دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپا

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپا

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپاابراهیم خدابنده، انجمن نجات، پانزدهم فوریه 2020:… دولت آلبانی ظاهراً منافع کوتاه مدت مقابله با ایران و حمایت از مجاهدین خلق را به منافع دراز مدت رابطه با اروپا و دنیا ترجیح می دهد. سازمان مجاهدین خلق دیگر یک تهدید امنیتی یا حتی یک تهدید سیاسی برای ایران نیست، این سازمان بیشتر یک مشکل حقوق بشری است. ولی مجاهدین خلق می توانند یک تهدید برای آلبانی و همچنین کل اروپا به حساب بیایند. اعضای مجاهدین خلق بدون مدارک سفر به آلبانی آورده شدند لذا هیچ موقعیت قانونی در این کشور ندارند و بی وطن به حساب می آیند و آنان در حال حاضر در دستان رهبری فرقه در شرایط برده داری نوین زندگی می کنند. در حال حاضر صدها تن از اعضا در آلبانی از این فرقه جدا شده اند و هیچ گونه حمایت قانونی و مالی ندارند. هزاران خانواده از ارتباط با عزیزان خود در داخل اردوگاه سازمان محروم می باشند. دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپا 

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپاحضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپا

انجمن نجات مرکز تهران26 بهمن 1398

لینک به متن انگلیسی 

در شگفتم که دولت آلبانی با حمایت از یک فرقه تروریستی، که در سال 2016 بعد از این که از عراق اخراج شدند در خاک خود مستقر نمود، راه به کجا می برد؟

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپاملاقاتی برای جبران ضربه سنگین ترامپ

سوابق مجاهدین خلق

ابراهیم خدابنده تسنیم دسامبر 19 2

ابراهیم خدابنده، مدیر عامل انجمن نجات

سازمان مجاهدین خلق (شورای ملی مقاومت، ارتش آزادی بخش ملی، یا بهتر است گفته شود فرقه رجوی) یک پادگان نظامی در عراق داشت که توسط صدام حسین تجهیز گردیده بود و این فرقه به صورت فعال علیه کشور خود و در طرف دشمن در جنگ هشت ساله ایران و عراق (1980 تا 1988) شرکت نمود.
این عمل مکمل اقدامات تروریستی در داخل ایران در اوایل دهه 80 میلادی بود که 12000 قربانی گرفت. آنان همچنین همراه با ارتش صدام حسین در سرکوب قیام 1991 در شمال و جنوب عراق شرکت نمودند.
این فرقه همچنین دارای سوابق فجیع نقض حقوق انسانی علیه اعضای خود می باشد که آنان را مغزشویی کرده و در یک اردوگاه بسته و دور افتاده، ابتدا در عراق و سپس در آلبانی، نگهداری می نماید.
صدام که همیشه دشمن ایران و ایرانی بود از مجاهدین خلق تروریست برای پیش برد عملیات خرابکارانه در داخل ایران تا زمان سقوطش توسط اشغالگران آمریکایی در سال 2003 استفاده نمود.

انتقال مجاهدین خلق به آلبانی

بعد از سقوط دیکتاتور بغداد در سال 2003، دولت های عراقی یکی بعد از دیگری مصرانه خواهان اخراج مجاهدین خلق، که آن را یک تهدید امنیت ملی به حساب می آوردند، از کشورشان بودند. مشکل در این بود که هیچ کشوری آمادگی پذیرش آنان را نداشت تا این که آلبانی به خاطر منافع کوتاه مدت برخی سیاستمدارانش نسبت به این موضوع تمایل نشان داد.
در حال حاضر دولت آلبانی خدماتی مشابه صدام حسین در گذشته در اختیار این فرقه قرار می دهد.

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپایک عضو جدا شده از فرقه رجوی خطاب به رئیس جمهور آلبانی نوشت: بازدید شما به عنوان رئیس جمهور کشورآلبانی از مقر فرقه رجوی در حومه تیرانا و حتی ملاقات شما با سرکرده این فرقه، نه نفعی به حال مردم ایران دارد و نه نفعی برای اعضای ساکن در آلبانی، تنها کسانی که از این بازدید نفع می برند همانا مریم رجوی و رهبری فرقه است.

ترامپ از دولت آلبانی به خاطر تقابل با ایران تشکر کرد.

در 15 ژانویه 2020 اعلام شد که “آلبانی دو دیپلمات دیگر ایران را هم اخراج نموده است.” وزیر خارجه آلبانی گنت کاکاج این تصمیم را در صفحه فیس بوک خود اعلام نمود. او نوشت که “از دو نماینده جمهوری اسلامی خواسته شد تا خاک جمهوری آلبانی را ترک نمایند.” کاکاج توضیح بیشتری در این خصوص ارائه نداد.

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ، از آلبانی به خاطر اخراج دو دیپلمات ایرانی ظاهراً به دلایل امنیت ملی تشکر نمود. طبق اعلام سفارت آمریکا در تیرانا، ترامپ از نخست وزیر ادی راما در نامه ای به خاطر “کوشش های مستمر برای تقابل با ایران” تشکر کرد.

دشمنی دولت ترامپ با ایران و ایرانی بر کسی پوشیده نیست، و رئیس جمهور آمریکا تصور می کند که ممکن است به نحوی بتواند از تروریست های مجاهدین خلق علیه ایران استفاده نماید. این دلیل حمایت آمریکا از این گروه است و لذا سعی می کند تا جلوی فروپاشی آن را علی رغم نقض اولیه ترین حقوق انسانی اعضا بگیرد.

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

نقش دولت آلبانی در این راستا بیش از دنباله روی کورکورانه از رهنمودهای واشنگتن نیست، حتی اگر به این معنا باشد که بهای آن از دست دادن عضویت در اتحادیه اروپا باشد که البته خیلی مشتاق آن است.

روابط اتحادیه اروپا و آلبانی

آلبانی کاندید عضویت در اتحادیه اروپا می باشد و پیشرفت قابل توجهی در سال های اخیر برای رسیدن به معیارهای سیاسی و اهداف مرتبط با پنج اولویت کلیدی برای باز کردن باب مذاکرات در این خصوص داشته است. در هر صورت، دولت آلبانی نیاز دارد تا موانع چالشی باقی مانده را با یک روش پایدار، جامع و ملموس، خصوصاً وقتی به مقابله با فساد در تمامی سطوح، مقابله با جرائم سازمان یافته، ارتقای نقش قانون و اصلاح سیستم قضایی، حمایت از اقلیت ها و برقراری روابط خوب با همسایگان بر می گردد، از میان بردارد.

حال آلبانی، برای خوشنودی خط دهندگان آمریکایی، یک فرقه تروریستی را در خاک اروپا با هر وسیله ممکن مورد حمایت کامل قرار می دهد. جداشدگان از مجاهدین خلق تحت فشارهای شدید برای وادار کردن آنان به بازگشت به داخل فرقه قرار می گیرند، و اعضا از ارتباط با دنیای خارج، خصوصاً خانواده شان، محروم هستند. دولت آلبانی از ورود خانواده های اعضای مجاهدین خلق که برای دیدار عزیزان خود می روند ممانعت به عمل می آورد.

آلبانی ها به دنبال چه هستند؟

دولت آلبانی ظاهراً منافع کوتاه مدت مقابله با ایران و حمایت از مجاهدین خلق را به منافع دراز مدت رابطه با اروپا و دنیا ترجیح می دهد. سازمان مجاهدین خلق دیگر یک تهدید امنیتی یا حتی یک تهدید سیاسی برای ایران نیست، این سازمان بیشتر یک مشکل حقوق بشری است. ولی مجاهدین خلق می توانند یک تهدید برای آلبانی و همچنین کل اروپا به حساب بیایند.

اعضای مجاهدین خلق بدون مدارک سفر به آلبانی آورده شدند لذا هیچ موقعیت قانونی در این کشور ندارند و بی وطن به حساب می آیند و آنان در حال حاضر در دستان رهبری فرقه در شرایط برده داری نوین زندگی می کنند.

در حال حاضر صدها تن از اعضا در آلبانی از این فرقه جدا شده اند و هیچ گونه حمایت قانونی و مالی ندارند. هزاران خانواده از ارتباط با عزیزان خود در داخل اردوگاه سازمان محروم می باشند.

ترسم از این است که آلبانی ریسک بالایی را در پیروی کامل از سیاست خصمانه ترامپ در قبال ایران و ایرانی بپذیرد. حمایتی که دولت آلبانی از اقدامات آمریکا می کند در جهان منحصر به فرد است و به هیچ وجه آنان را به اروپا نزدیک تر نخواهد کرد.

ابراهیم خدابنده

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

دولت آلبانی مجاهدین خلق ، فشار ترامپ و ترس اروپا

لینک به منبع

***

مجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانیمجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/موشک-ها-به-کجا-اصابت-کردند؟/

موشک ها به کجا اصابت کردند؟

موشک ها به کجا اصابت کردند؟ابراهیم خدابنده، انجمن نجات، مرکز تهران، دوم فوریه 2020:… هر یک از این موشک ها به هر کجا اصابت کرده و هر آثار و تبعاتی داشته باشند قطعاً اول به سر و مغز مسعود رجوی خورده و کارآیی او را از هر نظر زیر علامت سؤال برده است. خاصیت رجوی برای امپریالیسم اقدام به ترور مقامات ایرانی، ایجاد بهانه برای جنگ و سیاست تغییر رژیم، و پیشقدم شدن در تبلیغات کاخ سفید علیه ایران بود که هر سه در مدت پنج روز در دی ماه امسال عدم کارآیی خود را نشان داد. حالا رجوی مرده یا زنده چه تفاوتی دارد؟ از نظر غرب او مرده ای بیش نیست که مورد تنفر ملت ایران هم می باشد. او می تواند از گور خود آن هم صرفاً به فارسی پیام بدهد و تلاش نماید تا چند مدت دیگر نیروهای روحیه باخته اش را حفظ کند و در اسارت نگاه دارد. رجوی و فرقه اش به پایان راه رسیده اند. هیچ چشم اندازی در پیش رو ندارند. به غیر از نشاندن عده ای پشت کامپیوتر و تولید اراجیف مضحک در شبکه های اجتماعی کار دیگری انجام نمی دهند . موشک ها به کجا اصابت کردند؟

موشک ها به کجا اصابت کردند؟مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟ 

موشک ها به کجا اصابت کردند؟

انجمن نجات مرکز تهران ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

در دی ماه امسال وقایعی اتفاق افتاد که هر کدام ابعاد و تبعات بسیاری داشت که به حد کافی به آن ها در رسانه های مختلف داخلی و بین المللی پرداخته شده است. در این مقاله قصد بر این است که سه نمونه از این وقایع، در ارتباط با فرقه رجوی و آثار و تبعات آن بر استراتژی مجاهدین خلق، مورد بررسی قرار گیرد.

یکم. ترور سپهبد قاسم سلیمانی در بغداد

ایران یکی از کشورهایی است که در دهه های اخیر بالاترین آسیب را از تروریسم دیده است. این ترورها توسط گروه های مختلف در نقاط مختلف کشور یا حتی خارج از کشور انجام شده اند. سردار قاسم سلیمانی، یکی از فرمانده هان سپاه پاسداران، روز جمعه 13 دی ماه 98 در فرودگاه بغداد هدف موشک های هوا به زمین نیروهای آمریکایی قرار گرفت و آمریکا مسئولیت آن را مستقیماً پذیرفت. جدا از تمامی آثار و تبعات ذکر شده، این واقعه تروریستی پیامی هم برای فرقه رجوی داشت. پیام این بود که دیگر نیازی به فرقه تروریستی رجوی نیست و آمریکا ترورهایش را هم مجبور است خود رأساً انجام دهد. اصلی ترین کارآیی فرقه رجوی برای امپریالیسم، یعنی ترور و سوء قصد، حالا دقیقا ناکارآمدی خود را به اثبات رسانده است. این اولین بار است که آمریکا خود برای یک اقدام تروریستی علیه ایران وارد شده و مسئولیت آن را به عهده می گیرد.

دوم. موشک باران پایگاه نظامی آمریکا در عراق

متعاقب ترور سردار قاسم سلیمانی، پایگاه نظامی آمریکا موسوم به عین الاسد در عراق در ۱۸ دی ۱۳۹۸ مورد تهاجم موشک های زمین به زمین سپاه پاسداران قرار گرفت. جدا از این که آثار و تبعات این تهاجم چه بود، به هرحال ایران مستقیماً مسئولیت این اقدام نظامی علیه آمریکا را پذیرفت و ترامپ هم نفس تهاجم را رد نکرد. کارآیی یا خاصیت بعدی فرقه رجوی تولید بهانه برای آغاز جنگ و تبلیغ برای سیاست تغییر رژیم بود. رجوی روی استراتژی جرقه و جنگ خیلی حساب باز کرده بود و تلاش داشت تا نقش چلبی در عراق را برای آمریکا در ایران بازی کند. آیا بهانه از این بهتر برای آمریکا وجود داشت که پایگاه نظامی اش هدف موشک باران مستقیم قرار گرفته و ایران هم مسئولیت آن را پذیرفته است؟ یعنی به وضوح ثابت شد که آمریکا، حتی تحت حکومت نومحافظه کاران جنگ طلب هم، اهل جنگ با ایران نیست و رجوی این مدت آب در هاون می کوبید. این موضوع بیش از هر زمان نشان داد که سیاست تغییر رژیم مسعود رجوی هیچ جایگاهی ندارد و کسی چشم اندازی برای آن تصور نمی کند. این اولین بار بود که ایران یک پایگاه نظامی آمریکا را مستقیماً مورد اصابت قرار می داد.

سوم. سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران

یک هواپیمای مسافربری اوکراینی در ۱۸ دی ۱۳۹۸ در تهران سهواً هدف موشک های زمین به هوای پدافند هوایی سپاه پاسداران قرار گرفت و سقوط کرد. این موضوع هم حواشی بسیاری در رسانه ها داشت. اما یک موضوع تا جایی که به فرقه رجوی برمی گردد حائز اهمیت است. اطلاعات موضوع مستقیماً توسط خود آمریکا و بدون واسطه برملا گردید. به یاد داریم که اطلاعات فعالیت های هسته ای ایران ابتدا به مجاهدین خلق داده شد تا افشا گردد. یعنی کارآیی سوم مجاهدین خلق که قرار گرفتن در خط مقدم تبلیغات کاخ سفید علیه ایران باشد نیز دیگر منتفی شده و آمریکا مجبور است از هر نظر تمامی کارهایش را خودش انجام دهد و نیازی به امثال رجوی ندارد.

هر یک از این موشک ها به هر کجا اصابت کرده و هر آثار و تبعاتی داشته باشند قطعاً اول به سر و مغز مسعود رجوی خورده و کارآیی او را از هر نظر زیر علامت سؤال برده است. خاصیت رجوی برای امپریالیسم اقدام به ترور مقامات ایرانی، ایجاد بهانه برای جنگ و سیاست تغییر رژیم، و پیشقدم شدن در تبلیغات کاخ سفید علیه ایران بود که هر سه در مدت پنج روز در دی ماه امسال عدم کارآیی خود را نشان داد. حالا رجوی مرده یا زنده چه تفاوتی دارد؟ از نظر غرب او مرده ای بیش نیست که مورد تنفر ملت ایران هم می باشد. او می تواند از گور خود آن هم صرفاً به فارسی پیام بدهد و تلاش نماید تا چند مدت دیگر نیروهای روحیه باخته اش را حفظ کند و در اسارت نگاه دارد.

رجوی و فرقه اش به پایان راه رسیده اند. هیچ چشم اندازی در پیش رو ندارند. به غیر از نشاندن عده ای پشت کامپیوتر و تولید اراجیف مضحک در شبکه های اجتماعی کار دیگری انجام نمی دهند و به این ترتیب اعضا در اسارت عینی و ذهنی روزگار می گذرانند. این مجازات اتودینامیک و محتوم نیروهایی است که به هیچ اصلی پایبند نیستند. خداوند هیچ کس را مایه عبرت دیگران قرار ندهد.

لینک به منبع

موشک ها به کجا اصابت کردند؟

***

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عضو-شورای-ملی-مقاومت-پیام-اخیر-مسعود-ر/

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استابراهیم خدابنده، انجمن نجات، مرکز تهران، دهم ژانویه 2020:… بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است. عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است 

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

هر چه در آبان رشته بودند پنبه شد

انجمن نجات مرکز تهران۱۹ دی ۱۳۹۸

بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است.

عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. او به علت جدائی کریم قصیم و محمدرضا روحانی از شورا اشاره کرده و گفته بود که انتقاد اصلی آنان همسوئی مواضع مجاهدین خلق با داعش بود که همچنان ادامه دارد.

در همین رابطه اطلاعاتی به دست آمده که ابعاد نارضایتی در میان اعضا و هواداران سازمان گسترده تر شده است. این عضو شورا در اروپا در گفتگو با تعدادی از هواداران منتقد تأیید کرده بود که اقدام ترامپ تمامی تلاش های این مدت مجاهدین خلق و دیگران برای سوار شدن بر موج نارضایتی در داخل کشور و ایجاد شکاف بین مردم و هیئت حاکمه خصوصاً سپاه پاسداران را نقش بر آب نمود. او اظهار داشته بود که هرچه مقاومت ایران در آبان ماه رشته بود با این اقدام پنبه شد و جای تعجب دارد که مسعود رجوی از آن حمایت نموده است.

این عضو برجسته شورای ملی مقاومت در اروپا، اقدام تروریستی ترامپ را با حمله صدام حسین به کویت مقایسه کرده و بازتاب آن را به همان اندازه برای مجاهدین خلق مخرب توصیف نموده است. او گفته بود که هر کس از ترامپ حمایت کند از سر ناچاری است وگرنه کسی نیست که نداند این کار او غیرقانونی و حماقت محض بوده و به زیان مقاومت است.

او همچنین به تصویب طرح خروج نیروهای آمریکایی از عراق در پارلمان این کشور و بیانیه آیت الله سیستانی و موضع رئیس جمهور و نخست وزیر عراق اشاره کرده و اظهار داشته بود که یک زمان سرنوشت خود را به سرنوشت صدام حسین گره زده و با او به قعر چاه رفتیم و الآن نیز اجباراً سرنوشت خود را به سرنوشت ترامپ گره زده و روز به روز منزوی تر می شویم.

لازم به ذکر است که آیت الله سیستانی مرجع عالی مقام دینی در عراق در پیامی برای شخص آیت الله خامنه ای تجلیل بسیار بالایی از سپهبد قاسم سلیمانی نمود. رسانه های غربی ابعاد تشییع جنازه سردار سلیمانی در تهران را بعد از تشییع پیکر امام خمینی بزرگترین در ایران اعلام کرده اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که با افتخار اعلام کرد شخصاً دستور حمله تروریستی را صادر کرده است فکر نمی کرد زیر این همه هجمه سنگین و خرد کننده از رؤسای جمهور سابق آمریکا گرفته تا مقامات عراقی و سایر کشورها و از مردم سراسر آمریکا برود.

آمریکا اخیراً اعلام کرد که نیروهای این کشور در عراق در حال حاضر فقط به امنیت خود می پردازند و کلیه مأموریت ها درعراق را تعطیل کرده اند. این در حالی است که ترامپ و پمپئو مدعی شده بودند که این اقدام تروریستی قرار است امنیت آنان در عراق را بیشتر تضمین نماید. آمریکا با انواع مشکلات در عراق دست به گریبان است اما مسعود رجوی در پیام خود لیست اسامی می دهد که آنان را ترامپ دستگیر و محاکمه نماید. حالا آمریکا با مصوبه رسمی پارلمان عراق از یک طرف و واکنش ایران از طرف دیگر رو به روست که باید تکلیف نیروهایش را در این کشور معلوم نماید.

آمریکایی ها بعد از ترور فرماندهان نظامی عراقی و ایرانی که در منطقه سبز بغداد صورت گرفت و مشاهده همبستگی مردمی بی نظیر در عراق و ایران، احتمال واکنش ایران را جدی گرفتند و لذا اعلام کردند که شناورهای آمریکایی را 1000 کیلومتر از محدوده مرزهای آبی ایران عقب کشیده اند.

واقعیت اینست که مسعود رجوی که خود را کاملاً حذف شده می بیند تلاش می کند تا به نحوی مجدداً به بازی برگردد. در حال حاضر که آمریکا مجبور است بر خلاف گذشته حتی ترورها را هم در منطقه رأساً به عهده بگیرد دیگر نیازی به امثال رجوی و البغدادی نیست و تاریخ مصرف آنان تمام شده است.

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

پیام صوتی رجوی به وضوح حذف شدن او را به نمایش می گذارد. او که حمایت مردم داخل کشور را با اقدام به ترور و همکاری با دشمن متجاوز به نفرت عمومی بدل کرد حالا حمایت یک ابرقدرت که از ابتدا به دنبال کسبش بود را هم از دست داده است.

به دنبال ترور سردار سلیمانی، سازمان مجاهدین خلق فوراً درخواست پس گرفتن سلاح هایش را کرد که همین امر موضوع انتقاد و حتی مضحکه برخی هواداران شد و پرسیدند “رجوی که مرز را از دست داده است توپ و تانک را در آلبانی به چه مصرفی می رساند؟” رجوی در واقع دارد پیام می دهد که او را هم مانند گذشته در بازی ترور وارد نمایند.

رجوی که آن روی سکه البغدادی است قبل از سرکرده داعش تاریخ مصرفش با اشغال عراق به پایان رسید. گروه های وابسته به آمریکا زمانی که شکست می خورند و استفاده ای ندارند لاجرم حذف می گردند. چه مانند بن لادن و البغدادی کشته شوند و چه مانند مسعود رجوی بایگانی گردند.

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

لینک به منبع

***

ترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجویترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجوی

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشانانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: