط عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد: هرگونه گمانه‌زنی مطرح‌شده در رسانه‌ها درباره نحوه دستگیری جمشید شارمهد، رئیس «انجمن پادشاهی ایران» تکذیب می‌شود.

روابط عمومی وزارت اطلاعات همچنین با تأکید بر این که هرگونه اطلاعات رسمی درباره اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در قالب بیانیه از طریق روابط عمومی وزارت اطلاعات منتشر می‌شود، به ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر دستگیری سرکرده گروهک تندر در تاجیکستان اشاره و تاکید کرد: این خبر شدیداً تکذیب می‌شود.

رجوی و آن روی سکه

به گزارش ایسنا، روز گذشته وزارت اطلاعات اعلام کرد که جمشید شارمهد به اتهام طراحی و اجرای چند طرح تروریستی که به شهادت و مجروح شدن جمعی از مردم از جمله در انفجار حسینیه شیراز منجر شد، دستگیر شده است.

لینک به منبع

(پایان)

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

*** 

Ilir Meta Albanian PresidentI can buy Albanian President for a thousand dollars; Maryam Rajavi

Olsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward AuthoritarianismOlsi Jazexhi : MEK Helping Albania Slide Toward Authoritarianism

MEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession TalksMEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK membersOpen Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وطن-فروشان-کاسه-لیس-،-چکمه-های-خونین-ارب/

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنند

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، چهارم ژوئیه 2020:… حال سوال این است؛ چرا سران فرقه رجوی خفقان گرفته و هیچ خبری را در این رابطه منتشر نمی کنند در حالیکه اخبار شورش های آمریکا تیتر اصلی تمامی خبرگزاریهای جهان است. و چرا به خانواده کشته شدگان توسط پلیس وحشی این کشور تسلت نمی گویند ؟جواب خیلی ساده است: پا گذاشتن بر دم ارباب برای سران بدنام «مجاهدین» خط سرخ است و آنان هرگز جرات چنین گستاخی ها را ندارند. آنان همیشه نان را به نرخ روز می خورند.اگر چنین وقایعی در کشورهای لبنان و عراق و سوریه و هر کشوری که بنوعی با ایران در رابطه است، می افتاد همچنانکه قبلا هم دیدیم تمام دستگاه تبلیغاتی رجوی پشت آن می آمد و روزها حول تحولات میدانی در این کشورها طبق رهنمودهای طرف حساب های خود خبر تولید می کرد. اما حال که نوبت به ارباب رسیده رهبران حاضر در صحنه به سوراخ موش خزیده و لالمونی گرفته اند. وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنند 

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندمریم رجوی، مجاهدین خلق، دروغ میگویند، پول میگیرند و آفتابه امریکا را پر می کنند

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنند

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

موسی دامرودی آلبانی

آقای موسی دامرودی

موسی دامرودی ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 03.07.2020

با کشته شدن جورج فلوید به دست پلیس نژادپرست در آمریکا موجی از اعتراضات شروع شد. و بدنبال این واقعه موجی از جنبش ضد نژاد پرستی بخش های زیادی از آمریکا و سپس چند کشور دیگر و برخی شهرهای بزرگ جهان را فرا گرفت .

تا یک هفته پس از این ماجرا دستگاه تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی خبری از این موضوع را منتشر نکرد . سپس در روز 12 خرداد 1399 خبری به صورت زیر منتشر کردند که سراسر آن بر علیه معترضان و در راستای تطهیر کسانی است که زانوهای خود را بر گلوی سیاه پوستان می فشرند و آنها را می کشند.

و اما خبر درج شده در سایت فرقه به شرح زیر است.

“پیآمد کشته شدن یک سیاهپوست توسط مأمور پلیس در مینیاپولیس

تلویزیون ان.بی.سی آمریکا دوشنبه ۱۲خرداد گزارش داد: درگیری و هرج و مرج نقاط مختلف آمریکا را فراگرفته است. خشونت و تخریب گسترده طی طول شب تا ساعات اولیه صبح ادامه یافت. آتش‌سوزی و غارت بر اثر خشونتها به دهها شهر آمریکا کشیده شد. در لس آنجلس، ساعاتی پیش از این‌که قانون منع تردد به اجرا گذاشته شود، شهر به منطقه جنگی تبدیل شده بود. در شهر سیاتل در ایالت واشنگتن تظاهرکنندگان ماشینهای پلیس را تخریب کردند.

در فیلادلفیا درگیری میان تظاهرکنندگان و پلیس منجر به مجروح شدن دهها پلیس شد. در شهر میامی، پلیس به‌ سوی تظاهرکنندگان گاز اشک‌آور شلیک کرد. در سان‌دیاگو، دهها بانک به آتش کشیده و اتوبان بسته شده است .”

همانطور که ملاحظه می شود سران فرقه از آن همه خبر که از روز کشته شدن جرج فلوید تا یک هفته بعد از آمریکا مخابره شد تنها خبری را منتشر کردند که در آن هیچ اشاره ای به جنبش ضد نژاد پرستی نشده و فیلمهای زیرگرفتن معترضان با ماشین توسط پلیس هیچ اشاره ی نشده است ولی در عوض حوادث اخیر را «در گیری و هرج و مرج » برشمرده و به تظاهرات ویژگی «خشونت» ، «تخریب گسترده» ، «آتش سوزی و غارت» داده شده است . به خشونت اعمال شده از سوی پلیس آمریکا هیچ اشاره ای نشده بلکه بصورت معکوس تلاش شده تا تظاهر کنندگان را با منصوب کردن به اعمالی همچون «تخریب ماشین های پلیس» ، «مجروح شدن دهها پلیس» و «آتش زدن بانک ها» به اعمال خشونت متهم کند !!!

حال سوال این است؛ چرا سران فرقه رجوی خفقان گرفته و هیچ خبری را در این رابطه منتشر نمی کنند در حالیکه اخبار شورش های آمریکا تیتر اصلی تمامی خبرگزاریهای جهان است. و چرا به خانواده کشته شدگان توسط پلیس وحشی این کشور تسلیت نمی گویند؟

جواب خیلی ساده است: پا گذاشتن بر دم ارباب برای سران بدنام «مجاهدین» خط سرخ است و آنان هرگز جرات چنین گستاخی ها را ندارند. آنان همیشه نان را به نرخ روز می خورند.

اگر چنین وقایعی در کشورهای لبنان و عراق و سوریه و هر کشوری که بنوعی با ایران در رابطه است، می افتاد همچنانکه قبلا هم دیدیم تمام دستگاه تبلیغاتی رجوی پشت آن می آمد و روزها حول تحولات میدانی در این کشورها طبق رهنمودهای طرف حساب های خود خبر تولید می کرد. اما حال که نوبت به ارباب رسیده رهبران حاضر در صحنه به سوراخ موش خزیده و لالمونی گرفته اند.

واز 12 خرداد تا امروز یعنی پس از گذشت هفته ها نیز دستگاه تبلیغاتی فرقه درباره اخبار مربوط به آمریکا سکوت کرده است و هیچ خبری منعکس نمی کنند .

این سکوت زبونانه سران فرقه در برابر آنچه در آمریکا اتفاق می افتد روی دیگر تبریک و جشن گرفتن برای ترور سردار سلیمانی به فرمان ترامپ است . و این  کاسه لیسی سران فرقه ی وطن فروش برای نژاد پرستان و جنگ طلبان آمریکایی است . سران فرقه به این روش چکمه های خونین ترامپ و دیگر نژاد پرستان آمریکایی را لیس می زنند و می خواهند آن را از خون های ریخته شده پاک کنند شاید که نژاد پرستان و جنگ طلبان تکه استخوانی جلوی سران این فرقه بیاندازند .

اما به سران فرقه وطن فروش باید گفت آنقدر در بین مردم ایران منفور هستید که حتی جنگ طلبان هم روی شما حسابی باز نمی کنند و اگر هم استخوانی جلوی شما انداخته شود ، مطمئن باشید که آن استخوان در گلوی شما گیر خواهد کرد و از گلوی تان پایین نخواهد رفت و شما وطن فروشان باید بدانید که هیچ جایگاهی در بین مردم ندارید.

لینک به منبع

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنند

دستگیری جمشید شارمهد ، غش کردن مریم رجوی

***

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقهرجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فعالیت-خانواده-ها-لرزه-بر-اندام-سران-ف/

فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجوی

فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجویموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، هفدهم ژوئن 2020:… البته خانواده ها با پخش فیلم و عکس های خود هر آنچه رجوی حتی  بین اعضاء خود ساخته بود را بر سرش خراب کردند . هر کس در دنیای آزاد فیلم ها ؛ عکس ونامه های خانوادهها را می بیند و می خواند یک حرف مشترک می زنند که سران فرقه وقعا پوسیده مغز  شیاد و  کلاش تشریف دارند . همین افترا و یاوه سرائیهای سران فرقه رجوی مثل تف سر بالا به ریش و ریشه نداشته سران فرقه افتاده است . البته خانواده ها و مردم یک بخش کوچکی از واکنش ترس الود مریم قجر و سران فرقه رجوی را می بینند . ولی ما جدا شده هها از این فرقه که شناخت اساسی از واکنشها در بیرون و درون تشکیلات را داریم و خوب می فهمیم وقتی سران فرقه در بیرون با این ترس و لرز به واکنش افتاده اند در درون تشکیلات هم سران فرقه رجوی از ترس واکنش اعضاء برای جدایی در پی خواسته خانواده ها برای ملاقات حتما سلسه نشستهای درونی برای اعضاء نگون بخت بر گزار می کنند . فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجوی 

فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجویشیون فرقه مجاهدین در زندان اشرف 3 در آلبانی از فعالیت خانواده های اسیران

فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجوی

موسی دامرودی، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 16.06.2020

با شروع این خواسته به حق باز سران این فرقه منحوس و بخصوص مریم قجر در پوش سخنگوی فرقه رجوی برعلیه خانواده ها شروع به لجن پراکنی کرد ولی پدران و مادران پیر و چشم انتظار برخواسته به حق خود پا فشاری کردند و می کنند و حتی با تهیه فیلم و یا پیام صوتی پاسخ محکمی بر یاوه سرایی مریم قجر و سران فرقه دادند.یک ماه گذشته و  خانواده های اعضاء نگونبخت  بصورت گسترده از داخل و خارج  ایران از فرقه رجوی به حق خواهان ملاقات با عزیزان خود که بیش از 30 سال و یا بیشتر  در اسارت ذهنی و جسمی مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه هستند شدند .

پخش فیلم خانواده ها بصورت خانوادگی و پیامهای صوتی و نوشتن نامه با نام و امضا و …  یاوه سرایی مریم قجر و سران فرقه که مدعی هستند اینهایی که خواهان ملاقات هستند خانواده  نیستند بلکه نیروهای سپاه قدس ؛ وزارت اطلاعات هستند که می خواهند به ملاقات اعضاء فرقه رجوی بیایند  را روی سر فرقه چنان خراب کرده که هرانسان با شرافت با دیدن فیلم خانواده ها خواهد گفت که این پدران  ؛مادران ؛ خواهران و برادران پیر با چشم گریان را سران فرقه نیروی سپاه قدس یا نیروهای وزارت اطلاعات می نامند به یقین یا خیلی شیاد و دجال و فریبکار و  دروغگو هستند یا دیوانه روانی که باید هر چه زودتر به امین اباد منتقل شوند .

بله این فرقه با پلیدی و شیادی تمام هرکسی را که کوچکترین انتقادی از این فرقه بکند مارک وزارتی و مزدوری را به او میزند در حالی که از خود سران فرقه وطن فروش تر  و مزدورتر جایی پیدا نمی شود ؟؟؟؟

خانواده های  اسیران در بند فرقه رجوی  بدانید  واکنش مریم قجر و سران فرقه و جیره خوارانش  که چه لرزه و سونامی بر اندام سران فرقه انداخته اید .

مریم قجر و سران پوسیده مغز  با تکرار طوطی وار نیروی قدس ؛ وزارت اطلاعات فکر کرده اند خانواده ها هم اعضاء اسیر در اردوگاه سران فرقه هستند که با این مارکها اعضاء را می ترسانند .

البته خانواده ها با پخش فیلم و عکس های خود هر آنچه رجوی حتی  بین اعضاء خود ساخته بود را بر سرش خراب کردند . هر کس در دنیای آزاد فیلم ها ؛ عکس ونامه های خانوادهها را می بیند و می خواند یک حرف مشترک می زنند که سران فرقه وقعا پوسیده مغز  شیاد و  کلاش تشریف دارند . همین افترا و یاوه سرائیهای سران فرقه رجوی مثل تف سر بالا به ریش و ریشه نداشته سران فرقه افتاده است .

البته خانواده ها و مردم یک بخش کوچکی از واکنش ترس الود مریم قجر و سران فرقه رجوی را می بینند .

ولی ما جدا شده هها از این فرقه که شناخت اساسی از واکنشها در بیرون و درون تشکیلات را داریم و خوب می فهمیم وقتی سران فرقه در بیرون با این ترس و لرز به واکنش افتاده اند در درون تشکیلات هم سران فرقه رجوی از ترس واکنش اعضاء برای جدایی در پی خواسته خانواده ها برای ملاقات حتما سلسه نشستهای درونی برای اعضاء نگون بخت بر گزار می کنند و انها را برای به اصطلاح جنگ سیاسی آماده میکنند( بچه ها برای جی اس آماده اید)

واین طوری با شیادی ذهن اعضای نگونبخت را پر میکنند که از آنها بر علیه پدر و مادر و یا خواهر و برادر خود سؤاستفاده میکند.

بله روزی قبر سران فرقه به دست توانای همین خانوادها کنده خواهد شد و تاریخ یک بار دیگر تکرار خواهد شد همچنانکه فرقه را از عراق فراری دادند از آلبانی هم دربدر خواهند کرد ، اگر مریم قجر داعشی راست میگوید و انقلاب ایدئولوژیک او کارایی دارد و همچنان که رجوی گفت انقلاب مریم هرز و سپر در برابر همه ابتلاعات میباشد ،  از دسیسه و سنگ اندازی بردارد ببینیم چند نفر در اسارتگاه مانز باقی خواهد ماند ولی رجوی خوب میداند اگر کوچکترین شکافی باز کند این تشکیلات مندرس دیگر وصله بر نمیدارد.

لینک به منبع

فعالیت خانواده ها لرزه بر اندام سران فرقه رجوی 

***

همچنین: