دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایران

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایران

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایرانمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم دسامبر 2019:… ببین من مادر هستم ، پسرم چهار ساله است نمی خواهم پسر یتیم بشود. مگر** مژگان دختر فامیلمان در توی مجاهدین نبود ، مگر جدا شده رفت کم به او تهمت وتوهین کردند و می کنند تو که بهتر از من مژگان را می شناسی ، من نمی خواهم زندگی ام را نابود کنم ، من زندگی ام را دوست دارم. … به خیلی از افراد زنگ زده بودند که به سراغ اعضای بازگشتی بروید جون انها باما همکاری دارند تا بدینوسیله شرایط دستگیری اعضا بازگشتی را فراهم کنند وبعد تبلیغات کنند که حکومت ایران حتی اعضای بازگشتی که مورد عفوقرارداده را هم دستگیر میکند جالبه از یک طرف به اعضای بازگشتی مزدور وزارت اطلاعات مارک می زند واز طرف دیگر همین افراد را هسته های شورشی تبلیغ میکنند. دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایران 

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایراناعتراضات ایران : مردم درباره مجاهدین خلق آگاهند

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایران

هموطنان عزیز در این نوشته می خواهم بعدی دیگر از جنایت و خیانت فرقه تبهکار رجوی را برای شما بازگو کنم ، تا ضد بشری بودن این جانیان را بهتر بشناشید .

از چندی قبل که در ایران بخواهد اعتراضات شروع بشود، فرقه رجوی در البانی ، تشکیلات را بیسج برنامه تماس با داخل کشورکرده بود .در این رابطه  اسیران به اقوام و خویشاندان خود در ایران تماس میگرفتند اول شروع به توضیحاتی می کردند ، که اگر یک موقع موقیت پیش امد و هرگونه اعتراضات یا تجمع های صنفی و غیره دیدید بروید شرکت کنید شعارهای در حمایت ارتش ازادی بخش بدهید و یکی هم فیلم بگیرد. اگر هم امکان ان را دارید عکس های مسعود و مریم را چاپ کنید در ان محل ها پخش و نصب کنید . در این رابطه *مریم ( نام مستعار یکی از زنان است ) با دختر خواهرش چند بار تماس می گیرد و این موضوعات را تکرار می کند . دختر خواهر او نیز جواب می دهد که من اساسا سیاسی نیستم و دنبال زندگی خودم هستم و وارد این مسائل هم نمی شوم .خودت بهتر می دانی من اصلا از سیاست چیزی نمی دانم و بهتر است که دیگردر این رابطه با من تماس نگیری . در اولین روز اعتراضات ابان ماه مجددا مریم با دختر خواهرش تماس میگیرد ، میگوید ببین الان بهترین زمان است بروید در تظاهرات شرکت کنید و عکس مریم و مسعود را هم باخودتان حتما ببرید .در ان روز مریم چند بار تماس میگرد که بار اخر ساعت 20 بود که تماس گرفته می شود ، اصرار میکند که حتما برو شرکت کن حتی اگر شوهرت مخالفت کرد توجه نکن تو زنی ازاد هستی .  بار اخر دختر خواهر مریم که در این مدت دائم با اوی تماس گرفته می شده در جواب با اعتراض می گوید : ببین من مادر هستم ، پسرم چهار ساله است نمی خواهم پسر یتیم بشود. مگر** مژگان دختر فامیلمان در توی مجاهدین نبود ، مگر جدا شده رفت کم به او تهمت وتوهین کردند و می کنند تو که بهتر از من مژگان را می شناسی ، من نمی خواهم زندگی ام را نابود کنم ، من زندگی ام را دوست دارم. بعد از این تماس از طرف وزارت اطلاعات با این خانم در ایران تماس می گیرند اول شروع می کنند به اذیت کردن و اسامی فامیلش که درون فرقه رجوی هست را دائم تکرار میکنندو بعد از دوبار این طور تماس گرفتن در بار سوم وی را سوال  و جواب میکنند که موضوع  چی هست ؟ چرا این مدت با تو این قدر تماس گرفته است . این خانم در جواب نفراطلاعات میگوید خودتان که تمامی تماس های ما را شنیدید او منافق است و از من درخواست می کرد که در تظاهرات شرکت کنم برای انها شعار بدهم که من هم شدیدا دست رد به سینه انها زدم .

باید در اینجا توضیح بدهم که از اینگونه تماس ها بیش از 20 مورد خانواده های که عزیران انها اسیر درون فرقه رجوی هست . در تماس های که با من داشتند توضیح دادند . همه بدون استثناء میگفتند اینها خبر داشتند که این روز ها می خواهد داخل کشور شلوغ شود که در این پروسه این قدر با ما تماس گرفتند .

نمونه دیگری از جنایتی که سران این فرقه زالو صفت دست به اقدام زدند ،توطئه ای بود برعلیه افراد جدا شده بود که به ایران برگشته اند . که از این موارد هم از چندین شهر گزارشاتی دوستان جدا شده ای که بعضا از زمانی که به ایران برگشته اند در این چند سال هیچ گونه فعالیتی در هیچ رابطه ای نداشته اند و دنبال زندگی معمولی خود هستند رفته اند .

مجاهدین در اعتراضات باز هم جائی نداشتند

به موردی از شهر ماهشهر توجه بفرمائید که دوستمان اقای علی اکرامی در یکی از کامنت های برنامه تلویزونی نوشت : اقای سربی عزیز من از خوزستان وشهرماهشهر تماس می گیرم یکی از خیانت های اخیر مجاهدین درجریان اعتراصات ابانماه تماس های مستمر بااعضای جداشده درایران بود باتوجه به اینکه می دانستند که دراین شرایط امنیتی هرگونه تماس ممکن است منجر به سوظن نیروهای امنیتی گردد به خیلی از افراد زنگ زده بودند که به سراغ اعضای بازگشتی بروید جون انها باما همکاری دارند تا بدینوسیله شرایط دستگیری اعضا بازگشتی را فراهم کنند وبعد تبلیغات کنند که حکومت ایران حتی اعضای بازگشتی که مورد عفوقرارداده را هم دستگیر میکند جالبه از یک طرف به اعضای بازگشتی مزدور وزارت اطلاعات مارک می زند واز طرف دیگر همین افراد را هسته های شورشی تبلیغ میکنند.

از این موارد از شهرهای : تهران ، اصفهان ، شیراز، همدان ، تبریز ، مازنداران  و گیلان ….. از دوستان داشته ایم . همانطور که بیان کردم خیلی از این دوستان مطلقا دیگر هیچ گونه فعالیت سیاسی ندارند و دنبال زن و زندگی خود هستند  اما فرقه جنایت کار و زالو صفت و خونخوار رجوی به دنبال ریختن خون های بیشتر و نابودی خانواده های بیشتر است. از هیچ نیرنگ و توطئه ای چه برعلیه جدا شدگان و چه خانواده اسیران در ایران دریغ نمی کند .

*، ** نام های مستعاری است . این افراد یکی درون تشکیلات فرقه است و دومی جدا شده ای که به دنبال زندگی خود می باشد .خانواده در داخل ایران هم در ارتباط با ان دو نفر است که به عمد اسم واقعی انها بیان نشده است .

دست های پنهان فرقه رجوی در اعتراضات آبان ماه ایران

لینک به منبع

***

هند 

US - MEK meddling poisons grassroots democracy in IranUS – MEK meddling poisons grassroots democracy in Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کشته-شدگان-اعتراضات-ایران-عدد-هزار/

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟محمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم دسامبر 2019:… سوال اینجاست که باتوجه به ادعایی که فرقه رجوی کرده صد هزار عکس وفیلم و گزارش دریافت کرده و ادعای که پمپئو و برایان هوک کرده است. تا کنون چرا عکس و اسم و رسم این هزار کشته را اعلام نکرده اند ؟ متاسفانه در خارجه هم خیلی از دوستان سیاسی و جریانات گول همین تبلیغات را خوردند و چشم بسته همین عدد را دارند تکرار میکنند . یک نفر انها سوال نکرد اگر این عدد درست است و فرقه رجوی و نماینده ویژه امریکا ! مدعی هستند پس چرا عکس و اسم و رسم این افراد را انتشار نمی دهند. کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

توقع اجازه ی یک راهپیمایی درتهران ، امتناع از حضور یک حانواده در دهکده ای درآلبانیتوقع اجازه ی یک راهپیمایی درتهران ، امتناع از حضور یک حانواده در دهکده ای درآلبانی

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

کشته شدن بیش از 1000 نفر در اعتراضات ایران از کجا آمد؟

در جریان اعتراضات مردم ایران از روز سوم اگر توجه کرده باشید دستگاه های اتومات جریانات …..به اصطلاح سیاسی شروع به انداختن شماره کشته شدگان کرد. که شامل همه مدل جریان می شد از سلطنت پرست تا فرقه رجوی ،گروه ها استخدام شده تحت عنوان اسم های بی مصمائی مانند حقوق بشر کردستان و….. تا چپ های حزب کمونیست .نکته جالبی که در این نهفته این است ،امار و ارقام را در زمانی می دادند که درایران هیچ اینترنتی نبود .

وقتی هم که اینرنت شهرها به ندرت وصل شد .امار ارسال فیلم وعکس شروع شد.

 فرقه رجوی مدعی شد بیش از صدها هزار پیام ، عکس ، فیلم از نزدیک دو هفته اعتراضات دریافت کرده است.

وزارت خارجه امریکا مدعی شد ده ها هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است

 برایان هوک مدعی شد که بیش از بیست هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است.

در این باره هر کسی به اندازه وسعت خودش چیزی بیان کرده است که اگر همه را بخواهیم در این جا اشاره کنیم از بحث اصلی به دور می شویم .

موضوع این است با این اعداد و ارقامی که اینها بیان کردند چطور بیش از 1000 کشته توانسته اند استخراج کنند؟

 اولین استخراج کننده عدد 1000 که به خورد مابقی داد چه کسی بود؟

اگر به تاریخچه فرقه رجوی نگاه بیندازید می بیند که این فرقه در دادن امار و ارقام ید طولانی دارد .ملعون مسعود رجوی میگفت شما امار بدهید ، هرکسی خلاف ان را میگوید بیاید ثابت کند . اگربه امار کشتار 67 نگاه کنید ، افراد مختلف در این رابطه مقاله و کتاب نوشتن همه به عدد چهار هزار و خورده ای اشاره میکنند . اما فرقه رجوی از همان زمان گفت نه سی هزار نفر بوده .

 نکته جالب تر اینکه در سال 1370 امار کشته شدگان را صد و بیست هزار نفر اعلام کرده اند  الان سال 1398 می باشیم کماکان روی عدد صدو بیست هزار نفر ایستاده اند ! یعنی در این بیست و هشت سال کسی اعدام یا کشته نشده است ؟*

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

آمار کشته شدن بیش از هزاران نفر ازاینجا نشئت گرفت . در تاریخ روز چهارشنبه 13 اذر ماه 1398 در مجلس سنای امریکا مجلس ترحیمی فرقه رجوی برگذار کرده بود . در ان مجلس طبق گفته سایتهای فرقه : سناتور مارتا مک سلی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا، ژنرال جیمز جونز، اولین مشاور امنیت ملی اوباما، فرماندار تام ریچ، اولین وزیر امنیت ملی آمریکا و لینکلن بلومفیلد معاون سابق وزیر خارجه در امور سیاسی سناتور بن کاردین عضو ارشد کمیته خارجی سنای آمریکا پیام فرستاده بود. این سیاست بازان اجاره ای که دستانشان تا ارنج در خون مردم افغانستان ، عراق ، لیبی و سوریه اغشته است در این مجلس ترحیم برای کشته شدگان اعتراضات مردم ایران در مجلس سنا امریکا اشک تمساح می ریختند .مریم قجر عضدانلو در سخنرانی که از طریق ویدئو در این مجلس ترحیم پخش شد اعلام کرد بیش از 1000نفر از تظاهرات کننگان در خیابانها به قتل رسیده اند . روز بعد ان اقای برایان هوک که همگان وی را می شناسند که نماینده ویژه ترامپ در امور ایران است همان صحبت های مریم قجر را نشخوار کرد . و سپس ان نشخوار ها را سایت های مختلف فرقه رجوی انتشار دادند و خبرگزاری های امریکا ، فردا ، بی بی سی ….. با اشاره به گفته برایان هوک این خبر را پخش کردند.**

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

سوال اینجاست که باتوجه به ادعایی که فرقه رجوی کرده صد هزار عکس وفیلم و گزارش دریافت کرده و ادعای که پمپئو و برایان هوک کرده است تا کنون چرا عکس و اسم و رسم این هزار کشته را اعلام نکرده اند ؟ متاسفانه در خارجه هم خیلی از دوستان سیاسی و جریانات گول همین تبلیغات را خوردند و چشم بسته همین عدد را دارند تکرار میکنند . یک نفر انها سوال نکرد اگر این عدد درست است و فرقه رجوی و نماینده ویژه امریکا ! مدعی هستند پس چرا عکس و اسم و رسم این افراد را انتشا رنمی دهند. دخالت امریکا و فرقه رجوی و جریاناتی که نااگاهانه هیمن تبلیغ را می کنند قابل پذیرفتن نیست و محکوم است . دو بار دولت امریکا در قیام و انقلاب ما دخالت کرد و بعد ها هزاران با توطئه کرد . با چه زبانی بایدگفت بگذارید مردم ایران خودشان سرنوشت خودشان را رقم بزنند ما نمی خواهیم ایران لیبی یا سوریه یا عراق بشود ایران مال ایرانی است .

 در دوهفته اعتراضات به حق مردم ایران متاسفانه تعدادی از هموطنان بی گناه بخصوص جوانان کشته شدند و هزاران نفر مجروح شدند . در این اعتراضات حتی ا یک نفر هم کشته شده باشد محکوم است . بچه دلیل افرادی که برای خواسته اجتماعی خود اعتراض مسالمت امیز داشته اند باید کشته شوند به کدام گناه!

*https://leader.mojahedin.org/i/%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%AC%D9%88%DB%8C-

**https://about.mojahedin.org/i/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%88%DA%A9-

پایان

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

***

همچنین: