دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک از شما نمیخواهید با پدر و مادرتان ارتباط داشته باشید؟

دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک از شما نمیخواهید با پدر و مادرتان ارتباط داشته باشید؟

دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک نمیخواهند با پدر و مادرشان ارتباط داشته باشند؟علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، فرانسه، اول سپتامبر 2020:… هر چقدر در مورد شیادی این رهبر( مسعود رجوی ) خدمت شما عرض کنم باز هم کم است٬ولی الان طرف حساب من کسانی هستند که مدام در حال خدمت به این فرقه هستند. دوستان ٬برادران ٬خواهران یا هر چی که شما اسم می گذارید٬به خدا شما بالای سر قبری در حال گریه هستید که سالیان سال یک شیادی به نام مسعود رجوی و دارو دسته آن این بنا را به پا کرده اند٬و از قلب های ساده و بی غل و غش شما در حال سو استفاده هستند٬شما را به هر دلیلی از دنیای حقیقی و واقعی دور نگه داشته اند٬یا تا به حال شده فقط برای یک بار آن برای چند دقیقه شما را با دنیای واقعی تنها بگذارند؟ دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک نمیخواهند با پدر و مادرشان ارتباط داشته باشند؟  

دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک نمیخواهند با پدر و مادرشان ارتباط داشته باشند؟پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک از شما نمیخواهید با پدر و مادرتان ارتباط داشته باشید؟

دوستان٬برادران٬خواهران٬عزیز در آلبانی گوش به دل پدران و مادرانتان دهید

علیرضا نصرالّهی انجمن یاران ایران یکم سپتامبر ۲۰۲۰

کوچه های غربت و غم قطحی یک مرد بود   خانه مان در غارت بی غیرتی نامرد بود

راستش زبان عاجز است از بیان این همه دروع های بزرگ و کوچک فرقه رجوی٬وقتی زبان رهبر یک گروه٬یک فرقه٬یک سازمان مدام به دروغ باز باشد دیگه چه توقعی از بدنه آن٬ولی به نظر من خیلی از این آدمها که بدنه این فرقه را تشکیل می دهند هیچ ربطی به سر آن ندارد.

چون تا آنجا که من و همه دوستان جداشده در جریان زیر و بم این سازمان قرار داشتیم به خوبی از درون شخصیتهای آدمهای این فرقه آگاه هستیم٬چون آنها هم از جنس خود ما هستند٬البته قابل به ذکر هست که در پرانتز خدمت شما عزیزان خوانده عرض کنم طرف حساب من آن اشخاصی هستند که مثل ما در قدیم همه چیز خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای آزادی مهین و مردمانمان گوش به فرمان آدمی بسیار شیطانی داده بودیم٬و از هیچ کجا اخباری جز خود این شیطان خبری به ما نمی رسید.

هر چقدر در مورد شیادی این رهبر( مسعود رجوی ) خدمت شما عرض کنم باز هم کم است٬ولی الان طرف حساب من کسانی هستند که مدام در حال خدمت به این فرقه هستند.

خود افشاگری فرقه رجوی – از حق السکوت به موازات بستن راه ارتباط با خانواده ها استفاده می کنیم

دوستان ٬برادران ٬خواهران یا هر چی که شما اسم می گذارید٬به خدا شما بالای سر قبری در حال گریه هستید که سالیان سال یک شیادی به نام مسعود رجوی و دارو دسته آن این بنا را به پا کرده اند٬و از قلب های ساده و بی غل و غش شما در حال سو استفاده هستند٬شما را به هر دلیلی از دنیای حقیقی و واقعی دور نگه داشته اند٬یا تا به حال شده فقط برای یک بار آن برای چند دقیقه شما را با دنیای واقعی تنها بگذارند؟

آیا تابحال از خودتان سوال کرده اید که چرا پدر و مادرانی که شما را در بدتر شرایط ها بزرگ کرده اند و با ناراحتی شما ناراحت شدن و با خوشحالی شما خوشحال شدن٬به آنها مارک وزارت اطلاعات میزنند؟

آیا تابحال از خودتان سوال کرده اید که چرا این فرقه دوست ندارد پای یکی از شماها به اروپا برسد؟

آیا تابحال از خودتان سوال کرده اید چرا این فرقه تنها راه باز را فقط مسیر تهران گذاشته است؟

دوستان از این چراها بسیار هست ولی متاسفانه راه بسته است راهی که تمام این چراها را برایتان باز کند٬راهی که بتوانید خودتان را از این حصار جدا کنید٬آنقدر این حصار فضای سمی داره که تمام مشام شماها را پر کرده است٬و نمی گذارد شما به راحتی نفس بکشید و راه درست را از غلط تشخیص بدهید.

دوستان باور کنید هیچ کس به خدای احد و واحد هیچ کس در این دنیا به اندازه پدر و مادر خوب گوش کنید پدر و مادر نیست و وجود نخواهد داشت ٬که خیر و صلاح فرزنداش را نخواهد٬شماها یا این را باور دارید یا خودتان را گول میزنید.

آخه واقعآ نشده در تمامی این سالها فقط یک دفعه دوست نداشته بودید که خانواده خودتان را ببینید و یا در آغوش بگیرید؟

این محال است که کسی بگه من نمیخواستم خانواده ام را ببینم! این پروژه خانواده ها از بعد از جنگ و سرنگونی صدام آغاز شد نه به خاطر اینکه صدام رفت نه ! فقط و فقط به خاط اینکه خانواده ها توانستند بعد از سالیان پا به کشور عراق بگذارند٬زمان صدام که نمی شد چون دریای خون میان ملًت ایران و صدام بود.ولی بعد  تمام این قضایا تمام شده بود و خانواده ها به راحتی میتوانستند بیایند و با عزیزان خودشان دیدن کنند٬که هم من و هم شما در جیران نشست های طعمه خانواده  آن هم پدر و مادر چه طعمه هایی قرار بگیرم و آن چرت و پرت های زنهای شورای فاسد رهبری که به خورد ماها دادند.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

شما باور میکنید که خانواده تان آمده باشند و بخواهند شماها رو دو دستی تحویل دولت ایران دهند و آنها هم شما را اعدام کنند؟

شما بارو می کنید پدر و مادری حاضر شود به خاطر جان خودشان جون بچه اش را به خطر بی اندازند؟

وای بر کور دلان٬که در روز جزا چه پاسخ خواهند داد وقتی که در مقابل پروردگار پدر و مادری خواهان بخشش اولادشان هستند٬این است راز پدر و مادر ولی چون خیلی از شماها هنوز پدر ومادر نشده اید معنای گذشت از جان پدر و مادر را بهخوبی حس نخواهید کرد چه برسه بر این دنیای فانی

به راستی مگر این فرقه خودشان را مسلمان و خدا پرست نمی نامند پس چرا به آیات کلام خدا احترام نمی گذارند و رعایت جایگاه پدر و مادر را نمی کنند؟

اینها همه(فرقه رجوی ) از زاده شیطاند و از آیین اسلام فقط شکل را در انظار عمومی  رعایت می کنند٬در آیات کتاب آسمانی آمده است :

 نیکی به پدر و مادر در کنار توحید:
«لا تَعْبُدُونَ إِلاَّ اللَّهَ وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً»،[1] «وَ اعْبُدُوا اللَّهَ وَ لا تُشْرِکُوا بِهِ شَیْئاً وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً»،[2] «أَلاَّ تُشْرِکُوا بِهِ شَیْئاً وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً»،[3] «وَ قَضى رَبُّکَ أَلاَّ تَعْبُدُوا إِلاَّ إِیَّاهُ وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً»،[4] «یا بُنَیَّ لا تُشْرِکْ بِاللَّهِ إِنَّ الشِّرْکَ لَظُلْمٌ عَظِیمٌ وَ وَصَّیْنَا الْإِنْسانَ بِوالِدَیْهِ».[5]

از این آیات معلوم می‌شود که عقوق والدین بعد از شرک به خدا در شمار بزرگترین گناهان و یا خود این از بزرگترین آنها است و از آن طرف هم معلوم می‌شود که واجب‌ترین واجب‌ها احسان به پدر و مادر است.[6]

مجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانی

. احترام انبیاء نسبت به پدر و مادرشان:
از بعضی آیات این درس مهم را از انبیاء می‌آموزیم خداوند در مورد یحیی ـ علیه السلام ـ می‌فرماید: «وَ بَرًّا بِوالِدَیْهِ»[7] و در مورد عیسی می‌فرماید: «وَ بَرًّا بِوالِدَتِی وَ لَمْ یَجْعَلْنِی جَبَّاراً شَقِیًّا»[8] «خداوند مرا نسبت به مادرم نیکوکار قرار داده است و جبار و شقی قرار نداده است.
در سال‌های آغاز بعثت پیامبر اسلام ـ صلّی الله علیه و آله ـ بود. روزی آن حضرت: فرشی پهن فرموده بود و روی آن نشسته بود که در این موقع شوهر حلیمه به حضور آن حضرت آمد، پیامبر ـ صلّی الله علیه و آله ـ به یاد مهربانی‌های او، برخاست و او را احترام زیادی کرد و گوشه‌ای از فرش خود را گسترد و پدر رضاعی خود را روی آن نشاند طولی نکشید که مادرش حلیمه وارد شد، حضرت گوشه دیگر فرش را برای او پهن کرد و او را روی آن نشانید و محبت فراوانی به مادر رضاعی خود کرد.[9]

دوستان و همه کسانی که در یند این فرقه گرفتار هستید٬فرصت کم است و دنیا فانی قدر این لحظات را بدانبد که بهار و خزانش با سرعت در حال گذر است و نگذارید برایتان فقط و فقط آه و افسوس بگذارد٬در آنموقع دگر نه راه پیش دارید و نه راه پس

خانواده هایتان چشم انتظار شما هستند درب این قفس را بشکنید و خودتان رها کنید به خدا تاره خواهید فهمید که این از خدا بی خبر ها چه بلایی بر سرتان آورده اند٬مگر نه اینکه ما هم مثل شما بودیم پس چرا الان نیستم به خاطر شرایط سخت مبارزه!

اگر این را آن فرقه می گویید باید گفت در زمان جنگ از هر طرف به ما حمله شد(جنگ امریکا و صدام) این حضرات در فرانسه و در شهر پاریس در حال خوردن استیک بودنند و ما روزها بود که نه آب داشتیم و نه غذا٬پس مارک سخت شدن مبارزه را نزنند.

ما فقط خیلی زود فهمیدم که به ما خیانت شده همین

لینک به منبع

دوستان گرفتار در کمپ آلبانی . واقعا هیچ یک از شما نمیخواهید با پدر و مادرتان ارتباط داشته باشید؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مایک-پمپئو-مجاهدین-خلق-و-تروریسم-را-محک/

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند 2علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و پنجم اوت 2020:… آقای مایک پومپئو،شما یکی از بالاترین مقامات آمریکا هستید،و در زمینه سیاسی سال ها تجربه دارید شما باید پاسخ دهید که چه کسانی تروریسم هستند و چه کسانی نیستند؟ همه ما مردم جهان به دنبال صلح و آرامش هستیم و میخواهیم جهانی خالی از ترور،و تروریسم داشته باشیم،آیا به نظر شما این خواسته چیز نابجایی است،ما مردم جهان به شما ها رآی میدهیم تا شما سیاستمداران،از حق و حقوق ما در مقابل همه نوع خطری دفاع کنید،نه اینکه خودتان هم سو با آنان شوید. آقای مایک پومپئو،من منظورم مواضع سیاست خارجی شما در مقابل سازمان مجاهدین هست، من چهار سال و هشت ماه با دروغهای ارتش شما و وزارت امور خارجه شما در عراق و کمپ تیف و یا بهتر بگوییم زندان تیف،بودم چون چیزی از زندان کم نداشت. مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند 

MEK Assassinated AmericansMEK Assassinated Americans

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند

آقای مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا آیا زمان آن نرسیده، که واقعآ با تروریسم مبارزه کنید؟

علیرضا نصرالهی انجمن یاران ایران بیست و چهارم آگوست 2020

آقای مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا،اینجانب علیرضا نصراللهی عضو سابق سازمان مجاهدین،از همین جا اعلام می دارم که مبارزه با تروریسم فقط شعر و شعار نیست،که شما هر چند وقت یکبار هر بار با کلمات مختلف آنرا بیان نموده،و تیرتان را در سیاهی شب رها می کنید.

متن انگلیسی توییت آقای مایک پومپئو،و انجمن یاران ایران

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند 1

جالب توجه که اینکه ایشان، آقای مایک پومپئو،یک پرونده‌ معروف ترور در کشور سوئیس مربوط به کاظم رجوی، برادر رهبر سازمان مجاهدین خلق، را هم در روز مبارزه با تروریسم آورده است که سال ۱۹۹۰ کشته شد.

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای مایک پومپئو،شما یکی از بالاترین مقامات آمریکا هستید،و در زمینه سیاسی سال ها تجربه دارید شما باید پاسخ دهید که چه کسانی تروریسم هستند و چه کسانی نیستند؟

همه ما مردم جهان به دنبال صلح و آرامش هستیم و میخواهیم جهانی خالی از ترور،و تروریسم داشته باشیم،آیا به نظر شما این خواسته چیز نابجایی است،ما مردم جهان به شما ها رآی میدهیم تا شما سیاستمداران،از حق و حقوق ما در مقابل همه نوع خطری دفاع کنید،نه اینکه خودتان هم سو با آنان شوید.

آقای مایک پومپئو،من منظورم مواضع سیاست خارجی شما در مقابل سازمان مجاهدین هست، من چهار سال و هشت ماه با دروغهای ارتش شما و وزارت امور خارجه شما در عراق و کمپ تیف و یا بهتر بگوییم زندان تیف،بودم چون چیزی از زندان کم نداشت، البته ماجرای آن به سالها وقت نیاز دارد که الان صورت مسله ما نیست،ولی خوب یادم هست تمام کسانی که با ما ملاقات کردنند همه از مقامات عالیرتبه سازمانهای آمریکا بودنند،آنها در تمامی ملاقات ها سازمان مجاهدین را سازمان تروریستی خطاب می کردنند،و خوب یادم هست که این سازمان در صدر لیست سازمانهای تروریستی آمریکا بود.

آقای مایک پومپئو،شما به من بگویید که آیا یک انسان از خراب شدن خانه یک انسان دگر باید چه حالتی داشته باشد،خوب یادم هست در تاریخ 11/سپتامبر وقتی مردم آمریکا مورد هدف حمله تروریستی قرار گرفتند،و همه جهان را غم قرا گرفت حتی ایرانی که شما ازش به خوبی یاد نمی کنید ولی کسانی بودنند در این جهان به نام سازمان مجاهدین که شروع به جشن و پایکوبی کردنند،آیا به نظر شما چه کسانی می توانند با غم مردم خوشحال باشند،فقط یک تروریسم میتواند از مردن و خراب شدن خانه های مردم خوشحال باشند.

آقای مایک پومپئو،شما و دولت آمریکا به خوبی می دانید که سازمان مجاهدین یک سازمان بسیار خطرناک و تهدید بالقوه برای اروپا می باشد،شما هرگز گروگان گیری سفارت آمریکا را فراموش نکرده اید،شما ترور مستشارهای امریکایی رو فراموش نکردهاید و به خوبی میدانید که این برتامه ها رو سازمان مجاهدین طراحی کرده،ولی حاضر شدید که از آنها به مثال طعمه استفاده کنید ولی شما یک چیز را فراموش کرده اید،اینها یعنی فرقه رجوی به اعضای خودش به خانواده های خودشان رحم نکردنند،شما ها که جای خود دارید.

آقای مایک پومپئو،خطر بالقوه در کمین همه ماست دیر بجونبید به یکباره تمام سیاست هایتان را به طور کل باید عوض کنید،مثل سازمان مجاهدین که وقتی فهمید شما بر عراق مسلط شدید و صدام سرنگون شد به یکباره کل استراتژیک سازمانش را نسبت به دولت و مردم آمریکا تغییر داد،و تمام سندها و مدارکی که نشان می داد که خط و مشی سازمان تسبت به امپریالیسم چی هست همه را آتش زد،من خودم نفر همراه یکی از این فرمانده ها بودم که روزها کتاب و توشته آتش میزدیم.

آقای مایک پومپئو،آیا به نظر شما دیدن اعضای یک خانواده از فرزند خودشان بعد از سال های سال خواسته بزرگی هست؟

دوباره قصه عراق دارد تکرار می شود ولی با کمی تغییرات،اما اینبار سازمان مجاهدین کور خوانده است درست است که دولت آلبانی توسط فرقه رجوی خریداری شده اند ولی مردم آلبانی مردم عراق نیستند همان مردمی که سال ها میزبان آنها بودنند و در نهایت هم در جنگ خلیج مجاهدین برای خوش خدمتی به دیکتاتوری صدام مردم شمال عراق یعنی کرد ها را کشتند،بله آقای مایک پومپئو،اینها مجاهدین خلق تروریسم هستند.

آقای مایک پومپئو،واقعآ اگر ذره ای وجدان در دل کسانی هست که قدرت را در دست دارند بیایند و دل این پدران و مادران اسیر در دست این فرقه را شاد کرده و اجازه ملاقات دهند و یا اینکه از دولت آلبانی بخواهید که برایشان ویزا صادر کنند،این کوچکترین حق و حقوق یک شهروند هست تا بتواند فرزند خودش را در آغوش بگیرد

درضمن آقای مایک پومپئو پرونده برادر فرقه رجوی قرار است مختومه اعلام شود و نیازی به پیگیری شما نیست خیالتان آسوده باشد

اینم متن خبر از رادیو فردا

خرداد ماه امسال خبرگزاری فرانسه بر اساس مکاتبات مقامات قضایی سوئیس گزارش داد که دادستانی این کشور قصد دارد پرونده ترور او را مختومه اعلام کند، امری که اعتراض وکلای خانواده وی را به دنبال داشت.

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند 2

لینک به منبع

مایک پمپئو مجاهدین خلق و تروریسم را محکوم کند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/امریکا-و-حمایت-از-تروریسم-مجاهدین-خلق-م/

آمریکا و سیاست «یک بام و دو هوا»ی تقابل با تروریسم

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم نوامبر 2018:…  یکی از حمایتهای آشکار دولتمردان آمریکا جانبداری از سازمان مجاهدین هست سازمانی که خودش آنرا زمانی در لیست سیاه تروریسم گنجانده بود ولی با عوض شدن شرایط به یکباره نظرش عوض شد و سازمانی را که خودش با مدارک و شواهد کتبی باعث و بانی کشته شدن مستشارهای آمریکایی می دانست حالا شدن دوست و حامی … 

تروریسم امریکایی مجاهدین خلق مریم رجوی فرقه رجویWhy is this Iranian regime change cult ( Mojahedin-e Khalq) building a base … in Albania?

لینک به منبع

آمریکا و سیاست «یک بام و دو هوا»ی تقابل با تروریسم

نوشته:علیرضا نصرالهی عضو جدا شده از سازمان مجاهدین (فرقه رجوی)

ترامپ با سرپوش گذاشتن بر همه اقدامات تروریستی هم پیمانانش راه را برای آینده تجاری خود باز نگه می دارد،چون اگه الان با همه شواهد قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی،آقای جمال خاشقجی ،ولیعهد عربستان را متهم کند،باید همه راه های دوشیدن عربستان را فراموش کند و این یعنی مرگ نفت و دلار، خشونت و افراطی گری را نمی توان محدود به دوره ای خاص و مکانی مشخص دانست اما این که این موج در بخش هایی از آسیا و به ویژه خاورمیانه شدت گرفته به اوایل هزاره سوم می برمی گردد؛ سال های 2001 و 2003 که به ترتیب افغانستان و عراق مورد تهاجم آمریکا و متحدان غربی این کشور قرار گرفتند.

متعاقب آن، بهار عربی و تشدید درگیری ها در درون کشورهای عرب زبان منطقه به افزایش مداخله بازیگران خارجی سرعت بخشید و مزید بر علت شد تا این که تروریسم به پدیده ای پیچیده و گسترده ای تبدیل شود تا جایی که تقابل با آن با دشواری زیادی همراه باشد.

امروز اما ایالات متحده ایران را بانی و حامی تروریسم معرفی می کند؛ موضوعی که در دو سال گذشته همواره از زبان «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا جاری و ساری بوده است.

ترامپ دیروز (سه شنبه) با انتشار بیانیه ای ایران را بزرگ ترین حامی تروریسم در دنیا معرفی کرد که مسوول جنگ یمن، بی ثبات کردن عراق و حمایت از حکومت «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه، است. ترامپ همچنین نظامیان آمریکایی را در کنار مردم بی گناه جهان قرار داد و گفت: ایرانی ها بسیاری از آمریکایی ها و مردم بی گناه را در سراسر خاورمیانه کشته اند!

ادعاهای ترامپ علیه ایران در حالی مطرح می شود که مردم خاورمیانه، حضور نظامیان غربی و مداخله گری های آنها را در خاک خود، دلیل اصلی تنش ها و درگیری ها می دانند. اقدامات تروریستی که در خاک اروپا و آمریکا نیز اتفاق می افتد و یا پیش از وقوع خنثی می شود؛ در اثر چنین نگرشی است.

آمریکا اینک نه از جایگاه متهم بلکه خود را در جایگاه شاکی می بیند و ایران را حامی تروریسم در جهان معرفی می کند و مهمتر این که در تشریح تروریسم و مسائلی همچون نقض حقوق بشر برای متحدان خود استثنا قائل می شود که نمونه آشکار آن را می توان در ماجرای قتل «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقد سعودی توسط آل سعود مشاهده کرد.
در بیانیه ای که ترامپ دیروز (سه شنبه) منتشر کرد از عربستان به عنوان «شریک ثابت قدم» نام برده شده است که پرونده خاشقجی نیز بر روابط ریاض-واشنگتن تاثیری نخواهد گذاشت. ترامپ در این بیانیه گفته بود که «حتی اگر محمد بن سلمان از طراحی قتل جمال خاشقچی مطلع بوده باشد، باز عربستان متحد اصلی آمریکا باقی ‌می‌ماند.» این در حالی است که مقامات آمریکایی پس از گزارش اخیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به این نتیجه رسیده اند که قتل خاشقجی به دستور ولیعهد سعودی صورت گرفته است.
به دنبال طرح چنین مواضعی از سوی ترامپ،  «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در صفحه توئیتر خود بیانیه رئیس جمهوری آمریکا را شرم آور دانست و نوشت: آقای ترامپ به طور عجیب و غریبی اولین پاراگراف بیانیه شرم آورش درباره جنایت های سعودی را اختصاص داده به اینکه ایران را به هر تخلفی که به ذهنش رسیده است متهم بکند.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که آمریکا نه تنها چشم خود را روی پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی بسته بلکه همواره از سیاست های ریاض در حملات چند ساله به یمن و کشتار مردم بی دفاع این کشور حمایت می کند. البته از متن بیانیه ترامپ، اهمیت توافقات تسلیحاتی با عربستان قابل روئیت است. به گفته ترامپ، «لغو معاملات میلیاردی اسلحه با عربستان اقدامی ابلهانه است که تنها روسیه و چین از آن منفعت می‌ برند.»

ترامپ که در دوره رقابت های انتخاباتی، عربستان را گاو شیرده توصیف می کرد که باید آن را دوشید پس از ورود به کاخ سفید، ریاض را به عنوان اولین مقصد سفر خارجی خود برگزید. رقص شمشیر وی با سران سعودی و توافق تسلیحاتی 110میلیارد دلاری در آن زمان انعکاس جهانی یافت. ترامپ در حالی پس از ترور خاشقجی بر تداوم روابط خود به عربستان اصرار دارد که دولت آلمان کلیه مبادلات تسلیحاتی خود با عربستان را متوقف کرده است و حتی سلاح‌ هایی را که قبلا قرارداد آنها بسته شده به عربستان تحویل نخواهد داد.

به باور ناظران، آمریکا چشم خود را روی جنایت های متحدان خود بسته و علیه ایران از حربه تروریسم کمک می گیرد اما مهمترین هدف وی آن است که ایران را به کشوری ضعیف و حتی فروپاشیده تبدیل کند تا متحدان و همپیمانان عبری- عربی خود را در حاشیه امن نگهدارد. از این رو کاخ سفید به بهانه های مختلف تلاش می کند تنگناها و تحریم های ضد ایرانی را افزایش داده و دامنه ارتباطات و تعاملات تهران و جهان را قطع کند.

در همین راستا «برایان هوک» مسئول «گروه ویژه اقدام ایران» در توییتر رسمی وزارت امور خارجه آمریکا که به زبان فارسی انتشار یافت هر نوع همکاری با ایران را مصداق کمک به تروریسم ارزیابی کرد و نوشت «وقتی شرکت‌ ها با رژیم ایران معامله می‌ کنند، آنها احتمالا به تروریسم کمک مالی می کنند– شاید حتی تروریسم در خاک خودشان. تحریم‌ های ما قصد دارند مانع توانایی رژیم در صدور تروریسم شوند. ما نسبت به فرار از تحریم‌ ها هوشیاریم و برای متوقف کردن آنها تردید نمی‌کنیم.»

افزون بر آن، دیروز (سه شنبه ) نیز وزارت خزانه ‌داری آمریکا چند نهاد و فرد ایرانی، روسی و سوری را به بهانه هایی چون انتقال نفت ایران به سوریه و حمایت مالی از حماس و حزب ‌الله لبنان در لیست تحریمی خود قرار داد. کارشناسان بر این باورند یکی از مهمترین هدف های آمریکا از اقدامات تحریمی، بی اثرسازی طرح ساز وکار کانال مالی ویژه موسوم به «اس ‌پی‌ وی» است که برای تقابل با تحریم های این کشور در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد.

علاوه بر همه سیاست های مبارزه با تروریسم دولت ترامپ همگان شاهد هستند که دولت فعلی آمریکا نه تنها با تروریسم مبارزه نمی کنند بلکه به شکلی با آن همکاری هم می کنند،در این جهان که همه با شعار مبارزه با تروریسم به قدرت می رسند بعد از رسیدن به قدرت فقط به منافع شخصی خودشان فکر میکنند،نه حتی به منافع کشورشان

تازه این خودت به تنهایی مشکلی نیست که ترامپ نخواهد از دوست و شریک تجاری خودش چشم پوشی کند،چون با روش کاری که دولت فعلی آمریکا در پیش گرفته است میخواهد با گروه های مخالف دولت های کشورهای آسیایی کار را بر دولت های فعلی از جمله ایران،سوریه،فلسطین،افغانستان،عراق،سخت کند،که همانطور که شاهد بودیم عراق و افغانستان را چگونه به تاراج و جنگ زده تبدیل کرد

حالا هم با دست پس می زند و با پا پیش می کشد،یکی از حمایتهای آشکار دولتمردان آمریکا جانبداری از سازمان مجاهدین هست سازمانی که خودش آنرا زمانی در لیست سیاه تروریسم گنجانده بود ولی با عوض شدن شرایط به یکباره نظرش عوض شد و سازمانی را که خودش با مدارک و شواهد کتبی باعث و بانی کشته شدن مستشارهای آمریکایی می دانست حالا شدن دوست و حامی دولت آمریکا،در کجای دنیا می شود این همه تناقض را حل کرد،و چگونه میتوان برای این همه چرایی جواب قانعه کننده آورد.

این روش که سیاست فعلی آمریکا در پیش گرفته است برای همین دوره می باشد یعنی سیاستمداران آمریکابا این رویکرد ترامپ را که الف بای سیاست را نمی داند،ریس جمهور کردنند که به همین اشفتگی دامن بزند و بعد از این دوره با انتقاد از دولت قبلی که همین دولت آقای ترامپ می باشد همه چیز را سرجایش برگردانند فقط با این تفاوت که خزانه دولت آمریکا در طی این دوره چهار ساله پرُ شود و همانطور که شاهد هستید درُست همان چیزی که پیش بینی کرده بودن در حال اتفاق هست ولی فقط یک تغییر در ان حاصل نشد آنهم بهم ریختگی ایران به لحاظ سیاسی نه اقتصادی

چیزی که سردمداران فرقه رجوی با همه روشهای مختلف در گوش ترامپ می خوانند،که برای سرنگون کردن دولت فعلی ایران فقط با با روش نظامی و جنگ میتوان آنها را سرنگون کرد،که البته این تئوری از هم پاشیده ذهن خراب آنها می باشد که همواره فقط به نابودی و خرابی فکر میکنند نه به آبادی و آبادانی.

همه کسانی که با این فرقه سر کار دارند به خوبی به این امر آگاه هستند که اگر زمانی به هر دلیلی اینها(فرقه رجوی)به حاکمیت برسند کار بر همه کشورها سخت تر از دولت فعلی ایران خواهد بود ولی اینها (فرقه رجوی)نمی خواهند قبول کنند که بابا اینها ( سیاستمداران جهان )فقط از اینها(فرقه رجوی)استفاده ابزاری دارند و بس نه چیز بیشتری،و کو گوش شنوا.

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/جان-بولتون-رهبر-جدید-سازمان-مجاهدین-فر/

جان بولتون رهبر جدید سازمان مجاهدین (فرقه بولتون)ا

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، هجدهم نوامبر ۲۰۱۸:…  و بعد از گم و گور شدن رهبر عقیدتی مان حالا دوباره کسی پیدا شد که جای مسعود رجوی را میخواهد پر کنند و آن شخص هیچ کس نیست جز جناب آقای جان بولتون! مثل اینکه کمال هم نشینی در ایشان هم تاثیر گذاشته است چون ایشان هم همانند مسعود رجوی تابلو رسم می کند،و همانطور که همه شنیده اند ایشان هم وعده سر خرمن داده اند و گفته اند … 

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویچشم رجوی روشن و نورانی باد! (اگر ایرانی ها غذا میخواهند باید از امریکا حساب ببرند)ا

لینک به منبع

جان بولتون رهبر جدید سازمان مجاهدین (فرقه بولتون)

علیرضا نصراللّهی انجمن یاران ایران هفدهم نوامبر ۲۰۱۸

علیرضا نصراللهیهمه کسانی که به شکلی یا در ،دورن این سازمان بودنند،و یا هوادار این فرقه و یا از هر طریقی اطلاعاتی از این تشکیلات دارند،خوب می دانند که از زمانی که،سازمان مجاهدین اعضای اصلی و کادر مرکزی خودش را به علت خیانت و آدم فروشی در زمان سلطنت پهلوی از دست داد،مسعود رجوی که مدتّها به دنبال تسخیر این سمت بود بالاخره توانست با خیانت به این آرزو دست پیدا کند.

مسعود رجوی با در دست گرفتن این پست(رهبری سازمان مجاهدین) آن هم به طریق نامحسوس در زندان شاه توانست برای خودش و هم کیشان خودش جایگاهی باز کند،و با وعده های پوشالی به همه آنها نوید دهد که سازمان مجاهدین تمام نشده و از این به بعد من این سازمان را رهبری خواهم کرد.

شاید برای خیلی ها عجیب و برای خیلی ها غریب و برای خیلی ها یقین باشد که انقلاب سال هزار و سیصدو پنجاه و هفت ایران هیچ ربطی به هیچ کسی نداشت،البته سوتفاهم نشود،منظور سمت و سوی تغییر حکومت شاه است نه مردم،خیلی از پدران و بزرگان ما به خوبی در خاطرشان هست که رفتن محمدرضا شاه پهلوی،یک حرکت کاملا سیاسی و حساب شده از طرف غرب بود و با مهارت تمام طراحی شده بود و هیچ کس هم به غیر از شخص خود شاه توانایی جلو گیری از آن را نداشت،البته شاید با کشتار انبوه مردم می شد جلوی آن را گرفت ولی از ترو شاه نمی شد جلوگیری کرد.

آن زمان هم از طرف آمریکا و هم از طرف انگلستان شاه به شدت تحت فشار قرار گرفته بود تا جایی که به صراحت بهش اعلام شده بود که اگه کشور را ترک کنند حتما کشته خواهد شد،که شاه هم بین مرگ و زندگی راه حل دوّم را انتخاب کرد.

اگر همه به خاطر داشته باشند شاه پس از خروج از ایران برای اقامت در اروپا و امریکا دشوار مشکل شد و تا آنجا که مصر با تشریفات شاهنشاهی خانواده پهلوی را پذیرفت،پس به این نتیجه میرسیم انقلاب ایران توسط مجاهدین و حزب الله طراحی نشده بود بلکه این نقشه به دست آقایان و سیاستمداران پر قدرت آن زمان طراحی شده بود،تا بتوانند از قدرتمند شدن ایران به دست مردم و شاه جلو گیری کنند و دیدید که چقدر هم قشنگ همه چیز را به ویرانه تبدیل کردنند.

وگرنه چه کسی بهتر از شاه برای غرب بود کشوری که در تاریخ های مختلف مورد چپاول کشورهای غربی قرار گرفته بود،و با سیاست همان آقایان اداره می شد،ولی از همه مهمتر این بود فساد اقتصادی در دستگاه های دولتی  نبود،و اگر هم بود خیلی کم بود برای همین مردم در رفاه و آرامش زندگی میکردنند.

من از همین آقایان مجاهد سوال دارم،رابطه ایران در آن زمان با آمریکا و یا به قول این سازمان( امپریالیسم )چه بود و شاه چه چیز این مملکت را به تاراج گذاشته بود و ریشه اختلاف شما با کدام سیاست این حکومت بود؟

تا آنجا که همه میدانند بنیانگزاران این سازمان هدفشان مبارزه با امپریالیسم جهانخوار یعنی همین آمریکایی که الان شما تمام قد در مقابل آنها کمر خم می کنید و برایشان مهمانی و پارتی و چشن تولد میگیرید،بوده،و مورد اختلاف باج ندادن به شغال بوده،یعنی همین کاریی که الان شما انجام میدهید!

مثل مراسمهای برزگ و کوچک که توسط شما با مخارج های کلان و با پخش شراب و غذاهای آنچنانی گرفته می شود و برای هر یک سخنرانی که،سخنرانی به نفع شما می کنند بسته های دلار در نظر میگیرید،التبه این همان پول هایی هست که از طریق همانان به دست شما می رسد و شما هم به طریقی دیگر پس میدهید!

شما را چه شده است ؟و آیا واقعآ شما ذره ای انسانیت و آزادی خواهی در وجودتان هست؟بعید میدانم از شناختی که از شما و این سازمان دارم انسانیت  رحم هم داشته باشید!

خانم رجوی اگر هیچ کس یادش نباشد خود شما خوب به یاد خواهید داشت که مسعود رجوی در تمامی سالهایی که در عراق بود و بودیم همیشه و در اکثر نشستهای سیاسی و غیره با تابلوهای مختلف رژیم ایران را سرنگون میکرد،و از این سال به سال بعد و از این عید تا عید بعدی و از این ماه رمضان تا ماه رمضان بعدی خلاصه با هر بهانه ای ما رژیم را سرنگون شده به حساب می آوردیم،ولی در دنیای واقعیت ذره ای از یک نشانه از سر نگونی!

و بعد ماجرای کشور عراق و گم و گور شدن رهبر عقیدتی مان حالا دوباره کسی پیدا شد که جای مسعود رجوی را میخواهد پر کنند و آن شخص هیچ کس نیست جز جناب آقای جان بولتون!

مثل اینکه کمال هم نشینی در ایشان هم تاثیر گذاشته است چون ایشان هم همانند مسعود رجوی تابلو رسم می کند،و همانطور که همه شنیده اند ایشان هم وعده سر خرمن داده اند و گفته اند امسال پیروزی را در تهران چشن میگیرند،فکر کنم آقای بولتون هم جوگیر شده باشد.

به هر حال حامی که به خاطر پول حامی بشه عاقبتش هم معلومه،ولی چیزی که خیلی زشت است این است که شماها در مقابل مردم قرار گرفته اید و میخواهید از دیوار مردم و خون آنها برای رسیدن به مقاصد شوم خودتان استفاده کنید،شما با قرار گرفتن در پناه و کنار عربستان،اسراییل،و آمریکا،به همه مردم ایران ثابت کردید که در تمامی سر فصلهای مهم و تاریخ ساز ایران جز خیانت و همکاری با دشمن هیچ کاری دیگری بلد نبوده و نخواهید بود.

خطاب به خانم رجوی و تمام کسانی که از کنار این سازمان در حال خیانت به ایران و مردم ایران هستید،خوب این روزها را به یاد داشته باشید که سرنوشت خیانتکاران که در تاریخ کم هم نبوده اند،معلوم است شما به زودی در دادگاه عدالت مردم ایران محاکمه خواهید شد و مردم در برابر این چهل سال خیانت شما پاسخ خوبی به تک تک شما خواهند داد،حالا هر که میخواهد پشتیبان شما باشد چه بولتون و چه …

*** 

John_Bolton_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_MEKThe MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult, NCRI …) And The Bankrupt U.S. Policy On Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بیست-و-دوِّم-بهمن-هزار-و-سیصدو-نود-هفت،/

بیست و دوِّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت، خط پایان فرقه رجوی

Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۸:…  هماطور که می دانید امسال در مراسم ویلپنت سازمان  مجاهدین (فرقه رجوی)پیامی از طرف حامیهای خودش به طور مشخص  آقای جان بلتون که بعداً مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ در آمریکا شد،مبنی بر سرنگونی دولت ایران در جشن هر ساله بیست و دوّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت خبر دادند و با پخش این خبر هم زمان دولت آمریکا … 

مرگ مسعود رجوی توسط پرنس ترکی الفیصل عربستان اعلام شدپیام آماده باش مسعود رجوی و بحران بهمن

لینک به منبع

بیست و دوِّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت «خط پایان فرقه رجوی»

علیرضا نصراللّهی انجمن یاران ایران یازدهم نوامبر ۲۰۱۸ 

نوشته علیرضا نصراللّهی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

هماطور که می دانید امسال در مراسم ویلپنت سازمان  مجاهدین (فرقه رجوی)پیامی از طرف حامیهای خودش به طور مشخص  آقای جان بلتون که بعداً مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ در آمریکا شد،مبنی بر سرنگونی دولت ایران در جشن هر ساله بیست و دوّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت خبر دادند و با پخش این خبر هم زمان دولت آمریکا فشار را بر روی دولت ایران را مبنی بر اینکه باید به خواسته های یک جانبه آقای ترامپ جامعه عمل بپوشانند تا آمریکا تازه بر سر میز مذاکره با ایران بنشیند.

خوب از اینکه ترامپ از ورود به کاخ ریاست جمهوری آمریکا با کینه به دولت ایران و مردم ایران کارش را شروع کرد شکی در آن وجود ندارد،ولی باید ریشه این دعوا را پیدا کرد،البته آقای ترامپ به نظر من بیمار می باشد و این بیماری عاقبت خوبی نخواهد داشت،چون با این عمل کرد دولت مردان آمریکا ،همانطور که خودتان هم ناظر ماجرا هستید جهان را به سوی یک جنگ جهانی دیگر سوق میدهند،یعنی همان چیزی که تروریست ها به دنبال آن هستند

پیامی از جانب رهبر ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و مجهول المکان مجاهدین خلق که هنوز مرده یا زنده بودنش تعیین تکلیف نشده، خطاب به ارتش آزادی بخش ملی در رسانه های فرقه رجوی قرائت گردید  آقای مسعود رجوی بعد از مدتها غیبت دوباره با انتشار نوار ویدیویی مبنی بر اینکه امسال سال سرنگونی رژیم ایران هست و باید امسال در بیست و دوّم بهمن در تهران جشن بگیریم پدیدار گردیدند،حالا باید دید این سازمان انقلابی که تمامه پایه و بنیادش بر نابودی امپریالیسم شکل گرفته بود خودش را در مقابل چه چیزهایی فروخته است چون مامعله یک طرفه نیست باید دید اینها در مقابل آمریکا چه وعدهایی داده اند که آنها تصمیم بر این گرفته اند که شخصی به نام جان بلتون بیاید و در نشست هفتاد و دو ملت شرکت کند،و،وعده سرنگونی دولت ایران را به مردم ایران توید دهد؟

این با عقل جور در نمیاد چون سازمان مجاهدین به تازگی از لیست تروریستی آمریکا بیرون آمده است و آنهم فقط به خاطر فشار بر روی دولت ایران و ماجرای جابجایی نیروهای فرقه از عراق به کشور ثالث بود،و اگر آنها همچنان در لیست باقی می ماندن باید به جای کشور سوّم برایشان به دنبال زندان می گشتند.

حالا جالب اینجاست چون میدانستند که اعضای در بند آنها دگر برای حرفهای آنها تره هم خورد نمیکنند دست به دامن جان بلتون شدند که ما از شما خواهش میکنیم که بیایید و در مقابل هزاران دلار فقط وعده سرنگونی دولت ایران را به تاریخ امسال عنوان کنید.

و امّا شما خانم رجوی این پیام ها نه بدست جان و نه به دست هیچ کس دیگری دگر رنگی ندارد،و همانطور که خودت شاهد هستی و الان مدتهاست برای این بندگان بی خبر از همه جا،نشست وعده سر خرمن میدهی،روز به روز از تعداد آدمّها در بند تو کم می شود و خواهی دید که این بیست و دوّم بهمن هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

خانم رجوی شما نه الان بلکه هزاران سال دگر هم نخواهید توانست حتی بر یک جوی آب حاکمیت کنید چه برسد به ایران،امسال هم مثل هر سال روی سیاهتان بر مردم و همه ی آن جند هزار نفری که هوادار شما هستند و یا بهتر بگویم جیره خوارهایتان خواهد ماند.

به قول معرف شب بلند است و قلندر بیدار

*** 

مریم رجوی تجاوز کمپ اشرفMaryam Rajavi helped Massoud Rajavi to abuse female MEK members over the years

Edi Rama, Prime Minister of Albania | CEEC-China 2018Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

همچنین: