دنیس هسترت، سخنران کرایه ای مریم رجوی در ویلپنت سال 2014 به اتهام تجاوز به کودکان تفهیم اتهام شد

دنیس هسترت، سخنران کرایه ای مریم رجوی در ویلپنت سال 2014 به اتهام تجاوز به کودکان تفهیم اتهام شد

کدوم دات کام به نقل ای پلیتیکا، دوازدهم ژوئن 2015:…  دنیس هسترت نماینده سابق جمهوریخواه (حزب راستگرا، نظامی گرا و مذهبی‌ آمریکا) مجلس آمریکا که زمانی‌ به قهرمان “اخلاق در خانواده” شهرت داشت هفته پیش توسط پلیس فدرال آمریکا (FBI) به پنهانکاری پرداخت میلیونها دلار رشوه برای سرپوش گذاشتن روی “بچه بازی” و تجاوز به یک دانش آموز متهم شد. هسترت در دهه هفتاد …

ولپنت فرانسه پاریس مریم رجوی سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایHow to pack a Mujahadeen-e-Khalq rally: spend thousands on Western politicians, less on (non-Iranian) students

سخنران کرایه ای  مدعوین کرایه ای مریم رجوی مجاهدین خلقNew York Beggars Hired by MKO to Stage Rally (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن کامل (انگلیسی)

آبروریزی فساد اخلاقی‌ نماینده سابق مجلس آمریکا و از حامیان گروه ایرانی

سخنران کرایه ای رجوی به جرم بچه بازی دستگیر شد

دنیس هسترت نماینده سابق جمهوریخواه (حزب راستگرا، نظامی گرا و مذهبی‌ آمریکا) مجلس آمریکا که زمانی‌ به قهرمان “اخلاق در خانواده” شهرت داشت هفته پیش توسط پلیس فدرال آمریکا (FBI) به پنهانکاری پرداخت میلیونها دلار رشوه برای سرپوش گذاشتن روی “بچه بازی” و تجاوز به یک دانش آموز متهم شد. هسترت در دهه هفتاد میلادی معلم و مربی‌ کشتی‌ پسران در مدرسه‌ای در ایالت ایلینوی آمریکا بود. او در مصاحبات خود گفته بود که ” از من آدم ساده تری پیدا نمی‌کنید!” و یا “اهمیت مبارزه با کودک آزاری از اهمیت مبارزه با تروریست‌ها کمتر نیست!.”

هسترت از حامیان نزدیک به جرج بوش و همچنین جزو سیاستمداران آمریکایی بود که در دفاع از گروه مجاهدین خلق سخنرانی کرده بود و فعالیت میکرد.

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزBob Menendez and the Mideast madmen: senator tries to spin his way out of scandal

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17229

چه کسی مخارج روسپیان زیر سن قانونی لابی رجوی در سنای امریکا را داده است؟ (سناتورتان هم که تو زرد بود)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پانزدهم مارس ۲۰۱۵:…  این گونه حمایت ها را البته وقتی که نیروهای آمریکایی به داخل اشرف آمدند را به خوبی شاهد بودیم که چگونه با راه اندازی جشن های آنچنانی و مهمانی های فریبنده و منزجر کننده و دادن هدایای گرانقیمت به افسران آمریکایی سعی می نمودند که حمایت آنان را بدست بیاورند و اکنون با دادن دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه سعی …

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزBob Menendez and the Mideast madmen: senator tries to spin his way out of scandal

لینک به منبع

خانم مریم قجر ، سناتور رابرت منندز شما هم تو زرد از آب در آمد

هادی شبانیسناتور منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و یکی از حامیان فرقه رجوی که در بیشتر برنامه های آنان شرکت می کند و سینه چاک می دهد و دلش برای آزادی !! مردم ایران می تپد اکنون به فساد مالی متهم شده است.

رادیو فردا در خبری به نقل از دادگستری آمریکا عنوان نمود که سناتور منندز به فساد مالی متهم شده است و پرونده وی در حال بررسی می باشد .

به گوشه ای از افاضات سناتور منندز که در گردهمایی پاریس برای فرقه شرکت داشته توجه کنیم خالی از لطف نیست : ” نقش تعیین کننده رهبری سازمان مجاهدین خلق در افشای دروغهای رژیم تهران “

” امنیت اعضای مجاهدین خلق در کمپ لیبرتی، میبایستی کماکان در اولویت ما باشد “

سئوال اصلی این است که این افراد که در کینه توزی علیه مردم ایران ید طولایی دارند چرا یک شبه دلشان برای ازادی مردم ایران !! تپیده و حرفهای بی معنی مریم قجر را نشخوار می کنند ؟

وقتی جولیانی و پاتریک کندی و تعداد دیگری از همین وحوش از آمریکا خودشان را به مراسم های فرقه در اروپا می رسانند مطمئن بدانید نیت و قصدشان برای حمایت از فرقه و مریم قجر نیست چرا که آنان هر کجا که منافعی باشد به دنبال آن می باشند و اینکه سناتور های جنگ طلب غربی وقتی دم از آزادی می زنند باید شک کرد که باید ریگی به کفش داشته باشند.

این حمایت ها نشانه شکست ایدئولوژیک برای رجوی فریبکار می باشد که اینگونه شعار مبارزه با آمریکا را به سازش و همکاری با غرب تبدیل کرده است و خجالت آور اینکه حمایت این جماعت را برای خود افتخاری می دانند .

این گونه حمایت ها را البته وقتی که نیروهای آمریکایی به داخل اشرف آمدند را به خوبی شاهد بودیم که چگونه با راه اندازی جشن های آنچنانی و مهمانی های فریبنده و منزجر کننده و دادن هدایای گرانقیمت به افسران آمریکایی سعی می نمودند که حمایت آنان را بدست بیاورند و اکنون با دادن دلارهای اهدایی کشورهای مرتجع منطقه سعی می کنند این جانیان را به برنامه های مسخره خود کشانده تا اینگونه نشان دهند که از حمایت غرب برخوردار می باشند ولی یک سئوال وجود دارد چرا این افراد تا وقتی بر سر کار می باشند حرفی از به اصطلاح مبارزه و آزادی مردم ایران !! و یا حمایت از سران فرقه نمی زنند .

آنان افرادی هستند که وقتی به دوران بازنشستگی رسیده و کیسه و جیب گشاد مریم قجر را می بینند به یکباره دلشان برای مردم ایران سوخته و به دنبال پول بیشتری می باشند و چه کسی بهتر از مریم قجر مادر خوانده تروریسم .

وقتی گند فساد مالی یکی از حامیان فرقه یعنی سناتور منندز بیرون می زند باید گفت که باید منتظر بقیه دوستان شان هم بود .

ادعای مبارزه با امپریالیسم سران فرقه چه شد ؟ این ادعا از ابتدا برای فریب نیروها بوده و سران فرقه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران در همکاری با آنان بودند و هر روز که می گذرد این دنباله روی از غرب و منافع شان در ایران به خوبی رو می شود . برای مردم ایران این دم جنباندن و خوش رقصی برای یک مشت سناتور از دور خارج شده کاملا واضع و روشن است و دیگر نمی توانند کسی را فریب دهند .

این حمایت های پوشالی پیشکش خودتان مردم ایران به این گونه حمایت از جانب جنایت کاران غربی نیازی ندارند.

هادی شبانی

اتهام ‘استفاده از قدرت برای منافع حامیان مالی’ علیه سناتور آمریکایی

بی بی سی، پانزدهم مارس ۲۰۱۵
لینک به منبع

رسانه‎های آمریکایی می‌گویند که وزارت دادگستری آمریکا می‌خواهد علیه سناتور باب منندز اعلام جرم کند.

این اتهام درباره او مطرح شده که در ازای دریافت هدایایی، از موقعیت خود در پارلمان برای پیش بردن منافع حامیان مالی حزب دموکرات استفاده کرده است.

گفته می‌شود اریک هولدر، دادستان کل، با طرح اتهامات موافقت کرده است.

سناتور منندز تشکیل چنین پرونده‌ای را تلاشی برای لکه‌دار کردن حیثیت خود دانست و گفت: “بگذارید خیلی خیلی واضح بگویم. من همیشه به شکلی درست و مطابق قانون رفتار کرده‌ام.”

او یکی از رده‌بالاترین چهره‌های لاتین‌تبار در کنگره آمریکا است و پیش از این رئیس کمیته روابط خارجی سنا بود.

سناتور منندز به عنوان یکی از مخالفان سرسخت باراک اوباما در زمینه لغو تحریم‌های کوبا و مذاکرات هسته‌ای با ایران شناخته می‌شود.

از دو سال پیش و پس از اینکه عنوان شد سالومون ملگن، یکی از دوستان و حامیان مالی باب منندز، پول رابطه او با چند روسپی زیر سن قانونی را در جمهوری دومینیکن داده، رابطه سناتور منندز با آقای ملگن مورد تحقیق قرار گرفت.

البته او آنچه را علیهش مطرح شده بود رد کرد و در نهایت اتهام‌ها پس گرفته شد.

اما اف‌بی‌آی به تحقیقات خود روی رابطه آقایان منندز و ملگن ادامه داد و روی این مساله متمرکز شد که آیا سناتور منندز با استفاده از موقعیتش در کنگره و در ازای دریافت هدیه به پیشبرد منافع شخصی کمک کرده است یا نه.

از جمله نقش او در یک معامله میان سالومون ملگن و دولت دومینیکن و سفرهای سناتور منندز به دومینیکن به عنوان مهمان آقای ملگن تحت بررسی بوده است.

***

2014-09-16-USIran.jpgMassoud Khodabandeh: America Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

Al-Sarraj: America supports Mojahedin Khalq ( Rajavi cult, MKO, MEK) in Iraq as leverage in negotiations

***

همچنین:

دست به دامن شدن عضدانلو این بار به سعودی

ادوارد ترمادو، کانون آوا، سی ام مارس ۲۰۱۵:… این اطلاعیه یا بقول خودشان فراخوان در چنین مقطعی اثبات افشاگری های اعضای سابق و جدا شده و منتقدین مجاهدین است که سالیان سال فریاد برآورده اند که عربستان سعودی مجاهدین را تغذیه می کند، برای عده ای باور این جریان مشکل بوده اما صدور چنین اطلاعیه ای آنهم در بحبوحه حمله هوائی سعودی به مردم یمن نشان از حمایت نوکر از ارباب است، دوم اینکه در تنگنا …

جدا شدگان، منشعبین، و منتقدین فاکتور و عنصر حیاتی در مبارزه علیه بنیادگرایی

حسن پیرانسر، پاریس، بیست و نهم مارس ۲۰۱۵:… یکی از این تشکلات بنیادگرا و فرقه ای سازمان مجاهدین یا فرقه رجوی است که در کشور فرانسه ساکن میباشد اینفرقه در کارنامه خود خیانت به اعضای خود و خیانت به آرمانها و اهداف بنیان گذارهای سازمان مجاهدین ، خیانت به مردم ایران در همدستی با قاتل ودیکتاتور معدوم صدام حسین ، همدستی با اسرائیل و طرفداران بمباران ایران در کشور آمریکا ، صدور قتل کلیه …

آقای رجوی! جان بولتن خواهان بمباران میهن‌مان شده است

محمد رضا روحانی، پژواک ایران، بیست و نهم مارس ۲۰۱۵:… آقای مسعود رجوی افراد تحت امر شما که سایت «همبستگی ملی» را اداره می‌کنند، متأسفانه با سانسور بخش اصلی مقاله‌ی جان بولتون آن را با عنوان «تاکید جان بولتون بر لزوم حمایت قوی آمریکا از اپوزسیون ایران» انتشار داده‌اند. در حالی که تیتر مقاله جان بولتون در نیویورک تایمز To Stop Iran’s Bomb, Bomb Iran « برای توقف …