دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجوی

دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجوی

دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجویعلی جهانی، وبلاگ آیینه، آلمان، دهم اکتبر 2019:… دوستان عزیز. همانطورکه حمایت های همه جانبه صدام حسین دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد و همانطور که لابی گری های جان مکین و جان بولتن و جولیانی دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد لابی گری های رئیس جمهور آلبانی هم دردی از درد های بی درمان سازمان دوا نخواهد کرد و جلوی فروپاشی سازمان ر نخواهد گرفت. مسلما شما  هم با این گونه حرکات مذبوحانه فریب نخورده وبیش از این عمر گرانبهای تان را در این زندانی که تحت عنوان اشرف سه برایتان در کشور آلبانی درست کرده اند تلف نخواهید کرد . دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجوی 

دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجویرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجوی 

نامه ای به دوستان قدیمی

با سلام به همه شما دوستان قدیمی گرفتار در تشکیلات قرون وسطایی سازمان در کمپ کشـور آلبانی اینجانب علی جهانی که قبلا در کنار شما گرفتار این تشکیلات استالینی بودم و اکنون رها شده و در دنیای آزاد زندگی میکنم ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما می خواستم همانند نامه های قبلی ام به شما دلسوزانه نکاتی را در این مقطع یادآوری کنم.

دوستان عزیز

همانطور  که می دانید همه ما بخاطر چهره ضد امپریالیستی که سازمان و رهبری اش از خود نشان می داد روزی جذب سازمان شدیم ولی دیدیم که چه می خواستیم و با چه اهداف و امید ها و آرزوهایی وارد شدیم و چی شد ؟ رجوی خائن ابتدا در با اعلام مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت خیانت هایش را به ما نیروهای سازمان و به مردم ایران که تازه انقلاب کرده بودند استارت زد و با رفتن به عراق در اوج جنگ ایران و عراق خیانت هایش را به اوج رساند و با اقدامات تروریستی تحت عناوین عملیات داخله و عملیات سرنگونی بیش از هفده هزار نفر از هموطنان ما را کشته و زخمی کرد و با بهانه های مختلف نظیر همین عملیات به اصطلاح سرنگونی و حفظ اشرف حفظ اموال اشرف تعداد زیادی از دوستان ما را که صادقانه وارد سازمان شده بودند به کشتن داد تا از خونشون استفاده تبلیغاتی کرده و مظلوم نمایی کند.

ایرانی نماها

دوستان عزیز

همه  شما می دانید که وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه رجوی با سقوط صدام حسین و خلع سلاح سازمان و از دست دادن اشرف و نهایتا خروج از عراق و منتقل شدن نیروها به کمپ کشـور آلبانی برملا شد.

دوستان قدیمی

بعد از این شکست فاحش و مفقود الاثر شدن رجوی مریم عضدانلو سرکرده فعلی سازمان تلاش کرد با آویزون شدن به آمریکا و متحدین منطقه ای اش نظیر اسرائیل و شیوخ مرتجع عربستان سعودی تشکیلات در حال فروپاشی اش را نجات بدهد و سعی کرد با آوردن افراطی ترین نفرات جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا نظیر جان مکین و جان بولتن و جولیانی به مراسم و کمپ کشـور آلبانی یک مقدار به شما روحیه بدهد و همچنان شما را در کمپ کشـور آلبانی گرفتار نگه دارد ولی موفق نشد و موج روز افزون ریزش نیرویی گویای این عدم موفقیت می باشد.

آنانی که دل در گرو جان بولتون و اجنبی داشتند

دوستان قدیمی

سران فرقه رجوی  به بهانه های مختلف سعی دارند بر طبل جنگ بکوبند ولی این خط جنگ طلبی و فشار حداکثری ارباب شان آمریکا شکست خورده و جان بولتن مبتکر اصلی فشار حداکثری از کاخ سفید اخراج شد و حالا سران فرقه رجوی سعی دارند از طرفی از اعتراضات معیشتی مردم عراق سو استفاده کنند و شکست خود را لاپوشانی کنند و از طرف دیگر با آوردن رئیس جمهور آمریکا به مراسم شان  درخواست لابی گری از ایشان کمی به شما روحیه بدهند.

هم مجاهدین بور شدند هم مرد پنجاه هزار دلاریشان

دوستان عزیز

همانطورکه حمایت های همه جانبه صدام حسین دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد و همانطور که لابی گری های جان مکین و جان بولتن و جولیانی دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد لابی گری های رئیس جمهور آلبانی هم دردی از درد های بی درمان سازمان دوا نخواهد کرد و جلوی فروپاشی سازمان ر نخواهد گرفت.

دوستان قدیمی

مسلما شما  هم با این گونه حرکات مذبوحانه فریب نخورده وبیش از این عمر گرانبهای تان را در این زندانی که تحت عنوان اشرف سه برایتان در کشور آلبانی درست کرده اند تلف نخواهید کرد و در پایان برای همه شما بهترین ها را

دوستان قدیمی گرفتار فرقه رجوی

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پنج-مهر-سال-شصت-چرا-مجاهدین-درس-نگرفتند/

پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟

پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هفتم سپتامبر 2019:… فرقه تروریستی رجوی در پنج مهر سال شصت در اوج جنگ ایران و عراق تمام نیروی خودش را در تهران بسیج کرده و یک تظاهرات مسلحانه راه اندازی کرد تا رجوی به خیال خام خود بتواند به وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه اش جامه عمل بپوشاند ولی نتیجه این خیانت و خام خیالی های رجوی همانند سی خرداد سال شصت شکست بود و از دادن نیروهای سازمان و همچنین ریزش نیرویی گسترده بود.  اما سوال اساسی در اینجا اینست که چرا سران فرقه و بطور خاص رهبری سازمان از این شکست فاحش درس عبرت نگرفت؟ پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟ 

پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟بازار شام 19 بهمن، از زعفرانیه تا “دانفر روشرو” پاریس

پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟

علی جهانی ، وبلاگ آیینه ، آلمان

علی جهانی ، وبلاگ آیینه ، آلمان

بعد از اعلام مبارزه مسلحانه توسط سازمان در سی خرداد سال شصت آنهم در حالیکه مردم ایران درگیر جنگ با عراق بودند و رجوی به خیال خام خود می تواند از شکاف موجود در راس حکومت و حادثه جنگ خارجی استفاده کرده و به مطامع شیطانی اش برسد ولی مردم ایران به این گروه خیانت پیشه جواب دندان شکنی دادند.

لذا فرقه تروریستی رجوی در پنج مهر سال شصت در اوج جنگ ایران و عراق تمام نیروی خودش را در تهران بسیج کرده و یک تظاهرات مسلحانه راه اندازی کرد تا رجوی به خیال خام خود بتواند به وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه اش جامه عمل بپوشاند ولی نتیجه این خیانت و خام خیالی های رجوی همانند سی خرداد سال شصت شکست بود و از دادن نیروهای سازمان و همچنین ریزش نیرویی گسترده بود.  اما سوال اساسی در اینجا اینست که چرا سران فرقه و بطور خاص رهبری سازمان از این شکست فاحش درس عبرت نگرفت؟

به نظر بنده جواب بسیار  روشن و واضح می باشد و آنهم چیزی نبوده و نیست جز قدرت طلبی مفرطی که در رجوی وجود داشت و ایشان قصد داشتند همانطور که رهبری سازمان را با خیانت به بنیان گزاران تصاحب کرده بود رهبری انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران را هم مصادره کند. بله دوستان شهوت رانی و قدرت طلبی که دو ویژگی اصلی رجوی بود باعث بسته شدن چشمانش شده بود و به همین خاطر رجوی نه تنها از شکست در سی خرداد و پنج مهر سال شصت درس عبرت نگرفت بلکه همچنان تا به همین الان بر استراتژی شسکت خورده ترور و خشونت اصرار می ورزد و نتیجه اش تا به حالا هزاران کشته نیروهای نگونبخت سازمان در عملیات تروریستی داخل کشور و عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان و به بهانه حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف بوده است و از طرف دیگر سازمان با اقداماتتروریستی اش جان بیش از هفده هزار از مردم کوچه و خیابان ایران و سربازان بیگناه که درگیر جنگ با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق بودند  را گرفته است ولی همچنان نه تنها درس عبرت نگرفته بلکه بدان افتخار کرده و اصرار می ورزد و حاصلش هم اکنون بیش از سه هزار نیروی بیمار و سالخورده در کمپ کشـور آلبانی است و یک تشکیلات در حال فروپاشی می باشد.

پنج مهر سال شصت. چرا مجاهدین درس نگرفتند ؟

لینک به منبع

***

ورود سازمان مجاهدین خلق به ‘فاز نظامی’ و پیامدهای آن

مسعود خدابنده سی خرداد مجاهدین خلق ایران

(مسعود خدابنده، بی بی سی، ژوئن ۲۰۱۱)

مجاهدین خلق سی خرداد و شکست مبارزه مسلحانهنقش مجاهدین در سی خرداد سال ۱۳۶۰ و درسهایی که آموخته نشد

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردسرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا 

Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_Maryam_Rajavi_MerceariesInside the MEK: The Secluded Group Scheduled to Overthrow the Iranian Regime (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

همچنین: