دشمنان ساده لوح. فرقه مجاهدین فیل جدید هسته ای سفارشی اسرائیل را هوا کرد

دشمنان ساده لوح. فرقه مجاهدین فیل جدید هسته ای سفارشی اسرائیل را هوا کرد

میلاد آریایی، ایران قلم، شانزدهم اکتبر 2013: … واقعیت این است که تلاطمی که در فضای دیپلماتیک برای حل مساله تحریم های ایران آغاز شده خیلی‌ها را به وحشت انداخته است و این اظهار نظرات ساده لوحانه نیز نمودی از همین ماهیت است اگر چه بنا بر اظهارات باراک اوباما  شاید تضمینی برای به نتیجه رسیدن این تلاش‌ها میسر نباشد ولی آنچه که واضح و آشکار است دشمنان مردم ایران هرگز دوست ندارند که حتی اندکی از فشارهای گوناگون …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیل


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

دشمنان ساده لوح. فرقه مجاهدین فیل جدید هسته ای سفارشی اسرائیل را هوا کرد

این روزها فشار روی دشمنان مردم ایران خیلی زیاد شده آنچنان که در صحبت‌های علنی و مصاحبه زنده با رسانه‌های خبری چون بی بی سی این فشار کاملاً مشهود و واضح بوده و در جاهایی اظهار نظرات شانه به شانه هذیان گویی می ساید و جلو میرود.

داستان آزادی مردم ایران را با شلوار جین پوشیدن آنان یکی گرفتن را میتوان از نمونه همین هذیان گویی ها تلقی کرد و این تنها نشان ازبیسوادی فرد اظهار کننده دارد ، حال میخواهد این فرد نخست وزیر و رئیس یک دولت هم باشد تفاوتی در کل ماجرا ایجاد نمیکند.

این چنین بود که جامعه ایرانی هم در دنیای مجازی حساب آقایان را کف دست شان گذاشت و با برپایی جنبش جین پوشان ایرانی » پاسخی در خور و شایسته به این یاوه گویی ها داد و تأکید و تکرار کرد که شمایان بیخودی دایه مهربان‌تر از مادر نشوید و مسایل را لوث نکنید شما همان بهتر که در خفا و آشکار به حمایت از مجاهدین خلق ادامه دهید یا از طریق عکس‌های ماهواره ای دست مجاهدین را برای برپایی کنفرانس های خبری پر کنید تا انان نیز شعار جنگ طلبان آمریکایی را به نیابت از شما با صدای بلند فریاد کنند. در همین ارتباط چند روز قبل فرقه مجاهدین فیل جدید هسته ای دیگری به سفارش اسرائیل هوا کرد.

مهدی ابریشمچی از یاران نزدیک مسعود رجوی و اقای نتانیاهو روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهر در یک نشست مطبوعاتی در پاریس گفت:

«رژیم ایران به منظور پنهان کردن فعالیت‌های هسته‌ای خود به تازگی در یک عملیات گسترده به انتقال یک مرکز تحقیقات و برنامه‌ریزی هسته‌ای اقدام کرده است که در آن پروژه‌ای نظامی دنبال می‌شود.»

اما مهدی ابریشمچی مشخص نکرد چرا این فعالیت هسته ای رژیم ایران درست همزمان با از سرگیری مذاکرات ایران و امریکا منتشر کرده است. در همین ارتباط رادیو فردا به نقل از خبرگزاری رویترز نوشت:

خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست. به گفته این کارشناس، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایالات متحده همچنان معتقدند که ایران تلاش‌های خود در رابطه با تولید سلاح هسته‌ای را متوقف کرده است .

بنابراین دقت کنید اینگونه وارد شدن به مسایل سیاسی ایران آنقدر برای شما گران تمام می‌شود که حتی در داخل کشور خودتان سوژه فکاهی برای روزنامه‌های کثیر الانتشار میشوید .

واقعیت این است که تلاطمی که در فضای دیپلماتیک برای حل مساله تحریم های ایران آغاز شده خیلی‌ها را به وحشت انداخته است و این اظهار نظرات ساده لوحانه نیز نمودی از همین ماهیت است اگر چه بنا بر اظهارات باراک اوباما شاید تضمینی برای به نتیجه رسیدن این تلاش‌ها میسر نباشد ولی آنچه که واضح و آشکار است دشمنان مردم ایران هرگز دوست ندارند که حتی اندکی از فشارهای گوناگون و طاقت فرسایی که هم آلان به خاطر تحریم های ظالمانه ای برروی اقشار مردم ایران بویژه اقشار کم در‌آمد اعمال می‌شود کم گردد .

این آقای نخست وزیرجنگ طلب آنقدر دلش برای مردم ایران میسوزد که حتی فکر شلوار جین پوشیدن آن‌ها هم هست ولی حتی یک جمله در مصاحبه یک ساعته اش از تحریم های کمر شکن علیه همین مردم سخن به میان نمی آورد. نتیجه اینکه مردم ایران خیلی هوشیارتر از این حرف‌ها هستند وهرگز نمی‌گذارند که کسان یا ناکسانی با ریختن اشک تمساح در صدد کولی گرفتن از آنان برآیند.

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:

تجارت با خون دیگران

2013/09/29 by

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۳: … عقب‌ماندگی فکری و دور ماندن از چرخه تحولات فکری جامعه ایران و همچنین جهان از جدی ترین دلایلی است که میتوان برای این عدم تطابق اجتماعی و سیاسی انان برشمرد و این البته جنایات و خیانت های بسیاری را از جانب تنها شخص تصمیم گیرنده […]

حقارت‌ های یک اندیشه ارتجاعی

2013/08/27 by

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۳: … جدایی بدون اعلام قبلی آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی در یک کلام فاجعه ای را برای رجوی رقم زده است آن چنانکه حتی پس از ۹۰ روز داغش همچنان تازه و سوزش اش برای رجوی پایان ناپذیر است۰ اما براستی اتحاد عمل تشکیلات پوششی […]

انتخابات ایران و دودی که به چشم مجاهدین خلق رفت

2013/08/06 by

میلاد آریایی، ایران قلم، ششم اوت ۲۰۱۳: …  پس از خلع سلاح مجاهدین درسال ۱۳۸۲ (ضربه نظامی ) و ترک اردوگاه اشرف در سال ۱۳۹۱( ضربه استراتژیک ) میتوان جدایی محمد رضا روحانی و کریم قصیم را در زمره جدی ترین ضربات سیاسی وارد آمده بر مجاهدین ارزیابی کرد ضرباتی که حاصل مشخصا ندانم کاری […]