دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ داربخشعلی علیزاده، انجمن فراق، سیزدهم نوامبر 2020:… فارغ از این داستان ما در کنار این موضوع شاهد آن بودیم که فرقه رجوی چگونه از وضعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با فریب و نیرنگ افراد تحت اسارت خود را به باقی ماندن در تشکیلات تشویق می کند تا که به سر رسید گفته شده رجوی طاقت بیاورند. قابل توجه دوستان، سالهاست که رجوی با همین شیوه توانسته کسانی که در داخل فرقه هستند را فریفته و در داخل نگه بدارد. با گرفتن تعهد نامه ای که در داخل آن یک تاریخ ثبت شده از افراد خواسته می شود که تا تاریخ موعود در داخل مناسبات رجوی دوام بیاورند و اگر در این تاریخ گفته های رجوی محقق نگشت هر کسی به دنبال زندگی خودش برود. دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار! 

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دارفرقه رجوی مجاهدین خلق ایران و دوستان ترامپی

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار!

“فراق: سیاست های آمریکا اگر که می خواهد با ایران تعامل کند باید تغییر کند، یکی از این تغییرها رویکردشان در آلبانی است.”

بخشعلی علیزاده تهران

آقای بخشعلی علیزاده

همچنانکه شاهد هستید در این روزها یکی از مهمترین اتفاقات جهان انتخابات آمریکا می باشد که توجهات زیادی را به خودش معطوف داشته است.

خیلی از حکومت های جهان منتظر می مانند که ببینند کدام یک از احزاب موجود در آمریکا قدرت را در دست خواهند گرفت تا بتوانند سیاست های خارجی خود را در این راستا تدوین نموده و به پیش ببرند.

با توجه به نوع حکومتی که دونالد ترامپ در کاخ سفید راه انداخته بود اغلب کشورهای جهان از شیوه حکومت داری وی ناراضی بوده و خواهان به دست گرفتن قدرت توسط او را نبودند.

ترامپ قبل از آنکه یک سیاستمدار باشد یک تاجر بود و همین امر باعث شده بود که مناسبات کشورهای جهان با آمریکا به هم ریخته شود.

بر می گردم به مسئله اصلی خودمان، یعنی رویکرد فرقه رجوی با انتخابات آمریکا. فارغ از این داستان ما در کنار این موضوع شاهد آن بودیم که فرقه رجوی چگونه از وضعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با فریب و نیرنگ افراد تحت اسارت خود را به باقی ماندن در تشکیلات تشویق می کند تا که به سر رسید گفته شده رجوی طاقت بیاورند.

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

قابل توجه دوستان، سالهاست که رجوی با همین شیوه توانسته کسانی که در داخل فرقه هستند را فریفته و در داخل نگه بدارد.

با گرفتن تعهد نامه ای که در داخل آن یک تاریخ ثبت شده از افراد خواسته می شود که تا تاریخ موعود در داخل مناسبات رجوی دوام بیاورند و اگر در این تاریخ گفته های رجوی محقق نگشت هر کسی به دنبال زندگی خودش برود.

اما به محض اینکه تاریخ گفته شده سر می رسد و تحلیل های آب دوغ خیاری رجوی به پایان رسیده و محقق نمی شود به ترفند دیگری دست یازیده و با شیادی به میدان آمده که مگر مجاهد تاریخ دار داریم؟

مگر مجاهد برای تاریخ مشخصی به میدان می آید؟ و از این قِسم خزئبلات رجوی ساخته.

جالب است که بدانید این بار نیز مثل دفعات گذشته تیرش به هدف نخورد و تحلیل های کشکی او خالی از آب در آمد، بلافاصله به صحنه آمده و گفت:

«با ترامپ و بی ترامپ حکومت ایران توسط جوانان شورشی و خودمان سرنگون خواهد شد.»

بسیار خب، همچنانکه مشاهده می فرمائید می شود متوجه شد که رجوی از روی کار آمدن دونالد ترامپ اساسا روی برگردانده و نا امید شده است و تا دیروز که قرار بود ترامپ حکومت ایران را تغییر و رجوی را سرکار بیاورد، اکنون این وظیفه بر عهده خود آنان گذاشته شده است.)

این شامورتی بازی های رجوی که تمامی ندارد، سیاست از این تیر تا تیر بعدی فرج است، همیشه سر لوحه فرقه رجوی بوده است، زیرا بهتر از هر کسی می داند که دیگر دوران او تمام شده است و با تعدادی آدم پیر و فرتوت هم نمی شود که خط کاری را پیش برد.

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

کسی که خودش را مخفی نگه می دارد و نمی خواهد در انظار جهانیان دیده شود بهتر آنکه برای همیشه گورش را گم کرده و هیچ حرفی نزند. کدام یک از کسانی که دم از رهبری گروهی را زده اند خود را مخفی کرده و نشان نمی دهند؟

همانگونه که می شود حدس زد، از این به بعد سیاست های آمریکا اگر که می خواهد با ایران تعامل کند باید تغییر کند، یکی از این تغییرها رویکردشان در آلبانی است. برچیدن لانه تروریستی فرقه رجوی و آزاد سازی کسانی که سالهاست در اسارت آنان به سر می برند و از دیدن خانواده هایشان محروم بوده اند. اگر «جو بایدن» می خواهد که با ایران گفتگوی سازنده ای داشته باشد لاجرم باید حمایت از تروریسم را از صفحه خود حذف نموده و رویکرد عاقلانه ای پیشه نماید.

این مسائل چیزهایی هستند که به زودی شاهد تغییر آنها خواهیم بود و رجوی هم باید فکر دیگری برای خود و عناصر تروریستش بکند.

یادداشت از: بخشعلی علیزاده

انتهای پیام / فراق

لینک به منبع

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/درگذشت-استاد-شجریان-و-تسلیت-منافقانه-م/

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجویبخشعلی علیزاده، انجمن فراق، دوازدهم اکتبر 2020:… یکی از آن چهره های شاخص که رجوی خیلی به دنبالش بود تا جذب نماید مرحوم استاد شجریان بود که اگر اشتباه نکنم دو یا سه بار از وی درخواست همکاری و همراهی کرده بود، اما هر بار استاد شجریان دست رد به سینه رجوی زده و پاسخش به این درخواست ها منفی بود. به همین سبب بود که شنیدن صدای استاد شجریان که در مناسبات رجوی تا قبل از این ماجرا ممانعتی نداشت به ناگهان ممنوع و تمام آثار صوتی ایشان که در آن زمان بیشتر نوار کاست بود جمع آوری شده و دیگر از استاد شجریان هیچ آهنگی پخش نشد. علت قلب مملو از کینه و نفرت رجوی بود. درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

گزارش بی بی سی: اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانیگزارش بی بی سی: اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

رویکرد منافقانه فرقه رجوی در مواجهه با درگذشت استاد شجریان

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

خبر درگذشت استاد شجریان، خواننده شهیر و ملی ایران در طی چند روز گذشته همه را اندوهگین ساخت.

اما آنچه مرا وادار کرد این مطلب را بنویسم رویکرد دو گانه و منافقانه رجوی بود. رجوی که می گویم طبعا منظورم خط و ایدئولوژی و منش یک شخص و یا کسانی که او را همراهی می کنند می باشد و همچنین شامل گروه و سازمانی که این اسم را نمایندگی می نماید.طبعا که مقام این انسان وارسته آنقدر بالا هست که نیاز به تعریف و توصیف امثال من ندارد، لذا ترجیح می دهم در مقام شامخ استاد شجریان سکوت کنم تا که ادای احترام قلبیم نسبت به ایشان هر چه بیشتر باشد.

بنده به یاد دارم که مسعود رجوی چند بار در نشست های متعددش وقتی صحبت از خاطراتش می شد، با حسرت اسم برخی را می آورد که تمایل داشت آنان وی را همراهی کرده و به قول خودش در مسیر مبارزه او را یاری نمایند. ولی ظاهرا آن افراد باطن رجوی دجال را بهتر از هر کسی شناخته بودند و حاضر نشده بودند که رجوی را در مسیر ضد انقلابیش همراهی کرده و به مردم ایران خیانت نمایند.

یکی از آن چهره های شاخص که رجوی خیلی به دنبالش بود تا جذب نماید مرحوم استاد شجریان بود که اگر اشتباه نکنم دو یا سه بار از وی درخواست همکاری و همراهی کرده بود، اما هر بار استاد شجریان دست رد به سینه رجوی زده و پاسخش به این درخواست ها منفی بود.

به همین سبب بود که شنیدن صدای استاد شجریان که در مناسبات رجوی تا قبل از این ماجرا ممانعتی نداشت به ناگهان ممنوع و تمام آثار صوتی ایشان که در آن زمان بیشتر نوار کاست بود جمع آوری شده و دیگر از استاد شجریان هیچ آهنگی پخش نشد. علت قلب مملو از کینه و نفرت رجوی بود.

اینکه رجوی و سران فرقه رجوی یک خط در میان در شعارهایشان مدعی دمکراسی و آزادی هستند و از طرفی می گویند که آزادی شعار محوری سازمان شان بوده فقط یک حرف تو خالی و مزخرف است که قبل از همه و بیش از همه رجوی به آن هیچ اعتقادی ندارد.

چرا این را می گویم؟ به دلیل اینکه وقتی استاد شجریان تمایلی ندارد که به درخواست رجوی پاسخ مثبت بدهد به چه دلیل او را طرد و منفور جلوه می دهد؟

به چه دلیل شنیدن صدای استاد شجریان را ممنوع کرده و نگذاشت که کسی به صدای الهام بخش و دل نواز شجریان گوش بدهد؟

بارها این خاطرات را می گفت و عمق کینه اش نسبت به ایشان را برملا می کرد. قطعا که هر کسی به میزان فراخورش عمل می کند و باطن خودش را به نمایش می گذارد، رجوی هم در این ماجرا درون مایه خودش را بیرون ریخت و برای همگان مشخص کرد که به چه میزانی دارای قلبی آکنده از نفرت است.

اما تناقض به وجود آمده را بنگرید، بعد از درگذشت استاد شجریان به ناگهان دیدیم که این فرقه منافق رنگ عوض کرده و در تلویزیون و سایت رسمی خودش به نقل از مریم رجوی مطلبی با عنوان زیر را منعکس نمود: «محمدرضا شجریان استاد برجسته آواز و موسیقی اصیل ایران درگذشت – تسلیت مریم رجوی»

اما در همین  ایام شاهدیم که هر از چند گاهی یک پیامی از مسعود رجوی می آید و حرف هایی به نقل از او بر زبان می رانند که بیشتر قصدشان دادن روحیه و بزرگ نمایی است. ولی آنقدر کینه این حیوان انسان نما نسبت به اطرافیانش زیاد است که حاضر نشد خودش مرگ این استاد بزرگوار را تسلیت بگوید، زیرا کینه شُتُری وی تمامی نداشت هر چند مقام بزرگ استاد آنقدر زیاد است که نیاز به تسلیت چند انسان دون پایه ندارد.

یادداشت از:  بخشعلی علیزاده

انتهای پیام / فراق

لینک به منبع

درگذشت استاد شجریان و تسلیت منافقانه مریم رجوی

***

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

قربانیان مریم رجوی خودسوزی ها بدستور مریم رجوی پاریسسخنگوی وزارت خارجه فرانسه: این گروه (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) بشدت غیردموکراتیک و خشن است

قربانیان مریم رجوی خودسوزی ها بدستور مریم رجوی پاریس

قربانیان مریم رجوی خودسوزی ها بدستور مریم رجوی پاریس

قربانیان مریم رجوی خودسوزی ها بدستور مریم رجوی پاریس

همچنین: