دومین سری خانواده های خوزستانی اسیران فرقه رجوی راهی عراق شدند

دومین سری خانواده های خوزستانی اسیران فرقه رجوی راهی عراق شدند

Mojahedin Khalq Rajavi cult families Liberty Feb20163انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست و پنجم فوریه 2016:…  لازم به ذکر است که خانواده های خوزستانی قبل ازسفر به عراق در دفتر انجمن نجات خوزستان حضور به هم رسانده و با هم هم قسم شدند تا ضمن تحمل سختی های مسیر دست دردست یکدیگر، یکدل و یک صدا علاوه برافشای ماهیت ننگین وتشبثات مذبوحانه سرکردگان فرقه رجوی در به بند کشیدن هرچه بیشتر فرزندان اسیرشان این پیام را به گوش فرزندانشان برسانند … 

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی فوریه 2016بنیاد خانواده سحر: خانواده ها برای اخذ ویزای عراق تماس بگیرند

لینک به منبع

دومین سری از خانواده های خوزستانی اسیران فرقه رجوی راهی کشور عراق شدند

به کوری چشم رجوی که همواره با تهدید و ارعاب خانواده های اسیران دربند فرقه وبا بکارگیری انواع تشبثات مذبوحانه سعی نموده تا هرطور شده مانع ازتجمع آنها دراطراف کمپ لیبرتی شود ، دومین سری ازخانواده های خوزستانی اسیران دربند فرقه روز سه شنبه مورخه 4/12/94 برای بار دوم به همراه تعدادی از خانواده های اسیران دربند ازدیگر استانها برای تجمعی دوباره دراطراف اسارتگاه فرزندانشان راهی کشور عراق شدند .

لازم به ذکر است که خانواده های خوزستانی قبل ازسفر به عراق در دفتر انجمن نجات خوزستان حضور به هم رسانده و با هم هم قسم شدند تا ضمن تحمل سختی های مسیر دست دردست یکدیگر، یکدل و یک صدا علاوه برافشای ماهیت ننگین وتشبثات مذبوحانه سرکردگان فرقه رجوی در به بند کشیدن هرچه بیشتر فرزندان اسیرشان این پیام را به گوش فرزندانشان برسانند که همچنان آنها را دوست داشته و برای رهایی کاملشان ازدست دیو صفتان رجوی دست از تلاش برنخواهند داشت .

خبری تکمیلی مربوط به حضور خانواده های اسیران دربند فرقه دراطراف کمپ لیبرتی وتلاش های آنها برای نجات عزیزانشان را متعاقبا به اطلاع خواهیم رساند .

*** 

Camp Ashraf Iraq January 13 2014

http://youtu.be/zrl9D14Wlw8

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14743

دیدار رستم آلبوغبیش با خانواده ابراهیم حدادی از اسیران دربند فرقه رجوی 

انجمن نجات، مرکز خوزستان، هفدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  برادرم ابراهیم درجنگ تحمیلی اسیر عراق شد و تا مدتی که در اردوگاه بود نامه هایش به دستمان می رسید ولی با بازگشت اسراء به میهن متاسفانه متوجه شدیم که برادرم در بین آنها نیست و تا سال ها بعد خبری از وی نداشتیم تا اینکه چند سال بعد از طریق نفراتی که از این فرقه نجات پیدا کرده بودند اطلاع یافتیم که وی درکمپ اشرف است که ابتدا حقیقتا از پیوستن او …

بیاد آنهایی که هنوز دراسارت فرقه رجوی هستند (بمناسبت سالروز آزادی اسرای ۸ سال دفاع مقدس)

لینک به منبع

دیدار رستم آلبوغبیش با خانواده ابراهیم حدادی از اسیران دربند فرقه رجوی

آقای رستم آلوغبیش به همراه اعضای انجمن نجات ، به دعوت آقای محسن حدادی – که برادرش سالهاست در اسارت فرقه ی رجوی به سر می برد ؛ با خانواده ی ایشان در آبادان دیدار کردند.

آقای حدادی ضمن خیرمقدم به اعضای انجمن نجات و تبریک به آقای آلبوغبیش به خاطر رهایی اش از فرقه و بازگشتش به ایران گفت خیلی خوشحال شدم که شما هم بالاخره از دام این سازمان ضدمردمی نجات و به میان خانواده خود بازگشتید.

وی ادامه داد برادرم ابراهیم درجنگ تحمیلی اسیر عراق شد و تا مدتی که در اردوگاه بود نامه هایش به دستمان می رسید ولی با بازگشت اسراء به میهن متاسفانه متوجه شدیم که برادرم در بین آنها نیست و تا سال ها بعد خبری از وی نداشتیم تا اینکه چند سال بعد از طریق نفراتی که از این فرقه نجات پیدا کرده بودند اطلاع یافتیم که وی درکمپ اشرف است که ابتدا حقیقتا از پیوستن او به سازمان بدنامی که درجنگ تحمیلی به ملت خود خیانت کرد خیلی عصبانی شدم چون این کاربرای ما مایه ننگ بود ،برادرم سرباز بود و برای دفاع از وطن خود به جبهه رفته بود نه اینکه به خائنین به کشورملحق شود.

تا اینکه شنیدم نفراتی ازاین گروه جدا و به کشور برگشتند ساعت ها پای صحبت آنها نشستم تا ببینیم چرا برادرم چنین کاری کرده ،با توضیحاتی که دادند متوجه شدم که سران این گروه منفور برادر مرا با فریب و نیرنگ جذب خودشان کردند.

بعد از آن بود که تلاش کردم هرطورشده به برادرم دسترسی پیداکنم تا شاید بتوانم اورا ازدامی که درآن گرفتارشده نجات دهم . اما همانطور که خودتان می دانید سران این سازمانی که اسم خود را مدافع خلق! گذاشتند تا حالا به ما حتی اجازه یک تماس یا ملاقات با برادرم ندادند! این چه سازمانی است که اینقدر ازارتباط اعضای خود با خانواده هایشان ترس دارد ! برادر دیگرم بنام رزاق که چند سال پیش به همراه تعدادی ازخانواده های افراد اسیربه پشت درب خراب شده کمپ اشرف رفته بود برایم تعریف کرد که مسئولین آنجا چه رفتار وحشیانه ای با خانواده ها داشتند .ولی تصمیم گرفتیم هرطور شده برادرمان را نجات دهیم .

آقای آلبوغبیش ضمن تشکر ازمهمان نوازی خانواده آقای حدادی گفت ازنزدیک برادرشما را می شناختم من هم مثل برادر شما زمانی اسیرجنگی بودم . طبعا شما حق داشتید که ازاقدام برادرتان برای پیوستن به فرقه عصبانی شوید چون خبر نداشتید که به چه شکل بوده .

سران فرقه شیاد رجوی عده ای ازاسیران جنگی ساکن اردوگاه عراق را با فریب ونیرنگ ووعده آزادی زودرس جذب فرقه رجوی کردند . سال ۶۹ هم با بازگشت اسراء به وطن خیلی ازما که درفرقه بودیم تصمیم داشتیم با آنها به وطن برگردیم اما مسئولین حقه باز فرقه به ما گفتند چون شما به سازمان پیوستید درصورت بازگشت به ایران محاکمه واعدام خواهید شد و حتی به دروغ می گفتند چند نفری که فرستادیم درایران اعدام شدند !!

با این ترفند بود که امثال مرا درفرقه نگه داشتند ود رادامه هم با اقدامات ضدانسانی و با ایجاد روش های کنترل ذهن حق انتخاب را از همه ما برای تعیین سرنوشت آینده خودمان گرفته بودند! .حقیقتا هیچ فردی درفرقه نیست که با میل خود درآن مانده باشد ، درمناسباتی که افراد درون آن با دنیای بیرون ازخود ارتباطی ندارند،و فقط خفقان مطلق وانواع و اقسام تهدید و فشارها برافراد اسیراعمال می شودوبه خانواده افرادهم اجازه ملاقات ویا صحبت با عزیزشان نمی دهند نتیجه اش این می شود که شما فکر می کنید برادرتان با آگاهی وانتخاب خود به فرقه پیوسته !واین همان چیزی است که رجوی می خواهد تا برادرتان ازشما دور وشما را ازبرادرتان متنفر کند تا پیگیر نجاتش نباشید .

همچنین آقای آلبوغبیش درباره وضعیت اسفبارفعلی اسیران درفرقه وساکن درکمپ محدود وکوچک لیبرتی توضیحاتی ارائه داده وگفت سران فرقه با ایجاد محدویت های زیاد ،کنترل روی اعضا را بیشترکردند تا مبادا فرارکنند! بطوریکه سران فرقه افرادی را در هر مقر مامورکردند تا حتی رفتن به دستشویی افراد را نیز کنترل کنند!! بیگاری کشیدن ازافراد برای مشغول کردن آنها زیاد شده ، بیماران را ازترس اینکه مبادا فرارنکنند برای درمان به بیمارستانهای عراق نمی فرستند !!دیداربا مامورین کمیساریا را کنترل کرده و به هیچکس حق دیدار جداگانه با نمایندگان کمیساریا را نمی دهند ،مرتب مسئولین جنایتکارفرقه فضای تاریک ومبهمی را ازبیرون مناسبات ارائه می دهند ، به اکثرافراد گفته شده که خانواده های شما ازبین رفتند !!وهمین مسئله باعث شده همه افراد اسیرامید به نجات خود را به ازدست بدهند وفقط به امید ایجاد یک معجزه نشستند! اما من یقین دارم که معجزه نجات آنها تلاش وپیگیری خانواده های آنهاست همان چیزی که رجوی به شدت ازآن هراس دارد وتمام تلاش ودسیسه های خود را بکارگرفته تا خانواده ها که بعنوان نیروی محرکه وامید بخش اسیران برای نجاتشان هستند ، باردیگر دراطراف کمپ جمع نشوند چون رجوی دشمن رابطه ها وعاطفه هاست وهراقدام زبونانه ای را انجام می دهد تا فرد به خانواده اش وصل نشود .ولی باید هم خانواده ها وهم اعضای جداشده تلاش کنند تا این ارتباط وصل شود .

آقای حدادی که ازسخنان آقای آلبوغبیش وصحبت های دیگر اعضای انجمن متاثر شده بود گفت شخصا حاضرم برای نجات برادرم ازدست وحوش رجوی هرکاری انجام دهم و حاضرم در هر برنامه ای که انجمن نجات برای نجات امثال برادرم تدارک می بیند شرکت کنم .

در پایان این دیدار که به مدت یک ساعت به طول کشید اعضای انجمن نجات و آقای رستم آلبوغبیش به آقای حدادی اطمینان دادند که آنها نیز از هر کوشش و تلاشی درجهت کمک به خانواده ها برای نجات عزیزان دربند شان ازجهنم فرقه منحوس رجوی دریغ نکنند و قول دادند که همواره درکنارخانواده ها باشند .

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

رجوی و گروگانهادرباره جریان حاکم بر سازمان مجاهدین خلق ایران (۱۴) ـ «تیف» و برشی از«درون»

***

همچنین:

فرقه رجوی دشمن قسم خورده دانشگاه و دانشجو (بمناسبت ۱۶ آذر)

شهدای 16 آذرعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم دسامبر ۲۰۱۴:…  از آن تاریخ به بعد این روز به عنوان “روز دانشجو” در تاریخ مبارزات دانشجویی به ثبت رسید. مسعود رجوی که به یمن خون هزاران شهید و از جمله شهدای دانشجو و پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران این فرصت را پیدا کرده بود که در صحنه سیاسی سری
مریم رجوی داعش تروریسم علیرضا بهروزی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم نوامبر ۲۰۱۴:… بالاخره وقتی درهتل منتظر نشسته بودم زنی به من زنگ زد و بدون مقدمه گفت برایت ویزای کشوراردن و بلیط هواپیما رزر
مسعود رجوی مریم رجوی تجاوز به زنان در کمپ اشرفآ-ج ، خواهریکی ازاسیران دربند فرقه رجوی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۴: … بنابراین وظیفه خود دانستم تا با نوشتن چند خط شهامت ،جسارت وتلاش بی وقفه خانم ها معی
برای دخترم سمیه محمدیحمید دهدار، انجمن نجات، مرکز خوزستان، سی و یکم اوت ۲۰۱۴: … مگر این تنها سمیه است که قربانی شیادی های فرقه رجوی شده است ؟! که حالا بخواهند با جست وخیزهای میمون وارچنین سند گویایی را جعلی عنوان وازسرفرقه خود باز کنند ؟!! چرا که قریب به ۳۰۰۰ نفراز اعضای نگون بخت فرقه همچون سمیه محمدی درفرقه اس